Za Polakatolikiem nie trafi przy urnie

Pierwsze refleksje powyborcze. Ocena I-ej tury wyborów z pozycji najwyższych standardów Zachodu i UE aprobowanych w całej rozciągłości przez żydo-katolicki Kościół IIIŻydo-RP/Polin, co niewątpliwie wyraził w 2008r. prymas H.Muszyński w następujących słowach:

Brak ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego, w moim przekonaniu, byłby dużą szkodą dla Polski” – https://ekai.pl/abp-muszynski-brak-ratyfikacji-traktatu-lizbonskiego-bylby-szkoda-dla-polski/

A jednak Polakatolik nie wziął sobie zbytnio do serca tego nauczania, co pozwala na konstatację, iż musi być zeń paskudny hipokryta. Bo duszą i sercem na rezydenta IIIŻydo-RP/Polin Polakatolik poparł heteroseksualnego kandydata PiS, partii założonej i kierowanej co prawda przez pederastę J.Kaczyńskiego, ale kandydat, przyzwoity pederasta, R.Biedroń, wylądował dopiero na piątej pozycji.

Mars 20, 2019

Tak się składa że od wielu lat piszę, dokumentuje i informuję Polaków o tym, że w Polsce władzę sprawuje reżim talmudyczny gdzie ci sami zboczeńcy grają różne role i tak np: gdy zachodzi taka potrzeba żydzi są gorliwymi katolikami, homosie moralizatorami, a pedofile nauczają dzieci wiary, itp. – CO ROBIŁ RABIEJ KACZYŃSKIEMU W B. JUGOSŁAWII.

za: https://rafzen.wordpress.com/2019/03/20/co-robil-rabiej-kaczynskiemu-w-b-jugoslawii/?fbclid=IwAR0aee_VkvSZQ2bfadNHPmcKI-WhaRWl4TGpZ2pYCzTWoovUAsGBLHXQp1w

Jak wiemy P.Rabiej, wesoły pederasta, czyli gej – jak sam o sobie mówi, jest obecnie partyjnym kolegą i zastępcą R.Trzaskowskiego, prezydenta warszawskiego magistratu, który po I turze wyborów zajął drugą lokatę.

Trudno jednak zrozumieć, dlaczego młody lider Konfederacji, który także przyjaźni się z wesołymi pederastami – o nim samym nic w tym temacie nie wiadomo, niedawno wstąpił w heteroseksualny związek małżeński (może homofob i rasista -?) -, zajął dopiero czwarte miejsce, ale ze słabym wynikiem.

 

A już zupełnie niepojęte jest w kontekście przytoczonego nauczania prymasa i pozytywnego stosunku Polakatolika do zachodnich, europejskich, wartości – Polakatolik wyraża zadowolenie, że jest członkiem UE i kocha USA -, iż przyzwoity i uczciwy pederasta – nigdy nie ukrywa swoich preferencji -, R.Biedroń, zajął dopiero piątą lokatę w I-ej turze wyborów i w dodatku z wynikiem ponad dwukrotnie gorszym od lidera K.Bosaka.

I czy w zaistniałej sytuacji można ufać Polakatolikowi, uczestnikowi politycznego życia IIIŻydo-RP/Polin?

Dariusz Kosiur

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Za Polakatolikiem nie trafi przy urnie

 1. Klemens

  Watykan sprzedał dusze polakokatolików w imię swoich interesów za oceanem.

  Polubienie

  • Piotr Peszek

   Największy problem jest z antypolakami panoszącymi się na różnego rodzaju blogach portalach czy facebookach.Prawdopodobnie jest to zgraja dobrze opłacana która ma za zadanie mieszać w głowach tym którzy jeszcze pracują mózgiem.Dobrze że jest taki portal jak ten gdzie istnieje możliwość przeczytania ponurej prawdy ale jednak prawdy bez karmienia się tekstami tych którzy zatrudniani są po to aby rządzącym żydom w szabas lizać tyłek.

   Polubienie

 2. Klemens

  Polacy pierwsi do odstrzału. Judasz przywiózł prezenty.

  Polubienie

 3. piotr Peszek

  Wielu ekonomistów ostrzega rząd polski przed wysoką inflacją która już rośnie i ma niepokojącą tendencję do poważnego wzrostu w najbliższych miesiącach.

