WŁOSCY LEKARZE PRZED PROKURATURĄ

Zamieszczamy niżej niezwykle ciekawy wywiad z jednym z kompetentnych, a zarazem odważnych lekarzy włoskich, który rzuca światło na wiele aspektów ( głównie medycznych i medialnych) sztucznie rozpętanej psychozy koronawirusowej. 

Po przeczytaniu wywiadu nasuwają się nieuchronnie wnioski, jakie obywatele winni wyciągnąć  z tego globalnego ćwiczenia na ich świadomości oraz społecznych i ekonomicznych zachowaniach. Wnioski są uniwersalne, ale my, Polacy, powinniśmy już teraz zastanowić się – jakie konsekwencje powinniśmy wyciągnąć wobec decydentów politycznych i sterroryzowanych przez nich lub służących im z powodu osobistego konformizmu – dyspozycyjnych dziennikarzy, lekarzy, urzędników państwowych i samorządowych, zarządów banków i instytucji finansowych oraz funkcjonariuszy służb porządku publicznego i wojska.

Gdyby się ktoś zastanawiał dlaczego lekarze siedzą cicho…

Atmosfera na półwyspie coraz gorętsza

Włoska struktura zwana Patto Trasversale per la Scienza, która zrzesza wiele podmiotów społecznych, politycznych, medycznych, farmaceutycznych na całym świecie, w celu promowania państwa Włochy, oraz „ochrony praw” każdego Włocha, złożyła doniesienie do prokuratury na kilku włoskich lekarzy i naukowców. Między innymi na dr. Stefano Montanari cenionego nanopatologa.

Jakiś czas temu otrzymałem wywiad z dr. Montanarim. Oczywiście dotyczący sytuacji we Włoszech i samej epidemii. Wstrzymywałem się z jego publikacja czekając przede wszystkim na rzetelne tłumaczenie. Wczoraj je otrzymałem, a wraz z nim informacje, że na jednego z najbardziej cenionych włoskich naukowców, oraz dwóch innych lekarzy został złożony donos do prokuratury. Ponadto Guardia di Finanza z asystą policji weszły do mieszkania, oraz laboratorium naukowego lekarza i jego partnerki i dr Antonietta Gatti. Zostały one przeszukane i skonfiskowano: posiadane komputery i dokumenty, dane, wyniki badań. Obecnie lekarze Gatti i Montanari są zmuszeni zawiesić wszelkie działania związane z ich badaniami, w tym konferencje, konsultacje i analizy w wyznaczonym terminie.

O co chodzi? W przypadku dr. Montanari właśnie o poniższy wywiad! Zapewne rownież o to, by żadnemu lekarzowi więcej nie przyszło na myśl podważanie „jedynej prawdy”.

Doniesienie tłumaczone jest tak:

„Oprócz wywoływania zamieszania i dezinformacji wśród obywateli, głos dr.Montanari, idący w przeciwnym kierunku niż wskazany przez krajowe i międzynarodowe instytucje opieki zdrowotnej, może prowadzić do nielegalnych i niebezpiecznych zachowań obywateli, nakłaniania do opuszczenia domu lub lekceważenia pandemii. Twierdzenia Montanariego nabierają jeszcze większej powagi, gdyż jest uznanym przez ludność autorytetem farmakologi i popularyzatorem naukowym”.

Co w tym wywiadzie takiego ?

Przeczytajcie, a włoska sprawa stanie się dla Was jasna. Wywiad bardzo długi, zamieszczam fragmenty, a całość po włosku w komentarz. Czytajcie od A-Z…

Cytuje:

+ Miło Pana widzieć Doktorze Montanari.
– Dzień dobry. Dzień dobry wszystkim.

+ Jeśli chodzi o wirusa, chciałabym poznać Pana zdanie.

+ Trudno jednoznacznie odnieść się do tego co dziś ma miejsce. Nie tylko nie jestem, psychologiem ani ekspertem socjologii, ale przede wszystkim nie jestem sędzią, a to sądownictwo powinno dziś badać wiele spraw związanych z SARS-CoV-2….

Ja jestem nanopatologiem. Moja wiedza oparta jest na fizyce, chemii, fizjologii, immunologi, farmakologii, biologii… Ponadto o prawie pół wieku osobistych badań i współpracy z naukowymi instytucjami całego świata. Nie ma to nic wspólnego z tym, co dziś ma miejsce. Co jest modne. Taki na pewno nie będę – modny.

Z mojej strony mogę powiedzieć, że chodzi o wirusa grypopodobnego, który nie jest jasne kiedy powstał i nie jest jasne gdzie powstał. Pomysły są różne, cząstkowe, niekontrolowane, mniej lub bardziej szalone. Mówi się, że powstał w Chinach, później, że jednak nie w Chinach. Są ci co opowiadają, że powstał od nietoperzy, inni opowiadają, że powstał w laboratorium przez przypadek lub specjalnie, żeby wyeliminować populację. Tak naprawdę ktoś na pewno wie skąd to się wzięło, ale tę wiedzę ma niewiele osób.

Jedno jest pewne, wirus jest czymś nowym. Należy do grupy koronawirusów. Jest ich ogromna ilość – mnóstwo. Normalne przeziębienie bardzo często spowodowane jest właśnie koronawirusem. Nie są to zazwyczaj wirusy, które mogą wywołać śmierć, najczesciej są bardzo nieszkodliwe. Ten z kolei jest ekstremalnie zaraźliwy. Oznacza to, że jest w stanie wchodzić do organizmu innych osób z wielką łatwością. Ale pozostaje zupełnie nieszkodliwy, nie zostawia żadnego śladu/ symptomu, jakiejś nieprawidłowości czy choroby u większości osób. Jestem przekonany, że jakbyśmy zaczęli szukać wirusa u sześćdziesięciu milionów Włochów, to na pewno u trzydziestu milionów byśmy go znaleźli, a może nawet u większej ilości osób. On jest sobie tam nie robiąc żadnej krzywdy, tak jak ogromna liczba innych wirusów. Śmiertelność w przypadku tego wirusa jest znikoma, a może nawet nieistniejącą. Co innego poważna choroba razem z wirusem. Tym czy innym – każdym! Koronawirusem, rotawirusem, czy innym…. Wczoraj wieczorem słyszeliśmy ordynatora jednego z włoskich szpitali, który mówi, że jest tak samo z, czy bez choroby. W takim przypadku ten Pan powinien wrócić do szkoły, ale nie na studia, tylko jeszcze wcześniej, prawdopodobnie do podstawówki. Tu brakuje zupełnie logiki. Umrzeć z powodu choroby i mówię to też dla korzyści tego ordynatora, więc umrzeć z powodu choroby oznacza, że ta choroba jest przyczyną śmierci – powtórzę przyczyną. Na przykład zawał serca,m, jest on przyczyną śmierci. Jeśli Pani wpadnie pod pociąg, to ten wypadek jest przyczyną śmierci. Jeśli Pani wpadnie pod pociąg i miała Pani też przeziębienie, to przeziębienie nie jest przyczyną śmierci – przyczyną jest wypadek, a Pani akurat była wtedy przeziębiona. Jestem przekonany, że jeśli byśmy przeprowadzili kontrolę u wszystkich zmarłych Włochów, a mamy sześćset pięćdziesiąt tysięcy zgonów fizjologicznych we Włoszech rocznie, to prawdopodobnie połowa, a może nawet znacznie więcej z nich, ponieważ są to osoby starsze, będzie miała koronawirusa w organizmie. Dziś mamy przed sobą coś napompowanego, a może nawet znacznie, więcej… znacznie więcej…

+ A więc chciałabym przedstawić Panu ostatnie dane jakie widzę z ANSA – Włochy przegoniły nawet Chiny w ilości zgonów. Pan mówi o tym wirusie „nieszkodliwy”.

