Nie chińskie Wuhan, ale amerykański Uniwersytet Południowej Karoliny?

W rozprzestrzenianiu się koronawirusa jest wiele rzeczy zagadkowych

 

„Eksperymenty hybrydyzacji wirusa przeprowadzono nie w laboratorium Wuhan, ale na Amerykańskim Uniwersytecie Południowej Karoliny (American University of South Carolina)”

Tekst za: https://www.km.ru/world/2020/03/20/koronavirus/872163-ukhanskii-virus-khimera-okazalsya-rodom-iz-ssha

Popularna publikacja internetowa „Wzgliad” opublikowała artykuł Jewgienija Krutikowa na palący temat – ci, którzy chcą, mogą go łatwo znaleźć. Jest coś do omówienia w tym zakresie.

Najpierw fakty. Nikt – ani eksperci, ani obserwatorzy – nie sądzi teraz, że epidemia jest spowodowana wyciekiem broni biologicznej. Jako broń – wirus, który zabija tylko kilka procent osób starszych, a młodych ludzi i w średnim wieku prawie się nie dotyczy, z wyjątkiem tylko najbardziejpechowych – się nie nadaje. Chociaż oczywiście elity rządzące – a są to głównie ludzie starsi – czują się niekomfortowo.

Ale – w takim czasie, w którym żyjemy – istnieją jeszcze dwie możliwości: albo wirus jest naturalnego pochodzenia, albo sztucznego, czymś w rodzaju rodzaju nano-Golema, przypadkowo uciekającego z laboratorium. Teraz jest to już możliwe, a ta możliwość nie jest już na poziomie założeń spekulacyjnych.

Są więc co najmniej dwa tematy do dyskusji w stylu „kto jest winny”. Przy czym, jeśli ktoś myśli „w końcu i tak obwinić Rosję ”, to się spóźniliście. Już. To prawda, że ​​nie chodzi tu o stworzenie wirusa, ale o „dezinformację”, „podważenie wysiłków krajów zachodnich w walce z wirusem” itp. Cóż, ale póki co tego nie będziemy oceniać.

Więc jeśli wirus jest naturalnego pochodzenia, kto ponosi winę za pandemię? Ale tutaj jest jasne – chociaż choroba ta powstała, najprawdopodobniej w Chinach, ChRL zrobiła wszystko, co możliwe, a teraz nikt nie ma wątpliwości, kto ma lepszą opiekę zdrowotną, chiński socjalizm czy zachodni liberalny kapitalizm.

Chociaż zachodni propagandziści próbują kłamać, że rzekomo Chiny ukrywały do połowy stycznia itd., nie mogą obalić prostego faktu, że Chiny dostarczyły WHO materiały na temat nowego wirusa już 31 grudnia 2019 r. Tak więc, chociaż ci, którzy chcą, mogą nazywać wirusa „chińskim”, tak jak Trump, ChRL jako państwo nie jest winna pandemii. Co mogli – zrobili Chińczycy, prawie bezbłędnie.

Tak, niestety są choroby przenoszone na ludzi ze zwierząt, na przykład wścieklizna. Czy nietoperze mogą być niebezpieczne? Okazuje się, że te małe stworzenia są nieco zbliżone do ludzi: okazuje się, że są długowieczne, co jest dziwne dla takiego drobiazgu i dość towarzyskie, ponieważ żyją w dużych jaskiniach w dużych społecznościach, co zapewnia wygodne środowisko życia i modyfikację dla wielu czynników chorobotwórczych. A zatem hipoteza, że ​​miniona epidemia SARS w 2002 r. była właśnie spowodowana przez wirusa nietoperzy, jest bardzo prawdopodobna. Chińczycy traktowali ją poważnie, a ten temat był bardzo dogłębnie i dokładnie badany we wszystkich kolejnych latach.

Obserwatorzy (a nie eksperci) stwierdzili, że kilka lat temu naukowcy przeprowadzili eksperymenty na hybrydyzacji wirusów, aby udowodnić, że koronawirusy krążące w populacjach nietoperzy mogą w zasadzie mutować jako niebezpieczne dla ludzi. Oto, jak pisze o tym Jewgienij Krutikow :

Ale kilka lat temu wyżsi urzędnicy Instytutu Wirusologii otwarcie przyznali, że byli w stanie zsyntetyzować wirusy przy użyciu zwierząt doświadczalnych. W czasopiśmie Nature Medicine z 9 stycznia 2015 r. naukowiec z Wuhan, członek rzeczywisty Chińskiej Akademii Nauk, Shi Zhengli, napisał, że potrzebuje dalszych badań na naczelnych innych niż ludzie (w tym sensie nie na małpach antropoidalnych – teraz eksperymenty na szympansach są uważane za nieetyczne, ponieważ są one zbyt podobne do ludzi; u niektórych małp kapucynów jest to możliwe, ale nie u szympansów). Ponadto potrzebowała nowych eksperymentów, aby „zrozumieć zdolność tych wirusów do wywoływania chorób u ludzi”.

I to jest katastrofa. Oznacza to, że w 2015 r. w laboratorium Wuhan niektóre wirusy zostały zsyntetyzowane przez niektóre zwierzęta przy użyciu prawdziwych zwierząt, a następnie próbowano dowiedzieć się, czy są one przenoszone na ludzi i co z tego wynika. Wygląda na to, że się udało.

A pani Szi, która to oświadczyła, nie jest byle kim, ale światowej sławy badaczem. Studiowała w Montpellier Institute we Francji. I został założony w 1289 roku, w nim studiowali Nostradamus i Enver Hodża, których nie przykrywa zasłona nocy.

