Wybory bezalternatywne – syjonista za syjonistę

 Niech każdy odpowie sobie sam, co można wyłowić mieszając w politycznym syjonistycznym szambie?

Rezydent i kandydat Duda & kandydat na rezydencki stolec Trzaskowski

 

Ale nie tylko w wyborach prezydenckich wybieramy antypolskie męty. Popatrzmy jaka antypolska szumowina zasiada w sejmie RP. A może to już knesejm w Polin – i dobry, boży, zamysł JPII i J.Glempa wypełnił się. Tylko poseł G.Braun jeszcze nie spostrzegł oddziaływania mocy świętego ducha żydo-katolickiego Kościoła na Polakatolików, a i sam deklaruje się jako przykładny żydowierca. I jak tu zrozumieć żydowiercę -?

 

Czy Polakatolik to jeszcze Polak?

Niektórzy Polakatolicy po 30 latach doświadczeń z IIIŻydo-RP konstatują, że jako Polacy mamy zbyt mało odwagi albo rozumu, aby uwolnić się od antypolskiego Żydostwa w polityce.

Nie rozumiem ani takich rozważań, ani zdziwień, w kraju, którego większość zdecydowaną stanowią właśnie Polakatolicy.
Może więc wypada przypomnieć społeczności Polakatolików pewne zobowiązania – nakazy, które leżą u podłoża ich religii.
Pius XI w katolickiej rozgłośni belgijskiego radia, 8,09.1938r. stwierdził:

„Jesteśmy potomstwem duchowym Abrahama, nasieniem Abrahamowym”.

T.Terlikowski, naczelny redaktor Frondy, poważnego żydo-katolickiego kwartalnika, wyraził podobny pogląd w 2013r.:

„My chrześcijanie jesteśmy i musimy być duchowymi Żydami. Jesteśmy wszczepieni w Izrael.”

Można podać mnóstwo podobnych przykładów wypowiedzi i religijnych inicjatyw Polakatolików.
Zatem powyższa konstatacja o swego rodzaju polskiej politycznej ułomności jest raczej brakiem politycznej konsekwencji: Polakatolik chce wyznawać i bronić własnej religii o żydowskich korzeniach, ale nie chce mieć żydowskich polityków – czy jedno z drugim da się pogodzić (?).
Życie, cała nasza historia, pokazują, że to jest po prostu nie możliwe. Poza tym można wątpić w powszechność tej konstatacji wśród Polakatolików, nauczanych przecież przez swoich pasterzy żydo-katolickiego Koscioła, że nacjonalizm jest herezją, zaprzeczeniem patriotyzmu, a antysemityzm jest grzechem. Chcesz bronić swojego kraju przed Żydostwem, przed syjonizmem, przed żydowskim kapitalizmem, popełniasz okrutny grzech antysemityzmu – będziesz musiał się z tego spowiadać, a i prawo IIIŻydo-RP/Polin także się tobą zainteresuje.

Od 1000 lat zaprawiani w żydowierstwie Polacy – dzisiaj już pełnowartościowi Polakatolicy -, od 30 lat jakoś nie mogą się zdobyć na ustanowienie polskich władz składających się z Polaków i realizujących polskie narodowe interesy. Widać duch święty ich opuścił i nie chce pomóc rozpoznać, kto wróg, a kto swój. I tak od 30 lat żydo-katolicy wybierają sobie antypolski, syjonistyczny element, do władz wszelakich, a ich wyborom patronuje święty, powszechny, żydo-katolicki Kościół.

Kościół z narodem – oczywiście z narodem wybranym

Uroczysta msza z okazji inauguracji prezydentury B.Komorowskiego, katedra św. Jana Chrzciciela, Warszawa, 2010

Uroczysta msza z okazji inauguracji prezydentury A.Dudy, katedra św. Jana Chrzciciela, Warszawa, 2015

Czy Polakatolik jest jeszcze w stanie nauczyć się myśleć kategoriami swojego narodu? Czy Polakatolik ma jeszcze swój naród?

Dariusz Kosiur

24 Komentarze

Filed under Polityka

24 responses to “Wybory bezalternatywne – syjonista za syjonistę

 1. „Jesteśmy potomstwem duchowym Abrahama, nasieniem Abrahamowym”

  W interpretacji wedyjskiej ‚Abraham’ wywodzi się od ‚a-Brahman’, czyli nie-Brahman; człowiek, który utracił łączność z prawdziwą Istotą Wszechświata. Tzw. naród wybrany to naród bez Ducha. Stąd też dziedziczność idzie w nim po linii żeńskiej. U innych ludów Ziemi ojciec daje dziecku Ducha, a matka ciało. U tzw. narodu wybranego jedyny pierwiastek niematerialny, jaki można przekazać, to inteligencja. Ponieważ ta przekazywana jest potomstwu (wbrew pozorom) przez kobietę, panuje u nich matrylinearyzm.

