Żydowsko-anglosaska Strategia Bezpieczeństwa dla IIIRP

Hit kabaretu IIIRP: prezydent zatwierdza nową Strategię Bezpieczeństwa Narodowego RP

___________________

Nasze bezpieczeństwo znajduje się całkowicie w gestii USA – oto strategiczna myśl przywódców IIIŻydo-RP/Polin.

Warto zwrócić uwagę na mapę baz US Army w Polsce:

i poniżej mapa dokładniejsza ze strony ambasady USA:

(https://tvn24.pl/swiat/sily-nato-i-usa-w-polsce-liczby-garnizony-zadania-ra943866-2301642  – mapa w większym rozmiarze) 

i porównać ją z mapą Polski z 1939r.:

Co prawda Toruń i Poznań znajdowały się w granicach IIRP, ale przecież tuż obok Torunia leży Kwidzyń, a w nim znajdują się groby mistrzów zakonu krzyżackiego (Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie). Do Poznania Niemcy – Zachód – rościły pretensje od dawna, a Orzysz to przecież Prusy Wschodnie.

Opcja żydowsko-europejska (PO + reszta) od jakiegoś czasu wyraża obawy, że PiS – opcja żydowsko-anglosaska – zamierza wyprowadzić Polskę z UE (powtarzają to i dzisiaj w kampanii prezydenckiej, np. A.Michnik), co w kontekście opuszczenia UE przez Wlk.Brytanię jest całkowicie realne – wygląda na to, że żydowsko-anglosaska finansjera przygotowuje się do dłuższego konfliktu z Rosją realizowanego oczywiście cudzymi rękami.

Rządzone przez Żydów USA, niezależnie od wewnętrznych problemów, nie chcą jednak stracić kontroli nad UE i próbują jednocześnie ograniczyć wpływy i kontakty gospodarcze UE z Rosją (np. blokowanie drugiej nitki Nord Stream).
W związku z tym, że Ukraina straciła szansę na wejście do NATO i UE (to efekt rosyjskiej polityki: konflikt zbrojny Ukraina – DRL, ŁRL, a NATO i UE boją się otwartego konfliktu z Rosją) żydowskie USA być może spróbują powtórzyć rosyjski wariant taktyczny z Polską i stworzyć pas (na razie Polska, Ukraina) rozdzielający Rosję od UE, z którego jednocześnie będzie można inicjować konflikty zbrojne przeciw Rosji bez angażowania NATO i UE.
To wszystko będzie oczywiście wymagało czasu, bo trzeba będzie oddzielić od Polski wszystkie Ziemie Odzyskane, co może nastąpić jeszcze w ramach UE po zreformowaniu euroregionów i przeprowadzeniu referendów z pytaniem: „do której stolicy regionu chcesz wpłacać podatki i czerpać adekwatne korzyści -?”. Łatwo sobie wyobrazić jak zagłosują zmanipulowani Polakatolicy i Polacy, a zresztą nie ma najmniejszego problemu, żeby wynik referendum był zgodny z założeniami żydo-reżimowych władz.
Żydo-katolicki Kościół stanie oczywiście po stronie demokracji zachodniej i w tym duchu będzie przekonywał swoje owieczki. – Nie wszyscy wiedzą, że żydo-katolicki Kościół uznał polsko-niemiecką granicę na Odrze i Nysie dopiero w 1972r. , dwa lata później niż uczyniła to NRF, za zgodą, czy na polecenie Waszyngtonu.

Tu należy także wspomnieć o Ruchu Autonomii Śląska, organizacji (powstała już w styczniu 1990r.) wpisanej do KRS w czerwcu 2001r. za rządów J.Buzka (AWS – wspierana przez żydo-katolicki Kościół), która w oczywisty sposób dąży do oderwania Śląska od Polski. RAŚ mimo oczywistego antypolskiego charekteru nie został zdelegalizowany przez żaden żydowski reżimowy rząd IIIRP. Kolejni prezydenci IIIRP pzryznawali najwyższe odznaczenia wszelkim inicjatywom i osobom kwestionującym polski charkter Ziem Odzyskanych.