A teraz, w lutym 2020 r.,właśnie to pani Szi , akademik z Chińskiej Akademii Nauk, powiedziała, co następuje: Założę się o swoje życie, że [wybuch] nie ma nic wspólnego z laboratorium”. Co więcej, to akademik Szi po raz pierwszy odkryła mechanizm przenikania koronawirusów do żywych komórek (notorycznie „pułapka na myszy”) i jako pierwsza wymieniła nietoperze jako źródło infekcji ”. – koniec cytatu.

Co można tutaj zauważyć: rzeczywiście grupa naukowców badała możliwość koronawirusów nietoperzy (i takich wirusów, być może nie tak niewielu), które stają się niebezpieczne dla innych organizmów. W tym celu „przeszczepili” kawałek materiału z wirusa SARS do nieszkodliwego wirusa nietoperza – a wynik był realny i zdolny do zakażenia kultury ludzkiej tkanki płucnej (in vitro), a także żywych myszy laboratoryjnych (nielotnych). A teraz to, co jest w tekście artykułu, nie jest całkowicie dokładne.

Tym, co dezorientuje w tym tekście, jest nie rubaszny ton, a nawet Enver Hodża, przywołany tu bez ładu i skałdu, ale niedokładności popełnione przez Jewgienija Krutikowa.

Nie w laboratorium Wuhan przeprowadzono eksperymenty z hybrydyzacją wirusów, ale na University of South Carolina, USA. Istotna czy nie, ale różnica. Artykuł na ten temat znajduje się w publikacji Nature Medicine , ale nie 9 stycznia, ale 19 listopada 2015 r. Oto tytuł i lista autorów tego artykułu:

Podobne do SARS skupisko krążących koronawirusów u nietoperzy pokazuje możliwość ich pojawienia się u człowieka”

Vineet D Menachery, Boyd L Yount Jr, Kari Debbink, Sudhakar Agnihothram, Lisa E Gralinski, Jessica A Plante, Rachel L Graham, Trevor Scobey, Xing-Yi Ge, Eric F Donaldson, Scott H Randell, Antonio Lanzavecchia, Wayne A Marasco Zhengli-Li Shi i Ralph S Baric. ”

Z 15 autorów dwóch ma chińskie nazwiska, a wśród nich tak jest Zhengli-Li Szi. Ale tylko ona nie hybrydyzowała wirusów; w artykułach zachodnich istnieje dobry zwyczaj – aby dokładnie wskazać wkład każdego współautora.

Mówi się tam tak: „Z.-LS dostarczyła sekwencje pików i plazmidy SHC014”. Oznacza to, że Zhengli-Li Szi dostarczyła amerykańskim badaczom próbki nietoperza wirusa SHC014, który jest dla nas nieszkodliwy, i odkryła, że, jak zauważamy, nie ma to nic wspólnego z obecnym wirusem zabójcą.

Nie pisała artykułów, nie składała żadnych oświadczeń, a ogólnie rzecz biorąc, który z autorów co zrobił – wszystko jest szczegółowo opisane w publikacji, ponieważ jest niesklasyfikowane i dostępne. Artykuł został napisany, a wirusy hybrydyzowały głównie Amerykanie.

To nie jest oskarżenie – działali legalnie, a otrzymany „wirus chimery” nie ma absolutnie nic wspólnego z obecnym.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli weźmiemy pod uwagę drugą opcję (że wirus nie jest naturalny, ale jest przypadkowym wyciekiem z jakiegoś laboratorium), to Wuhan Virology Center nie jest jedynym podejrzanym, a oskarżenia przeciwko pani Shii nie dodają jasności.

W rozprzestrzenianiu się koronawirusa wciąż kryje się wiele tajemnic: prawie równocześnie z Chinami trafił on do świętego szyickiego miasta Kom w Iranie, gdzie mieszka większość irańskich przywódców duchowych, ajatollah (nawiasem mówiąc, w pobliżu znajduje się również zasięg pocisku Iranu). Tak właśnie jest, gdzie jest Wuhan, a gdzie irańscy szyici? Jednocześnie zarażono najwyższe kierownictwo NATO: od słynnych – dowódcy sił amerykańskich w Europie, szefa Sztabu Generalnego Włoch, dowódcy polskich sił zbrojnych.

Ogólnie jest wystarczająco dużo miejsca na zgadywanie.

Prawo do istnienia ma również założenie, że ktoś wykorzystał Chiny do przykrycia czyichś działań i błędów.

Autor: Andriej Parszew

 

 

40 Komentarzy

Filed under Polityka

40 responses to “Nie chińskie Wuhan, ale amerykański Uniwersytet Południowej Karoliny?

 1. nina

  —————– lada dzień Polska się przewróci , kogo będzie obchodzić : strzyżono czy golono . Jutro jest NAJWAŻNIEJSZE . Świat starych ZGREDÓW odchodzi już , i bardzo dobrze ! .

  Polubienie

 2. Jonasz

  Globalizacji złodziejom zaborcom judaszom Targowicy mafiom nie ma sprzeciwu ?
  Każdy z jakims bozkiem jest powiązany a teraz będzie wszystko kontrolowane oddasz duszyczkę to diabel pozwoli dalej na łamanie przykazań i ewangelia.
  Jonas ostrzega czas nawracania sie kończy

  Polubienie

 3. AgnieszkaS

  Widzę, że Rosjanie dwoją się i troją w rozprowadzaniu wiadomości o amerykańskiej winie i odpowiedzialności. To zdanie jest nawet zabawne:

  „Z 15 autorów dwóch ma chińskie nazwiska, a wśród nich tak jest Zhengli-Li Szi. Ale tylko ona nie hybrydyzowała wirusów..”

  Może ona tylko przewodziła całemu przedsięwzięciu, które było finansowane nie tylko przez rząd amerykański ale również National Natural Science Foundation of China[1]. Co ciekawe, w czasie prowadzenia tych eksperymentów z wirusem rząd amerykański podjął decyzję aby tego projektu dłużej nie finansować[2], ponieważ został on uznany za niebezpieczny; natomiast Chińczycy byli innego zdania. Nadal prowadzili badania.

