Rozwinięcie pkt. 3 BIOLOGICZNEGO ZNACZENIA WIRUSÓW (i Kabały WHO/OMS z nimi związanej)

Rozwinięcie pkt. 3 BIOLOGICZNEGO ZNACZENIA WIRUSÓW 

Czy SARS-CoV-2 (COVID-19) stworzyły zwykłe nietoperze, bez ludzkiego w tym udziału, czy też jest to SZTUCZNIE ‘WZBOGACONY’, o gen wirusa HIV, koronowirus SARS-1, wyprodukowany w jakimś tajnym laboratorium, w celu podporządkowania ludzkości GLOBALNNEJ „MEDYCZNEJ” MAFII?

Otóż po dość szybkim i skutecznym zaduszeniu w roku 2002, na Dalekim Wschodzie pademii SARS (tylko 8 089 przypadków, w tym 774 zgony.), te kilka tysiecy osób, które przeżyły tę epidemię, zaczęło nosić w genomach swych tkanek, wmontowane tam już „na stałe” struktury genetyczne SARS-CoV. Jednak po kilkunstu latach, w sytuacjach wzmożonego stresu, w jakich niektóre z tych osób się znalazło, SARS znowu się u nich mógł uaktywnić – tak jak cyklicznie, co kilkanaście lub więcej lat, występuje sezonowe zwiększenie zachorowan na grypę – patrz chociażby na dane z Polski w 43-leciu 1975-2018.)

I z tego prozaicznego powodu, dla mnie zrozumiałym było opublikowane przez PNASw 2016 roku ostrzeżenie: „Podobny do SARS koronowirus jest gotowy się pojawić wśród ludzi”.

Dlaczego jednak już wtedy przewidywano, że nie będzie to SARS ale wirus „Podobny do SARS”? Otóż wirusy w sposób „mechaniczny” mają tendencję, w trakcie ich namnażania przez zainfekowane tkanki, „porywać” ze sobą przylegające do nich cząsteczki DNA (lub RNA) – przez co przekazują innym, podobnym organizmom, tzw. „genetyczne cechy nabyte” przez organizmy które zaczęły namnażać tkwiące w nich, od wielu lat, wirusy. Jednak w przypadku COVID-19 te geny, dołączone do oryginalnego SARS-CoV-1, okazały się być wyraźnie OBCE kilkutysięcznej zaledwie grupy ozdrowieńców po infekcji SARS (mieszkających głównie w prowncji Guangdong oraz w Hong Kongu, na południu Chin). Otóż już dwa miesiące temu, początkowo tylko chińskie oraz hinduskie laboratoria, badające strukturę wirusa, który nagle zaczął się rozprzestrzeniać na świecie, odkryły że aktualny COVID-19 (fachowo nazwany SARS-CoV-2) został „wzbogacony”, w porównaniu z SARS-CoV-1, m.in. o gen wirusa HIV – co było bardzo mało prawdopodobne by to nastąpiło spontanicznie „in vivo” poprzez wzajemną interakcję między ludzkimi osobnikami które przeżyły nie tylko SARS ale i HIV i to akurat w mieście Wuhan, dość odległym od centrum epidemii SARS przed 17 laty. W prowokacyjnym artykule, opublikowanym przez libertariański „ZeroHedge” 27 lutego 2020, zacytowano wyniki badań z chińskiego Nankai University, dodatkowo wsparte podobnymi wynikami badań „zespołu hinduskich naukowców, którzy opublikowali, obecnie WYCOFANY (now-retracted), skandaliczny artykuł, twierdząc, że coronawirus być może został genetycznie zmodyfikowany, aby wprowadzić do niego części genomu HIV” , co jest „prawie niemożliwe by stało się to w sposób naturalny”.

To „oficjalne zaduszenie” hipotezy, że wirus został skonstruowany „in vitro” („w szkle” tzw. naczynek Petri), w jakimś tajnym laboratorium, trwało prawie dwa miesiące. W tym okresie dość popularna stała się hipoteza, że COVID-19, zawierający ślady genów nie tylko HIV ale i Ebola, „zmajstrowały” wyraźnie posiadające nadzwyczajne potencje NIETOPERZE. A jako „wektora” do roznoszenia go po targach mięsnych w Chinach – i zarażania nim ludzi – te „latające myszy” wykorzystały przysmak chińskiej kuchni, zwierzątko zwane pangolinem, po polsku „łuskowcem”. Łuskowców jednak nie hoduje się w ciasnych klatkach, by ramach „rozpaczy” z tego powodu, wydzielały z siebie wrogie ludziom wirusy. (Przypominam, w wypadku „promocji” wirusa SARS 17 lat temu robiły to koto-podobne cywety, hodowane masowo w „bateryjny” sposób pracując swym przewodem pokarmowym, przy ulepezaniu ziaren kawy.)

Nagły powrót, do „zaduszonej przez WHO & Corporate Mass Media” hipotezy, że COVID-19 jest jest jednak pochodzenia LABORATORYJNEGO, wywołało wystąpienie francuskiego noblisty z 1983 roku, współautora odkrycia struktury wirusa HIV, Luc Montagniera. (Nb. W 1980 roku poznałem w Paryżu jego bliskiego współpracownika, profesora (Daniela?) Zagury, któremu się b. podobała moja hipoteza „lamarckowskiego” mechanizmu powstawania nowotworów; Zagury wszczepił sobie w ramię osłabione wirusy SIDA /AIDS, by na sobie sprawdzić do jakiego stopnia są one toksyczne.)

Otóż 86-letni obecnie Montagnier, cytowany przez „The Jewish Voice” z 17 kwietnia br., poblicznie stwierdził co następuje:

„ Pandemia COVID-19 pochodzi od wirusa, który został (genetycznie) zmanipulowany i przypadkowo wypuszczony z z laboratorium w Wuhan w Chinach, w ostatnim kwartale 2019 (…) to laboratorium, znane ze swych prac nad koronawirusami, próbowało wykorzystać jeden z nich jako wektor dla HIV, w poszukiwaniu szczepionki przeciw HIV… Natura jednak nie akceptuje żadnych majsterkowań, ona wyeliminuje te SZTUCZNE zmiany i nawet gdy nic się nie będzie robić, rzeczy się poprawią, ale niestety po wielu zgonach”. (Nb. Już 40 lat temu „inżynierowie genetyki” zauważyli, że wykorzystywane do wytwarzania np. enzymu insuliny bakterie, co kilkadziesiąt pokoleń trzeba wymieniać, bo „wyrzucają” wszczepiony im gen tego enzymu – MG)

Odnośnie zaś hipotezy że „badany koronawirus mógł pochodzić od pacjenta który w jakiś sposób był zarażony HIV”, .Motagnier odpowidział, “Nie, by wstawić sekwencję HIV w ten genom potrzebne są molekularne narzedzia i to może być zrobione tylko w laboratorium.” (…)

Do tego tłumaczenia z języka francuskiego libertariański „Zerohedge” dodał, że 86-letni Montagnier wierzy, że „przy pomocy INTERFERUJĄCYCH FAL (?), będziemy mogli wyeliminować te (szkodliwe) sekwencje i w rezultacie zatrzymac pandemię.” (…) I nie chcąc oskarzać nikogo, ma on nadzieję, że Chińczycy przyznają się do tego, w co on wierzy, że się stało w ich laboratorium. By nakłonić Chińczyków do tego przyznania się, użył on przykładu Iranu, który po wzięciu pełnej odpowiedzialności za przypadkowe zestrzelenie przez Iran samolotu ukraińskiego, był zdolny odzyskać respekt międzynarodowej społeczności.

