Pomoc w walce z koronawirusem – i to od kogo -?

Przywiózł ją z Chin radziecki ANTONOW AN-225 MRIJA, należący obecnie do ukraińskich linii lotniczych.

Ale koronawirus nie odpuszcza, trzyma się u nas mocno – i to co najmniej od 30 lat. I nikt nie wie, jak długo trwać będzie ta paskudna epidemia. Bezwzględne odwirusowanie życia społeczno-politycznego, gospodarczego, Polski to dziejowa konieczność, ale nie sprosta temu zadaniu nieświadome politycznie społeczeństwo zdominowane przez żydowierczą religię i jej instytucję.

A więc to nie z bratniego obozu UE, ani nie od naszego umiłowanego strategicznego sojusznika – USA, za którego w Iraku i w Afganistanie oddają życie najemnicy z Polski, ani nie od kochających nasze mienie narodowe Żydów z USA i Izraela, nadchodzi pomoc, ale od wrogów demokracji i praw człowieka, od wrogów Zachodu, a więc od wrogów naszych, od wrogów naszej świętej judeo-chrześcijańskiej cywilizacji.

W zwalczaniu koronawirusa nie chciał nam pomóc nawet zmartwychwstały, ani jego żydowska mateczka i to mimo szczerych modlitw i wycierania portek na ulicznych brukach.

 

Największy samolot transportowy świata przywiózł z Chin ok. 80 ton środków ochrony medycznej i środków osobistej ochrony.

 

M.Morawiecki: O taki transport starało się kilka państw. To, że taki samolot mógł przylecieć do Polski, poprzedziły długie godziny negocjacji, a wcześniej długie godziny rozmów. (…) to właśnie dzięki porozumieniu głów państw, prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem Chin, Xi Jinpingiem, transport sprzętu medycznego do Polski był możliwy. (…) To bezprecedensowy transport, który będziemy w najbliższych tygodniach powielać, będziemy ściągać jak najwięcej sprzętu.

Tak, to konieczne, bo my tu w Polsce, a konkretnie w IIIŻydo-RP/Polin, produkcją już się nie zajmujemy. Zgodnie z najwyższymi standardami zachodniej demokracji i żydowskiego kapitalizmu, my skupiamy się na zdobyczach demokracji i  na walce o prawa człowieka, szczególnie w aspekcie mowy nienawiści.

Dariusz Kosiur

 

18 Komentarzy

Filed under Polityka

18 responses to “Pomoc w walce z koronawirusem – i to od kogo -?

 1. Ciekawe, co przywieźli.

  Polubienie

 2. Piotr69

  Byłbym zapomniał 5 tysięcy sztuk lalek erotycznych.

  Polubione przez 1 osoba

 3. lori

  Koronawirus. Oficjalne kłamstwa i zakazana prawda.
  Igor Gundarov i Vladimir Filin

  To nie wirus zabija, ale wirusowa psychoza – http://worldcrisis.ru/crisis/3587304

  Polubione przez 1 osoba

 4. Mędrzec

  Osiągnięcie na miarę żydowskiego reżimu 3 żydo-RP wspieranej przez użytecznych nierozumnych podludzi szabas gojów policjantów, urzędników i im podobnych.

  Polubienie

 5. Aha, czyli… Czyli oni zatrzymali koronawirusa (jak Wałęsa, który pokonał komunizm!)… Za cenę zapaści państwa, no ale to przecież nic… A teraz sprowadzili pomoc… Która mogła trafić do innych państw… Ale u nas jest bardziej potrzebna, bo mamy aż 5 000 zachorowań… I będą sprowadzać coraz więcej sprzętu (dla tych ludzi, co nie zachorowali?)… Tak, to zdecydowanie trzyma się kupy!

  Polubienie

  • Piotr69

   Państwo pod rządami świrów pisowskich największej swołoczy jaka może tylko być padło by bez żadnego wirusa.Wirus to tylko kozioł ofiarny aby wytłumaczyć tym co mają siano zamiast mózgu 90% takich że siedem plag na Polin sprowadził wirus bo mamusiu bo Artek mnie uderzył jakby mnie nie uderzył to by mnie noga nie polała.

   Polubienie

   • No tak, a przy okazji dobili to, co jeszcze było do dobicia… Tak że dwie pieczenie na jednym ogniu… Zresztą nie tylko dwie, tych koszernych pieczeni z tej okazji jest więcej…