  [1] National Natural Science Foundation of China
  https://en.wikipedia.org/wiki/National_Natural_Science_Foundation_of_China

  [2] „That same year funding for the project in the US had been paused[10] due to the moratorium on risky virology studies involving influenza, MERS & SARS viruses, that was announced by the US government that year.[11] Similar work, however, continued in Wuhan, China.”
  https://en.wikipedia.org/wiki/Shi_Zhengli

  Tutaj jest link prowadzący do oryginalnego artykułu w „nature medicine”, gdzie zostały omówione badania (z tego artykułu korzystał Andriej Parszew w swoim felietonie):
  https://www.nature.com/articles/nm.3985
  _____________________________________

  „W rozprzestrzenianiu się koronawirusa wciąż kryje się wiele tajemnic: prawie równocześnie z Chinami trafił on do świętego szyickiego miasta Kom w Iranie, gdzie mieszka większość irańskich przywódców duchowych, ajatollah (nawiasem mówiąc, w pobliżu znajduje się również zasięg pocisku Iranu).”/Andriej Parszew/

  Wirusowi jest to doprawdy obojętne czy ma do czynienia z przywódcami duchowymi, czy takimi, którzy podchodzą do przewodzenia bardziej cieleśnie. Faktem jest, że Iran zacieśniał współpracę gospodarczą z Chinami, a w Kom przebywali Chińczycy, którzy w okresie chińskiego Nowego Roku podróżowali do Chin. Myślę, że to wytłumaczenie rozjaśnia trochę mroki wielkiej tajemnicy.

  P.S.
  Ja nie marnowałabym czasu na tłumaczenie tekstów takich jak Andrieja Parszewa, ponieważ, poza celowymi manipulacjami rosyjskiej propagandy, one nic godnego uwagi nie wnoszą, a wręcz ogłupiają.

  Polubienie

 4. obudzony

  A nie przychodzi nikomu do głowy, że w II połowie ub roku w Wuchan odbyły się Igrzyska Wojskowe i armia amerykańska zaprezentowała się tam tragicznie słabo z czego szydzili nawet Chińczycy. Dosłownie niedługo później Chińczycy nagle odkryli tajemnicza chorobę, która atakuje układ oddechowy starszych i osłabionych chorobami ludzi. Czy nie mogło się zdarzyć tak, że żołnierze amerykańscy nawet nie byli świadomi, że są nosicielami wirusa, bo mógł on zwyczajnie przypadkowo wymknąć się z laboratorium w USA i mutować i przenosić się po cichu na cały świat?
  Przypominacie sobie kto pierwszy poinformował świat, że wirus powstał w Chinach na targu zwierzęcym? Oczywiście media z USA, a pytał ich ktoś o zdanie w tej sprawie, że wyrwali się pierwsi ,,do mikrofonu” i bez podania żadnych dowodów stwierdzili, że źródło wirusa znajduje się w Chinach?
  Oszołomieni Chińczycy zaczęli błyskawiczna walkę z wirusem i oficjalnie stwierdzili, że wirus prawdopodobnie powstał w USA, ale oczywiście nikt ich nie słucha. Wiem, że to jest wysoce spekulatywne, ale taka możliwość istniała i istniej jak najbardziej.

  Polubienie

 5. markglogg

  Patrz na tego Andrieja Parshev artykuł na http://www.km.ru „Amerykanie winni wyjaśnić epidemię u nich w 2019 roku, palaczy elektroniczny h papierosów podobną do SARS -piszę że smartfona, Marek

  Polubienie

 6. wasa

  Pragnę przypomnieć ,że wszystkie epidemie chorób zakaźnych na świecie były wywołane szczepieniami!!!!! rzadziej i tylko sporadycznie podrzuceniem czynnika zakaźnego do społeczeństwa, ale to celowa robota.Obecna pseudoepidemia jest TYLKO w mediach w celu zastraszenia ludności i wprowadzenia rygorystycznych planów. NIKT jeszcze nie zgłosił się po nagrodę ok.100 tys. $ za wykrycie wirusa odry./ ale szczepionki są- tylko na co i z czym w środku?/ Obecny wirus to też taki świrowirus medialny czyli zamordyzm pełną parą.

  Polubienie

 7. markglogg

  Ten -Waza” to ZWYKŁY KRETYN. W Polsce w 1963 we Wrocławiu zaczęła się epidemia Czarnej Ospy, przywiezione z Indii. Zaraziło się coś 100 osób, zmarło z 7, ale były obowiązkowe szczepienia. Czarną Ospę wyeliminowano całkowicie na świecie właśnie MASOWYMI SZCZEPIENIAMI w 1980 roku.

  Polubienie

  • Piotr69

   Nie tylko śmiertelność na koklusz niemowlaków spadła do zera ale to były szczepionki z polfy a nie szmat z big pharmy.

   Polubienie

  • Piskorz

   P. Markglogg NIE WYPOWIADAM SIĘ CO DO MERITUM…
   ALE WASA PISZE WYŻEJ O ODRZE, A PAN O CZARNEJ OSPIE !!
   NIE WIDZI PAN RÓŻNICY?! JEŚLI TO, TO SAMO, TO TRZEBA NAPISAĆ!

   Polubienie

  • wasa

   Szanowny panie- jak tam panu? markglogg- ja panu nie ubliżam ,widocznie jest pan za cienki ,żeby pisać na tym forum coś sensownego i merytorycznego- niech pan przeniesie się do playboya- tam ważniejszy jest wacek niż mózg.