Ale jak nie dopuścić do realizacji tej nieprzyjemnej hipotezy? Oczywiście konieczna jest bezwzględna likwidacja żydowskiego reżimu IIIRP, eliminacja żydo-katolickiego Kościoła z polityki – ale do tego potrzeba narodowej samoorganizacji, a przede wszystkim potrzeba politycznego rozumu Polakatolików i Polaków, a to towar bardzo dzisiaj deficytowy.

Dariusz Kosiur

7 Komentarzy

Filed under Polityka

7 responses to “Żydowsko-anglosaska Strategia Bezpieczeństwa dla IIIRP

 1. POLSKA,zarejestrowana jako spolka akcyjna,
  dnia 26.06.2002 r,czyli pod rzadami SLD.
  Czyli pod rzadami A. Kwasnieskiego i L. Millera.

  Polubienie

 2. Bili de kid

  Cel żydów anglosaskich to zachować pakiet kontrolny w kształtującej się, opartej na osi Pekin-Moskwa-Berlin Eurazji. Tym pakietem ma być postpaństwowy, antypolski twór znany jako Polin.

  Można Polaków okradać (legalizując cały proceder przy pomocy urn), wyzyskiwać, ale na pewno nie da się pchnąć na wojnę. Polacy chcą przede wszystkim przetrwać. Biologicznie przetrwać (własnie na tym instynkcie jedzie hucpa z pandemią).

  Pod koniec wieku Indie będą miały 1,5mld ludności, Chiny 1mld, Pakistan 0,35 mld, Rosja 0.12 mld, do tego Brazylia i to w sumie daje około połowę ludności świata. To że odejdą od dolara jest oczywiste, bo nikt nie chce być okradanym, więc świat w którym żyjemy już sie skończył. Teraz chodzi tylko o to kto spada, a kto awansuje w kształtującym sie nowym rozdaniu.

  Nas pod koniec wieku będzie około 20mln i o tym zdecydowały ostatnie trzy dekady. Propaganda (w tym wojenna) ma jedynie uzasadniać rozkradanie i przede wszystkim zmuszać ludzi do akceptacji warunków życia. Do akceptacji nędzy i niepewności.

  Wyjście z EU jak najbardziej możliwe, bo po Polacy pracują już i tak w ramach gospodarek tzw zachodu.

  Polubienie

 3. Sławobor

  Państwo słabe – obosieczna broń – można się skaleczyć …

  Po kolonizacji ZSRR, zniszczeniu byłego państwa radzieckiego, wszczepieniu własnej waluty beneficjentów do wewnętrznych osad, koloniści bardzo szybko stanęli przed problemem zwiększonego ryzyka podczas wypompowywania i przenoszenia zasobów kolonii do metropolii. Niezdolność państwa i lawinowa „somalizacja” skolonizowanego terytorium groziły przekształceniem tego procesu w niezwykle kosztowną operację wojskową, co uczyniło go bezcelowym z komercyjnego punktu widzenia.
  Aktywne poszukiwanie kandydata, który potrafi uporządkować, a tym samym zminimalizować ryzyko związane z produkcją i tranzytem, ​​rozpoczęło się podczas ostatniego wyboru Jelcyna i nie zakończyło się, dopóki nie znaleziono kompromisu, który nie wywołał oporu wśród umawiających się stron. Dziedzic przystąpił do dokładnej pracy i wkrótce koloniści z satysfakcją zauważyli zwiększony porządek w transferze zasobów naturalnych za granicę. Rósł eksport energii z kolonii, a lokalni urzędnicy ds. energii i bezpieczeństwa budowali swoje mięśnie.

  Struktury władzy jako niezależny czynnik polityczny

  Wzmocnienie państwa z konieczności wzmacnia jego komponent władzy, a także jest obosiecznym narzędziem. Dobra służba bezpieczeństwa zawsze dramatycznie zwiększy niezależność tego, kto bezpośrednio nią dowodzi. Ale urzędnicy bezpieczeństwa są tradycyjnie ludźmi jednego terytorium. I zawsze będą nalegać, aby na terytorium ich pobytu „wszystko było po ludzku”. Oznacza to, że struktury władzy są obiektywnie przeciwne ofszorowej arystokracji, która w ogóle nie jest przywiązana do żadnego terytorium, dlatego „gdzie leci, tam bzdura…”

  Nagromadzenie wewnętrznych sprzeczności w kolonii „Rosja” w latach 90. i „pierwszej dziesiątce” XXI wieku.

