Polakatolik znów wybierze dla Polski mniejsze zło

Duda i Trzaskowski są gwarantami tej samej polityki realizowanej w IIIRP od 30 lat

Czy można wybierać rezydenta IIIRP spośród przypadkowych kandydatów, z których żaden nie ma na swoim koncie jakiejkolwiek publikacji politycznej na temat funkcjonowania państwa, celów jego polityki, na temat bezpieczeństwa narodowego, rozwoju narodu i państwa, na temat polityki pieniężnej, suwerenności finansowej, itd. ? Okazuje się, że można i nie tylko wybierać rezydenta IIIRP, ale i cały parlament – kne-sejm IIIRP. 

I tak od 30 lat funkcjonowania żydowskiego reżimu IIIRP, uzgodnionego przy „okrągłym stole” w trakcie rozmów Żydów z Żydami i przedstawicielami Kościoła, reżimu błogosławionego przez tenże żydo-katolicki Kościół i samego św. JPII, Polakatolik nie jest w stanie i nie może wybierać większego, a choćby nawet i mniejszego, ale jednak dobra – bo takiej możliwości Polakatolika pozbawiono. Musi wybierać spośród politycznego zła mniejsze zło.

Ale dlaczego musi, co go do tego przymusza? Poczucie obywatelskiego obowiązku, żeby zamiast spośród dobra wybierać spośród zła -? I kto Polakatolikowi narzuca taki właśnie obywatelski i jednocześnie chrześcijański obowiązek i doń przyucza podpowiadając, że grzechem jest nie wypełnienie obowiązku wobec ojczyzny -? Czy winą należy obarczyć fałszywie pojęty i fałszywie nauczany patriotyzm? Ale kto takiego fałszywego patriotyzmu naucza? Czy Polakatolik nie ma wyrzutów sumienia, że świadomie wybiera zły polityczny wariant, bo tylko taki wybrać może, że w ogóle uczestniczy w procesie szerzenia zła wobec swoich współobywateli? Co można powiedzieć o religii, o jej pasterzach, o szkole, o mediach, które i nie uczą, czym jest dobro i nie posługują się prawdą w życiu społecznym i politycznym? Kto upoważnił Polakatolika do obdarzania bojkotujących wybory – a jest ich ok. 50% – mniejszym złem? Dlaczego Polakatolik nie zrezygnuje z uczestnictwa w szerzeniu zła – czyżby opuścił go duch święty jego religii, a może ten duch sam także przeszedł na stronę zła -? Jaką moralnością kieruje się Polakatolik dokonując wyboru mniejszego zła? Ile warta jest taka moralność bez wsparcia wiedzy w danym przedmiocie i po odrzuceniu lub zaniechaniu logicznego myślenia?

Efekty 30 lat polityki żydowskiego reżimu IIIRP i demokratycznych wyborów Polakatolika

Dzietność na wschód od Renu

Załamanie demograficzne, jako rezultat świadomego niszczenia polskiej gospodarki, pauperyzacji narodu, wymuszenia ekonomicznej emigracji, przekłada się wprost na załamanie systemu ZUS (renty, emerytury), na załamanie ochrony zdrowia (brak pracowników), na spadek PKB, itd. Efekty integracji z Zachodem, tego wspaniałego „Bożego zamysłu” jak to określił prymas J.Glemp, pojawiły się zdumiewająco szybko, zaczynamy nawet wyprzedzać Zachód.

Czy polityczny wybór mniejszego zła przez Polakatolika stwarza jakiekolwiek szanse na zahamowanie powyższego trendu?

Bojkot wyborów to także jedna z politycznych możliwości wyrażenia przez wyborcę własnego zdania i jak widać jest to możliwość politycznie istotna, bo przecież żydowskiemu reżimowi IIIRP bardzo zależy na wyborczej frekwencji. Tu natychmiast pojawia się wniosek, że ci wszyscy, którzy nakłaniają do udziału w wyborach mniejszego zła wspierają żydowski reżim IIIRP i świadomie działają na szkodę Polski i Polaków.

