W jakim kierunku zmierza stowarzyszenie STOP NOP i jemu podobne inicjatywy?

Jutro poznamy więcej szczegółów dokąd zmierza Marsz STOP NOP, choć co bardziej doświadczeni z nas wiedzą już  – dokąd zmierza i do czego ma zmierzać.

Jeszcze jeden przemarsz, jeszcze raz pod adresem nieobecnego namiestnika Morawieckiego petycje i hasła, jeszcze raz petycje pod bliżej nieokreślone adresy elektroniczne zamiast pozwów do konkretnych sądów i  trybunałów międzynarodowych, jeszcze raz mobilizowanie ludzi do wycieczek do Warszawy, jeszcze raz wytracanie energii pomimo szczytnych haseł, jeszcze raz zamiast sieciowej samoorganizacji i struktur regionalnych centralizm i wiecowanie, jeszcze raz dawanie okazji do ćwiczeń reżimowych sił porządkowych, jeszcze raz emocje zamiast uświadamiania, edukacji i spokojnie przemyślanej pracy w terenie, jeszcze raz widowisko zamiast politycznej działalności, jeszcze raz festiwal popularności liderów autentycznych i agenturalnych, jeszcze raz zamiast dążenia do radykalnej zmiany politycznej i budowy suwerennego państwa podejmowanie odcinkowych inicjatyw, jeszcze raz zamiast dobrej i uczciwej zinstytucjonalizowanej służby zdrowia otwieranie bram do uzdrawiaczy i proroków, jeszcze raz układanie się z systemem magdalenkowym zamiast jego całkowitego odrzucenia.

PZ

.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=669028293680014&id=206336526060450

27 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

27 responses to “W jakim kierunku zmierza stowarzyszenie STOP NOP i jemu podobne inicjatywy?

 1. paziem

  Słusznie zauważa prof. W.J.KATASONOW, że zaskakujące powodzenie globalnej manipulacji tzw. pandemią COVID-19 wynika z tego, że przez ostatnie 30 lat społeczeństwa poprzez upowszechnianie konsumpcjonizmu przygotowywane były do nie wyrażania sprzeciwu wobec konwersji wolności na komfort. Przewidywali ten proces najbardziej przenikliwi pisarze jak F. Dostojewski ( w legendzie o wielkim inkwizytorze w ” Braciach Karamazow”) a następnie już w wieku XX tacy wizjonerzy katastroficzni jak E. Zamiatin w swoim dziele „My”, a następnie A.Huxley w ” Nowym, wspaniałym świecie” i wreszcie G.Orwell w „Roku 1984”.
  Okazuje się, że na zniewolenie nie są odporne ani społeczeństwa wcześniej wychowane w systemie autorytarnym lub totalitarnym, ani społeczeństwa tzw. demokratyczne, gdzie zniewolenie uzyskuje się łatwo sposobem strachu przed utraconymi kajdanami konsumpcji i wygodnego życia.
  Ten miękki totalitaryzm jest nawet dużo efektywniejszy jak pokazuje zjawisko obecnej socjotechnicznej pandemii.

  Polubienie

  • skretowicz Z

   dlaczego Arcykaplani:) gatunku Zbigniewa Kekusia:) Grzegorza Brauna i innych kapłanów ! tak bardzo …..! odradzają nam chrystowiercom 🙂 jakiejkolwiek manifestacji w sprawach przymusowego!! Usmiercania nas szczepionkami??? i innymi „lekarstwami”. Czyżby Ci arcykapłani nie wiedzieli ze…JAK SIE RODZILI ! PRZYCHODZILI NA SWIAT ! TO ICH MAMUSIE ..BAAARDZO CIERPIALY W BOLACH ??. NOWE ZAWSZE RODZI SIE W BOLACH !!!!!!! jeśli chrystowiercy nie tylko w Polin ale i w calej UE beda wiecznie czekać na „właściwy ” czas ? .TO NIE BEDZIE NIKOGO ZDROWEGO ..I PRZY ZDROWYCH ZMYSLACH.. ! ABY BYL W STANIE WYKRZYCZEC ! PRAWDE!!,ZASTOPOWAC SILA TYCH ARCYZBRODNIARZY TYPU SZUMOWSKIEGO I CALEJ BANDY Z PISU I P.O ITP.CI ZBRODNIARZE NAJBARDZIEJ POTRZEBYJA TERAZ CZASU I USPIENIA ROZMODLONEJ TRZODY CHRYSTOWIERCOW . ABY TE TRZODE ZATRUC, UNIERUCHMIC !, SZCZEPIENIAMI

