Nie taki wirus straszny jak go malują – część I

W Izraelu najwięcej zakażonych koronawirusem wśród ultraortodoksyjnych Żydów. Bo nie przestrzegają zasad. (za żydowską gadzinówką Michnika)

___________________________________

Nie taki wirus straszny jak go malują – część I

Pytam znajomych, czy widzieli, a może słyszeli o jakiejś osobie z sąsiedztwa chorej na covid19. Nie widzieli, nie słyszeli.

A jednak znacząca większość uzbrojona w maski wpadła w panikę i posłusznie stosuje się do zarządzeń kłamców i dyletantów. Ponad połowa ludzi już z mieszkania wychodzi w kagańcu (tj. w masce) i zwróci uwagę drugiemu, by zachował przepisowe dwa metry odległości.

Milczą ludzie na ulicy. Ledwie ‚dzień dobry’ powiedzą i nadchodzą czasy, że bliźni nie jest tym, który może poinformować, pomóc i pocieszyć, lecz jest potencjalnym nosicielem wirusa, którym może zarazić. Zanika zwyczaj podawania ręki, znak przyjaźni czy akceptacji. A jest to zwyczaj znany już praczłowiekowi. Podanie otwartej dłoni było znakiem, że nie trzyma się w ręce kamienia czy ostrego narzędzia, że ma się przyjazne intencje wobec spotkanej osoby.

O gospodarczych skutkach tych zawirowań już pisałem. Przypomnę tylko, że wirus będzie w sumie jedynie cząstką kryzysu czy może upadku gospodarki, który dotkliwie odczujemy za rok lub dwa. Nie było jeszcze koronawirusa, a eksperci ekonomiczni przewidywali kryzys, jakiego nie znał jeszcze świat współczesny.

Tu powinienem podać parę liczb, które wynotowałem, ale te liczby nic właściwie nie mówią, tyle w nich chciejstwa i samowoli. Porównajmy na przykład Szwecję i Białoruś, liczące w granicach po 10 mln mieszkańców. Szwecja 21 520 zakażeń i 2 653 zmarłych, Białoruś 15 828 zakażeń i 97 zmarłych. Chyba nikt nie uwierzy, że na Białorusi opieka lekarska jest na wyższym poziomie niż w Szwecji.

A skąd relatywnie duża ilość zgonów we Włoszech, Hiszpanii czy w stanie Nowy Jork? – Niemiecki mikrobiolog prof. dr med. Sucharit Bhakdi wyjaśnia, że w tych krajach dokonuje się obowiązkowej obdukcji zmarłych, wykazujących objawy podobne do objawów zachorowania na covid19. W ten sposób zmarli z powodu niewydolności dróg oddechowych zaliczani są w większości do ofiar koronawirusa.

Tu dodam, że prof. Bhakdi stwierdza, iż w zasadzie nie jest przeciwnikiem szczepień. One mają sens w przypadku ciężkich chorób (dyfteryt, tężec, polio, koklusz), powodowanych przez bakterie niezmieniające swej postaci lub zmieniające się tylko w niewielkim stopniu (odra, różyczka, świnka).

Jeśli wirus jest niegroźny lub mutuje – kontynuuje profesor – wtedy szczepionki nie mają uzasadnienia. Każde szczepienie przynosi niebezpieczeństwo działań ubocznych. Tak więc zamrożenie gospodarki z powodu covid19 jest bezsensowne.

Autor: Zygmunt Bialas

za: https://zygumntbalas.neon24.pl/post/155025,nie-taki-wirus-straszny-jak-go-maluja-czesc-i

_________________________________

_________________________________

Pojawia się jednak światełko w tunelu zachodniej demokracji. Międzynarodowy Żyd (MŻ) uznał, że już czas odstąpić od restrykcyjnej prewencji chroniącej przed Covid-19 i jak na komendę kolejne żydowskie reżimy Zachodu zaczynają realizować jego zalecenia.
Ciekawe jest tylko to, czy zalecenia MŻ wynikają ze spadku ilości zachorowań, które są dość wątpliwe i których chyba nie było, czy z obawy przed reakcją coraz bardziej sfrustrowanych społeczeństw.

Tymczasem w powszechnych żydo-mediach pojawia się coraz więcej audycji, które przekonują, że epidemia Covid-19 to prawda, a ci co w to nie wierzą ulegają teoriom sPiSkowym, że Covid-19 to żydowska robota – i nasze staropolskie przysłowie, że „na złodzieju czapka gore” nie będzie tu od rzeczy.

MŻ liczy teraz na eldorado, bo wszystkie kraje, którym narzucił epidemię Covid-19 i wymusił gospodarcze restrykcje, będą zmuszone do zaciągania u MŻ ogromnych kredytów dla ratowania swoich obywateli i gospodarek. – I tu zastanawia mnie niezmiennie jedna kwestia. Otóż pieniądz jest ekwiwalentem wykonanej pracy. Jeśli niemal wszystkie kraje, włącznie z tymi najsilniejszymi, największymi i najbogatszymi, są zadłużone u MŻ i będą zadłużać się jeszcze bardziej, to wychodzi na to, że Żyd jest najpracowitszym stworzeniem na Ziemi. Te kilka, czy kilkadziesiąt tysięcy żydowskich właścicieli banków i korporacji zaharowuje się za kilka miliardów obiboków (?) – teraz przynajmniej wiadomo, dlaczego to naród wybrany przez boga.

