KORONAWIRUS, CZYLI FAŁSZYWA PANDEMIA COVID-19: BEZCZELNA GRABIEŻ I TOTALITARNY ZAMORDYZM

Przytaczamy jeden z niewielu głosów rozsądku w pandemii koronawirusowego debilizmu zaimplementowanego zmanipulowanym mózgom sterroryzowanego społeczeństwa.

Koronowirusowe oszustwo bazujące na corocznej grypie jest w pełnym galopie, społeczeństwo polskie tak, jak wszystkie pozostałe niestety, sprawdziło się dotychczas w roli istot bezmyślnych doskonale. Zorganizowane żydostwo może się zaśmiewać do rozpuku, ich teoria o „gojach” została potwierdzona w praktyce. Może nie jesteśmy zwierzętami, jak twierdzi Talmud, którym faszeruje się wadliwe mózgownice plemienia wybranego przez diabła (Jan 8:44), ale z pewnością reprezentujemy coś w rodzaju zbiorowego idioty, nawet nie wiejskiego głupka, który ma swój własny, barwny świat, tylko kompletnego idioty, któremu można wmówić absolutnie wszystko. Głupkowi nie można.

Ludzie boją się dziś wychodzić z domów, gadające głowy zarabiają na chleb z masłem sącząc ludziom truciznę z ekranu, a w zmanipulowanych, żydowskich „mediach społecznościowych” pojawiają się kretyńskie hasztagi powielane masowo przez otumanioną goebbelsowską propagandą publiczność. W korporacyjnych hipermarketach nakręcana jest spirala strachu: każą, każą! klientom spryskiwać ręce jakimś diabli wiedzą czym i przez kogo wyprodukowanym, a jak nie, to do sklepu nie wejdą. Równolegle forsowana jest eliminacja gotówlki, jako jeden z głównych celów tego ordynarnego cyrku.

Tablica przed Castoramą we Wrocławiu, podobna stoi w Leroy Merlin, a w drzwiach w banda osiłków, w tym jeden z irokezem i z golfem naciągniętym na pół pustej głowy, od strony ABS

Wmawia się nam poprzez tuby propagandowe rządu, że cała Europa jest sparaliżowana, samoloty nie latają, wszystkie loty zostały odwołane. Histeria sięga zenitu, a propaganda uwija się, jak w ukropie (to jej naturalne środowisko), żeby wytrzebić z umysłów Polaków resztki zdrowego rozsądku; Lenin (syn Mojżesza Blanka) z Goebbelsem (ksywka szkolna „rabbi”) byliby dumni ze swoich współplemieńców robiących nam programowo wodę z mózgów. Wierzymy im bezkrytycznie, a warto pamietać o starej, dobrej zasadzie: zaufaj i sprawdź. Zatem sprawdźmy, jak wygląd mapa lotów nad Europą, w czasie rzeczywistym, online, dziś (poniedziałek), na godzinę 20.13 naszego czasu:

Mapa lotów online:  https://www.flightradar24.com

Premier Morawiecki wydaje miliardy na walkę z koronawirusem. Oczywiście z naszych kieszeni, ponieważ rząd ma tylko tyle pieniędzy, ile nam zabierze w podatkach, ewentualnie na ile nas zadłuży za granicą, bo to my będziemy musieli te długi spłacać, a nie Morawiecki. Dzika feeria zakupów, przy których czas Gwiazdki to mały pikuś odbywa się kompletnie bez przetargów, na podstawie wysmażonej na tę okoliczność specustawy, a więc „zgodnie z prawem”. Pieniądze sypią się całymi garściami. Nasze pieniądze. Do kogo trafiają? Do różnych grandziarzy. Na przykład do żydowskiego koncernu farmaceutycznego Teva, który od dawna jest właścicielem „polskiej” Polfy, a to Polfa właśnie, jak ogłosił w telewizji Morawiecki, został wybrana do produkcji „wirusobójczego” specyfiku, który jest już dystrybuowany przez sieć stacji Orlen w promocyjnej cenie dla polskiego frajera, za jedyne 95,00PLN/baniaczek 5 litrów. Samochodowy płyn do spryskiwaczy o zbliżonym składzie można było niedawno kupić w sieci Leroy Merlin nawet za niecałego piątala, niecałe 5,00 PLN (slownie: pięć). Złoty geszeft.

Czy specyfik żeniony na Orlenie jest rzeczywiście wirusobójczy? Oczywiście, że nie jest, ponieważ wirusa nie można zabić i to z bardzo prostej przyczyny: wirus nie żyje, jest trupem, dead, nigdy nie żył. Wirus to nie bakteria, nie potrafi się sam namnażać, nie posiada własnego metabolizmu, jest zaledwie fragmentem kodu, który musi zostać wmontowany w odpowiednim miejscu w DNA, żeby zmusić nasz organizm do produkcji własnych kopii, które powodują na przykład wadliwą pracę płuc. To nie taka prosta sprawa, ale nad bronią biologiczną pracują w USA oraz Izraelu nie byle jacy fachowcy, tylko czołówka żydowskich z reguły psychopatów, jak nad bronią atomową w projekcie Manhattan, którzy pomylili naukę służącą ludzkiemu dobru, z sadystycznym ludobójstwem.

Zrzut ekranu ze strony największego portalu farmaceutycznego, wydającego własną gazetę

Co jeszcze? Ot, choćby maseczki. Miliony ludzi stroją się w nie w przekonaniu, że dają odpór wrażemu koronawirusowi, nie mając zielonego pojęcia, że nie tylko nie dają żadnego odporu, ale działają na swoją własną szkodę i narażają się na zachorowanie oddychając przez te maseczki, które blokują oddech i zawilgocone stają się gigantycznym siedliskiem bakterii. Maski, nawet te profesjonalne stosowane przez chirurgów podczas operacji przed wirusami nie chronią w ogóle. Nie mogą, ponieważ oczko najlepszej maski ma średnicę 100 mikronów, podczas gdy wirus grypy, w tym Covid-19 ma średnicę ok. 80-120 nanometrów, a więc średnio jest 100 razy mniejszy (!) od oczka w najlepszej masce chirurgicznej, zatem nakładanie masek na twarz, abstrahując od ich szkodliwości, to mniej więcej tak, jakby wielką siatką o wielkości oczka 1 metr próbować łapać 1-centymetrową muchę. Kompletny obłęd.

Jest całe mnóstwo zbytecznych wydatków, na które wydawane są przez rząd nasze pieniądze, ale rekordy biją testy rRT-PCR (real-Time RT-PCR Protocol) , które nic nie testują, a każdy kosztuje małą fortunę. Według procedury WHO (światowej Organizacji Zdrowia), żeby zdiagnozować wirusa Covid-19 trzeba wykonać sekwencjonowanie jego genomu i porównać z genomami innych koronawirusów, jak SARS. Dopiero wykrycie odpowiednich sekwencji liter wbudowanych w kwas rybonukleinowy może potwierdzić, że istotnie mamy do czynienia z wirusem Covid-19, w żadnym inny przypadku nie jest to możliwe. Jednak do tego potrzebne są sekwensery genomu, których Polska nie posiada, ponadto badanie jednostkowego przypadku trwa od ok. 40 do 72 godzin, a więc nie jest możliwe stwierdzenie na miejscu, jak to się dzieje w Polsce podczas internowania de facto ludzi pod pozorem zarażenia, że są nosicielami tego konkretnego wirusa. Mogą mieć grypę, albo nawet jej nie mieć, a być tylko lekko przeziębionymi i lądują w swoistym kryminale, są aresztowani. Szybkie testy, z których najszybsze wdrożył do produkcji dwa dni temu koncern farmaceutyczny Roche, potrzebują minimum 4 godzin na wykrycie koronawirusa. Jednak nie koronawirusa Covid-19, tylko koronawirusa w ogóle, którym wcale nie musi być Covid-19, może być inny wirus zmutowanej grypy, choćby SARS.