    Polubienie

 6. lori

  Spojrzenie na koronowirusa oczami Sidic Afgana – Klub Rzymski. Jak mówi, to czas wielkich prób i zmian. https://midgard-edem.org/?p=9233
  Koronawirus – co to jest, skąd pochodzi, czego można się po nim spodziewać?
  Koronawirus to rodzaj bestii. Po przeanalizowaniu i usystematyzowaniu wszystkich informacji, zarówno mainstrimowych, jak i tych nieoficjalnych otrzymanych od kompetentnych ludzi z całego świata, można dojść do bardzo jednoznacznego wniosku – Covid 19 to sztucznie stworzony „wirus wojenny”. Jest to biologiczna super-broń obecnych szatańskich władców świata, którzy starają się z całej siły zachować swoją moc na Ziemi. Jak wiadomo, w celu utrzymania swojej władzy, systemu monokapitalizmu, okresowo oni organizują na planecie wojny światowe. Ale z powodu najnowszej nadzwyczajnej broni jaką posiada Rosja, stracili okazję do bezkarnego rozpętania nowej wojny światowej przy użyciu broni konwencjonalnej, chemicznej czy nuklearnej. Dlatego obmyślili genialny plan – postanowili zastosować broń biologiczną. Jednocześnie planują przy tym rozwiązać kilka głównych problemów:
  Po pierwsze, cel ekonomiczny: poprzez zamknięcie wszystkich przedsiębiorstw przemysłowych na okres kwarantanny (potajemnie planuje się utrzymanie ich bez pracy aż do jesieni), a także anulowanie prac rolnych, siewu, itp. – obalić gospodarki wszystkich krajów . W rezultacie straty w gospodarkach krajów na całym świecie będą takie same jak po „gorącej wojnie”. Następnie potrzebny będzie nowy „Plan Marshalla” – aby odbudować zniszczone gospodarki tych krajów.
  Po drugie, problem finansowy: wiele bilionów „nowych dolarów” będzie potrzebnych do ożywienia gospodarki wszystkich krajów świata. Stara waluta zbankrutuje – więc nie tylko zwykli ludzie pozostaną bez środków do życia, ale także większość „narodowych” bankierów i rządzących. W zamian wprowadzi się nową walutę w postaci plastiku! Nowe karty – w zamian za realne, prawdziwe wartości materialne wszystkich krajów świata i ich obywateli. Włączą prasę drukarską – i będą mogli wykąpać się w szampanie!
  Po trzecie, zadanie psychologiczne: wystraszyć zwykłych ludzi, zmusić ich do dobrowolnego przyjęcia Nowego Porządku Świata, czyli zmusić ich do bezwzględnego posłuszeństwa Światowemu Rządowi.
  Po czwarte, zadanie społeczno-demograficzne: po tym, jak ludność wszystkich krajów ubierze się w kaftany bezpieczeństwa, rozpocznie się główna faza prawdziwej eksterminacji „zbędnej populacji chorych, bezrobotnych, starych” i tej części, która nie spełni nowych zasad gry. W ciągu kilku lat 70-80 procent populacji zostanie przeniesionych na tamten świat. Pozostaną ci, którzy będą gotowi pokornie służyć światowej elicie – za możliwość przeżycia i miskę pożywienia.

  Z jakiegoś powodu wirus ten, gdy został wypuszczony na wolność, nie był tak skuteczny, jak oczekiwali jego właściciele. A może to tylko „balon próbny” z ich strony – testowanie reakcji ludzi na wprowadzenie globalnego zakazu wolności i wyrażania własnej woli. A jeśli ludzie z łatwością poddadzą się „obiektywnym przyczynom”, to następnym krokiem Świata za kulisami będzie cały kompleks drakońskich środków, które zagonią zwykłych ludzi do prawdziwego elektronicznego obozu koncentracyjnego. Jak dokładnie będzie wyglądać sytuacja – na razie trudno powiedzieć, ale najbliższa przyszłość umieści wszystko na swoim miejscu …

  Polubienie

 7. nina

  —————- czyżby sprawa się rypła ???

  –taśmy Morawieckiego

  Polubienie

 8. lori

  Nadużycie wolności. Próba prawdy. płk.Vladimir Kvachkov i Igor Goncharov
  Przyszli do mnie i powiedzieli Kvachkov albo ty się zamkniesz albo wobec ciebie zastosujemy kodeks administracyjny…
  Zlikwidować wszystkie prawa człowieka, zmiażdżyć narodowe i inne gospodarki i zagnać nas do obozu koncentracyjnego…
  To są ci sami, którzy krzyczeli na początku lat 90-tych o wolności słowa i teraz mają artykuł o nadużyciach wolności masowej informacji…

  Polubienie

 9. -Największy samolot transportowy świata przywiózł z Chin ok. 80 ton środków ochrony medycznej i środków osobistej ochrony.-

  Ładownia mieści do 250 000 kg, (czyli 250 ton) a załadunek może odbywać się tylko przez wrota przednie po uniesieniu nosa kadłuba.

  To by znaczyło, że samolot leciał prawie pusty? Brakowało 170 ton.

  Więc po co tak duży i drogi transport?
  Teatr dla widowni, czy co…?

  Polubienie

  • Robert Łagowski

   Już tlumacze.
   An-225 przechodził ponad roczny remont.
   A tu po remoncie nagle zawieszenie działania niemal wszystkich gospodarek świata.
   No to trzeba banderowców wesprzeć.
   Nieważne że wynajem kosztuje ponad 30 tys. $/ godzinę.
   Nieważne że za te pieniądze można wynająć 10 innych samolotów.
   Ważne,że pchamy Ukraińcom kasę.
   Ważne, że. zrobiono z tego pozory specjalnej akcji dla ratowania Polakow przy bratniej pomocy ukraińskich przyjaciół…
   Teatr dla gojów…
   Cudzysłowy proszę sobie dopisać we właściwych miejscach…

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.