Cios w żydowską indoktrynację klimatyczną katastrofą

„W imieniu ekologów przepraszam za strach klimatyczny.”

 

 

____________________

Tekst za: https://zbigniew1108.neon24.pl/post/156200,w-imieniu-ekologow-przepraszam-za-strach-klimatyczny

____________________

Ekolog przyznaje:

„Kłamałem, wstydzę się , przepraszam za stres i przerażenie wywoływane straszeniem katastrofą klimatyczną.”

 

Forbes postanowił cofnąć publikację nagradzanego działacza klimatu Michaela Shellenbergera, w którym przeprasza „za strach klimatyczny, który wywołaliśmy w ciągu ostatnich 30 lat”.

 

Schellenberger, postępowiec, został nazwany jednym z „Heroes of the Environment” TIME , podczas gdy jego książka „ Break Through” została ogłoszona przez WIRED jako potencjalnie „najlepsza rzecz, jaka przydarzyła się ekologizmowi od czasu cichej wiosny Rachel Carson ”.

Jego książka „ Apocalypse Never” była powszechnie chwalona jako „otwierające oczy, oparte na faktach podejście do nauki o klimacie oraz„ angażujące i dobrze zbadane ”.

Teraz, gdy przepraszał za trzy dekady alarmowania klimatu, Forbes zablokował artykuł Shellenbergera bez wyjaśnienia .

Oto on: Autor: Michael Shellenberger za pośrednictwem Environmental Progress

W imieniu ekologów przepraszam za strach klimatyczny

W imieniu ekologów na całym świecie chciałbym oficjalnie przeprosić za strach związany z klimatem, jaki stworzyliśmy w ciągu ostatnich 30 lat . Zmieniają się zmiany klimatu. To po prostu nie koniec świata. To nawet nie jest nasz najpoważniejszy problem środowiskowy.

Mogę się wydawać dziwną osobą, która mówi to wszystko. Od 20 lat działam na rzecz klimatu, a od 30 jestem ekologiem.

Ale jako ekspert ds. Energii, poproszony przez Kongres o przedstawienie obiektywnych zeznań ekspertów, i zaproszony przez Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu (IPCC) do pełnienia roli eksperta weryfikującego swoje następne sprawozdanie oceniające, czuję obowiązek przeprosić za to, jak bardzo my, ekolodzy wprowadziliśmy w błąd społeczeństwo .

Oto kilka faktów, które niewiele osób zna:

Ludzie nie powodują „szóstego masowego wymierania”

Amazonka to nie „płuca świata”

Zmiana klimatu nie pogarsza katastrof naturalnych

Pożary spadły o 25% na całym świecie od 2003 r

Ilość ziemi, którą wykorzystujemy na mięso – największe wykorzystanie ziemi przez ludzkość – spadła o obszar prawie tak duży jak Alaska

Nagromadzenie paliwa drzewnego i więcej domów w pobliżu lasów, a nie zmiany klimatu, wyjaśniają, dlaczego w Australii i Kalifornii jest coraz więcej niebezpiecznych pożarów

Emisje dwutlenku węgla maleją w najbardziej bogatych krajach, a spadają w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji od połowy lat siedemdziesiątych

Adaptacja do życia poniżej poziomu morza sprawiła, że ​​Holandia nie jest biedna

Produkujemy o 25% więcej żywności, niż potrzebujemy, a nadwyżki żywności będą nadal rosły, gdy świat będzie coraz cieplejszy

Utrata siedlisk i bezpośrednie zabijanie dzikich zwierząt stanowią większe zagrożenie dla gatunków niż zmiany klimatu

Paliwo drzewne jest znacznie gorsze dla ludzi i dzikiej przyrody niż paliwa kopalne

Zapobieganie przyszłej pandemii wymaga więcej, nie mniej „przemysłowego” rolnictwa

 

Wiem, że powyższe fakty będą dla wielu brzmieć jak „negacja klimatu”. Ale to tylko pokazuje siłę alarmowego klimatu .

W rzeczywistości powyższe fakty pochodzą z najlepszych dostępnych badań naukowych, w tym przeprowadzonych przez IPCC lub zaakceptowanych przez IPCC, Organizację Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO), Międzynarodową Unię Ochrony Przyrody (IUCN) oraz inne wiodące instytucje naukowe.