Obecnie rząd żyda Morawieckiego (sam mówił publicznie o swoim pochodzeniu w Izraelu w wywiadzie dla The Times of Israel) prezentuje już taką bezczelność wobec polskiego społeczeństwa, jak żydowscy bolszewicy wobec Rosjan, którzy aby zamknąć osobę niewygodną w szpitalu psychiatrycznym, tzw. „psychuszce”, wymyślili nową jednostkę chorobową, którą nazwali „schizofrenią bezobjawową”, o czym pisał noblista Aleksander Sołżenicyn, choć nie tylko on, gdyż sprawa jest powszechnie znana. Rząd Morawieckiego zamyka dziś w szpitalnych więzieniach oraz w innych budynkach, ludzi, którzy nie mają kompletnie żadnych objawów, nazywając to pozbawienie wolności prewencyjną kwarantanną.

Naturalnie, cała ta żydowska hucpa nie wyklucza istnienia wirusa Covid-19, jako broni biologicznej zrzuconej na Chińczyków, aby przenieść panikę do Europy, tyle że to nie on jest przyczyną aktualnej szopki na Starym Kontynencie. W porównaniu do zachorowań na zwykłą grypę liczba zdiagnozowanych z tym konkretnym koronawirusem (jeśli zostali poprawnie zdiagnozowani) stanowi ułamek promila, nie uzasadnia restrykcji rodem ze stanu wojennego, nie uzasadnia kompletnie żadnych restrykcji. W Chinach już jest po epidemii, liczba zachorowań spada, produkcja pracuje, wszystko wraca do normy. To zadziwiające, że polskie społeczeństwo dało się tak zdominować garści socjopatycznych złoczyńców wmontowanych w struktury państwa polskiego. Jednak dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu ucha nie oberwą.

Jaki jest cel tego szaleństwa w Polsce i na świecie?

To psychologiczna broń wielofunkcyjna. W Polsce koronowirusowa panika pozwala antypolskiemu rządowi pod marionetkowym przywództwem wmontowanego w fotel premiera przez złodziejską finansjerę Mateusza Jakuba Morawieckiego uderzyć w małe i średnie przedsiębiorstwa i dokończyć to, co od lat jest realizowane za sprawą urzędów skarbowych, wyposażanych w coraz to nowe prerogatywy, włącznie z możliwością aresztowania podatników i łapania ich na ulicy za pomocą specjalnych siatek, jak dzikie zwierzęta. Niemożliwe? A jednak. Urząd Skarbowy ma prawo do stosowania przymusu bezpośredniego, w tym pałek, kajdanek i siatek. Sami mu te uprawnienia daliśmy, nie wyrzucając odpowiedzialnych za ten skandal polityków na zbitą mordę, więcej – głosując na nich.

Zamknięcie barów i restauracji powoduje szybki upadek małej gastronomi, tysięcy zakładów na terenie Polski. To z reguły małe firmy, nie posiadające rezerw, muszą upaść i rząd doskonale o tym wie. Z gastronomią połączone jest zaopatrzenie, zatem padają hurtownie, zakłady produkcyjne. Zamknięcie granic oraz ograniczenie ruchu w kraju niszczy polski transport. Bak dochodów jednej grupy, powoduje, że nie ma popytu na usługi i towary innej grupy, która teoretycznie może jeszcze funkcjonować, lecz w praktyce nie może, ponieważ nie ma klientów.

Na Bliskim Wschodzie priorytetem zorganizowanego żydostwa jest wojna z Iranem, najchętniej prowadzona rękami NATO. To wojna o żydowską mrzonkę – imperium Wielkiego Izraela, panującego nad zredukowaną do koniecznego minimum (w końcu ktoś musi pracować) populacją „gojów”. Kolejne prowokacje rękami terrorystów ISIS/ISIL powołanych do niecnego istnienia przez zorganizowane żydostwo oraz w pełni przez nie kontrolowanych, nie przyniosły dotąd oczekiwanego skutku. Nie pomógł nawet zamach dronami w Bagdadzie na gen. Sulejmani oraz irackiego wice-dowódcę armii, a także 8 innych osób. Iran w odwecie zbombardował amerykańskie bazy na terenie Iraku, pokazując, że pociski rakietowe, którymi dysponuje z łatwością dosięgną Izrael.

Posłużono się zatem Turcją, której prezydent Erdogan jest kryptożydem, agentem Izraela, co opisał w swoim dziennikarskim śledztwie Ergün Poyraz, wydając książkę pt. ”Dzieci Mojżesza”, gdzie udowadnia, że Erdogan oraz jego żona są żydami.

Sięgnięto po fikcyjną konieczność wywiązania się sojuszników NATO z obligacji nakładanych na cały sojusz, jeśli zostanie zaatakowany jeden z członków NATO. Turcja wspólnie z terrorystami ISIS/ISIL zaatakowała Syrię, najechała zbrojnie na prowincję Idlib doskonale wiedząc, że Syria jest wspierana przez Rosję na podstawie umów rządowych pomiędzy demokratycznie wybranym prezydentem Assadem oraz Rosją Putina. Żydostwo spodziewało się ataków bombowych Rosji na tureckie wojska, aby wszcząć aj, waj! w NATO, że oto Turcja, jeden z największych – nomen omen – członków NATO został zaatakowany przez Rosję, a więc wszystkie państwa NATO na mocy artykułu 5 muszą wspólnie zaatakować „agresora”, czyli Rosję. Jednak Putin ma na tyle zdrowego rozsądku, że rozumie, iż rozpętanie wojny konwencjonalnej z NATO równa się wojnie atomowej i zagładzie świata. Wezwał Erdogana do Moskwy, gdzie uprzednio go poniżywszy każąc mu czekać wraz ze świtą w hallu długie dwie minuty, aż wreszcie ktoś otworzy drzwi do gabinetu, powiedział mu zapewne, że wojna atomowa jest nieunikniona i pierwszym celem będzie Izrael, przyczyna wszystkich nieszczęść świata ze względu na truciznę intelektualną doktryny judaistycznej, wmawiającej ograniczonym umysłowo żydowskim idiotom, że są „narodem wybranym”, a cała reszta to podludzie.

Wojna została chwilowo wstrzymana. Rosja z Tucją wspólnie utworzyły korytarz humanitarny do Idlibu, umożliwiający zaopatrzenie w podstawowe artykuły tamtejszych Syryjczyków.

Jednak plan wojenny, jest planem stricte religijnym, wymogiem rasistowskiego judaizmu, aby przyszedł wreszcie do tych „biednych obłąkańców” przez wieki oczekiwany Mesjasz i objął komendę nad swoim żydostwem, ćwicząc wszystkich gojów „żelazną laską”. To oczywiste szaleństwo, jednak żydzi są „święcie” przekonani, ze tak się stanie i robią w ich opinii wszystko, żeby ten moment przyspieszyć.

