Słowo na niedzielę wyborczą

Jak długo poniższa filmowa wypowiedź będzie aktualna, tak długo złudne będą wszelkie nadzieje na polityczne zmiany w Polsce.

 

 

Film z roku 2010

Tekst z 2015r.

A więc na kogo chcecie oddać swój wyborczy głos?

– Na tych, którzy popierają uzależnienie Polski od światowej żydowskiej finansjery, od ich instytucji, MFW i BŚ?

– Na tych, którzy wepchnęli Polskę do zachodniego obozu i UE likwidując suwerenność ekonomiczną, prawną – polityczną, otrzymując w zamian dla Polaków: bezrobocie, rosnącą biedę, załamanie demograficzne, emigrację zarobkową, … i zagrożenie wojną, być może nawet nuklearną?

– Na tych, którzy nawołują do likwidacji podatków, żeby bogaci i międzynarodowe żydowskie korporacje stali się bogatsi, a biedni biedniejsi, bo to biedni będą musieli uzupełnić zwiększonymi podatkami pośrednimi powstałą w budżecie państwa lukę?

– Na tych, którzy chcą degeneracji kultury i obyczajów?

– Na tych, którzy pod pozorem walki o prawa człowieka, walki z wymyślonym ocieplaniem klimatu, o ochronę środowiska, o zrównoważony rozwój, w istocie wspierają i dążą do globalnej redukcji ludności?

– Na tych, którzy obnoszą się z katolickim krzyżem – choć w większości to neofici -, żeby wzbudzić w wierzących zaufanie?

– Na tych, którzy popierali zorganizowaną przez USA żydowską rebelię na Ukrainie, a teraz jej żydowskie władze, depcząc groby Polaków pomordowanych przez ukraińskich ludobójców – a czynią lub czynili tak wszyscy kandydujący do sejmu?

– Na tych, którzy popierali i popierają militarne agresje rządzonych przez żydowską finansjerę USA i udział w tych zbrodniach polskich żołnierzy?

– Na tych, którzy w interesie międzynarodowego żydostwa, jako największe zagrożenia dla świata i Polski, wskazują „agresywną” i „imperialną” politykę Rosji?

– Na tych, którzy uczynili z Polaków w ich własnym kraju obywateli drugiej kategorii, a z Polski ponownie eldorado dla Żydów i dla żydowskich światowych korporacji i na tych, którzy taką politykę chcą wspierać nadal, tworząc antypolski, antypaństwowy system prawa?

– Na tych, którzy nigdy i nigdzie nie stawiali takich pytań?

 

A gdybyście o wyborach zapomnieli, to jeszcze na niedzielnej mszy świętej Wasi pasterze przypomną Wam o katolickim obowiązku udziału w wyborach i głosowaniu „na tych” kandydatów w zgodzie z sumieniem.

 

Dariusz Kosiur

___________________

IIIŻydo-RP/Polin zawsze miała i nadal ma mądrych kandydatów. Dobrze wiedzą, że nikt nam tyle nie da, ile oni obiecają.

31 Komentarzy

Filed under Polityka

31 responses to “Słowo na niedzielę wyborczą

 1. Klemens

  Murem za burmistrzem Wielunia!

  – Łódzka Solidarność jest oburzona słowami burmistrza Wielunia, które padły na sesji rady miejskiej 29 maja. Burmistrz Paweł Okrasa stwierdził wówczas, że „Solidarność była przesiąknięta agenturą” Prezes łódzkiej Solidarności wystosował do burmistrza pismo w tej sprawie domagając się wycofania z tych słów, ale Paweł Okrasa ani myśli tego robić i proponuje „konferencję” w tej sprawie.

  https://dzienniklodzki.pl/lodzka-solidarnosc-oburzona-slowami-burmistrza-wielunia-o-agenturze-w-jej-szeregach-burmistrz-chce-debaty-w-tej-sprawie/ar/c1-15042424

  Polubione przez 1 osoba

 2. Na tych, którzy obiecali Polsce wdrożenie energetyki jądrowej, a nie zrobili nic w tym kierunku? Na tych, którzy powołali wiele instytucji, powsadzali tam na stołki niekompetentnych głąbów po szkole średniej, gdzie tysiące inżynierów klepie biedę na fizycznych stanowiskach? Panie Dariuszu, kiedyś pisywaliśmy na temat taki, że ja wspierałem inicjatywę tę jako inżynier, a Pan też był za. Czy wsparłby pan inicjatywę ruchu na rzecz energetyki jądrowej? E-mail mój znany, chciałbym co nieco informacji. Chcę w Lublinie zająć się tym tematem, ale im więcej ludzi to poprzez tym lepiej ruszy temat. Złoża uranu w Polsce są, a wiedzą o tym amerykańskie środowiska lobbystyczne.

