Porównanie zdjęć KLĘCZĄCYCH ELIT w USA z KLĘCZĄCYM LUDEM w Polsce

8 Komentarzy

Filed under Polityka

8 responses to “Porównanie zdjęć KLĘCZĄCYCH ELIT w USA z KLĘCZĄCYM LUDEM w Polsce

 1. ani czarni ani nawet kosmici z andromedy gwiazdozbioru rak sa bezsilni wobec kosmicznej siły „przejawów antysemickich 🙂 wystarczyłoby w zupełności porod tych BLM manifestacji wykrzyknąć? ,wystawić jakiś plakat? kwestionujący zagłębie holokaustu 🙂 a za chwile myśliwce i helikoptery seriami karabinów maszynowych ? lub falami ultra ,infra miarzdza wszystkie manifestacje BLM:) na raz i w calym USA

  Polubienie

 2. Klemens

  Bo jeżeli nie godność, to co człowiekowi w życiu pozostaje?

  Polubienie

 3. markglogg

  Odnośnie uwagi Klemensa „Bo jeżeli nie godność, to co człowiekowi w życiu pozostaje?”

  No cóż, ELITOM po prostu pozostaje PROSTYTUOWANIE SIĘ na najwyższym możliwie religijnie poziomie. Na tej UNIŻONOŚCI Sług Bożych polega NADZIEMSKA POTĘGA KOŚCIOŁA.

  Na neonie24 MacGregor w ten sposób skomentował powyższe zdjęć zestawienie:
  Slabiutko Autorze
  poziom raczej rynsztoku i oczywiscie pana Kosiura a nie profesora.
  Ja swojej malej wnusi caluje stopki przy przewijaniu pieluchy – czy wg Autora to to samo co calowanie butow jakims rozwydrzonym Murzynom?

  Na zdjęciu powyżej PAPIEŻ FRANCISZEK CAŁUJE STOPY CZARNEJ IMIGRANTCE, we włoskim ośrodku dla uchodźców w Wielki Czwartek Paschy 2016. Tak właśnie, imitując CHRZEŚCIJAŃSKIE, PEŁNE HIPOKRYZJI OBRZĘDY, dzisiaj zachowuję się, zagrożone w swym „niebiańskim bycie” ŻYDO-ELITY USA

  (Reakcje wiernych? „Papież (jeśli można go tak nazwać) zbezcześcił Wielki Czwartek”, „Franciszku! Przykro mówić, ale tracisz szacunek wiernych przy każdym pojawieniu się”, „ten dziwny człowiek spowodował, że odchodzę od kościoła”, „gest poddaństwa, słabości i głupoty”,)

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19823369,papiez-umyl-stopy-imigrantow-wierni-zbezczescil-wielki-czwartek.html

  Polubienie

 4. markglogg

  Odnośnie tego WYCHWALANIA PRZEZ KLER ludzkiej GŁUPOTY I UPODLENIA to przypomniała mi się NAUKA św. Pawła na ten właśnie temat:

  to , co nie jest szlachetne według świata i wzgardzone, i to, co nie jest (ROZUMNE), wyróżnił Bóg, by to co jest (SZLACHETNE I ROZUMNE) unicestwić, tak by się żadne stworzenie nie chełpiło wobec Boga .

  (1 Kor. 1)

  Ot i cały PRZECIWROZUMOWY (tj. MISOLOGOS) SENS TEOLOGII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ mamy wyłożony „kawa na ławę”, specjalnie dla nie lubiącego RYNSZTOKOWYCH „BOŻYCH PORÓWNAŃ” MacGregora

  Polubienie

 5. „Wszedzie mamy swoich ludzi”,
  chwalil sie tym, niejaki Szymon P.
  KTO ma Hollywood i media,ten ma wladze.
  http://xdisciple.blogspot.com/2013/03/pope-francis-is-played-by-actor.html
  Zrodlo; jak powyzej.

  Polubienie

 6. Kojak

  we wszystkim trzeba miec umiar ! Wscielizna antyrelgijna i zaciekle chorobliwe zacietrzewienie religijne tylko spowoduje ze do wladzy dojada wariaci i psychopaci ,przedstawiajacy sie za sprawdliwych ! Juz to przerabialismy ! Widac za malo trupow bylo i za malo ludzi zmasakrowano ! To zAwsze tak sie dzieje jak jakis wariat i wariaci majacy wlasna cudowna moralnosc zaczna ja realizowc przy pomocy panstwa

  Polubienie

 7. markglogg

  Zawsze „konkurencją” dla DOBREGO jest LEPSZY (np. „Bóg Wszechmogący”)
  Cytuje z mego komentarza na https://zakop999pl.neon24.pl/post/155977,porownanie-zdjec-kleczacych-elit-w-usa-z-ludem-w-polsce

  MacGregor 11:14:08 Odnośnie MacGregora zapewnienia, że „kleczy przed Bogiem w Trojcy Jedynym” to zapewne mu chodzi
  o Przenajświętszą obecnie Trójcę TPD

  (TPD = TECHNIKA, PIENIĄDZ i DUPA Komfort Miłująca)

  i jest to moje bardzo „marksistowsko-chrystusowe” skojarzenie:

  25 letni K. Marks zauważył, że „żydzi (i imitująca ich burżuazja) głośno sie modli do Boga, a w praktyce czci Handel i Pieniądz”; Jezus, ponoć wtedy ok. 30 letni, też zauważał „nie da się dwóm Panom służyć, czyli Bogu (Poznania) i Mamonie, itd.

  Tak to i dzisiaj ELITY WOLNEGO ŚWIATA (a wyraźnie także i MacGregor, nie używający polskich znaków pisarskich. a zatem zapewne zza Oceanu) klęczą przed tym TPD „Jedynym w Trójcy” PRAWDZIWYM Bogiem.

  I te ELITY – z konieczności wywołanej przez COVID 19 nagłym w USA bezrobociem – zaczęły zakrywać ohydę swego się zachowania kultem BLM, o twarzy Georga Floyda. Amerykańskiego aktualnego CHRYSTUSA ODKUPICIELA, który poprzez swą Męczeńską Śmierć zakrył GRZECH OBŁĄKAŃCZEJ CHCIWOŚCI, zarówno tych ELIT jak i LUDU Północno-Amerykańskiego:

  Gratuluję MacGregorowi (i zestawowi komentatorów, namolnie wpisujących „jedynki” w ocenie mych tekstów) wyczucia ESTETYKI czczonych przez nich – zarówno w przeszłości jak i obecnie – „Świętych Obrazów”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.