Polak, Słowianin zwalcza żydowski szowinizm

 

_______________________

Uwaga! na żydowskie strony internetowe i na żydowskie organizacje

Niszcz syjonizm i żydowski szowinizm! – są zagrożeniem dla ludzi, pokoju i świata

Oto przykład jednej z takich stron internetowych i legalnie działającej organizacji, sponsorowanej m.in. przez żydowską organizację terrorystyczną Jewish Defense League, czyli Żydowską Ligę Obrony, która również działa w Polsce oficjalnie i legalnie. Wśród żydowskich członków OR było i jest wielu takich, którzy wobec Polski i Polaków dopuścili się jawnych przestępstw i zdrady.

O JDL można czytać tu: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/10/iiirp-syjonizm-tak-polski-nacjonalizm-nie/

Oto na co sobie pozwala wobec Polaków żydowska syjonistyczna banda oraz wysługujące się jej instytucje IIIRP:

__________________________

______________

za: http://www.zglosnienawisc.otwarta.org/incydent/310

SPOŁECZEŃSTWO NA RZECZ TOLERANCJI
.
.
.

ANTYSEMICKA STRONA INTERNETOWA

Antysemicka strona internetowa
  Strona internetowa, a właściwie rozbudowany blog https://wiernipolsce1.wordpress.com szkaluje społeczność żydowską,      przypisując jej różnorodne działania. Aktywność rządu polskiego, instytucji unijnych, rządu ukraińskiego oraz różnorodna inna aktywność społeczna jest opisywana jako działalność Żydów, przy tym opisy mają charakter pejoratywny, często nasycony nienawiścią, pogardą wobec społeczności żydowskiej.

PODJĘTE INTERWENCJE

26.03.2015

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Żoliborz umarza dochodzenie bez podania przyczyny.

25.03.2015

Prokuratura Rejonowa Warszawa- Żoliborz zawiadamia o umorzeniu dochodzenia bez podania przyczyny.