  Polubienie

 3. Jonas

  A Bolek a pijany prezio a listy Olszewskiego i Macierewicza i książki o nich co dają?.
  Targowica dla 6 zaborców sluzzy jak KS Natanek mówi , PL ginie i globalizacja zrobi ci chce za srebrniki kupi każdego a do tego Chiny łącza się z Arabami.

  Więc co jeszcze zostało z polskości jeśli sądy zło tolerują i politycy są bezkarni nikt za nic nie odpowiada za Katyń Wołyń Smoleńsk Giblartar Popiełuszko Lepper Papała Przemyk Jaroszewicz Walentynowicz giną patrioci Polacy to skutek St. Poniatowskiego sprzedał za ruble i rozebrano a Kościuszko przybył za pozno i Prussy nas dobiły jak Napoleona. Grzegorz Braun zna historię i prawo dlaczego Polaka Polacy nie wybierają? Sami winni.
  i co wyjdzie kupujący od Morza do Morza mają tereny pod piąta kolumna. I tak ma sobie i przeprosi za mordy zsyłki katastrofy nie będzie a może się nawrócą. Bo kto będzie bliżej prawdy ten wygra.
  To by Alaskę trzeba oddać.?

  Jonas ostrzega czas nawracania się

  Polubienie

 4. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Polacy jak zwykle będą wybierać między kiłą a syfilisem. I wybiorą wybitnego budowniczego żydowskiego państwa „Polin” na gruzach Rzeczypospolitej, ku swojej hańbie po wsze czasy. Wybiorą sobie własnego kata, ludobójcę, który w nagrodę ofiaruje im przymusową szczepionkę przeciw życiu. Swoim wyborem Polacy zademonstrują nienawiść do siebie, własnych dzieci, przyszłych pokoleń, bo tak im każe chazarska telewizja.

  Polubione przez 1 osoba

  • Kmieć

   Niestety ma Pan całkowitą rację, Panie Cezary.

   Polski nie ma. A Polacy wybiorą MOGIŁĘ. Sobie wybiorą.
   Nie ma w sumie znaczenia na którąś podstawioną żydowską marionetkę Polacy zagłosują w tym hutzpiarkim plebiscycie. Choć możliwość wykopania Anżeja zwanego Adrianem z funkcji zapalacza łojów hanukowych w Pałacu Rezydenckim teoretycznie dałaby trochę czasu na pobudkę. Ale tylko teoretycznie. Polacy to w swej masie trzoda chlewna, bo nawet nie bydło (bydło ma rogi, z których mogłoby zrobić użytek).
   A świnie? No cóż. Koryto, katolicka betlejemka, i żeby demokracja nie była zagrożona. Bo DEMOKRACJA to wartłość „najwyższa”. Wyższa od Ojczyzny.

   A Polacy zagłosują na męża swojej żydowskiej żony.
   I wtedy natychmiast „kaplica”.
   To już podzwonne dla Polski (nawet jej atrapy jaką mamy).
   Jeszcze tylko rzeźnia, żeby macę uświetnić polską krwią, i będzie Nowa Judea.
   A Polacy poczują, co zrobili. Poczują, co czują Palestyńczycy…

   Polubienie

   • Matwiej

    Wczoraj Duda rezydent poinformował na konferencji prasowej i gorąco podziękował Stanom Zjednoczonym za szczepionkę jaką Polska dostanie jako pierwsza na świecie od USA na koronawirusa.Duda powiedział ” naród polski jest bardzo wdzięczny USA za pomoc w walce z koronawirusem”
    Jak powiedział Andrzej Duda szczepienia będą obowiązkowe dla wszystkich.Wszyscy będą musieli się zaszczepić w przeciwnym wypadku będą dotkliwe kary.

    Polubienie

  • lori

   Duda nas sprzedał, ale czy tylko on….
   1. Szczepionki
   2. Sieć 5G
   3. Elektrownie atomowe.
   4. Wojsko USA w większej liczbie i opłacenie go przez Polskę.

   Po co amerykańscy żołnierze i czołgi przyjeżdżają do Polski?

