Żydowska hucpa pn. IIIRP – refleksje

Rezydentem mógłby być i Trzaskowski, dlaczego nie (?), w końcu i tak zwyciężyła IIIRP/Polin.

Mimo, iż IIIRP to nieomal już Polin, gdzie najważniejsze funkcje w szeroko rozumianym aparacie władzy sprawują Żydzi i zagorzali filosemici, to jednak elektorat wyborczy w zachodniej, judeo-chrześcijańskiej, demokracji pn. IIIRP stanowią głównie Polakatolicy. Jest ich na obszarze kraju, lekko licząc, ok. 90% uprawnionych do głosowania i to oni od 30 lat poprzez udział w wyborach legitymizują, szczerze aprobowaną także przez Kościół, IIIRP/Polin.

W ostatnich wyborach, wyborach rezydenta IIIRP, prawie połowa głosujących Polakatolików poparła wspierającego ideologię gender, seksualną deprawację dzieci i młodzieży oraz homozwiązki, niejakiego R.Trzaskowskiego. Jednak niewielka większość oddała swoje głosy na drugiego delikwenta, niejakiego A.Dudę, zapewniając mu zwycięstwo, a tym samym i pełnię władzy zwykłemu posłowi, staremu pedraście, J.Kaczyńskiemu.

Niech no teraz unijni komisarze spróbują zarzucić Polakatolikom brak tolerancji dla mniejszości seksualnych. Kto ośmieli się poddać w wątpliwość powszechną w mediach opinię, że Polakatolicy kroczą właściwie obraną ścieżką demokracji, wydeptaną przez czołową etniczną awangardę syjonistycznego świata. Tak, tak, syjonistycznego, bo syjonizm jest jedynym legalnym i chronionym prawem szowinizmem, a wszystko, co jest mu przeciwne to grzeszny antysemityzm ścigany prawem i wyznaczaną w konfesjonale pokutą.

Tolerancję dla mniejszości seksualnych wymieniłem dlatego, że była ona najistotniejszym wyróżnikiem rezydenckich programów obydwu delikwentów – popierał ją Trzaskowski. Duda popierał bardziej tradycyjną rodzinę. Ale przecież unijne prawo wiąże wszystkich jednakowo z najwyższymi standardami i wartościami -, cała reszta zagadnień jest kompletnie bez znaczenia i leży poza możliwościami uprawnień rezydentów IIIRP/Polin, co zresztą słusznie skonstatowali wyborcy Polakatolicy skupiając się, zgodnie ze wskazaniami powszechnych niezależnych mediów, nie wiadomo na czym. Chociaż, chcąc być w zgodzie z prawdą, nie można pominąć istotnej między delikwentami różnicy: jeden był wyraźnie dłuższy, a drugi krótszy i Polakatolicy wychwycili to bardzo sprawnie i na rezydenta IIIRP/Polin wybrali dłuższego. Bo wiadomo, lepiej mieć dłuższego, niż krótszego.

Jedno, co nie daje mi spokoju to frekwencja Polakatolików przy urnach. Fakt, że pojawiały się kolejki wynika z urzędowej obstrukcji, a ta z dbałości o zdrowie Polakatolika, co by go nie dopadł śmiertelny Covid-19 szalejący w powszechnych, niezależnych mediach. Blisko 70% frekwencja świadczy o zaangażowaniu i poparciu Polakatolików dla demokracji IIIRP/Polin. Jednak porównując ilość obwodowych komisji wyborczych – 27,5 tys. z liczbą parafii – 10,5 tys. i odpowiednio z frekwencją przy urnach – 67,7% i frekwencją na niedzielnej mszy – 38%, gdy z kościołów wychodzą spore tłumy widoczne na ulicach i to kilka razy dziennie, to ta wyborcza frekwencja wychodzi cokolwiek rozdęta ponad przyzwoitą miarę. Ale kto z nas jest w stanie to sprawdzić -? Nie żebym miał posądzać demokrację o błąd, ale o wyrafinowaną afirmację dla swoich wartości – w końcu to demokracja cywilizacji judeo-chrześcijańskiej, której źródeł należy upatrywać w czołowej awangardzie syjonistycznego świata.