Minęło jednak już ponad 3 miesiące od „oficjalnego” wybuchu epidemii w Wuhan i Chińczycy nadal nie spieszą się z „odzysliwaniem respektu międzynarodowej społeczności”. Dlaczego? Podpowiedział to sam Montagnier podkreślając, że w całej tej aferze nie bez winy pozostają władze Stanów Zjednoczonych. Bowiem w momencie, gdy laboratoryjne próby „dodawania funkcji” – czyli uśmiercająych właściwości – rozmaitym wirusom, zostały zabronone w USA w 2015 roku, to jednak Stany Zjednoczone zezwoliły, by „uśmiercacze” przenieśli swe badania do Wuhan. Jak doniósł pro-rosyjski, amerykański portal FRN, odpowiedzialny za sponsorowaniu takich projektów dyrektor NIAID, „dr. Faauci wsparł je sumą 4 milionów USD. Takie „dodające funkcji” wirusom eksperymenty prowadzono nie tylko w Wuhan, ale i szeregu innych, kontrolowanych przez USA, podobnych laboratoriach, rozrzuconych po całym świecie”.

We wspominanym artykule w PNAS z roku 2016 znalazły się nawet oficjalne podziękowamia dla Chinki Dr Shi Zengli, która w 2013 roku odkryła, że virusa SARS przenoszą (nie czyniąc sobie tym krzywdy) nietoperze z jaskiń w prowincji Yunnan. Otóż w roku 2016 „podarowała” ona próbkę tych wirusów, wraz z towarzyszącymi im plazmidami, laboratoriom amerykańskim. Tak więc nie tylko Chićzycy ale i Amerykanie otrzymali SARS do z nim „majsterkowania”. (Za tę „pomoc naukową” Dr Shi Zengli dostala z USA w 2018 roku dwa „granty” o łącznej wysokości 1,2 mln dolarów.)

I chyba Amerykanom udało się „dodać funkcji” do tego wygasłego epidemiologicznie kilkanaście lat temu wirusa Severe Acute Respiratory Syndrom (SARS). Bowiem o tym, że kroi się światowa pandemia tego „ulepszonego” koronowirusa, wiedziały dobrze władze nie tylko WHO oraz głównych koncernów farmaceutycznych, ale także Służby Specjalne zarówno USA jak i Chin. W odbywającym się, pod auspicjami World Economic Forum, „Event 201” w Nowym Jorku w październiku 2019, uczestniczył zarówno minister zdrowia CHRL jak i były wice-dyrektor CIA!

https://youtu.be/P35Df9cqdMY

Jak się planuje, już na jesieni 2019 roku, zamykanie w ciasnych zazwyczaj mieszkaniach, przez wiele tygodni, kilku miliardów ludzi – co musi wywołać spowodowane tym „ zabiegiem ratunkowym”, wielomiesięczne bezrobocie setek milionów dorosłych zdrowych osób – to musi się mieć PEWNOŚĆ, że taki „biznes plan” się powiedzie, i że wykorzystany do jego realizacji „ULEPSZONY” koronowirus zbyt szybko się nie rozleci (przypominam uwagę Montagniera, iż „natura sama z czasem eliminuje, sztucznie do niej wprowadzone „ulepszenia”).

Czy zatem ten demonstrujący od początku 2020 roku (kabalistyczna liczba!) swą „dodaną funkcję” wirus SARS-CoV-2, nie był „sprawdzany” już gdzieś wcześniej?

Cytuję z mego niedawnego tekstu „Podobna do COVID-19 choroba ujawnila się w USA latem 2019 r.”

>Od kwietnia 2019 r. na terenie Stanów Zjednoczonych na skutek użycia e-papierosów odnotowano 2807 przypadków z EVALI i 68 zgonów ( EVALI: E-Cigarette or Vaping-Associated Lung Injury).

>„(Wykrycie) zespołu EVALI może być trudne, ponieważ jego objawy są podobne do objawów innych chorób układu oddechowego, takich jak zapalenie płuc, a nawet wirus grypy sezonowej. (…)

>Te, bardzo podobne do choroby wywołanej wirusem COVID-19 symptomy „choroby palaczy”, w ten sposób skomentował znany rosyjski publicysta naukowy Andrei Parszew:

>W metodycznych uwagach dotyczących diagnostyki „Choroby palaczy” należy (…) sprawdzić bakteryjne źródła zapalenia płuc (streptokoki i „choroba legionistów”), grypozę oraz HIV. I to wszystko. Co od razu rzuca się w oczy, ze nie ma testu na COVID-19 – ale to jest zrozumiałe, jeszcze go wtedy nie wynaleziono. Ale jest coś nienaturalnego: przy diagnostyce EVALI nie było sprawdzenia innych rodzajów koronowirusów. (…)

>W tej sytuacji Parszew się zapytuje: „Dlaczego ta choroba nie jest traktowana jako zakaźna?  Odpowiedź jest nieco szokująca: możliwość infekcji się odrzuca, dlatego że jeszcze z początkiem września (2019) „nie ujawniono bakteryjnych zarażeń” i dlatego że na te chorobę nie działają antybiotyki. Ale przecież jest dobrze znanym, że zapalenie płuc może być wywołane wirusami, na które antybiotyki nie oddziaływują! (…).

>Parszew konkluduje: Jeśli nie jest to to samo, to jest to jakiś niewiarygodny zbieg okoliczności – dwie choroby, pojawiające się jednocześnie (i związane) z jedną kliniką. (…) Amerykanie nie są zbyt zainteresowani w rozjaśnieniu spraw związanych z tą poplataną historią. Jeśli bowiem się okaże, że ten koronowirus (COVID-19) był już w USA latem 2019 roku, to pojawi się bardzo wiele nieprzyjemnych pytań

Do tego artykułu Parszewa dodałem od siebie:

>O JAKIE PYTANIA CHODZI?

>Czy przypadkiem wśród żołnierzy amerykańskich, którzy w październiku 2019 byli w chińskim Wuhan na jakichś międzynarodowych pokazach wojskowych, nie była pewna ich liczba zarażona tą chorobą, u młodych ludzi mającą często przebieg bezobjawowy ale jednak zakaźny? (…)

Co więcej, szukając dalszych informacji nt. „chorobyEVALI” odkryłem dwie rzeczy:

1/ „Ta choroba to jest „USA-specyficzne” zjawisko i nie ma dowodów na istnienie podobnego zjawiska chorobowego w Brytanii oraz gdzie indziej.

2/ „Octany witaminy E zostały znalezione zarówno w próbkach płynu z e-papierosów badanych przez FDA, jak i w badanych przez CDC próbkach płynów w płucach pobranych od pacjentów z geograficznie oddalonych stanów.” (Czy jednak „pod przykryciem” z tego „vitamin E acetate” nie „wypuszczono” – i to tylko w USA – pewnej partii e-papierosów z płynem zainfekowanym COVID-19? W temperaturach pokojowych, ten wirus samorzutnie się rozpada po kilku tygodniach, więc nie da się go potem znaleźć.)