– To jest wirus, tak jak wiele innych wirusów. Na pewno nie jest to normalna grypa, to jest specyficzna „grypa”, która uderza w płuca. Są różne rodzaje gryp – jedne uderzają w jelita i wtedy mamy biegunkę. Mamy grypę która uderza w żołądek więc powoduje wymioty. Są grypy które mogą uderzać nawet w układ nerwowy powodując min. ból głowy. Ten wirus uderza w płuca, ale każda z tych infekcji jest groźna dla osoby starszej lub schorowanej. Uderzanie w płuca oznacza, że w niektórych przypadkach, przede wszystkim w przypadku starszych osób, a jeśli Pani sprawdzi to większość zgonów dotyczy właśnie osób około 80 roku życia i powyżej 80 roku życia, i w przypadku Włochów, średnio mają oni właśnie około 80 lat. Tak właśnie jest od lat w każdym statystycznym dniu roku i się to nie zmienia. W tym przypadku takie osoby wymagają pomocy w oddychaniu – respiratorów. To nie jest nic nietypowego. Osoby starsze mające grypę żołądkową również będą potrzebować hospitalizacji. Nawadniania, kroplówek, itd. Respirator to normalny sprzęt szpitalny. Mam doświadczenie czterdziestoletnie jeśli chodzi o sale operacyjne. Jest to absolutnie zwykły sprzęt szpitalny. Fakt, że my ich nie mamy to inna sprawa, lub że mamy ich zbyt mało. Mówię to żeby odpowiedzieć na tą sytuację kryzysową jak to nazwano. Faktem istotnym jest, że my przez 10 lat zniszczyliśmy nasz system ochrony zdrowia. Zamykaliśmy oddziały szpitalne, a nawet małe szpitale. Sprzęt jest zakupowany w małych ilościach i źle. Ceny we Włoszech są bardzo wysokie, ceny sprzętu, a może nawet wszystkiego co potrzebne jest do funkcjonowania szpitala są bardziej kosztowne we Włoszech w porównaniu do innych krajów. Dlaczego? Ponieważ we Włoszech funkcjonuje system korupcyjno-kapilarny. Więc jak coś w wolnym od tego kraju rynku kosztuje 10 to we Włoszech kosztuje 20. Mała ilość pieniędzy jakie mamy zostaje użyta w zły sposób. Więc bardzo łatwo znaleźć się można przed sytuacją kryzysową, możemy ją tak nazwać jak ktoś chce. Nie jesteśmy przygotowani ponieważ nasi rządzący od przynajmniej 10 lat sami nie są przygotowani. Kiedy słyszę, że włoski system ochrony zdrowia jest najlepszy na świecie, opadają mi ręce i może nawet nie tylko ręce.

+ A więc przepraszam, w jaki sposób wyjaśni Pan te zdjęcia, które są w obiegu, z samochodami wojskowymi, które transportują trumny i wyjeżdżają ze szpitala w Bergamo. A więc według Pana są to osoby zmarłe nie z powodu koronawirusa?

– I proszę zobaczyć, ciągle z powodu koronawirusa.. z powodu koronawirusa…

Ja już mam pewne wątpliwości co do tego, że przez niego zmarły nawet te 3 osoby.
+ Tak też poinformował Instytut Zdrowia.

– Tak, dokładnie, właśnie tak, a wzgledem informacji podawanych powiem tyle – kiedy słyszę dziennikarza takiego jak Mario Giornado, który mówi, że nie możemy przekazać tej wiadomości, bo później ludzie więcej nam nie uwierzą. Musimy zostawić uciszoną te informację. To się pytam, jaki rodzaj dziennikarstwa mamy tutaj we Włoszech ? Nie mówię o dziennikarstwie parafialnym, mówię o dziennikarzu, który zasłużenie lub nie, szczyci się dużą sławą i który mówi coś, co jest niezgodne z etyką dziennikarstwa, z fundamentami dziennikarstwa. Ten Pan szerzy dezinformację. To jest wstyd.
Ja już dziś w nic nie wierzę.

+ A jeśli chodzi o te obrazy szpitali przeludnionych i zaintubowanych ludzi. W jaki sposób Pan je wyjaśni? A więc według Pana to nie zależy od tego jak potężny jest ten wirus ale od czego? Od niewydolności służby zdrowia we Włoszech?

– Uważam, że my nie jesteśmy przygotowani na chorobę, która uderza w płuca. Nie wiem czy na cokolwiek jesteśmy gotowi. Nasi politycy zniszczyli system ochrony zdrowia we Włoszech. Co do zdjęć to dziś mogę pokazać Pani wszystkie zdjęcia jakie chcę. Pani wie doskonale, ponieważ z zawodu jest Pani dziennikarką, że mogę pokazać Pani to lub coś innego. Mogę pokazać Pani trumny, które wychodzą, osoby intubowane, wszystko to, co chcę w zależności od potrzeby.

To na pewno ma miejsce. Na pewno osoby intubowane potrzebują intubacji i muszą mieć pomoc respiratora, ale te trumny są częścią wszystkich sześćset pięćdziesięciu tysięcy zgonów, które rocznie mamy we Włoszech. Nie ma żadnego wzrostu śmiertelności. Jeśli Pani pójdzie do jakiegokolwiek szpitala, zobaczy Pani, że każdego dnia wychodzą stamtąd trumny, ludzie są intubowani.

Ja wiele lat temu odmówiłem pracy na onkologii dziecięcej właśnie dlatego, że nie mogłem znieść widoku białych trumien, które przechodziły przede mną cały czas. A więc rozmawiamy o niczym. Proszę zobaczyć, Pani dobrze wie jako dziennikarka, że mogę pokazać to, co mi się podoba, proszę pomyśleć choćby o tym jak rok temu, dwa lata temu mówiło się o dwóch Włochach w Indiach i 27 razy dziennie słyszeliśmy tą wiadomość. Dziś już się o tym nie mówi. Nic się nie zmieniło. Ludzie mają uwagę skierowaną dziś w innym kierunku bo tak ktoś chce. Tutaj mówimy o 3 śmierciach. O ile nawet o 3 śmierciach z powodu wirusa.

+ To zapalenie płuc spowodowane przez COVID-19 jest inne niż te, które
znamy do tej pory?
– Tak, to jest zapalenie wirusowe, ale jest ich mnóstwo we Włoszech od wielu miesięcy. Już w okolicach października, więc 5-6 miesięcy temu, byli chorzy na zapalenie płuc bardzo nietypowe, którego przyczyn nie znano i nie wyglądało podobnie do tego co znaliśmy. Nie wiadomo było czym ich leczyć farmaceutycznie i trzeba było czekać aż chorzy sami wyzdrowieją.

Musimy pamiętać, w odróżnieniu od tego co próbuje nam się wmówić, mamy świetną własną obronę, dużo mocniejszą niż znaczna ilość leków.Proszę zobaczyć, tylko to co mamy na skórze: bakterie, wirusy, grzyby, które są potrzebne właśnie, żeby walczyć z bakteriami wirusami i grzybami patologicznymi, czyli takimi, które niosą chorobę. Kiedy my zakładamy rękawiczki, żeby nie złapać koronawirusa, robimy chyba największy błąd z punktu widzenia naszego zdrowia, ponieważ nie dajemy szansy naszym bakteriom, wirusom i grzybom, które mamy na skórze, do interakcji z tymi patogenami. Tymi rękami, czyt. rękawiczkami, dotykamy naszych ubrań, kasjerki które pracują w niewielu otwartych sklepach dotykają pieniędzy i lady, i używają ciągle tych samych rękawiczek. Tu właśnie są wirusy! Rękawiczki nie pozwalają naszej tarczy ochronnej na skórze reagować. Rękawiczki są znacznie gorsze od ich braku. A więc stajemy przed radami imbecyli… perfekcyjnych imbecyli. Którzy nie wiedzą co to oznacza, którzy nie znają podstaw biologii.

+ A więc to tak jakbyśmy nie dali szansy organizmowi wyprodukować przeciwciał do tego wirusa?

– My już mamy swoją ochronę odpornościową. Tak jak wszystkie żyjące stworzenia, mamy ją już! Zakładając rękawiczki organizm nie może się bronić! Podobnie maseczki! Tutaj mamy przed sobą kolejne szaleństwo.

+ Dlaczego?

-Ponieważ, ta maseczka nie jest w stanie nic zatrzymać. To są złudzenia. Ludzie myślą, że wirusy są wielkie jak myszy kanałowe. Jak ktoś zakłada maseczkę to tak jakby zakładał furtkę od płotu, aby nie pozwolić komarom wchodzić do domu. Więc kiedy ktoś chodzi po ulicy w maseczce to chce mi się śmiać. Te maseczkę chorzy powinni wymieniać co każde 2-3 minuty, może nawet co minutę, bo już jest wtedy pełna jest wirusów, ale nikt tego nie robi.