   Polubienie

  • wildwind

   wildwind

   8 kwietnia 2020 o 14:37

   Coraz więcej przybywało na północny zachód przedstawicieli North-West Company (połączonej w jedno potem z Hudson’s Company) , pionierów, jak Alexander Mackenzie który w 1793 roku jako pierwszy biały przekroczył Góry Skaliste, jak David Thomson(1800) czy Simin Fraser(1808).
   Coraz więcej pojawiało się tam poszukiwaczy drogocennych futer, coraz więcej przybywało brodatych, rosyjskich kupców.
   Brytyjska Kolumbia, Aleuty, wyspa Kodiak – zaczęły zapełniać się białymi.
   Płynęły z nimi konie, towary
   i ZWYCZAJE BIAŁYCH.
   PRZEDOSTAWAŁA SIĘ
   Z PLEMIENIA DO PLEMIENIA
   BROŃ PALNA i ZBRODNIE,
   narzędzia i IDEE RELIGIJNE,
   leki i CHOROBY.
   Zwłaszcza
   CZARNA OSPA dziesiątkowała
   NIEODPORNYCH TUBYLCÓW.
   Przebywający wśród Indian Haida Jonathan Green pisał w 1829 roku :
   >>Trzydzieści lub czterdzieści lat temu Czarna ospa poczyniła wśród nich ogromne spustoszenia.
   Tę chorobę nazywają Tom Dyer, jak sądzę, od imienia żeglarza, który ją tutaj przywlókł.
   Kraj ich opustoszał po niej . akty nieludzkiej zdrady i okrucieństw zrobiły z Apaczów nieprzejednanych wrogów białego człowieka< „kretyn”
   bardzo trafna.
   (w starszych książkach medycznych
   występowały 3 charakterystyczne typy osobowości
   – kretyn
   – debil
   – idiota.
   Przeczytałam to z koleżanką w 1 chyba klasie z książek jej taty, psychiatry, i gdy potem w szkole diagnozowałyśmy, to skarżyli że przezywamy).

   Polubienie

  • wildwind

   to, jeszcze raz :
   – Ten @wasa
   który pragnął przypomnieć
   „Pragnę przypomnieć że wszystkie epidemie chorób zakaźnych
   na świecie
   były wywołane szczepieniami !!!!! (5 pragnień)…to celowa robota”
   – to że ten „wasa” to kretyn
   to nie jest wyzwisko,
   ale to jest —
   diagnoza —> „kretyn”
   bardzo trafna.
   (w starszych książkach medycznych
   występowały 3 charakterystyczne typy osobowości
   – kretyn
   – debil
   – idiota.
   Przeczytałam to z koleżanką w 1 chyba klasie z książek jej taty, psychiatry, i gdy potem w szkole diagnozowałyśmy, to skarżyli że przezywamy).

   Polubienie

 8. Piskorz

  P. MARKGLOGG, WASA PISZE O ODRZE, A PAN O CZARNEJ OSPIE..!!
  CZY TO JEST TO SAMO?!

  Polubienie

 9. Edwards

  @ markglogg 7 kwietnia 2020 o 10:53

  Widzę, że niepotrzebnie ponoszą Pana nerwy, żeby swoich oponentów zaraz wyzywać od kretynów.
  Panie doktorze Marku – tak nie przystoi człowiekowi od łopaty, a co dopiero podobno wykształconemu?
  Pytam Pana, czy posiadasz Pan w tym kierunku wykształcenie i doświadczenie, aby zabierać głos w tej wymagającej zdrowego rozsądku sprawie?
  Daj Pan sobie spokój z tymi szczepionkami, bo zaczynam podejrzewać, że ktoś Panu płaci za tę propagandę o produktach big pharmy i żydowskiego obłąkańca, szaleńca i bandyty B. Gatesa.
  Piotr odpisał Panu dobrze, zatem słuchać trzeba Piotra, a nie mącić w głowach ludziom.
  Weź Pan kijek i idź lepiej w góry na spacer, bowiem nic tak dobrze człowiekowi nie robi, jak świeże górskie powietrze.

  Polubione przez 1 osoba

  • markglogg

   Problem tkwi w tym, że coraz większą liczba ludzi ROZWINIĘTYCH dostrzega, że niewielkie uszkodzenia ich tkanek wywołują bio-reakcję w postaci WZMOCNIENIA tych uszkadzanych tkanek. Jest to USILNIE NEGOWANE przez BURŻUAZJĘ Prawo Biologii Lamarcka

   Polubienie

 10. markglogg

  Oczywiście NIE DOSTRZEGA.

  Polubienie

 11. Edwards

  Tarcza antykryzysowa” zwolniła szamanów z ZUS … .

  Dlaczego katabasy nie będą musieli płacić ZUS-u przez trzy miesiące, a zwykli przedsiębiorcy niekoniecznie?

  Mało kto wie, że przyjęta przez Sejm w sobotę wczesnym rankiem ustawa antykryzysowa (zwana potocznie „Tarczą antykryzysową”) daje wszystkim duchownym bez wyjątku możliwość zwolnienia z obowiązku opłacenia składek ZUS za okres od dnia 1 marca do dnia 31 maja 2020 r. Co innego przedsiębiorcy prowadzący 1-osobową działalność gospodarczą. W ich przypadku, aby skorzystać z możliwości zwolnienia z obowiązku opłacenia składek ZUS za okres od dnia 1 marca do dnia 31 maja 2020 r. musi wykazać, że jego przychody nie przekraczają określonego poziomu. Sprawiedliwe to?

  Art. 31zo ust. 3 przyjętej w sobotę rano ustawy antykryzysowej stanowi jasno: „Na wniosek duchownego będącego płatnikiem składek zwalnia się z obowiązku opłacenia nieopłaconych należności z tytułu składek na obowiązkowe ubezpieczenia emerytalne i rentowe oraz wypadkowe, dobrowolne ubezpieczenie chorobowe oraz na ubezpieczenie zdrowotne należne z tytułu bycia duchownym, za okres od dnia 1 marca 2020 r. do dnia 31 maja 2020 r.”.