Dariusz Kosiur

59 Komentarzy

Filed under Polityka

59 responses to “Nie taki wirus straszny jak go malują – część I

 1. markglogg

  Jeśli niemal wszystkie kraje, włącznie z tymi najsilniejszymi, największymi i najbogatszymi, są zadłużone u MŻ i będą zadłużać się jeszcze bardziej, to wychodzi na to, że Żyd jest najpracowitszym stworzeniem na Ziemi. Te kilka, czy kilkadziesiąt tysięcy żydowskich właścicieli banków i korporacji zaharowuje się za kilka miliardów obiboków (?) – teraz przynajmniej wiadomo, dlaczego to naród wybrany przez boga.

  Bardzo ładne, to już nie tylko 25-letni podówczas Karol Marks, blisko 180 lat temu publicznie zauważył, że „praktycznym bogiem żydostwa jest PIENIĄDZ oraz HANDEL, ale podobną opinię o tymże „bogu Żydów i bogatych chrześcijan” głosił także, blisko dwa tysiące lat temu, cesarz Hadrian w liście do swego teścia.

  Ale tylko 25-letni Karol Marks 177 lat temu zapowiedział, że UWOLNIENIE ŚWIATA OD HANDLU I PIENIĄDZA to będzie PRAWDZIWE WYZWOLENIE ŚWIATA od PRAKTYCZNEGO ŻYDOSTWA, a zatem i praktyczne zniknięcie tej socjalnej „grupie” religii.

  Polubienie

 2. Klemens

  Maski i strach – schemat z XX w.

  Polubienie

 3. ‚A jest to zwyczaj znany już praczłowiekowi. Podanie otwartej dłoni było znakiem, że nie trzyma się w ręce kamienia czy ostrego narzędzia, że ma się przyjazne intencje wobec spotkanej osoby.’

  Nie, to wyobrażenie wywodzące się z przekonania, że dawni ludzie żyli w wiecznym zagrożeniu, czy też że człowiek z natury żywi złe intencje wobec bliźniego. Dawniej rękę podawało się „wyżej” niż dziś, tj. na poziomie serca i chodziło tu o zaznaczenie serdecznych relacji. Inna sprawa, że z czasem nauczono ludzi podawać dłoń w inny sposób, tak że dziś witamy się często bardziej na poziomie genitaliów niż serca. Tego warto się oduczyć.

  No a co do Covidu-19, to wiadomo.

  Osoba z mojej rodziny pracuje w domach opieki w Anglii. Od niedawna wykonuje się tam testy na Covid i oczywiście okazało się, że mnóstwo rezydentów jest zarażonych.

  No i co? No i nic… Gdyby nie zrobiono testów, można by było pracować normalnie, a tak każą im zakładać kombinezony. Poza tym szczegółem nie ma żadnej różnicy : )

  Polubienie

 4. Edwards

  Pakowacz pakietów wyborczych zaraził się koronawirusem … .

  Pracownik firmy, przygotowującej na zlecenie Poczty Polskiej pakiety wyborcze do zbliżających się wyborów prezydenckich, zaraził się koronawirusem.

  https://wolnemedia.net/pakowacz-pakietow-wyborczych-zarazil-sie-koronawirusem/

  Polubienie

 5. Edwards

  Czy niebawem będziemy mieli powtórkę z Sajgonu?

  Odziały zbrojne Talibów konsekwentnie zbliżają się do stolicy Afganistanu.

  Pod koniec lutego tego roku Amerykanie podpisali kapitulację, lecz teoretycznie ich pełne wycofanie, jak i resztek innych przegranych oddziałów NATO, ma się skończyć dopiero w przyszłym roku.

  Talibowie, którzy przyjęli warunkową kapitulację amerykańską w lutym, do końca marca, zgodnie z umową, nie atakowali jednostek NATO (głównie amerykańskich), lecz ta sytuacja może się zmienić. Na razie ruch oporu atakuje przede wszystkim jednostki rządów kolaboracyjnych, regularnie zbliżając się do stolicy, co może zagrozić główniej lotniczej bazie amerykańskiej w Bagram, na północ od miasta. Rzecznik Pentagonu pytany o przyczyny cenzury powiedział tajemniczo, że „publikacja danych nie posunie spraw do przodu”, prawdopodobnie chce ukryć rozmiar porażki NATO. Jedyne, co wiadomo oficjalnie, to, że aktywność zbrojna ruchu oporu jest „na poziomie wyższym niż dotychczasowe normy sezonowe”.

  https://wolnemedia.net/nato-po-porazce-w-afganistanie-cenzuruje-statystyki/

  Polubienie

  • Piotr

   Edek bardzo ciekawe informacje.Na marginesie wyłącz Zenkowi internet bo znowu buszuje po sieci.Chłop powinien po chorobie odpoczywać.

