Wybory korespondencyjne – wyższy standard zachodniej demokracji

 

albo żydowska hucpa wyborcza

Nie, nie dlatego, żebym był POPiSowym żydowiercą – bo nie jestem -, tylko z wrodzonej przyzwoitości przychodzę w sukurs syjonistom z PiS w kwestii korespondencyjnych wyborów.

Otóż uważam, że twierdzenie, jakoby wybory korespondencyjne łamać miały zasady demokracji, jest wysoce niekonsekwentne i nieetyczne w zachodnich ramach otwartego społeczeństwa. My, Polacy, wiemy i pamiętamy, że cała V żydowska kolumna, która od 1990r. sprawuje w IIIRP rządy i jednocześnie tworzy opozycję, wspólnie deklarowała dążenie do wprowadzenia i przestrzegania w Polsce standardów zachodniej demokracji. Dzisiaj PO i jej akolici albo o tym zapomnieli, albo chcą zaprzepaścić te szczytne zdobycze Zachodu. A przecież nie kto inny tylko PO i lewica urządzające w IIIRP parady homoseksualistów, domagając się legalizacji homozwiązków i adopcji przez nie dzieci, korzystają właśnie z tych wysokich standardów Zachodu.

Przypomnę – a to bardzo ważne -, że homoseksualizm został uznany za normalne zachowanie seksualne w 1974r. Miało to miejsce w USA, w czołowej demokracji zachodniego świata. Ale nie tyle sam fakt uznania ma tu znaczenie, ile przede wszystkim sposób, metoda, jaką zastosowano do wypracowania tego wiekopomnego osiągnięcia myśli psychiatrycznej (zaraz okaże się, że to myśl żydowska, tak jak i powszechna religia Zachodu – w końcu, co naród wybrany, to wybrany). Otóż, do uznania homoseksualizmu za normę, zastosowano telefoniczne referendum wśród członków Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (APA). W referendum wzięło udział ok. 10 tys. z 17 tys. członków APA. Jest oczywiste, że pytania referendalne, czy homoseksualizm jest normą, czy zboczeniem, skierowano przede wszystkim do demokratycznej awangardy APA, czyli głównie do psychiatrów pochodzenia żydowskiego. W 1990r. podobną decyzję podjęła WHO, finansowana lub skorumpowana, czyli sponsorowana, właśnie przez demokratyczną awangardę USA – każde zdziwienie będzie tu nie na miejscu, ponieważ w zachodniej demokracji pojęcia: finansowany, skorumpowany, czyli sponsorowany, są w zasadzie równoprawne, jeśli korupcja odbywa się w warunkach żydowskiego kapitalizmu i zachodniej demokracji.

A zatem, jeśli idzie o parady pederastów, o homozwiązki i o adopcję przez nie dzieci, PO i lewica chcą korzystać z efektów najwyższych standardów zachodniej demokracji – z telefonicznego referendum -, a w kwestii wyborów rezydenta IIIRP protestują przeciw wyborom korespondencyjnym, a to przecież tylko o stopień niższy standard  zachodniej demokracji od telefonicznego referendum. Czy to uczciwe i rozsądne podejście, podejście godne zachodniego demokraty otwartego społeczeństwa?

IIIRP po 30. latach integracji z Zachodem, znalazła się pośród demokratycznej awangardy Zachodu i śmiało może sięgać po najwyższe zdobycze tej demokracji. Dlatego w dobie niebezpiecznie szalejącej pandemii koronawirusa nie ma co sobie zawracać głowy nawet wyborami korespondencyjnymi, warto skorzystać z najwyższego standardu zachodniej demokracji i przeprowadzić prezydenckie referendum telefoniczne. A wzorem czołowej demokracji świata, USA, nawet nie trzeba telefonować do wszystkich wyborców, wystarczy zadzwonić do paru bliskich osób w Waszyngtonie, Londynie, czy Tel Avivie, to przecież sama awangarda światowej demokracji, niejednokrotnie o polskich korzeniach, nasi strategiczni sojusznicy, przyjaciele, judeo-chrześcijanie i żydzi, na pewno powiedzą co i jak i wskażą właściwego rezydenta. W końcu ma on reprezentować IIIRP na zewnątrz, a nie w kraju, a więc podobnie jak w domu, gdzie też chodzimy w starych łapciach i dopiero wychodząc na zewnątrz zakładamy lepsze obuwie. – Swoją drogą aktualny rezydent jest całkiem git: robi wszystko, czego żąda Waszyngton i Tel Aviv, wejdzie w d… każdemu Żydowi – i to bez mydła, a zapamiętałym w bezmyśleniu żydo-katolikom zawsze chętnie pokaże gębę oddanego żydowiercy.  Czy potrzebujemy lepszego rezydenta? Lepszego nie będzie na pewno, nawet jeśli będzie to inny osobnik.