Niektórzy ludzie, czytając to, wyobrażają sobie, że jestem prawicowym przeciwnikiem środowiska. Nie jestem . W wieku 17 lat mieszkałem w Nikaragui, aby okazać solidarność z rewolucją socjalistyczną Sandinista. W wieku 23 lat zebrałem pieniądze na spółdzielnie kobiet w Gwatemali. We wczesnych latach dwudziestych mieszkałem w pół Amazonce, prowadząc badania z drobnymi rolnikami walczącymi z najazdami na ziemię. W wieku 26 lat pomogłem odsłonić złe warunki w fabrykach Nike w Azji.

Zostałem ekologiem w wieku 16 lat, kiedy rzuciłem zbiórkę pieniędzy dla Rainforest Action Network. W wieku 27 lat pomogłem uratować ostatnie niechronione starożytne sekwoje w Kalifornii. W wieku 30 lat opowiadałem się za odnawialnymi źródłami energii i skutecznie pomagałem przekonać administrację Obamy do zainwestowania w nie 90 miliardów dolarów. W ciągu ostatnich kilku lat pomogłem uratować wystarczającą liczbę elektrowni jądrowych przed zastąpieniem paliwami kopalnymi, aby zapobiec gwałtownemu wzrostowi emisji

Ale do zeszłego roku głównie unikałem wypowiadania się przeciwko strachowi klimatycznemu.

Po części dlatego, że się wstydziłem. W końcu jestem tak samo winny alarmizmowi jak każdy inny ekolog. Przez lata określałem zmiany klimatu jako „egzystencjalne” zagrożenie dla ludzkiej cywilizacji i nazwałem to „kryzysem”.

Ale przede wszystkim się bałem. Milczałem na temat kampanii dezinformacyjnej na temat klimatu, ponieważ bałem się utraty przyjaciół i finansowania. Kilka razy przywoływałem odwagę, by bronić nauki o klimacie przed tymi, którzy wprowadzają w błąd, poniosłem ciężkie konsekwencje. I tak przede wszystkim stałem i nic nie robiłem, gdy moi koledzy z ekologii przerazili społeczeństwo.

Stałem nawet obok ludzi w Białym Domu i wielu w mediach próbowało zniszczyć reputację i karierę wybitnego naukowca, dobrego człowieka i mojego przyjaciela, Rogera Pielke, Jr., wieloletniego postępowego demokraty i ekologa, który zeznawał na rzecz przepisów dotyczących emisji dwutlenku węgla. Dlaczego to zrobili? Ponieważ jego badania dowodzą, że klęski żywiołowe nie pogarszają się.

Ale w zeszłym roku sprawy wymknęły się spod kontroli .

Alexandria Ocasio-Cortez powiedziała: „Świat skończy się za dwanaście lat, jeśli nie zajmiemy się zmianami klimatu”. Najbardziej znana brytyjska grupa ekologiczna twierdziła, że ​​„zmiany klimatu zabijają dzieci”.

Najbardziej wpływowy zielony dziennikarz na świecie, Bill McKibben, nazwał zmiany klimatu „największym wyzwaniem, przed jakim kiedykolwiek stanęli ludzie” i powiedział, że „zmiecie cywilizacje”.

Dziennikarze głównego nurtu wielokrotnie informowali, że Amazonka była „płucami świata”, a wylesianie było jak wybuchająca bomba atomowa.

W rezultacie połowa osób ankietowanych na całym świecie w zeszłym roku powiedziała, że ​​sądzi, iż zmiana klimatu spowoduje wyginięcie ludzkości . W styczniu jedno na pięcioro brytyjskich dzieci powiedział ankieterom, że mają koszmary o zmianach klimatu .

Niezależnie od tego, czy masz dzieci, musisz zobaczyć, jak źle się to dzieje. Przyznaję, że mogę być wrażliwy, ponieważ mam nastoletnią córkę. Po rozmowie o nauce uspokoiłem ją. Ale jej przyjaciele są głęboko niedoinformowani, a zatem, co zrozumiałe, przerażeni.