   Polubienie

 6. nina

  —————– 5G ?????

  Polubione przez 1 osoba

  • Kilka szklanych butelek z benzyną i po nadajniku.

   Polubienie

   • Edwards

    @ Paweł Samoń 3 Maj 2020 o 19:42

    Tutaj masz następne narzędzie globalnych – psychopatycznych bandytów, które służy do wywoływania zmian klimatycznych na wybranym obszarze globu ziemskiego.

    W porównaniu z tą bronią bomba jądrowa, to dziecinna zabawka.
    System ten ma też powstać w Polsce.

    Żeby to zniszczyć, to cysterna benzyny będzie za mało, ale najpierw będziesz musiał pokonać zbrojne oddziały, system monitoringu i kilometry zasieków z drutu kolczastego – strzegące tego.

    HAARP – broń totalnego zniszczenia … .

    HAARP czyli “High-frequency Active Auroral Research Program” (Aktywna aureola Wysokiej częstotliwości fal) jest to ściśle tajna amerykańska broń, której początki sięgają 1900 roku. Broń ta jest oparta na wynalazkach Nicola Tesli i polega na bezprzewodowym przesyłaniu fal różnej częstotliwości oraz prądu. Jest to w istocie globalny oręż, którego siła zdolna jest modyfikować pogodę-wywoływać w wybranym miejscu planety, trzęsienia ziemi, huragany i wysokie na kilka pięter powodzie i długotrwałe susze, a nawet-gdy zajdzie potrzeba, zniszczyć wszelkie życie.

    Czy można sobie wyobrazić broń, przy której bomba atomowa to dziecinna zabawka? Ano nasi kochani naukowcy kochający pokój i dobrobyt na zamówienie iluminatów stworzyli uzbrojenie, za pomocą którego unicestwić można każdy system łączności, przesyłania energii, unieszkodliwić lecące samoloty, rakiety lub pojazdy kosmiczne, zaglądać bez pośrednictwa satelity za horyzont lub pod powierzchnię ziemi, powodować samodetonację amunicji lub gazociągu i co-najbardziej niewiarygodne-manipulować na ogromną skalę ludzkimi umysłami. Ale to nic. Broń ta potrafi wywołać może różnego rodzaju katastrofy „naturalne” przez potężne impulsy elektromagnetyczne, które są w stanie nie tylko modyfikować pogodę, ale także powodować awarię wszystkiego, co ma związek z elektrycznością, wywołać sztucznie trzęsienie ziemi (ostatnio w Iranie) o ogromnej sile wzbudzanej w płynnym jądrze ziemi, niszczyć wybrane cele za pomocą plazmy oraz przesyłać fale bezpośrednio do mózgów (emitery mają możliwość nadawania tych samych fal co mózg) wywołując odmienne stany emocjonalne. Za pomocą takich nadajników można nawet wypalać w jonosferze dziury, wystawiając wszystko co pod nimi na zabójcze działanie promieni kosmicznych.

    Więcej na:
    https://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-haarp/

    Tutaj masz ten system na terenie Niemiec:

    Polubienie

  • skretowicz Z

   w Obecnej „cywilizacji Biblijnej:)”Ufac! Wierzyc,oficjalnym rządowych ,akademickim wiadomością czy apelom ,deklaracjom ,sejmowym czy parchlamentowym deklaracjom! to tak samo jak gdyby zaufać ,uwierzyć emerytowanej kurwie ! która mówi ze ma jeszcze blone dziewicza:)

   Polubione przez 1 osoba

 7. paziem

  Najnowsze oceny raz jeszcze potwierdzają, że koronawirus, to nie problem biologiczno-medyczny, a przede wszystkim zjawisko społeczno-gospodarcze
  i polityczne

  Polubienie

 8. Edward.


  Informacje szok!!!Seria aresztowan w USA.
  Ciekawe czy to prawda!!!

  Polubienie

  • paziem

   Proszę o nie zamieszczanie nie sprawdzonych sensacji. O serii aresztowań w USA słyszymy już od niemal roku. Sądzę, że póki co, to coś w rodzaju zastępczego serialu sensacyjnego, za jakim przepadają Amerykanie.

   Polubienie

  • Easy Rider

   Zapewne wszyscy chcielibyśmy, aby tak było, ale niestety, zdjęcie z Sorosem jest nieudolnym fotomontażem. Proszę przyjrzeć się dokładnie, na pełnym ekranie połączeniu dłoni policjantów z ubraniem S. Zresztą, „Filantrop” prawdopodobnie nie żyje już czwarty rok – co oczywiście nie oznacza, że jego plany nie są przez kogoś nadal realizowane.

   „Fejkowe” zdjęcie jakoby aresztowanego Sorosa nie oznacza, że jakieś aresztowania celebrytów, zamieszanych głównie w afery pedofilskie, nie są lub w najbliższym czasie nie będą w USA realizowane. Początkiem było aresztowanie Epsteina, którego w więzieniu odwiedził „seryjny samobójca”.

