Nowy Trybunał Norymberski w sprawie ludobójstwa z użyciem COVID-19

Konstantin Małofiejew, założyciel kanału telewizyjnego Tsargrad , wezwał rosyjskie władze śledcze do zbadania pochodzenia COVID-19. Dyskusje o naturze choroby są zbyt liczne, podczas gdy nasi obywatele, Rosjanie, cierpią. Takie śledztwo może być „nowym procesem w Norymberdze”. „W razie potrzeby” podkreślił Małofiejew. Precedensem jest nie tylko proces w Norymberdze, ale i śledztwo wszczęte ( i zakończone wyegzekwowaniem odszkodowań) przez żydowską ADL.


Kto, jeśli nie Rosjanie, zrozumieją wszystkie niuanse? Zwrócił uwagę Konstantin Małofiejew, zwłaszcza w sytuacji, gdy dokładnie wiemy, przez kogo i jak finansowana jest Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

WHO…Gates…Rockefeller…Soros

Jako osoba, która poświęciła wystarczająco dużo czasu na krytykę światowej oligarchii, która woli nazywać siebie światem za kulisami, otulając się„ płaszczem ”teorii spiskowych. W rezultacie każdy, kto się im sprzeciwia, zaczyna wyglądać jak idiota. Zmierzmy się z faktem.

Nie możemy zaprzeczyć obecności nowego rodzaju wirusa, który mutuje się bardzo szybko, o czym mówią czołowi rosyjscy naukowcy. To oczywiście prowadzi nas do przekonania, że nie jest to prosta rzecz.” Wszyscy słyszeli o raporcie Rockefellera wydanym w 2010 roku i wielu go czytało, dodał Małofiejew. Na pewno nie ma ludzi, którzy nie wiedzą o filmie, który niemal jest kopią opisującą obecną pandemię COVID-19. Tylko, że ten film został wyemitowany nie dziś, ale znacznie wcześniej.


Wiemy o Event 201, które zostało przeprowadzone przez Uniwersytet Johna Hopkinsa – dziś ma się „ podobać ”nam wszystkim z uwagi na grafikę, z powodu której powinniśmy się stresować i zobaczyć, ilu ludzi już umarło i umrze na świecie. Wszystko to prowadzi do konieczności przeprowadzenia śledztwa karnego.


Uważam, że Rosja jest w pełni zdolna do przeprowadzenia własnego dochodzenia przez Komitet Śledczy lub Federalną Służbę Bezpieczeństwa.


Takie śledztwo pozwoliłoby spokojnie i skrupulatnie zbierać informacje, ujawniając zbrodnię przeciwko ludzkości. W rezultacie może być konieczne, w razie potrzeby, przeprowadzenie nowego procesu w Norymberdze. A jeśli nagle to dochodzenie pokaże, że strasznie zmutowany wirus myszy ma naturalne korzenie, no cóż … Fakty mówią same za siebie. Uważam jednak, że potrzebujemy naszego niezależnego rosyjskiego dochodzenia


Konstantin Małofiejew przypomniał główny argument przeciwko sztucznym pochodzeniu COVID-19. Chodzi o to, że WHO nie popiera obaw odnośnie stworzenia wirusa ze złym zamiarem. Ale czy możemy wierzyć?


Oni (WHO. – red.) Są finansowani przez Billa Gatesa. W ciągu ostatnich kilku lat zainwestował 2 miliardy dolarów. Jak zademonstrują sprzeciw w stosunku do głównego sponsora? Oczywiście, że się nie zgodzą” ( chodzi o sztuczne pochodzenie) – podkreślił Malofiejew.

Przypomnijmy, że dziś Konstantin Malofiejew ogłosił, że zaraził się COVID-19. Mówił o objawach i poprosił mieszkańców Rosji, aby zadbali o siebie, pamiętając, że wirus rzeczywiście może nieść komplikacje. Jest to niezwykle niebezpieczne dla osób zagrożonych.

