Zasoby naturalne – przemilczane źródło bogactwa Polaków.

 

W wystąpieniach obu kandydatów ubiegających się o urząd prezydenta Polski – zamiast mówić o ważnych tematach gospodarczych i rzeczywistych prerogatywach prezydenta – kandydaci licytują się w obietnicach i schlebianiu teraźniejszym potrzebom konsumpcyjnym. Myślenie perspektywiczne, – w kategoriach aktywizujących Polaków rozwiązań ustrojowych, troska o trwałe podstawy rozwoju gospodarczego oraz bezpieczeństwo socjalno-ekonomicznego bytu polskich rodzin na pokolenia , –  jest nieobecne w „konkursie atrakcyjności kandydatów”.

Jednak powoli przebija się w świadomości Polaków przekonanie, że tylko oddolna, ogólnopolska aktywność obywateli, ich samoorganizacja i rozumne, wytrwałe i konsekwentne działania są w stanie przełamać bierność, którą elity pomagdalenkowe starają się utrwalać wśród społeczeństwa obietnicami i rozdawnictwem datków – w konsekwencji i tak finansowanych z efektów produkcyjnej i twórczej pracy obywateli. Polacy mają pozostawać jak najdłużej bierni ( lub są zmuszeni do emigracji) i milcząco przyzwalać na to, aby  zasoby gospodarcze i obszar ekonomiczny Ich kraju był przedmiotem eksploatacji nielicznych elit miejscowych powiązanych od 30 lat z grupą rządzącą, ale głównie eksploatacji i kolonizowania przez kapitał zagraniczny i globalną oligarchię finansową.

Jeśli obaj kandydaci ubiegający się o urząd prezydenta, i ich zaplecza, wykrzykują hasła – w rodzaju : ” mamy dość”, ” chcemy zmiany”, ” tu jest Polska”, – to Polacy winni sprawdzić wiarygodność tych haseł. Idealną okazją jest gotowość kadydatów do akceptacji programu Powszechnego Uwłaszczenia Polaków na Zasobach i Bogactwach Naturalnych. Taki program powstaje w grupie ekspertów Ogólnopolskiego Komitetu Obrony Polskich Zasobów Naturalnych. Jego najważniejsze tezy i sposoby realizacji są już gotowe.

PZ

 

 

18 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

18 responses to “Zasoby naturalne – przemilczane źródło bogactwa Polaków.

 1. kiedy WPS dostrzeże, że jesteśmy pod okupacją, a nasze zasoby naturalne nie są źródłem naszego bogactwa, tylko są źródłem bogactwa naszego okupanta?
  naszym prawdziwym bogactwem jesteśmy my sami, dlatego tak bardzo nas ogłupiają, straszą i niszczą!
  już czas skończyć z tytułowaniem Panami tych, którzy stawiają siebie ponad nami, już czas podnieść naszą świadomość i wyzwolić się z niewoli niewolniczego myślenia i postaw – oto wzór samoświadomości: http://tcichocki.pl/pobierz.htm

  Polubienie

 2. paziem

  Gdybyśmy nie dostrzegali, to bylibyśmy teraz na rybach.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Ułaskawianie pedofili.

  Doszliśmy juz do takiej zgnilizny moralnej w tym kraju podlanej śmierdzącym sosem żydowskim że nawet już pedofili się ułaskawia ale nie to jest najgorsze.Najgorsze jest to że w internecie szwendają się różni agenci czy sprzedawczyki popierający jednego czy drugiego słupa żeby chociaż to robili bo w niego wierzą ale to nie wchodzi w rachubę.Na posesjach wiszą plakaty Trzaskowskiego i obecnego prezia obok siebie ale co tam ważne ze ci od Dudy i Trzaskowskiego pewnie zapłacili za powieszenie plakatu na posesji.Ważny pieniądz co tam poglądy.Zarobek jest a potem zdziwienie bo kazą chodzić w maseczkach i rządzą żydzi.

  Polubienie

 4. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Nie wiem czy te bogactwa są przemilczane, ponieważ ja wiem o nich od lat siedemdziesiątych. O nich się nie mówi, ponieważ są w całości przeznaczone dla żydów. Po co drażnić prawowitego właściciela tych dóbr? Nazistowski Talmud mówi wyraźnie: Każda majętność na świecie należy do żydów. A jeśli jakaś majętność jest w rękach Gojów, to tylko chwilowo. Tak jest od dawna, a skretyniały polski narodek biegnie do urn, by wybrać sobie do władz żydów. I w ten sposób spełnia swój „patriotyczny” obowiązek.

  Polubione przez 1 osoba

 5. przyjaciel

  ciekawe co by było gdyby pojawił sie kandydat który mówiłby otwarcie o naszych bogactwach i gospodarce oraz kto nami rządzi, zamiast lgbt.

  Polubienie

 6. Dobrosław

  W zasadzie w zadnym razie nie powinny nas interesować kłotnie i wzajemne pyskówki między zwolennikami i przeciwnikami kandydatów na prezydenta w Polin ale sytuacje kuriozalne trzeba nagłaśniać bo mamy już do czynienia z totalitaryzmem czystej wody w mediach partii PIS również.
  Oto młoda zdaje się dziewka coś tam powiedziała w emocjach na Maliniaka w czsie wiecu wyborczego i w ciągu chwili miała najazd prokuratury gdzie poinformowano ją że grożi jej do trzech lata więzienia.
  Młoda dziewczyna wyrażiła żal i skruchę z powodu obrażenia pana jaśnie pana świętego Dudy.Zobaczymy jak dalej się to potoczy.
  Pewnie gdyby obrażiła Trzasia zamiast prokuratury na głowie z możliwą karą trzech lat więzienia dostałaby w nagrodę dobra fuchę w spółce skarbu państwa bo opluwaczy Trzasia można nagrodzić.

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26101299,wybory-2020-maturzystka-krzyczala-wulgarne-slowa-pod-adresem.html#a=351&c=160&s=BoxNewsImg5

  Polubienie

 7. Edward.


  Bez komentarza.

  Polubienie

 8. paziem

  Wiedza polecana każdemu Polakowi

  Click to access bilans_2018.pdf

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.