05.02.2015

Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa.
_________________________________________
_________________
.
Żydowskie władze Warszawy nie dopuściły do rejestracji Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej. Natomiast legalnie i oficjalnie działa żydowska Krytyka Polityczna.
.
Na zdjęciu Jan Kapela, redaktor żydowskiej Krytyki Politycznej
.
Zarówno w tej i w kilku późniejszych jeszcze sprawach w wyniku denuncjacji żydowskich szowinistów byłem przesłuchiwany przez policję.
Jednak do wyjątkowo bezczelnych prób zastraszenia mnie i Stowarzyszenia WPS przez prokuratorską szumowinę, wysługującą się żydowskiemu szowiniście z OR, niejakiemu Markowi Gumkowskiemu, doszło w 2018r.
.
Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar wręczył Odznakę Honorową RPO „za Zasługi dla Ochrony Praw Człowieka” (!!!) Stowarzyszeniu przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita…
.
(na pierwszym planie M.Gumkowski, po prawej A.Bodnar)
.
Prokuratorska szumowina dopuściła się wobec mnie kolejno: szantażu, rewizji w domu, zaboru sprzętu komputerowego i znieważenia – stawiając zarzut propagowania faszyzmu i usiłowała wszcząć przeciw nam sądową sprawę. Ta syjonistyczna banda musiała jednak odstąpić od swych zamiarów widząc perfidny fałsz i absurdalność własnych zarzutów, których próba dowodzenia mogłaby skompromitować ich samych – bo o działania faszystowskie, dokładnie syjo-faszystowskie można, a nawet należałoby, oskarżać właśnie prokuratorską szumowinę. Za ten karygodny wyczyn syjonistycznej bandy i niby instytucji strzegących prawa w państwie IIIRP nikt do dzisiaj nas nie przeprosił. Informowaliśmy o tym Czytelników *.
.
Nie przypadkowo przypominam o tych zdarzeniach właśnie teraz, w trakcie prezydenckiej kampanii wyborczej, a właściwie syjonistycznej hucpy wyborczej. Może wyzwoli to u Czytelników refleksję, że w systemie żydowskiego reżimu, a jest nim niewątpliwie IIIRP, żaden kandydat na prezydenta, czy do sejmu i senatu, prezentujący narodowy polski punkt widzenia, troskę o polski interes narodowy, nie może liczyć na najmniejszy sukces wyborczy.
.
Prawa człowieka i obywatela w demokracjach Zachodu na przykładzie bandyckiego żydowskiego reżimu IIIRP
.
Żydowski KOR swoją oficjalną działalność sprzeciwiającą się polityce władz PRL rozpoczął w 1976r. Władze PRL nie tylko tolerowały istnienie tej żydowskiej, antypolskiej i antypaństwowej, organizacji sponsorowanej przez CIA i wspomaganej przez władze żydo-katolickiego Kościoła** w Polsce, ale – co musi budzić zdziwienie przynajmniej dzisiaj -, spełniały także jej żądania. Tym czasem narodowe, polskie Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej założone w 2009r., a więc już w „demokratycznej”, „szanującej” prawa człowieka, IIIRP nie uzyskało sądowej rejestracji***. Sąd Okręgowy w Warszawie realizując wytyczne żydowskiego reżimu odmówił nam rejestracji.
Z podobną odmową spotkała się partia „Zmiana”, której zjazd założycielski odbył się w 2015r. Mało tego, przewodniczący tej partii, były poseł Samoobrony, Mateusz Piskorski, był więziony przez bandyckie władze żydowskiego reżimu IIIRP przez trzy lata bez postawienia jakichkolwiek zarzutów i bez wyroku rzecz bez precedensu w dziejach PRL po 1956r., a więc po tym, gdy Żydzi utracili w PRL władzę, bo gdy ją posiadali podobne praktyki, a więc więzienie bez wyroku, mordy na Polakach, były na porządku dziennym. 
.
Żydowski KOR był akuszerem żydowskiej NSZZ Solidarność. Na zdjęciu od lewej Z.Bujak (jedna z ikon Solidarności, najdłużej się ukrywał po 13.12.1981r., aż do 1986r.), M.Gumkowski, P.Sawicka, była prezes żydowskiej OR, w czasie rozdanie nagród XIX edycji konkursu im. J.J. Lipskiego w w Pałacu Staszica – 2014r. Inicjatorem tego konkursu był Z.Bujak. Z kolei J.J.Lipski, mason, należał do żydowskiego Klubu Krzywego Koła, był mentorem J. i L. Kaczyńskich. – Oto, co sobie zgotowaliśmy popierając żydowską Solidarność.
.
Niszcz syjonizm i żydowski szowinizm! – są zagrożeniem dla ludzi, pokoju i świata 
.
.
Dariusz Kosiur
______________
.

42 Komentarze

Filed under Polityka

42 responses to “Polak, Słowianin zwalcza żydowski szowinizm

 1. przyjaciel

  mogę powiedzieć tyle- niezłą mają pracę, buszować po internecie i wyszukiwać niewygodne im strony, ciekawe jak zarobki ile pan Soros przez f batorego za takie coś płaci i jakie tam trzeba mieć kompetencje.