źródło:

https://tsargrad.tv/news/novyj-njurnbergskij-process-esli-potrebuetsja-rassledovanie-o-covid-19-dolzhna-provesti-rossija-malofeev_251143  ( tłum. własne -PZ)

22 Komentarze

Filed under Polityka

22 responses to “Nowy Trybunał Norymberski w sprawie ludobójstwa z użyciem COVID-19

 1. Boleslaw Deperas

  Putin ,Medviediew I wiekszosc obrzezanych i nieobrzezanych oligarchów zabija każdego który biedzie szukał kto wirusa opracował ! i roznosił po niemal całym świecie ! w czasie początku wojny( po majdanie) miedzy Słowianami z Ukrainy 2014 .Sam słyszałem w TV jak Putin plakal rzewnie , szlochał o ,przypadkach antysemityzmy w Ukrainie :):):)

  Polubienie

  • Ktoś

   Miło by było jakby tzw „polacy” zaczęli wreście OPEROWAĆ SŁOWAMI ODPOWIADAJĄCYM KRYJĄCYM SIĘ POD NIM POJĘCIOM gdyż

   SŁOWIANIN/ SŁAWIANIN – to nie genetyczny dziwoląg R1 a CZCICIEL SŁAWY (BOŻEJ) u nas w kulturze znanej jako Łada, Swaróg, Smok Wawelski czy Syrenka Warszawska. OBECNIE NIKT NIEJ NIE CZCI, różne (pro)ruskie czy (pro)szwabskie czy (pro)inne ŁACHUDRY se jeno nią swe AGENTURALNE GĘ BY WYCIERAJĄ uprawiając chucpę zwaną „polityke”..

   ROSJANIE NIE SĄ SŁOWIANAMI…. gdyż są TO POTOMKOWIE (mongoloidnych) MOSKALI (MOSCOVIA na mapach) jacy RUS (RUSSIA na mapach) i RUSINÓW czyli LACHÓW NAJECHALI, WYMORDOWALI a NIEDOBITKI ZAŻYDZILI w obecnych rosjan, tak samo jak LECHICKIE KOBIETY z terenów Litwy (Jagiełły) PRZYMUSOWO SPLUGAWIONO KOZACKIMI MĘŻAMI w obecne białoruskie TWARY…

   ROSSJA jako państwo NIGDY NIE BĘDZIE OSIĄ SCALENIE SŁOWIAN gdyż nawet w swoim herbie ma „ŁADĘ PRZEBITĄ WŁÓCZNIĄ”… co JEDNOZNACZNIE OKREŚLA ją jako ZYDOSATANISTYCZNEGO BANDYTĘ WYŻYNAJĄCEGO i OKUPUJĄCEGO dawną Lechię

   Zresztą w takim samym kontekście na roSSję mówi i samo żydostwo nazywając ją GOG…. czyli (kłamliwy) BELIAR czyli (pedalski) HAM czyli (chrześcijanożerny) JEZUS (IHS).

   GOG w wierzeniach znany jest też jako egipski GEB czyli ten co RAJ NAJECHAŁ (dokładniej najechał go z bratem (ABEL i SET) tyle że on zdechł)…. z CHCIWOŚCI, zstępny z WIELKIEGO GOGA zwanego MAGOG, MAHAGOG, MOLOH, MARYJA, ARYMAN, WIŚWAMITRA… etc

   zaś aspiracjami kremlowskiego NSDAP jest przywrócenie raSSiji ŚWIETNOŚCI BIZANCJUM….. to ten satanistyczny twór jaki dokonał PIERWSZEJ MASOWEJ RZEZI CHRZEŚCIJAN (SŁOWIAN) w tzw ERZE NOWOJEZUSOWEJ bo się nie udawało na soborach „POKOJOWO” przeforsować KULTU NIERZĄDNICY BIBLIJNEJ i jej PACHOLĘCIA jako KULTU BOSKIEGO…. po WYRŻNIĘCIU OPOZYCJI nie było już z tym „PROBLEMU”

   RUŚ także jako ETRUSK (ŚWIĘTY RUS) to pojęcia też odnoszące się do Łady jako „DO JEJ PAŃSTWA, jej LUDU”. czyli państwa HERY (blog „uleszka” się kłania) czy HORUSA (HYŻY RUS )

   słowo HEROS pochodzi od HORUS i odnosi się do MNIEJSZYCH NOLI, HERAKLES zaś do ich MORDERCY (lit. MORDERCA DZIECI HERY)