  Nie tylko urzędnicy ds. Bezpieczeństwa są zainteresowani rozwojem terytorium, na którym pracują. W ten sam sposób osoby wydobywające i przetwarzające zasoby naturalne są zainteresowane jego rozwojem. Energia wymaga ochrony, a ochrona energii jest procesem bardzo opłacalnym. Dlatego też połączenie rosnących specjalistów energetycznych kompleksu paliwowo-energetycznego, pracujących na ziemi, a nie w biurach stolicy i za granicą, z siłowikami prężącymi mięśnie, jako klasowe i nie konkurujące, ale wręcz przeciwnie, było z góry określone i regularne.
  W latach 90. ta „ciąża” była niewidoczna z powodu niedoboru zasobów (pamiętaj, ile wtedy kosztowała baryłka). Ale gdy tylko cena energii wzrosła, ten duumwirat dostał kieszonkowe, po czym bardzo trudno było utrzymać go w posłuszeństwie. Tak więc konflikt między ofszorową arystokracją finansową i energetyczną był nieunikniony, a wynik był wcześniej ustalony: wyrafinowanym finansistom bardzo trudno jest kłócić się z prostymi i bezpośrednimi, jak również bezwstydnymi, ale bardzo zdecydowanymi urzędnikami bezpieczeństwa.
  Gdyby nie było Putina, o losie Bieriezowskiego-Chodorkowskiego-Gusinsky’ego zadecydowałby ktoś inny, ale fakt, że cały Semibankirizm zaczął tracić znaczenie polityczne, gdy powstał blok władzy oparty na naturalnych monopolach TEK, był również absolutnie obiektywnym procesem, ponieważ Bóg jest zawsze po stronie dużych batalionów.

  Krucha równowaga

  To, co obserwujemy dzisiaj, nie jest ostatecznym modelem państwa rosyjskiego z kilku powodów jednocześnie:
  – zagraniczna arystokracja finansowa, spychana przez siły bezpieczeństwa i pracowników przemysłu naftowego do opozycji, wcale nie jest zadowolona ze swojej pozycji i ma wystarczającą siłę i środki, aby, jeśli nie wygrać, przynajmniej zepsuć to, co robi z przyjemnością i oczekiwać dogodnego czasu na zemstę

  – Sami pracownicy naftowi są bardzo zainteresowani stabilnym i bogatym Zachodem, który jest stałym i głównym rynkiem. Przeciwnie, Siloviki nie są zainteresowani stabilnością Zachodu ani razu. Przestraszony, panikujący mieszczanin jest najlepszym nabywcą towarów i usług przemysłu obronnego.

  – pion władzy zbudowany przez siły bezpieczeństwa cierpi na wszystkie niedociągnięcia ZSRR, a mianowicie na chroniczne opóźnienie w planowaniu i kontroli ciągle skomplikowanego obiektu kontrolnego, spóźnioną reakcję na zmiany w sytuacji makroekonomicznej i szczerze mówiąc bezwartościową elastyczność kontroli w nietypowym środowisku.

  Większość dobrych intencji kończy się nieprzyzwoitymi

  Do tej pory problemy te zostały przynajmniej powstrzymane przez gwałtowny wzrost intensywności pracy wyższej kadry kierowniczej, ale błędy wciąż się kumulują. Ponownie proces ten jest absolutnie obiektywny i nie można go zatrzymać, ponieważ problemy związane z zarządzaniem tak dużym terytorium za pomocą takiego archaicznego systemu zarządzania nie zostały rozwiązane. Cóż, liniowy typ przywództwa nie jest odpowiedni dla tak ogromnego kraju, co przekłada się na fakt, że prezydent kraju musi rozwiązać problemy związane z wypłatą wynagrodzeń w pojedynczym przedsiębiorstwie oraz problemy z ruchem pociągów podmiejskich !!!

  Nastąpił bardzo krótki okres niestabilnej równowagi, podczas którego konieczna jest albo zmiana systemu administracyjnego z liniowego na inny (przed rewolucją np. Władza pionowa polegała na strukturze sieci społeczności i zemstvos), albo samo państwo rozpadnie się, gdy wzrost błędów przekroczy dopuszczalne .