  Polubienie

 2. Jonas

  Jeden telefon RM wspomina że będziemy tej pani niedługo służyć i wytyka co wy Polscy potraficie iod czasów Krzyżaków co dał Grunwald a Szwedów potop sami chcielicie.. Co dał wam Sobieski chyba wjecej Austria i Bawaria i Vatykan skorzystali.
  Potęga Jagiellońska znika z mapy Europy za ruble.
  Targowica Poniatowski przecież Polak posłowie prymas mason ale Polacy. Tylko jeden Kościuszko potem gen Sikorski rot. Pilecki i co dalej zdrady donosy służenie innym ale nie sobie i bliźniemu.
  Szpiegów do dziś nie brak i zdrajców z kim i komu służą na YouTube są nazwiska często zmienione czy z Ukrainy czy Moskali czy watykanczykow volksdeutsche mafie gangi nic nie wymyśla się nawet auta nie produkuje jak Czesi Skodę czy Dacia. Brak team wspólnego działania dla dobra ale dla zła pięknie się organizuje gang,
  Gadulstwo lenistwo wykorzystanie bliźniego przekręty kłamstwa kradzieże no oni to robią dlaczego nie ja?. Skłodowska francuska? Kopernik Niemiec Matejko Czech Niemiec, Chopin Francuz tak uważają na zachodzie. Idzmy słuchać German . Piłsudski Narutowicz Olechowski Sawicka K. Kom. Bolek Tusk to komu służą? 7 już zaborców sprowadzili. Nie bierz srebrników nie wiąz człowieka i do wody wrzuca ktoPolak Polaka. Wszystko winien Stalin Hitler Bander a ty co dobrego bliźniemu uczyniłeś? . Wołyń Katyń Smoleńsk z nimi tylko idź precz szatanie. A nie tajne spotkania.
  7 lat ucisku głodu wirusów zazazy czipowanie zastrzyki i katastrofy bandytów złodziej nie będzie ubywac. Chyba że się nawrocimy. Jeden miłość tylko głosi od 2000 lat i co z niej zostało? Popatrz w rodzinie brak jedności dobra nadziei prawdy to w urzędzie ma być,,?
  Jonas ostrzega czas nawracania sie konczy

  Polubienie

  • pytuś

   @Jonas

   ,,Jeden telefon RM wspomina że będziemy tej pani niedługo służyć i wytyka co wy Polscy potraficie i od czasów Krzyżaków co dał Grunwald a Szwedów potop sami chcielicie.”

   ŚWIĘTOBLIWY JONASIE, MY DOBRZE WIEMY, CO TA NAWIEDZONA ,,SALCIA” WYGADYWAŁA W RADIU CO MA RYJA, ALE O TYM POWINNA WIDZIEĆ WIĘKSZA RZESZA LUDZI W ,,ŻYDOWSKIM POLIN.”

   Telefon Żydówki do Radio Maryja

   Polubienie

 3. Jan Pol

  Diabeł nie dpi a gdzie kontra?

  czw., 23.04.2020, 18:01 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: „Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i > Ksenofobii _______________________ Uwaga! na żydowskie strony internetowe > i na żydowskie organizacje Niszcz syjonizm i żydowski szowinizm! – są > zagrożeniem dla ludzi, pokoju i świata Oto przyk” >

  Polubienie

 4. Edwards

  Polecam wszystkim!

  Polubienie

  • Piotr

   Natknąłem się na te filmy tego typa rok temu i powiem krótko Edek posłuchaj innych jego filmów to zauważysz jak pluje na PRL na Gomułkę na Gierka i jakim jest apologetą UE.Pooglądaj szerzej jego filmy a zobaczysz opluwacza PRL i socjalizmu.Ze tam jakiś lepszy film o iluminatach czy Iranie zwykła ściema.Zwykły kapitalista liżący dupę UE i srający na PRL.

   Polubienie

   • Piotr

    Dodam zacząłem z nim polemizować bo nie można bo nie można było ścierpieć co gadał w temacie PRL inni ludzie też się oburzali to miał jedną odpowiedz dla wszystkich którzy chcieli z nim dyskutować i odpowiadał tak:”to jest mój kanał jak wam nie dopowiadają moje poglądy to proszę się wynosić ” taka była polemika tego prounijnego doktorka.Taką mamy elitę.

    Polubienie

   • Edwards

    Piotr,

    innych jego filmików nie oglądałem, o których piszesz. Przypadkowo trafiłem, obejrzałem – wydał mi się rozsądny – zwłaszcza na zakończenie – więc zapodałem i tyle.
    Dziękuję za dodatkowe informacje … .

    Polubienie

  • Robert Mierczyński

   Potwierdzam informacje podane tutaj przez pana Piotra.Rzeczywiście ten człowiek to zagorzały zwolennik Unii Europejskiej którego misją życiową jest miłość do Brukseli.Miałem ochotę coś napisać o tym ale temat zgłębił Piotr.Internet jest pełny różnych propagandzistów dlatego zawsze trzeba ich sprawdzać dokładnie przeanalizować jakie mają poglądy a potem umieszczać ich twórczość na stronach internetowych bo tym samym zwiększa im się zasięg.To taka drobna uwaga.

