Żydo-reżimy atakują. Nadchodzą psychuszki i łagry: Beate Bahner

«Mamy do czynienia z brutalną dyktaturą, gotową zrobić wszystko, by pozbyć się wszelkich śladów dezaprobaty…»

Niemiecka adwokat sprzeciwiająca się kwarantannie, zamknięta w szpitalu psychiatrycznym

Tekst za: https://ram.neon24.pl/post/154584,nadchodza-psychuszki-i-lagry-beate-bahner

Nadchodzą psychuszki i łagry: Beate Bahner

https://lacrunadellago.net/2020/04/14/lavvocato-tedesco-contro-la-quarantena-rinchiusa-in-manicomio/

 

Cesare Sacchetti    14 kwiecień 2020    tłum. RAM

Skrytykowała niekonstytucyjność wprowadzenia kwarantanny w Niemczech i w ubiegłą niedzielę wieczorem została zabrana przez władze do zakładu psychiatrycznego.

To nie jest horror ani dystopijny scenariusz filmowy. To jest to, co stało się z adwokatem Beate Bahner z Heidelbergu.

Wiadomość ta została podana wczoraj wieczorem w gazecie Rhein-Neicker-Zeitung (RNZ) z niemieckiego regionu Badenii-Wirtembergii.

Walka mecenas Bahner przeciwko kwarantannie

W dniu 3 kwietnia 2020, Bahner rozpoczęła walkę z władzami niemieckimi, żądając natychmiastowego zaprzestania stosowania środków nałożonych na kraj przez rząd federalny, który nakazał zamknięcie wszystkich przedsiębiorstw oraz wprowadził zakaz organizowania demonstracji publicznych w związku z kryzysem koronawirusowym.

Niemiecka adwokat sporządziła 19-stronicowy raport, w którym szczegółowo wyjaśniła, dlaczego środki ograniczające są całkowicie niezgodne z niemiecką konstytucją i rażąco naruszają przepisy ustawy o kontroli epidemii.

 

Mecenas Bahner posiada własną stronę internetową i jest uznanym ekspertem w dziedzinie prawa zdrowotnego. W poprzednich latach otrzymała nagrodę za swe zaangażowanie zawodowe.

Zauważmy, że istnieje także wpis w Wikipedii poświęcony jej osobie, który informuje o jej publikacjach i walkach prawnych prowadzonych w trakcie jej kariery.

https://de.wikipedia.org/wiki/Beate_Bahner

https://www.amazon.it/s?k=beate+bahner&__mk_it_IT=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95

Nie jest więc kimś „niezrównoważonym”, ale uznanym i szanowanym prawnikiem.

Jej najświeższa walka prawna dotyczy kwarantanny.

Zdaniem Bahner, to, co przedsięwziął rząd Angeli Merkel, narusza podstawowe prawa konstytucyjne.

To właśnie stwierdziła w swym niedawnym artykule, gdzie czytamy.

„Środków tych nie usprawiedliwia ustawa o ochronie przed chorobami zakaźnymi, która została poddana szybkiemu retuszowi zaledwie kilka dni temu. Wprowadzanie trwających tygodniami zamknięć i zakazów wychodzenia z domu w oparciu o najbardziej pesymistyczne scenariusze (bez uwzględnienia ekspertyz opartych na faktach), a także całkowite zamykanie przedsiębiorstw i społeczeństwa bez dowodów na istnienie ryzyka zakażenia ze strony tychże przedsiębiorstw jest rażąco niekonstytucyjne”.

 

Zasadniczo, prawniczka potwierdza prostą regułę.

Nie wolno zamykać całego kraju, bazując wyłącznie na założeniu, że mogą pojawić się w nim osoby zakażone.

W ten sposób nieuchronnie ogranicza się swobody przemieszczania się i manifestowania, które stanowią podstawę nie tylko niemieckiej ustawy zasadniczej, ale także konstytucji włoskiej.

Adwokat podjęła zatem próbę złożenia odwołania do sądu administracyjnego w Badenii-Wirtembergii, który oddalił jej wniosek.

Następnie zwróciła się do niemieckiego sądu konstytucyjnego, który zareagował w identyczny sposób.

 

W opinii sądu „zagrożenia dla zdrowia publicznego mają większe znaczenie od ograniczeń swobód osobistych”. Sędziowie najwyraźniej podjęli decyzję, nie biorąc pod uwagę opinii innych naukowców, którzy przedstawili dowody znacznie redukujące tak zwany „alarm koronawirusowy”.

Wśród nich znajduje się znany, niemiecki wirusolog Claus Koehnlein, który wyjaśnił, jak bardzo przesadzono z niebezpieczeństwem związanym z koronawirusem.