   Polubienie

  • lori

   Ludzie mają szeroko zamknięte oczy, a tych co mają otwarte uważają za wariatów. Dlatego bydło, jak żydzi nazywają gojów, czyli nie żydów musi zginąć. Taka to smutna prawda …

   Polubienie

 5. lori

  Polaku, zanim zagłosujesz poświęć swój cenny czas na wysłuchanie i przemyślenie w jakim kraju żyjesz :
  – czy Polska jest państwem
  – czy prezydent jest legalnym prezydentem
  – kto ma władzę nadrzędną
  – kto wybiera sędziów
  – wypowiedzenie posłuszeństwa i odmówienie płacenia podatków
  – Konstytucja RP w wielu przypadkach działa na szkodę Polaków
  – ukryte podatki
  – piramida finansowa o nazwie „ZUS”
  – czy wyjście na ulicę jest dobrym rozwiązaniem

  Strona Tadeusza Cichockiego: http://tcichocki.pl

  Polubienie

 6. Przy tej demonstracji poparcia były wszystkie ważne telewizje i ją nagrały – ale żadna tego materiału nie puściła – ?? – !
  ________________

  To jest jednak dość grubymi nićmi szyta akcja przeciwników Bosaka z PiS. Oto, jak syjoniści zwalczają syjonistów.

  Polubienie

 7. Ciekawa opinia.Co na to Kimeciu.

  Panie Darku a co pan na to ?

  Adm 26 czerwca 2020 o 8:16 AM
  – czy Polska jest państwem

  – czy prezydent jest legalnym prezydentem…………….

  Każdemu kto w punkcie pierwszym ma wątpliwości dałbym wilczy bilet i niech się z naszego kraju wynosi.
  Za drugie pytanie dołożyłbym mu jeszcze na dokładkę kopa w du…

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2020/06/25/przywilej-obywatelski/#comment-179364

  Kmieciu tobie pierwszemu należy się kop w pupę a potem Cezaremu Tarkowskiemu.

  Polubienie

 8. kocimir

  Polecam również ten film panie Dariuszu.

  Polubienie

 9. paziem

  Panie „kocimir” ( tym razem pod tym nickiem), co z pana osobowością, że bez przerwy zmienia pan swoje nicki, i lepszy jest pan nawet od boga, który tylko w trzech osobach?!

  Polubienie

 10. kika22

  PRZECIEŻ JEST ZAKAZ PRACY W NIEDZIELNY SZABAS_SABAT!

  Polubienie

 11. Ktoś

  Polska „kraj (PODOBNO) CHRZEŚCIJAŃSKI” w 966 roku PODBITY poprzez żydowski SATANIZM w wersji KATOLICYZM…

  PODBITY bo mało który swojski pobożmniś…zwłaszcza ten wpatrzony w WADOWICKIEGO ŻARLIWEGO OBROŃCĘ KOŚCIELNEJ PEDOFILII jak i PEDERASTII, jak i Janowego APOSTOŁA OBŻYDLIWOŚCI czyli maryi (abrahama, magoga, moloha etc) wie, iż biblijne…

  CHRZEŚCIJAŃSTWO jakie ma się z POLSKI ODRODZIĆ…. tyczy się czegoś co kiedyś było stąd roznoszone po świecie

  czegoś czego ODRZUCENIE na SOBORZE WATYKAŃSKIM zaskutkowało „NIERZĄDNĄ PLUGAWOŚCIĄ ROZSIADŁĄ na BARANKOWYM TRONIE” czyli papieżami i 1 datą z ks Daniela

  a późniejsze ZBURZENIE BOŻEGO TRONU gdzieś tam w dawnej Lechii także i 2

  Bo przepowiednia o ODRODZENIU CHRZEŚCIJAŃSTWA wcale a wcale nie mówi o KATOSODOMIE jak to sobie to wyobraża kato-sanhedryn zwany Episkopat a

  dawnej SŁOWIAŃSKIEJ WIERZE, DAWNEJ LECHICKIEJ WIERZE

  bo zarówno i SŁOWIANIE jak i LECHICI to słowa pochodzące od jednego, tego SAMEGO bytu opisanego w BIBLII…. popularnie zwanego BOGIEM OJCEM… ale też i CHWAŁĄ BOŻĄ i św Janem (ukochanym uczniem CHRYSTUSA ( czyli współczesnym Duchem Bożym bo ziemski Chrystus to jego AWATARY))

  Tak więc zamiast GARDŁOWAĆ czy RYŻEGO.. czy KŁAMLIWEGO… czy MARNEGO.. czy może FARBOWANEGO..