*

Tenże Andriej Parszew w swych poszukiwaniach źródła „man made” COVID-19 dotarł i do kolejnych, ciekawych faktów, zwiazanych z rozprzestrzenieniem się obecnej pandemii. Otóż w popularnej angielskiej gazecie „Daily Mail” z 10 kwietnia przeczytał artykuł o tym, że na świecie krążą aż trzy odmiany COVID-19, przy czym udało się ustalić ich „genetyczne” pochodzenie. Dla niego ważnym „odkryciem” było to, że w Wuhan pod koniec 2019 pojawiła się nie „ojcowska”, uznana za pierwotną, wersja tego koronowirusa nazwana „Szczepem A”, ale pochodzący od niego „synowski” Szczep B. No i doszukano się jeszcze jednego szczepu „C” tych koronowirusów, pochodzącego od „szczepu B”, a zatem„wnuczego” w stosunku do „A”.

Tłumaczę dokładnie:

>Geograficznie te trzy typy COVID-19 tak są rozpowszechnione: Szczep A w niewielkiej liczbie jest obecny w Chinach, ale nie w Wuhan. Podstawowy obszar jego występowania to zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, Los Angeles San Francisco, San Diego. A także Australia i wybrzeże Ameryki Łacińskiej. Dwie trzecie zakażeń w USA pochodzą od tego szczepu A.

>Typ B buszuje na wschodnim wybrzeżu USA, a w szczególności w Nowym Jorku, a także w Europie i w Chinach. Epidemia w Wuhan prawie w całości była wywołana szczepem B i według argumentacji angielskich uczonych, ten szczep dotarł do USA przez Europę ( wg mego kolegi z Zakopanego, była to luksusowa restauracja w Bad Ischl w Austrii,„zarażająca COVID-19” bogatych narciarzy, w tym także tych z USA).

>Natomiast typ C, według tych uczonych, oderwał się od typu B gdzieś to poza terytorium CHRL i dotarł do Europy ponoć z Singapuru, jest on mało rozprzestrzeniony.

>Tak to się zatem złożyło, że w Wuhan, jak by nie było centrum epidemii, rozprzestrzeniał się „synowski” szczep B, a „ojcowski” A egzystuje głównie w USA? Należy to w jakiś sposób objaśnić. Autorzy artykułu podkreślają niekompletność materiałów wyjściowych i mają nadzieję na rowiązanie tej zagadki w przyszłości.

>Są i inne dziwne rzeczy. Na przykład w Japonii były przypadki zarażenia turystów, którzy byli na amerykańskich Hawajach w okresie gdy ani tam, ani w Japoni oficjalnie tej choroby nie było, a w Chinach oni nie byli.

>Dziwna też sytuacja z lotniskowcem „Teodore Roosevelt”. On opuścił San Diego (Kalifornia) 17 stycznia, kiedy oficjalnie tam nie było koronowirusa. A następnie, z początkim marca złozył przyjacielską wizytę w Da Nang, w środkowym Wietnamie i według oficjalnej wersji tam jakoś zarazili się marynarze z tego lotniskowca. Innych kontaktów z lądem nie było. Jednak rzecz tkwi w tym, ze w Wietnamie takiej epidemii do chwili obecnej nie ma. W całym kraju jest 250 zarażonych, głównie na wjeździe z Chin, ponad połowa z nich już ozdrowiała, nikt nie zmarł. I co ważne, z początkiem kwietnia nie było zarażonych w Da Nang. Zatem gdzie było źródło? O wiele bardziej jest prawdopodobne, ze na pokładzie już 17 stycznia znalazły się osoby zarażone na terytorium USA.

>Mówiąc ogólnie, zachodzi podejrzenie, ze wuhańscy wirusolodzy są winni jedynie temu, że oni pierwsi odkryli i rozpracowali nowy wirus, który w innych krajach już działał i wcześniej, ale nie był podówczas rozpoznany, jako że maskował się on jako grypa, zapalenie płuc, „choroba EVALI” itd”. (…)

>Chińscy uczeni niezależnie od angielskich opracowujący mapę mutacji i rozprzestrzenienia się szczepów tego wirusa, doszli do bardzo podobnych rezultatów. Z tą jednak różnicą, że nie obawiają się wysnuwać wniosków. Według nich do Wuhan wirus dotarł zza granicy, przy czym była to wersja „wirusa-syna”, a jego pierwotna, „ojcowska” forma rozwijała się i rozprzestrzeniała gdzieś w innych stronach.” (Czytać całość tutaj.)

*

Otóż wirusy, w szczególności te grypy, w istocie spontanicznie ewoluują w organizmach które je namnazają, jednak pojawienie się ich nowych typów wymaga milionów takich namnożeń. Zaś w Wuhan nie było ani miejsca, ani na to czasu, i stąd bardzo logiczne podeirzenie, że typ „A” – czyli „ojcowski” – tego wirusa „zrodził się” po prostu w USA. Zwłaszcza że od roku 2016 Amerykanie mieli do dyspozycji oryginalną formę wirusa SARS i wystarczająco czasu by przy tym wirusie do woli „majsterkować”.

Co więcej, w opublikowanym przez PNAS w 2016 roku artykule na ten temat znalazła się uwaga że, cytuję „(Zaobserwowane) „in vivo” (w naturze) osłabianie się tego wirusa SARS sugeruje, że dodatkowa (jego) adaptacja jest pożądana, by wywołać chorobę o charakterze epidemicznym”. Czyż nie powiedziano tutaj, „kawa na ławę”, że tym „majsterkowiczom” z National Academy of Science” (wydawca PNAS), już wtedy chodziło o pożądane „dodanie funkcji epidemiogennej” do mało efektywnego wirusa SARS?

I chyba to się jw drugiej połowie 2019 udało. Znana nie tylko z „przygody” lotniskowca „Theodore Roosvelt”, obecność COVID-19 na okrętach US Navy sugeruje, że i w naziemnych koszarach US Army ten wirus (choroba palaczy?) grasował. I w nich prawdopodobnie pojawił się – w tym wypadu spontanicznie – ten jego „typ B”. I jak się to w Chinach powszechnie przypuszcza, do Wuhan ten szczep COVID-19 przywiozła ze sobą ekipa „wybrańców” US Army. Być może działała ona na zasadzie tej „nawiedzonej chrześcijanki” w Korei Południowej która wiedząc, że jest zarażona, celowo roznosiła swą „informację” po świątyniach jej sekty, przekazując współwiernym „znak pokoju” od jej „Boga”.

*

Jak przed długofalowymi skutkami, tych „nowych wirusowych epidemii”, się bronić?

Otóż szukając informacji o mechanizmach wywołania, zarówno SARS jak i MERS przez nietoperze, odkryłem, że te latające gryzonie, przez to że machając skrzydłami by się utrzymać w pwietrzu, mają o wiele intesywniejszą przemianę materii niż biegające po ziemi pokrewne im mszy. Nietoperze żyją do dwudziestu razy dłużej niż one (czasem aż to 40 lat!). Poprzez zatem ich „napowietrzny” tryb życia nietoperze stały się wyjątkowo odporne na rozmaite infekcje, w tym te wiralne. A co my robimy siedząc w domach, przed ekranami TV, skype i zwykłych laptopów, by „przetrwać” pandemię? Cytuję fragment wywiadu na ten temat, jednego ze znanych lekarzy włoskich, dottoreStefano Montanari.

>„Jego głos idzie w przeciwnym kierunku niż wskazany przez krajowe i międzynarodowe instytucje opieki zdrowotnej, może prowadzić do nielegalnych i niebezpiecznych zachowań obywateli, nakłaniania do opuszczenia domu lub lekceważenia pandemii. Twierdzenia Montanariego nabierają jeszcze większej powagi, gdyż jest uznanym przez ludność autorytetem farmakologi i popularyzatorem naukowym”.