   Polubienie

  • skretowicz Z

   w Obecnej „cywilizacji Biblijnej:)”Ufac! Wierzyc,oficjalnym rządowych ,akademickim wiadomością czy apelom ,deklaracjom ,sejmowym czy parchlamentowym deklaracjom! to tak samo jak gdyby zaufać ,uwierzyć emerytowanej kurwie ! która mówi ze ma jeszcze blone dziewicza:)

   Polubienie

 9. paziem

  Takie pytania jak Herbert Kickl zadał kanclerzowi Austrii warto i powinno się zadać naszym cymbałom z rządu PiS z Pinokio Morawieckim na czele:

  Polubienie

 10. Ktoś

  Tym czyli WĄGLIKIEM

  zamierzają PiS.DA.iaki a raczej ich ameełykańsko-ruskie mocodawce

  OPRYSKIWAĆ z DRONÓW WAFFEN SS POLIN polskie miasta tak jak teraz to czynią z PRÓBNYMI OPRYSKAMI owych miast SARINEM-19 (dla zbadania prądów powietrznych)

  by wywołać ZAPOWIADANĄ na JESIEŃ PANDEMIĘ czyli COVID -2020

  nie jest wykluczone także CELOWE ZATRUCIE POPRZEZ NICH UJĘĆ WODY PITNEJ (WODOCIĄGÓW) (większy „APOKALIPTYCZNY EFEKT”)

  zwłaszcza, iż są wszystkie w rękach ZAWSZE WROGIEJ Polakom i zawsze kolaborującej ze wszelkimi jej wrogami nacji

  bo to, iż na jesień 2020 SZYKOWANA jest Polakom

  ROZPIERDUCHA (administracyjnie wywołanym) „GŁODEM”, (ugadaną w Londynie) „WOJNĄ”, „POMOREM” (od WĄGLIKA czyli PiS.ID-2020) i POŻOGĄ jest WIĘCEJ NIŻ PEWNE

  PRAWDZIWY ŁADUNEK ANTONOWA z „CHIŃSKIMI” „MASECZKAMI”
  https://marucha.wordpress.com/2020/05/02/covid-19-a-amerykanskie-biolaboratoria/

  Polubienie

 11. Nie ma żadnej pandemii

  „Obudźcie się ludzie, nie ma żadnej pandemii. Zdejmijcie maski!”

  Polubienie

  • piotr

   Dziś z chęcią ściągam tylko zapłać 500 złotych za mnie jak mnie gliny złapią i uchroń mnie przed chowem rydzykowym jak zobaczą mnie bez maski a taki odważny jesteś sam ściągnij tylko potem nie becz bo masz zapłacić 500 złoty kary.W internecie to każdy superman ale jakoś nie widać żeby w realu ktoś się burzył przeciwko maseczkom dla owiec.Wszyscy chodzą bo rząd kazał jakby im rząd kazał chodzić goło po ulicy i się ruchać bo to odpędza koronę to też by to robili to o czym ty chłopie piszesz.
   Masz na wyrzucenie 500 złotych albo chcesz dostać karczychą od rydzykowych to łaż bez oznaczenia rothschildowskiego dla gojów.

   Polubienie

   • paziem

    Panie Piotrze przestań pan pieprzyć i nie zanudzać z Rydzykowcami. Zdaje sie wczoraj były urodziny łojca dyrektora, to trzeba bylo jechać do Torunia i złożyć hołd…najlepiej w maseczce na twarzy i z prezentem w ręku

    Polubienie

   • Piotr

    Panie prezesie a co mnie prosiaki od rydzyka obchodzą.Po prostu nie lubię takich gierojów przed PC bo jakoś w realu odwagi im brak.Namawia proszę bardzo ściągajmy maski z ryjów mnie stać zapłacić codziennie po 500 złotych kary bo u mnie gliny co 5 minut jeżdzą ulicą na patrolach a pan zapłaci to po co głupie apele.Jednego człowieka nie widziałem aby maskę z mordy zerwał i przestał w niej chodzić.

    Polubienie

   • Piotr

    Jeszcze jedno dodam.Pan sobie spokojnie żyjesz w Łodzi przyjedz pan do mnie na wieś do lubelskiego gdzie tych półmózgów na wsi jest 80% luda jak przed wojną żydów to inaczej pan będzie śpiewał jak cztery babcie zbluzgają pana za kichnięcie na ulicy nie mówiąc o braku maseczki.W nich jest tyle agresji ze bez problemu jajka mogą panu urwać pan z nimi nie masz w tej Łodzi do czynienia nie żyjesz z nimi to co pan o nich wiesz.

    Polubienie

 12. nina

  —————————- WAŻNE !!! żydoski scenariusz .

  Polubienie

 13. markglogg

  No i dzisiaj pierwsza „zagraniczna” wiadomość w Radio24 była o tym, że amerykański minister Pompeo oficjalnie oskarzył ChinyLudowe, że to z „ich” laboratorium w Wuhan „wyciekł wirus, który wywowołał Światową Paqndemię COVID-19.