  A jak wygląda sprawa w przypadku przedsiębiorców prowadzących 1-osobowe działalności gospodarcze? W tym przypadku należy zacytować art. 31zo ust. 2: „Na wniosek płatnika składek, będącego osobą prowadzącą pozarolniczą działalność, o której mowa w art. 8 ust. 6 ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych (Dz. U. z 2020 r. poz. 266 i 321), zwanej dalej „osobą prowadzącą pozarolniczą działalność”, opłacającego składki wyłącznie na własne ubezpieczenia społeczne lub ubezpieczenie zdrowotne, zwalnia się z obowiązku opłacenia nieopłaconych należności z tytułu składek na jego obowiązkowe ubezpieczenia emerytalne i rentowe oraz wypadkowe, dobrowolne ubezpieczenie chorobowe, ubezpieczenie zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Solidarnościowy, należne za okres od dnia 1 marca 2020 r. do dnia 31 maja 2020 r., jeżeli prowadził działalność przed 1 lutego 2020 r. i przychód z tej działalności w rozumieniu przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych uzyskany w pierwszym miesiącu, za który jest składany wniosek o zwolnienie z opłacania składek, o którym mowa w art. 31zp ust. 1, nie był wyższy niż 300% prognozowanego przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w gospodarce narodowej w 2020 r.”

  Przekładając to na język bardziej zrozumiały – przedsiębiorca prowadzący 1-osobową działalność gospodarczą będzie zwolniony z obowiązku płacenia składek ZUS za okres od dnia 1 marca 2020 r. do dnia 31 maja 2020 r., o ile złoży stosowny wniosek, a miesięczny przychód (nie dochód, lecz przychód!) uzyskany w pierwszym miesiącu, za który jest składany wniosek nie będzie przekraczał 3-krotności przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto.

  W konsekwencji wielu przedsiębiorców prowadzących 1-osobowe działalności może “nie załapać się” na zwolnienie z płacenia ZUS-u. Wszak wygenerowanie miesięcznego przychodu (podkreślam – przychodu, nie dochodu) rzędu 16 tys. zł, to nie jest nic nadzwyczajnego.

  Czy ustalenie różnych zasad zwalniania z ZUS dla duchownych i reszty 1-osobowych przedsiębiorców można uznać za sprawiedliwe?

  Źródło: Niewygodne.info.pl

  Polubione przez 1 osoba

 12. nina

  ————– NOWI PROGRESYWNI ——————-
  Nastał szybki czas ! albo przystosujemy się , albo zginiemy . Informacja musi być krótka a treściwa , nie ma czasu na czytanie czy słuchanie ględzenia. Zapodaję trzy uzupełniające się filmiki , wg. mnie powinny zamknąć rozumienie tematu. Zagospodarowana wiedza z ich treści , może nas uratować albo pogrążyć . EGO nie jest dobre dzisiaj , nikomu nie pomoże , zaszkodzi na pewno.
  1- Uziemnienie ważnego Człowieka .

  2-Hipnoza REGRESYJNA i 5G.[ proszę nie gardzić metodą , my nic ! nie wiemy]

  3-Mateusz Jarosiewicz -NOWY PROGRESYWNY.

  Mateusz przyznaje się do współpracy z wieloma ludzmi , organizacjami , które w efekcie okazały się być fasadami . Kto z nas nie był w ślepym zaułku ??.

  Polubienie

 13. paziem

  Pani Nino, proszę nie zaśmiecać.

  Polubienie

  • nina

   ———— EDUKACJA ! jest Pan zapózniony , gardzi wiedzą innych. Pokora jest Panu potrzebna , zosiesamosie zawsze zle kończą. Oby nie okazało się ,że w Pana przypadku PYCHA kroczy przed …………………….
   Wiem ! wiem , że to Pana kanał , ale starosłowiańskim zwyczajem GOŚĆ w DOM to BÓG w domu.

   Polubienie

   • paziem

    Niech pani nie myli edukacji z pozbawionym rzetelnej wiedzy, rozsądku -wyłącznie gołosłownym produkowaniem się na ekranie komputera. Na podstawie jakiej wiarygodności pan Mateusz Jarosiewicz chciałby administrować danymi personalnymi oraz jakie transakcje chciałby obsługiwać „swoim systemem” elektronicznego pieniądza ? Czym różni się od Zuckerberga?

    Polubienie

   • paziem

    Ten zwyczaj gość w dom, bóg w dom w odniesieniu do każdego koczownika zakończył się zniszczeniem Słowian!

    Polubienie

   • nina

    —-Gość w domu Bóg w domu —–
    Zgadzam się ABSOLUTNIE !!!! z twierdzeniem , że to nas zgubiło. Orczykami trzeba było pogonić !!.
    Konsensus jak widzę osiągnięty , celowo zamieściłam tą przypowieść . Mateusz Jarosiewicz tak samo to widzi.
    Pan Paweł Ziminski jest Politykiem / tak go widzę / , zatem powinien porozmawiać z młodszym Patriotą o ! tym co ich dzieli , łączy i dla dobra Nas Polaków ustalić : czy aby po drodze razem Panom do wspólnego celu. Aż tyle i tylko tyle.

    Polubienie

 14. wildwind

  @PaZiem: „Ten zwyczaj w odniesieniudo każdego koczownika zakończył się zniszczeniem Słowian”
  ……i
  Indian
  na kontynencie amerykańskim.