   Polubienie

  • nuna

   Ten pan jest zwolennikiem platformy obywatelskiej.

   Polubienie

 5. Klemens

  Zapowiedziano symulator papieża

  Polubienie

 6. Edward.

  https://www.bitchute.com/video/dw55BSNylCQr/?fbclid=IwAR2R2QhaoT5y82J4QnpTA2lDGGL2q-Dhp3hixD_XEwsv5gLGWmXsrGKUhLw
  Po obejrzeniu tego filmu Twoje zycie nie bedzie juz takie samo…….. .
  Ten film miesci sie w temacie.

  Polubienie

 7. nina

  ————– wywiad z dziennikarzem śledczym Benjaminem Fulfordem .

  Polubienie

 8. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Won z żydowskim nazizmem!

  Polubienie

 9. punkt

  Zbyt duzo parcia na szklo, zbyt malo umiejetnosci bezinteresownego pozyskania ludu do Sprawy Polskiej poprzez tutejsze towarzystwo wzajemnej adoracj, wlaczajac w to oczywiscie preziow. Typ, o ktorym dyskutowano powyzej, nie jest godny zaufania, pozorant. Pan Piskorski siedzial natomiast za kasyna a nie za polityke. Musial byc zneutralizowany na jakis czas, by nie mieszal w geszefcie tym, co nie tylko maja pieniadze ale i kolesiow-ziomali na miejscu.

  Polubienie

 10. @ punkt

  Nie o tego Piskorskiego chodzi. Ten, który 138 razy rozbił bank w kasynie nazywa się Paweł Piskorski i był zięciem SZ.Szurmieja, był też prezydentem Warszawy.

  Polubienie

  • punkt

   Chodzi o przejecie kasyn na Krymie a nie „transformnacje” majatku SD.

   Polubienie

   • @ punkt

    Jest mały problem, bo tych kasyn jeszcze na Krymie nie ma, a już na pewno nie funkcjonowały wtedy, gdy na Krymie przebywał M.Piskorski.

    Od 2009r. hazard na Ukrainie był zakazany. W 2014r., gdy Krym wrócił do Rosji, ówczesny premier Miedwiediew podjął decyzję o otworzeniu kasyn w Jałcie (w Rosji istnieją tylko cztery regiony, w których hazard jest dozwolony – Ałtaj, Krasnodar, Kaliningrad i Primorskoje, a więc Jałta ma być piątym miejscem dozwolonym dla hazardu).

    Wątpliwe jest więc, żeby żydo-reżim IIIRP ścigał M.Piskorskiego za granie w kasynach na Krymie chyba, że rozbił bank w żydowskim kasynie – problem w tym, że chyba jeszcze nie nie działają.

    Polubione przez 1 osoba

   • Piotr

    Panie Dariuszu gdzie tam za jakie kasyna chyba że wygrywał tak w ruletkę jak jeden spaśluch z PO a potem za wygrane kupował sobie obrazy.Ten typ co to pisze to hasbara albo spadochroniarz od Szechtera. Panowie bierzcie ich za jaja i wyrzucajcie z tego portalu albo spawarką im po jądrach nieatomowych.

    Polubienie

 11. lori

  Ludzie , wyjdźcie z hipnozy.

  Polubienie

  • Piotr

   Ma ma mia żydowski boże i święta panienko Miriam to nie wiedziałem że takiego zdolnego biznesmena alfę i omegę biznesmenów i kołczów żydowskich rozwoju osobistego w Polin można oszukać.
   Trump się dał oszukać niebywałe zjawisko atmosferyczne rzadsze niż lambada Słońca w Fatimie.Współczujmy mu niebywałe.

   Cała prawda o Trumpie jest w ostatnim wpisie na blogu polskim i proszę wejść i czytać blog Andrzeja Szuberta o tym wypasionym syjonistycznym prosiaku a nie tutaj piać jak kogut bo Trumpa oszukano bo tak jakiś idiota mówi przy pomocy kamerki na jew tube.

   https://opolczykpl.wordpress.com/

   Polubienie

 12. piotr

  Andrzej Rupniewski, [25.04.20 14:05]
  Różnice między Religią, a Duchowością❓❓

  Wielu myśli, że duchowość i religia to jedno i to samo. Jest to jednak dalekie od prawdy.

