A oto program „Pana Świata”, po hebrajsku zwanego Adon Olam, na nadchodzące 2 LATA „REWOLUCJI BEZCZYNNOŚCI” Narodów Świata

Teraz jesteśmy jedynie w trakcie realizacji wcześniejszych scenariuszy

Post Scriptum, Marzec 28, roku 103

od kolegi z Paryża otrzymałem info nt. “GLOBALNEJ MAPY DROGOWEJ” podróży Świata w Radosną Przyszłość, w następnych dwóch latach (do r. 2022):

Objet : Ciekawe, jak to się dziwnie złożyło…

Kiedy zrobić sobie prasówkę do gazetach i stronach internetowych po świecie, większość państwa na świecie, chce utrzymać wyjątkowe rozwiązania prawne i gospodarcze aż do 2022 r.  To jakoś dziwnie pokrywa się z planami jakie były ogłoszone na World Economic Forum w 2018 r. związanymi z IV Rewolucją Technologiczną. I tak, rzutem na przysłowiową glebę ludzie na świecie zostali zmuszeni, to przejścia do cyber-rzeczywistosci. Nie ma już okresu przygotowawczego, i wiele działań w poszczególnych krajach wskazuje, że plany globalistów odnośnie zmiany w produkcji, ludzkiej pracy i oraz relacji pomiędzy ludźmi ulegną zmianie na miarę epoki. I tak na razie specjalna ustawa dotycząca Covid-19 obowiązuje do 2021, ale jest plan, żeby przedłużyć do 2022 r. (Oczywiście pomijam tu kwestie polityczne, antagonistyczne związane z COVID-19).
> Link:  https://www.telegraph.co.uk/news/2020/03/27/uk-coronavirus-lockdown-government-rules/ ) co ciekawe planowany jest specjalny zasiłek dla osób, które stracą pracę w wartości 1 000 (na WEF planowano 1 000 dolarów dla każdego. W Irlandii podniesiono zasiłek do 1 500 euro);
(MG. To stąd się dowiadujemy, dlaczego Rząd Pis-owski tak hojnie  ROZDAJE ZASIŁKI dla wszystkich tych, którzy po 15 marca przestali pracować! – i to ma trwać aż do roku 2022?)
W Indiach ludzie ludzie będzie zdobywali nowe kwalifikacje, które pozwolą im podjąć pracę i ten wyjątkowy czas czas będzie trwał do 2022
Wyjątkowy stan związany z COVID-19 będzie również trwał do 2022 r.:
> Link3: https://mainichi.jp/english/articles/20200304/p2g/00m/0na/039000c
> Także akcje jest grubymi nićmi szyta, jak wskazywaliście na to Panowie, których miałem zaszczyt kiedyś poznać. Szykują się wielkie zmiany, ale mało kto jest na nie gotowy i jeśli chodzi o państwa, społeczeństwa i pojedyncze osoby. Kiedy wyjdziemy z tej pandemii, to będzie już zupełnie nowy inny świat. Radykalnie kończy się XX w. i wychodzimy w XXI w.
Obecnie według danych WEF wiele ludzi na swiecie ma stracić pracę. Oni szacowali, że 78 mln, ale będzie więcej. Po roku 2022 r, zatrudnienie ma się zwiększyć o 50%! Czas pokaże!
> S.
A przy okazji przypominam, ze Wielka Depresja w USA w latach 1929-33 spowodowała przedwczesną śmierć około 7 milionów amerykańskich obywateli:

0a30ba738d70335bc4576ccb1e770ca50a30ba738d70335bc4576ccb1e770ca5

 

28 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

28 responses to “A oto program „Pana Świata”, po hebrajsku zwanego Adon Olam, na nadchodzące 2 LATA „REWOLUCJI BEZCZYNNOŚCI” Narodów Świata

 1. nina

  —————–ARĆY WAŻNE !!!!!!!!!

  Polubienie

 2. wincenty

  „Dziś nad ranem PiS i Platforma Obywatelska zagłosowały wspólnie za cięciem płac. Nie będzie stabilnych osłon dla najsłabszych, nie będzie praw pracowniczych ani normalnych zasiłków dla ludzi na śmieciówkach. Czeka nas wzrost bezrobocia i ubóstwa. Pieniądze, zamiast do pracowników i małych firm, popłyną do banków”, napisał Adrian Zandberg. Posłanka Marcelina Zawisza zwróciła tez uwagę, że głosami prawicy przywrócono możliwość prywatyzacji szpitali
  https://strajk.eu/tarcza-uchwalona-noca-lewica-i-psl-przeciw-po-pod-pache-z-pis-glosuje-za/

  Polubienie

 3. Piotr69

  A co to za problem znależć lek na zwykłą grypę he he.