Stąd koronawirus w Europie, który pozwala chwycić za mordy społeczeństwa Starego Kontynentu, ze szczególnym uwzględnieniem Polski, bowiem, gdy się kolejna prowokacja żydowska powiedzie i wojna na z Iranem wreszcie się rozpocznie, polska młodzież zostanie posłana na śmierć w ramach obligacji NATO, a wkrótce zostanie wysłana na granicę rosyjsko-ukraińską, gdyż równolegle zapewne zostanie zaatakowana Rosja rękami Ukraińców, kontrolowanych w 100 procentach przez lokalne oraz amerykańskie żydostwo, typu Kołomojski, Zełenski i s-ka. Po co? Ponieważ wymordowanie patriotycznej młodzieży umożliwi wprowadzenie w Polsce judeoPolonii, tak jak Powstanie Warszawskie wzniecone przez „aliantów” po wymordowaniu na koniec wojny 300 tysięcy młodych Polaków, którzy przetrwali eksterminację niemiecką – sowiecką, czyli żydowską, umożliwiło powołanie do życia PRL-u, z kilkunastoletnim okresem czerwonego terroru żydokomuny, z masowymi mordami polskich patriotów strzałami w głowy oraz żydowskimi obozami koncentracyjnymi dla Polaków.

W międzyczasie, zamieszanie na światowych rynkach pozwala żydostwu sterującemu wszystkimi giełdami na świecie oraz kursami walut, na generowanie gigantycznych zysków zarówno na spadkach kursów, jak i na wzrostach, zależnie od zajmowanych pozycji, krótkich, albo długich. Dziś żydowska agencja informacyjno – finansowa Bloomberg donosi, że na rynku walut rynków wschodzących nastąpiły spadki sięgające 30%, a Europejski Bank Centralny wprowadza stymulację runku, polegającą na dodrukowaniu 100 miliardów EURO, czyli rozpędza inflację, a więc rabuje pieniądze Europejczyków.

Ewidentnie są planowane ludobójcze szczepienia „przeciw koronawirusowi”, czego najlepszym dowodem jest dzisiejsza publikacja żydowskiej prasy niemieckiej, informujęcej, że oto zły Trump chce przejąć kontrolę nad patentem szczepionki. To oczywista, prymitywna akcja dezinformacji, mająca na celu wywołanie sprzeciwu społecznego i uznanie tej szczepionki za dobro wspólne całej ludzkości, o które ogłupione społeczeństwa poszczególnych krajów same będą zabiegały.

Co możemy zrobić? Trudno powiedziać, ale wygląda na to, że powinniśmy zachować się, jak trzeba.

Aktualizacja: 17.03.2020

Philip Giraldi, specjalista od walki z terroryzmem, wieloletni oficer służb specjalnych Stanów Zjednoczonych – CIA, analityk oraz publicysta, absolwent University of Chicago oraz University of London, doradca kandydata na prezydenta USA Rona Paula, dowodzi przekonująco, że koronawirus został umyślnie stworzony w sekretnym laboratorium przez dwa kraje działające wspólnie i w porozumieniu: Izrael oraz Stany Zjednoczone. Żaden inny kraj nie miał powodu, środków oraz doświadczenia medycznego, aby uruchomić tę międzynarodową zbrodnię wojenną.

Izrael zaczyna czipować ludzi

Żydowskie państwo apartheidu, wg Pisma Świętego emanacja samego diabła (np.: Jan 8:44, Apokalipsa 3:9) dając „dobry przykład” zdrajcom oraz pożytecznym idiotom z innych krajów zaczyna czipować ludzi pod pretekstem śledzenia nosicieli koronowir-USA. Na razie na okres 30 dni, ale wszyscy wiemy, że prawo raz uchwalone obowiązuje, czego mamy wiele dowodów w Polsce, choćby ustawa „o bratniej pomocy”, itd. Jak donosi koszerny Bloomberg, rząd pod przewodnictwem złodzieja i zbrodniarza wojennego Benjamina Netanjahu wprowadził totalitarne prawo rodem z antyutopii literackich podczas nocnego sabatu z poniedziałku na wtorek, co prawda nie na Łysej Górze, ale na siedmiu pagórkach Jerozolimy.

Jednocześnie The Jerusalem Post pisze, że Izrael wkrótce będzie miał lekarstwo i szczepionkę na koronowir-USA, należy się więc spodziewać wariantu depopulacyjnego na świecie, skoro wszystko tak gładko poszło z histerią „Covid-19”. Iran już zapowiedział, że nie kupi izraelskiej szczepionki.

Po fali krytyki społecznej w Izraelu wydano komunikat, że śledzenie ludzi będzie obywało się za pomocą metadanych smartfonów, jednak pierwszy krok został już uczyniony i należy się spodziewać wdrażania projektu czipowania ludzi, tym bardziej, że wprowadzony dekret nie precyzuje, jakie konkretnie środki techniczne mają być zastosowane do inwigilacji.

NBP odpala bazookę w walce z pandemią. Polska gospodarka jeszcze tego nie widziała – taki nagłówek czytamy dziś (wtorek) na mainstreamowym Forsal.pl.  Cóż to oznacza? Po pierwsze pauperyzację polskiego społeczeństwa poprzez bailout banków, czyli faszerowanie obcych banków pieniędzmi polskich podatników, tak jak to miało miejsce w USA w trakcie kryzysu wywołanego przez Goldman Sachs i s-kę w 2008 r. Po drugie, gigantyczną inflację, a więc ordynarną grabież oszczędności Polaków przez aparat państwa oraz próbę eliminację gotówki w wariancie siłowym. Skoro NBP – jak czytamy w doniesieniu –  poparł obniżenie bufora ryzyka systemowego z 3 proc. do zera, zatem bank nie będzie już miał kompletnie żadnego realnego pieniądza, nawet tych skandalicznych 3% rezerwy cząstkowej, które posiadał dotychczas. Klient, który przyjdzie do banku po swoje własne pieniądze wkrótce nie otrzyma ani grosza, co najwyżej kilka cyfr na konto. Po trzecie, okradanie Polaków poprzez inflacyjne osłabienie PLN.

Akcja jest skoordynowana globalnie, kilka dni temu taką „bazookę” odpalił rząd brytyjskiej żydolandii, a mainstreamowy Bloomberg 11.03.2020r. pisał dokładnie to samo, używając tej samej figury retorycznej:  „bazooki”.

Nabłówek z Bloomberga

Bloomberg nie jest sam pośród żydowskiego mainstreamu, to samo pisze brytyjski The Times, tym razem o niemieckiej „bazooce”.

Niemiecka „bazooka” w The Times.

Bazooka? Może i bazooka, ale raczej Uzi.