   Polubienie

 2. Panie Pawle, w przypadku STOP NOP-u nie byłbym tak bardzo krytyczny. Działalność organizacji nie jest znowu aż tak rozmyta, stawia ona konkretne kroki także w obszarze prawnym. No i stara się prowadzić merytoryczną polemikę w temacie szczepień, bez przesadnego odwoływania się do sfery emocjonalnej. Co do ‚otwierania bram do uzdrawiaczy i proroków’ – to też nieadekwatne określenie, ponieważ STOP NOP współpracuje właśnie z lekarzami.

  Natomiast kwestia ‚dążenia do radykalnej zmiany politycznej’ nie do końca dotyczy STOP NOP-u, nie jest to przecież organizacja polityczna, chociaż związana z ruchami prawicowymi.

  W dziedzinie rozpowszechniania wiedzy na temat szczepień STOP NOP uczynił naprawdę wiele dobrego i za to dla nich szacun : )

  Polubienie

 3. Ktoś

  Po pierwsze Polak
  Szanowni Państwo, Widzowie kanału PPP, informuję, że moim zdaniem, kłamiąca, manipulująca i dezinformująca uczestników organizowanego przez nią protestu w dniu 06.06.2020

  asystentka posła na Sejm RP Grzegorza Brauna, Justyna Socha naraża – wobec okoliczności, które prezentuję w PPP 239 – zdrowie i życie tych uczestników, w tym dzieci, którym beztrosko gwarantuje bezpieczeństwo.Jej, tj. organizowany przez nią protest może stać się przyczyną zamieszek, jak te w USA, gdzie nawet prezydent D. Trump ukrył się w bunkrze pod WH.

  Moja zatem rekomendacja: NIE UCZESTNICZYĆ W PROTEŚCIE ORGANIZOWANYM PRZEZ JUSTYNĘ SOCHĘ 06.06.2020. Zbigniew Kękuś

  (PPP 239) Coś nam szykują… Kaczyński grozi! Justyno Socha odwołaj protest 6 czerwca 2020 r. PROŚBA

  Polubienie

 4. paziem

  Do@jonasa, ostrzegam cię, ze zostaniesz zablokowany, gdyż uprawiasz trolling. Nie dodawaj mi zbędnej pracy.

  Polubienie

 5. paziem

  Marsz STOP NOP przeszedł, przebieg i efekty zgodne z moimi obawami wyrażonymi w artykule tytułowym.

  Polubienie

 6. zefirek

  Ale czy może wreszcie ta Justyna Socha
  piękna „asystentka” Grzegorza Brauna
  została złapana i zaszczepiona przeciwko brzydocie ? już czas najwyższy powiedzieć STOP-OHYDZIE i ten proces się jej zatrzyma ?
  Wiadomo, będzie się szarpała, bo inaczej jej nie wypada,
  ale w istocie będzie zadowolona…
  bo czas najwyższy.
  I tego Jonasza też !

  Polubienie

  • markglogg

   Jakoś tak się przez media przebija info, że jedną z przyczyn dla których pandemia Covid 19, w krajach byłego bloku socjalistycznej jest tak MAŁO ŚMIERTELNA (NRD w to właczając) były OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA na gryżlicę. Przecież jak nie będzie tych szczepień, będziemy bardziej podatni na choroby wszystkich rodzajów, raka w to włączając.

   Polubienie

 7. paziem

  Piszesz Marku : ” Przecież jak nie będzie tych szczepień, będziemy bardziej podatni na choroby wszystkich rodzajów” Ale o jakie szczepienia ci chodzi? Nie wiem czemu nagle nie zauważasz zmian jakie na świecie ( w tym także w WHO) w ciągu ostatnich 30 lat pod wpływem tego co nazywamy BIG PHARMą związaną z światową lichwą i anglo-syjonistycznymi ludobójcami.

