Ich ból jest lepszy niż nasz

Mamy w IIIŻydo-RP/Polin prawdziwy polityczny bój o rządy nad Polakatolikami i Polakami i to nawet z żydo-medialną cenzurą włącznie. A że czas to prezydenckich wyborów, zażarty, hucpiarski, bój toczą między sobą PiS – opcja żydowsko-anglosaska i PO – opcja żydowsko-europejska.

Polakatolicy i Polacy mogą więc sobie wybierać, czy chcą mieć prezydenta z żydowskiej opcji proUSA, czy wolą prezydenta z żydowskiej opcji proUE. Obydwie opcje są jak najbardziej żydo-katolickie – innych możliwości nie ma, te dwie są najlepsze i mają wsparcie żydo-katolickiego Kościoła oraz rosnącego liczebnie społeczeństwa otwartego w IIIŻydo-RP/Polin.

Ten polityczny bój wszedł także na obszar podkasanej muzy. Oto bowiem znany muzyk, kolega A.Michnika, nagrał aluzyjną, krytyczną, piosenkę o niejakim J.Kaczyńskim, pt. Twój ból jest lepszy niż mój.

https://www.youtube.com/watch?v=o9LzNtpjhV0

Piosenka jako nowość znalazła się na pierwszym miejscy ostatniego notowania Listy Przebojów Trójki, które w miniony piątek prowadził znany prezenter Trójki, Marek Niedźwiecki. W sobotę, późnym wieczorem, głos w tej sprawie zabrała Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia: – Dyrekcja Programu Trzeciego zdecydowała o unieważnieniu piątkowego notowania Listy Przebojów Trójki. – No, bo jakże to tak kpić sobie z czołowego polityka IIIŻydo-RP/Polin, który choć jest tylko zwykłym posłem, to jednak rządzi całym krajem, a więc po prostu chyba nie wypada.

Jakimi poglądami może pochwalić się pani A.Kamińska, z wykształcenia polonistka, łatwo się domyślić, w końcu to PiS zrobił ją prezesem Polskiego (antypolskiego) Radia. Proponuję jednak wysłuchać fragmentu jej wypowiedzi (do 2:30 min).

https://www.youtube.com/watch?v=AhLI-LVyOdA

Polakatolicy i Polacy, gdybyście zdecydowali się przyklasnąć muzykowi Kazikowi Staszewskiemu, że „dokopał” nie lubianemu przez Was zwykłemu posłowi IIIŻydo-RP/Polin, J.Kaczyńsdkiemu, to pamiętajcie wszak o jednym, że Ich ból jest lepszy niż nasz, o czym z łatwością przekona Was małżonka europosła z PO, Michała Boni, niejaka Barbara Engelking, profesor i kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów Instytutu Filozofii i Socjologii PAN.

https://www.youtube.com/watch?v=Tyyi-NimsJU

 

Dariusz Kosiur

13 Komentarzy

Filed under Polityka

13 responses to “Ich ból jest lepszy niż nasz

 1. Robert Łagowski

  Phi. A co on tam wyśpiewał ?
  Praktycznie nic.
  Gdyby dziś puścić w radiu np.współczesną CZWÓRKĘ DEZERTERA z lat 80 tych Polski Ludowej.
  To stos o spalenie żywcem pewne.
  Ah jak człowiek miał dobrze w tamtym „reżimie”…

  Polubienie

  • Klemens

   Zawsze miałem Kazika za ogłupiacza dla młodych pokoleń. Obawiam się, że dziś nie znajdą się bezkompromisowi artyści. W swoim czasie pojawiały się opinie jakoby środowiska polskiego rapu czy hiphopu było mocno inwigilowane i represjonowane przy udziale najnowszej techniki szpiegowskiej. A grupy te były najbardziej antystemowe, chciały mówić głosem ludu, reprezentować biedę, itp. Dziś uczciwi artyści boją się bardziej jak twórcy kabaretów w PRL. Obecnie również oferuje się godne życie w zamian za podpisanie tzw. lojalki. Zdarzają się oczywiście wyjątki.