  Kapitan James Hanna wobec wrogich wystąpień Indian, którzy zamiast upragnionych przez niego skór chcieli mu przynieść śmierć i zająć statek, użył do pomocy armat.
  Gubernator Brytyjskiej Kolumbii James Douglas scharaktzryziwał tamtejszych Indian jako plemiona dzikie i barbarzyńskie. Jego zdaniem – szczeppy z Cape Mudge, mężne, ale krwiożercze razu pewnegi wymordowały niemal całą załogę statku „Hudson Bay”
  Przeważnie jednak
  ówcześni podróżnicy i kupcy handlująy skórami podkreślali szlachetność i pełną godności gościnność Indian wyrażającą się w serdecznym przyjmiwaniu białych, w ucztach organizowanych na ich cześć, mowach powitalnyxh, w radosnych śpiewach i tańcach.
  Lewis wspominał, że życzliwi Indianie niemal zawsze witali go i żegnali tańcami. Kapitan Cook z uznaniem mówił o „wstydliwości i obyczajności tubylczych kobiet” i o wstręcie, z jakim „Indianie początkowo odwracali się od ognistej wody”.
  Jak wiadomo, jedynie do czasu. Potem i oni zasmakowali w wódce.
  Potem i ich zdemoralizowanych wódką-pieniądzem ogarniał szał picia.
  Za dzban brandy osadnik w Ameryce mógł kupić szmat ziemiii wartości kilkuset wartości kilkuset dolarów.
  Indianie Tsimshian, wspaniali tkacze słynnych koców – po powrocie z handlowychh podróży łodziami naładowanymi bronią i tanim bilbrem – urządzali yrwające szereg dni „Święta Rumu” i ” Święta Whisky”.
  Kwakiutlowie z Brytyjskiej Kolumbii, każde udane łowy obficie zakrapiali wódką otrzymywaną ze szkunerów.

  Polubienie

  • wildwind

   Coraz więcej przybywało na północny zachód przedstawicieli North-West Company (połączonej w jedno potem z Hudson’s Company) , pionierów, jak Alexander Mackenzie który w 1793 roku jako pierwszy biały przekroczył Góry Skaliste, jak David Thomson(1800) czy Simin Fraser(1808).
   Coraz więcej pojawiało się tam poszukiwaczy drogocennych futer, coraz więcej przybywało brodatych, rosyjskich kupców.
   Brytyjska Kolumbia, Aleuty, wyspa Kodiak – zaczęły zapełniać się białymi.
   Płynęły z nimi konie, towary
   i ZWYCZAJE BIAŁYCH.
   PRZEDOSTAWAŁA SIĘ
   Z PLEMIENIA DO PLEMIENIA
   BROŃ PALNA i ZBRODNIE,
   narzędzia i IDEE RELIGIJNE,
   leki i CHOROBY.
   Zwłaszcza
   CZARNA OSPA dziesiątkowała
   NIEODPORNYCH TUBYLCÓW.
   Przebywający wśród Indian Haida Jonathan Green pisał w 1829 roku :
   >>Trzydzieści lub czterdzieści lat temu Czarna ospa poczyniła wśród nich ogromne spustoszenia.
   Tę chorobę nazywają Tom Dyer, jak sądzę, od imienia żeglarza, który ją tutaj przywlókł.
   Kraj ich opustoszał po niej .<> akty nieludzkiej zdrady i okrucieństw zrobiły z Apaczów nieprzejednanych wrogów białego człowieka<<

   Polubienie

 15. Piotr69.Przeczytać i podać dalej.

  Polecam przeczytać i dopuścić do umysłu inne możliwe ewentualności obecnej sytuacji.

  Poniżej skłaniające do refleksji tłumaczenie listu otwartego Stowarzyszenia Medycznego Rosji:

  „Koronawirus: walka z wirusem czy z prawami narodu?»

  My, rdzenni mieszkańcy Rosji, działacze obywatelscy i zespół lekarzy z wyższym wykształceniem medycznym, uczestnicy narady Okrągłego Stołu ” koronawirus: walka z wirusem czy z prawami narodu?”, która odbyła się 22 marca 2020 roku, domagamy się od Was zaprzestania szerzenia paniki wśród ludności naszego kraju. Obecnie, we wszystkich centralnych kanałach telewizyjnych i we wszystkich kanałach informacyjnych sieci internetowych, 70% wiadomości składa się z przerażających informacji o koronawirusie, a prawdziwego wyjaśnienie istoty choroby ani Ministerstwo Zdrowia, ani rząd, ani Media nie dostarczyły do tej pory.

  Koronawirus COVID-2019 — nie jest wysoce niebezpieczną infekcją, jest to klasyczny SARS o cięższym przebiegu. Według statystyk epidemie SARS i grypy zdarzają się co dwa do trzech lat, pandemia co dwadzieścia do trzydziestu lat. Na zapalenie płuc, jako powikłania przebiegu SARS- umierają tylko osoby z osłabioną odpornością. W tej chwili, według wszystkich klasycznych definicji epidemiologii chorób zakaźnych nie ma pandemii na świecie . Epidemia to rozprzestrzenianie się choroby zakaźnej na 5% populacji, a pandemia to epidemia choroby zakaźnej charakteryzująca rozprzestrzenianie się na terytorium sąsiedniego państwa i krajów świata. Specjaliści medyczni twierdzą, że obecnie na świecie nie ma epidemii, a tym bardziej pandemii! Ale ich głosy są celowo tłumione przez wrzeszczące i panikujące Media.

  W Rosji według statystyk rocznie umiera na zapalenie płuc, średnio około 30 000 osób, zapadalność na zapalenie płuc na świecie to około 445 milionów ludzi rocznie, śmiertelność z powodu gruźlicy do 1 mln 300 tysięcy rocznie! Jednak Media nie mówią o pandemii zapalenia płuc lub gruźlicy na świecie.