  Polubienie

 8. markglogg

  No, zestaw obowiązkowych szczepień od lat (dziesiątków bodajże) się nie zmienia, tylko niektóre z nich rozłożono na kilka etapów aby lepiej „trenować” system odpornościowy. Na Kubie są aż 34 obowiązkowe szczepienia, a AUTYZM tam prawie nie występuje.

  Polubienie

  • ciekawe czy autyzm wystepuje w plemionach dzikich/poldzikich gdzie nie ma zadnych szczepien ? 😉

   Polubienie

   • zefirek

    A jeśli autyzm nie występuje, tam gdzie nie ma szczepień,
    to co z tego wynika ? Może to świadczy o tym że, że tzw. autyzm – to jest to usposobienie umysłu nabyte od szczepieńia ?
    Zupek i sosów w proszku i utwardzonego tłuszczu z cukrem i perfumowanej kiełbaski i reszty trucizn też tam nie ma i TO DLATEGO nie występuje tam autyzm. To jest bardziej prawdopodobne, dlatego że autyzm to niechęć do kontaktu szczególnie emocjonalnego ze światem zewnętrznym, po pierwsze z rodzicami którzy swoje emocje przekazują dzieciom, a te emocje są nie do zniesienia, albo są żadne, wogóle ich nie ma, jak to u maszyn bywa. I dzieci rozwijają się w swoim świecie.
    A człowiek w dzikim plemieniu to tym się różił od niedzikiegoo, że był immanentny, to tak jakby autyzm trochę , żył w zgodzie ze sobą nie transcendując poza siebie w jakieś sztucznie wymyślone a nieprzyjemne światy. A matki nie wygłaszały treści propagandowych ani nie ciągnęły za rękę i ” szybciej szybciej bo się na manifestację spóźnimy, przez ciebie” a za rok ” i widzisz ty bachorze, to przez ciebie dałam się oszukać że ta manifestacja to była prowokacja….a co ty tam chcesz ? na inny kanał ci przełączyć ? kreskówki będą później, teraz sobie posłuchamy obrad sejmu…oooo cicho bądź, zobacz co pan doktor w reklamie mówi, że w razie niewłaś ciwego uźycia elektronicznego grzebienia do włosów, to będziemy mogli się skonsultować z kliniką transplantologii oraz natychmiast zastosować epidermalną technologię w formie wielkocząsteczkowej
    JEŚLI TWÓJ KOŁTUN SAM NIE ZNIKNIE W CIĄGU 24 godzin i 30 minut. Powiem ci że mają do dupy te grzebienie, a pisało na gazetce ściennej w przeglądzie naukowym
    moim biurze że to mikrozastrzyk keratynowy indukowany tym nowym grzebieniem… no napij się multifrukty, trawienie poprawia i energii dodaje…

    Polubienie

  • paziem

   Marku zestaw obowiązkowych szczepień 50 lat temu i obecnie, to zasadnicza różnica. A poza tym w czasach kiedy ciebie i mnie szczepiono, to o nanotechnologii w stadium technicznym z jej zastosowaniem do potrzeb biologii nikt nie wiedział nie mówiąc już o technologiach cyfrowych oraz o możliwościach połączenia obu tych technologii do śledzenia, nadzorowania i sterowania zachowaniami ludzkimi. O tym pisali jedynie pisarze science fiction lub katastrofiści, a teraz to realność w rękach psychopatów i ” wybrańców”.

   Polubienie

 9. markglogg

  No, autyzm to wszyscy żeśmy INTENSYWNIE TRENOWALI w okresie gdy kazano siedzieć nam przez 2,5 miesiąca w domach, kontaktując się tylko z MARTWYMI mediami elektronicznymi. Po takich ćwiczeniach w „nauczaniu on line”, z przyzwyczajenia zacznie się nam odniechciewać „twarzą w twarz” kontaktów z innymi ludźmi, „język w gębie” u nas zacznie ulegać najzwyklejszej ATROFII, zwłaszcza będąca w wieku rozwojowym młodzież zacznie kultywować to AUTYSTYCZNE PRZYZWYCZAJENIE unikania międzyludzkich bezpośrednich kontaktów, tak jak już obecnie się widuje szczególnie młodych ludzi „z przyzwyczajenia” wciąż pokazujących się publicznie w tych wstrętnych „namordnikach”.