  Dostosowanie celów elit do celów ludności we współczesnej Rosji

  Przejście z bezpośredniego i „elastycznego”, jako wału, liniowego systemu sterowania na bardziej elastyczny (sieć, macierz, połączone) jest obecnie niemożliwe ze względu na różną skalę wartości i celów rządzącej elity i kontrolowanej przez nią populacji. Teraz łączy ich wspólne zagrożenie zewnętrzne. Zarówno plebejusze, jak i patrycjusze Federacji Rosyjskiej jednocześnie zrozumieli, że „nasi zachodni partnerzy” nie zamierzają brać nikogo do niewoli, dlatego każda próba zaostrzenia przez Zachód doprowadzi jedynie do mobilizacji wszystkich grup ludności rosyjskiej.

  Dzisiaj sam Zachód oferuje Rosji najprostszy i najskuteczniejszy mechanizm integracji, znany od niepamiętnych czasów pod marką „naszych biją”. Zachód uparcie próbuje zepchnąć zarówno plebs, jak i patrycjatów Federacji Rosyjskiej do jednej łodzi, nie zdając sobie sprawy, że buduje nową rzeczywistość, o wiele bardziej nietolerancyjną i o wiele bardziej opłacalną.
  Ale jeśli usuniesz zewnętrzne zagrożenie, okaże się, że elita i ludność Federacji Rosyjskiej nie mają jeszcze innego jednoczącego pomysłu. Jakie są pomysły? Nawet „co jest dobre, a co złe?” Górnicy Kuzbass i oligarchowie Nakhabino nie mają tego samego obrazu. Stało się to szczególnie widoczne na Krymie i Noworosji, kiedy rosyjska elita pokazała z jakim strachem i nieufnością odnosi się do nieformalnych przywódców i bojówek utworzonych z dołu, a nie z góry, tak niezrozumiałych i bardzo słabo kontrolowanych zwykłymi metodami administracyjnymi.

  „Na czym uspokoi się serce?”:

  Proces opracowywania wspólnej skali wartości, jednolitego zrozumienia „co jest dobre, a co złe?” pójdzie bez względu na czyjeś pragnienie i ostatecznie stanie się tak popularny, że ci, którzy nie dołączą, będą zmuszeni dołączyć, aby nie być „czarną owcą”. Jednocześnie błędy będą nadal gromadzić się w „pionie mocy” i gdzieś te dwie krzywe się spotkają. A potem trzeba będzie podjąć decyzję – albo przejście na bardziej elastyczny model zarządzania, który pozwala skutecznie reagować na wyzwania sieci społeczności zachodniej, albo podział na prostsze aglomeracje kontrolowane przez zasadę podziału (a la konfederacja). Nie ma trzeciego.

  Fakt, że wszystkie kraje zachodnie stoją teraz przed zupełnie podobnym zadaniem, a z większym prawdopodobieństwem podobne procesy zachodzą wszędzie i jednocześnie, wcale nie uspokaja, ponieważ w takich okolicznościach „walczyć, czy nie walczyć” – przed „naszymi zachodnimi partnerami” , a przede wszystkim przed Stanami Zjednoczonymi, takie pytanie wcale nie jest. Pytanie brzmi GDZIE? Poczekaj, aż konflikt stanie się gorący na swoim terytorium, czy spróbuj wyeksportować wojnę komuś innemu?

  W przypadku tej globalnej konfrontacji wojskowej matematyczne porównanie możliwości stron konfliktu jest kategorycznie niewystarczające, ponieważ porównanie właściwości technicznych sprzętu wojskowego i specyfikacji technicznych jednostek operacyjnych niezmiennie opiera się na pytaniu: „W imię czego?” i „W jakim celu?” I wtedy taki interesujący konflikt obronny zostaje wyraźnie ujawniony, gdy polityka zagraniczna (z której słusznie Rosjanie są dumni) tworzy anty-symbiozę z polityką wewnętrzną (z której nawet rosyjscy patrioci wolą używać obrzydliwego języka)