   Polubienie

 2. Klemens

  Przesłanie do Szumowskiego od 1:05

  Polubienie

 3. Kojak

  Kaminska ? na ryju ma wypIsna metryka ! Widac na odeglosc koszerna kurwe zdolna do wszystkiego ! Ona tak Kaminska jak ja ksiadz !

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Sławobor

  Wybrane nieuporzadkowane fragmenty rozmowy z Fursowem

  – W związku z tym chcę zapytać o rosyjską elitę. Ona, jak rozumiem, w przeciwieństwie do Arabów i Indian, nie ma wstępu na świat?

  – Oczywiście nie. I nie tylko teraz. Nawet przedrewolucyjna rosyjska elita nie została dopuszczona do tego Olimpu – nigdy! Zobacz: początkowo rdzeniem systemu kapitalistycznego byli Brytyjczycy. Potem oni i Amerykanie spotkali się dzięki grupie Rhodes-Milner i żydowskiej stolicy skoncentrowanej po obu stronach Atlantyku.

  Francuzi i Niemcy nie byli tam długo dopuszczani, ale potem zrobili wyjątek dla pewnej liczby. Ale rosyjska elita przy wspólnym stole – nigdy. Arabowie i Japończycy będą raczej dopuszczeni. Jeśli chodzi o Chińczyków, oni sami raczej nie chcą tego chcieć, chociaż od czasu drugiej wojny opiumowej niektóre klany z południowych Chin były ściśle związane z wieloma wpływowymi rodzinami brytyjskimi, tak bardzo, że nadal wpływa to na chińską politykę wewnętrzną.

  Pamiętasz, bolszewicy mieli taką postać Leonid Krasin? Brytyjczycy go przyjęli, w Londynie brał udział w negocjacjach z lordem Jerzym Curzonem, został przyjęty na partie wysokiego szczebla. A jednak Leonid Borysowicz spotkał się jako przywódca kraju! Brytyjczycy wiedzieli, że w rewolucji 1905 roku był bojownikiem.

  Krasin był niezwykle wszechstronnym człowiekiem – utalentowanym inżynierem (pracował z Siemens-Schukkert w Berlinie) i mógł zdobyć dużo pieniędzy. Nawiasem mówiąc, w CPSU (b) ten człowiek był jedynym, który ze względu na swoje cechy – organizacyjne i intelektualne – mógł być uważany za równego Leninowi (na przykład Aleksander Bogdanow był równy tylko intelektualnie).

  Ale nawet Krasin – najbardziej zaawansowany z bolszewików – był postrzegany w Londynie jako dziki, tubylec. Elita, związana więzami sprzed 300–400 lat, nie pozwoli nikomu z Rosji, a tym bardziej obecnej.

  Spośród przedstawicieli starej rosyjskiej emigracyjnej szlachty może być tylko jedna osoba, która jest dziś akceptowana w tych kręgach jako równa – książę Jerzy Juryjewski. Mieszka w Szwajcarii, z jednej strony – przez księżniczkę Jurijską – Rurikowicz, a z drugiej – Romanow, prawnuk Aleksandra II. Książę George jest naprawdę szanowany.

  Co do współczesnej elity postradzieckiej …
  Myślę, że w większości przypadków, jeśli ucieknie do Europy, stanie się to samo, co w przypadku Ostap Bender na granicy rumuńskiej.

  – Dla Kremla ten rok rozpoczął się dość energicznie: wraz ze zmianą rządu, ogłoszeniem poprawek do Konstytucji, stopniowym rozpoczęciem operacji Tranzyt. I nagle koronawirus wymieszał wszystkie karty. Rosyjska elita jest zagubiona?

  – Aby dokładnie odpowiedzieć na to pytanie, musisz mieć poufne informacje, nie mam ich. Ale sądząc z zewnętrznego punktu widzenia, elita jest zakłopotana. A sprawa dotyczy nie tylko koronawirusa, ale także oleju. Zgadzam się z tymi, którzy uważają, że to, co wydarzyło się w marcu (odmowa cięcia produkcji ropy i OPEC została na wpół rozbita) sugeruje, że ropa przestała istnieć jako czynnik polityczny i świat powrócił do swojego statusu aż do 1973 r.