  Natomiast dwa dni wcześniej, dekretem prezydenta Trumpa, został „zabezpieczony” przed koniecznością zeznań w Kongresie USA, główny „wirolog” tego mocarstwa, dr. A. Fauci, dyrektor NIAD, który w 2018 wsparł pracę JEGO laboratorium w Wuhan, rządową amerykańską dotacją ponad 4 milionów dolarów. (Prawie wszyscy, co znaczniejsi chińscy pracownicy tego PONADNARODOWEGO laboratorium, pracowali wcześnie w placówkach badawczych USA i Zach. Europy.)

  Tak jak kryzys 1929 roku na GIEŁDZIE w Nowym Jorku, spowodował dojście do władzy Hitlera w Niemczech i II WŚ, tak „sprawa Wuhan” to ewidentne ZARZEWIE bardziej ENERGICZNYCH działań USA w Azji, na wzór „odkrycia”, że ataku na WTC 9-11 2001 roku dokonali Talibowie z jaskiń w Afganistanie.

  Tzw. „polskie ZAMORDNIKOWE mohery” i ich RZĄD POLSKO-DUDOWSKI oczywiście w to z NADZIEJĄ uwierzą.

  Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   Swoją drogą, to ciekawe, że Chińczycy niczego nie nauczyli się z niedawnej historii wojen opiumowych i zawierzyli Anglosasom. Amerykanie znaleźli prosty sposób na zlikwidowanie swojego zadłużenia wobec Chin i wyzucia ich z zakupionych nieruchomości w USA oraz z tzw. ” amerykańskich papierów wartościowych” ( mogących być wartych ostatecznie tyle co papier toaletowy). Po prostu wszystko to pójdzie na ” zadośćuczynienie” za straty USA z tytułu ” chińskiego wirusa” z Wuhan. I po ptokach. Czyli żydo-anglosaski kapitał zarobi dwa razy.

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Wielu pisze, że „Chińczycy już uzależnili i rozegrali Zachód”.

    To nie Chińczycy zrobili , ale pazerni biznesmeni ” cywilizacji łacińskiej” pod dyktando narodu przebranego.

    Z tą dominacją i wszechmocą chińską, to oczywiście bajki z mchu i paproci.
    Bezmyślne powtarzanie sloganów wbijanych w głowy owieczek ” cywilizacji łacińskiej” przez psychopatów spośród narodu przebranego.

    Polubienie

   • Edwards

    Zgadza się panie Pawle,
    zanosi się bowiem, że to Chińczycy zostali rozegrani finansowo wskutek tej samej bezmyślności, którą wykazało się wcześniej bardzo wiele krajów. Nie wyciągnęli także żadnych wniosków z własnej historii, kiedy byli żydo – anglosaską kolonią. Ilość złota, którą skupili wcześniej, to niewiele w porównaniu z tym co stracą. Kto to o zdrowych zmysłach oddaje pieniądze do żydowskich banków lub topi je w inwestycjach na kontrolowanym terenie przez tychże samych przebierańców. Przecież oni nie wyznają żadnych zasad.
    Wychodzi na to, że Chińczycy są jedynie dobrzy, jako wyrobnicy dla MŻ i nic więcej, bo własnego pomyślunku mają nie za wiele.
    Przy czym ratuje ich tak zwany kij o dwóch końcach i w ramach zadośćuczynienia mogą przejąć majątek korporacji, które swoje moce produkcyjne posiadają w Kraju Środka.
    Zobacz panie Pawle, jak Chińczycy rozbudowali mocno własną armię, a tu przyszedł świrus i wszyscy w maseczkach, a gospodarka prawie leży. To także zidiociała cywilizacja wskutek masowego w ostatnich latach napływu tak zwanej zachodniej kultury.
    Co do Iranu?
    Irańczycy także popełnili podobne błędy – lokując swoje pieniądze u żydo – Anglosasów, ale widzę, że teraz już zmądrzeli.
    Gdyby wszyscy główni gracze nie brali bezwartościowych papierków za swoje dobra, to ten USrajski i jego przystawek żydo – kapitalizm razem z CIA i NATO dawno by zdechł.

    Polubienie

   • Piotr

    Dodam do tego że Chiny , Iran oraz Wenezuela zafascynowały się BTC co też im na zdrowie nie wyszło.Podobnie Łukaszenka pokochał BTC i buduje kopalnie oby mocno z tego powodu nie pierdnął.

    Polubienie

   • paziem

    Pieniądz elektroniczny, to jest dobry pomysł pod pewnymi warunkami: 1) państwo jest suwerenne, 2) bank jest narodowy i wyłącznie on jest emitentem tego pieniądza, 3) na rachunkach obywateli księgowany jest na poziomie dywidendy narodowej lub minimum socjalnego w korelacji do fizycznej produktywności gospodarki, 4) oprócz pieniądza elektronicznego emitowany jest także denominowany w pieniądzu gotówkowym lub kredycie inwestycyjnym pieniądz pod wyłączną kontrolą banku narodowego i krajowych banków spółdzielczych lub państwowych bądź komunalnych banków inwestycyjnych.