W ten sposób zdecydowałem, że muszę się wypowiedzieć. Wiedziałem, że napisanie kilku artykułów nie wystarczy. Potrzebowałem książki, aby właściwie przedstawić wszystkie dowody.

I tak moje formalne przeprosiny za nasze budzące strach przybierają formę mojej nowej książki, Apocalypse Never: Why Environmental Alarmism Boli nas wszystkich .

Opiera się na dwóch dekadach badań i trzech dekadach działalności środowiskowej. Na 400 stronach, z których 100 ma przypisy końcowe, Apocalypse nigdy nie obejmuje zmian klimatu, wylesiania, odpadów z tworzyw sztucznych, wymierania gatunków, industrializacji, mięsa, energii jądrowej i odnawialnych źródeł energii.

Najważniejsze informacje z książki:

Fabryki i nowoczesne rolnictwo są kluczem do wyzwolenia człowieka i postępu środowiskowego

Najważniejszą rzeczą dla ochrony środowiska jest wytwarzanie większej ilości żywności, zwłaszcza mięsa, na mniejszej powierzchni

Najważniejszą rzeczą dla zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza i emisji dwutlenku węgla jest przejście z drewna na węgiel na ropę naftową, gaz ziemny i uran

100% odnawialnych źródeł energii wymagałoby zwiększenia gruntów wykorzystywanych pod energię z dzisiejszych 0,5% do 50%

Powinniśmy chcieć, aby miasta, farmy i elektrownie miały wyższą, a nie niższą gęstość mocy

Wegetarianizm zmniejsza emisję o mniej niż 4%

Greenpeace nie uratował wielorybów, zmieniając olej z wieloryba na ropę naftową i olej palmowy

Wołowina z „wolnego wybiegu” wymagałaby 20 razy więcej ziemi i spowodowałaby emisję o 300% większą

Dogmatyzm Greenpeace pogorszył fragmentację lasów Amazonki

Kolonialistyczne podejście do ochrony goryli w Kongu wywołało luz, który mógł doprowadzić do zabicia 250 słoni

 

Dlaczego wszyscy byliśmy tak wprowadzeni w błąd?

W ostatnich trzech rozdziałach Apokalipsy nigdy nie ujawniam motywacji finansowych, politycznych i ideologicznych. Grupy zajmujące się ochroną środowiska zaakceptowały setki milionów dolarów z udziałów w paliwach kopalnych . Grupy motywowane przekonaniami antyhumanistycznymi zmusiły Bank Światowy do zaprzestania prób walki z ubóstwem, a zamiast tego uczynienia go „zrównoważonym”. Niepokój o status, depresja i wrogość wobec współczesnej cywilizacji są przyczyną większości alarmizmu

Kiedy zdasz sobie sprawę z tego, jak bardzo byliśmy źle poinformowani, często przez osoby o wyraźnie niesmacznych lub niezdrowych motywacjach, trudno nie czuć się oszukanym .

Czy Apocalypse nigdy nie zrobi różnicy? Z pewnością istnieją powody, by w to wątpić.

Media podają apokaliptyczne oświadczenia na temat zmian klimatu od późnych lat 80. XX wieku i nie wydają się skłonne do zatrzymania.

Ideologia stojąca za alarmami środowiskowymi – maltuzjanizm – była wielokrotnie obalana przez 200 lat, a jednak ma większą moc niż kiedykolwiek .

Ale istnieją również powody, by sądzić, że alarm środowiskowy, jeśli nie dobiegnie końca, będzie miał malejącą siłę kulturową.

Pandemia koronawirusa jest faktycznym kryzysem, który pozwala spojrzeć na „kryzys” klimatyczny. Nawet jeśli uważasz, że przesadziliśmy, Covid-19 zabił prawie 500 000 ludzi i zniszczył gospodarki na całym świecie.

Instytucje naukowe, w tym WHO i IPCC, podważyły ​​swoją wiarygodność poprzez wielokrotne upolitycznienie nauki. Ich przyszłe istnienie i znaczenie zależy od nowego przywództwa i poważnych reform.