  Polubienie

 4. Edwards

  Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka oświadczył, że z powodu pandemii koronawirusa COVID-19 doradzano mu zamknięcie granic republiki, wstrzymanie pracy przedsiębiorstw i „poddanie wszystkich kwarantannie”, ale postanowił to zrobić „tylko w razie potrzeby”. Według prezydenckiej służby prasowej Łukaszenka w piątek odwiedził przedsiębiorstwo Belgips, gdzie rozmawiał z jego pracownikami i poruszył kwestię rozprzestrzeniania się zakażenia koronawirusem na świecie.

  Łukaszenka uważa ​​za krótkowzroczność to, że w Stanach Zjednoczonych jakiś czas temu ogłoszono stan wyjątkowy. „Ale Trump (prezydent USA Donald Trump – red.) jako człowiek, który kiedyś zajmował się biznesem, szybko się zorientował, jego ostatnie wypowiedzi bardzo mi się spodobały. Powiedział: jeśli natychmiast nie wrócimy do przedsiębiorstw i nie zaczniemy pracować, to na bezrobocie umrze znacznie więcej Amerykanów niż na koronawirusa. Teraz rozumiecie, dlaczego nie zamknąłem przedsiębiorstw. Chociaż wielu doradców mówiło: zamknąć granice, przedsiębiorstwa, poddać wszystkich kwarantannie. Potem podjąłem trudną decyzję: zostaniemy w domu tylko wtedy, gdy będzie to konieczne – oświadczył białoruski lider. Według niego z powodu „psychozy” na tle rozprzestrzeniania się koronawirusa gospodarka prawie całego świata stanęła w miejscu.

  Zwrócił uwagę na fakt, że na Białorusi każdej wiosny rośnie liczba infekcji wirusowych, a w tym roku doszedł do tego COVID-19. Według Łukaszenki, biorąc pod uwagę fakt, że w republice odnotowano przywleczone z zagranicy przypadki koronawirusa, podjęto niezbędne środki w celu zapobiegania i identyfikacji zarówno samych zarażonych, jak i tych, którzy się z nimi kontaktowali, na granicy i na lotniskach kraju wszyscy przybywający zostali objęci kontrolą. „Jak tylko wykryto choć jedną osobę, natychmiast przy pomocy policji, KGB i kamer ustalaliśmy, z kim się kontaktowała” – dodał szef państwa.

  Źródła: pl.SputnikNews.com

  Polubione przez 1 osoba

 5. Edwards

  Blogier baca jest kierowcą ciężarówki, którą śmiga po Europie.

  Poniżej jego ocena tego co dzieje się w Europie oraz stanu umysłowego tak zwanych Europejczyków.

  baca 17:33 on 22 Marzec 2020

  Jak to skąd te liczby? Z dupy. Już kilka dni temu lekarze włoscy ujawnili brutalną prawdę, że w całych Włoszech umarło 2 (słownie dwóch) ludzi z powodu koronowirusa. Reszta „ofiar” zmarła na coś zupełnie innego. Większość na tradycyjną sezonową grypę, bo holokaustu przy pomocy 5G we Włoszech jeszcze nie było – a on też jest „grypopodobny”…
  Za jeszcze kilka dni jak emocje opadną i się włączy rozum na szerszą skalę, lemingi zrozumieją że ktoś ich bardzo grubo zrobił w jajco tym razem.
  Jako jeden z pierwszych podałem że ta pandemia to lipa. Teraz jest już świadomych tego całkiem spore grono. Z każdym dniem przybywa ludzi którym się otworzyły oczy.
  I na całym świecie nadal brak kogokolwiek, kto znałby jakiegoś… zmarłego. Kompletny brak nazwisk, inicjałów lub adresów ofiar – tylko enigmatyczne plotki: „kobieta z Podlasie”, „kierowca z PKS-u”, lub „emigrant z Wielkiej Brytanii”. Żadnych fotek albo umożliwiających identyfikację i weryfikację danych.
  A król jest nagi – nie tylko pandemia nie istnieje – ale ani jedna fotografia tego koronowirusa – same ładne i pokolorowane obrazki – jeden namalowany piękniej od drugiego.
  Mają rozmach skurwysyny… bo żeby całą planetę w chuja zrobić…
  —————————————————-