Oczywiście sam bojkot wyborów nie przybliży nas do sukcesu, do zrzucenia żydowskiego, syjonistycznego, jarzma, do odzyskania suwerenności. Do tego potrzeba przynajmniej dwóch rzeczy, które mimo wszystko znajdują w społecznym zasięgu, a więc: narodowej samoorganizacji i odbudowy narodowej, politycznej, świadomości.

Tych dwu (patrz poniżej) rywali do rezydenckiego stolca i ich partie są gwarantem niezmienności polityki dyktowanej z Waszyngtonu/Londynu, Brukseli, Tel Avivu i prowadzonej wobec polskiego narodu i państwa, i pamiętajmy: polityki mającej pełne poparcie władz żydo-katolickiego Kościoła w Polsce i Watykanie.

   

Duda i Trzaskowski są reprezentantami hasła „PiS czy PO – jedno zło”, ale 50% Polakatolików nie sposób o tym przekonać.
Przy czym trzeba zauważyć, że takie właśnie zestawienie politycznych kreatur w II turze wyborów napędza frekwencję – przychodzą przeciwnicy i zwolennicy, a jedni i drudzy otrzymują dokładnie takie samo antypolskie, antynarodowe, antypaństwowe, polityczne – powiedzmy otwarcie brutalnie -, g…o.

Mentalność Polakatolika – politycznego wyborcy – jest jego nieuświadamianym wrogiem

Znakomita większość Polakatolików przedkłada wiarę w polityczne deklaracje nad polityczną analizę rzeczywistości IIIRP. Łatwiej i przyjemniej jest wierzyć niż myśleć zwłaszcza, gdy polityczna rzeczywistość żydowskiego reżimu IIIRP wsparta jest autorytetem Kościoła – czyli wiarą w „Boży zamysł” integracji z Zachodem.

Tę mentalność brutalnie wykorzystuje socjotechniczna inżynieria żydowskiego reżimu IIIRP. Mieliśmy więc w I turze wyborów „narodowego” kandydata K.Bosaka, który zyskał sobie popularność spektakularną akcją „nie dla żydowskich roszczeń 447 Just”. Niewielu było w stanie dopuścić do siebie myśl, że cała akcja z 447 robiona przez Konfederację, RN i resztę, jest dokładną powtórką przedreferendalnej manipulacji z „NIE dla UE”. Zarówno „NIE dla UE” oraz sprzeciw wobec 447 służy wyłącznie robieniu frekwencji przy urnach – bo liczy się tylko frekwencja, resztę reżim załatwia sobie sam. Dzisiaj już wiemy, że kandydat K.Bosak na II turę wyborów pójdzie, choć nie chciał zdradzić na kogo odda swój głos (?). Bosak został zaprogramowany na robienie żydowskiemu reżimowi IIIRP frekwencji wyborczej wśród młodych Polakatolików.

Bosaka wyręczył R.Bąkiewicz (ONR), jego kolega z „Marszu Niepodległości” i z akcji „nie dla żydowskich roszczeń”, który stwierdził, że teraz trzeba głosować na A.Dudę. Duda to „niezakłócony rozwój sił narodowych”. Bąkiewiczowi chodziło pewnie o siły narodowe z żydowską czapą – tym jest koncesjonowany Ruch Narodowy w Polsce – i tego przecież zakłócać nie będą, to dobrze służy robieniu wyborczej frekwencji i politycznemu kanalizowaniu społecznego niezadowolenia ludzi młodych. – Takich mamy młodych narodowców Polakatolików.