>Większość ludzi, którzy rzeczywiście mają wynik dodatni, nie mają żadnych symptomów. Tak jak w przypadku znacznej ilości wirusów, które istnieją na świecie. A więc my izolujemy osoby całkiem zdrowe, podkreślę zdrowe, tym samym zamieniając je w osoby chore. A to jest bardzo poważne i niebezpieczne ponieważ, i o tym się wie od wielu dziesiątek lat w medycynie, że osoby w depresji, w złym humorze reagują gorzej na patologie, a więc częściej chorują. Niech teraz Pani zabierze tym osobom możliwość wychodzenia. (…) Jeśli nie wychodzi Pani na słońce to nie metabolizuje Pani w odpowiedni sposób witaminy D, która jest niezbędna aby nas chronić. Jest niezbędna dla naszego systemu immunologicznego.”

>Te wszystkie pomysły, wzięte od osób perfekcyjnie niekompetentnych jeszcze bardziej pogarszają sytuację. (…) Oni nie zdają sobie sprawy ze zła jakie czynią. A może właśnie zdają sobie sprawę i dlatego… . Tego nie wiem.

>Pvtanie :Jednak zgadza się Pan, że starsze osoby są najbardziej narażone, ponieważ najsłabsze. A więc to dobrze aby zostały w domu według Pana?

>Nie! Dobrze żeby wychodzili. Żeby wychodzili i opalali się. Niech wychodzą na zewnątrz, niech spacerują, niech utrzymują się w ruchu. Bo jak zamkniemy ich w domu, to oni umrą. Chcemy przyspieszyć śmierć starszych osób? Świetnie, zatrzymajmy ich w domu. Trzymajmy ich z dala od świeżego powietrza, od słońca. Oni muszą spacerować i przebywać na słońcu. Muszą się gimnastykować. Wszystko to co zawsze się mówiło, dziś się tego odmawia dla interesów, które są ohydne.” (…)

*

To tyle bardzo ogólnych banałów dotyczących zachowania zdrowia, które Naczelny Lekarz Lechistanu, członek ekskluzywnego Zakonu Maltańskiego ma wyraźnie w d… . Zgodnie z dyrektywami płynącymi od jego „boga”, w formie w znacznym stopniu sprywatyzowanej Centrali WHO/OMS czyli Światowej Organizacji Zdrowia, niby dbając o zdrowie mieszkańców Polski, NAKAZAŁ nam wszystkim noszenie maseczek, przypominających muzułmańskie czadory dla kobiet, noszone przez nie w miejscach publicznych. A przecież indywidualna odporność, będąca składową tak zwanej „grupowej odporności” powstaje gdy w naszym otoczeniu są niewielkie ilości wrogich nam zarazków, wymuszających na nas tworzenie przeciwciał te zarazki neutralizujących! (Ja przez to, że bezpośrednio po wojnie mieszkałem przez rok w Mysłowicach w pobliżu wujka, który po wyjściu z Oświęcimia był chory na gruźlicę, to wszkole nie byłem na tą chorobę szczepiony, bo się okazało, że jestem na nią odporny.) To samo jest z wirusami. Zbyt sterylne otoczenie pozbawia nas na nie odporności, ze wszystkimi tego NACHALNEGO obecnie procederu na przyszłość negatywnymi skutkami.

*

W Europie są dwa, liczące po około 10 mln mieszkańców państwa, które „postawiły się” WHO, Szwecja i Białoruś. W Szwecji (w której 1/4 ludnosci, to imigranci) liczba zgonów na COVID-19 jest stosunkowo duża – ale wciąż 2,5 raza mniejsza, w przeliczeniu na na mln mieszkańców, niż w Belgii, państwie o podobnej strukturze ludnościowej. Na Białorusi obecnie sumaryczna liczba zakażeń zaczyna doganiać tą w 4-krotnie ludniejszej Polsce. Liczba jednak zgonów, w przeliczeniu na mln mieszkańców, jest wciąż tam DWUKROTNIE NIŻSZA niż u nas. W tym miejscu warto podkreślićć, że od początku naszej „kwarantanny” 40 dni temu, na „koronowirusa” umierało w Polsce  średnio 12 osób na dzień, podczas gdy  średnia dzienna liczba zgonów w naszym kraju wynosi 1100! 

Przecież to , czegośmy się „dorobili” przez ostatnie 30 lat, to JEST NAJZWYKLEJSZA CHOROBA UMYSŁOWA, rozpowszechniana przez władze nie tylko „naszego” (?) kraju. Władze wyraźnie „bojące się Boga” w formie kliki GANGSTERÓW, którzy zarządzają korporacją WHO / OMS.

Na zdjęciu. Kibice w Mińsku po zakończenie meczu ligowego 28 marca br.; mecze piłkarskie na Białorusi trwają do dzisiaj.

Zakopane, 25 kwietnia KABALISTYCZNEGO roku 2020

(czyli  roku 103 po Wielkiej Proletariackiej Rewolucji, skierowanej przeciw Żydo-Chrześcijańskiej KABALE)

26 Komentarzy

Filed under Polityka

26 responses to “Rozwinięcie pkt. 3 BIOLOGICZNEGO ZNACZENIA WIRUSÓW (i Kabały WHO/OMS z nimi związanej)

 1. przyjaciel

  Wg mnie SARS 1 w Polsce jest już od 2004 roku, miałem bardzo podobne objawy do Covida, próbowałem się przebić z tą informacja do lekarzy ale nie dało się , testów na to nie było. Myślę że wiele osób jest u nas zarazonych SARSEM, a klasyfikowani są jako alergicy, kaszel palacza lub PPOCHP.

  Polubienie

 2. Jurek

  Panie Marku , zachęcam do oglądnięcia :

  Polubienie

 3. Jurek

  I jeszcze ten filmik, w którym mówi się , że w USA już w 2005 roku wykombinowano, że wiruski można roznosić nie tylko poprzez szczepionki, ale też poprzez opryski , np z samolotu, drona, w e-papierosie.

  Polubienie

 4. obudzony

  Na przełomie 2019 i 2020 w dużej firmie na południu Polski, gdzie pracuję odbyła się narada dyrekcji, gdzie stwierdzono duży poziom zachorowań na grypę lub coś podobnego i zwiększoną liczbę pracowników przebywających w związku z tym na zwolnieniach lekarskich. Ustalono, że w celu eliminacji zachorowań podczas weekendów należałoby wietrzyć pomieszczenia hali produkcyjnej, co nastręczało ten problem, że przecież hala była ogrzewana i nastąpiłyby straty ciepła, za które przecież płaci się firmie zewnętrznej. Dwa dni temu rozmawiałem z dwoma osobami z firmy odpowiedzialnej za dostarczanie ciepła i dwóch pracowników administracji, którzy nie pracują na tej hali, ale w budynku biurowym na początku lutego zachorowali na coś podobnego i powiedzieli mi, że przez ponad tydzień czasu leżeli w domu jak kłody. Ponieważ lekarze nie potrafili zdiagnozować zakażenia bakteryjnego uznane to zostało za jakiś wirus, który powoduje ,,zajęcie płuc”. Z relacji tych osób wiem, że ciężko przeszli tę chorobę, chociaż są w wieku ok 50 lat i w dobrej kondycji psychofizycznej i koniec końców wyzdrowieli.
  Zaczęto się przyglądać obecnej sytuacji poprzez wymianę informacji pomiędzy poszczególnymi oddziałami koncernu już po wybuchu rzekomej pandemii i z naszego oddziału z Francji nadeszły informacje, że choroba o podobnych objawach miała miejsce we Francji kilka miesięcy wcześniej i także powodowała zwiększoną absencje osób, które musiały przebywać w domu. Centrala mojej firmy w Chinach już na przełomie 2019/2020 roku zakazała podróży służbowych do i z Chin, a później także pomiędzy różnymi jej oddziałami ulokowanymi na wszystkich niemal kontynentach.
  Wnioski z tego płyną takie, że wirus mógł się już wcześniej wydostać z laboratorium i nikt zwyczajnie o nim nic nie wiedział, a on sobie zwyczajnie mutował zarażając tysiące, a raczej miliony ludzi na całym świecie, z tym, że nikt o tym nie informował, a ludzie przecież swobodnie podróżowali po całym świecie.
  Pragnę zwrócić uwagę, że to w USA w Fort Detrick znajduje się wojskowa baza i tajne laboratoria, gdzie testuje się wiele rodzajów broni biologicznych i to stamtąd, a nie z Chin wirus mógłby się wydostać.
  Chiny jako pierwszy kraj zdołały zidentyfikować wirusa i najszybciej jak to możliwe zaalarmowały o tym świat i co by nie mówić dosyć szybko poradziły sobie z wirusem na swoim terytorium.