  baca 06:03 on 23 Marzec 2020

  Ależ ja nie przestałem być inteligentny. Może to ty jeszcze nie zacząłeś.
  Dopóki na oficjalnych mediach nie będą mówić o sprawach ważnych: Bilach Gatesach, laboratoriach broni biologicznej, etc, i nie ścigać tego na poważnie, to wszystko inne będzie szopką bez znaczenia. Zastanów się po co im prawdziwa epidemia? Podczas prawdziwej sami mogliby paść jej ofiarą a skoro wystarcza medialna epidemia do osiągnięcia wyznaczonych celów, no to jest w całej swojej prostocie. Ta epidemia to fakt medialny a nie rzeczywisty. Jak padnie przemysł i ludzie zadłużą mieszkania pojawi się ktoś od Gatesa ze szczepionkami – bez których nie wyjdziesz z domu, niczego nie kupisz, nigdzie nie pojedziesz, nikt nie da ci pracy, etc … .
  Nie bój nic z prawdziwymi problemami oni nigdy nie walczą i nie będą walczyli, Oni zaciekle zwalczają zawsze nieistniejące problemy, faszyzm, komunizm, dwutlenek, dziury ozonowe, homofobie, antysemityzm no i animowanego wirusa z wytwórni Disneya. Ten wirus to przecież kreskówka – jest szybszy niż Struś Pędziwiatr i straszniejszy od tego Kojota. Dopiero jak odniesie sukces – zrobią o nim film fabularny, bo na razie nawet jednej fotki jeszcze koronowirusa nie ma.
  —————————————————-

  baca 20:31 on 20 Marzec 2020

  Dokładnie to samo przekazuję wszystkim ale wiesz jak to jest Polaku… telewizor za nich myśli więc panika się sama nakręca.
  Oto mała kronika tego pandemonium.
  Tydzień temu wszyscy Niemcy z północy pakowali walizki ładowali je na dachy samochodów podczepiali jakieś przyczepki i spieprzali na południe – głównie do Austrii. Ci z południa targali walizki na północ. Teraz mają wszędzie kwarantanny i godziny policyjne więc przestali się szamotać. Przez cały tydzień z dnia na dzień autostrady robiły się coraz bardziej puste. Osobówki niemal poznikały. Jakoś od wtorku przeważać zaczęły ciężarówki i zniknęły odwieczne korki. Od środy ceny paliwa lecą na ryj i jak się ktoś zatankuje to się mordy cieszą i oferują darmo kawę. Nabrałem już kilka termosów i czekam na darmowe papierosy. Dziś coś mnie zaniepokoiło. Jadę a tu nic na autostradzie nie ma. Jadę sam dziesięć minut, potem znowu dziesięć i pytam sam siebie: co to kurwa jest? Gdzie ci wszyscy ludzie? Stanąłem na środkowym pasie. Wysiadłem z auta. Nikogo. Cisza. Nasłuchiwałem czy może gdzieś się ziemia nie trzęsie albo nie nadciąga jakieś tsunami. Nic kompletnie. Nie było nawet statku matki tych Plejadan który wziął tych wszystkich ludzi. Ech, odlałem się i wypiłem piwo oparty o zderzak. Dalej nikogo. Zupełnie inaczej wyobrażałem sobie początek końca świata. Spodziewałem się setek spalonych porzuconych samochodów, szalonych dronów polujących na niedobitków, dzikich band rabujących wszystko i grup żołdaków strzelających do wszystkiego co się rusza. A tu nic kompletnie. Cisza. Ład i porządek jak nigdy. Postanowiłem więc na ten weekend zostać praktykującym alkoholikiem i jak każdy ortodoks odbyć raz w życiu pielgrzymkę do browaru Heinekena. Wziąłem piwo w rękę, odpaliłem silnik i pociskam na benelux.
  Rano byłem w Holandii. Teraz oni ładują walizki oraz przyczepki i się przemieszczają ci z północy na południe a ci z południa na północ. Popołudniu przejechałem dosłownie całą Belgię. Tam z kolei inaczej. Bo w całej Belgi widziałem tylko trzech żywych ludzi. Reszta chyba umarła.
  Zamknięte wszystko. Sklepy i firmy. Pod Brukselą miałem zrzutkę. Zajeżdżam – nikogo. Nawet psa z kulawą nogą. Zwaliłem więc towar pod bramą ręcznie. Jak skończyłem otworzyły się wrota i jakaś baba wylazła podpisać papiery w masce przeciwgazowej. Masakra.
  Wieczorem znów przez Holandie wróciłem do Niemca. Chciałem wyrwać trochę kasy na libację ale bankomaty były nieczynne. Na szczęście wchodzę do Lidla a Lidl pusty. Jest jakiś personel ale ukryty i zamaskowany gdzieś na zapleczu. Boją się światła dziennego i koronowirusa. Nie płacąc wytargałem więc reklamówkę tytoniu i wędlin a pod obie pachy nabrałem piwa.
  Jest piątek wieczór, jadę na jakiś parking znaleźć rodaków i porządnie się uchlać.