 

Artykuł stanowi opinię Autora.

za: https://noweateny.pl/Polska/details/312/KORONOWIRUS-CZYLI-FASZYWA-PANDEMIA-COVID-BEZCZELNA-GRABIE-I-TOTALITARNY-ZAMORDYZM?fbclid=IwAR1dKBYNJNI5oaolwKsxhYz-6UNLB6Tk4gGen5h1LxYZrlVV1ttRDZrfNXo

35 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

35 responses to “KORONAWIRUS, CZYLI FAŁSZYWA PANDEMIA COVID-19: BEZCZELNA GRABIEŻ I TOTALITARNY ZAMORDYZM

 1. przyjaciel

  Pozwolę sobie nie zgodzić się z niektórymi tezami prezentowanymi w tym artykule. Maseczki nie chronią przed wirusem czy aby na pewno?
  Autor artykułu chyba zapomniał że maseczka dla wirusa nie jest jak firanka dla ziarenek piasku (jak to zobrazował na tym zdjęciu) , wiadomo że ich nie zatrzyma, jest raczej jak gąbka kąpielowa bo ma strukturę przestrzenną 3D a skoro tak to spróbujcie przesiać piasek przez gąbkę (przecież ma dożo większe pory). Skoro wirus ma ok 100 nm a maseczka niech ma 1 mm to wirus ma do pokonania 10000 x większa długość niż sam mierzy. Dodatkowo przy oddychaniu ścianki zwilżają się i wszystko lepiej się przykleja do maski. A jeśli to nikogo nie przekonuje to powiem że wirus przenosi się drogą kropelkową i ta kropelka w której jest zawieszony (przy kichnięciu właśnie) to ma pewno dużo razy więcej niż wymiar wirusa. Wg mnie maski chronią a im większy współczynnik ochrony tym lepiej.

  i jeszcze coś dla przypomnienia:
  „Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a NARODY zaakceptują Nowy Światowy Porządek. 1991. David Rockefeller”

  Polubienie

 2. dostałem mailem, może komuś się to przyda:

  „(…) dostałem wiadomość z informacją o częstotliwościach dźwięku, które mają wpływ na wzmocnienie odporności, a co za tym idzie – na poradzenie sobie ze skutkami działania wiadomego wirusa.
  (Zamiast walczyć z kwirusem lub nową grypą, dlaczego nie przygotować ciała, aby w pierwszej kolejności nie dopuścić do inwazji patogenów?)

  Na tej podstawie, korzystając z Neuro-Programmera, przygotowałem dwa nagrania. Są do pobrania bezpłatnie i można je przekazywać dalej. Zanim z nich skorzystasz – obowiązkowo przeczytaj 3 załączone PDFy.

  Link do nagrań (dysk Google):

  https://bit.ly/2U7EJYt

  Polubienie

 3. chrześcijaństwo nie polega na identyfikowaniu się z symbolami, tylko z wartościami, obnoszenie się z krzyżem na pokaz to raczej identyfikacja z religią, a nie z osobą Jezusa Chrystusa

  Polubienie

  • Edwards

   Narody świata, którym zależy na przetrwaniu wolnego gatunku homo sapiens na ziemskim globie powinny jednoczyć się wokół silnej, ale odżydzonej Rosji. Innego wyjścia nie mają.
   Rosja ma zdolności, ale potrzebuje też wsparcia, aby jeszcze uratować dobrych ludzi na tym świecie.

   Polubienie

 4. piotr69

  To aż tyle potrzebują czasu działania wyimaginowanego wirusa aby rozpieprzyć wszystkie gospodarki i mieć pretekst aby ludkom na dole przykręcić śrubę.No to wirus im się przysłużył Roubini miał rację że szukają kozła ofiarnego aby zwalić na niego kryzys finansowy do którego pejsy doprowadziły swoim debilizmem.W tym USA szef FED nie ma pojęcia o polityce pieniężnej.Póki co kto oszczedzał i ma parę złotych pewnie wygra bo pieniądz na czarną godzinę teraz się przyda.U mnie ryby i mięso podrożały w sklepach od 50 do 150% także wesoło nie będzie.Jak jajeczko będzie kosztować od sztuki 3 złote to wiele osób sobie już jajeczniczki na boczku z pięciu jajek nie zrobi niestety.To będzie luksus jak kawior.

  Polubienie

  • Piotr69

   Cytuję tu Morawiewa podsłuchanego kilka miesięcy temu:
   ” Kiedy najbardziej rozwija się gospodarka jak ludzie zapierd.. za miskę ryżu”.Aktualne do dzisiejszej sytuacji czy nie panie Darku.

   Polubienie

 5. ludobójca Bill Gates opracował metodę skutecznego sprawdzania czy faktycznie dane dziecko zostało „zaszczepione”…

  http://www.scientificamerican.com/article/invisible-ink-could-reveal-whether-kids-have-been-vaccinated/

  Polubienie

  • Edwards

   Ten ludobójca i jego sztab generalny oraz podobni jemu globalni ustawiacze dawno już i bez zbędnych ceregieli powinny zostać odpowiednio poczęstowani. Tylko tak muszą się bronić normalni ludzie tworzący narody. To jest sprawiedliwe rozwiązanie i nie powinno rodzić żadnych oporów. Tu chodzi o przetrwanie. Wy albo my.
   Modlitwy do ich wyimaginowanej bozi – zaszczepionej w miliardach umysłów, jako urojony byt na usługach szaleńców – gangsterów korzennych nic, a nic nie pomoże. Wręcz przeciwnie, pogłębi tylko paranoję.

   Polubienie

 6. ./

  @autor
  Czym innym jest norma, (w tym wypadku autor powołuje się na EN 14683) a czym innym są praktyczne możliwości wyłapywania cząsteczek z otoczenia przez poszczególne materiały używane w maskach. Normy wyznaczają pewne minimalne kryteria konieczne do spełnienia. Minimalne. No i jeszcze dochodzą nam tu zagadnienia z elektrostatyki. Jak naprawdę pracuje układ elektryczny na „linii”: materiał maseczki – cząsteczka w której przemieszcza się wirus(rozkład potencjałów, ładunków). Dlatego noszenie maseczek (oczywiście nie zrobionych ze starych bawełnianych kaleson)przy założeniu że posiadają one pewne specyficzne właściwości jest zasadne.
  Oczywiście strona rządowa będzie uparcie oponować, co mnie w zasadzie nie dziwi bo dostarczenie np. 60 mln maseczek dziennie, jako przedsięwzięcie logistycznie przerastać będzie każdą ekipę z ul.Wiejskiej.

  Polubienie

  • Edwards

   Po jaką cholerę zdrowym ludziom maski.
   Jeśli są jacyś chorzy, czyli zarażeni, to mają przebywać w miejscach odosobnienia na kwarantannie.
   Maski powinni raczej nosić jedynie ludzie chorzy i personel medyczny.
   No cóż, pierdolec totalny!

   Polubione przez 2 ludzi

   • ./

    @Edwards
    Odezwał się posiadacz szklanej kuli. Nikt do końca nie wie czy w danej chwili jest chory czy zdrowy, ale on wie. Nawet jak nie wie, to wie. Specjalista od kopiuj, wklej.

    Polubienie

   • Piotr69

    Garbaty nosie daj spokój Edwardsowi.Ma całkowitą rację.Każdy epidemiolog co to potwierdzi.Edwardsa wpisy w punkt i stanowią antidotum na takich debili jak ty pejsatych.

    Polubienie

   • Piotr69

    Pejsatku daj spokój Edwardsowi.Jego wpisy w punkt.

    Polubienie

 7. Edwards

  Philip Giraldi, specjalista od walki z terroryzmem, wieloletni oficer służb specjalnych Stanów Zjednoczonych – CIA, analityk oraz publicysta, absolwent University of Chicago oraz University of London, doradca kandydata na prezydenta USA Rona Paula, dowodzi przekonująco, że koronawirus został umyślnie stworzony w sekretnym laboratorium przez dwa kraje działające wspólnie i w porozumieniu: Izrael oraz Stany Zjednoczone. Żaden inny kraj nie miał powodu, środków oraz doświadczenia medycznego, aby uruchomić tę międzynarodową zbrodnię wojenną.