  Stara maksyma mówi, żeby zawsze patrzeć kto na tym mógłby zyskać i idąc tym tropem możemy stwierdzić, że to media w USA ni z gruszki ni z pietruszki pierwsze złapały za mikrofon i zaczęły głosić, że wirus to sprawka Chin, bo jedzą zarażone nietoperze i owoce morza. Próbowano wpłynąć na Trumpa, aby ów wirus zaczął nazywać chińskim i tę narrację próbowano rozpowszechniać we wszystkich mediach.
  Główna maksyma Mossadu głosi: ,,za pomocą oszustwa będziesz prowadził wojnę” i właśnie przypisując medialnie winę Chinom można by sprawić, że ludzie będą nienawidzić za to Chińczyków, którzy w tej grze mogą być ,,Bogu ducha winni”. Znając potężną siłę żydowskiego lobby w USA(i nie tylko) można stwierdzić, że ta maksyma, chociaż obca amerykańskiemu społeczeństwu jest z powodzeniem stosowana przez ukryte siły Kabały, zarówno w rządzie oficjalnym jak i tym, którego nie widać.

  Bardzo wiele informacji jest dostępnych w sieci na temat powiązań Billa Gatesa z WHO, gdzie okazuje się, że jego fundacja oprócz sponsorowania WHO sponsoruje kilkanaście największych firm BIG PHARMA w celu badań nad bronią biologiczną, a w szczególności szczepionek.
  Osoby dociekliwe mogą sobie wejść na stronę FDA i przekonać się ile milionów ten człowiek płacił i płaci prywatnym bądź co bądź firmom. Jego mesjanistyczne podejście do ludzkości, aby zaszczepić jak najwięcej ludzi na kuli ziemskiej nie jest wcale odległe od celów jego ojca, który był także ,,filantropem” i dobrodziejem ludzkości.
  Gates już pokazał, że jego szczepionki tak rzekomo wspaniałe uśmierciły kilkanaście tysięcy dzieci w Indiach(niektórzy twierdzą, że kilkadziesiąt tysięcy) i Afryce i Indie wydały za tym osobnikiem międzynarodowy list gończy zabijając wcześniej lekarzy, którzy szczepili hinduskie dzieci rękoma rozgniewanych chłopów.

  Dla mnie osobiście Trump jest barankiem otoczonym przez stado wilków, który w swoich decyzjach często się miota, żeby z jednej strony zadowolić krwiożerczych bankierów z Mossadem, z drugiej próbuje chronić społeczeństwo amerykańskie z różnym niestety skutkiem.

  Rzekoma pandemia COVID-19 jest niczym innym jak ostatecznym krokiem do całkowitego przejęcia kontroli nad ludzkością całej Ziemi i resetem gospodarczym ludności USA i UE, czyli dwóch najbogatszych organizmów gospodarczych. Prawa, które są nam zabierane na naszych oczach nigdy nie zostaną przywrócone, a rzekoma szczepionka, która będzie podawana siłą w asyście policji, wojska, sanepidu lub innych służb będzie milowym krokiem do sprawowania całkowitej kontroli nad ludzkimi masami.
  Szczepionka nowego typu spowoduje nieodwracalne mutacje w ludzkim DNA i za pomocą 5G będzie można wpływać na rezonujące z nią składniki szczepionki, co sprawi, że ludzie powoli staną się zombie, będą myśleć, że to ich pomysły, ich życie, a tak naprawdę będą sterowani z zewnątrz.
  Po pewnym czasie takim osobnikom będzie można wmówić dosłownie wszystko i zrobić z nimi wszystko, będą płacić miliardy na leki, które im szkodzą, będą masowo chorować i umierać przed czasem niewiele różniąc się od świata zwierząt. Taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy i tylko od naszej odwagi i mądrości zależy, czy tak się rzeczywiście stanie.

  Jest naprawdę wiele literatury na ten temat, wiele filmów nakręcono w Hollywood jaki jest od początku cel globalnej kabały, ale ludzie myśleli, że to rozrywka, bajka, science-fiction i teraz mają się okazję opamiętać, albo umrzeć jako nieświadome biologiczne roboty.

  Polubienie

 5. kokos

  Departament Zdrowia stanu Illinois stwierdził że w ostatnich dniach mocno wzrosła liczba zgłoszeń od ludzi którzy ‚zażyli” środki dezynfekujace, w tym wybielacze…
  https://www.nbcchicago.com/news/coronavirus/significant-increase-in-calls-to-illinois-poison-control-after-trump-disinfectant-remarks/2261914/
  to skutek ostatniego „okrycia naukowego” dokonanego przez US Donalda jak mozna ‚walczyć z koronawirusem” w „prosty domowy sposób”…

  Polubienie

 6. kokos

  ze stanowiskiem moze pożegnać się Sekretarz Zdrowia USA Alex Azar. Ma to być „docenienie” jego skrajnej nieudolności w związku z epidemią koronawirusa w USA, a w szczególności to ze to własnie Azar miał przekonać Trumpa ze „koronawirus to nic takiego”…
  https://www.interfax.ru/world/706090
  https://www.politico.com/news/2020/04/25/white-house-replace-alex-azar-208151

  Polubienie

 7. markglogg

  Czy CHiny ZAPŁACĄ ODSZKODOWANIE USA za PANDEMIĘ COVID-19?

  Odnośnie opinii Adm „wiernipolsce” (zacytowanej w całości poniżej)
  26 kwietnia 2020 o 6:21 PM

  To jest dokładnie to co ja myślę i co chciałem napisać komentując propozycję Montagniera by Chiny się przyznały do wirusa. Jak pamiętam, Montagnier miał „pierepałki” z Amerykanami, którzy po prostu chcieli przypisać sobie jego odkrycie struktury wirusa SIDA (AIDS). I oczywiście ta jego propozycja, z powołaniem się na Iran (który się MUSIAŁ przyznać że „zestrzelił” ukraińskiego Boeinga) , to ewidentna prowokacja, aby tą sprawę postawić „na ostrzu noża”. Z TEGO MOŻE BYĆ WOJNA ŚWIATOWA NA CAŁEGO. Stąd też ten „List otwarty do wojskowych” gen, brygady Ryszarda Parafianowicza -https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/falszywy-list-polskiego-generala-na-stronie-www-akademii-sztuki-wojennej/

  — do którego reklamy ta GŁUPIA (poznałem ją osobiście) Teresa Garland swoje „5G” musiała oczywiście dołączyć — to jest coś co należy wziąć pod uwagę. M.