I już na sam koniec z przyjemnością podzielę się z Czytelnikami wielce optymistyczną opinią prawnika, profesora UW z Instytutu Nauk o Państwie i Prawie, M.Matczaka, który dzisiaj w niezależnej gadzinówce Tok FM wygłosił pogląd, iż gdy w USA w nadchodzących wyborach prezydenckich wygra kandydat demokratów, USA z pewnością będą broniły także w Polsce niezależności mediów, ponieważ są one własnością USA (https://audycje.tokfm.pl/podcast/93011,Matczak-Niezaleznie-jakie-bedzie-rozstrzygniecie-protestow-wyborczych-przez-SN-konflikt-spoleczny-bedzie-trwal).

Wychodzi na to, że chyba muszę zweryfikować swoje poglądy dotyczące religii. Okazuje się bowiem i to na naszych oczach, że modlitwa wiele może – kandydat Duda zwyciężył w wyborach. Nie może być inaczej, musi i sam Duch Święty stać po stronie zachodniej demokracji i współdziałać z Polakatolikami w dziele nowej ewangelizacji, a na pewno popierać PiS i Dudę oraz PO i Trzaskowskiego musi.

Byłoby dzisiaj już wielce nieuczciwie twierdzić, że nie spełniło się wiekopomne wołanie św. JPII „niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi, tej Ziemi”, bo chyba każdy przyznać teraz musi, że ten, według prymasa J.Glempa, „Boży zamysł” żydowskiego boga Jahwe realizuje się na naszej, polskiej, ziemi w całej pełni. I tak oto Polakatolik z bożą pomocą odniósł kolejne, wielkie, zwycięstwo wiary nad rozumem.

Dariusz Kosiur

26 Komentarzy

Filed under Polityka

26 responses to “Żydowska hucpa pn. IIIRP – refleksje

 1. ZZZ

  To całe kandydowanie Trzaskowskiego jeżeli to panowie przeanalizujecie dogłębnie to była jedna wielka ustawka żydowska.Zobaczcie zmieniają kandydata na prezydenta z Kidawy na niego i w ciągu 6 tygodni z 2 % Kidawy robi mu sie prawie 50 %.Przecież to był cyrk dla gojów z ustawką w roli głownej.Trzaskowski miał przegrać nieznacznie z Dudą aby wykreować siebie na głównego wodza antypisiej opozycji który posprząta burdel pisowski za 3 lata po tej partyjce a prezes kociarz oczywiście odejdzie wtedy na emeryturę.
  Jak te żydowskie machlojki jest łatwo prześwietlić czemu Polacy tak się dają na ten syf nabierać.
  PS .W ratuszu rządzi juz jakiś pomagier Trzaskowskiego.Pewnie teraz przejmie jego wiekszość spraw aby Rafałek miał czas na monotowanie opozycji przeciwko pisiorom która obejmie władzę po skompromitowanym PIS róznymi aferami nie wspominając podkarpackiej.
  To jest takie prymitywne a ludzie łykają to jak pelikan rybę.

  Polubienie

 2. ZZZ

  Panie Dariuszu Kosiur proponuję aby pan tutaj na portalu przyjrzał się dokładnie i naświetlił temat sutenerów ukraińskich na podkarpaciu i dziwną śmierć Kosteckiego.Co pan na to ?

  Polubienie

  • Buty

   Pan Dariusz nie jest dziennikarz śledczy. Skąd niby ma znać szczegóły śmierci? To Kamiński trzyma resort i to do niego pytanie jest.

   Polubienie

   • ZZZ

    Chłopie czy ty ocipiał zupełnie jaki Kamiński do pisiorów wysyłasz aby swoje afery wyjaśniali ty wiesz o czym piszę.Mnie nie chodzi aby Dariusz Kosiur bawił się w dziennikarza śledczego tylko aby poświęcił tej aferze trochę miejsca na łamach portalu może coś więcej wie bo nie trzeba być dziennikarzem śledczym aby o tym notkę zrobić.

    Polubienie

   • ZZZ

    Może pan Dariusz jakieś swoje przemyślenia napisze w tym temacie bo chyba warto takie rzeczy nagłaśniać skoro oczywistym jest że w szczujni pod nazwą TV PIS nic o tym nie powiedzą .Tam tylko z uporem maniaka dalej tłuką o aferach PO sami z siebie robiąc politycznych archaniołów skłócając gojów a tak naprawdę te dwie partyjki to dzuma i trąd polskiej polityki.