    Pieniądz elektroniczny poza kontrolą rządu narodowego jest całkowitym nieporozumieniem i wyłącznie spekulacyjnym i aspołecznym instrumentem parafinansowym.

    Polubienie

   • Edwards

    Piotr … .

    Krypto waluty to jeden z pomysłów służb na zasilanie czarnych budżetów w podobny sposób, jak to czynią za pomocą prostytucji, nielegalnego handlu bronią, narkotykami (w tym alkoholem i wyrobami tytoniowymi), ludźmi, metalami i kamieniami szlachetnymi, etc.

    Zasada działania systemu krypto walut oparta jest na kryptologii służb wywiadowczych USA i Izraela.
    Należy pamiętać, że system kryptologii i rozszyfrowywania został opracowany, użytkowany, a potem wycofany na długo przed wdrażaniem bazowej platformy krypto walutowej dla Bitcoina i następnie innych jemu podobnych.

    Krypto waluty to narzędzie do strzyżenia naiwnych gojów z owoców ich pracy.
    System szyfrowania i dostępu do krypto walut powstał w National Security Agency (NSA).
    Ten Satoshi Nakamoto – tak zwany wynalazca jednej z platform o nazwie Bitcoin to podstawiony przez służby słup o nieistniejącej osobowości.

    W siedzibie Narodowej Agencji Bezpieczeństwa działa wielka drukarnia NSA i wytwórnia mikroprocesorów dla potężnego parku komputerowego agencji, która prowadzi także Narodową Szkołę Kryptologiczną.

    NSA utrzymuje stacje nasłuchowe między innymi i w prowincji Xinjang, na północno-zachodnim końcu Chińskiej Republiki Ludowej, w pobliżu granicy z Rosją. W czasie zimnej wojny wykorzystywane były one do monitorowania radzieckich poligonów rakietowych i jądrowych.

    Ciekawy kraj te Chiny, co?

    Widzę, że fascynuje Ciebie ta forma inwestowania?
    Zatem życzę miłego inwestowania w krypto – waluty!

    Polubienie

   • Edwards

    „Pieniądz elektroniczny poza kontrolą rządu narodowego jest całkowitym nieporozumieniem i wyłącznie spekulacyjnym i aspołecznym instrumentem parafinansowym.”

    Zgadzam się panie Pawle, ale większość naiwniaków nabiera się na cinkciarzy – nie rozróżniając istoty problemu.
    Lecą do żydowskich ponadnarodowych krypto walut niczym ćmy do światła.

    Ps.
    Ten pan Piotr – także zasilił służby swoimi wysupłanymi ciężko zapracowanymi pieniędzmi. Teraz ciągle go to gryzie, a nie słuchał mnie, kiedy mu to odradzałem.

    Polubienie

   • Piotr

    Pieniądz elektroniczny poza kontrolą rządu narodowego jest całkowitym nieporozumieniem i wyłącznie spekulacyjnym i aspołecznym instrumentem parafinansowym.

    Rozumiem tylko że to cały pic polega na tym że BTC nie kontrolują rządy narodowe i banki dlatego nazwano to ustrojstwo kryptowalutą.Gdyby BTC konrolowany był przez rządy narodowe i banki to jaka to by była wtedy kryptowaluta i na ten lep nabrano wielu naiwnych.
    Gdyby pieniądz elektroniczny był kontrolowany przez rządy i bank centralny to po co wtedy nim sobie głowę zawracać fiaty wystarczą jak mawia Mourini a nie pusty BTC za którym nic nie stoi.
    Edek jak tym mnie ostrzegałeś to już było po ptokach i skończ z tym pan byliśmy na ty.
    BTC porwało tłumy Januszy tylko dlatego że miało być anonimowe niezależne od banków i rządów.Kto by poparł BTC gdyby niczym nie róznił się od fiatów i tym zamydlono oczy gojom.

    Polubienie

   • Piotr

    Widzę, że fascynuje Ciebie ta forma inwestowania?
    Zatem życzę miłego inwestowania w krypto – waluty!

    Edek myślisz trochę.Kiedyś mnie fascynowało zainwestowałem na górce i wszystko się rypło.Ze o tym pisze to znaczy ze mnie fascynuje.Może fascynuje Iran który ma swoją krypowalutę Putina który przyjmował z pompą na Kremlu Buterina twórcę ETH wiodącej spekulacyjnej kryptowalutynotowanej na drugim miejscu po BTC na giełdach np binance której wartosć zależy od tłustych misków.Ponadto Maduro który stawia już bitomaty u siebie w kraju gdzie popadnie czy Baćko który stawia u siebie kopalnie nie licząc Syberii gdzie Putin toleruje powstawanie jak grzyby po deszczu kopalni które są zwykłymi scamami.Myśl trochę.