  Religia jest podyktowana, podczas gdy Duchowość jest intuicyjna. Religia naucza, a Duchowość inspiruje. Religia udaje „drogę”, która poszerza ludzkość. Duchowość uwalnia ludzkość do poszerzenia „Drogi”.💜

  Religia jest parafialną ślepą uliczką, podczas gdy Duchowość jest osobistą podróżą.❤️

  „Duchowość zaczyna się tam, gdzie kończy się religia”.💜

  •Religia daje dogmat –
  Duchowość Pozwala Odkryć Prawdę❤️

  Religia daje dogmat – gotowy zestaw ideologii i zasad, w które musisz wierzyć i podążać, aby znaleźć Boga, zbawienie… Innymi słowy, religia jest zasadniczo oparta na ślepym przekonaniu.

  Duchowość natomiast nie przekazuje ludziom żadnego systemu wierzeń ani zasad. W rzeczywistości pozwala ludziom odkrywać i odkrywać prawdę dla siebie. I chociaż różne duchowe tradycje mogą dostarczać teorie i praktyki, aby pomóc ludziom w ich duchowej podróży, nigdy nie są zamierzone, by przyjmować ich na wiarę. Są one oferowane tak, aby duchowi poszukiwacze mogli eksperymentować z nimi i używać ich jako narzędzi do ich Duchowego Wzrostu, jeśli uznają je za korzystne.💜

  •Religia uczy posłuszeństwa –
  Duchowość Uczy Podążania za Swoim Wewnętrznym Głosem❤️

  Religia wymaga posłuszeństwa od ludzi – posłuszeństwa nauczycielom religijnym, kapłanom, pismom świętym, Bogu…Religia uczy ludzi, aby nie słuchali własnego serca i umysłu, a zamiast tego byli posłuszni władzy – to znaczy akceptowali i podążali bez pytania o to, kim są.

  Duchowość to Połączenie ze Swoim Wewnętrznym Głosem i Używanie go jako Przewodnika do Życia w Dobrym Życiu. Duchowość Uczy, Uwolnienia się od posłuszeństwa i konformizmu, Pomaga Stworzyć Własną Ścieżkę Życiową.💜

  •Religia sprawia, że się boisz –
  Duchowość Czyni cię Odważnym❤️

  Jedną z podstawowych różnic między religią a Duchowością jest to, że ta ostatnia Pomaga ci Uwolnić się od ciężaru strachu, który nagromadził się w twojej psychice poprzez uwarunkowania kulturowe, a także Obudzić Wewnętrznego Wojownika, abyś mógł zmierzyć się i pokonać trudności, które mogą pojawić się na twojej drodze, podczas gdy religia uniemożliwia ci stanie się odważnym przez zanurzenie cię w strachu.

  Tak zwani religijni ludzie nieustannie się boją – boją się piekła, boją się Boga, boją się samych siebie … krótko mówiąc, boją się życia. W ten sposób nie mogą zdobyć wewnętrznej siły, aby żyć tak, jak chcą żyć – to znaczy spontanicznie wyrażać siebie i „walczyć” o to, czego pragną.

  •Religia zmienia cię w niewolnika –
  Duchowość Wyzwala Cię💜

  Dopóki jesteś indoktrynowany przez religię, będziesz intelektualnie i emocjonalnie tłumiony. Jeśli, na przykład, wierzysz, że jesteś grzesznikiem i każde twoje działanie może doprowadzić cię do potępienia, nigdy nie będziesz w stanie żyć bez opieki, odprężyć się w chwili obecnej, delektując się pięknem, jakie ma życie. Jeśli myślisz, że wszechwidzący Bóg patrzy na ciebie w każdej chwili twojego życia, nie poczujesz nic prócz bezsilnej, zmanipulowanej marionetki.