Przeciwnicy R.Trzaskowskiego za najważniejszy powód do odrzucenia jego kandydatury uważają, iż jego wybór to otwarte wrota dla „tęczowej zarazy”. Jest to pogląd całkowicie fałszywy, oderwany od prawnego stanu faktycznego IIIRP.
L.Kaczyński (PiS) podpisując traktat lizboński wyraził ostateczną zgodę na implementację prawa UE do ustawodawstwa IIIRP, co zresztą potwierdził i J.Kaczyński na jakimś spotkaniu stwierdzając, że nie możemy zablokować ideologii gender, etc., ze względu na nadrzędność prawa UE, które nas obowiązuje.
Co ciekawe, do ratyfikacji traktatu lizbońskiego przynaglał żydo-katolicki Kościół (
https://ekai.pl/abp-muszynski-brak-ratyfikacji-traktatu-lizbonskiego-bylby-szkoda-dla-polski/).

Poza tym parady ” unijnych pederastów” w IIIRP mają aprobatę ambasady Izraela w Warszawie, a Izrael to najważniejszy przyjaciel IIIRP.

Ambasador Izraela Anna Azari na marszu pederastów w Warszawie (08.06.2019)

Czy Polakatolik będzie kiedyś zdolny zauważyć obłudę i mistyfikację żydowskiego reżimu i perfidną rolę Kościoła, który popiera obydwie antypolskie formacje, ale nigdy nie poprze autentycznego polskiego nacjonalizmu?

Zarówno Duda jak i Trzaskowski są równie dobrym gwarantem tej samej polityki realizowanej przez wszystkie kolejne rządy żydowskiego reżimu IIIRP.

Utrzymanie obecnego systemu żydowskiego kapitalizmu i żydowskiego reżimu jednocześnie oraz mentalnej władzy żydo-katolickiego Kościoła prowadzi nasz polski naród wprost w niebyt. – Oto polityka realnej depopulacji, czyli w ramach tzw. zrównoważonego rozwoju szczytnej walki z ocieplaniem klimatu.

Dariusz Kosiur

9 Komentarzy

Filed under Polityka

9 responses to “Polakatolik znów wybierze dla Polski mniejsze zło

 1. Patryk

  Nie ma takiego zjawiska które nazywa się mniejszym złem.Zło jest obecne zawsze ale nie mierzy się go takimi kategoriami.Apeluje nie nabierać się na różne świecidełka dwóch kandydatów na stolec i pokazać im fuck you w dniu 12 lipca.Należy unikać też róznych internetowych płatnych ogłupiaczy zwanych trolami lub agentami którzy agitują za jednym albo drugim Monthy Pythonem.

  Polubione przez 1 osoba

 2. JPII,podczas swojej pierwszej wizyty w 1979 r
  w Polsce wolal donioslym glosem.
  ” NIECH STAPI DUCH TWOJ,NIECH STAPI
  DUCH TWOJ i ODNOWI OBLICZE TEJ ZIEMI,
  TEJ ZIEMI”.
  W nastepnym roku powstaje „Solidarnosc”.
  Nazwa „Solidarnosc”,wziela sie od krakowskiej
  nazwy Lozy masonskiej B’n B,rozwiazanej dekretem prezydenta w 1938 r. Loze ta reaktywowal po omal 70-ciu latach L.Kaczynski.
  NIC nie dzieje sie BEZ przyczyny.
  Wybor K.Wojtyly na papieza,torunskie imperium
  r. Rydzyka. Nowa swiatowa religia potrzebuje
  infrastrukture.

  Polubienie

 3. pytuś

  ŻYDOWSKI FOLKLOR W POLIN. NA KOLANACH I LEŻENIE PLACKIEM STADA POTULNYCH OWIECZEK, I BARANÓW.

  Pielgrzymka na Jasną Górę – Na kolanach

  Pielgrzymka 2018 – Grupa 1 wchodzi na Jasną Górę

  Polubienie

 4. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Polak miał do wyboru kiłę lub syfilis. Wybierze stryczek. Temu narodowi należy odebrać prawo wyborcze, ponieważ od 1989 r. wybiera do swoich władz zdrajców, aferzystów, złodziei, oszustów, żydów, lichwiarzy, bydlaków, skurwysynów, kłamców, sprzedawczyków, prostytutki, pederastów, bydlaków, swołocz, krętaczy, kurwy. lesbijki, transwestytów, satanistów, ukraińskich rezunów, syjonistów, fałszerzy, sutenerów, talmudycznych nazistów, skąpców, polakożerców i ani jednego Polaka kochającego swoją Ojczyznę ponad swój portfel.