  Polubienie

 4. Klemens

  Psychiatria w Polin

  Polubienie

  • Klemens

   Co ciekawe w Łodzi „wybory” wygrał Trzaskowski ale w obu łódzkich szpitalach psychiatrycznych elektorat zdecydowanie głosował na Dudę. Protokoły są już dostępne na stronie PKW.

   Polubienie

   • grzanek

    Duda wygrywa w zakładach psychiatrycznych a Trzaskowski w zakładach karnych i co tu można jeszcze dodać.Faktycznie tych co głosują na Dudę można by wysłać do dobrego psychiatry na profilaktyczne badania czy mają jeszcze rozum w mózgu chociaż raczej na to za póżno.

    Polubienie

 5. Znani politycy o homoseksualizmie Jarosława Kaczyńskiego –
  https://thefad.pl/aktualnosci/znani-politycy-o-homoseksualizmie-jaroslawa-kaczynskiego/

  „Mąż Kaczyńskiego” – Oficer WSI w liście do Zbigniewa Stonogi – http://thefad.pl/aktualnosci/maz-kaczynskiego-oficer-wsi-w-liscie-do-zbigniewa-stonogi/

  Macierewicz żąda ujawnienia Świętego Graala. Kaczyński mówi nie. Co się dzieje między ministrem a prezesem? – https://wyborcza.pl/7,75968,22548925,macierewicz-zada-ujawnienia-swietego-graala-kaczynski-mowi.html
  (A.Macierewicz ma teczkę z akcji „Hiacynt”)

  Polubienie

 6. Rola K.Bosaka w wyborach

  Film daje jednoznaczną odpowiedź na pytanie, jaką rolę przeznaczono K.Bosakowi w wyborach -?
  Jego zadaniem, choć niekoniecznie był tego świadom, było wyłącznie robienie frekwencji wyborczej poprzez ściąganie na wybory młodzieży.

  Do takiego zadania z racji wieku nie nadawał się G.Braun, który dodatkowo mógł stwarzać niebezpieczeństwo dla A.Dudy w i tak inscenizowanej telewizyjnej debacie kandydatów.

  Polubienie

  • Piot Peszek

   Dla skatoliczonych dzieciaków z konfederacji na pewno głosowanie na Dudę to mniejsze zło natomiast sprawa wygląda tak i tu zgadzam się z Ozjaszem Goldbergiem że 50% zwolenników Konfederacji na wybory nie pójdzie a pozostała połówka zagłosuje z lekką przewagą na Trzaskowskiego.Nie jest ważne w zasadzie kto wygra dla Polaka patrioty obowiązkiem jest siedzenie w domu z daleka od tego śmierdzącego shitu.Odnośnie tego że Braun nie mógł być kandydatem na prezydenta ponieważ zaorał by Dudę w debatach.To jest co by nie mówić ale inteligentny człowiek i Duda zostałby wykoszony w debatach jak teraz ludzię koszą trawę na swoich posesjach.Do tego nie można było dopuścić zdaniem syjonistów.Wygra raczej Duda dobrze się sprawował byl lojalny aż do bólu ma talent do robienia z gojów idiotów to po co go zmieniać.Z racjonalnego powodu widzenia nie ma to sensu chyba że syjoniści widząc bankructwo gospodarcze rządów mafii pisowskiej chcą skanalizować protesty jakie niebawem nastąpią przeciwko tej mafii a można je nieco osłabić wybierając Trzaskowskiego na prezydenta.

   Polubienie

 7. Szef Marszu Niepodległości, kolega K.Bosaka, R.Bąkiewicz jednoznacznie: Wybór mniejszego zła, Andrzeja Dudy, jest przymusem – https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/7761721,robert-bakiewicz-andrzej-duda-rafal-trzaskowski.html

  Polubienie

 8. pytuś

  TW BALBINA.

  TERAZ JEST BEZCENNYM ,,BRYLANCIKIEM!”

  OKO.press poznało kryptonim Jarosława Kaczyńskiego jako obiektu chronionego

  https://oko.press/oko-press-poznalo-kryptonim-jaroslawa-kaczynskiego/

  Polubione przez 1 osoba

 9. Kazimierz

  Polecam ten kanał do sprawdzenia administratorowi i jeżeli można go słuchać to należy go tu umieszczać jako odtrutkę na kłamliwą propagandę hasbarytów internetowych popierającą jednego bądż drugiego kandydata.

  Polubienie

 10. ELEKTORAT Kaczynskiego partii.

  Zrodlo;znalezione w internecie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.