   RUSto też sanskryckie SURia z takimi samymi konotacjami jak ŁA.DA == tożsame zapisowi s.ŁO.WO (alfa i omega w biblii i też ARKA PRZYMIERZA KAINA z BOGIEM)

   to „ŁO” jako różnego rodzaju emblematy było na tarczach rycerstwa polskiego nim się nie dało SPLUGAWIĆ zabobonem woodooistycznym zwanym wiarą żydowską w wersji katolicyzm, takim nieco UCYWILIZOWANYM papuaskim LUDOŻERSTWEM skąd te wierzenia się WYWODZĄ…. z MU pod Pacyfikiem. Posągi z Wyspy Wielkanocnej patrzą w kierunku gdzie kiedyś była STOLICA tego WĘŻOWEGO KŁAMLIWEGO plemienia ASÓW, ASURÓW, ASGARDCZYKÓW… kryjących się dziś pod nazwą żydzi…

   Polubienie

   • paziem

    Zawsze się zastanawiam skąd się biorą takie ” cudaki” i matołki jak niejaki ” ktoś”, który jak krzyknie „sława”, „łada” i skończy na nieodłącznym ” śmierć ruskim”, to wydaje mu się, że wydał pomruk Peruna :)))
    Głąbie ” ktosiu” odsyłam do książek! Wskutek wyłącznie tańców na łące i lepieniu garnków przy ognisku nie odmienisz rzeczywistości, ani nie zasłonisz prawdy- arogancki cymbale!

    Polubienie

   • Piotr

    To jest świr Toronto z dawnego forum E.M.

    Polubienie

   • Ktoś

    SŁOWIANIE to LUDZIE SKUPIENI wokoło IDEI jaką jest RELIGIA, a nie grupa o określonej genetyce „JAKĄ NAJLEPIEJ WYKORZYSTAĆ JAKO SZABLE DO WOJOWANIA O KORYTO „ co widać w obecnej słowianogebelsiadzie

    w wykonaniu wszelakich krakowskich, opolskich, gdańskich, poznańskich, warszawskich, mazowieckich, suwerennych, wiernopolińskich czy innych targowickich patriotów…. OBCEJ RACJI STANU….

    co to im POLSKA się kojarzy JEDYNIE z KAWAŁKIEM PADLINY z jakiej należy WYRYWAĆ co SMAKOWITSZE KAWAŁKI i w zębach zanosić swemu ZAGRAMANICZNEMU PANU nadstawiając jednocześnie mu tyłek jak najszerzej… bo wtedy dopiero patriotyczny polak czuje swoje spełnienie…. jak mu w niego wsadzą ukochany proporzec…

    Polubienie

  • paziem

   Kim ,Bolesławie z Zapadnej Ukrainy, są niby ci ukraińscy antysemici? Pożyteczni idioci z OUN-UPA i spośród różnych spadkobierców tej szowinistycznej tradycji – do końca swego nieszczęsnego życia nie zrozumieją, że miejscowi i światowi Żydzi zaprzęgli ich do srania we własne gniazdo i niszczenia go, aż do ich bezrozumnego samozniszczenia.

   Polubienie

 2. Edward.

  https://www.bitchute.com/video/Zsg5PtwaNET1/
  Jerzy Zieba o sytuacji Polski – wazne.

  Polubienie

 3. przyjaciel

  Przydałby nam się reżyser typu Bogdan Poręba ale na dzisiejsze czasy, żeby na dużym ekranie pokazać w różnych filmach alternatywną historię Polski, mit solidarności itd. Do tej roli nadawałby się znienawidzony Patryk Vega, w swoich filmach ukazuję prawdę ale w pigułce i dlatego jest krytykowany przez różne środowiska.
  Co do Putina, gdyby był po naszej stronie nie trzymałby się z pejsami i ujawniałby społeczeństwu rożne fakty, tak że sami znienawidziliby swoją władzę, tymczasem siedzi cicho na tyłku i odgrywa swój scenariusz.