  Stąd wziął się również swoisty kult intelektu we współczesnym świecie, wartości intelektualne nazywa się dziś duchowymi itd. A więc nie tylko KK degeneruje Polaków. Mamy przecież wielu ‚antyżydowskich’ antyklerykałów, którzy przechrzcili się na ateizm, będący tym samym ‚abrahmanizmem’, czyli ‚abrahamizmem’, tylko w jeszcze twardszej wersji niż judeochrześcijaństwo.

  Polubienie

  • paziem

   „naród wybrany to naród bez Ducha. Stąd też dziedziczność idzie w nim po linii żeńskiej” Takie stwierdzenie można traktować jedynie jako przenośnię filozoficzno-poetycką. Bo genetyka jest bezwzględna. A według niej za dziedziczenie odpowiedzialny jest mężczyzna. Bez względu, czy jest semitą, czy Słowaninem. Tak akcentowana rzekomo przez żydów ” prawdziwa żydowskość” związana z kobietą ma jak sądzę jedynie znaczenie pragmatyczne. To jedynie kobieta może zajść w ciążę i urodzić dziecko, które można potem wychować na religijnego żyda. W wymiarze czysto filozoficznym, religijnym i narodowym judaizm jest skrajnie i ortodoksyjnie męskocentryczny.

   Polubienie

 2. Kojak

  czy ja musze czytac w nieskonczonosc te idiotyzmy ze nie jestem, Polakiem bo jestem katolikiem /? To jakis maniakalny kretynizm i nadajacy sie do leczenia psychiatrycznego !

  Polubienie

  • To prawda -_-

   Ale prawdą jest też, że z katolicyzmem Polacy daleko nie zajdą. Zwłaszcza, że większość katolików w bardzo wielu punktach nie zgadza się z nauczaniem KK, a mimo to bierze udział w jego rytuałach. Czy to też nie jest maniakalny kretynizm?

   Polubione przez 1 osoba

  • @ Kojak

   Genetycznie nic się nie zmienia. Zmianie ulega natomiast stosunek Polakatolika do własnego narodu i państwa. W umysł Polakatolika wdrukowano bezwarunkową świętość instytucji Kościoła, a wszelkie jego zbrodnie, w tym ludobójstwo, uprawianie polityki ponadnarodowej (także antynarodowej i antypaństwowej), Polakatolik uznać może co najwyżej za błąd.

   https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/25/czesc-4-katolicyzmowi-na-pohybel/

   Polubienie

   • Nigdy nie wygramy z PiS, z PO, nie pozbędziemy się okupantów, nie powołamy do władzy myślących w polskim interesie Polaków, itd., itp., jeżeli wpierw nie zwalczymy w sobie żydowierstwa – tego religijnego i tego medialnego także. Żydowierstwo, tak mocno zakorzenione w polskich umysłach i w polskiej mentalności, jest jak syndrom żony alkoholika, znieważanej, bitej i okradanej przez męża, ale bezgranicznie mu oddanej i ciągle kochającej.

    Aparat władzy w PRL okresu W.Gomułki i E.Gierka także był skażony tym syndromem. – Największa bitwa średniowiecznej Europy, bitwa pod Grunwaldem w 1410r. w szkolnych podręcznikach historii w PRL była zawsze ukazywana jako zwycięstwo polskiego, później skromnie dorzucano, że i słowiańskiego, oręża nad żywiołem niemieckim, a nie nad imperialnym państwem żydo-katolickiego Kościoła (nad Rzymem), który rzucił do walki z nami całe zachodnie rycerstwo.
    Taki PRL musiał przegrać z żydo-katolickim Kościołem i z syjonistycznym żydostwem. Żydo-katolicka Polska, tak jak żona alkoholika, zawsze będzie przegrana.

    Polubione przez 1 osoba

 3. paziem

  Mamy skłonność do polonocentryzmu w analizach historycznych. Już samo określenie bitwy pod Grunwaldem jako największej bitwy średniowiecznej Europy, gdzie naprzeciw połączonych wojsk polsko-litewsko-ruskim wspieranych przez Czechów, Ślązaków, Szwajcarów, Mołdawian, Tatarów stanęło ” całe zachodnie rycerstwo” nie jest prawdą. Dla środkowej Europy , a zwłaszcza dla Polski była to rzeczywiście bitwa największa i najważniejsza.

  Polubienie

  • Easy Rider

   Dlaczego rzeczony fragment nie jest prawdą, skoro samych „zakonników” – Krzyżaków było pod Grunwaldem tylko 250? Ponadto, nie bardzo rozumiem, dlaczego tenże fragment miałby świadczyć o polonocentryzmie? To było starcie o charakterze cywilizacyjnym, między cywilizacją słowiańską (nieistotne w tym momencie, że już częściowo „ochrzczoną” przez Rzym) – a bandycką cywilizacją rzymsko-niemiecką, wspomaganą przez kraje cywilizacji morskiej.

