Koniec z przedmałżeńskim ciupcianiem w UK

UE: albo swobodna promocja zboczeń albo nie damy kasy! – A UE to przecież boży zamysł.

_______________

No, co przodująca zachodnia demokracja to przodująca. Boski Watykan winien płonąć ze wstydu, że nie nadąża za moralnymi wyzwaniami nowoczesnych demokracji.

Pierwszy pasterz Watykanu może brać rekolekcje u głowy żydo-chrześcijańskiego Kościoła w UK, choć wystarczające w zupełności byłyby pewnie nauki u premiera UK, Borisa Johnson i to bez względu na wyznanie tego ostatniego.

Nowa Normalność w Wielkiej Brytanii. Wprowadzono zakaz pozostawania u kogoś na noc”

W ramach walki z pandemią Covid-19 poprzeczkę wysoko podniósł rząd brytyjski, który wprowadził zakaz pozostawania u kogoś na noc.

Brytyjski wiceminister władz lokalnych, Simon Clarke, przyparty do muru w jednym z wywiadów radiowych stwierdził, że celem wprowadzenia zakazu jest tylko to, aby ludzie nie pozostawali na noc poza domem – wyjątek stanowią bezdomni.

Dziennikarze zapytali go, czy oznacza to, że seks przedmałżeński będzie wolno teraz uprawiać tylko na zewnątrz, gdzie ryzyko transmisji wirusa jest dużo mniejsze? Polityk zgrabnie wybrnął z tego mówiąc, że nie zamierza nikogo zachęcać do takich praktyk ani wewnątrz, ani na zewnątrz.

za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowa-normalnosc-w-wielkiej-brytanii-wprowadzono-zakaz-pozostawania-u-kogos-na-noc

A więc koniec z przedmałżeńskim ciupcianiem – i nie ma się co naśmiewać!!! Czyż święty i powszechny Kościół nie głosi tej nauki od dawna?

Nic, tylko chcieliby się dupcyć i potem z tego będą dzieci nieślubne i przedślubne. Aż strach sobie wyobrazić, jakie ocieplenie klimatu z tego będzie – ? – nikt o tym nawet nie pomyśli. A i tę kwestię święty i powszechny Kościół objął swoim natchnionym duchem w encyklice „Laudato si„: precz z przeludnieniem, precz z ocieplaniem klimatu, tylko zrównoważony rozwój nas uratuje, niech żyje świadoma, w katolickim duchu podjęta depopulacja – taka jest kwintesencja tej encykliki.

I kolejny kamień do ogródka żydo-katolików, tym razem obrywa się żydo-katolikom świeckim.

Unijne środki cofnięte przez strefy wolne od LGBT?

Komisja Europejska wystosowała specjalny list do polskich samorządów, które sprzeciwiają się szerzeniu przez homoseksualistów propagandy w szkołach. Bruksela grozi w nim obcięciem dotacji na inwestycje i projekty infrastrukturalne, jeśli dalej będzie dochodzić do „dyskryminacji” ze względu na orientację seksualną, czy też inne rodzaje odmienności.

za: http://autonom.pl/?p=31726

 

A przecież pasterze żydo-katolickiego Kościoła nauczali:

JPII – przemówienie do parlamentarzystów austriackich,
Rzym, 23 marca 1997 roku.

Kościół nie może nigdy pozwolić na nadużywanie go do antyeuropejskiej demagogii oraz podsycania antyeuropejskich nastrojów. Dla zjednoczonej Europy nie ma bowiem alternatywy.”

JP II – do korpusu dyplomatycznego akredytowanego przy Stolicy Apostolskiej.
Rzym, 10 I 1998

Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…)”

2003r. kard. J.Glemp:
„Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”

2008r. prymas H.Muszyński:

„Brak ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego, w moim przekonaniu, byłby dużą szkodą dla Polski” – https://ekai.pl/abp-muszynski-brak-ratyfikacji-traktatu-lizbonskiego-bylby-szkoda-dla-polski/

 

Ani chybi jak żydo-katolicy świeccy będą się smażyć w ogniu piekielnym za odrzucanie nauk swoich pasterzy. A już grzechem najgorszym z możliwych, wprost niewybaczalnym, jest bagatelizowanie nauk świętego. Zbawienia duszy pewnie dostąpią, ale zmartwychwstanie mają przegwizdane.

Dariusz Kosiur

1 komentarz

Filed under Polityka

One response to “Koniec z przedmałżeńskim ciupcianiem w UK

  1. Hm, to chyba raczej krok w kierunku odbudowy branży hotelarskiej : )

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.