  ==========================

  No tak … czyli żydzi stoją za tym licząc na przejęcie w swoje łapska resztek majątku gojów wpędzając jednocześnie stada owiec w objęcia pełnej inwigilacji.
  Natomiast w tym samym czasie czarnosukienkowi (katabasy)zalecają owcom modlitwy błagalne do żydowskiej bozi Miriam o uchronienie świata od koronawirusa.

  https://www.wp.pl/?s=https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-episkopat-apeluje-o-zwiekszenie-liczby-mszy-swietych-6487451654449281a&src01=f1e45

  Jestem ciekaw, czy ta ich, czyli żydów mamuśka uchroni zrozpaczonych gojów?
  Podejrzewam, że Miriam, czyli żydowska mamuśka żydów i gojów zaleci rozkołatanym głowom nowe szczepionki na coronawirusa, co goje przyjmą z wielką ulgą.

  Polubione przez 1 osoba

 8. Edwards

  Apeluję do tych gojów, u których zostały w głowach jeszcze resztki zdrowego rozsądku, kiedy teraz zostali zapędzeni przez okupacyjny system do swoich domów, aby w zamian wypieli się na żydowskie brednie serwowane z ambon, a także żeby wyrzucili telewizory i radioodbiorniki ze swoich domów, a wtedy zaprawdę, zaprawdę wam powiadam, epidemia szajby z tak zwanym coronawirusem natychmiast ustąpi!

  Polubione przez 2 ludzi

 9. Edwards

  Do czego potrzebny jest korona świrus?

  Problem tego świrusa jest dość złożony ale po kilku tygodniach można już pokusić się o kilka wniosków.

  Rzekoma „pandemia” jest zjawiskiem wyjątkowo korzystnym dla rządzących i globalistow, którzy dążąc do NWO manipulują poszczególnymi rządami a zwłaszcza mediami. W sumie nie ma większego znaczenia, kto zmutował i puścił świrusa w świat. Sam wirus nie jest wcale groźniejszy od zwykłej grypy, która też nieustannie mutuje i jest rzeczą niemożliwą opracowanie uniwersalnej szczepionki.

  Teraz będzie inaczej bo „szczepionka” w końcu się pojawi i będzie obowiązkowa. Podejrzewam zresztą, że już istnieje ale ustawiacze świata muszą jeszcze wystarczająco wystraszyć motłoch, tak żeby sami stanęli w kolejce. A co tam będzie w środku? Tu możemy tylko się domyślać. Jakiś chip? Jakieś patogeny, które, działając powoli doprowadzą do depopulacji, o której otwarcie od lat mówią globaliści.

  O tym, że światem, a przynajmniej dużą jego częścią rządzą niejawne elity mogliśmy przekonać się podczas poprzedniej „pandemii”, wtedy chodziło o „świńską grypę„. Medialna mobilizacja była tak ewidentna, że dla każdego myślącego było oczywistym, że ktoś potężny za tym stoi.

  Wtedy to były chyba jedynie ćwiczenia, taki próbny balon. Teraz ustawiacze świata przeszli do prawdziwej ofensywy. Tylko od oglądania telewizji można się ciężko rozchorować, choć niekoniecznie na świrusa koronnego. Na zwykłą grypę i jej powikłania w takim państwie jak Włochy czy Polska umiera corocznie po kilkadziesiąt tysięcy ludzi i nikt jakoś nie ogłasza z tego powodu stanu wyjątkowego. Po prostu wszyscy są do tego przyzwyczajeni i same media o tym milczą.

  Należało więc wymyślić coś nowego i zaprząc do roboty posłuszne media. W końcu nic tak nie wpływa na wyobraźnię jak długi konwój wojskowych ciężarówek z trumnami. To nic, że we Włoszech średnia wieku ofiar korono świrusa to 79,5 lat, wszyscy już mocno schorowani, więc z pewnością i tak niedługo by zeszli z tego świata. Liczy się jednak medialny efekt siania strachu i paniki.

  Taka „pandemia” to wymarzona okazja, żeby, żeby wziąć za pysk całe społeczeństwa, których w inny sposób nie dałoby się łatwo spacyfikować. Chciałbym zwrócić uwagę na tylko dwa aspekty, za to bardzo istotne – socjopolityczny i ekonomiczny.

  Zacznijmy od ekonomii. Ogólnie wiadomo, że Wielki Krach był przewidziany i specjaliści nie mieli wątpliwości „czy” tylko „kiedy”. Czy jest lepsza okazja niż teraz, gdy szaleje świrus koronny? Wszystko można zrzucić na świrusa jako vis maior, siłę wyższą. Można zlikwidować wielkie bańki spekulacyjne, okraść fundusze emerytalne, największych inwestorów, które rozłożą bezradnie ręce i nie będą płaciły pozostałym przy życiu staruszkom. To marzenie także naszego ZUSu.

  Wykorzystując okazję łatwiej będzie zlikwidować płatności gotówkowe bo przecież wiadomo, że świrus koronny najchętniej osiada na banknotach i monetach. A wirtualne konta to smycz i kaganiec dla każdego, takie konto mogą ci zablokować jednym kliknięciem i umrzesz z głodu bo nie kupisz kromki chleba. Jak łatwo wtedy kontrolować masy…

  W sferze socjopolitycznej też można wprowadzić rewolucyjne zmiany. Jesteśmy świadkami militaryzacji życia społecznego. Miasta i całe regiony odcięte od reszty świata, otoczone wojskiem i policją. Żeby było śmieszniej to jest wielu takich, którzy domagają się wręcz takich środków bo działalność mediów już im zrobiła sieczkę z mózgu. Czego więcej mogą chcieć rządzący? Czekają nas naprawdę ciekawe czasy.

  Czyżby już ostatnie?

  Jarek Ruszkiewicz
  https://spiritolibero.neon24.pl/

  ====================

  No cóż, dodam tylko, że tak zwaną „elitę” globalistów stanowią w zdecydowanej większość psychopatyczni szaleńcy żydowscy.
  Kiedyś do przejmowania coraz więcej świata gojów służyły im abrahamowe religie – dzisiaj tak zwane media.
  Ambony w kościołach i gazety zostały zastąpione przez radio i telewizję, ba nawet teraz nie potrzebna znajomość czytania?
  Systemowi nie zależy już na głoszeniu propagandy z ambon i przy pomocy gazet, a więc system nie będzie zabiegał o ich trwanie, co doskonale widać. Przez blisko dwa tysiące lat klechy robiły i zrobiły swoje, a teraz mogą udać się na zasłużony odpoczynek. Podobnie z propagandą drukowaną dzieje się, bo gojom od oglądania telewizji i słuchania radia codziennie nawet już czytać nie chce się.
  Zbliża się zmierzch moderatorów czarnosukienkowych, ale nic z tego nie wyniknie, bo tak zwana jedynie słuszna „oświata” zrobiła i produkuje pokolenia gojów, których pierwszorzędną dewizą jest „zjeść, wypić, por–hać i disco polo posłuchać, żądnych wyższych celów i wzniesień.