Mimo wszystko, Bahner nie poddała się i wysłała e-mail do niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego z prośbą, aby nie zakazywać demonstracji przeciwko przymusowej kwarantannie.

W następstwie tego, prokurator z Heidelbergu wszczął wobec Bahner dochodzenie, z powodu wzywania przez nią na swojej stronie internetowej do niezachowywania obowiązujących restrykcji.

W zeszły czwartek policja z Mannheim zaciemniła stronę internetową prawniczki, który nie jest już więcej dostępna.

Ostatni wpis na stronie internetowej prawniczki został opublikowany o godz. 19.00 w Niedzielę Wielkanocną.

W jego tekście, Bahner zaprasza swoich współobywateli do wyjścia na zewnątrz, aby cieszyli się wielkanocnym słońcem i urządzali pikniki na świeżym powietrzu. Jak widać, jest to coś „wywrotowego” w czasach dystopii, których doświadczamy.

 

Pod koniec artykułu, Beate zapowiedziała, że po okresie intensywnej pracy, zrobi sobie przerwę.

„Mam zamiar przeprowadzić własną kwarantannę relaksacyjną przez kilka tygodni. To szok, gdy zdajesz sobie sprawę, że ogłuszający hałas policyjnego helikoptera jest przeznaczony właśnie dla ciebie. Może minąć trochę czasu, zanim przestanę bać się odgłosów helikoptera. Więc nie będę mogła odpowiadać na emaile, czy telefony ani przyjmować nowych zleceń. Wiem, że to zrozumiecie i uszanujecie. Dziękuję wam wszystkim bardzo!”

 

Po poinformowaniu czytelników, że chce wziąć trochę wolnego, Bahner została zabrana ze swego mieszkania w Niedzielę Wielkanocną wieczorem i przewieziona do zakładu psychiatrycznego.

 

Artykuł RNZ jest skąpy w szczegóły. Zawiera on jedynie krótkie oświadczenie przedstawiciela policji lokalnej, który nazywa prawniczkę „zdezorientowaną”.

Beate zdezorientowana?

Wygląda więc na to, że dziś, ludzie w Niemczech są zamykani w zakładach psychiatrycznych, dlatego, że według władz, nie posiadają wyklarowanych poglądów.

Kto podjął tę decyzję i na podstawie jakich przesłanek?

Beate Bahner jest poważnym i szanowanym prawnikiem i z pewnością nie jest osobą, którą należałoby włóczyć po zakładach psychiatrycznych. O ile w Niemczech i w Europie nie powstaje reżim totalitarny, gorszy od totalitaryzmu nazistowskiego i komunistycznego.

Ostatnio, Roberto Burioni, ulubiony wirusolog systemu, przedstawił nawet pomysł wykorzystania młodych Włochów jako królików doświadczalnych do testowania ewentualnej szczepionki przeciwko koronaawirusowi.

W tym względzie Domenico Arcuri, specjalny komisarz ds. Covid, wyraził się jasno: „Tę dramatyczną sytuację kryzysową zostawimy za sobą dopiero po odkryciu skutecznej szczepionki”.

O to w tym wszystkim chodzi, tj. o opracowanie szczepionki przeciwko wirusowi mutującemu, a więc szczepionki całkowicie nieskutecznej. Ale ich to nie obchodzi. Celem reżimu jest uzyskanie całkowitej kontroli nad ludnością Włoch i świata i aby to zdobyć, niezbędna jest sytuacja nadzwyczajna.

Ci, którzy się temu sprzeciwiają, ryzykują, że skończą jak Beate Bahner.

Dokąd zabrano niemiecką prawniczkę? Gdzie jest nakaz, który uzasadnia to rozporządzenie?

Informacja ta została całkowicie zignorowana przez mainstream.

UE, która zawsze gotowa jest potępiać Orbana, nie mówi nic o tym bardzo poważnym naruszaniu praw człowieka w Niemczech.

W Europie rozpoczyna się deportacja dysydentów.

Wygląda na to, że na Starym Kontynencie wkroczyliśmy w znacznie mroczniejszą i bardziej represyjną epokę niż był nią jakikolwiek totalitaryzm z ubiegłego wieku.

 

Wraz ze zdjęciem uspokajającej i fałszywej maski liberalizmu, globalizm zaczyna ukazywać swoje prawdziwe oblicze.

Mamy do czynienia z brutalną dyktaturą, gotową zrobić wszystko, by pozbyć się wszelkich śladów dezaprobaty.