  Polubienie

 4. Edwards

  Putin odgrywa patriotycznego błazna dla naiwniaków, którzy dostają sraczki oglądając fotki z jego udziałem – podrzucanie gdzie tylko się da przez rosyjskojęzyczne służby dbające o stały stan rzeczy na Kremlu, czyli ciąg dalszy grabieży majątku matki Rosji.
  Putin gra w tej samej globalnej orkiestrze – podobnie, jak Jelcyn, przy czym dla niepoznaki robi to bardziej subtelnie.
  Jest tak zwanym miękkim Jelcynem, czyli kontynuatorem polityki Borysa, ale w sposób bardziej wyrafinowany.
  Jeszcze za rządów Jelcyna Putin – człowiek służb był przygotowywany do obecnej jego roli. Tylko sam fakt przejęcia przez niego władzy nie powinien pozostawiać żadnych złudzeń. Ówcześni ludzie u władzy na Kremlu nie przekazaliby jej bez rozlewu krwi człowiekowi i jego ekipie, który miałby zagrozić ich interesom. Drobne incydenty, jakie się potem pojawiały to teatr dla głupich gojów.
  Albo drugi przykład z Ukrainą, którą przy udawanej pomocy dla Noworosji oddał w łapy syjonistycznym bandytom?
  Dlaczego tylu dzielnych patriotów wschodnich republik Ukrainy zostało zneutralizowanych w drodze odsunięcia od stanowisk dowódczych lub podłych zamachów? Nie sądzę, aby za wszystkim stali tylko żydo-banderowcy?
  Pozostaje tylko sprawa Krymu do rozwiązania?
  Albo trzeci przykład z wprowadzeniem w myśl mafii globalnej stanu wyjątkowego na terytorium Rosji – odnośnie tej fałszywej epidemii. Tak nie robi wolny przywódca kraju. Wystarczy tylko porównać z zachowaniem prezydenta Białorusi?

  Polubienie

  • Piotr

   Prezydent Białorusi spotykał się w ostatnim czasie kilka razy u siebie spotkania były ciepłe i serdeczne z Morawiewem oczywiście spotkania oficjalne.Minister finansów Białorusi za zgodą Łukaszenki kilka lat temu skomlał o pożyczkę z instytucji unijnych oczywiście z wiadomych przyczyn dostał kopa i nie dano mu nawet jednego dolara.Łukaszenka akceptuje u siebie kryptowaluty wspiera je jak również popiera powstawanie na Białorusi kopalni BTC.
   Stary dobry Łukaszenka był 10 lat temu gdzie pokazywał jewrounii fakolca dziś mimo tego że w temacie świra wirusa zachowuje się wzorowo to i jemu jaja znacznie się skurczyły w temacie bata na żydów którzy opluwają jego kraj w propagandzie anglosaskiej.

   Polubienie

 5. Edwards

  Uważam, że Rosja jest w pełni zdolna do przeprowadzenia własnego dochodzenia przez Komitet Śledczy lub Federalną Służbę Bezpieczeństwa.

  Takie śledztwo pozwoliłoby spokojnie i skrupulatnie zbierać informacje, ujawniając zbrodnię przeciwko ludzkości. W rezultacie może być konieczne, w razie potrzeby, przeprowadzenie nowego procesu w Norymberdze. A jeśli nagle to dochodzenie pokaże, że strasznie zmutowany wirus myszy ma naturalne korzenie, no cóż … Fakty mówią same za siebie. Uważam jednak, że potrzebujemy naszego niezależnego rosyjskiego dochodzenia

  ——————————————————-

  Zgadza się … .

  Rosja mogłaby to przeprowadzić, ale jest jeden problem na drodze … .
  Rosyjscy wojskowi muszą najpierw zrobić porządek na Kremlu, czyli odsunąć od władzy obecną ekipę udającą dobrych Rosjan – następnie przeprowadzić śledztwo i skazać.
  Dopiero po tym można by się zabrać za sprawę sprokurowania w skali globalnej fałszywej epidemii, czego skutki dopiero nadejdą.

  Polubienie

 6. Edwards

  Uważajcie na fałszywe flagi. KOLEJNE BOLKI SZYKUJĄ SIĘ DO WŁADZY!

  Polubienie

 7. Piotr

  Tak Edziu stare dobre czasy minęły kiedy ci wyciągałem wpisy za sekundę teraz będziesz czekał parę dni niczym Tadek pisior wyciągnie ci wpis ze spamu bo najpierw ogląda TV Republikę potem wygrzewa się na słoneczku czyta gazetę polską a na końcu sprawdza w spamie i koszu wpisy w wordpresie.
  Zmienił zdanie na temat pisdowszczyzny no bo przecież pisdowszczyzna dawała minutę temu 13 a obiecuje nawet 14.
  Co ty Edek u tego pisiora robisz na portalu.Niech sobie lepi z plasteliny te swoje zasrane ośmiornice i inne krasnoludki.