  Polubienie

 10. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Przeciwko syjonistycznym ludobójcom rządzącym Polską należy budować szubienice, a nie jakieś marsze które chazarscy zbrodniarze mają w miejscu pożądania niejakiego Biedronia.

  Polubienie

 11. paziem

  Kochani,

  po sobotnim marszu w Warszawie przychodzi mi do serca, że czas się zacząć łączyć, bo rozbicie to najgorszy możliwy scenariusz dla ludzi wolnej woli, dla wcielania słów, którymi się wymieniamy, dla przejawienia naszej mocy tworzenia i przypomnienia sobie o naszej Jedni z wszystkim co jest.
  Staliśmy tak w alejach przed budynkiem rady ministrów i wołaliśmy naszą prawdę, prosiliśmy o godność i szacunek.
  Nikogo nie było z tych, którzy winni nam służyć, nikt nie słucha nas, a my dajemy się wodzić na pasku iluzji wyboru, prosząc o wybór w kwestii szczepień – o ironio!!! czy wobec zbliżających się wyborów – o kandydata z ludzkim sercem .
  Godność i szacunek do życia w ogóle i do jednostki nie wymaga walki czy proszenia, ale świadomości, że jest nam przynależny, niezbywalny i że mamy go wymagać od innych, szczególnie naszych przedstawicieli.
  Razem będzie nam łatwiej reagować i manifestować nasz głos, energia skupiona w silne światło będzie jak laser cięła lub leczyła wedle potrzeb.
  Prawdziwe środowiska alternatywne, te szczerze niosące światło dla ludzkości i Ziemi, mają świętą powinność łączyć się i współdziałać, podziały zostawiając do pracy z terapeutą. Inni niech idą gdzie chcą, ale przydało by się odciąć od wahadeł wyciągających naszą energię, jest ich wiele i wskazujmy odważnie co nam nie służy w tej przestrzeni.
  Słyszę o Harmonii Kosmosu we wrześniu…

  Zacząłbym od razu lokalnie. Niech każdy z nas zdiagnozuje inicjatywy i ludzi wokół niego otwartych na współdziałanie w jakimkolwiek temacie, ponad partiami i programami niewolącymi nasze umysły; od kręgów kilkuosobowych po bardziej zorganizowane grupy, na bazie intencji i faktów, a nie nazw i pr’u
  Jak widać po mailach wielu z nas się zna, mało jednak poleceń w przestrzeni, mało spotkań pod wspólnymi hasłami bez jednej etykietki, to dla nas wszystkich okres próby, wykorzystajmy go dobrze, przebudzenie dotyczy wszystkich, nowa Ziemia ma mieć też nowe media i nowych przewodników.
  Wielu z nas chce być częścią tych zmian, dajmy sobie odważny głos i prawo do działania w imieniu dobra wspólnego, posiłkując się art. 4 konstytucji żądajmy z radością służby publicznej w każdym aspekcie społecznie użytecznej aktywności, nie lękajmy się kwestionować systemu; jeśli nie działa właściwie od tak dawna przychodzi czas na porzucenie go nie na naprawę!

  Jest co raz więcej wspaniałych inicjatyw w kołach przebudzających się, fora, profile, warsztaty. Wielu dokoła nas wpada w spiralę przeładowania informacją, zagubienia z przyczyn różnych, często osamotnienia wobec sprzecznych komunikatów.

  Najwyraźniej trzeba przykładem szczerzyć energię zmiany, możliwość odbudowy świata opartego na pierwotnym czyli doskonałym przewodnictwie częstotliwości Stwórcy.

  Liczę, że przyśpieszenie jakie ja i pewnie wielu z nas odczuwa jest oznaką wznoszenia się wibracji w naszej gęstości, to niesie wiele zmian, gotujmy się na ich przyjęcie!