***

Po przybyciu policji, Beate Bahner, w swym mieszkaniu została rzucona na ziemię i skuta z rękami do tyłu. Także w szpitalu psychiatrycznym popchnięto ją tak, że upadła. Potraktowano ją jak szaloną, zapraszając ją by usiadła na nieistniejącej ławce. Jedzenie postawiono jej na podłodze.

 

Relacje na ten temat znajdują się pod linkami:

AUDIO: 13 kwiecień 2020: Beate Bahner – Audiobotschaft aus Psychiatrie authentisch

https://www.youtube.com/watch?v=jc-1rhLwbiY&feature=youtu.be

https://youtu.be/l8cYVPthUEQ

Aktualizacja – 15 kwiecień 2020:

Mecenas Bahner została zwolniona z zakładu psychiatrycznego w Heidelbergu. Dziś po południu została wezwana przez policję na przesłuchanie. Reżim ostrzegł ją, że albo zaprzestanie swej działalności, albo zostanie zamknięta w szpitalu psychiatrycznym.

https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1250475389933301760?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

Prawnik z Heidelbergu wezwana na przesłuchanie – 250 jej zwolenników zbiera się przed budynkiem

Heidelberger Anwältin zur Vernehmung vorgeladen – 250 Anhänger versammeln sich vor Gebäude

https://www.heidelberg24.de/heidelberg/coronavirus-heidelberg-klage-anwaeltin-beate-bahner-regeln-gericht-psychiatrie-polizei-eilantrag-13640822.html?utm_source=pushwoosh&utm_medium=push&utm_campaign=webpush&fbclid=IwAR0FPhC8l4MuN_fZZe0Sn9h5CM9Gprw3ZJu7Sz1heskDWAb9uUaoLl16ZrI

Do szpitala psychiatrycznego odwieziony został także Szwajcar, dr. Thomas Binder, sprzeciwiający się masowej kwarantannie:

Schweiz – Arzt von Polizei abgeholt und in Psychiatrie gebracht

https://friedliche-loesungen.org/feeds/schweiz-arzt-von-polizei-abgeholt-und-psychiatrie-gebracht

***

Dziennikarz, Cesare Sacchetti przypomina, że

W Brescii i Bergamo, 34 000 osób zostało zaszczepionych przeciwko meningokokowi. Szczepionki te osłabiają układ odpornościowy. System chce, żebyśmy uwierzyli, że w Bergamo i Brescii wszyscy zginęli od koronawirusa. System ciągle kłamie.

https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1250455370650312704?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

____________________________________

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

13 Komentarzy

Filed under Polityka

13 responses to “Żydo-reżimy atakują. Nadchodzą psychuszki i łagry: Beate Bahner

 1. Komentarz z Neon24.pl

  No to jesteśmy w domu!!
  Przypomina mi się sytuacja w ZSRR i słynna schizofrenia bezobjawowa jaką odkryli Ruscy wracze. Tak było min z W. Bukowskim, też trafił do świrowni, bo nie wierzył w socjalistyczny raj. Teraz Związek Radziecki zmienił położenie, ale metody zachował, wystarczy publicznie stwierdzić, że koronawirusa nie ma, ewentualnie, że przepisy w związku z wirusem naruszają prawa obywatelskie i myk do psychuszki. Albo do pierdla, jakby co.

  zbig71
  __________________________

  Znane porzekadło głosi, że „kłamstwo ma krótkie nogi” – a jakie lub czy w ogóle, ma nóżki polityczna głupota?
  Ten nieszczęsny komentator pewnie jeszcze nie zrozumiał, że sławetny dysydent z ZSRR, W.Bukowski, przeszedł (został wymieniony w 1976r. przez ZSRR za sekretarza generalnego Komunistycznej Partii Chile Luisa Corvalana) na tę lepszą, zachodnią, stronę, która właśnie serwuje nam koronawirusa.

  Polubienie

 2. Syjonistyczni bandyci planują nas przymusowo szczepić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubione przez 2 ludzi

  • Edwards

   Panie Darku … .

   Ten bandyta niech zaszczepi siebie i swoją rodzinę … .
   Jeśli do mnie którykolwiek i kiedykolwiek zbój zawita to na przywitanie dostanie trochę ołowiu między oczy.
   Ja tam nie będę się ceregielił w tańcu z takimi bandytami.
   Wolę zginąć stojąc niż umrzeć na kolanach.

   Jeśli chodzi o innych, którzy będą chcieli się zaszczepić, no cóż – niech się szczepią – ich sprawa. Przynajmniej spora część idiotów ubędzie. W myśl praw ewolucji – przetrwają jedynie odważne, sprytne i inteligentne osobniki … .