  Nie tak miało być na koniec świata. Coś poszło zupełnie nie tak. Miało być sympatycznie w stylu Mad Maxa a tu taka lipa…
  Jak się od poniedziałku nic nie poprawi, wypożyczę sobie gdzieś czołg w jakiejś opuszczonej bazie i rozpierdolę jakąś elektrownię atomową.
  Trzym się.

  https://bacologia.wordpress.com/2020/03/14/koronowirus-dobre-wiadomosci/

  Polubione przez 1 osoba

 6. Edwards

  Szanowny Adminie, prawdopodobnie trafiłem do koszyka lub spamu. Jeśli można mój wpis wyciągnąć, to bardzo proszę.
  Za co z góry dziękuję.

  Polubienie

 7. Ktoś

  Jak wiadomo ŚWIAT jest ZBANKRUTOWANY, sama amełyka ma kilkanaście BILIONÓW USD w plecy nie wspominając o angli, rfn i innych krajach tzw demencjii więc sobie WYMYŚLONO plan pt

  ZAKŁADY o ZABICIE przy pomocy WYBRANEGO ZARAZKA na danym TERENIE OKREŚLONEJ LICZNY TRUPÓW w ZADANYM TERMINIE

  czyli WYDANO sygnowane przez MFW PAPIERY WARTOŚCIOWE na MORDERSTWO populacji DANEGO KRAJU by strona jakiej ÓW MORD SIĘ UDA za owy MORD DOSTAŁA SOWITĄ PREMIĘ/ ODDŁUŻENIE od NEFILIMSKICH okupantów planety

  to co dzieje się po „świecie” z tzw PANDEMIĄ KORONOWIRUSEM jest tylko SPEŁNIANIEM WARUNKÓW KONTRAKTU z owych PAPIERÓW…..

  Plan z koronowirusem a dokładniej z OPRYSKIWANIEM miast SARIN’em w niskiej dawce by on OPARZENIAMI CHEMICZNYMI PŁUC imitował ich CIĘŻKIE ZAPALENIE powstał wcześniej niż w 2016

  gdyż w tym roku już wszystko było DOPIĘTE do REALIZACJI. W tym roku wydano na całym świecie PAPIERY WARTOŚCIOWE tzw ZAKŁADOWE (tj dwie strony kontraktu się ze sobą „zakładają” iż jakiś WSKAŹNIK w danym dniu/ okresie osiągnie/ nie osiągnie założoną wartość i na podstawie tego wypłacają sobie tzw PREMIĘ, są to kontrakty jakie do zawarcia potrzebują MAŁEGO WKŁADU za to ze STRASZNYM LEWAROWANIEM (to ma własną giełdową nazwę ale wyleciała mi z głowy, ale Szwaben Bank jest w nich umoczony na 666 PBK RFN ;p), że

  „w PEWNYM MIEŚCIE (na pewnym terenie) w OKREŚLONYM PRZEDZIALE CZASU PANDEMIA taką a taką „bakterią” (tj koronawirusem) da TYLE a TYLE trupów”…. (stąd CELOWE RZĄDOWE opryski udającego zabójczego wirusa SARINU – gazu paralityczno-drgawkowego o niższym niż bojowe stężeniu dla SPEŁNIENIA WARUNKU KONTRAKTU wyżej opisanego)

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/03/23/rosja-armia-usa-izrael-uzywaja-gazu-sarin-o-niskiej-dawce-w-celu-uzupelnienia-zgonow-cv19-zaktualizowano/

  takie PAPIERY WARTOŚCIOWE (a dokładniej GIEŁDOWE ZAKŁADY BUKMACHERSKIE) są wydane poprzez MFW dla i Włoch i Chin…. i być może wielu innych miejsc z TERMINEM ZAKŁADU 2020/21

  Ponieważ zaatakowano Chiny koronawirusem ale oficjalnie Chiny ZWALCZYŁY PANDEMIĘ z niewielką ilością trupów, tzn DUŻO PONIŻEJ SYMULACJI GATESA…. to z jednej strony była nagonka iż „CHINY ZAKŁAMUJĄ STATYSTYKI” a z drugiej strona jaka na tym ZAKŁADZIE poniosła bilionowe straty głosem jakiegoś SPRZEDAJNEGO PRAWNIKA zaczęła się domagać od Chin „ODSZKODOWANIA za PANDEMIĘ” w wysokości RÓWNEJ owemu ZAKŁADOWI/ większej…