  Czekają nas (…) czasy … .

  Polubione przez 1 osoba

 10. Edwards

  Szanowny Adminie,

  pewnie wpadłem z moim tekstem do żydowskiego koszyka walut … .

  Polubione przez 1 osoba

 11. Puotr69

  No tak pandemia nie straszna ludzi nie trzeba zamykać w chałupach jak chodzi o pisowskie interesy wtedy to koronawirus nie straszny.Co za fałszywa swołocz.

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25813404,kaczynski-niedzielne-wybory-uzupelniajace-pokazaly-ze-da-sie.html#s=BoxMMtImg3

  Polubienie

 12. Ktoś

  Ludzie,
  NIE DAWAJCIE SIĘ WYMORDOWYWAĆ SATANISTOM,

  NIE DAWAJCIE SIĘ IM UKRZYŻOWYWAĆ, jak kiedyś to zrobili CHRYSTUSOWI, w ramach ICH CHOREJ SCHIZMY pt PRZYWOŁYWANIE maschiacha…. jezusa… czyli PRADAWNEGO WĘŻA

  ten WIRUS… ta PANDEMIA…. to KWESTIA RELIGIJNA nie administracyjna

  z NIEBA SPADA (jest zrzucana) BIBLIJNA BESTIA zwana NIERZĄDNICĄ PIJANĄ KRWIĄ CHRZEŚCIJAN czy MARYJA (abraham) i jej PEDALSKIE, WŁOCHATE, ROGATE PACHOLE znane jako JEZUS (maschiach, gog, beliar, abel, baal, … IHS)

  ENERGIA TEGO DEMONA na planie FIZYCZNYM (bo jest on NIEMATERIALNY) objawia się w POSTACI CHOROBY ZWANEJ COVID-19

  i ŻADNE KFACZYSTOWSKIE czyli NAZISTOWSKIE czyli MOŚKOWSKIE prawo TEGO PROBLEMU NIE ROZWIĄZE

  bo na nie LEKARSTWEM JEST NAWRÓCENIE…. czyli INTRONIZACJA CHRYSTUSA…..

  gdyż tylko ON ZABEZPIECZY was przez MARYJNĄ i JEZUSOWĄ DEMONIĄ ENERGIĄ wywołującą w ciałach „biblijne choroby” bo jest dla niej PRZECIWNEGO ZNAKU… jak i SILNIEJSZA

  co widać po Chinach jakie PO UKORZENIU SIĘ w 2 tygodnie PANDEMIĘ ZWALCZYŁY….

  Was za SPRAWĄ ZATWARDZIAŁYCH NA SERCACH BEZDUSZNCH SPRZEDAWCZYKÓW z władz religijnych i politycznych,

  tych WSZELKICH „ŻYDÓW w SKÓRACH POLAKÓW”… WYBIJE…. tak jak WYBIJA Włochów nawet z Chińską POMOCĄ….

  bo CELEM RZĄDU nie jest POMÓC wam a WAS OKRAŚĆ ZE WSZYSTKIEGO a potem ZAMORDOWAĆ w „BIAŁYCH RĘKAWICZKACH” na SPOSOBY opisane w TORAH (tj „bez przelewania krwi”) robiąc z Polski nową ZIEMIĘ OBRZEZANĄ…. co zamierzają OGŁOSIĆ PO „WYBORACH”….

  więc będą wprowadzać kolejne RASISTOWSKIE PRZEPISY jakich nawet za NAZISTOWSKIEJ OKUPACJI w Polsce nie było byście z GŁODU PO DOMACH (z dala od widoku innych) UMIERALI.,

  podczas gdy oni, ZATWARDZIALI WYZNAWCY BIBLIJ NEJ BESTII się PŁAWIĄ w RZĄDOWYCH LUKSUSACH…. ŚMIEJĄC SIĘ WAM W TWARZ… jak żydowscy partyjniacy głodującym Leningradczykom za „oblężenia”… obrzerającymi się kiełbasami po przejedzenie podczas gdy rosjanie zjadali psy, buty czy padłych krajanów

  bo TEN MORD na was, BYŁYM CHRZEŚCIJAŃSKIM NARODZIE WYBRANYM, mają ZAPLANOWANY od ponad 1000 lat.

  Byłym boście się CHRZTEM ZAPRZEDALI maryji PLUGAWIĄC TĘ ŚWIĘTĄ ZIEMIĘ, stąd PANDEMIA jakiej MOŻNA NAWRÓCENIEM UNIKNĄĆ.

  JAKIM MOŻNA UNIKNĄĆ TRUPÓW tak i tu jak i w innych państwach jakie SIĘ NAWRÓCĄ z ŻYDOWSKICH BAŁWOCHWALST jezusowo-maryjnych.

  I jeśli WŁADZE i POLITYCZNE i RELIGIJNE NIE CHCĄ WAS PRZED WYMARCIEM OCHRONIĆ to je ZMIEŃCIE jako tzw „SUWERENI” rządając NOWYCH SEJMOWYCH WYBORÓW… rządając PUBLICZNEGO NARODOWEGO NAWRÓCENIA…

  rządając obwołania CHRYSTUSA (a nie żydowskiego włochatego pedała jezusa/ mashiacha) WASZYM KRÓLEM, RZĄDAJĄC POWROTU DO DAWNEJ CHRZEŚCIJAŃSKIEJ, czyli tzw pogańskiej / SŁOWIAŃSKIEJ WIARY

  nim ONI WAS ZABIJĄ SWOIM ZATWARDZIAŁYM TRWANIEM w ŻYDOWSKIM BAŁWOCHWALSTWIE…

  SWOIMI GUSŁAMI w PRZYZYWANIE MASHIACHA…. od jakiego codziennie UMIERAJĄ KOLEJNE OSOBY….

  chcecie być KOLEJNYMI na liście POŻARCI PRZEZ MASCHIACHA,

  przez ŻYDOWSKIE LUDOŻERCZE GUSŁA rodem z Polinezji skąd pochodzą ?

  Polubienie

 13. markglogg

  Wkleję to i tutaj:

  No to ja króciutko swoje „trzy grosze”.

  Adm portalu Wiernipolsce (który w USA mieszkał la coś 10) napisał:

  „(Amerykanie) nad innymi nacjami mają pewne przewagi.
  To tam robi się światowy postęp, to tam wciąż w tym narodzie drzemie potęga której nie mają inne narody.”

  I na dowód tego pokazuje ząb swej żony, który TAM czymś SUPER podklejony, do dzisiaj się trzyma.

  A ja pamiętam (sprzed lat 51), że ja ka kampusie w Berkeley, spotkałem młodego tamtejszego matematyka, którego w 1968 poznałem w Warszawie, kiedy miał w PRL stypendium, i mu powiedziałem, że znane mi od 3 miesięcy USA mnie nie zachwyciły, to mi sarkastycznie przyznał „Too much garbage” (czyli za dużo się jego współobywatele napracowali, produkując ŚMIECIE.)

  No i Ameryka to kraj SZTUCZNOŚCIĄ SŁYNĄCY, łącznie z klejem do zębów i tabletkami na mego chłoniaka od tygodnia.

