Czas na społeczny, obywatelski ANTYWIRUS

Polacy, potraktujmy rządowe pseudo-antywirusowe rygory, jako prima aprilisowe żarty ! Nie pozwólmy zagonić się w samoizolację – wyniszczającą społeczeństwo i naród !

Zgodnie z dopuszczalnymi regułami obrony koniecznej brońmy normalności życia, któremu wypowiedziano totalitarną, obłąkańczą wojnę.

Polko, Polaku !

Wbrew wmawianej nam pandemii – której nikt dotychczas w Polsce nie zdefiniował i nie poddał naukowej krytyce

Wbrew stwarzanej i wzmaganej przez rząd i prezydenta – atmosfery grozy, która ma służyć zastraszeniu i sterroryzowaniu Polaków

Wbrew praktykom totalitarnym – łamiącym prawa obywateli i ład konstytucyjny

Wbrew medialnemu gwałtowi na racjonalnych i świadomych regułach ładu społecznego

Wbrew agresywnej propagandzie i wzbudzaniu świadomych i podświadomych lęków

Musimy zatrzymać działania szaleńców, psychopatów i zwykłych nieodpowiedzialnych niedołęgów

A zatem Polko i Polaku!

ZACZNIJ MYŚLEĆ

PRZESTAŃ SIĘ BAĆ

WALCZ Z BEZRUCHEM

ZAMKNIJ TELEWIZOR

KOMPUTER NIE JEST BOGIEM,

WYJDŹ Z DOMU I ODRZUĆ IZOLACJĘ

ODDYCHAJ I POCZUJ WIOSNĘ

PRACUJ I BĄDŹ AKTYWNY

DBAJ O RODZINĘ I NAJBLIŻSZYCH 

POSZERZAJ GRONO ZNAJOMYCH

BUDUJ RELACJE SĄSIEDZKIE I SPOŁECZNE

ODŻYWIAJ SIĘ ZDROWO

IDŹ NA RYNEK, A NIE DO SUPERMARKETU

ZAPLANUJ CZAS PO SPEKTAKLU GROZY

ZAPAMIĘTAJ KTO NAS OSZUKIWAŁ

NIE UFAJ BANKOM I LICHWIARZOM

BROŃ ZŁOTÓWKI I GOTÓWKI

KARTA PŁATNICZA TO ELEKTRONICZNE KAJDANY I 24GODZINNY DOZÓR

NIE RÓB DŁUGÓW I NIE ŻYJ NA KREDYT

UPRAWIAJ SPORT, A  NIE JEDYNIE GO OGLĄDAJ

SŁUCHAJ MUZYKI KLASYCZNEJ, LUDOWEJ I ETNICZNEJ

DBAJ O EDUKACJĘ SWOICH DZIECI

WYCHOWUJ SWOJE DZIECI I UCZ JE OBOWIĄZKÓW

SZANUJ I KOCHAJ ZWIERZĘTA

NIE MIEJ CZASU NA CHOROBĘ

ZAPOMNIJ O PANDEMII !!!

ŻYCIE, PRACA, TWÓRCZOŚĆ – TO NASZ CEL !!!

KONTAKT Z LUDŹMI I NATURĄ – TO NASZE ŚRODOWISKO !!!

28 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

28 responses to “Czas na społeczny, obywatelski ANTYWIRUS

 1. Pingback: Czas na społeczny, obywatelski ANTYWIRUS – 7777777blog

 2. alia

  Na spacer ? wciąż zimno, mróz zniszczył pąki róż , malin , kwiat wiśni, sztuczne chmury i rozjeżdźane niebo- ciągle trwa…szczególnie nocami, słońca brak,zimne wiatry. Obywatel nie ma już sił, za to wpada w depresję. Proponuję uważniej obserwować przyrodę i wszystko wokół niej . Na” bank” klimat ochładza się /ziemia stygnie/ i trzeba walczyć ze sciemą o globalnym ociepleniu czy raczej ogłupianiu .. To jest dla nas wyzwanie .bo za 10, 20 lat będzie za późno.

  Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   Oj.oj, cóż za dziwne ” objawy wiosny”:))) Żyję już parę lat i pamiętam +25 Celsjusza w lutym ( bodajże w 1970 jak byłem w 2 klasie liceum ?) oraz zalegający śnieg przez cały marzec i opady śniegu w kwietniu. Dlatego nie kupuję takich bajdurzeń apokaliptycznych. A skąd się wzięły niby te ludowe przysłowia: ” W marcu jak w garncu”, ” Kwiecień plecień tak przeplata, trochę zimy trochę lata ” ?!

   Polubione przez 1 osoba

   • Edwards

    W pewnym sensie jest to przemycanie gojom strachu.
    Również i ja nie pochwytuję tych w tonie kościelnym bajań.