  Swoją drogą może pan prezes WPS1 napisze w imieniu WPS1 taka prośba bo nie jestem w temacie a to dość dawno było jak to było z tym portalem Wierni Polsce byłaby pełna jasność.Dziękuję że Andrzej Szubert jasno się w tym temacie wypowiedział rozumiem też ze pewnie prezes też o tym pisał nie raz ale nie każdy o tym słyszał i dobrze by było wiedzieć o co to chodziło z tą kradzieżą portalu.

  Polubienie

 8. Piotr

  Swoją drogą blog opolczyka czytają ludzie nawet jego wrogowie.Nie było mnie kilka dni w internecie bo robię sobie przerwy wracam czytam discord a tam kilka głosów że robię u opolczyka za lizydupę ale jak pisze andrzej nie ma się czym przejmować obszczymurków jest wszędzie pełno.

  Polubienie

 9. joko

  w stanie Arizona (w który dane dotyczące Indian są prowadzone rzetelnie) okazuje się, że Indianie stanowią 16 proc. zmarłych od koronawirusa, choć jest ich tylko 6 proc. ludności całego stanu. W Nowym Meksyku rdzenni Amerykanie stanowią mniej niż 10% populacji, ale ponad jedną trzecią przypadków koronawirusa.

  I jeżeli w całym USA dane uwzględniają podział pacjentów co do pochodzenia etnicznego, to akurat Indian ponad połowa stanów nie chce uwzględniać jako oddzielnej kategorii.

  Jak pisze angielski Guardian, nie oznacza to wcale, że Amerykanie z innym kolorem skóry niż biały są bardziej podatni na zaatakowanie przez COVID-19. Mówi to tylko o tym, że mają o wiele gorszy dostęp do medycyny, czystej wody i zdrowej żywności, co pociąga za sobą większe ryzyko powikłań w trakcie i po chorobie. Na przykład rdzenni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych na cukrzycę chorują trzy razy częściej niż pozostali obywatele USA.

  Guardian informuje, że Indiańska Służba Medyczna, chronicznie niedofinansowany federalny system opieki zdrowotnej, który obsługuje 2,5 miliona plemiennych obywateli w 37 stanach, codziennie publikuje wyniki testów podczas wybuchu koronawirusa, lecz skarży się, że dane mogą być niepełne, ponieważ ze względu właśnie na brak funduszy szpitale IHS zmuszone są do odsyłania swoich pacjentów do innych szpitali poza ich systemem.

  Haniebne jest podejście państwa, które swoją potęgę zbudowało na krwi rdzennych mieszkańców tego kontynentu.
  https://strajk.eu/usa-umierajacy-indianie-nas-nie-interesuja/

  Polubienie

 10. Żydo-medialna propaganda szwankuje i oskarża o szerzenie teorii spiskowych niewierzących w żydowską propagandę pandemii Covid-19
  __________________________________________________

  „Branża funeralna nie wierzy w zabójczy efekt epidemii koronawirusa w Polsce. W ostatnich tygodniach spada liczba pogrzebów. W niektórych regionach kraju nawet o 40 proc.”, informuje portal Wirtualna Polska.

  https://www.pch24.pl/spada-liczba-pogrzebow–branza-funeralna-nie-wierzy-w-zabojczy-efekt-epidemii-koronawirusa,75659,i.html

  Polubienie

  • Edwards

   Panie Darku,

   ta cała branża funeralna w naszym kraju pewnie zacierała już ręce na wieść o żydowskiej pandemii, a tu masz babo placek – gojów umiera mniej podczas epidemii, jak zwykle.
   To jedna z nielicznych branż, która liczyła na olbrzymie zyski, a tu okazuje się, że kryzys też ich nie ominie.
   Wniosek z tego taki, że im mniej chodzisz do lekarzy, tym dłużej pociągniesz … .

   Polubienie

 11. koniko

  kejkut stary czyli s.m
  WPISANIE TU JEGO NAZWISKA I BAN AUTOMATYCZNY JAK NA trollni MARUCHA

  Co jest grane zróbcie coś z tym, bo coraz bardziej mi coś tu śmierdzi?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.