  Polubienie

  • Andrzej

   Pełna zgoda panie Tarkowski a takie kanalie otaczają nas wszędzie czy to w realu czy internecie.A gdzie podział się kaczelnik III Ry Py może schowany w WC jak przy tego typu wydarzeniach.

   Polubienie

 5. Jesli jakikolwiek polityk, pragnacy rerezentowac narodowe interesy, ktore maja sie przelozyc na dobro Narodu Polskiego na podstawie jego lub jej obietnic wyborczych, a nie naklada na siebie zadnej odpowiedzialnosci karnej i finansowej za ich niedotrzymanie, to taki lub taka polityk nie jest zdolny nawet do kierowania budki z woda sodowa na chodniku pod sklepem monopolowym…

  Wystarczy zadac takiemu kandydatowi proste pytanie: „A jaka kare pan lub pani naklada na siebie w razie niedotrzymania pana lub pani obietnic i czy jest pan lub pani podpisac taki certyfikat wysokosci kary i kwoty finansowej wobec sedziego i prokuratora???”…

  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 6. kempes

  to nie tak panowie. to nie tak. ja wam wyjasnie. wszystko od a do z. czy idziesz teraz na wybory czy nie i tak jeden ciul.bo nie ma realnej opozycji mogacej sie sprzeciwic np. wyborowi trzaskowskiego np. . ludzie ida na dude-jak sie domyslam. z nastepujacych powodow: nie chca po. nie chca geby trzaskowskiego. podatku katastralnego i widziec ryjow po-wskich w tv. załozmy ze i po i pis prowadza polske do bankructwa. ale pis z coraz wyzszych podatkow da cos ludziom. choc to nie jest jego kasa. wiadomo. ale po z kolei-nie da NIC. wszystko pojdzie na pensje ,afery i pałace. w polsce sa wojska nato. opozycje musi byc silna. miec poparcie rosji czy chin itp. a w rosji czy chinach. tez rzadza rózne siły. co wiecie sami. i.. popatrzmy tu i teraz. i co da nie pojscie na wybory. gebe trzaskowskiego. w tv. i szczeki tv-owskie. gdyby był np w polsce silny ruch. trzaskowski np. zostaje prezydentem. i jest bunt . nie słuchamy takiego prezydenta. takiego rzadu. nie płacimy np. uchwalanych przez niego podatkow. bojkot. tworzymy panstwo oddolnie. wtedy to ma sens. ludzie sa zjednoczeni . walcza. a tak ? zamiast dudy bedzie trzaskowski. szkoła i kosciół media ogłupiły polakow. sa podzieleni jak serialu połnoc -południe. tyle ze u nas wschod -zachod. czesc wierzy pis-owi . a czesc poszła by miec swiety spokoj-bo plusy daja. i tyle. i by po nie wygrała i tych plusow nie zabrała. stad taka frekwencja. i tyle. aby miec wiedze -trzeba chciec. a w polsce? poza jednostkami kto chce. ?? tu sie liczy ile mosz.. nie ma opozycji. ludzie ogłupieni. widac tez to było w 1 turze wyborow prezydenckich. ja sie akurat frekwencji nie dziwie w tych wyborach. choc wiemy ze to wszystko to lipa. i tyle.

  Polubienie

 7. Generalnie: To nasza polska „gawiedz” kocha jak zydzi ja przez 25 godzin na dobe „ruchaja” i to bez mydla i wazeliny…w telAvizynych „szczekaczek”…
  Czy zydzi z naszej „gawiedzi” zrobili „podatkowe bydlo?”… Obawiam sie, ze „katolicznicy” sami z siebie uczynili „swieto-jebliwe” bezmyslne „bydlo”…
  ================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 8. Pingback: KAT-olicyzm największym przekleństwem Polski! – Twierdza Chicago

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.