  Teraz to samo robią też i w Polsce….. z pozamykanymi w PUŁAPKACH/ miastach ludziach na jakich REŻIM kaczystowski zamierza NATRZASKAĆ TRUPY potrzebne do WYKONANIA tego KONTRAKTU…… (patrz 6 milionów żydków zagazowanych przez żydków w czasie 2 św żydków z gojami dla SPEŁNIENIA WARUNKÓW ZAKŁADU pt „ODZYSKANIE iSSraela”)

  Polubienie

  • Ktoś

   w ROBIENIE KASIORY NA TYM SIĘ BAWIĄ SZTUCZNĄ PANDEMIĄ KORONAWIRUSEM

   Instrument pochodny, derywat (ang. derivative) – rodzaj instrumentu finansowego, niebędącego papierem wartościowym, którego wartość uzależniona jest od instrumentu bazowego, np. kursów akcji, rentowności obligacji, wysokości stopy procentowej, wartości indeksu giełdowego, a także tak nietypowych wskaźników, jak liczba dni słonecznych, wielkość opadu śniegu czy deszczu – derywatów pogodowych.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Instrument_pochodny

   tylko tu „INSTRUMENTEM BAZOWYM” jest LICZBA TRUPÓW zmarłych na COVID-19

   MORDOWANYCH przy użyciu WOJSKOWEJ BRONI CHEMICZNEJ jak SARIN w niskim stężeniu

   Polubienie

 8. markglogg

  CZYŻBY POWOLNE GAŚNICIE SUPERPOTĘGI USA?

  Wydaje się pewne, że obecna pandemia zmieni globalny układ sił. Jedne z państw, które do tej pory uważano za mające największy wpływ i decydujące o światowej polityce, stracą swoje wpływy, gdy tymczasem inne zyskają na znaczeniu.

  Nie będą rozważał szczegółowo jak te zmiany mogą wyglądać a ograniczę się jedynie do wskazania jak obecna pandemia wpłynęła na możliwości militarne największego obecnie mocarstwa, czyli USA.

  Jak donosi znana agencja informacyjna Jane’s, specjalizująca się w monitorowaniu i analizach w obszarze militarnym, prawie wszystkie zaplanowane ćwiczenia sił NATO, jak i innych z udziałem sił USA, zostały w większości odwołane, a pozostałe przełożone, albo ograniczone.

  Dotyczy to także wielkich i od dawna zapowiadanych ćwiczeń „Defender-Europe 20”, które wystartowały już w lutym, a miały odbywać się także na terenie Polski. Ich zakres był bardzo duży i obejmować miał przerzucenie około 20 tys. żołnierzy z USA do Europy. Tymczasem z powodu Covid-19, począwszy od 13 marca, przerzut wojsk USA do Europy został zatrzymany.

  Jak poinformował w środę sekretarz obrony Mark Esper, Pentagon zadecydował o wstrzymaniu wszelkich ruchów sił USA poza krajem na przeciąg 60 dni. Podał on także, że u 227 osób należących do sił zbrojnych USA testy potwierdziły istnienie koronawirusa, zaś dzień przedtem było takich osób 174.

  Na dodatek stwierdzono koronawirusa u trzech marynarzy z załogi lotniskowca USS Theodore Roosevelt, który pełni służbę na Morzu Filipińskim. Lotniskowiec jest wielkim okrętem, na którym przebywa około 5 tysięcy ludzi i fakt, że byli tam zarażeni, może skutkować szybkim zwiększeniem liczby chorych, co, z kolei, może postawić pod znakiem zapytania utrzymanie okrętu i całego zespołu w gotowości operacyjnej. Kolejne zarażenia na tym okręcie zaraz zresztą stwierdzono i już w czwartek miało ich być 23 . Z tego powodu okręt ma stanąć przy pirsie w bazie Guam, gdzie cała załoga zostanie poddana testom na koronawirusa.

  Wielkie statki wycieczkowe, na których pojawiły się zakażenia, w całości poddawano kwarantannie. Tutaj nie można było tego zrobić, gdyż ten lotniskowiec jest jednym z dwóch pełniących aktualnie służbę (drugi znajduje się w pobliżu Zatoki Perskiej). Jego wyłączenie spowodowałoby, że US Navy straciłaby połowę lotniskowców w stanie operacyjnej gotowości i nie miałaby u wybrzeży Chin żadnych poważnych sił.

  Wszystko to razem wzbudza niepokój co do zdolności USA do zapewnienia panowania na światowym oceanie. Zaniepokojeni muszą być bliscy sojusznicy i klienci USA w tym rejonie, jak też i wszędzie na świecie. Nie mogą być pewni czy hegemonia USA zostanie utrzymana, zaś obecna sytuacja pokazuje, że to Chiny lepiej sobie radzą z koronawirusem i na dodatek stanowią one teraz chyba jedyne pewne źródło zaopatrzenia w materiały niezbędne do walki z epidemią.