  zacznijcie gardłować
  „PRZYWRÓCIĆ POLAKOM DAWNĄ POLSKĄ WIARĘ „…..
  „PRZYWRÓCIĆ POLAKOM CHRZEŚCIJAŃSKĄ WIARĘ”

  bo ona zwana na soborze ARIANIZM (jej apostołem był Jan Chrzciciel jakiego zresztą zamordowanie poprzez żydostwo zaskutkowało spaleniem Rzymu)

  jest waszą JEDYNĄ NADZIEJĄ ocalenia w Apokalipsie… jak i dalszego POSIADANIA PAŃSTWA…

  nie jakieś postUBEcke, postNKWDowskie, postGESTAPOwskie czy inne okupujące Palestynę menty…. zwane w biblii CYNOCEFALAMI, WILKOŁAKAMI czy WILKAMI w OWCZEJ SKÓRZE….

  mamiące wasz jak jakichś zamorskich bambusów SZKLANYMI PACIORKAMI bez POKRYCIA… czyli HASEŁKAMI WIECOWYMI….

  bo już 6 sierpnia owe WILKI dziś domagające się waszych dusz… tfu… głosów podpiszą „PRZEMIENIENIE PAŃSKIE”….. oficjalne PRZEMIENIENIE POLSKI w POLIN

  by NAUBLIŻAĆ ŁASKAWEJ PANIENCE jak i 100 rocznicy powstrzymania poprzez nią LUDOŻERCÓW MARYI…

  PS.
  Ilu z katolików wie, iż skrót IHS uważany za parafkę JEZUS
  tak naprawdę się tyczy trzech żydowskich pederastów opisanych w biblii
  Jafeta jako „I”
  Hama jako „H”
  Sema jako „S”

  a całość jest też TAJEMNYM BOŻYSZCZEM MASONERII zwanym Jahbulon…. jaki z w/w BYTEM SŁOWIAŃSKIM walczył o władze na Niebie

  to JEZUSOWI jako ATENIE (Hamowi i też Gogowi) składają w Bohemian Grove elity OFIARY z DZIECI…… symbolicznych CHERUBINKÓW Chrystusa..

  Polubienie

  • Ktoś

   Jak brzmi TAJEMNE ZAWOŁANIE, WEZWANIE DEMON A JAHBULONA by przybieżał do swojego WIERNEGO WYZNAWCY…. takiego białego Papuasa zażerającego się chrystusowym ścierwem (pod wyobrażeniową postacią (czarna magia zastępcza czyli rytualna) „ciała i krwi”)?

   ni mniej, nie więcej…tylko…. AMEN…. co jest też IMIENIEM żydowskiej ohydy czczonej poprzez Mojżesza zwanej (dla niepoznaki) ammonicką)… czyli egipskiego Sobka…. (w ruchach ezo zwanych jako reptyl „Daddy”)

   Polubienie

  • Ktoś

   bo już 6 sierpnia owe WILKI dziś domagające się waszych dusz… tfu… głosów podpiszą „PRZEMIENIENIE PAŃSKIE”….. oficjalne PRZEMIENIENIE POLSKI w POLIN

   i w tej sprawie, na dywanik, MARNYpodPiS prezesa poleciał do usa…

   poleciał UMYĆ RĘCE

   przed OSTATECZNYM ROZWIĄZANIEM KWESTII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ na świecie,

   przed OSTATECZNYM WYMORDOWANIEM POLSKIEGO NARODU co takie tu ukochane ruskie ślubowały uczynić paktem z GB i 3 Rzeszą w 1940 roku i czyniły od powojnia do teraz

   bo to z Polski z Polaków ma się owa WIARA w BOGA ODNOWIĆ a bez POLAKÓW nie ma ZAGROŻENIA dla królującego po świecie SATANIZMU zwanego wiara żydowska….

   wiarą w NIERZĄDNA OHYDĘ zwaną abraham czy maryja…. czy DAFNE z grecka

   Polubienie

 12. kika22

  Ad Ktoś

  ,,Polska „kraj (PODOBNO) CHRZEŚCIJAŃSKI” w 966 roku PODBITY poprzez żydowski SATANIZM w wersji KATOLICYZM…”

  Obecna bozia CHRZEŚCIJAN ,,wolna,” jak świnia w żydowskim chlewie!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Liber_(mitologia)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Liberalizm

  Polubienie

 13. Święta Sukka Bura

  Chłopy !
  Jakem wasza stara dobra podwórkowa Suka Bura –
  – strzeżcie się propagandy Dariusza Kosiura.
  „A więc na kogo chcecie oddać swój głos wyborczy?”
  – pyta was Dariusz Kosiur
  I przedstawia wam swoją ściemniacką historię na temat Polskibo on wam nie powiedział że on, ten stolarz ma z Niemcami interesy i
  z Rosją.
  Dlatego on zachwalał Putina i jego Rosję, a tam to DZIŚ chłopy i robotnicy to do roboty są za psie pieniądze zmuszeni robić.
  I tylko pilnuje żeby się nic nie wydało, ale WY to posprawdzajcie, jaki to z niego oszust.