   Polubione przez 2 ludzi

   • Piotr69

    Brawo Edek przyjacielu jak mogę ciebie tak nazywać trochę się znamy.Bije ci brawa za wpis i myślę tak samo.Zdrowia kolego bo będzie nam starym potrzebne.

    Polubione przez 1 osoba

   • piotr69

    info z ostatniej chwili .
    Maski i rękawiczki będzie bezwzględny obowiązek noszenia między 1, 5 roku a 2 lata aż do pojawienia się szczepionki.Goje wytrzymają ale czy Kalkstein to przetrzyma chodząc w masce w lipcu przy 35 stopniach.Szykują się niezłe jajca.Konferencja ministra tego od niezdrowia.

    Polubione przez 1 osoba

 3. Lechita

  tzw. zachodnia demokracja, system psychopatow , dewiantow oraz wszelkiej masci zloczyncow rozkreca sie ,ale ta pani adwokat chociaz ma 250 ludzi za soba ,a u nas zniknal Zbigniew Kekus i nikt nic nie wie?

  Polubienie

  • Moherowy beret

   Lechita,słyszałam 1-ą wersję ,że pan Kękuś jest w psychuszce umieszczony przez sąd.2-a wersja ,że pan Kękuś postanowił sam
   wyłączyć się i odpocząć.Która wersja jest prawdziwa.
   Co do 1-ej wersji,to na Twittwer widziałam info ze zdjęciem prokuratora i nazwiskiem ,były też nazwiska 2 sędziów.Jak chciałam zapisać nazwiska,to już nie było śladu po tej wstawce.Nie wiem co sądzić.

   Polubienie

 4. Lechita

  natomiast nam specjalnie pokazali tych marnych aktorow w spektaklu skladania wiencow 10 kwietnia na zywo , ale tluste ryby z synagogi szatana dziwnym trafem sa lokowane gdzie swiatlo dzienne nie ma nijak dostepu ,istny teatr dla gojow.

  Polubienie

 5. paziem

  Psychiatrycznie niepewny, a zatem do pilnego zdiagnozowania, duet Morawiecki-Szumowski zakomunikował:
  Izolacja, identyfikacja, informatyzacja. Rząd przedstawia nowe zasady walki z pandemią koronawirusa….. Zapomnieli skurwiele, że program jest szerszy, bo należy dodać inwigilacja, imbecylizacja :))))

  Polubione przez 2 ludzi

  • piotr69

   Panie prezesie właśnie żona oglądała konferencje prasową tego brodacza z pokrążonymi oczami ja go nazywam koszerny Rocky bo u skrzecza trenuje ten syjonista boks.1, 5 roku 2 lata w maskach przecież oni sami tego nie wytrzymają.Potem szczepionki na siłę.Oni nas wykończą starych.

   Polubione przez 1 osoba

 6. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Pandemia której nie ma jest potrzebna współczesnym nazistom wyznania talmudycznego jak powietrze. Wraz z ogłoszeniem „pandemii”, rozpoczął się okres opisanego w Biblii Wielkiego Ucisku. Rządzący zbrodniarze zamieniają świat w wielki „demokratyczny” obóz koncentracyjny. Na razie bandyci trzymają nas w barakach. Pójście na spacer grozi grzywną w wys. 12 tys. zł. Ale to dopiero wstęp do terroru jakiego nie był w stanie wymyśleć Stalin i Hitler wraz ze swoimi żydowskimi zbirami. Teraz ludobójstwo ma osiągnąć 6,6 miliarda ofiar, ponieważ największym problemem Ziemi jest przeludnienie. Tak oficjalnie, publicznie stwierdziła sekretarz generalny ONZ.
  Zastrzyki śmierci są już przygotowane i będą nas nimi karmić lekarze i pielęgniarki – współcześni doktorzy Mengele. Jedni będą nas zabijać świadomie, inni nieświadomie wierząc żydowskiej propagandzie śmierci. Bo żyd niczego innego ludzkości nie niesie. Tylko śmierć, łzy, nędzę wyzysk, niewolnictwo, tortury, pogardę, nienawiść, ból. zarazę i w końcu zagładę.

  Jak się okazuje, zatrucie organizmu falami elektromagnetycznymi z anten 5G, daje identyczne objawy jak koronawirus. A więc po uruchomieniu anten, Goje będą padali jak muchy tam gdzie stoją. Setki milionów plastikowych trumien już przygotowali.

  Koronażydus też jest potrzebny demonom władzy by wszczepić nam bioczipy potrzebne do inwigilacji i uśmiercania w każdym momencie.
  Wierzcie więc żydowskiej propagandzie, chodźcie na wybory wybierając między kiłą a syfilisem i wierzcie swoim katom.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.