  Uważamy również, że to jest oszustwo na najwyższych piętrach władzy na całym świecie. Otwarte źródła podają, że zgony osób starszych z powodu chorób związanych z wiekiem, są przedstawiane jako zgony z powodu koronawirusa. Przecież nie ukrywa się, że umierają przede wszystkim starsi ludzie. Tak więc we Włoszech, gdzie wykazuje się wysoką śmiertelność, zdecydowana większość zgonów —ma miejsce wśród najstarszej populacji, średnia wieku zmarłych 79,4 lat.

  Nie ma jasnych i wiarygodnych informacji , czy istnieje test wykrywania koronawirusa, nawet wśród lekarzy. Immunolodzy potwierdzają, że tak szybko i w tak globalnej skali światowej test na nowego wirusa jest niemożliwy. Jakim faktycznie testom poddaje się chorych, – wiarygodnie niewiadomo. Zatem, na jakiej mianowicie podstawie diagnozuje się osoby poddane kwarantannie? To uprawnione pytanie do organizatorów paniki.

  W związku z tym uważamy, że na świecie odbywa się zaplanowana na arenie międzynarodowej kampania paniki z przygotowaniem gleby do wprowadzenia elektronicznego obozu koncentracyjnego, która wygląda jak swoisty rodzaj „ćwiczenia” podporządkowania ludności pacyfikacji militarnej, pod pretekstem zagrożenia życia. A WHO, ogłaszając pandemię, najwyraźniej po prostu wykonała rozkaz światowej elity, która chce podporządkować sobie populację całej planety, zgodnie z teorią „złotego miliarda”, aby wprowadzić nowy porządek świata!

  Naszym zdaniem, ludzi pogrąża się w przerażeniu śmiercią, po to aby zgodzili się na samoizolację. Wiadomo, że samotność traumatyzuje psychikę znacznie bardziej, niż inne stresy. W samotności, niezrównoważona psychicznie osoba traci ostatnią odporność i zdrowy rozsądek. Takie gwałtownie rozdrobnione i osłupione terrorem społeczeństwo, jest bardzo łatwe do opanowania przez możnych tego świata. A śmiertelność właśnie z powodu takich stresujących środków może i wielokrotnie wzrosnąć.

  Uważamy również, że pod pretekstem kwarantanny i za parawanem paniki wprowadzana jest cyfryzacja całego społeczeństwa. Wszystko wskazuje na to, że kształcenie na odległość, telemedycyna, jedna baza danych zawierająca informacje o każdym obywatelu

  Andrzej Rupniewski, [08.04.20 14:55]
  , na którego kierują kamery z rozpoznawaniem twarzy, to elektroniczny obóz koncentracyjny, o którym powiedział światu wywiadowca – John Coleman na podstawie zbadanych przez niego archiwów zachodnich służb specjalnych, zawierających plany rządu światowego. Ale ponieważ społeczeństwo protestuje przeciwko takim środkom całkowitej kontroli-są one wprowadzane przymusowo, pod pretekstem epidemii.

  Uważa się, że powszechna kwarantanna jest pretekstem do wdrożenia technologii 5G. Podczas kwarantanny ludzie są zmuszeni pracować, uczyć się, zamawiać produkty przez Internet, którego obciążenie wzrosło kilkakrotnie. Ale opinia publiczna od dawna protestuje przeciwko wprowadzeniu 5G, ponieważ uważa, że ta technologia jest szkodliwa dla zdrowia obywateli, ponieważ wymaga zwiększenia liczby stacji bazowych sieci. Niezależni naukowcy ostrzegają, że pola elektromagnetyczne stacji bazowych 5G ,prowadzą do całkowitego napromieniowania ciała ludzkiego, co powoduje wzrost zachorowalności, w szczególności w zakresie onkologii.

  Wiadomo, że wraz z technologią 5G opracowano również technologię „inteligentnego pyłu” – mikroskopijnych chipów. Można je wmieszać w wodę, w żywność, można rozpylać z samolotu w postaci smug chemicznych.. W ten sposób można dyskretnie wdrożyć chipowanie i całkowitą kontrolę całej populacji. I właśnie dla komunikacji nano-chipów z centrami kontrolnymi potrzebna jest szybka komunikacja internetowa 5G. Dla codziennych potrzeb taka super-prędkość, którą zapewnia 5G, nie jest wymagana! Wdrożenie cyfryzacji wszystkich dziedzin życia wraz z technologią 5G zakończy utworzenie elektronicznego obozu koncentracyjnego.

  Żądamy:

  1. Natychmiastowo zaprzestać dezinformacji i traumatyzowania psychiki ludności i zakazać wszystkim federalnym mediom nadawania informacji o koronawirusie przez ponad 20% czasu antenowego.

  2. Dostarczenia właściwych testów na COVID-2019 do kontroli publicznej. Istnieją dowody na to, że żywy wirus COVID-2019 nie został jeszcze wyizolowany, test na niego nie został utworzony, a genom nie został wyizolowany-to znaczy, że społeczeństwo zostało wprowadzone w błąd. Musimy zrobić wszystko, aby niezależni naukowcy upewnili się, że słowa mediów nie odbiegają od rzeczywistości, bowiem doświadczyliśmy już zbyt wiele dezinformacji.

  3. Zapewnienia wszystkim państwowym placówkom opieki zdrowotne,j we wszystkich regionach kraju, specyficznych testów na wirus COVID-2019, a nie na wirus COVIR-SARS lub konwencjonalne koronawirusy (jak to się teraz robi).

  4. Codziennego publikowania rzetelnych informacji na temat liczby chorych, których diagnozy są potwierdzone testami na COVID-2019, a nie testami na konwencjonalny koronawirus, podejrzeniem lub orzeczeniami, na podstawie obrazu klinicznego. Zapewnienie możliwości monitorowania przez publiczną Komisję rzeczywistych statystyk chorych i zmarłych właśnie z powodu wirusa COVID-2019.