  Ale tym, co nie mają potrzeby reperować / wstawiać nowe swe zęby – i jeszcze nie mają jakiejś formy raka – to USA NIC NIE MOŻE ZAOFEROWAĆ. Co ja tam, po trzech latach studiów (sponsorowanych przez rząd Kalifornii oraz Fundację Kościuszkowską) zauważyłem. I choć nie miałem możności powrotu do PRL-u („sprawa taterników”), wróciłem do niemniej bogatej niż USA Europy (głównie Szwajcaria). By jak nareszcie w PRL-u mi „grzechy odpuszczono” to w Stanie Wojennym CZMYCHNĄŁEM (prawie bez grosza przy duszy) do PRL-u, gdzie wszystko do jedzenia było na kartki (a zwykłych majtek, których „zapasowych” nie zabrałem ze sobą z Zachodu, w sklepach jeszcze w 1983 nie udawało mi się kupić – jedna znajoma, architekt z wykształcenia, mi wtedy takowe uszyła; potem wyjechała do Australii).

  No i dziś, nawet w tym „światowym postępie technicznym” Ameryka się Zacofała: licencje na nowe medykamenty kupuje w biednej jak jasne licho Kubie, Polską rządzi ona „z rozpędu (do bogactwa) Solidarności”, ale to się, właśnie TERAZ, w trakcie pandemii COVID-19, KOŃCZY:

  Wczoraj prez. Duda UNIŻENIE prosił prezydenta Chin o przysłanie (za opłatą oczywiście) medykamentów i rządzeń do zwalczania WIRUSA, nawet ma być zorganizowany TELEMOST (po angielsku na razie) między polskimi i chińskimi lekarzami. No i te wszystkie obecne ograniczenia ruchu, nie tylko w Polsce, ale i w całej Zach. Europie (Anglia „padła” przedwczoraj), to przecież KOPIA CHIŃSKIEJ TOTALITARNEJ I SUPER-ZHIERARCHIZOWANEJ metody „walki” nie tylko z corona wirusem. KONIEC DEMOKRACJI i WOLNEGO RYNKU, w sytuacji gdy tzw. przedsiębiorcom trzeba będzie płacić za to, że NIC NIE ROBIĄ. Oby tak dalej.

  Ale jest chyba jakiś wyjątek POLSKO-NARODOWY w tych ograniczeniach. Dziś rano w radio24 słyszałem, jak kończąc wyliczanie najnowszych OGRANICZEŃ RUCHOWYCH, spikerka powiedziała, że (normalnym, niw kwarantannie ludziom) WOLNO WYJŚĆ Z DOMU RAZ DZIENNIE W CELACH SPORTOWYCH, oczywiście nie w grupie i nie w miejscach uczęszczanych. Do czego się zaraz zabieram, bo pogoda w istocie piękna, w Zakopanem nawet sporo śniegu.

  Polubienie

 14. piotr69

  12.00 walą dzwony po całości w domach boga żydowskiego w całej Polsce u mnie słychać dzwony na maxa także w moim domu.

  Cosik mi się wydaje że bydzie jakaś modlitwa do Joszue i Miriam w temacie aby korona nas opusciła gojów jak najszybciej.Podobnie Izrael dał znać że Mesjasz wypędzi wirusa koronę że świata w maju.No kużwa jak tu nie zlać się ze śmiechu.

  Polubienie

 15. paziem

  Specjalne rozwiązania W.Putina wobec społeczeństwa rosyjskiego w związku z konsekwencjami korononawirusa dla gospodarki rosyjskiej

  Polubienie

 16. paziem

  JAK NAJSKUTECZNIEJ ZWALCZYĆ PANDEMIĘ WHO
  To nie jest pierwsza pandemia w wykonaniu WHO. W latach 2009/10 ogłosiła ta sama WHO pandemię tzw. grypy „świńskiej”. Niestety poza tym, że przemysł farmaceutyczny, konkretnie GSK i Novartis wcisnął bubeł-szczepionkę krajom UE za 4 miliardy euro, to nie osiągnięto żadnych postawionych przed „pandemią” zadań. Co to jest 4 miliardy euro dla zleceniodawców WHO, którzy tę „pandemię” zamówili. To jest nic, przecież na łapówki dla urzędników WHO i państw UE wydano chyba z miliard. GSK (GlaxoSmithKline) miała wiele procesów z oskarżenia o korupcję.

  Na szczęście dla ludności UE, szczepionka nie została zastosowana, gdyż ludność ostrzeżona przez fachowców jak choćby Wolfgang odmówiła szczepienia. Praktycznie cała partia szczepionki za 4 miliardy została zniszczona. Polska, wówczas pod ministrem E. Kopacz uniknęła tego marnotrawstwa, gdyż odmówiła zakupu szczepionki, za to wyrzuciła pieniądze na równie bezwartościowe Tamiflu z firmy byłego ministra obrony USA Rumsfelda, tego co napadł na Irak i doprowadził do likwidacji Sadama Huseina w poszukiwaniu za nie istniejącą bronią chemiczną.

  Zleceniodawcy WHO wyciągnęli naukę z tej próby i zrozumieli, że pandemia WHO może funkcjonować jedynie pod trzema warunkami:

  1. korupcją lub szantażem administracji krajów wybranych do realizacji pandemii

  2. wykorzystaniem przez wybrane kraje pandemii sił przemocy, jak policja, czy wojsko do wymuszenia pandemii na społeczeństwie, n.p. przez areszt domowy i zamknięcie wszelkich miejsc spotkań ludności z religijnymi świątyniami włącznie

  3. masywnym użyciem broni masowego rażenia medialnego, reklamującym pandemię jako słowo boże

  4. korupcją lub zastraszeniem lekarzy, aby zmusić ich do współpracy w szerzeniu medialnego terroru pandemii

  Jeśli o punkt 4 chodzi, to są co prawda przypadki wyłamywania się lekarzy spot tego terroru pandemii, jak choćby dr. Wolfgang Wodarg, w tymże linku patrz też „W ogromnym i mrocznym cieniu świrusa ”,

  Dr. Wodarg już przy okazji pandemii WHO „świńska” grypa zauważył, że pandemia jest tzw. ustawką i okazało się, że miał rację, jego nieufność wobec pandemii WHO jest więc zrozumiała.

  Jeśli przeto dr. Wodarg argumentuje rzeczowo i stosuje materiał porównawczy i zbiera jako plon masowy atak gadzinówek jak n.p. „Der Spiegel” (por. pkt. 3 powyżej), to brak rzeczowej dyskusji musi tu nieco zaniepokoić, jakież mogą być istotne cele ataku na społeczeństwa UE w ramach tej pandemii WHO.

  Możliwe cele pandemii WHO pod SARS-Cov-2

  Spójrzmy jakie kroki pojawiły się na scenie w ramach pandemii WHO SARS-Cov-2 ?

  1. Aktywizacja aparatu przemocy, włączenie policji i wojska do zastosowania przemocy wobec ludności, wyposażonych w prawo egzekucji wysokich kar w RFN nawet do 25 tys. euro i więzienia, podobnie w Francji czy Hiszpanii.

