Niekonstytucyjne wybory, niekonstytucyjny prezydent!

Nie uczestniczyłem w pierwszej turze wyborów prezydenckich, i nie wezmę udziału w ich drugiej turze. Dlatego z dystansem i ze zdziwieniem obserwuję jak dwie polityczne marionetki, i postaci bez politycznej powagi, charyzmy i osobowości – obecny prezydent Duda i pretendent Trzaskowski- prześcigają się w sloganach i obietnicach wykraczających poza zakres ich kompetencji.

Dwie groteskowe, polityczne marionetki plotą o jakiś podatkach, ulgach, dopłatach, kilometrach dróg, ilościach połączeń kolejowych, kobietach w ciąży, mężczyznach w związkach małżeńskich itd. Nie usłyszałem natomiast z ich ust praktycznie niczego poważnego ( oprócz hołdu wiernopoddańczego wobec USA i milczącego hołdu wobec arogancji lobby syjonistycznego) o polityce zagranicznej – o polskiej polityce wobec Rosji, Bliskiego Wschodu, Chin, Indii, w stosunku do polskiej diaspory ekonomicznej wynikłej z tzw. transformacji i unijnej kolonizacji; nie usłyszałem o miejscu Polski w globalnej polityce gospodarczej i militarnej, o suwerennej polityce finasowej, o katastrofalnej kwestii demograficznej, o polskiej polityce własnościowej wobec zasobów naturalnych, ziemi rolnej, zasobów wodnych, przestrzeni geograficznej w kontekście infrastruktury technicznej i komunikacyjno-transportowej. Nie usłyszałem niczego o zamiarach zwiększenia podmiotowości społeczeństwa w decyzjach strategiczych i systemowych i uruchomieniu procedury weta obywatelskiego, obywatelskiej inicjatywy referendalnej i obligatoryjości respektowania wyników referendum. Nie usłyszałem zdania o dążeniu do jak najszybszego wycofania obcych wojsk z terenu Poski, ale wręcz przeciwnie, usłyszałem gorliwe zapewnienia, że ich obecność – do tego wzrastająca i na koszt polskiego podatnika – ma być trwałym schematem polityki „sojuszniczo-partnerskiego powstawania z kolan”.

Czemu jestem jednak dziwnie spokojny pomimo tego, że tak wielu spraw z  zakresu rzeczywistych kompetendcji prezydenckich nie usłyszałem w trakcie tej groteskowej kampanii prezydenckich marionetek ?

Odpowiem – dlatego jestem tak dziwnie spokojny, gdyż wynik tych wyborów nie może być wiążący, nas, jako wyborców i narodu, bowiem wybory te zostały zarządzone w oparciu o niekonstytucyjną ustawę z dnia 2 czerwca 2020 r. uchwaloną z pogwałceniem konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz obowiązującego Kodeksu wyborczego.

Natychmiast – po zakończeniu w dniu 12 lipca 2020 r. tego uwłaczającego powadze państwa polskiego festiwalu próżności, bylejakości i miałkości polityczej kandydatów, zwanego bezprawnie kampanią wyborczą, prowadzonej w takt bezprawnej decyzji marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, antypaństwowej tolerancyjności i braku reakcji posłów na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w postaci odrzucenia w głosowaniu bądź zaskarżenia do Trybunału Konstyucyjnego skandalicznej, antykonstyucyjnej ustawy z dnia 2 czerwca 2020 r. – należy z inicjatywy obywatelskiej unieważnić tryb zarządzenia, przebieg i wynik wyborów prezydenckich. W formie zbiorowej inicjatywy obywatelskiej, za pośrednictwem Rzecznika Praw Obywatelskich, należy wnieść wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o stwierdzenie niekonstytucyjności ustawy z dnia 2 czerwca 2020 r., a równolegle do tego złożyć zbiorowy protest wyborczy do Sądu Najwyższego w stosunku do wyników wyborów jako nieważnych, wobec nieważności podstaw do ich zarządzenia.

Zgodnie z obowiązującym Kodeksem Wyborczym i równości obywateli w biernym prawie wyborczym, gwaratowanym konstytucją, jedynie Rafała Trzaskowski spełnił formalne wymogi jako kandydat. A wobec tego, że był jedynym kandydatem, wybory w dniu 28 czerwca, a także 12 lipca 2020 r. nie mogły się odbyć.

Należy zarządzić nowe wybory po opróżnieniu urzędu prezydenta przez Andrzeja Dudę.

PZ

17 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

17 responses to “Niekonstytucyjne wybory, niekonstytucyjny prezydent!

 1. ZZZ

  Panowie może dajcie sobie spokój dziś z takimi filmikami wszak obowiązuje od północy debilna koszerna cisza wyborcza którą goje muszą przestrzegać a jutro pewnie pozamykają sklepy bo goj w niedzielę musi być trzeżwy bo dopiero by było jakby mu się kandydaci pomylili.
  Inny admin tak spanikował że już o 19.30 zamknął wszystkim możliwości wypowiedzi chociaż miał czas do 24.00 tak przestrzega prawa w Polin jego pisowych mężów stanu.