  Ponadto musimy pamiętać, że Rosja nie jest krajem całkowicie suwerennym. Jednak we współczesnym świecie nie ma absolutnie suwerenności: nawet USA i Chiny nie. Stopnie niepewności są różne dla każdego. Słabość Federacji Rosyjskiej polega na tym, że jest ona zależna od światowej gospodarki. Wszelkie poważne wstrząsy będą reagować wibracjami sejsmicznymi. Dlatego dalszy scenariusz będzie bardzo zależał od tego, co dzieje się nie tylko w Rosji, ale także na świecie.

  Federacja Rosyjska na arenie światowej miała dwie poważne karty atutowe: broń naftową i nuklearną. Teraz pozostaje tylko ostatnia, co pozwala nam grać na ograniczonym polu – nie w globalnych grach, w które zaangażował się Związek Radziecki, ale w te regionalne. Jaka jest siła elity zachodniej? W więzi wszystkich ze sobą i wzajemnego wsparcia.

  W kontakcie z elitą zachodnią masz do czynienia z ośmiornicą, wielogłowym Wężem Gorynych. ZSRR mógł przez pewien czas opierać się temu potworowi. Obecny rząd nie jest do tego zdolny. Jak śpiewał Włodzimierz Wysocki: „Jak uczeń może walczyć z doskonałymi punkowcami …” W takiej sytuacji konieczne jest wykorzystanie siły wroga przeciwko niemu, wcześniej neutralizując „piątą kolumnę”.

  – Wśród globalnych wydarzeń, które udaremnił „koronarrisis”, były masowe obchody 75. rocznicy Wielkiego Zwycięstwa, zaplanowane wcześniej w Moskwie 9 maja. Co więc się stanie, Trzecia Wojna „wirusowa” grozi przekreśleniem nie tylko świętowania Zwycięstwa, ale także rezultatów II Wojny Światowej? Czy świat, w którym jutro się znajdziemy, będzie zupełnie inny niż po Jałcie w 1945 roku?

  – Od czasu rozpadu Związku Radzieckiego nie żyjemy już w „świecie jałtańskim”, ale w świecie, który dziennikarze po raz pierwszy nazywali „maltańskim”.
  https://juden-raus.livejournal.com/feed/

  Polubienie

 5. nina

  ————— Deputowana włoska żąda oskarżenia Billa Gatesa o ŚWIATOWY TERRORYZM.

  Polubienie

 6. Klemens

  NSO Group oferowało swoje narzędzie hakerskie przedstawicielom amerykańskiej policji, aby w ten sposób wejść na wewnętrzny rynek USA. Produkt izraelskiej firmy został nazwany przez funkcjonariuszy „niesamowitym”, ponieważ umożliwia „kradzież wszystkich danych z każdego smartfona”.

  https://www.cyberdefence24.pl/armia-i-sluzby/kryptologia/tworcy-pegasusa-oferuja-niesamowite-narzedzie-hakerskie-dla-amerykanskiej-policji

  Polubienie

  • Tak to jest jak się używa „koszernych” Windowsów, Androidów czy MacOs-ów. Od jakiegoś czasu także najpopularniejszy linuks, czyli Ubuntu jest wspierany przez „myśl techniczną” niejakiego Microsoftu, który macza swoje łapska przy kolejnych łatach/”apgrejdach” jądra systemu.
   Powyższe 3 systemy korporacyjne są od samego początku do końca tak zaprojektowane, aby można było w pełni „inwigilować” użytkownika, a już „najlepsze” jest tzw. oprogramowanie antywirusowe, czyli PROBLEM, REAKCJA, ROZWIĄZANIE.

   Polubienie

 7. Mędrzec

  Kiedy bedzie artykuł o żydzie Jarosiewiczu (przybrane nazwisko). A zydowskiej tróji nie szkoda. Najlepiej by nic nie nadawała!

  Polubienie

 8. Pingback: Ich ból jest lepszy niż nasz — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.