    Polubione przez 1 osoba

   • alia

    Jak tam spacerek w ten wietrzny zimny dzień ?Czytał Pan zapewne apel rosyjskich lekarzy.Dziwnym trafem oni też wspomnieli o samolotach ,które dokonują zabójczych oprysków…czy rzeczywiscie krytyka Pana i P.Edwardsa była uzasadniona ? Klasyfikowanie kogoś jest niezwykle nieeleganckie i można się mocno pomylić. Zmiana jest widoczna i przykład przysłowia w tych czasach jest nieadekwatny do wiedzy ,a tym bardziej do tego co bystry obserwator zauważa.Zimy nie było, a wiosny nie będzie. Baj, baj bajanie , a kilka dni to tak jak „jedna jaskółka wiosny nie czyni „

    Polubienie

 3. Edwards

  Zaprawdę, zaprawdę wam powiadam – nie lękajcie się … .

  Oto radosny dzień nam nastał!

  Pod wpływem wnoszonych przez gojów próśb do żydowskiego boga o odwołanie epidemi (umysłowej pandemii o zasięgu globalnym) – wreszcie on sam przemówił odwołując epidemię, czyli całą chucpę ustami Opolczyka, którego umiłował wszechmogący pan żydowski.

  Brawo Andrzej!

  https://opolczykpl.wordpress.com/2020/04/01/odwoluje-zmyslona-przez-starszych-braci-w-wierze-pandemie/

  Polubione przez 1 osoba

 4. paziem

  Otrzymane pocztą od przyjaciół:

  ” Wyciekły plany PIS z tajnego spotkania z koalicjantami i prezydentem w dniu 29.03.2020r. w sprawie wyborów 10 maja. Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc niedługo po Świętach Wielkanocnych, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa, dostarczanych do szpitali i służby zdrowia.
  Zmniejszone dostawy rząd ma tłumaczyć problemami z zakupem testów. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory.
  To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość zdrowych dotychczas osób nie ma dla PIS-u żadnego znaczenia, bo to okaże się już po wyborach, które w tych warunkach wygra Duda. Mając swój Sejm i Prezydenta, w razie buntu społeczeństwa, PIS pod pozorem walki z koronawirusem wprowadzi Stan Wyjątkowy, analogiczny do Stanu Wojennego wprowadzonego przez Jaruzelskiego w 1981 roku.
  W ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który zresztą już przewidują eksperci.
  Powyższy plan jest to plan zbrodniczy, jakiego jeszcze w historii Narodu Polskiego nie było. Wiedza o tym planie powinna dotrzeć do jak największej części społeczeństwa, przede wszystkim do polskich patriotów, więc jeśli możesz,to proszę prześlij tę wiadomość do jak największej ilości osób.”

  Polubione przez 1 osoba

 5. Koronawirus jest przede wszystkim zasłoną dymną dla walącego się żydowskiego kapitalizmu – bo jak długo może trwać i jak wielki może być ZYSK bez PRACY, a taką ekonomię-politykę uprawia światowa żydowsko-anglosaska finansjera Zachodu.
  Syjonistyczna banda sprawująca rządy w IIIRP będzie obwiniała propagandowy koronawirus za gospodarczy regres kraju – regres, który w całości obciąża tę syjonistyczną bandę niszczącą nasz kraj od 1990r. do dzisiaj.

  Żydo-PiS chce utrzymać termin wyborów rezydenta IIIŻydo-RP/Polin, ponieważ wie, że symptomy walącej się gospodarki lada moment staną się dla Polaków jeszcze bardziej uciążliwe i mieszaniec Duda nie będzie miał szans na ponowny wybór, a niebawem i PiS podzieli jego los.
  Syjo-faszyści wiedzą co robią zwalczając wszelkie przejawy nacjonalizmu, który może być gwoździem do ich trumny.

  Polubione przez 1 osoba

  • Piotr69

   Tutaj nie tylko chodzi o Polskę bo cała polityka darmozjadów z pejsami legła w gruzach i trzeba wszystko zwalić na kozła ofiarnego zwanego koronawirusem.Nawet gdyby ścierwa pisowskie padły to co po nich ścierwa do potęgi trzeciej zwane PO które teraz u Szechtera atakują Kalksteina.Porządny człowiek przygląda się temu i niemalże płacze widząc jak na dole zwykły ludek dał się nabrać na tą koronę a po drugiej gdzie szukać alternatywy dla tych politycznych gangsterów.