  Polubienie

 2. Lechita

  Głosowanie na S Ł U P Y odzwierciedla poziom umysłowy głosujących ,niestety w znakomitej większości są to osoby uzależnione od czarowników fałszywej religii kłamstwa powszechnego , a do tego otumanieni trującymi tabletkami systemu obecnie panującego . Na szczęście mamy ciągle w naszym społeczeństwie ponad połowę ludzi zdrowych ,a więc odpornych na ich
  czary mary. Jeśli na skutek wstrząsu społecznego ,który jest już za rogiem zostanie uruchomiona lawina zdrowego żywiołu ludzkiego to nic się nie ostanie ze starego , i tak nam dopomóż Lud. Są nam potrzebne struktury G Ł O W Y na czele Polski ,ale tym razem naszej mądrej strategicznie myślącej , bo w obliczu wojny piratów z krzyżakami i azjatami będzie umiała nasz kraj i naród w odpowiedniej pozycji ustawić aby jak najwięcej go ocalić.

  Polubienie

 3. ZZZ

  Zgadzam się z tym.Ciężko coś tu będzie zmienić dopóki szamani w sukienkach w dużej mierze pedofile będący poza prawem czyli bezkarni w Polin będą ciągle cieszyć się społecznym szacunkiem a opowiadane przez nich bajką prawdą niepodważalną a najśmieszniejsze że oni w te bajki sami nie wierzą ale to one gwarantują im luksusowe życie bez pracy czyli pasożytowanie na tępym ludzie i tu nic od starożytnego Egiptu się nie zmieniło oprócz innych bajek i innych bogów.

  Polubienie

 4. Alex Sobotka

  Jestem obecnie na konwencji Partii Republikanskiej i wszystko co moge napisac to fakt ze- „Swiat zostal wyjebany od tylca bez pocalunku przez koczujacych Semitow”
  Panie Pawle, za kilka godzin do Pana zadzwonie bo to co wiem nie nadaje sie na pisanie otwartym tekste. Mam wyobraznie artysty, ale to czego doswiadczam obecnie, przechodzi nawet „Bajki Objawione” czyli Stary Testament wytrzepany z koszernych kutasow na Azjatyckiej pustyni.
  Pozdrawiam
  Alex
  Ps. Prosze dopilnowac zeby tym razem Koszerny cenzor mnie nie wykopal.
  Zapraszam na strone http://www.periodyk.com Tam w przyszlym tygodniu opisze kilka druzgocacych faktow ws. sytuacji geopolitycznej w tym sytuacji w Polin ( tam gdzie kiedys byla Polska)

  Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   My, piszę w imieniu dwuosobowego komitetu redakcyjnego, nie stosujemy cenzury prewencyjnej, tym bardziej wobec Pana. Jeśli z publikacją jakichś pana tekstów ma pan problem, to może to wynikać z działań ” naszych- mówiąc słowami W.Putina- partniorów zza oceanu”, gdyż jak wiemy internet to ” wolne medium” pod nadzorem starszych braci w wierze i ich służbowych opiekunów.

   Polubienie

   • Grzegorz

    Po tym jak Putin odstawiał szopkę hollywodzkim gnidom śpiewając im pioseneczkę i wchodząc im w tyłki to juz wiedziałem że coś jest nie tak bo czy prawdziwy mąż stanu robi z siebie głupa przed takim syfem jak Costner czy ta od nagiego instynktu któraz zabija chłopa podczas szczytowania.Kto wierzy w Putina ma do tego prawo mnie on już nie kręci.

    Polubienie

  • paziem

   http://www.periodyk.com to cenne narzędzie dokumentacji, ale wysłuchiwanie obłudnego glindzenia wokółKofederacyjnych rabinów w rodzaju Stasia M. i Grzesia B. mój organizm nie toleruje ani przed obiadem- bo tracę apetyt, ani po obiedzie – bo zbiera mi się na rzyganie.

   Polubienie

   • Alex Sobotka

    Panie Pawle cala tajemnica lezy w tym ze USA juz dawno posiada bron Tesli o czym kolejno dowiaduja sie Prezydenci fikajacy na swiecie.
    Prosze sie zapoznac ze sladowym wyjasnieniem tematu „Zimnej Wojny” pod tym linkiem.
    http://www.periodyk.com/game-over.html
    Dzisiaj podczas sniadania podszedl do mnie jeden z kluczowych graczy politycznych i pogratulowal mi konferencji naukowej w Waszyngtonie.
    Zachowalem kamienna twarz i podziekowalem bo faktycznie moja firma „Matrix-TV” i „Motion Media Production” nalezaca do Joanny, byla odpowiedzialna za realizacje dokumentalna calego skadinad prestizowego wydarzenia. Nie potrafie zrozumiec co ja mam wspolnego z ludzmi ktorzy tam byli? Odkrylem ze pelnie role Amerykanskiego Dyzmy ktorego popycha do przodu jakas dziwna postac. Mozecie odwiedzic prywatny serwer pod adresem http://www.polandfirsttofight.net/