    Polubienie

  • dyl

   Tak przy okazji ataku z 11/9/01, na wiernipolsce bez „1”, zamieścił Pan czas temu taki o to komentarz, cyt.:

   „No bo jak przy pomocy naładowanego paliwem aluminiowego Boeinga, można przebić grube stalowe kolumny tych wieżowców? (Wg. filmu nakręconego – w tym wypadku ponoć przypadkowo – przez Francuzów, w pierwszą wieżę WTC, na wys. 90 piętra trafiła RAKIETA, odnośnie drugiej wieży się nie wypowiadam co to było.) Nb. Uderzenie w Pentagon też było rakietą, Thierry Meyssan, wtedy pracownik francuskich Służb Specjalnych (obecnie azylant polityczny w Syrii http://www.voltairenet.org ), opublikował na ten temat bogato ilustrowaną, „spiskową” książkę:”

   https://wiernipolsce.wordpress.com/2020/03/23/bez-tytulu/#comment-173223

   A tu na poniższym linku, jest być może rozwiązanie zagadki rakietowego uderzenia w oba drapacze:

   https://globalna.info/2020/03/24/11-09-2001-tematy-taboo-atak-rakietowy-na-wtc/

   Polubienie

 14. pytuś

  @nina

  Pani Nino, ,,autorytet” medyczny od ,,leczenia” gojów metodą placebo, były minister w rządzie PiCmanów – po prostu żenada.

  Konstanty Radziwiłł

  ,,W 2011 w Wojskowym Instytucie Medycznym uzyskał stopień doktora nauk medycznych na podstawie pracy pt. Ocena wielkości efektu placebo w leczeniu chorób alergicznych i astmy na podstawie metaanalizy opublikowanych wysokiej jakości badań skuteczności leków.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstanty_Radziwiłł_(ur._1958)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Placebo

  Polubienie

 15. dyl

  „Jeszcze jedno dodam.Pan sobie spokojnie żyjesz w Łodzi przyjedz pan do mnie na wieś do lubelskiego gdzie tych półmózgów na wsi jest 80% luda (…)”

  Piotrunia, apeluję, nie „maciczkuj”!!!
  Dziś przez blisko 1,5 godziny przemierzyłem całe niemal centrum miasta Słupsk bez „namordnika” na twarzy. Na marginesie, wybitnie mnie w nim nie do twarzy, zbyt mocno szpeci mą nad wyraz przystojną twarz. A wiem coś o tym, gdyż zdarzyło mnie się założyć go kiedyś parokrotnie przy ocieplaniu wełną mineralną poddaszy użytkowych. Takich odważnych jak ja oraz mój znajomy, który po jakimś czasie do mnie dołączył, i z którym w samym sercu miasta Słupsk wspólnie pożywiliśmy się rollo, naliczyłem dwie osoby. W tym czasie mijały nas dwie policyjne ‚radiolki’ z 0 reakcją z ich strony. Następnie, już samodzielnie, udałem się do punktu informacji miasta po nową turystyczną mapkę (obok neogotyckiego budynku Urzędu Miasta Słupsk), gdzie na „dzień dobry” przed wejściem jedna ładna Pani kazała mnie …zdezynfekować dłonie i nałożyć rękawiczki. No cóż, w tej niezręcznej dla mnie sytuacji, nie pozostało mnie nic innego jak tylko użyć wobec niej mego zniewalającego spojrzenia …by po chwili było już po temacie. A przed mym wyjściem niewiasta owa zdążyła się jeszcze wytłumaczyć, że to nie ona wymyśliła te poronione obostrzenia. Dalej na zakupach w Biedronce, ochroniarz przypominający gnoma z wstrętnych bajek, bezczelnie, przy ludziach, z gębą do mnie: „gdzie mam maskę!!!” – i tu muszę przyznać się bez bicia, jedyny raz tego dnia odrobinę mnie poniosło – odpowiedziałem mu: na dupie!!! Ten każe mnie natychmiast opuścić sklep, na co ja, aby się do mnie nie zbliżała, bo nie wiem jak długo nosi te ‚majty’ na sobie, kiedy ostatnio je prał i ile syfu już zdążył na nich zgromadzić, a na koniec, tym razem już grzecznie: nie noszę maseczki z powodu mego stanu zdrowia. I to jest „klucz”, który otwiera każde „niedostępne” wrota. Gość ze skrucha zdążył jedynie wymamrotać: trzeba było tak od razu. Nie wiem, czy te konkurencyjne hipermarkety wymieniają między sobą informacje, ale w drodze powrotnej do domu, tuż za Słupskiem, odwiedziłem dodatkowo hipermarket wielkopowierzchniowy, gdzie ochrona w ogóle nie zwracała na mnie uwagi. Zatem bez dezynfekowania dłoni jako jedyny hasałem sobie bez rękawiczek i maseczki. Fajne uczucie, które jednak nie trwało długo. Skończyło się w sąsiednim markecie budowlanym, w którym planowałem zakup nowej, większej donicy dla mego 1,5m kaktusa. W przeciwieństwie do ignoranckiej ochrony ze „spożywczego” – w „budowlanym” nad wyraz nadgorliwy jegomość grzecznie mnie przywołał rozpędzonego, kazał zawrócić i przynajmniej założyć rękawiczki. Miałem mu już coś odburknąć, wtem wśród klienteli przy jednej z kas zobaczyłem jedną laskę z czasów szkoły średniej, która wówczas mnie się cholernie podobało…, no i sobie odpuściłem. I jak tu nie napisać, że kobiecie czasami zdarza się, nieświadomie, załagodzić obyczaje.