+ A więc… Doktorze, ochrona najbardziej natychmiastowa dotyczy płuc. Jak wobec tego poradzi sobie z tym palacz?
– Poradzi sobie bardzo słabo. Widzi Pani, palacz jak my wszyscy ma oskrzela, oskrzela to są rureczki, które stają się coraz cieńsze i przenoszą powietrze do sześciuset milionów woreczków, które się nazywają otoczkami płucnymi, gdzie wymieniamy tlen i Co2. Wzdłuż tych rureczek my wszyscy mamy niewielką warstwę śluzu, bardzo cienką. Ten śluz jest niezbędny ponieważ blokuje kurz, wirusy, bakterie. Później są na oskrzelach rzęski, które są swego rodzaju biczami i wyrzucają na zewnątrz, ten kurz, wirusy, bakterie i grzyby. Palacz ma znacznie grubszą warstwę śluzu i rzęski nie dadzą rady wyrzucić tego co zostało złapane w ten śluz i mamy min. kaszel palacza. Ale również są one zablokowane, sparaliżowane przez palenie, a więc co się dzieje? Tak się dzieje, że ci najeźdźcy, wirusy, bakterie zjeżdżają do dołu pęcherzyków płucnych i już nie wychodzą. A więc palacz dostaje bakterie, wirusy i grzyby w ilości znacznie większej niż osoba niepaląca. A więc także i w tym przypadku tak jest – w przypadku tego wirusa.

+ Dziękuje, jest to jasne, bardzo jasne. Wcześniej rozmawialiśmy w jednym z wywiadów z doktor Lorettą Bolgan odnośnie testów. Chciałabym się od Pana dowiedzieć co Pan o tym myśli. Również gubernator regionu Veneto Zaia powiedział że zrobimy testy wszystkim.

~ Testy…. Przede wszystkim jest do tego potrzebny sprzęt, którego nie ma, którego praktycznie nigdzie nie ma. I potrzebne są odpowiednie umiejętności. A później i tak jest mały problem, bo trochę więcej niż 80% wyników pozytywnych to są fałszywe pozytywne wyniki. A więc jest to duże ryzyko. Ryzykujemy, że powiemy osobie, że wynik jest pozytywny, kiedy wcale nie jest pozytywny. Ale jest jeszcze coś. Większość ludzi, którzy rzeczywiście mają wynik dodatni, nie mają żadnych symptomów. Tak jak w przypadku znacznej ilości wirusów, które istnieją na świecie. A więc my izolujemy osoby całkiem zdrowe, podkreślę zdrowe, tym samym zamieniając je w osoby chore. A to jest bardzo poważne i niebezpieczne, ponieważ, i o tym się wie od wielu dziesiątek lat w medycynie, że osoby w depresji, w złym humorze reagują gorzej na patologie, a więc częściej chorują. Niech teraz Pani zabierze tym osobom możliwość wychodzenia. Teraz nawet odbiorą im możliwość spaceru. W regionie Emiglia-Romagna taki nakaz już wyszedł – nie można spacerować. A więc Pani nie może się opalać. Jeśli nie wychodzi Pani na słońce to nie metabolizuje Pani w odpowiedni sposób witaminy D, która jest niezbędna aby nas chronić. Jest niezbędna dla naszego systemu immunologicznego. A więc jesteśmy w domu, w słabym humorze, nie możemy metabolizować witaminy D, więc chorujemy bardziej, dużo bardziej. Te wszystkie pomysły, wzięte od osób perfekcyjnie niekompetentnych jeszcze bardziej pogarszają sytuację.

+ Wyzwala się te błędne koło?

~ Tak! Powinno się powiedzieć ludziom, żeby wychodzili na podwórko, na słońce. Spacerujcie. Próbujcie się ruszać, jedzcie zdrowo. A tu zupełnie co innego: Zostańcie zamknięci w domu, w ciemnościach bez słońca w stresie. Ci niekompetentni ludzie, nie zdają sobie sprawy ze zła jakie czynią. A może właśnie zdają sobie sprawę i dlatego…. Tego nie wiem.

+ Proszę posłuchać, jednak zgadza się Pan, że starsze osoby są najbardziej narażone, ponieważ najsłabsze. A więc to dobrze aby zostały w domu według Pana?

– Nie! Dobrze żeby wychodzili. Żeby wychodzili i opalali się. Niech wychodzą na zewnątrz, niech spacerują, niech utrzymują się w ruchu. Bo jak zamkniemy ich w domu, to oni umrą. Chcemy przyspieszyć śmierć starszych osób? Świetnie, zatrzymajmy ich w domu. Trzymajmy ich z dala od świeżego powietrza, od słońca. Oni muszą spacerować i przebywać na słońcu. Muszą się gimnastykować. Wszystko to co zawsze się mówiło, dziś się tego odmawia dla interesów, które są ohydne.

+ A w porównaniu do SARS, jakie są różnice?

– To jeden z wielu, wielu wirusów płucnych. SARS jest wirusem nietypowym i daje atypowe zapalenie płuc. Powiedzmy, że mniej więcej są bardzo bliskimi kuzynami. Nawet prawie są jak bracia. Nie ma jakichś ogromnych różnic. Ale jednak jak Pani widziała SARS nie spowodował katastrofy tak jak ten, nic nie spowodował. Jest dużo takich chorób.

Może Pani pamięta świńską grypę czy ptasią grypę? Na ptasią grypę, my Włosi kupiliśmy 27 milionów dawek szczepionki, wyrzuciliśmy 26 milionów i 700 tysięcy dawek. No ale za nie zapłaciliśmy. Nie mamy pieniędzy, żeby kupić respiratory, ale mamy pieniądze na szczepionkę, którą wyrzucamy do kanalizacji.

Niestety, widzi Pani, kiedy rządzą nami niekompetentne osoby, nie chcę tutaj mówić o korupcji, nawet jeśli mam tu pewną pokusę, ale nie będę o tym mówił. Ale kiedy rządzą nami niekompetentne osoby, to tak jak kapitan Schettino do potęgi entej – tak to się kończy!

+ Są ci którzy uważają, że ten wirus jest sezonowy. Według Pana kiedy ta sytuacja się zakończy?

~ Czy jest to wirus sezonowy, tego nie wiem. Tak jak inne wirusy to jest prawie pewne, że jest wrażliwy na temperaturę. Natura jest mądrzejsza od władz i przede wszystkim nie jest skorumpowana i wie, że kiedy chorujemy musimy podnieść naszą temperaturę. Ponieważ wysoka temperatura, im wyższa tym lepiej, poprawia naszą obronę immunologiczną i pogarsza zdolności życiowe bakterii i wirusów, o ile wirusy można nazwać życiem. Co robi dziś lekarz? Daje Tachipirynę. To jest szaleństwo! Odbiera Pani w ten sposób tą obronę. Tu mamy przed sobą szaleńca. Niekompetencje lekarza, który jak Pani ma 37,8 daje Pani Tachipirynę. To tak jakby Pani miała miasto z murem obronnym i burzy ten mur, żeby mieć trochę powietrza. Czyste szaleństwo! A więc co się dzieje? W lato temperatura się podnosi i jest możliwe, że zdolności życiowe wirusa wtedy się zmniejszą. Zdolności życiowe, jako wyrażenie w przypadku wirusa jest błędne, ale użyłem go aby pozwolić mnie zrozumieć. Jest bardziej niż prawdopodobne, że w lato ten wirus obniży swoją obecność. Tak czy owak ciagle jest to coś zupełnie błachego. Niech Pani weźmie pod uwagę, że my mamy rocznie 20 tysięcy zgonów z powodu grypy. I nikt o tym nie mówi, nie wspomina się o tych 20 tysiącach zmarłych. Nie blokuje państwa! Z kolei 49 tysięcy zmarłych rocznie mamy z powodu infekcji złapanej w szpitalu. To są oficjalne dane – 49 tysięcy zmarłych rocznie z powodu zakażeń szpitalnych. Jest 130-140 osób każdego dnia. Osoby umierają, bo były hospitalizowane bo miały operację w szpitalu na wyrostek, a umierają na zapalenie płuc, czy sepsę. Nikt o tym nie mówi. My każdego dnia mamy znacznie więcej śmierci z powodu takich infekcji, więcej niż od początku tej afery z koronawirusem, z tą farsą. A więc mamy przed sobą coś absurdalnego, znacznie więcej niż absurdalnego. I to daje sporo podejrzeń o coś takiego.