    Polubienie

 5. paziem

  Problemem Amerykanów ( a raczej amerykańskich Żydów) jest jednak to, że podobną broń mogą mieć też Rosjanie :))))

  Ale znacznie ciekawsze są rozważania takie, które sygnalizowane są w wywiadzie płk. K.Siwkowa:

  A przecież są możliwe i takie warianty ( scenariusz Sacharowa), które porusza prof. Ostrecow

  Polubienie

 6. Wybory a może raczej cyrk.

  To całe kandydowanie Trzaskowskiego jeżeli to panowie przeanalizujecie dogłębnie to była jedna wielka ustawka żydowska.Zobaczcie zmieniają kandydata na prezydenta z Kidawy na niego i w ciągu 6 tygodni z 2 % Kidawy robi mu sie prawie 50 %.Przecież to był cyrk dla gojów z ustawką w roli głownej.Trzaskowski miał przegrać nieznacznie z Dudą aby wykreować siebie na głównego wodza antypisiej opozycji który posprząta burdel pisowski za 3 lata po tej partyjce a prezes kociarz oczywiście odejdzie wtedy na emeryturę.
  Jak te żydowskie machlojki jest łatwo prześwietlić czemu Polacy tak się dają na ten syf nabierać.
  PS .W ratuszu rządzi juz jakiś pomagier Trzaskowskiego.Pewnie teraz przejmie jego wiekszość spraw aby Rafałek miał czas na monotowanie opozycji przeciwko pisiorom która obejmie władzę po skompromitowanym PIS róznymi aferami nie wspominając podkarpackiej.
  To jest takie prymitywne a ludzie łykają to jak pelikan rybę.

  Polubienie

 7. Zenek Kedziezawy

  W tej ustawce Polska uczestniczy od wielu dekad a wszystko bylo wygenerowane przez Jaska Sklerotyka z Watykanu. Coraz wyrazniej widac poraruzacje i oddzielanie plebsu od tzw. „elit” Podczas ostatniej konwencji glownej partii w USA, Jednym z punktow ceremonii, byly gusla kobiet odprawiane w specjalnej sali poza dostepem mediow i „kibicow”
  Samice „studiowaly biblie” co sie dzialo potem nie wiem bo trafilem tam przypadkowo.
  Jednym z glownych tematow konwencji, byla konsolidacja wszystkich sekt judeochrzescijanskich pod wspolnym przewodnictwem Israela.
  Bylem jedynym uczestnikiem tej Kabaly, ktory odkryl apogeum intrygi zasianej ponad 2 tys. lat temu. Reszta to swiadomi nawiedzency dla ktorych nie bylo zadnej alternatywy poza Jezusem i zydowskim panem swiata. Teraz to juz tylko formalnosc, poniewaz trzy podstawowe sekty semickie, wywodza sie z tej samej pustyni i juz sa pod kontrola jednej grupy liderow kontrolujacej cala polityke swiatowa. Pierwsza wizyta Trumpa, dobyla sie do Arabii Saudyjskiej, czyli do centrum hodowli i rozsiewania koczownikow Muzulmanskich na caly swiat. Drugim manewrem bylo ustanowienie Jerozolimy jako stolicy Israela. Teraz Polin i judeopedalska okupacja Slowian.. Rosja jest juz spacyfikowana przez Zydowskie sekty, Obie Ameryki ,Australia i Canada juz od dawna. Afrykanskie kolonie zrobily swoje, podomnie jak kolonizacja Indii przez Anglosasow. Pozostaja jenynie Skosnoocy i Eskimosi. Nalezy obecnie przeczekac „pandemie” i ustalic konspiracyjne manewry w malych grupach swiadomych Patriotow, ktorzy dotychczas nie dali sie zabic.

  Polubienie

 8. ZZZ

  Cześć Andrzej polecam też

  Polubienie

  • Piotrowskiemu dziękujemy.Zero zaufania do niego.

   Nawet medyja szechterowe nazywają go byłym człowiekiem Rydzyka.Nie można ufać takim ludziom.Dobrze pamiętam jak całe lata dupę lizał Rydzykowii w jego koszer mediach.Pewnie spaśluch nie poparł jego kandydadury na prezydenta i wielce obrażony Piotrowski odszedł z rodzinki maryjnej a teraz jedzie po Dudzie.Nie można ufać takim ludziom.

   Polubienie

 9. paziem

  Niejakiemu „królowi” o numerze: fefawot132@mailerv.net
  77.111.247.196
  dziękujemy i prosimy o nie zaśmiecanie portalu

  Polubienie

 10. Pingback: Czy Polską rządzi zorganizowana grupa przestępcza? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.