  Adm „wiernipolsce” napisał:

  Wszystko to wydaje się być bardzo prawdopodobne i logicznie powiązane ze sobą.
  Jestem przekonany, że wirus został majsterkowany w laboratoriach USA z przeznaczaniem na powstrzymanie chińskiej ekspansji.
  Zamkniecie nas w domach, to jedno, blokada gospodarcza i blokada handlu, to drugie i to ma uderzyć głównie w chiński potencjał produkcyjny.
  Mamy całkowitą ciszę o chińskim jedwabnym szlaku, tak jakby on przestał istnieć.
  Za to mamy próbę wrobienia Chin w odpowiedzialność za światową pandemię, a w szczególności w odpowiedzialność materialnej za tą pandemię i za straty jakie wynikną z przymusu naszego w domach zamknięcia, czyli za straty gospodarcze.
  To by było zapowiedzią skasowania amerykańskich długów wobec Chin. O czym już Amerykanie wspomnieli.
  Innymi słowy ,,Chiny nas zaraziły”, to my Chinom długów nie spłacimy.
  Jaka będzie na takie postawienie sprawy odpowiedź Chin?
  Chińczyki głupie nie są.
  A co postanowią i czym Amerykancom odpowiedzą, to dopiero przed nami i przed światem.

  Polubienie

 8. Nemezis

  I znowu stary manipulant „PRAWDZIWY KMIOT UMYSŁOWY”, który nie rozróżnia wirusa od choroby którą wywołuje (pewnie dlatego, że nie ma takiej choroby):
  -Buahahahah – cytuję „wirus COVID-19 ZOSTAŁ WYPRODUKOWANY „IN VITRO” W LABORATORIUM.” – covid-19 jest nazwą choroby „Sietnioku spod Gdowa”
  – ”Czy COVID-19, „zrodzony” został „in vivo” -Buahahahahha – covid-19 jest nazwą choroby „Sietnioku spod Gdowa”
  – „aktualny COVID-19 (fachowo nazwany SARS-CoV-2)” biedny „”Sietnioku z Gdowa”
  COVID-19 to choroba wywołana przez wirusa SARS- Cov-2, a nie przez buahahah „fachową nazwę” tej choroby
  – „naczyńka Petri-ego” „fachowo” nazywają się szalkami Petriego „PRAWDZIWY KMIOCiE UMYSŁOWY””Sietnioku z Gdowa” :
  Szalka Petriego, płytka Petriego – naczynie laboratoryjne w kształcie okrągłej podstawki o szerokim, płaskim dnie i niskich ścianach bocznych, wykonane ze szkła lub przezroczystych tworzyw sztucznych

  i tak to biedny stary manipulant „Sietniok spod Gdowa”, próbuje przekierować uwagę każdego kogo uda mu się usidlić, na zupełnie nieistotne tematy pt.: kto komu „…. wsadził do dupy grabie”

  ten fakultet z biologi nie wystarczył Głogoczewskiemu, niestety, nawet do rozróżnienia wirusa od choroby, ani tym bardziej, do odpowiedzi na dwa proste pytania;
  dlatego unika ich „jak diabeł święconej wody”:

  1. jak to niby „testy na SARS-CoV-2 ” odróżniają wirusa SARS-CoV-2 od innych wirusów grypowych
  – no tak, jak „Sietniok spod Gdowa” ma odpowiedzieć na to pytanie skoro „KMIOT UMYSŁOWY” nie rozróżnia nawet wirusa od choroby Buahahahaha
  2. jak ustala się śmierć z powodu nieistniejącego SARS-CoV-2, wobec współistniejących RZECZYWISTYCH przyczyn zejścia

  Ps.
  Odpuść waść, wstydu sobie oszczędź, bo kompromitujesz się każdym wpisem;

  tak samo załączony przez Głogoczewskiego wykresik:
  „– patrz chociażby na dane z Polski w 43-leciu 1975-2018.”
  pokazuje np. że w 1975 było buahahahaha
  5 300 000 zgonów, przy 3 750 000 zachorowań
  jak wszystkie jego „wywody

  Polubienie

  • Boruta

   Nemezis nie umie czytać wykresów. Liczba zgonów na ww. wykresie jest po prawej stronie. Ja widzę tam liczbę ok 1400. Po lewej jest liczba zachorowań.

   Polubienie

   • Nemezis

    Niezła manipulacja z tym wykresem; inna skala dla zachorowań, inna dla zgonów;
    ale przedobrzyli, bo zamiast prawie płaskiej linii zgonów wyszło zgonów więcej niż zachorowań!
    To wygląda jak manipulacyjne nałożenie dwóch różnych wykresów.

    Polubienie

   • Nemezis

    Sprawdziłem – to bezczelne oszustwo jest oryginalnie na stronie pzh.gov.pl

    Polubienie

 9. Nemezis

  Tu mnie masz Boruta – ten wykres Rzym się nazywa.

  Polubienie

  • Nemezis

   W ramach „ucieczki na księżyc” – podrzucam „koguta”:
   (koniecznie trzeba obejrzeć, bo usuwają z sieci)
   Szumowski mówi o fałszywych testach!

   Warto zwrócić uwagę, że pod filmikiem to już nie trolle, ale zwykłe boty wypluwają epitety, bez cienia argumentów.

   Polubienie

 10. Nemezis

  jeszcze raz w/w link:

  Polubienie

 11. markglogg

  https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/falszywy-list-polskiego-generala-na-stronie-www-akademii-sztuki-wojennej/

  Gen. bryg. dr inż. Ryszard Parafianowicz: List otwarty do wojskowych
  Szef Sztabu Generalnego WP, generał broni Rajmund T. Andrzejczak, Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych, generał broni Jarosław Mika, Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych, generał dywizji Tomasz Piotrowski, Generałowie, Oficerowie, Podoficerowie i Żołnierze Wojska Polskiego, zwracam się, jak kolega, do Was – wojskowych, którzy kontynuujecie wierną służbę Rzeczypospolitej Polskiej w obronie jej niepodległości i granic, którzy jesteście strażnikami Konstytucji RP oraz honoru żołnierza polskiego.

  Koledzy Żołnierze!

  Dziś politycy partii rządzącej znowu prowadzą nas do katastrofy. Wszyscy wiemy, że nasze bezpieczeństwo, to nie tylko podpisanie paktów. Nie papierki traktatów dają poczucie spokoju, to tylko dokumenty prawne. Polska przed II Wojną Światową miała ich mnóstwo, ale nie uchroniło to jej przed agresją, nawet ze strony tych, z którymi były one podpisane.

  Stosunki z Waszyngtonem są priorytetem dla polityków PiS. Od lat Polska bierze udział w różnych aferach USA. Wbrew oficjalnym deklaracjom polityków PiS, że Amerykańscy żołnierze są na polskiej ziemi, szkoląc się i zapewniając bezpieczeństwo wschodniej flance NATO, Amerykanie robią swoje interesy i probują demonstrować swoją siłę wojskową.

  Po raz kolejny politycy z nas kpią. Posłużyli się kłamstwem dla osiągnięcia swojego celu politycznego. Dokładnie tak, jak w określaniu obrońców niepodległości naszej Ojczyzny „bandytami”, jak w budowaniu atmosfery agresji.