  2. Likwidacja praw i zastąpienie ich represjami wobec ludności, ustanowienie nowych praw w celu represjonowania społeczeństwa, w wielu krajach uwięzienie całej ludności w areszcie domowym, zakaz wszelkich kontaktów społecznych, tzn. w efekcie atomizacja społeczeństwa do wyizolowanych jednostek, niezdolnych do jakiegokolwiek zbiorowego działania z jednoczesnym poddaniem ludności terrorowi medialnemu sprawujących władzę

  3. zakaz działalności gospodarczej z tragicznymi skutkami dla wielu jednostek gospodarczych, które z pomocą terroru pandemii powinny zostać doprowadzone do bankructwa

  4. pomimo zawieszenia działalności gospodarczej, kontynuacja egzekucji lichwy (nazywanej procentem) i spłaty kredytu przez banki od jednostek gospodarczych, którym zabroniono działalności gospodarczej (por. pkt. 3), a tym łatwiej doprowadzić do ich bankructwa

  5. użycie pieniędzy podatników do wypłacenia „pomocy” jednostkom gospodarczym bankrutującym w następstwie zakazu działalności gospodarczej (por. pkt. 3) w celu zaspokojenia roszczeń banków za okres pandemii WHO.

  Powyższe wskazuje jasno, że cele pandemii leżą także poza dziedziną zdrowia społecznego i że przyniosą przynajmniej dwie tragiczne dla społeczeństwa konsekwencje:

  a. zakaz tworzenia związków społecznych i uprawiania religii, z jednoczesnym terrorem i samowolą organów przemocy i administracji

  b. plądrowanie pieniędzy podatników w celu jeszcze większego zasilenia kas banków tzn. ich wierzycieli, t.j. warstw najbogatszych ze szczególną korzyścią przed wszystkim dla MWF, z jednoczesnym zdławieniem czy wręcz ruiną gospodarki realnej, co ułatwi jeszcze lepszą kontrolę MWF i kręgów finansowych gospodarki realnej, z przejęciem jej na własność włącznie.

  Oba te punkty wskazują, że znaczenie ekonomiczno-społeczne pandemii WHO jest być może daleko większe i daleko groźniejsze dla społeczeństw niż zdrowotne, przy czym negatywne zmiany ekonomiczno-społeczne wywołają dalsze głębokie zmiany zdrowotne dla społeczeństwa. Znaczenie tej pandemii WHO jest nie dziedzinie zdrowia tyko finansów i społeczenej.

  Jak zwalczyć pandemię

  Jeśli uwzględnić cele i skutki tej kolejnej pandemii WHO to jedynym skutecznym sposobem na zwalczenie jej są środki w dziedzinie ekonomii.

  Największe zagrożenie pochodzi od MWF i kręgów finansowych, które przy pomocy pandemii WHO mogą albo chcą dokonać kolejnego podboju pozostałych części społeczeństw i ich dóbr, które po operacjach „Prywatyzacji” i „kryzysów finansowych” pozostały poza zasięgiem ich bezpośrednich wpływów i decyzji.

  Jeżeli władze wprowadziły stan wyjątkowy dla społeczeństwa a nawet dla jednostek gospodarczych zakazując im wszelkiej działalności gospodarczej, to taki sam zakaz musiałby zostać wydany wobec organizacji finansowych,

  1. naliczanie lichwy (procentu) za okres zakazu działalności gospodarczej należy podobnie zakazać, jakąkolwiek egzekucję lichwy należy zakazać w okresie pandemii WHO

  2. spłaty pożyczek, przypadające na okres zakazu działalności należy uznać za dokonane.

  Aż dziwne, że pełniący władze nie zwrócili się do kręgów finansowych z propozycją dobrowolnej rezygnacji z roszczeń jak w punkcie 1 i 2, co tak chętnie czynią, zresztą bez jakiegokolwiek skutku.

  Wydaje się, że te skromne wymogi wobec świata finansów, który zamierza się utuczyć na pandemii WHO, są w zupełności usprawiedliwione i oznaczają jedynie, że kręgi finansowe są też zaangażowane w walkę z pandemią WHO, a nie są jedynie eksploatatorem pandemii.

  Jak długo byłyby w stanie kręgi finansowe i MWF tolerować taką pandemię ? Chyba nie później jak po tygodniu takiego zwalczania pandemii byłaby WHO wezwana przez swych zleceniodawców pandemię WHO bezwzględnie zakończyć.

  za: https://pppolsku.wordpress.com/2020/03/25/jak-najskuteczniej-zwalczyc-pandemie-who/

  Polubienie

 17. Inna grypa 2018/2019

  WIEMY CZY NIE WIEMY
  dlaczego
  wtedy, w czasie tamtej
  grypy sezonowej
  jaka zdarza się co sezon
  NIE BYŁO STANU WYJĄTKOWEGO ?
  A TERAZ JEST.

  ___
  GRYPA 2018/2019 w Polsce
  Eksperci Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy podkreślili, że kończący się sezon grypowy był z wielu względów szczególnych – bowiem odnotowano
  aż 143 zgony
  z powodu grypy i jej powikłań,
  przy jednoczesnych spadku liczby zachowań o blisko 18 proc.

  Z danych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego- Państwowego Zakładu Higieny w
  sezonie 2018/2019
  na grypę zachorowało tylko i aż 3 692 199 osób – co jest wynikiem o 18 proc. niższym niż rok wcześniej. Niestety sezon kończy się również smutnymi statystykami wskazującymi, że
  aż dla 143 pacjentów
  wirus grypy okazał się śmiertelny. 

  Dominujące szczepy wirusa grypy 2018/2019

  W sezonie 2018/2019 z powodu grypy oraz jej powikłań
  doszło
  do 14 976 hospitalizacji
  – co jest wynikiem
  o 6 proc. niższym niż rok wcześniej.
  Niestety ten nadal wysoki odsetek spowodowany był faktem, że za 77,8 proc. przypadków zachorowań odpowiadał w tym roku wirus A/H1N1, za 3,8 proc. wirus A/H3N2, za 17,3 proc. wirus A nieoznaczony, a tylko za 1,2 proc. wirus B.

  – Ciężki przebieg choroby wywołany A/H1N1 i związane z tym powikłania doprowadziły do wzrostu śmiertelności z powodu grypy w Polsce- ocenili eksperci.

  Szczepmy seniorów

  Lekarze nie mają również wątpliwości, że szczepieniom, które są najbardziej skuteczną formą profilaktyki zakażeń, powinny poddać się w głównej mierze seniorzy (powyżej 75 roku życia), dzieci, kobiety w ciąży, a także osoby cierpiące na choroby przewlekłe m.in. cukrzycę czy POChP. Zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Rady UE mówią wręcz o konieczności osiągnięcia w grupie seniorów 75-procenowego poziomu wyszczepialności. Niestety w Polsce w 2018 roku na grypę zaszczepiło się zaledwie 18 proc.osób starszych uprawnionych do refundowanej (w 50 proc.) szczepionki przeciwko grypie. 

  – Seniorzy nie tylko są o wiele bardziej narażeni na pogrypowe powikłania, ale też sam przebieg choroby jest u nich o wiele cięższy w porównaniu do osób młodszych. Często słyszymy o tzw. „przechorowaniu” grypy, które w skrajnych przypadkach może prowadzić nawet do śmierci. Ze względu na częste komplikacje pogrypowe, znacznie lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Szczepienia przeciw grypie są najskuteczniejszym sposobem zapobiegania zarażeniom wirusem grypy–ocenił prof. dr hab. n. med. Adam Antczak, przewodniczący Rady Naukowej Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy.

  Eksperci Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy wskazują również, że obecność dwóch i więcej czynników ryzyka może podnieść ryzyko wystąpienia powikłań pogrypowych u seniorów nawet 200-krotnie.
  ______

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.