  Z tego też względu nie dziwi, że państwa G-7 nie były w stanie zgodzić się aby koronawirusa nazywać „chińskim” wirusem”, czy też wirusem z Wuhan, jak by tego chciał prezydent Trump, czy sekretarz Pompeo. Zwyczajnie nie chcą one narażać swoich stosunków z Chinami właśnie teraz.

  Na dodatek paraliż amerykańskiego przemysłu zaczyna dotykać także branży zbrojeniowej. Produkcję zatrzymał koncern Boeing. Zakłócenia i zerwanie kooperacji dotyczy też koncernu Lockheed, który wytwarza samoloty F-35, obecnie, jak wielu uważa, najbardziej zaawansowany samolot wielozadaniowy na świecie. Pracę przerwały zakłady produkujące F-35 w Japonii i Włoszech. Ponadto w USA przestano testować już przekazane armii maszyny.

  Globalizacja, która miała być rozwiązaniem wszelkich problemów, faktycznie zagraża USA i całemu stworzonemu przez nie systemowi, stawiając pod znakiem zapytania ich możliwości obronne. Okazało się, że koronawirus w połączeniu z globalizacją, jest być może nawet większym wyzwaniem i zagrożeniem dla dominacji USA, niż była nim zimna wojna.

  Stanisław Lewicki
  28.03.2020
  http://mysl-polska.pl
  Share this:

  Polubienie

 9. ws czasie 2 wojny światowej (największej w dziejach nowożytnych) .Wojna zostawila tylko 6 % inwalidów !!! . Natomiast wojna w zatoce perskiej z Irakiem …zostawila inwalidów 24% :):) INWALIDZTWO ZOSTALO TYM MLODYM ZALNIERZOM ….PODANE W …SZCZEPIONKACH :(:(.Widzicie teraz jak zbrodniczo i bezwzględnie ! sa traktowani młodzi zalnierze w USA. zrodlo na : http://www.democracy now Ami godman.

  Polubienie

  • Robert Łagowski

   ??? Po co takie głupoty pisać???
   24% nie 6 ,bo dzieki ŚRODKOM OCHRONY OSOBISTEJ.
   Te hełmy i kamizelki których używa ussrael faktycznie zatrzymują pociski małokalibrowe…
   Dalej sobie dośpiewaj

   Polubienie

 10. markglogg

  A tak ogólnie, w drugim tygodniu kwarantanny, zrobiło się tak smutno, człowiek z zazdrością czyta, że na Białorusi wciąż gra liga piłkarska (i mają tam zaledwie 62 aktywne przypadki COVID-19, bo 32 osoby już wyzdrowiały), a w Szwecji, (kraj o podobnej liczbie ludności co Białoruś), pomimo 3,326 tysięcy chorych i 105 zgonów, wciąż wolno chodzić swobodnie po ulicach i bawić się z dziećmi w parkach miejskich. Jak zauważył to Eric Walberg “I’m struck by the fact that all our pandemics, in fact all pandemics are courtesy of ‘civilization’, by which I mean agriculture,
  overcrowded cities, full of shit both animal and human, home of rats add fleas, carriers of plague.”
  Czyli mówiąc po polsku te Pandemie to produkt MIŁOŚCI “rozwiniętego” człowieka do TPD (Technika-Pieniądz-Dupa komfort miłująca) CYWILIZACJI. (Nb. W USA, gdy wysyłam ten koment, już 120 tysięcy zachorowań, w samym NY State, ludnościowo jak Białoruś i Szwecja razem, już 53,300!)

  Polubienie

 11. nina

  ————— kłamie jak naoćzny świadek —. Ćo oni dzisiaj potrafią ?? HOLOGRAM .

  Polubienie

 12. markglogg

  Ciekawostka. Dwa NAJBOGATSZE (licząc dochód na d… mieszkańca),stosunkowo małe kraje, SZWAJCARIA i LUKSEMBURG, mają obecnie NAJWIĘKSZĄ W EUROPIE ILOŚĆ ZACHOROWAŃ na COVID-19, na milion ich mieszkańców: Szwajcaria – 1,626, Luksemburg – 2,925.

  Pomiędzy nimi sytuuje się New York State z 2672 zachorowaniami na milion mieszkańców. Ale na poziomie Prowincji oczywiście wciąż KRÓLUJE LOMBARDIA („wynalazczyni publicznych banków”, za co z Kościoła została w XV w. wyklęta) ze swymi 36 tysiącami zachorowań na 10 mln mieszkańców.