  Nastąpiła amerykańska okupacja tak zwana dobrowolna, ale dla nas przymusowa. Przeprowadzenie manewrów Defender Europe 20 w pobliżu granicy rosyjskiej jest oczywistą prowokacją i niejako sugestią, jakoby istotne zagrożenie dla Polski i w ogóle dla całego Sojuszu faktycznie pochodziło właśnie z Rosji. Dzisiaj nad rozumem dominują fobie rządzących. Naszego bezpieczeństwa to nie zwiększa, Polska jest raczej postrzegana jako pole walki.

  Liczą się butne hasła dla wyznawców nowej religii kłamstwa, a nie przemyślana polityka międzynarodowa. Pod opieką państwa odradza się ideologia faszyzmu, która uśmierciła wcześniej 6 milionów Polaków. Z bólem w sercu muszę stwierdzić, że płynie ona również z Ministerstwa Obrony Narodowej.

  Dzisiaj służycie złu, służycie kłamstwu i budowaniu międzynarodowych podziałów. Pod kierownictwem polityków PiS, nie przyczyniacie się do budowy potencjału obronnego wojska ani też jego morale!

  Krew u nas zawsze jest tania, ale tym razem politycy grają Waszą krwią.To Wasze życie, Wasze decyzje i Wasz wstyd!

  Ja będę walczył z wszystkimi dostępnymi mi środkami i wykorzystam wszelkie możliwości, aby dotrzymać składanej przeze mnie przysięgi: „…Za sprawę mojej Ojczyzny, w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.”

  Z żołnierskim pozdrowieniem, gen. bryg. dr inż. Ryszard Parafianowicz

  Obecnie ten list możemy przeczytać, pod wyżej wskazanym adresem, z takim oto komentarzem:

  >W przeciwieństwie do wcześniejszych, analogicznych ataków (patrz zestawienie niżej), tym razem język jest dużo bardziej poprawny (choć brak spacji po kropce trudno wybaczyć). W całym tekście jest chyba tylko jeden błąd ortograficzny i kilka składniowych, co stanowi duży postęp.

  >Co ciekawe, fałszywy list wykorzystuje spore fragmenty prawdziwego listu płk. dypl. rez. Adama Mazguły, opublikowane w serwisie TheFad.pl w roku 2017.

  >Aby dodać smaku całej aferze, kopia listu została zamieszczona także na stronie serwisu prawy.pl pod linkiem

  >https://prawy.pl/107014-demaskujemy-niepowaznych/ (…)

  Polubienie

 12. markglogg

  No i znowu się odezwa mój ULUBIONY „SIETNIOK SPD GDOWA”, tym razem pod ksywą NEMEZIS 27 kwietnia 2020 o 06:45 (a więc zapewne na Zachodnim Wybrzeżu Ameryki Pn.)

  -Buahahahah – cytuję „wirus COVID-19 ZOSTAŁ WYPRODUKOWANY „IN VITRO” W LABORATORIUM.” – covid-19 jest nazwą choroby „Sietnioku spod Gdowa”
  – ”Czy COVID-19, „zrodzony” został „in vivo” -Buahahahahha – covid-19 jest nazwą choroby „Sietnioku spod Gdowa”

  Jeśli napisałem „wirus COVID-19” to precyzyjnie oznacza po polsku WIRUS CHOROBY po angielsku nazwanej COVID-19 został wyprodukowany „in vitro” (czyli „w szkle” naczynek zwanych po angielsku „Petri dishes” – bo w Polsce z nimi się nie bawiłem, tylko w Genewie gdzie język angielski dominuje.)

  Odnośnie uwagi ”Czy COVID-19, „zrodzony” został „in vivo” – to przecież chodzi o hipotezę, że Chorobę COVID-19 ZRODZIŁY CAŁE OSOBY ŻYJĄCE SWOBODNIE, a nie POBRANE Z LUDZI wycinki tkanek ich nabłonka dróg oddechowych, HODOWANE (i manipulowane) „in vitro”.

  Buahahahahha – SKĄD JE ZNAM TEN „ZNAK FIRMOWY” przysłowiowego „sietnioka spod Gdowa’?

  Polubienie

 13. Nemezis

  Z Głogoczewskim nie ma o czym dyskutować; na DWA podstawowe pytania „uczony manipulant” @ mark-glogg nie potrafi odpowiedzieć!

  Wobec tego przytoczę kilka zdań (z pamięci; bez ozdobników)
  prof. dr hab. Włodzimierz Guta – Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego:

  -ten korona wirus nie jest niczym nadzwyczajnym
  -plotki o sztucznym pochodzeniu ( żeby miały sens) jako sztuczny, powinien mieć::
  -większą zdolność szerzenia
  -wysoką zdolność zabijania
  -ten wirus ma BARDZO NIEWIELKĄ ZDOLNOŚĆ ZABIJANIA!!!!!!1
  -wirus daje łagodne przypadki najczęściej i średnie (rzadziej)
  -system się załamuje i zaczyna obowiązywać TEORIA katastrof, która mówi, że jeżeli mamy do czynienia z katastrofą o dużej liczbie porażonych to dokonujemy selekcji ………….
  -ten wirus nie jest zaskoczeniem, SARS 2003 r
  -na MERS i na SARS nie ma lekarstwa;
  -nie ma czynników działających bezpośrednio na samego wirusa
  — struktura genomu nie jest nitką rozciągniętą, to jest kłębek – lek, który może będzie działał na komórki, będzie działał również na niezakażone, czyli będzie toksyczny
  – lek powinien działać na wirusa, a nie na komórkę, wtedy będzie miał działanie znacznie korzystniejsze niż jego toksyczność

  INDEKS TERAPEUTYCZNY;
  korzyść jest znacząco wyższa niż toksyczność!

  DRUGI RAZ ZARAZIĆ SIĘ NIE MOŻNA!!!! dopiero po jakimś czasie po ustaniu odporności

  ODPORNOŚĆ NABYWA SIĘ NA PEWNO !!!być może na całe życie, być może na kilka lat!

  CHINY – NIELICZĄCA SIĘ GRUPA ZAKAŻONYCH [na półtora miliarda]

  –wirus RNA – wszystkie enzymy przy przepisywaniu nukleotydów robią błędy przy przepisywaniu, popełniają błędy; mniej więcej z częstotliwością 1 na 1000, przepisywanych nukleotydów przez jeden enzym; dlatego mówimy o zmienności RNA wirusów.
  mutacja następuje w czasie od 5 do 15 s

  głównym zagrożeniem zniszczenia wirusa są czynniki biologiczne i chemiczne

  osłonka lipidowa – dezynfekcja ją niszczy i wirus rozpada się
  można dyskutować, czy nosicielami są nietoperze wielbłądy, cywety, czy łuskowce – na podstawie zgodności wirusa z tymi genotypami w tych zwierzętach

  maseczka i stres – może być gorszą przyczyną chorób niż sam wirus.