+ Ale skoro ta choroba nie jest taka ciężka to dlaczego każdego dnia dokłada się coraz bardziej restrykcyjne środki ostrożności? Co jest tego powodem, że władze i instytucje podejmują takie działania?

~ Jest kilka różnych powodów. Pierwszy powód najbardziej błachy, który może wydawać się wrecz nierealny. Proszę sprawdzic. W roku 2017 r wyszły obligacje, które zakładały możliwość pewnej infekcji, miałoby się wydarzyć w okolicach 2020-2021 i powodowałby określoną ilość śmierci itd. A więc kto dobrze obstawił w tym zakładzie wygrywa, ale to jest mała rzecz. To mała sprawa, bo tu mówimy o jakichś setkach milionów. Druga rzecz to są szczepionki. I to już grubsza sprawa. Reżim który zaangażował w to cały świat, teraz zmusi zrobić wszystko żeby ich zaszczepić, co najgorsze zaszczepić przeciwko wirusowi, który nie daje odporności. To jest taka rzecz, która się nie mieści ani na niebie, ani na Ziemi.

Jeśli ja, 50 lat temu, kiedy zdawałem egzamin z farmakologii, jakbym powiedział coś takiego mojemu profesorowi, który był jednym z największych farmakologów włoskich, to on wyrzuciłby mnie za drzwi, ponieważ jedynie ktoś niekompetentny może wymyślić coś takiego… Szczepionka, w stosunku do wirusa, który nie daje odporności nie ma żadnej możliwości funkcjonowania! W pewien sposób jest to wirus, coś w rodzaju tego jak przeziębienie. Pani nie może się zaszczepić przeciwko przeziębieniu ponieważ przeziębienie nie da Pani odporności. Przeziębienie w ciągu jednego życia możemy złapać nawet i 200 razy, ponieważ nie daje odporności. A więc myślenie o szczepionce wobec tego wirusa jest oszustwem w skali światowej. Jest jeszcze jeden powód, ale o tym później.

+ Rozumiem. A więc reasumując, nie można umrzeć na COVID-19 o ile nie jest już się przewlekle chorym?

– Oczywiści że można umrzeć, ale widzi Pani, jak ja Panią wypchnę z 10-tego piętra budynku, to fakt czy Pani była przeziębiona czy miała artretyzm, czy wirusa nie będzie miało znaczenia. Nie mogę powiedzieć, że umarła Pani na grypę, artretyzm czy przeziębienie. Umarła Pani bo wypadała Pani z 10-tego piętra -śmiech.

Jak wejdzie Pani na stronę Instytutu Zdrowia zobaczy Pani, że te wszystkie osoby miały raka, ciężką cukrzycę, nadwagę, były to osoby starsze 80 -letnie, to norma. We Włoszech średnia umieralność to właśnie 80 – latkowie i te osoby które umierają na koronawirusa to są właśnie te osoby które umierają z powodu innych chorób co roku.

Ale o czym my mówimy?

Pani nie myśli, że osoba zainfekowana koronawirusem nagle wyleczy się z raka, cukrzycy, czy innych schorzeń. To absurdalne. Człowiek miał raka, zawał, infekcję i umiera tyle… no i przy okazji miał też koronawirusa. I co… i nagle umiera przez niego? Tutaj naprawdę mamy przed sobą oszustwo. Ogromne oszustwo.

+ Boris Johnson – przenieśmy się do Anglii w tym ostatnim pytaniu, on chciał oddać sprawy odporności stada. Co Pan o tym sądzi?

– Tutaj rzeczywiście mamy przed sobą całkowite szaleństwo. Po pierwsze odporność stada to jest najbardziej błyskotliwy wymysł przemysłu farmaceutycznego. Tylko imbecyl mógłby uwierzyć, że istnieje taka potworność jak odporność stada. Ona nie istnieje. Nie istnieje powtarzam. Jak Pani chce to możemy zrobić transmisję w której wyjaśnię Pani dlaczego to jest oszustwo. Nie istnieje odporność stada. A nawet jakby istniała. To w jaki sposób społeczeństwo miało by się uodpornić na coś co nie daje odporności? To tak jakby powiedzieć, że istnieje odporność stada na przeziębienie. Naprawdę mamy przed sobą osobę, która nie wie o czym mówi. Nie wie o czym mówi.

+ Kończąc chciałbym jeszcze prosić Pana o komentarz odnośnie korelacji skażenia środowiska i rozwój wirusa, tego czy innych…

– Oczywiście. My o tym mówimy od wielu lat. Ja i moja żona mówimy o tym od wielu lat. Widzi Pani, kiedy mamy kurz, mikro i nanocząsteczki, wirusy przyklejają się do nich. Wirusy są znacznie mniejsze od tych cząsteczek. I te mikro i nanocząsteczki są środkiem transportu dla tych wirusów. Tak samo jak transportują dioksyny, furany i nieskończenie wiele innych substancji. To wszystko jest powszechnie znane. A teraz wyskakuje jakiś geniusz i mówi, że może tak jest? My o tym mówimy od 20 lat, ale ciągle nas się nie słucha

Wydaje mi się, że poruszyliśmy wszystkie ważne aspekty w kwestii wirusa, ale zapomnieliśmy o jednym.
+ Więc proszę mówić.
– Chodzi o aspekt ekonomiczny. Ten który nie jest częścią moich kompetencji, ale chce się do niego odnieść. Więc zatrzymujemy dziś świat. Wydaje mi się to oczywiste. l tak właśnie się dzieje. Włoska ekonomia już i bez tego była w słabym stanie. Wszystko dzięki niekompetencji naszych władz. Z czym my mamy do czynienia wobec tego? Dziś zatrzymują się wszystkie działalności i zostaje otwarta jedynie giełda papierów wartościowych i interesy. Wartości wszystkiego spadają do poziomu podłogi…. Tracą ciągle, spada i spada. Co to oznacza?

To oznacza, że ten kto jest multimiliarderem, ma miliardy, ich dziesiątki lub setki, może kupić dziś różne podmioty za grosze.

Kiedy się okaże, że kończymy już tą farsę, że już wszystko skończone, temat zamknięty, a tak na prawdę nic nie będzie skończone bo ten wirus nadal będzie kontynuował i robił to co teraz czyli nic. Musimy się po prostu nauczyć z nim żyć…. Ale te osoby które to zrobiły okażą się być wtedy panami świata. Nawet ten kto nie jest multimiliarderem, ale ileś tam pieniędzy posiada, kupi sobie 3-4 restauracje, które musiały być zamknięte, a właściciel nie miał za co żyć, kupi 10 sklepów, które musieli zamknąć… a wszystko za grosze!

A więc kto był bogaty, będzie nieskończenie bardziej bogaty. Ale będziemy mieli całe mnóstwo biednych, którzy będą coraz biedniejsi.

To jest jeszcze jedna i chyba najgorsza z konsekwencji tej wytworzonej sztucznie epidemi….

– Doktorze Montanari, bardzo Panu dziękuję za ten jasny przekaz odnośnie tego tematu i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze tutaj w byoblu, dziękuję.
– Do widzenia– Dziękuję, do widzenia.

Koniec wywiadu.

Dodatek specjalny:

USA_ludobójce

28 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

28 responses to “WŁOSCY LEKARZE PRZED PROKURATURĄ

 1. Edwards

  Podatek katastralny już wkrótce!? Zamordyzm pełną gębą!

  Z portalu interia.pl dowiadujemy się:

  „Nowe zasady opodatkowania nieruchomości

  Na razie nie wiadomo, w jaki sposób miałyby zostać ukształtowane nowe zasady opodatkowania nieruchomości. Podczas seminarium eksperckiego najgłośniej mówiło się o koncepcji podatku katastralnego na bazie ewidencji nieruchomości. W ten sposób podatek naliczany były bezpośrednio od wartości danej nieruchomości.