Fakty wciąż mają znaczenie, a media społecznościowe pozwalają na szerszy zakres nowych i niezależnych głosów, aby wyprzedzić alarmujących dziennikarzy zajmujących się ochroną środowiska w starszych publikacjach .

Narody otwarcie wracają do własnego interesu i oddalają się od maltuzjanizmu i neoliberalizmu, który jest dobry dla energii nuklearnej, a zły dla odnawialnych źródeł energii.

Ogromne są dowody na to, że nasza cywilizacja wysokoenergetyczna jest lepsza dla ludzi i przyrody niż cywilizacja niskoenergetyczna, do której powróciliby nas alarmiści klimatyczni .

Zaproszenia IPCC i Kongresu są oznakami rosnącej otwartości na nowe myślenie o zmianach klimatu i środowisku. Kolejną była odpowiedź na moją książkę od klimatologów, ekologów i badaczy środowiska. „ Apokalipsa nigdy nie jest niezwykle ważną książką”, pisze Richard Rhodes, zdobywca Pulitzera autor „Making of the Atomic Bomb ”. „To może być najważniejsza książka o środowisku, jaką kiedykolwiek napisano”, mówi jeden z ojców współczesnego klimatu nauka Tom Wigley.

„My, ekolodzy, potępiamy tych, którzy mają przeciwstawne poglądy na to, że nie znają się na nauce i są podatni na uprzedzenia”, napisał były szef The Nature Conservancy, Steve McCormick. „Ale zbyt często jesteśmy winni tego samego. Shellenberger oferuje „twardą miłość”: wyzwanie dla zakorzenionej ortodoksji i sztywnego, samozniszczalnego sposobu myślenia. Apokalipsa nigdy nie okazuje się kłującym, ale zawsze dobrze spreparowanym, opartym na dowodach punktem widzenia, który pomoże rozwinąć „mięsień mentalny”, którego potrzebujemy przewidzieć i zaprojektować nie tylko pełną nadziei, ale i możliwą do osiągnięcia przyszłość. ”

To wszystko, na co liczyłem, pisząc to. Jeśli dotarłeś tak daleko, mam nadzieję, że zgodzisz się, że być może nie jest to tak dziwne, jak się wydaje, że wieloletni działacz na rzecz środowiska, postępowy i działacz na rzecz klimatu czuł potrzebę wypowiedzenia się przeciwko alarmowi .

Mam również nadzieję, że zaakceptujecie moje przeprosiny.”

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Cios w żydowską indoktrynację klimatyczną katastrofą

 1. markglogg

  Wołowina z „wolnego wybiegu” wymagałaby 20 razy więcej ziemi i spowodowałaby emisję o 300% większą

  Eee, to chyba jakiś zawodowy głupek.O ileż smaczniejsze – i korzystniejsze dla zdrowia „mięsożercy” – jest mięso z bydła hodowanego „na wolności” (np. steki z mięsa krów białej rasy Charolais, wg. mego kolegi, 84-letniego obecnie kolegi matematyka i alpinisty z Genewy) niż to, bezsmakowe pochodzące z amerykańskich „fabryk mięsa”. W ogóle tzw. „dziczyzna”, pomimo ze jej „hodowla” wymaga przestrzeni setek kilometrów kwadratowych, jest o całą klasę bardziej sprzyjająca zdrowiu jej konsumentów, niż nadające się do hamburgerów, rako-podobne „mięso przemysłowe”.

  Polubienie

  • „O ileż smaczniejsze – i korzystniejsze dla zdrowia „mięsożercy” – jest mięso z bydła hodowanego „na wolności”” – oczywiście, to jest bezdyskusyjne.
   Ważne jest jednak to, że M.Shellenberger przeprasza za brednie o ociepleniu klimatu.

   Polubienie

 2. pytuś

  Kolejna ,,czarna owieczka” w pseudonaukowym stadzie, mówiąc prawdę o klimacie, nie pozwala robić na ciepełku, dalszych szemranych geszefcików.