  Zgodnie z Duchowością, każda osoba jest Bogiem – Wyjątkowym, Pięknym, Potężnym Stworzeniem Istnienia, Światła i Miłości, które jest Naprawdę Ważne dla tego Świata – Uczuciem Wyzwalającym, którego nie można Porównać z Niczym Innym. Mamy te Same Boskie Zdolności (Moc Tworzenia, Uzdrawiania, …) Potrzebujemy Przypomnieć Sobie Jak z Nich Korzystać.‼️‼️‼️❤️💜❤️

  •Religia rozdziela ludzi –
  Duchowość Jednoczy Ich💜

  Kiedy ludzie wierzą w religijne pisma święte, które twierdzą, że ich religia jest jedynym słowem Boga i że wszystkie inne religie są dziełem zła, naturalnie ich religijny dogmat nie pomoże przynieść pokoju między grupami różnych religijnych tradycji. W rzeczywistości nawet ludzie o tych samych religiach są podzieleni, walcząc między sobą o niemądre, powierzchowne ideologiczne powody.

  Duchowość Naucza, że bez względu na to, jaką religię mogą mieć różni ludzie, Wszystkie są w głębi jednej świadomości wyrażonej w różnych formach. Duchowość naucza, że nasza esencja jest taka sama, a nasze różnice są jedyni

  Andrzej Rupniewski, [25.04.20 14:05]
  e powierzchowne, realizacja, która prowadzi nas do przyjęcia naszych bliźnich i kroczenia ścieżką do oświecenia razem jako Przyjaciele, Pomagając Sobie Nawzajem zamiast stawiać przeszkody na swojej drodze.❤️

  Religia została stworzona przez człowieka.

  Duchowość jest Wewnątrz Każdego z Nas.💜

  💫💞🥰💞💫

  🙏Solar Jaguar🙏
  Dziękuję :♥️🔥 Sacrum Flame🔥♥️

  Polubienie

 13. Edward.


  Polska staje sie jednym wielkim obozem zaglady!!!

  Polubienie

 14. nina

  ——————SZCZEPIONKI na …… koniecznie zobaczcie !!

  Polubienie

 15. amelia

  Klątwy Watykanu na Polskę

  Polubienie

 16. Edward.


  Zbrodnie kosciola to nie tylko klatwy!!!Tylko za rozbiory Polski i czynne
  wspieranie obledu hitlerowskiego kk powinien byc osadzony i zdelegalizowany.
  „Zwalczamy szowinizm zydowski” – pytanie,jak?!Kk i w ogole chrzescijanstwo
  od wiekow jest narzedziem w rekach zydowskich do podboju swiata.
  Przecietnemu Polakowi a nawet wyksztalciuchom w glowach sie nie miesci
  ze”swiety kosciol”moze byc tak perfidny, tak zaklamany,tak zbrodniczy!!!
  A dzisuaj?Kosciol katolicki jest dokladnie opanowany przez syjonizm.To
  oni chyba wszedzie tworza atmosfere „swietosci”podczas mszy!!!
  Chyba wszystkim organizacjom katolickim przewodza zydzi.Dla przykladu –
  obecny Szumowski(zyd) jest w organizacji kawalerow maltanskich!!!
  Jak z ta wiedza dotrzec do Polakow?!

  Polubienie

 17. mandarynka

  Sieć 5G generuje mniejsze poziomy narażenia na pola elektromagnetyczne niż istniejące sieci 4G,….
  https://www.dobreprogramy.pl/UKE-wyjasnia-siec-5G-jest-bezpieczna-dla-ludzi-i-nie-ma-zwiazku-z-koronawirusem,News,107603.html

  I to jest prawda!!!
  A zwęszyli dopuszczalna moc moc nadajników o 100x , po to aby durny lud bojkotował chińskie 5g.
  Jak już usrael będzie miał technologie 5g to wtedy nagle wszystko ucichnie.