  5. Uchylenia niepotrzebnych i bezsensownych środków na wprowadzenie kwarantanny w instytucjach edukacyjnych i kształcenia na odległość, jako restrykcji nadmiernych i pochopnych, naruszających podstawowe prawa nas i naszych dzieci, ponieważ statystyka choroby, nie daje prawa do ogłaszania ani epidemii, ani pandemii!

  Do:
  – Prezydent Federacji Rosyjskiej Putin VV.
  – Do Rządu Federacji Rosyjskiej
  – Premier Miszustin M. W.
  – Do Federalnej Służby Nadzoru Ochrony
  – praw konsumentów i dobrobytu człowieka,
  – Do Ministerstwa Edukacji Federacji Rosyjskiej,
  – Ministerstwo Zdrowia Federacji Rosyjskiej

  Oryginalny link:
  https://m.facebook.com/groups/425616271224709?view=permalink&id=902681596851505

  Polubione przez 1 osoba

 16. Ktoś

  BANDEROWSKO-ŻYDOWSKA MOSKIEWSKA AGENTURA MAGDALENKOWO-JAŁTAŃSKA właśnie, pod pozorem „NOWELIZACJI” rządowej „TARCZY COVID-19”,

  próbuje, pod osłoną nocy, PRZEPCHNĄĆ BEZKARNOŚĆ MORDOWANIA Polaków PROMIENIOWANIEM MIKROFALOWYM

  https://7777777blog.wordpress.com/2020/04/08/jest-4ta-nad-ranem-5g-ma-wyraznie-kluczowy-zwiazek/

  Polubienie

 17. zorientowany

  Panie Głogoczowski, skoro jesteś pan zwolennikiem szczepień zgłoś się pan do fundacji Billa Gatesa jako doświadczalny królik. Teraz odważnych frajerów tam deficyt.:-)))

  Polubione przez 1 osoba

  • markglogg

   Odnośnie komentarza:

   paziem
   8 kwietnia 2020 o 10:17

   Ten zwyczaj gość w dom, bóg w dom w odniesieniu do każdego koczownika zakończył się zniszczeniem Słowian!

   To pozwolę sobie pezypomniec, że Tadeusz Zieliński w pracy naukowej „Hellenizm a judaizm z r. 1927 celnie zauważa:

   W Starym Testamencie powiedzenie „Bóg w dom” oznaczało śmierć pierworodnych, pożar domu, zarazę i wszystkie inne nieszczęścia”.

   No i z 35 lat temu mieliśmy takiego „ambasadora Boga”, który na Stadionie Tysiąclecia (?) wypowiedział znamienne słowa „Niech Twój Duch zejdzie na ziemię, tę Ziemię!”

   No i DUCH BOGA IZRAELA ZSZEDŁ NA ZIEMIĘ TĘ ZIEMIĘ. I mamy to co mamy: około TRZECH MILIARDÓW LUDZI SIEDZI DZISIAJ W CIASNYCH PIERDLACH, zwanych ich „mieszkaniami”. W Europie tylko Białoruś i Szwecja.nie zastosowały się do tego NAKAZU NIEWIDZIALNEGO BOGA (IZRAELA).

   (Nb. W Izraelu aż POŁOWA b. licznych tam zakażeń COVID-19 skoncentrowana jest w dzielnicach zamieszkałych przez ortodoksyjnych żydów zwanych CHAREDIM, czyli POBOŻNYMI, stanowiących tylko 10 proc mieszkańców Izraela.)

   (Jak widać powyżej, po dwóch dniach „koniecznego pierdla” znowu mam dostęp do kompa)

   Polubione przez 2 ludzi

 18. paziem

  Żydzi, zarówno ci w Odessie, jak i ci w NY, pękają ze śmiechu, jak patrzą na otumanionych koronaświrusem gojów.

  Polubienie

 19. Edwards

  Proszę popatrzeć, czyż nie rządzą nami jasnowidze?
  Maski i w dodatku przypominające głowy owiec, a ponadto przekaz z Izraela?

  Polubienie

 20. Edwards

  Najmądrzejszy przywódca tego świata!

  Polubienie

 21. Piotr69.Maseczki włoż

  Od czawrtku obowiązkowe noszenie maseczek kto będzie bez maski kara od 5 tys do 30 tysięcy oczywiście od przyszłego czwartku również wzmocnione patrole policji i żandarmerii wojskowej.

  Polubienie

 22. wincenty

  We wsi Kolenkowcy na Ukrainie kobieta, która wróciła z Włoch nie zastosowała zalecanej kwarantanny i zaraziła korornowirusem nie tylko całą swoją rodzinę, ale także 15 mieszkańców wioski. W rezultacie czego zebrani wieśniacy postanowili spalić jej dom i wyciąć w pień całą rodzinę. Na kolanach i w łzach kobieta nagrała na telefon błaganie do swoich rodaków: „Zabijcie mnie, rżnijcie, jeśli to w czymś pomoże, tylko nie zabijajcie moich dzieci i wnuków. Błagam u Was wybaczenie”. Dziennikarzom powiedziała, że nie może wyjść z domu i kończą się u niej zapasy żywności. Przyrzekła, że już nigdy jej noga nie stanie na włoskiej ziemi.

  https://360tv.ru/news/mir/ukrainka-s-koronavirusom-na-kolenjah-poprosila-proschenija/?utm_medium=exchange&utm_source=lentainform&utm_campaign=news&utm_term=1281179&utm_content=8418419

  Polubienie

 23. Pingback: Bardzo Podobna do COVID-19 „choroba palaczy” e-papierosów, nazwana EVALI ujawnila się w USA latem 2019 roku | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.