   Polubienie

 6. paziem

  Nim „zastosujemy się” do nieudowodnionych i niczym nie popartych – obok ” elastycznej” i jawnie nieuczciwej statystyki – totalitarnych posunięć władz w Polsce ( zresztą nie tylko, co świadczy jedynie o sile globalistycznych, ludobójczych wpływów), to stawiam pytanie: czy premier M.Morawiecki i minister Szumowski przeszli przez test na ich stan psychiczny i stan poczytalności- bo od tego zależy, do poleceń kogo – społeczeństwo, Polki i Polacy, mają się stosować ?!

  Z doświadczeń z obecnych działań władz w Polsce należy wyciągnąć praktyczny wniosek: koniecznym warunkiem do sprawowania decyzyjnych funkcji ogólnopaństwowych winno być świadectwo zdrowia psychicznego delikwenta ubiegającego się o tę funkcję, wydane przez niezależne grono wybitnych specjalistów z kilku specjalności medycznych i psychologicznych.
  To winno mieć status tak wymaganego dokumentu z IPN o współpracy ze służbami ( nota bene nie rozumiem dlaczego tylko z okresu tzw. ” komuny”?!, a nie po jej ” zlikwidowaniu”)

  Polubione przez 1 osoba

 7. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Rządzący żydzi i zdrajcy u sterów władzy, swoje obłąkanie przenieśli na cały Naród Polski. Te ich „środki zapobiegawcze” przeciwko czemuś co mamy rokrocznie, mają na celu zastraszenie społeczeństwa i doprowadzenie do kryzysu jakiego jeszcze nie było. Oczywiście ma to swoje dalekosiężne cele o czym dalej. Głupie społeczeństwo wierzy żydowskim, kłamliwym mediom i wprowadziło się w ogólnonarodową psychozę, bo kilkaset osób zachorowało na grypopodobne przeziębienie. Grypa jest rokrocznie i w Polsce umiera na nią kilkaset osób. Natomiast na powikłania pogrypowe umiera kilka do kilkunastu tysięcy ludzi i do tej pory cyrku nie było. Od czasu do czasu pojawia się epidemia lub pandemia grypy. Największa epidemia jaka miała miejsce w Polsce, była na początku lat siedemdziesiątych i też przybyła z Azji. Nazwano ją Hong Kong. Chorowała większa część Polaków. Ludzie młodzi nie zatruci chemicznym, trującym żarciem z hipermarketów, nie truci celowo i metodycznie z powietrza przez samoloty zrzucające chemtrails, nie truci fluorem i chemicznymi „lekami”, nie truci zastrzykami nazywanymi szczepionkami przeciw życiu, nie truci pestycydami gdzie indziej zabronionymi, nie niszczącymi zdrowie antenami 5 G, byli odporni i takie epidemie przechodzili bez problemu. Leczyło się to miodem z mlekiem, czosnkiem, sokiem z malin, witaminą C i polopiryną. Ludzie starzy niestety bardzo często umierali. Na tym polega naturalna selekcja, o czym żaden baran wiedzieć nie chce. Stare polskie przysłowie mówi: Jeśli starzec przeżyje marzec…Można dokończyć – to żyć będzie. Dlatego, że zimowo – wiosenne grypy były zawsze. Natomiast obecny, zaplanowany i przygotowany kilka lat wcześniej obłęd, ma na celu bezbolesne wycofanie pieniędzy i zaczipowania ludzkości. Teraz to pójdzie łatwo, bo przecież bilon i banknoty przenoszą bakterie i wirusy. Zaczipowane społeczeństwo nie będzie musiało być izolowane, bo temperatura ciała miliardów ludzi będzie odczytywana na odległość. Dlatego twierdzę, że nie ma żadnej epidemii. Jest tylko w perfidny sposób przygotowywanie ludzkości do największej zbrodni przeciw ludzkości w historii. Zostanie powołany zbrodniczy, totalitarny rząd światowy, składający się z talmudycznych bandytów, przy których Lenin, Stalin i Hitler, jawią się jak święta Teresa z Kalkuty. Zresztą niebawem zobaczycie jak rządzący skurwysyny wywiedli Was w pole i doprowadzili Naród do całkowitej ruiny. A z tym koronawirusem, to niech mnie pocałują w miejsce pożądania zboczonego Biedronia.