  Czyżby to byla KARA BOŻA, jako że „prędzej wielbłąd przez ucho igielne, niżli bogacz do Królestwa niebieskiego”?

  Polubienie

  • Robert Łagowski

   Te słowa to tylko „Maść Na Ból Dupy” dla gojów.
   Wyznawców narzuconej im przez żydów religii . Gojów czczących żydowskie postaci.
   Jak widać żydzi dają innym zawsze to czego oczekują.
   Dają owcom ich ulubioną trawę.
   Co nie zmienia faktu , że maja nad za owce i los owiec jest przesadzony

   Polubienie

 13. Sławobor

  Podczas gdy Chiny obwiniają rząd USA za wywołanie epidemii koronawirusa, organizacje żydowskie i FBI są zajęte podsycaniem paranoicznych mistyfikacji przeciwko wrogowi narodowemu: aktywnym politycznie białym mężczyznom w Ameryce.

  Według raportu FBI cytowanego przez szefa Światowego Kongresu Żydowskiego, Ronalda Laudera, zespoły „białych nacjonalistów” i „neonazistów” przemierzają obecnie ulice Nowego Jorku celowo zarażając Żydów, mniejszości i funkcjonariuszy policji w tajnym spisku, aby rozprzestrzeniała się współczesna plaga.

  Dziwaczne roszczenia Laudera łączą się z wyciekiem raportu Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego przesłanego przez Sharon Weinberger, który twierdzi, że żarty i memy o koronawirusie znalezionym na 4Chan stanowią wiarygodne „zagrożenie bronią biologiczną” wobec Żydów. Dokument stwierdza, że ​​biali nacjonaliści planują spryskać Żydów zarażoną śliną i dlatego spędzają czas publicznie z mniejszościami.
  Czytaj całość
  https://russia-insider.com/en/fbi-claims-neo-nazi-plot-deliberately-infect-jews-and-cops-covid-19/ri28470

  Polubienie

 14. markglogg

  Prezydent Łukaszenka przedwczoraj stwierdził (wyraźnie myśli on podobnie jak i ja i mój kolega Michael Jones):

  //’Praca w polu uzdrowi wszystkich’, zasugerował prosto mówiący były dyrektor sowchozu, który przejął władzę na Białorusi w 1994. W sobotę 28 marca, przy okazji galowego meczu hokejowego, poszedł dalej, mówiąc że „LEPIEJ UMRZEĆ HONOROWĄ ŚMIERCIĄ NIŻ ŻYĆ NA KOLANACH”

  wg. https://www.france24.com/en/20200328-belarus-ploughs-lone-furrow-over-coronavirus-as-football-league-plays-on-1

  Na zdjęciu, zakończenie meczu piłkarskiego w Mińsku Białoruskim, w ubiegłą sobotę. Ależ oni jeszcze NIE ZDĄŻYLI UTYĆ. (W Białorusi przedwczoraj było tylko 62 wypadków aktywnych zachorowań, 32 już wyzdrowiało.)

  https://s.france24.com/media/display/cd96f3ca-7125-11ea-97e3-005056bf87d6/w:980/p:16×9/d1aa57a5282d7302a5723a28b1963b99e3add0a0.webp

  „There, the tractor will heal everyone. The fields heal everyone,” suggested the straight-talking former collective farm director who assumed power in 1994.

  Polubienie

 15. nikita

  U nas w Niemczech, nadchodzi komunizm! Za światło, gaz, wodę, telefon, Internet, – można w ogóle nie płacić. Podobnie za mieszkanie, biuro, plac handlowy.

  Zerwanie umowy najmu jest zabronione. Eksmisja jest surowo zabroniona. Nie można nawet wysyłać naszych słynnych „manungów” – ostrzeżeń.

  Właścicielom domów i wynajmowanych mieszkań pozbawionych dochodu z rekompensatą przachodzi specjalny Fundusz….
  Dalej… http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/154147,wirus-krazy-po-niemczech-wirus-komunizmu
  //—-

  NIEMIECKI RZĄD DLA POLAKÓW – 1200 EURO DODATKU NA MIESZKANIE !!

  Polubienie

 16. nikita

  Głos boży
  „weśta dwa liście i pół żaby, wymieszajta i podajta”
  //–

  WŁADZA NAD SWIATEM DLA WYBAWCY LUDZKOSCI OD ZARAZY COVID-19 – LEK JUŻ JEST – kim jest wybawca ?