  Startował wcześniej z PiS jako Polska Patriotyczna Katolików.
  Ci próbują na wszystkie sposoby DOSTAĆ SIĘ DO RZĄDZENIA i PIENIĘDZY – CWANIACZKI PODRZĘDNE, ale że ON jest mało mądry ( bardzo, bardzo mało), to i co z tego ?
  Inni będą nim rządzili !
  NIE DAJTA SIĘ CHŁOPY !
  On interes NA BUDACH DLA PSÓW ZAGRANICZNYCH ROBI !

  Strzeżcie się Dariusza Kosiura !
  – wasza Śliczna Sukha Bura (to napisała)

  Polubienie

  • ZZZ

   Pejsatku skąd ty wziął wódkę jak sklepy pozamykane ale wy ponad prawem co to dla was skołować pół litra nawet jak sklepy zamknięte.Wam w święto demokracji wolno pić i obrażać.Nie pierdol tutaj stara pejsata pierdoło idz spać jak się napiłeś tylko nastaw sobie budzik o 21.00 aby wiedzieć który cymbał wygrał.

   Polubienie

   • ZZZ

    Szkoda nerwów na taką swołocz.Bardzo dobrze że dariusz Kosiur nie daje się wciagasz w dyskusje z gównem.Będzie audycja komentująca ten cyrk wyborczy panowie czy skzoda czasu na audycje w tym temacie dla panów.

    Polubienie

  • paziem

   Twoja to rzecz żeś suka bura, ale odpi….l się od Kosiura
   Nie wiem czyś ty suka śliczna…ale pleciesz jak ku..a uliczna :)))

   Polubienie

   • Sukka ( i proli uliczna prawda

    Łoooo MOCNE! EKSTRAMOCNE ! Jebł chłop ze swojej grubej rury zgodnie ze swojom możliwościom umysłowom oraz zgodnie z usposobienie swoje, a te, powszechnie znane jest – jak to u prola , bo tego przepisać po innych im się nie udaje, TO W CZŁONKACH POZOSTAJE.
    Typowe dla takiego nośnika, wrodzone poczucie świadomości własnej.
    Pawle, niech Paweł Ziemiński opowie o swoich z Kurewami Ulicznymi rozmowach, to coś podpowiemy Pawłowi – i będzie mu LŻEJ SIĘ LŻYŁO bo Paweł tym Ulicznym Kurewom jak tak się odszczekuje IM z przyzwyczajenia, to one od razu wiedzą – ten typ TO JEST BUREK ! (zamist dać się poznać : – serrvuss … Pimpuś jestem…! przepraszam, ale dawno nie byłem w budzie, to nie wiem co powiedzieć.. ale widzę że takie masz futro wyleniałe…zimno ci, trzeba cię ogrzać… )

    Polubienie

  • ZZZ

   Panie Dariuszu mam pytanie w sprawie ciszy wyborczej.Przecież pejsy uchwalają prawo których sami nie przestrzegają bo jeżeli cisza to należy wyczyścić mury z plakatów kandydatów do piątku do północy.Przeciez wiszący plakat jest agitką za jednym czy drugim kandydatem to o jakiej ciszy wyborczej żydzi tu mówią ale to są takie tępe łby że nawet swoich praw które uchwalają dla gojów nie przestrzegają nie mówiąc o tym że te plakaty walają się po mieście nawet rok po wyborach .Taki to jest żyd nic nie potrafi zrobić dobrze.

   Polubione przez 1 osoba

  • Święta Sukka A2ita

   Do Dariusz Kosiur:
   Niech Kosiur odpowie –
   Zygmunt WRZODAK urodzony w BUDACH ZAKLASZTORNYCH, to kuzyn Kosiura ?
   Tak ?
   Bo wy obydwa chłopki WRZODAK i KOSIUR – to WY MĘŻCZYŹNI JESTEŚCIE,
   – ale czy wam już ktoś powiedział chłopaki – niech już WRZODAK i KOSIUR do BUD ZAKLASZTORNYCH WRACAJĄ.
   Tam trza zdążyć na męski różaniec, a jak nie zdążyta, to niech wam nowy zorganizuje kto.
   Co , krzyża się wypieracie ?
   A W BUDACH rodzina wie ?

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.