  NAJWIĘKSZYM MITEM JEST MIT MASECZKI – maseczka jest symbolem zaufania do rządu – jeżeli nie kładę maseczki nie mam zaufania do swojej władzy; maseczka jest socjologiczno polityczna manifestacją

  klamki to przypuszczenia; nie doszlibyśmy do pierwszego zakażenia

  książę Karol nie miał wirusa a koronę dostał; ŚMIECH

  SANEPID – wysyła zakażonych transportem publicznym

  nadmierna dezynfekcja zniszczy skórę i naturalną ochronę bakteryjną

  pieniądze są symbolem państwa i nikt nie ma prawa odmówić ich przyjęcia

  Przed wybuchem kryzysu z 2008 roku grupa największych banków w USA miała około 60% udział w rynku. Gdy większość mniejszych konkurentów upadło ich udział zwiększył się do 90%. Dla międzynarodowych korporacji nie liczy się to, że chwilowo spadną im dochody czy zyski. Liczy się to że w dłuższej perspektywie zmonopolizują rynek i będą dyktować warunki oraz zwiększać bariery wejścia.

  Polubienie

 14. obudzony

  Ciekawe jaki może być cel listu, którzy rzekomo opublikował gen. Parafianowicz. Zachodzę w głowę co to za gra służb wojskowych, jakiego państwa i co może mieć na celu. Czy chodzi o zdyskredytowanie niewygodnego człowieka, czy to może jak twierdzą niektóre kanały na YT zabawa domorosłych hakerów, którzy złamali zabezpieczenia ASW i umieścili ten tekst przypisywany generałowi. Podobno na stronie Akademii Sztuki Wojennej podano, że to atak hakerów na strony uczelni. Nie wiadomo, czy faktycznie generał sam go napisał i w jakim konkretnie celu?
  Na razie nie mam żadnego pomysłu, ani śladu.
  Pożyjemy, zobaczymy

  Polubienie

 15. paziem

  Analiza źródeł koronawirusa COVID-19

  Polubienie

 16. markglogg

  Czy OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA PRZECIW GRUŹLICY, W B. BLOKU SOCJALISTYCZNYM, PRZYCZYNIŁY SIĘ DO WIĘKSZEJ ODPORNOŚCI NA COVID-19?

  Przed chwilą miałem dłuższą rozmowę telefoniczną ze znajomym młodym lekarzem z Warszawy. Będąc dobrze „oblatany” w świecie lekarskim (m. in. był w Chinach przed wybuchem epidemii) przekazał mi kursującą wśród epidemiologów opinię, że WYRAŹNIE MNIEJSZA ZACHOROWALNOŚĆ (i ŚMIERTELNOŚĆ) na COVID-19 w krajach byłego „SOJUZA” jest być może wynikiem większej odporności na rozmaite choroby, wymuszonej obowiązkowymi szczepieniami BCG. (Ponoć to widać także w różnicy Zachorowań i Śmiertelności tej choroby liczonej na milion mieszkańców w Portugalii (Z- 2,356 i Ś- 91) oraz Hiszpanii (Z – 4,907 i Ś – 503)

  Ciekawa hipoteza. W statystyce WHO / OMS widać też wielki różnice ETNICZNE między narodami na Zachodzie. W SZWAJCARII (która, jako NAJBOGATSZY kraj Europy do niedawna PRZODOWAŁA w ilości zachorowań na mln. mieszkańców – 3,370, obecnie „przegoniły” ją i Hiszpania i Belgia) w kantonach NIEMIECKICH umieralność na COVID-19 jest 4 x mniejsza niz francuskich i az 6 x mniejsza niż we włoskim Ticino. Podobna różnica – w kilkukrotnie wiekszej skali – wystepuje między Niemcami i łacińsko (Włochy, Francja, Hiszpania) anglosaskimi (Anglia) krajami Zachodniej Europy.

  Polubienie

 17. Ktoś

  Szczep COVID-19.A to WSPÓLNY produkt laboratoriów 4 NAZISTOWSKICH REŻIMÓW BESTII tj
  GB – apokaliptyczny koń biały
  raSSija – apokaliptyczny koń czerwony
  iSSrael – apokaliptyczny koń czarny
  uSSa – apokaliptyczny koń płowy

  a potem PODRZUCONY Chińczykom poprzez uSSa (przy bardzo możliwej POMOCY władz Wuhan na co wkazuje i co sugeruje początkowe „IGNOROWANIE” pandemii)

  Szczep COVID-19.B jest SZCZEPEM powstałym „w Chinach” i jest CUDEM BOŻYM tzn RATUNKIEM dla ŻÓŁTEJ RASY przed WYMARCIEM na SARS wunderjudewaffe 2 zwanym COVID-19….

  i jest on MUTACJĄ szczepu COVID-19.A o zwiększonej zaraźliwości ale zmniejszonej ZJADLIWOŚCI. Z genomu wirusa zostało WYCIĘTE (owym BOŻYM CUDEM ok 23 stycznia z powtórką 26-27) około 100 nukleotydów kodujących KLUCZOWE BIAŁKO niezbędne go jego LAWINOWEGO NAMNAŻANIA…. dzięki czemu wstawka z żydowskiej broni biologicznej czyli z HIV też jest nieskuteczna…. a przechorowanie daje oporność u ŻÓŁTYCH.

  Fakt ten jest do sprawdzenia w prasie także w postaci GORĄCZKOWEGO rzucenia się różnych Mengele do badania „CZEMU CHIŃCZYKI NIE WYMIERAJĄ TAK SPRAWNIE jak w SYMULACJI ZIONU” czyli Gatesa…. UJ tez w tym bierze udział

  Szczep COVID-19.C to COVID-19.A po SZYBKIM LIFTINGU w laboratoriach… taki PANDEMICZNY plan B… na osiągnięcie POSTAWIONEGO CELU czyli GLOBALNEJ WOJNY z chrześcijanami na jesieni… w wykonaniu w/w 4 NAZISTOWSKICH REŻIMÓW BESTII.

  Planem A było WYMORDOWANIE Chińczyków dla ZABEZPIECZENIA MILITARNEGO tyłów raSSiji jak ta będzie WSPÓLNIE z uSSa WYMORDOWYWAĆ Polaków („Czarnych Atlantów” w kremlowskiej propagandzie)

  CUD BOŻY jaki doświadczyły Chiny ŚRODOWISKA SATANISTYCZNO-JESZUASKOWE próbowały wymusić na „PANDEMII” we Włoszech…. z zerowym efektem

  Polubienie

  • Ktoś

   PANDEMIA, SUSZA, WYWOŻENIE ŻYWNOŚCI z Polski, ZAKAZ ZASIEWÓW w Europie, CELOWA LIKWIDACJA przemysłu i ŹRÓDEŁ UTRZYMANIA ludności to wszystko

   ZDARZENIA POWIĄZANE z szykowanym na jesień POWROTEM „zarazy” czyli PEŁNOSKALOWĄ WOJNĄ ABC z ludami Europy dla „spełnienia” tak „zapisów o bitwie pod megido…

   Polubienie

  • Ktoś

   Nie jest też wykluczone iż SZCZEP tzw C jest szczepem WIDMO znaczy „coś szukają i znajdują bo ludzie zwykle mają to co szukają by wykryć „pandemię” (test do wykrywania COVID wedle oświadczenia producenta NIE SŁUŻY DO WYKRYWANIA COVID a jakiejś, POPULARNEJ w przyrodzie SEKWENCJI GENÓW

   a sama nim PANDEMIA jest wywoływana CHEMICZNIE poprzez OPRYSKI BOJOWYM ŚRODKIEM PARALITYCZNO-DRGAWKOWYM z dronów WP bo bardzo często w miejscach znalezienia „NOWYCH OGNISK” wcześniej ŚMIERDZIAŁO POWIETRZE… a na niebie był CHEMTRALS po takim TRUCIU…

   Polubienie

 18. Pingback: Ot ciekawostka. Covid-19 był już we Włoszech w 2019 roku! | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.