   Polubienie

   • paziem

    A czy była np. Bitwa na Kulikowym Polu ?

    Polubienie

   • paziem

    Albo zwycięstwo Aleksandra Newskiego ?

    Polubienie

   • paziem

    Albo Bitwa na Kosowym Polu

    Polubienie

   • Easy Rider

    @paziem
    Nie bardzo rozumiem, w jaki sposób bitwy na Kosowym Polu i na Kulikowym Polu miałyby wpływać na ocenę bitwy pod Grunwaldem, gdyż nie dotyczą relacji z Cesarstwem Rzymsko-Niemieckim. Natomiast bitwa stoczona przez Aleksandra Newskiego była jakby prototypem późniejszej bitwy pod Grunwaldem, tym samym potwierdzając cywilizacyjny charakter walki świata słowiańskiego ze zbrodniczym „Drang nach Osten”.

    Polubienie

   • paziem

    Warto po prostu pamiętać, że Słowiańszczyzna była zagrożona nie tylko ze strony anglosasko-żydowsko-watykańskiej z wykorzystaniem niemieckiego Drang nach Osten

    Polubienie

  • To nie będzie polonocentryzm, jeśli uwzględnimy, że dzięki tej bitwie żydo-katolicki Kościół zasadniczo zaprzestał najazdów zbrojnych na ziemie Słowian – a więc musiała to być bitwa ważna.
   To dzięki tej wygranej bitwie P.Włodkowic na soborze w Konstancji (1415) doprowadził do korzystnego rozstrzygnięcia sporu między RP a Krzyżakami (faktem jest, że sprzyjała Polakom, Słowianom sytuacja polityczna w Europie – rozpoczynał się okres schizmy w Kościele).

   https://www.pb.pl/najwieksza-bitwa-sredniowiecznej-europy-799554
   http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/3925,grunwald-najwieksza-bitwa-sredniowiecznej-europy.html
   https://wielkahistoria.pl/pierwsze-reakcje-na-bitwe-pod-grunwaldem-jak-europa-przyjela-zwyciestwo-jagielly/

   Polubienie

   • paziem

    Watykan i rzymsko-anglosaska masoneria zmienili jedynie taktykę. Zamiast najazdu uczynili z Korony, a wkrótce z Rzeczypospolitej ” przedmurze chrześcijaństwa” i skonfliktowali ostatecznie Koronę z prawosławiem i uczynili z Rzeczypospolitej psa łańcuchowego do walki z prawosławnym Wschodem i Turcją. I tak w wojnach dla „obrony chrześcijaństwa” szlachta polska została wykorzystana do celów polityki watykańskiej i anglosasko-masońskiej.” Kupcy weneccy” zadłużyli królewiątka magnackie aż do stanu rozkładu Rzeczypospolitej. Jezuickie szkoły prały szlacheckie łby, a ” kupcy weneccy” sukcesywnie przejmowali skarb Rzeczypospolitej. Wojska polskie wykrwawiały się w wojnach z Rosją, Szwecją, Turcją aż do utraty roli hegemona w Europie Środkowej. Taki był ostatecznie efekt zwycięstwa pod Grunwaldem.

    Polubienie

   • To był efekt polityki żydo-katolickiego Kościoła, a nie bitwy pod Grunwaldem.

    Polubienie

 4. paziem

  Zamiast marszu ” Niepodleglości” zdezorientowanych owieczek, marsz Podległości ogłupiałych, zdewociałych owieczek

  Polubienie

 5. Pingback: Dariusz Kosiur: Wybory bezalternatywne – syjonista za syjonistę – Twierdza Chicago

 6. Robert Łagowski

  Logicznie gada niejaki Józef Stanisław Żółtek.
  Co wy o nim myślicie ?

  Polubienie

 7. Easy Rider

  Czy gada logicznie?

  https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie2020/najnowsze-fakty/news-wybory-prezydenckie-2020-stanislaw-zoltek-program-i-poglady,nId,4569003

  To zadeklarowany korwinista, powtarzający bezrefleksyjnie mantry swojego guru. Szkoda czasu na zajmowanie się tym nieciekawym osobnikiem.

  Polubienie

  • Robert Łagowski

   Tyle co w linku to ja wiem. Korwinistą to był.
   A korzystanie z rmf ? Nie lepiej odrazu z jakieś izraelskiej agendy ?
   Natomiast do mnie przemawiają jego argumenty ekonomiczne.
   Choć może to ja jestem baranem tuczonym moja ulubioną trawa.
   Przez tego oto pastucha.
   A może nie.
   Może gostek jest niespętanym pejsami ,wolnym myślicielem 😁 ???

   Polubienie

 8. Re;Paziem
  TEZ, ma swoje IMPERIUM.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.