  Niektórzy właściciele mogliby więc na tym nieco zyskać. Inni natomiast wręcz odwrotnie. Na marginesie należy natomiast wskazać, iż podatek w tej formie już obowiązuje, ale wyłącznie w odniesieniu do budowli. Grunty bowiem są rozliczane w oparciu o ich ogólną powierzchnię. Z kolei budynki przy uwzględnieniu ich powierzchni użytkowej.”
  Źródło: https://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news-nowa-definicja-budowli-wywola-wiele-problemow,nId,4392555

  Ja widać globaliści z Morawieckim i Dudą na czele prą do przodu nie oglądając się na skutki swoich działań i na koszty jakie będą musieli ponieść obywatele. A będą to skutki brzemienne.

  Nie dość że globaliści dzięki sztuczce nazwanej KORONOWIRUSEM zlikwidują całą prywatną polską przedsiębiorczość, przejmą ją, to jeszcze dzięki podatkowi katastralnemu przejmą nasze domy, grunty i mieszkania, gdyż nie będzie z czego płacić im podatku jeśli gospodarka upadnie a ludzie nie będą mieli dochodów…..

  W każdym województwie po jednym szpitalu zakaźnym już jest, spopielarnie zwłok też już są chyba wszędzie gotowe (niech każdy sprawdzi gdzie w jego województwie w ostatnich latach wybudowano spopielarnię). POLOKAUST nadchodzi, w razie braku podporządkowania będziemy wylatywać kominami….. do nieba.

  Czy znajdzie się w Polsce ktoś odważny, zdolny i skłonny to szaleństwo zatrzymać?

  Z pozdrowieniami
  Teresa Garland,

  Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski
  https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

  Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego
  https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

  http://teresagarland.neon24.pl

  Polubienie

 2. Ktoś

  Nie ma PANDEMII COVID-19

  jest za to PANDEMIA SARIN-19
  (podobnie działającym bojowym środkiem PARALITYCZNO-DRGAWKOWYM)

  celem „SPEŁNIENIA” biblijnej „PRZEPOWIEDNI” o GŁODZIE, WOJNIE, OGNIU

  i MOROWYM POWIETRZU czyli owym SARIN-19

  jakim KACZYSTOWSKI REŻIM BOLSZEWICKO-BANDEROWSKI CELOWO OPRYSKUJE POLSKIE MIASTA zwłaszcza te „WIODĄCE”

  KORONOWIRUSY NIE PACHNĄ „LANDRYNKAMI”,

  SARIN-19 jakim CELOWO są MORDOWANI LUDZIE dla spełnienia żydowskiej schizy o „mashiachu” TAK

  Polubienie

  • Ktoś

   Opryski SARIN-19 są dokonywane przy słonecznej pogodzie, bo wilgoć „AKTYWIZUJE” środek a deszcz go SPŁUKUJE z atmosfery…

   częstotliwość oprysków to +-3 dni co teraz przy BEZCHMURNYM NIEBIE doskonale widać w postaci KRÓTKICH CHEMICZNYCH SMUG na niskiej wysokości

   celem są MIASTA, DUŻE MIASTA ale na jesieni będą pryskać WSZYSTKO z intencją WYMORDOWYWANIA całych MIAST, MIASTECZEK, WSI….

   celem OPRÓŻNIENIA Polski z Polaków

   głosząc w mediach iż to ZARAZA z NIEBA czy DOPUST BOŻY

   a to wszystko CELOWA PODŁOŚĆ i KŁAMSTWO…. by PSYCHOPATYCZNI MORDERCY mieli RADOŚĆ po swoich bluźnicach czy bunkrach….

   Polubienie

 3. paziem

  A oto kolejny ” dobry pomysł” bandy PiSowskiej wykonującej zlecenia światowego żyda:
  Nowe uprawnienia Poczty Polskiej. Pracownicy będą mogli otwierać koperty

  https://www.o2.pl/artykul/nowe-uprawnienia-poczty-polskiej-pracownicy-beda-mogli-otwierac-koperty-6496594219308673a?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=o2-push

  Polubienie

  • Ł.Szumowski, min.Ochrony Zdrowia: „możliwość przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych dla wszystkich, w całej Polsce, powinniśmy mieć. Bo być może przez rok czy półtora nie będziemy w stanie ich przeprowadzić w formule, w jakiej znaliśmy je przed koronawirusem.

   A więc syjonistyczna banda ma z pewnością wytyczne od mocodawców z Waszyngtonu dotyczące długości trwania faktycznego stanu wojennego w IIIŻydo-RP/Polin.

   „Od kilku tygodni trzeba zębami i pazurami walczyć o wszystko w różnych miejscach na świecie, a to w Chinach, a to w Indiach, a to w Stanach. A to wyrywamy coś w Turcji i przywozimy do Polski, bo inaczej byśmy tego nie mieli. To jest notoryczna walka”

   Gdyby syjonistyczny żydowski reżim IIIRP nie zlikwidował polskiego przemysłu nie musiałby „zębami i pazurami walczyć” – to jest przecież przyznanie się do winy, do zbrodni przeciw narodowi polskiemu.

   https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-lukasz-szumowski-powinnismy-isc-w-kierunku-obowiazkowych-mas,nId,4422981

   Polubienie

   • andrzej

    Panie ,siegnij Pan trochę głębiej do Balcerowiczów, Belek i innych wszelkiej maści likwidatorów, bo czytając Pana można pomyśleć ,że wszystko zlikwidowała obecna ekipa w ciągu 4 lat …a to zaczyna być manipulacją . Może wszystkiemu winien min.Szumowski bo jest w rządzie żydo reżimowym III RP

    Polubione przez 1 osoba

   • @ andrzej

    Syjonistyczny żydowski reżim IIIRP obejmuje okres od 1989r. do chwili obecnej. Wszystkie rządy IIIRP niszczyły naród i państwo polskie.

    Polubione przez 1 osoba

   • Ktoś

    rzeczpospolitapolska
    5 kwietnia 2020 o 21:09

    Ł.Szumowski, min.Ochrony Zdrowia: „możliwość przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych dla wszystkich, w całej Polsce, powinniśmy mieć. Bo być może przez rok czy półtora nie będziemy w stanie ich przeprowadzić w formule, w jakiej znaliśmy je przed koronawirusem.”

    „Bartosz P pisze:
    5 kwietnia 2020 o 11:38

    Jak minister Szumowski może się wywiązać z przysięgi Hipokratesa, przysięgi członka Rady Ministrów będąc jednocześnie rycerzem zakonu Maltańskiego ?

    Natrafione na fb wraz ze stosownym zdjęciem z jednej ze świątyń jedynie właściwych”

    SEKTA każe, JANCZAR musi…
    było nie było DUSZA od DAWNA molohowi ZAPRZEDANA…

    Nawracajcie się ludziska
    bo w tym roku kulty NIERZĄDNE, kulty mashiachowo-maryjne będą NIEGDZISIEJSZE w towarzystwie…. skoro są SATANISTYCZNE… jako rzecze biblia.

    Polubienie

 4. Edwards

  Panie Pawle,
  zapodał Pan, że MŻ wprowadza kolejne restrykcje mające za nic gojów, ale przy okazy nie zaakceptował Pan mojego wpisu. Przecież nie był za długi, więc o co chodziło? Czym przeskrobałem?