  Z ciepłymi życzeniami wszelkiej po-myślności

  Tomek Czarski

  Wrocław

  Polubienie

 12. paziem

  W niedzielę (7.06.2020) izraelski dziennik Haaretz opublikował artykuł pt. „Ataki Trumpa na Antifę są atakami na Żydów”. Jego autorem jest Ari Paul, dziennikarz z Nowego Jorku. Wg Paula amerykańscy Żydzi nie powinni popierać prezydenta Trumpa w wojnie z Antifą, ponieważ „każda próba oczerniania antyfaszyzmu z natury broni faszyzmu”, a „wybór antyfaszystów jako kozła ofiarnego i tajnych sprawców trwających niepokojów jest z natury antysemityzmem”. Zdaniem Paula oskarżanie George’a Sorosa o finansowanie sprawców zamieszek to także antysemityzm.

  za: https://wprawo.pl/ataki-na-antife-sa-atakami-na-zydow-szokujacy-artykul-w-izraelskim-haaretz/

  Polubienie

 13. Pedro

  Puszczanie Naród Polski w kanał i robienie w bambuko,jest przećwiczone przez antypolske kanalie w służbach specjalnych które służą wrogim Polsce banksterom złodziejom lichwiarzom faryzeuszom gównojadom!!Komitet Obrony Robotników, Solidarność jest tego dowodem,jak pasożytnicze bestie ANTYPOLSKIE wykorzystały naiwnych łatwowiernych i ogłupionych propagandą Polaków do swoich bandyckich,zbrodniczych celów i zniszczenia Polski. Od przewrotu majowego bolszewika,volksdojcza,agenta masonerii Piłsudskiego w 1926 roku , Polska i Polacy pozostają pod okupacją mafii lichwiarzy globalistów-szatanistów,zboczonych świrów bękartów belzebuba 👹 kreatorów sponsorów bolszewizmu faszyzmu,wojen rewolucji zbrodni na świecie!!!Ta zbrodnicza mafia rozbójnicza gównojadów zboczeńców globalistów szatanistów opanowała rządy w większości krajów świata i planuje zagładę, depopulację 6 miliardów ludzi oraz zniewolenie pozostałej resztki ludzkości do niewolniczego wykorzystania swoim zboczonym zachciankom!!!

  Polubienie

 14. paziem

  Do kogoś o nicku Magic Rose of Wind:

  śmieci i bełkot usuwamy automatycznie.

  Polubienie

  • rose of winds

   do
   Paweł Ziemiński
   zam.93-334 Łódź
   Mulinowicza 15 m 7
   cytat: „śmieci i bełkot usuwamy automatycznie”
   i
   odpowiedź na ten cytat :
   MY TEŻ usuwamy
   – prezesie Pawle Ziemiński
   __________
   zauważyłam że
   administrator-prezes
   tej tu strony przycina moje wpisy – a na to się NIE ZGADZAM, a że nie piszę tu za pieniądze, to i P.Ziemiński nie będzie sobie wybierał co pozostawi z moich wpisów dla swojego niedopisanego „bloga WPS”
   MOJA propozycja ( + jeszcze raz ) była taka :
   Prezes Paweł Ziemiński usunie WSZYSTKIE moje wpisy !
   Możliwe że uda się to
   AUTOMATYCZNIE.
   Bo tak pozostawic MOJE PPRZYCIĘTE WPISY POZBAWIONE SENSU i ten napisany przezemnie BEŁKOT – TO CZY TO NIE JEST OBRAZA DLA CZYTELNIKÓW ?
   i może być niebezpieczne jednak pozostawienie tu MOICH wpisów.
   = USUNĄĆ !

   Polubienie

   • ZZZ

    Sklepy dziś pozamykane bo goj ma być trzeżwy całą niedzielę aby mu się nie pomyliło na kogo głosuje a pan już jakimś cudem ma promile.Może z wczorajszych zapasów alkohol został także teraz zawiązuj pan muszkę i na wybory jak się pan pomyli niewielka szkoda.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.