  Polubione przez 1 osoba

 8. paziem

  Przysięga jezuitów (Fragment) i link do całości
  „Mój synu, dotychczas uczono cię działać obłudnie: wśród Katolików być Katolikiem, być szpiegiem nawet wśród własnych braci; nie wierzyć żadnemu człowiekowi, nie ufać żadnemu człowiekowi. Wśród reformatorów być reformatorem, wśród Hugenotów Hugenotem, wśród Kalwinistów Kalwinistą, wśród Protestantów być generalnie Protestantem; i uzyskując ich zaufanie, nauczać nawet z ich mównic, i denuncjować z całą porywczością twojej natury naszą Świętą Religię i Papieża, i zniżyć się nawet tak bardzo, by zostać Żydem wśród Żydów, byś mógł gromadzić wszystkie informacje na rzecz twojej Reguły, jako wierny żołnierz Papieża.
  Uczono cię siać zdradziecko nasienie zazdrości i nienawiści między społecznościami, prowincjami, państwami, wśród których panował pokój, i nawoływać je do rozlewu krwi, angażując je w wojny przeciwko sobie, i kreować rewolucje i wojny domowe w krajach, które były niepodległe i cieszyły się dobrobytem, kultywujące naukę i sztukę, cieszące się dobrodziejstwami pokoju, łączyć się z walczącymi po obu stronach, i działać sekretnie z twoim bratem Jezuitą, który może być zaangażowany po drugiej stronie, otwarcie przeciwko tym, z którymi ty jesteś powiązany, tylko po to, by Kościół był ostatecznie beneficjentem w postanowieniach paktów pokojowych, i że cel uświęca środki.
  Uczono cię obowiązków szpiega, by gromadzić wszystkie statystyki, fakty i informacje w twoim zasięgu i z każdego źródła, by wkraść się w łaski kręgu rodzinnego Protestantów i heretyków każdej klasy i każdego rodzaju (maści), również do grona handlowców, bankierów, prawników, do szkół i uniwersytetów, do parlamentów i legislatur, do sądownictwa, do rad stanu (rządów), i by być wszystkim dla wszystkich, przez wzgląd na Papieża, którego sługami jesteśmy do śmierci. Poprzednio dostałeś wszystkie instrukcje jako nowicjusz, neofita, i służyłeś jako co-adjurer, spowiednik i ksiądz, ale nie otrzymałeś wszystkiego co niezbędne, by dowodzić w Armii Loyoli, w służbie Papieża. Musisz odsłużyć pewien czas jako instrument i kat, tak jak polecają przełożeni; bo nie może tu dowodzić nikt, kto nie uświęcił swojej pracy (swoich trudów) krwią heretyka; bo „bez rozlania krwi nikt nie może być zbawiony”.

  https://www.proroctwa.com/co-wiemy-ohttps://www.proroctwa.com/co-wiemy-o-papiezu.htm-papiezu.htm

  Polubienie

 9. paziem

  Dla wytchnienia i à propos :

  Polubienie

 10. paziem

  Moskwa i okolice ( tzw. Podmaskowie) też już poddane totalnej kontroli

  Polubienie

 11. przyjaciel

  Wybory mają się jednak odbyć! No to teraz może sie spełnić marzenie WPS o bojkocie społecznym wyborów, pomógł w tym koronawiorus.

  Polubienie

  • Jeżeli wybory będą korespondencyjne, to nikt nigdy nie dowie się jak była frekwencja wyborcza, a tym samym o bojkocie nikt się nie dowie.

   Polubienie

   • Piotr69

    Wybory korespondencyjne łachmyty sobie robią .To może zalajkuje Dudę na tik toku i będzie głos ważny.Trzymać się z dala od tego syfu i nie iść na wybory.Mamony już katabasiorom pieprzonym brakuje bo w Kościółku już może być kilkadziesiąt osób już złagodzone obostrzenia dla prosiaków w sutannach bo kaski zaczynało brakować jak zamknęli Kościółki na dwa tygodnie i strzyżenie owiec zawieszono.Na dietę tych kutasów w sukniach to chociaż by im trochę te dupska spadły i brzuchy wyglądające na 9 miesiąc ciąży u słonia a zwykłe ludki a co niebawem nowe obostrzenia jak zapowiada w swoich medyjach Szechter. Zakupy w sklepach dla starszych od 10 do 12 czekaj aż kto ci wyjdzie ze sklepu i kary potężne za złamanie nakazów i zakazów.Pieprzone tałatajstwo.

    Polubienie

 12. paziem

  Jeden z komentarzy z internetu dotyczący równych i równiejszych w okresie tzw. ” pandemii” i formalnie nie ogłoszonego stanu wyjątkowego:

  ” Drodzy rodacy ! W dniu wczorajszym w godzinach wieczornych na ulicy Nowogrodzkiej miało miejsce nielegalne zgromadzenie kilkudziesięciu osób które przyjechały prywatnie do posła Jarosława Kaczyńskiego ! Czy wszyscy są równi wobec prawa ?”

  za: https://www.o2.pl/artykul/koronawirus-w-polsce-nalozono-pierwsze-kary-za-zlamanie-kwarantanny-6495273465174145a

  Polubienie

 13. No. Trzeba było zajrzeć do Wiernych Polsce, żeby upewnić się, że nie wszyscy jeszcze zwariowali. Dobrze, że jesteście, Panowie : )

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.