  Polubienie

 5. paziem

  Wybuch epidemii w Chinach 17 listopada 2019 w chińskiej prowincji Hubei zdiagnozowano pierwszy przypadek osoby, zakażonej Covid-19. Początkowo lekarze starali się informować o powadze choroby, ale napotkali sprzeciw regionalnych urzędów. Dopiero gdy wzrosła ilość przypadków, a społeczeństwo zaczęło rozumieć powagę sytuacji, zainterweniował rząd centralny. Epidemia ta nie jest jasna od strony statystycznej. Zabija małą ilość ludzi, aczkolwiek ci, którzy się zarażą, cierpią na straszne bóle oddychania. W kulturze chińskiej od starożytności wiadomo, że Niebiosa dały mandat cesarzowi, aby rządził poddanymi. Gdy od tego odstąpi, spadną na kraj katastrofy: epidemie, trzęsienia ziemi, itd. Chociaż żyjemy w czasach postępu, prezydent Si Ťin-pching czując zagrożenie błędami w działaniu władz regionu sprawił, że rząd centralny wziął sprawy w swoje ręce. Obywateli stolicy regionu Wu-chan zmuszono do pozostania w domach. W kilka dni postawiono szpitale; grupy lekarzy posłano do każdego mieszkania aby zmierzyć temperaturę każdemu; potencjalnie zainfekowane osoby zostały przewiezione do szpitali na obserwację; zainfekowanych leczono chlorochin fosfatem, a innych odesłano do domu; poważnie chorych leczono rekombinantywnym interferonem alfa-2B (IFNrec). Akcja zakrojona na taką skalę nie była niezbędna dla społecznego zdrowia, ale miała pokazać, że partia komunistyczna ma nadal niebiański mandat. Rozszerzenie na Iran Epidemia z Chin rozprzestrzeniła się na Iran w połowie lutego 2020 roku. Te dwa kraje są ze sobą związane już od stuleci. Łączy je wiele wspólnych kulturowych pierwiastków. Jednak populacja irańska jest najsłabszą gdy idzie o choroby płuc w skali świata. Prawie wszyscy mężczyźni powyżej 70-tki cierpią w wyniku amerykańskich gazów bojowych, jakich użyła armia iracka podczas pierwszej wojnie w Zatoce (1980-88), tak jak Niemcy i Francuzi po I wojnie światowej. Każdy podróżujący do Iranu dziwi się, jak wielu ludzi cierpi na poważne schorzenia płuc. Gdy w Teheranie wzrośnie ponad normę zanieczyszczenie powietrza, zamykane są szkoły i urzędy, a co najmniej połowa rodzin przenosi się ze swoimi rodzicami na wieś. Dzieje się tak kilka razy w roku już od 35 lat i ludzie się do tego przyzwyczaili. Rząd i parlament, składający się w znacznej części z weteranów wojny iracko-irańskiej, tj. z osób, które są bardzo podatne na Covid-19. Gdy te grupy zostały zainfekowane, zaraziło się wiele znanych osób. Z powodu amerykańskich sankcji żaden bank zachodni nie pokrywa transportu leków. Iran był niezdolny zapewnić odpowiednią opiekę osobom zakażony dopóki Zjednoczone Emiraty Arabskie nie zniosły embarga i nie wysłały 2 samolotów ze sprzętem medycznym. Gdyby tak się stało w innym państwie, ludzie aż tak by nie cierpieli, ale w Iranie umierali już przy pierwszych symptomach kaszlu w wyniku uszkodzenia płuc. Władza jak zwykle zamknęła szkoły. Prócz tego odwołano wiele kulturalnych i sportowych imprez ale nie zakazała nabożeństw. W niektórych okręgach zamknięto hotele by powstrzymać przemieszczanie się chorych pozbawionych możliwości przebywania w szpitalach w pobliżu swych domów. Kwarantanna w Japonii Na amerykańskim statku wycieczkowym Diamond Princess 2 lutego 2020 roku jeden z pasażerów ze zdiagnozowanym Covid-19 zainfekował 10 innych. Japoński minister zdrowia Katsunobu Kato postawił statek do dwu tygodniowej kwarantanny w porcie Jokohama, by zapobiec rozprzestrzenieniu zarazy w jego kraju. Ostatecznie z całych 3711 osób na pokładzie, z których większość miała więcej niż 70 lat, zmarło 7 osób. Diamond Princess jest izraelsko-amerykańskim statkiem, właścicielem którego jest Micky Arison, brat Shari Arison, najbogatszej kobiety w Izraelu. Administracja Trumpa a także kilku innych państw przewiozła swoich członków do kraju, aby poddali się kwarantannie w domu. Prasa międzynarodowa poświęciła temu pierwsze strony gazet. Powołując się na grypę hiszpankę z lat 1918-19 media twierdziły, że obecna epidemia mogłaby się rozszerzyć na cały świat zagrażając życiu całej ludzkości. Taka apokaliptyczna wizja, nie mająca potwierdzenia w faktach, stała się niczym ewangelia. Przypomnijmy, jak w 1898 r. William Hearst i Joseph Pulitzer, aby zwiększyć nakłady i sprzedaż gazet, upublicznili fałszywe informacje i rozmyślnie wywołali wojnę między USA a hiszpańską wówczas kolonią – Kubą. Był to początek „żółtej żurnalistyki” (publikowanie czegokolwiek z powodu zysku). Dzisiaj mówi się na to: fałszywe informacje (fake news)“. Nie wiadomo czy teraz magnaci medialni nie szerzą umyślnie paniki z powodu Covid-19, objawiając zwyczajną epidemię jako „koniec świata”. Zwłaszcza, że po jednej przekręconej informacji następowały kolejne, a do paniki włączone zostały rządy poszczególnych pastw. Oczywiście nie chodzi już o sprzedaż reklam, ale o zawładniecie populacją używając strachu. Chiny i Korea Południowa przekazały szefowi WHO – Tedrosowi Adhanomowi Ghebreyesusowi wzór uogólnionych screeningowych testów, z których wynikało, że włoskie i francuskie metody są z medycznego punktu widzenia nonsensem. WHO, śledząca całą sytuację zanotowała rozszerzenie choroby poza Chiny. 11 i 12 lutego urządziła w Genewie światowe forum nt. badań i innowacji dotyczących epidemii. Sekretarz generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus wezwał do rozważnej ogólnoświatowej współpracy. Światowa Organizacja Zdrowia stwierdziła niską zaraźliwość demograficzną, zbyteczność zamykania granic, tak jak noszenia rękawic i masek (z wyjątkiem pracowników służby zdrowia) i pewnych „barier ochronnych” (np. odległości jednego metra między ludźmi). Zaleciła zwiększenie poziomu higieny głównie mycie rąk, dezynfekcję wody i częstszego wietrzenia zamkniętych pomieszczeń, oraz używanie papierowych chustek do nosa i kichanie w łokieć. Jednak WHO nie jest organizacją lekarską lecz agenturą ONZ, zajmującą się problemami zdrowia. Nawet gdy przedstawicielami jej są lekarze, to są nimi przede wszystkim politycy. Dlatego nie może krytykować poszczególne rządy z powodu przedsięwziętych przez nie środków. Tak jak z powodu sporów co do epidemii H1N1 musi WHO publicznie uzasadniać wszystkie swoje zalecenia. W 2009 r. została oskarżona o zaniechanie wpływu na interesy wielkich koncernów farmaceutycznych i że nieprzemyślnie i niewspółmiernie do sytuacji ogłosiła alarm. Tym razem użyto słowo: pandemia jako ostateczną możliwość, co stało się 12 marca, czyli 4 miesiące później. Na francusko-włoskim spotkaniu w Neapolu 27 lutego, Emmanuel Macron i Giuseppe Conte oznajmili, że na pandemię reagować będą razem. Medyczne działania we Włoszech i Francji Współczesna propaganda nie ogranicza się tylko do publikowania fałszywych informacji, jak w Wielkiej Brytanii, gdy udało się przekonać społeczeństwo do przystąpienia do I wojny światowej, czy jak w Niemczech do walki w II wojnie światowej. Recepta jest taka sama: wytworzyć psychologiczny nacisk, aby nakłonić ludzi do dobrowolnego wykonywania działań, o których wiedzą, że są zbyteczne, ale zmuszają obywateli do wiary w nieprawdy i powtarzania ich. Np. w 2001 roku powszechnie wiedziano, że osoby oskarżane o porwanie samolotów 11 września nie były na pokładowych listach podróżnych. Dlatego większość ludzi będących w szoku, przyjęła bez jakichkolwiek pytań głupie oskarżenia dyrektora FBI Roberta Mulleara przeciwko „19 porywaczom“. Wiadomo także, że iracki prezydent Husajn miał tylko stare rakiety sowieckiego systemu Scud o zasięgu 700 kilometrów, ale mimo to wielu Amerykanów uszczelniało okna i drzwi w swych domach, aby chronić się przed śmiercionośnymi gazami, którymi zły dyktator chciał zaatakować Amerykę. Tak samo jak w przypadku Covid-19 ludzie dobrowolnie uwięzieni w domach, zmuszani są do akceptacji tego i przekonywania siebie o prawdziwości tego zagrożenia. Trzeba sobie uświadomić, że nigdy w dziejach nie było uwięzienia i ograniczenia swobodnego przemieszczania się zdrowej części populacji jako narzędzia do walki z chorobami. Przede wszystkim uświadomcie sobie, że ta epidemia nie ma żadnych znaczących skutków, jeśli chodzi o śmiertelność. Włochy jako pierwszy krok izolowały zakażone prowincje według zasad kwarantanny, a potem izolowano wszystkich obywateli od siebie nawzajem, co rządzi się inną logiką. Według włoskiego premiera Giuseppe Contego i francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona, celem uwięzienia całych populacji w domach nie jest pokonanie epidemii, ale spowolnienie jej postępu tak, aby chorzy nie dostawali się do szpitali w tym samym czasie. Innymi słowy, nie chodzi o medyczne działania, ale wyłącznie o administracyjnie. Tym nie obniży się ilości zainfekowanych, ale tylko zyska więcej czasu. Aby przekonać swoich obywateli o skuteczności swoich rozwiązań Conte i Macron uzyskali pomoc uczonych. I gdy takie komisje nie miały nic przeciwko temu, aby ludzie zostali w domach, nie zaprotestowały gdy ludzie nadal chodzili do pracy. Potem Conte a Macron zarządzili, że na spacery potrzebny jest specjalny formularz. Dokument ten na firmowym papierze ministerstwa spraw wewnętrznych nie podlega żadnym kontrolom ani sankcjom. Oba rządy szerzą panikę i udzielają zbytecznych wskazówek, od których epidemiolodzy się dystansują: zachęcają do noszenie rękawic i masek w każdych okolicznościach oraz do zachowanie odstępu od innych osób co najmniej o metr. Francuski „rekomendowany dziennik” (sic) Le Monde, Facebook France i francuskie ministerstwo zdrowia ocenzurowały video profesora Didiera Raoulta, jednego z najznamienitszych mikrobiologów na świecie za to, że oznajmił o istnieniu wypróbowanego i legalnego leku na Covid-19 w Chinach oraz wskazał na niedostateczne dowody na skuteczność środków podjętych przez Macrona. Covid-19: propaganda and manipulation ukazał się 21 marca 2020 na Voltairenet.org. Tłum.: MM