  Rzekome ocieplenie klimatu to po prostu nonsens – światowej sławy klimatolog prof. Richard Lindzen

  https://politykapolska.eu/2018/10/16/rzekome-ocieplenie-klimatu-to-po-prostu-nonsens-swiatowej-slawy-klimatolog-prof-richard-lindzen/

  Ocieplenie klimatu to jest totalna bzdura żydowskiej pseudonauki.

  GAJA – ŻYWA PLANETA

  https://zielonewiadomosci.pl/tematy/ekologia/gaja-zywa-planeta/

  Polubienie

 3. pytuś

  Pseudonaukowa bzdura, goni kolejny żydowski absurd wyssany z palca.

  MIT: ODDYCHANIE POWODUJE WIELKIE EMISJE CO2

  https://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-oddychanie-powoduje-wielkie-emisje-co2-76

  MIT: PARA WODNA JEST NAJWAŻNIEJSZYM GAZEM CIEPLARNIANYM, WIĘC CO2 SIĘ NIE LICZY

  https://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-para-wodna-jest-najwazniejszym-gazem-cieplarnianym-32

  Polubienie

 4. skretowicz Z

  Pejsy,wasy i długa broda ! w czasie wiatru ! jest udowodnionym czynnikiem powodującym Taifuny ,i traby powietrzne! .A pierdzenie Bydła ,koni ,koz i owiec itp JEST GLOWNYM POWODEM ZWIEKSZAJACYM EMISJE DWUTLENKU WEGLA !! TAKIE SA !!!!!!! OFICJALNE STWIERDZENIA ! głównych anglosaskich 🙂 klimatologów !

  Polubienie

 5. markglogg

  To „pierdzenie bydła” ponoć znacznie zwiększa ilość METANU w powietrzu, w okolicach wielkich przemysłowych hodowli bydła. To dla ścisłości. Zwierzęta zazwyczaj GĘBAMI wydalają CO2, a ODBYTNOCĄ siarkowodór i metan.

  Można sprawdzić na sobie samym, przybliżając zapaloną zapalniczkę do tyłka w momencie pierdnięcia

  Polubione przez 1 osoba


  • Krowy za dużo pierdzą – tak twierdzą unijni komisarze, „międzynarodowi” ekolodzy i światowa mondialistyczna hołota. Można byłoby się śmiać z tej paranoi, gdyby nie chodziło o likwidację ludzi, o realizowaną przez syjonistyczne rządy Zachodu, popieraną przez Kościół, depopulację.

   więcej tu: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/10/05/globalne-ocieplenie-czy-globalne-zazydzenie-klimatu/#more-16676

   Polubienie

   • Piotr Peszek

    Panie Darku pana żona pewnie dobrze gotuje pyszne bigosy, rosoły czy pomidorowe.Może pan weżmie te krówki na swoją miskę zaczną się zdrowo żywić u pana to i przestaną pierdzieć a tak nawpieprzają się zwykłej trawy pierdzą bez opamiętania i aj waj z tego powodu w Polin ogromny a może PIS i prezes wprowadzi podatek od pierdzenia krów.Jeden pierd 5 złoty podatku .Trochę na 500 plus i 13 dla moherków zbiorą .😂😂😂😂😂

    Polubienie

 6. SławoP

  Można sprawdzić na sobie samym, przybliżając zapaloną zapalniczkę do tyłka w momencie pierdnięcia.

  Panie Głogoczowski a pan po spożyciu pięciu hamburgerów i frytek oraz ciasteczek jagodzianek z Macdonalda to sprawdził.Ico się stało po puszczeniu wiatru przybliżył pan zapalniczkę i metan panu tyłek opalił.Może to i dobry patent nie musial pan debilować tyłka różnymi tureckimi maściami bo włoski panu wypaliło.Dobre to jest.

  Polubienie

 7. markglogg

  Ad powyższy komentarz „Sławo(jka)P”.

  To właśnie się nazywa „PUSZCZENIEM (naładowanego głównie siarkowodorem po zjedzeniu kilku jajek na twardo) BĄKA” na portalu WPS.

  Polubienie

 8. SławoP

  Po pysznych jajkach na miękko nie ma prawa być bąków przecież pan to wie skoro z pana taki spec od szczypionek.Pozdrawiam miło i smacznego big maca zyczę panie doktorze.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.