  Polubienie

  • Piotr

   Chłopie ale co mnie obchodzi Słupsk i gdzie panikuje.Pisałem przyjedz do mnie na wieś na lubelskie i spróbuj chodzić bez maski w sklepie czy gdziekolwiek to masz zaraz na głowie moherów i obcięte jaja nożyczkami w ciągu minuty albo masz na głowie gliny które co chwila jezdzą po tym małym miasteczku które za PRL było osadą.
   To ze się przeszłeś dyluniu po Słupsku bez maski super .Tam był Biedroń preziem może tam mieszkają światli ludzie i cię nie zaczepiali i są bardziej tolerancyjni.A to chodzenie bez maski twoje się skończy dopóki nie trafisz na patrol wtedy będziesz płakał i krzyczał panie władzo odpuść ja chory na astmę albo będziesz błagał aby cię nie karali bo ty bidny student stosunków międzynarodowych.W internecie to każdy gieroj.

   Polubienie

 16. dyl

  Jakoś trudno mnie w to uwierzyć. Jeżdżę rowerem po mych pomorskich czy zachodniopomorskich wioskach i ze świecą szukać w nich osób z namordnikami na twarzy. Tydzień temu na kilkanaście wiosek, większych, mniejszych, przez które przejeżdżałem, naliczyłem takich osób z maseczkami może z 5, kolejne tyle z wiszącymi im na piersi. A reszta wyglądała tak jakby nie miała radia czy telewizora w domu, czyli z jakieś ponad 90% wszystkich osób.

  „A to chodzenie bez maski twoje się skończy dopóki nie trafisz na patrol wtedy będziesz płakał i krzyczał panie władzo odpuść ja chory na astmę albo będziesz błagał aby cię nie karali bo ty bidny student (…)”

  Dokładnie tak – chory na „chorobę”. Taka informacja ma im wystarczyć. Oni nie są lekarzami-specjalistami, by oceniać. I bez krzyków czy zbędnego płaczu.

  Polubione przez 1 osoba

  • Piotr

   Dylu nie jestem psychologiem społecznym opisuję to co widzę.W tym lubelskim do diabła moherów słuchających TV Trwam sam rydzol robi na tym biznes bo sprzedaje maski nastraszył mohery i tak reagują.

   Dziś chłopie jestem na ogrodzie sieje tam jeszcze ogórki ogród mam niedaleko od ścieżki chyba cztery mohery gdy siałem do mnie krzyczy ” panie Piotrze pan na Dudę zagłosuje ” nic się nie odzywał aż za czwartym razem nie wytrzymałem i krzyknąłem ” wypierd….. babo nie truj bo pracuję”.Kur… się okazało że to koleżanka mojej moherowej baby i zaraz zadzwoniła do niej ze skargą i już mam ciche dni przez kór… jakieś jeb… wybory.

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Pan, panie Piotrze, to pewnie mieszka na terenie klasztoru, tyle tam ” świętych” bab zakochanych w łojcu dyrektorze, a pan pewnie za swoją niesubordynację wobec miejscowego terroru musi klęczeć na grochu po powrocie z wycieczki do Biedronki.

    Polubienie

   • Piotr

    Panie prezesie drogi pan wie jak poprawić humor ale naprawdę zapraszam serdecznie na moje włości popijemy rozpalę grilla i wypuszczę pana bez maseczki do mojego miasteczka będzie cud jak wróci pan z miasta z Wackiem i bez mandatu 500 złotych.

    Co do tej astmy.Panowie czy ja mam 10 lat aby wymyślać sobie chorobę astmę przy spotkaniu z gliniarzami bądżmy poważni.Po drugie jest takie coś jak samospełniająca się przepowiednia i faktycznie ciągłe wmawianie sobie chorób aby sobie porobić jaja z gliniarzy może doprowadzić do tego że faktycznie na coś zachorujemy.

    Panie prezesie u mnie klasztoru nie ma i innych cudaków.Kościół z katabasiorami mam oddalony od mojego rancza 8 km.Pozytywy z tej korony są takie że zaoszczędziłem sporo paliwa nie wożąc moherowej żony do tego przybytku za co jestem wdzięczny tej grypie a zakupy robię tylko w PSS Społem nigdy Biedronka chyba że mnie mój moherek zaciągnie tam ale cóż poradzić na moherki rydzykowe.

    Polubienie

  • Piskorz

   Rozp. 697, str. 13, p.3…tam czytamy, że osoba mająca problemy z oddychaniem /nie ma tam mowy o żadnej astmie/ może nie nosić maski. Zaświadczenie lekarskie nie jest wymagane. ps Pokazałem grzecznym policjantom /wydr. z kompa/ koło Stad, Nar. i poszli w siną dal.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.