  za:http://memron.neon24.pl/post/154334,covid-19-propaganda-i-manipulacja

  Polubienie

 6. obudzony

  Tylko samodzielne myślenie, wiedza, własna refleksja i umiejętność wyciągania wniosków z historii może nas uchronić w walce z tym szaleństwem i strachem. Chcesz przestać się bać koronawirusa, to wyłącz telewizor, radio i największe portale internetowe, a osiągniesz wewnętrzny spokój i strachy znikną. Ale to niestety nie jest takie proste, bo zdecydowana większość ludzkości jest zaprogramowana przez szkoły, media, religie, społeczeństwa, rodzinę i nie mogą wyjść z Matrixa, w który są uwikłani. To jest jeden wielki test dla ludzkości, który przy pomocy wyłącznie mediów zaistniał w umysłach ludzkich i pomimo bardzo znikomego zjawiska został podniesiony do rangi na którą nie zasługuje. Media, które rzekomo informują nas o kolejnych przypadkach śmiertelnych prezentują iście diaboliczną dwuznaczność z jednej strony ukazują polityków jako tych, którzy się o nas rzekomo troszczą, a z drugiej nie istnieją inne tematy jak diabolicznie śmiertelny koronawirus. Dopiero teraz można poznać rzeczywistą twarz wielu lokalnych dyktatorów na świecie, którzy pod maską normalności prezentowaną w telewizji stają się krwiożerczymi faszystami, zamordystami, gotowymi do wojny ze swoimi własnymi obywatelami. Prezydent Duterte pozwolił zastrzelić policji swojego obywatela, który nie stosował się do zasad kwarantanny i wydał nakaz do strzelania do każdego, kto nie przestrzega zasad kwarantanny. W Polsce pod pozorem koronawirusa na Podlasiu wojsko i służby wysłały pismo do przedsiębiorcy, że w razie potrzeby przejmą jego ciężarówkę, w ten sposób można zająć dowolne mienie, bo wiadomo koronawirus. Nie wolno się gromadzić, nie wolno pójść do lasu, zakupy w określonych godzinach, nie wolno spacerować, bo policja wlepi mandat, a spanikowani sąsiedzi doniosą na policję, że ktoś kicha na klatce schodowej. Czy to nie jest światowe państwo policyjne i spełnienie marzeń psychopatów, którzy ten wirus stworzyli, rozpropagowali i wykorzystują cały wachlarz możliwości, media, wojsko, policja, aby ludzkość zagonić do zagrody jak barany, ograbiać z wolności osobistej, swobód, gotówki, wsadzać do więzień i dalej zaciskać pętlę na naszej szyi? Tylko od nas zależy, czy damy się zapędzić do tej zagrody, tylko od nas zależy, czy pozwolimy się okraść ze swojego majątku, czy pozwolimy sobie wejść na głowę jeżeli nadal będziemy się zachowywać jak stado baranów! Przypatruję się nieogolonej facjacie niejakiego Szumowskiego, który stał się twarzą obecnej walki z narodem Polski i wykonuje kropka w kropkę zalecenia tych, którzy sterują nim za kulisami, podobnie jak Morawieckim i Kościńskim, który jest agentem bankierów z Waszyngtonu, Londynu, czy Szwajcarii.

  Polubione przez 1 osoba

  • Edwards

   Zgadza się,
   ta fałszywa epidemia pokazała prawdziwe oblicze okupanta ściśle wykonującego polecenia z syjonistycznych ośrodków w Azji, Europie i Ameryce Północnej.
   Mam nadzieję, że obecne restrykcje obłąkanych psychopatów nie tylko w Polsce otworzyły oczy u więcej ludzi na świecie, jak dotychczas to było.
   To wszystko szyte jest zbyt grubymi nićmi, aby teraz nie dostrzec tego wszystkiego.

   Polubione przez 1 osoba

 7. wildwind

  Z SIECII :
  ->
  Wysłany: 22:02, 30 Mar ’20
  „…(…)… jest pielęgniarką na oddziale zakaźnym w szpitalu w jednym z większych miast w Polsce. Z racji wykonywanego zawodu ma do czynenia z ludźmi zarażonymi koronawirusem. Chciałbym podzielić się z Wami kilkoma spostrzeżeniami.
  Zdecydowana większość pacjentów przechodzi chorobę
  bardzo lekko
  i
  PO WYKONANIU TESTU
  (WYMAZ Z GARDŁA
  TEST GENETYCZNY PCR)

  wypisywani
  po 2 dniach
  do domu nawet jeśli wynik
  jest pozytywny.
  Rotacja pacjentów jest bardzo duża, wiele łóżek przez dłuższy czas pozostaje wolnych. Osobom zarażonym
  podaje się chlorochinę.
  Jeśli chodzi o sprzęt to raczej go nie brakuje bo oddziały zakaźne są zaopatrywane priorytetowo. Podczas 12 godzinnego dyżuru zdarzają się np. 4 przyjęcia i 3 wypisy…póki co o heroicznym bieganiu między respiratorami i porównywaniu tego do linii frontu nie może być mowy.
  …w TV mocno w oczy rzuca się to, że pokazują ciągle te same obrazki.
  Współczuję osobom, które chłoną to gówno cały dzień.
  Jestem wkurwionym przedsiębiorcą, który równo 3 tygodnie temu został pozbawiony całego dochodu!
  ————

  —-> i po tym oto powyższym wpisie z internetu, który znalazłam w internecie –
  wymyśliłam odpowiedź na pytanie –
  PO CO ISTNIEJE TA CAŁA SYTUACJA, patrząc z punktu widzenia przyszłych (tak, punkt widzenia znajduje się w przyszłości) działań
  opartych
  na „zdrowiu”.

  Dla niedomyślnych
  – -> TEST GENETYCZNY PCR
  i WYMAZ Z GARDŁA.
  Laboratoria zaopatrzone (plus) w pobraną krew
  i wymaz z gardła.