  Polubienie

 18. korona-v

  .. Trybunał Stanu to fikcja

  Polubienie

 19. paziem

  Przykłady prób żydowskiej prewencyjnej cenzury w rosyjskiej telewizji. Próba dezawuowania poglądów Plamena Paskowa w TV Rossija 1

  https://ok.ru/video/1428618151295

  Polubienie

 20. paziem

  Prośba do komentatorów naszego portalu. Prosimy wstrzymać się od zamieszczania u nas audycji CW24 p. Macieja Maciaka, gdyż nie wnoszą one niczego istotnego, a jedynie nużącą niemal godzinną zazwyczaj gadaninę o ” domysłach” Maciaka i jego gości.

  W związku z tym, że osobiście doświadczyliśmy nieco schizofrenicznej osobowości M.Maciaka i jego narcystycznych wyobrażeń o własnej osobie i działalności, to miłośnikom jego gadaniny zalecamy oddawać się studiom jego publicystyki poza naszym kanałem. Plotkarstwa politycznego mamy w nadmiarze.

  Polubienie

 21. punkt

  Panie Rzeczpospolita, ze mna w glupa sie nie gra.

  Polubienie

 22. swicky

  Piskorski nie kryje też, że prowadził rozmowy z władzami Krymu na temat monopolizacji działalności hazardowej na zajętym Półwyspie. Wyłączność na te usługi zdobyć miała właśnie firma PolUnid. – Istotnie, były szerokie plany dotyczące takiej działalności i próbowaliśmy wcielać je w życie – mówi. – Rozmawiałem na ten temat z wysokimi przedstawicielami krymskich władz. Równolegle rozmowy na ten temat prowadzili przedstawiciele wielkiego amerykańskiego koncernu zajmującego się grami hazardowymi. Firmy stały się rywalami w grze o potężne pieniądze. W maju 2016 roku Piskorski trafił do aresztu i nie mógł kontynuować rozmów biznesowych na Krymie. W tej sytuacji rynek hazardowy zdobyła firma amerykańska. W tym kontekście zatrzymanie Piskorskiego było tej firmie bardzo na rękę. Czy prowadzenie przez byłego polskiego posła takich rozmów z władzami Krymu, kwestionowanymi przez społeczność międzynarodową, było zgodne z prawem? Formalnie zakazu nie ma ale ta sytuacja stawia właścicieli PolUnid Group w sytuacji co najmniej dwuznacznej. Znaki zapytania Cała ta historia w ogóle nie została opisana w akcie oskarżenia przeciwko Piskorskiemu. Czy w trybie operacyjnym (niejawnym) wyjaśniła ją Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego? Czy to właśnie przedstawiciele amerykańskiej firmy hazardowej, za pośrednictwem rządu w Waszyngtonie, wymusili na Polsce zatrzymanie Piskorskiego, którego spółka zagrażała ich interesom? Nie wiadomo. To, co intryguje to fakt, że nieznana nikomu polska firma należąca do byłego posła i byłego działacza PiS przez ponad rok prowadziła z prorosyjskimi separatystami rozmowy na temat monopolizacji hazardu na Krymie i przerwała te rozmowy po tym, jak jej główny udziałowiec trafił za kratki. Zaskakujące jest też to, że ten wątek w ogóle nie został opisany w akcie oskarżenia. Nie oceniamy zachowania Piskorskiego, pozostawiając to sądowi. Jeśli faktycznie szpiegował – powinien trafić do więzienia na wiele lat. Ale jeśli prokuratura kierowana przez jego politycznych przeciwników zatrzymała go „na wyrost”, bez żadnych dowodów, dla doraźnych politycznych korzyści, to mamy do czynienia z gigantycznym skandalem.
  https://szymowski.neon24.pl/post/150443,zabawa-w-szpiega

  Polubienie

 23. korona-v 26.04.2020 o 10:20

  .. Trybunał Stanu to fikcja

  _____________________

  Nie wiem dlaczego, ale nie mogłem wprowadzić tego komentarza inaczej.DK

  Polubienie

  • Film powyżej – protest w Zgorzelcu
   Ale już usuwają materiały:
   Prawdopodobnie oryginalne źródło materiału: facebook.com/groups/protestpartnerstwoprzedsiebiorcow/permalink/2756863897776194/

   Inny kąt protestu: facebook.com/groups/protestpartnerstwoprzedsiebiorcow/permalink/2756432141152:

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.