A więc olejmy żydowską hucpę wyborczą, bo chyba nie wypada, żeby Polak głosował na antypolski, syjonistyczny, element – ? W tej hucpie i tak chodzi jedynie o wyborczą  frekwencję, o nic więcej. Rezydentem i tak zostanie antypolski, syjonistyczny, element. Chyba, że w końcu się zorganizujemy i zlikwidujemy to żydowskie, syjonistyczne, eldorado – IIIRP i ustanowimy w Polsce polskie rządy narodowe, ale na to puki co się nie zanosi.

Dariusz Kosiur

7 Komentarzy

Filed under Polityka

7 responses to “Wybory korespondencyjne – wyższy standard zachodniej demokracji

 1. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Niech sobie Polaczki wybierają między żydami, zdrajcami, łotrami, pederastami, złodziejami i najgorszą swołoczą jaka śmie żreć polski chleb. Na koniec będą zrywać przyjaźnie więzy rodzinne i walić się po mordach dowodząc, że kiła jest lepsza od syfilisa. W końcu i tak wygra syfilis i to w ostatnim stadium polakożerstwa i żydouwielbienia..

  Polubione przez 1 osoba

  • Piotr

   Nie żadne Polaczki bo tylko 50% chodzi na wybory plus nie ma nikogo na kogo można głosować.Prezes paziem tez zrezygnował z kandydowania pan nie kandydujesz tylko klepiesz w klawiaturę to na kogo głosować.Taki pan cwany przed PC proszę kandydować zagłosuję na pana.Pyszczenie i nazywanie Polaczkami ludzi nic tu nie da.

   Polubienie

 2. Jonas

  Kto te klęski powoduje przebiegły jak żmija, czy sąsiad przekupi każdego biednego i jeśli uciekasz przed złem i teatrem nawroconych to sam winien.
  Najpierw w rodzinie napraw a nie oni cały świat zbawić chcą a żerują na głupocie naiwności i brat brata niszczy od Krzyżaków Potopu Targowicy zdrajców Judaszy Faryzeuszów zboczeń a z kim się zadajesz takim się stajesz jak oni.
  Nie dyskutuj że złem nie pomagaj potajemnie a niech naprawi mordy zsyłki obozy koncentracyjne itd . Bojkotuje co możesz opór bierny dać i najpierw życiorysy wybieranych poznać a potem myśl.
  Izolacja jak Białoruś Albania Cuba itd dziś niemożliwa i uzależnia ekonomia technika każdego. Dlaczego innego wspólnego mianownika nie ma?.
  Zbawic siebie to inni pójdą Twoim śladem.
  Jezu, Ty o mnie się i zagubionych zatroszcz..
  Jonas ostrzega idzie 7 lat uścisku i potem trzy dni ciemności.

  Polubienie

  • @ Jonas

   „Jezu, Ty o mnie się i zagubionych zatroszcz.”

   Przecież troszczy się od ponad 1000 lat i wychodzimy na tym jak przysłowiowy Zabłocki na mydle, ale po prawdzie niczego innego spodziewać się po żydowskim rabinie, a raczej po trupie żydowskiego rabina na krzyżu nie należy.

   Polubione przez 1 osoba

  • Piotr

   A ja ciągle czekam kiedy ten dzień panie Jonaszu nadejdzie kiedy ten dzień nawracania się skończy czekam i czekam minęło 10 przepowiedni świadków jehowy a ja ciągle czekam kiedy ten koniec świata budiet abym zobaczyłm smoka z diademami a luneta mi rdzeiweje.

   Polubione przez 1 osoba

 3. Co by Kaczynski zrobil bez r.Rydzyka?.
  Gdzie eksponowalby ze swoimi zolnierzami wiare?.Wyznawcy Kaczynskiego partii,na
  pytanie dlaczego glosuja na Pis,odpowiadaja,
  „bo oni sa gleboko wierzacymi Polakami”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.