  CO TO JEST PCR
  Łańcuchowa reakcja polimerazy z analizą w czasie rzeczywistym (Real- Time PCR)
  (i jej wykorzystanie w diagnostyce)

  Opracowanie w 1983 roku łańcuchowej reakcji polimerazy (PCR- ang. Polymerase Chain Reaction) przyczyniło się do znacznego postępu w dziedzinie diagnostyki. Dzięki reakcji PCR stała się możliwa synteza miliardów kopii dowolnej sekwencji genomowego DNA w ciągu kilku godzin. Jednocześnie znacznie przyśpieszono i udoskonalono szeroko pojętą diagnostykę.

  Z kolei, opracowanie przez Higuchi’ego i wsp. (na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia) tzw. PCR w czasie rzeczywistym (ang. Real-Time PCR), przyczyniło się do ulepszenia analizy diagnostycznej pod względem jakościowym i ilościowym. 

  Dziś Real-Time PCR jest jedną z najczęściej stosowanych metod w wielu dziedzinach nauki:
  od medycyny
  po kryminalistykę
  i toksykologię.

  Polubienie

 8. nina

  —————- NAZAJUTRZ czyli po !.

  Polubienie

 9. ci korzy wierza 🙂 naiwnie ze globaliści „planuje ,usiłują” utworzyć jeden globalny kołchoz! jeden globalny oboz typu Nazistowskiego.Otoz …Globalny oboz, zagłady juz …istnieje !. Ten wymyślony virus obdarzył klarownie ze Globalizm jest w pełnym rozkwicie !!!! Za wyjątkiem Palestyny ,N.Korey,Iranu, Afganistanu !, Wenezueli i kilka plemion w dorzeczu Amazoni:)

  Polubienie

 10. Edwards

  Wprowadzony przez rząd zakaz wstępu do lasu z powodu epidemii koronawirusa jest bezprawny

  Poniżej zamieszczam trochę informacji prawnych. Stanowią one naszą broń w walce z opresyjnym reżimem, który pod pretekstem epidemii zakazuje wstępu do lasów będących własnością Skarbu Państwa. Wynika z nich, że zakaz wstępu do lasów wprowadzony rządowym rozporządzeniem jest bezprawny.

  W myśl art. 26 ust. 1 ustawy o lasach, lasy stanowiące własność Skarbu Państwa, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, są udostępniane dla ludności.

  Stałym zakazem wstępu objęte są lasy stanowiące:

  1) uprawy leśne do 4 m wysokości;
  2) powierzchnie doświadczalne i drzewostany nasienne;
  3) ostoje zwierząt;
  4) źródliska rzek i potoków;
  5) obszary zagrożone erozją.

  Natomiast nadleśniczy wprowadza okresowy zakaz wstępu do lasu stanowiącego własność Skarbu Państwa, w razie gdy:

  1) wystąpiło zniszczenie albo znaczne uszkodzenie drzewostanów lub degradacja runa leśnego;
  2) występuje duże zagrożenie pożarowe;
  3) wykonywane są zabiegi gospodarcze związane z hodowlą, ochroną lasu lub pozyskaniem drewna.

  Ustawa – w myśl przepisów Konstytucji RP – pozostaje aktem prawnym wyższego rzędu niż rozporządzenie. Nawet rozporządzenie Rady Ministrów. A nawet Prezesa Rady Ministrów.

  Przepis paragrafu 17 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 566) – który stanowi – że w okresie od dnia 1 kwietnia 2020 r. do dnia 11 kwietnia 2020 r. zakazuje się korzystania z pełniących funkcje publiczne i pokrytych roślinnością terenów zieleni, w szczególności: parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych, zoologicznych, jordanowskich i zabytkowych, a także plaż, nie może zatem stanowić podstawy do wydania zakazu wstępu do lasów pozostających własnością Skarbu Państwa.

  Jest on sprzeczny z ustawą o lasach. A jako sprzeczny – w tym zakresie z ustawą o lasach – nie może być podstawą do zakazywania wstępu do lasów.

  analiza prawna dr Adam Bartosiewicz

  Nawet, gdyby każdy z nadleśniczych próbował wprowadzić zakaz wstępu do lasów w trybie art. 26 ust. 3 ustawy o lasach, z powołaniem się na ogłoszenie stanu epidemii, to również nie może tego zrobić. Wykracza bowiem poza swoje kompetencje. Jak każdy zaś z organów administracji publicznej obowiązuje go zakaz domniemania swoich kompetencji.

  Nie ma zatem podstaw prawnych do wprowadzenia generalnego zakazu wstępu do lasów stanowiących własność Skarbu Państwa.

  ALE – oczywiście nie można się gromadzić w lasach. I trzeba zachować odstęp co najmniej 2 m.

  P.S Co zrobić gdy ktoś nas przyłapie na spacerze? 😮

  Nie przyjmować mandatu w uzasadnieniu powołać się na tekst powyżej.

  https://wolnislowianie.wordpress.com/2020/04/05/wprowadzony-przez-rzad-zakaz-wstepu-do-lasu-z-powodu-epidemii-koronawirusa-jest-bezprawny/#comments

  Polubienie

 11. „Mowia,wpadl w rece zydowskie,oznacza to zupelny koniec”.
  Zrodlo;Anne Jean Marie Rene SAVARY.
  Francuski general i dyplomata (1774-1833)

  Polubienie

 12. Piotr69

  Jeśli chodzi o banki, wszystkie transakcje powyżej 15 tysięcy euro w przypadku epidemii czy stanu wyjątkowego należą do Banku a nie do obywatela. Tak było już od dawna. Więc póki czas wypłacać hajs. Info od mojej mamy która pracuje w banku Pekao bp w centrali w Warszawie. Czyli jak ktoś będzie chciał wypłacić większą ilość pieniędzy bank ma prawo odmówić.

  Polubienie

 13. obudzony

  @Piotr69
  Jeśli chodzi o banki, wszystkie transakcje powyżej 15 tysięcy euro w przypadku epidemii czy stanu wyjątkowego należą do Banku a nie do obywatela. Tak było już od dawna. Więc póki czas wypłacać hajs. Info od mojej mamy która pracuje w banku Pekao bp w centrali w Warszawie. Czyli jak ktoś będzie chciał wypłacić większą ilość pieniędzy bank ma prawo odmówić.

  Zgoda co do zasady, ale proszę wziąć pod uwagę, że niedługo pieniądze zupełnie stracą swoją wartość i nic nie pomoże, że zwitki banknotów będziemy trzymać w szafie. Może się okazać, że media powiedzą, że pieniądze są wybitnym nośnikiem wirusa i nic nie powoduje takiego zagrożenia wirusem jak banknoty. W związku z tym jedynymi możliwymi transakcjami są transakcje bezgotówkowe na razie kartą kredytową i one są najbardziej bezpieczne. Niedługo zakończy swój żywot całe pokolenie osób, które nie miały i nie mają nic wspólnego z kontami w bankach i kartami kredytowymi, a ci, którzy pozostaną będą takie konta musieli założyć. I takie osoby oczywiście powodowane strachem przed wirusem szybciutko pobiegną do banków i takowe konta założą( bo wiadomo wirus ten atakuje osoby starsze)
  Odtąd emerytura będzie wirtualnie co miesiąc wpływać na konto i plastikowa karta stanie się powszechna w użyciu nawet dla seniorów, wygodna i jakoś tak łatwiej wydaje się pieniądze nie mając ich w dłoni. Jest to na razie jedyna grupa osób w Polsce, która nie ufa i słusznie systemowi bankowemu.
  Jakie następne kroki będą podjęte przez światowy system psychopatów?
  Zobaczymy – może ich wymarzony i długo oczekiwany czip? Najpierw przetestowali go na zwierzętach gospodarskich w UE, teraz pora na całe narody, a kiedy to nastąpi? Cóż, pożyjemy zobaczymy, ale to może nastąpić szybciej niż się spodziewamy.

  Polubione przez 1 osoba

 14. obudzony

  Jeżeli chodzi włoską odmianę Covid19, to polecam odkrycia tego polskiego lekarza: https://www.youtube.com/watch?v=qnAHY1vpcRw&t=383s
  Posługując się słowami współczesnej polszczyzny jest zaj .. mądry i doświadczony.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.