  Polubienie

 17. obudzony

  Przedstawianie Covid19 jako pandemii jest oszustwem intelektualnym, antymedycznym i wszelkim innym. To działanie obliczone na paniczną reakcję tłumów i taki też cel za pośrednictwem światowych mediów osiągnięto. W Polsce w 2018 roku zmarło 414 tys osób bez koronawirusa i to jest najwyższa liczba od II WŚ, a dziennie daje to liczbę 1150 osób zmarłych, a miesięcznie 34 500.
  Zwykła grypa zabija co roku od 20-40 tys. Amerykanów i nikt dotychczas nie robił paniki w mediach na żywo relacjonując każde zarażenie i każdą śmierć, a tak robi się w przypadku koronawirusa.
  Proszę sprawdzić jak określano pandemię i epidemię przed rokiem 1984 i można się przekonać, że na naszych oczach dokonano podmiany znaczenia wielu słów i pojęć.
  Takim samym słowem jak koronawirus jest abrakadabra i antysemityzm, bo boją się ich ci, którzy nie rozumieją ich znaczenia. Wystarczy powiedzieć do niego ty antysemito i niewykształcony, nieświadomy człowiek boi się panicznie tego słowa, chociaż go nie rozumie, a może także jak najbardziej trafić do więzienia jeżeli sąd(przeważnie żydowski) uzna go za antysemitę.
  W Polsce prześledziłem dokładnie możliwe dane odnośnie chorób towarzyszących osobom zmarłym na koronawirusa i widać, że współistniejące choroby wystarczyłyby do uśmiercenia danego człowieka, a tymczasem nie można udowodnić, że zrobił to akurat koronawirus, bo tak są te śmierci klasyfikowane.
  Bill Gates z bankierami z Wall Street i holo-szyszkami cieszą się pewnie jaki dobry uczynek zrobiono światu dokonując w istocie faszystowskiego zamachu na cały świat Zachodni i upajają się swoją władzą nad resztą populacji za pomocą policji, wojska, WHO i mediów. Zresztą WHO posiada tajną agendę, o której wie niewiele osób na świecie i ten pajacyk z Afryki, który pełni rolę użytecznego idioty realizuje ich program, cele i za to ma płacone. Miał ogłosić światową pandemię wirusa? Wiec ogłosił! I co z tego, że lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem medycznym mówią co innego, chociażby dr Wodarg, nasz dr Jaśkowski, dr Czerniak i wielu mądrych ludzi? Nic z tego.
  Kupiłem sobie witaminę C i zażywam w dawkach po 2-5 tys jednostek i w ogóle się nie boję, bo każdy wirus nie lubi witaminy C.
  Czekam na chwilę, kiedy rozhisteryzowany spanikowany motłoch zacznie się domagać od swoich rządów rozwiązania problemów z koronawirusem: zróbcie coś z tym, pracujcie nad szczepionką i po długo wyczekiwanym momencie światowe media zawyją z radości JEST! Nareszcie jest szczepionka i wymyśli ją jedna z firm BIG PHARMY i poda do publicznej wiadomości. Rządy rzucą się do kupna szczepionki, a ludzkość do masowego szczepienia, a kto się nie podda szczepieniu będzie przymusem doprowadzony przez policję i wojsko. A kto się nie zaszczepi będą na niego donosić rodzina, sąsiedzi, współpracownicy, bo przecież będzie zarażał innych i stanowi element niebezpieczny.
  A to już nie są miliardy dolarów, to już są biliony dolarów w skali świata i o to idzie cała gra lobby BIG PHARMA. Zresztą szczepionka być może już jest, ale muszą odczekać trochę, żeby cena poszybowała niebotycznie w górę, ewentualnie skorygować jej toksyczność, aby wybiła tych których ma wybić, jak widać głównie starszych i schorowanych ludzi.
  Niepohamowana żądza władzy i duży strach przed tłumami odczuwany przez tych psychopatów stał się początkiem ekonomicznego resetu USA i Europy Zachodniej, którego skutków nie są w stanie przewidzieć. Gospodarka Zachodu może się już nie podnieść po takim ekonomicznym ciosie i masowe bankructwa firm mogą rozpętać spiralę protestów, masowe bezrobocie, rozruchy, zamieszki, głód i kto wie co jeszcze. Po raz kolejny rządy będą ratować banki pieniędzmi już wielokrotnie okradzionych obywateli, a globalne koncerny będą stopniowo przejmować upadające masowo małe i średnie firmy przejmując tym samym całe kraje. Ci psychopaci mogą nie zapanować nad tłumami jeżeli protesty będą potężne i może wreszcie ludzkość zobaczy kto tak naprawdę stoi za kutyną tych wydarzeń od dziesiątek, a nawet setek lat. Nie będą mieli na tyle sił aby rozprawić się z milionowymi tłumami i trudno będzie, aby armie poszczególnych krajów strzelały do swoich współobywateli.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.