  W polityce wewnętrznej Federacja Rosyjska ma dokładnie taki sam problem jak „nasi zachodni partnerzy”, a mianowicie katastrofalne wyobcowanie władzy ze społeczeństwa. A jeśli w czasie pokoju ta alienacja zostanie w jakiś sposób powstrzymana przez emigrację zewnętrzną i wewnętrzną, to w czasie wojny taka alienacja może wysadzić całą strukturę społeczną państwa, po czym … tragedia imperiów na początku XX wieku i wyobraźnia, która może ci pomóc …

  Elita pokoju, która może wysyłać bez wstawania z kanapy, kategorycznie nie nadaje się na czas wojny, kiedy trzeba poprowadzić. Prowadzenie oznacza samodzielne działanie. Ale iść samemu – teraz te same trudności i być na takim samym ryzyku, jak „nikczemny plebs”. Teraz, szczerze mówiąc, odpowiedz, która z elit rządzących jest gotowa wyobrazić sobie wznoszenie łańcuchów do ataku lub dawanie „wszystkiego dla frontu, wszystkiego dla zwycięstwa”? Dużo ich? Dla mnie osobiście jedna piąta wystarczyła …

  Jednak metodologia zarządzania kryzysowego mówi, że 80% personelu kierowniczego w czasie kryzysu powinno przestrzegać tych samych zasad i funkcjonować zgodnie z tymi samymi zasadami. W przeciwnym razie mobilizacja doprowadzi do dokładnie odwrotnego wyniku. Elitom ludzie mogą wiele wybaczyć, jeśli elity zrównoważą przywileje z własną osobistą odpowiedzialnością.

  Ale jeśli tak się nie stanie … Istnieją również dwie opcje:

  1. – zmiana elity bezpośrednio podczas konfliktu, gdy zamiast tych, którzy uważają brak ryzyka dla swojego cennego tyłka za najważniejszą rzecz w tym życiu, pojawią się inni, którzy są w stanie nie tylko wysyłać, ale także prowadzić.

  Druga – porażka, po której następuje zmiana elit w określonym scenariuszu, co zdarzyło się już więcej niż raz w historii Rosji.

  Rosja, będąc w stanie przezbrojenia się armii, tak samo pilnie potrzebuje ponownego przezbrojenia władzy, wraz z przejściem od użycia elity ofszoro-arystokratycznej do elity odpowiedzialnej społecznie. Denerwujące jest to, że jedno bez drugiego nie będzie działać. Pocieszające jest to, że przejście to nastąpi w każdym przypadku, a pytanie jest tylko jedno – w jakich ramach czasowych i z jakimi ofiarami? Ale nie ma jeszcze jednego pytania – KIM będą te ofiary?

  Po raz kolejny na styku dwóch cywilizacji i obserwując życie i nastroje po obu stronach barykady, rośnie przekonanie, że ofiarami tym razem będą mieszkańcy Zachodu. A w XXI wieku Zachód będzie musiał przejść przez wszystko, co sam zorganizował na terytorium Rosji w XX wieku. Powtarza nawet drobiazgi, co wydarzyło się w Imperium Rosyjskim przed 1917 r. i w ZSRR przed 1991 r. Te same „bąki” u władzy, ta sama słabość ideologiczna, ta sama niezdolność do reagowania na szybko zmieniające się okoliczności i ta sama wiara we własną wyjątkowość, co tradycyjnie kończy się wielkim rozczarowaniem.

  Wszystko jest już bardzo blisko. Główny bohater zakrada się już do pistoletu, który wisiał na ścianie od pierwszego aktu, a Annushka wypełniła już wszystkie przejścia, schody, a nawet foyer szafą. Shake będzie trudny. Kac będzie okrutny, ponieważ impreza była burzowa, wszystko wymieszano. Lekarz ogólnie powiedział: „Do kostnicy”. A błaganie o grzechy nie uchroni cię przed podróżą do piekła, ale pozwoli ci jedynie złagodzić drogę.
  Автор – Сергей Васильев
  Autor – Siergiej Wasiliew
  http://новости-россии.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%BC-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B8/
  wps 21.05.2020

  Polubienie

 4. „Albo wszyscy się nawrocimy albo postawić świat diabłu….”

  A ramach jakiej religii winno dokonać się to nawrócenie?

  Polubienie

 5. Kojak

  Zydohitlerowcy z Usraela gwarancja bezpieczenstwa i tyle ! A Zydopolin podrecznym bandyta zydohitlerowcow z Usraela ! Oto strategia !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.