    Polubienie

 3. Jonas

  Żadnego słowa prezydenta z okazji rzezi Wołyńskiej?
  Tak samo żadnego sprzeciwu jak stawiają pomniki banderowcom?.
  Cztery miliony z Ukrainy po co on ich ściąga?jąk Merkel Arabów?.
  Ziemie odzyskane powrócą przy ich pomocy bo lubią niekturzy czyimiś rękoma się od zaborów posługiwać. Ukraińcy sprzyjali Hitlerowi tak że na reke tym zza Odry

  Może nawet i Królewiec odda RU jedli będzie kryzys.
  90 % chrześcijan było a nagle tylko 51% zostąlo?.
  Czy wolno było czarnej masoneri organizować w sobotę zjazd w Częstochowie w ciszy przedwyborczej?.
  Czy z lewą czy z prawa czy srodka i tak wybrani będą wybierać.
  Nie podaje się polskiego pochodzenia do rządzenia albo patrioci już na cmentarzu gen Sikorski Lepper Popiełuszko Papała Przemyk Jaroszewicz Walentynowicz giną…
  Targowica masoni zdrajcy judasze mosad KGB mają się ciągle dobrze i 300 miliardów znika a dostaje się tylko połowę z UE?.
  To jest interes?.
  A parę milionów Polaków bezWC i kanalizacji sanitarnej brak w wielu miejscowościach i chorują dlatego.
  Rozliczeń stalinowski SB nie będzie …
  Jonas ostrzega czas nawracania się kończy

  Polubienie

  • ZZZ

   Walentynowicz zakończyła życie w katastrofie człowieku nikt jej nie sprzątnął.Po drugie jaka to była patriotka lansowała do końca swojego zycia Kalksteinów podobnie jak Gwiazda następny wielki patryyjjota.Weż tu człowieku nie troluj.

   Patriotką polską to była Beata Andrejas tylko ty zdaje się nawet nie wiesz kto to był trollku z pejsami od miesięcy ostrzegający przed smokiem na niebie.Co ty wąchasz ?

   Polubienie

   • paziem

    Szanowny komentatorze – o nicku „ZZZ” (
    grzegorz@onet.pl
    80.211.250.154), a innym razem o nicku „piotr”( piotr
    345@onet.pl 80.211.250.154) i jeszcze kilku, które co jakiś czas używasz – czemu błaznujesz? Czy masz ze sobą jakieś problemy psychiczne? Kilka razy „obrażałeś się” i zaklinałeś się, że już nie będziesz na tym portalu robił śmietnika. Co jest warte twe słowo? Po prostu tyle, co efekt wypróżnienia się do sedesu! Ty i tobie podobni skłaniają administrację, tego otwartego dla Polaków portalu, do zablokowania waszych IP, co rychło nastąpi. Zamiast rozsądku i wkładu w zorganizowane dziłania wyżywacie się w klepaniu w klawiaturę i zabijaniu własnego czasu i zaśmiecaniu komentarzy. Niby „dziwicie się”, że Polska to Polin, a nikt inny jak wy i wam podobni robicie z Polski kraj samobójczych bądź zadaniowanych szkodników, zbiorowisko gdakających miernot i marudów. Ostatni raz mówię ” paszoł won”!

    Polubienie

   • ZZZ

    Moja odpowiedz.Żaden mój wpis nie był trolowaniem a był konkretny.Po drugie wszystkich patriotów pan już przegonił z portalu włącznie z Kmieciem.Po trzecie życzę dalszej walki o Polskę z poparciem 0,0001 procenta i po ostatnie i piąte życzę zdrówka w każdym razie ten portal to juz dla mnie przeszłość.Zegnam.
    PS Z takimi nerwami jak również nie panowaniem nad swoimi emocjami nie dziw się pan że ma pan tu 5 czytelników.

    Polubienie

   • paziem

    Mam nadzieję, że żegna się pan na dobre. Bawić się i plotkowac może pan u p. Dylaka

    Polubienie

 4. Pimpuś

  Wybór między tryplem a rzeżączką !! z udziałem 68% debili !! Debile dopiero w grobie zorientują się, że coś było nie tak. Cały ten cyrk wyborczy to KALKA cyrku z usraela a świadczy to o ogromnej sile programowania ludzkich mózgów przez ścierwo media ! Wniosek jest smutny ” pozostało się nam tylko przyglądać co z nimi ( z nami ) okupant zrobi „. Dzień po cyrku wyborczym zaczęli ściągać następne czołgi, wozy bojowe, sprzęt ofensywny do Polski !

  Polubione przez 1 osoba

 5. piotr

  Zgadzam się z panem o nicku Pimpuś w całej rozciągłości.

  Polubienie

 6. na marginesie

  Trafnie, ZZZ. Taka sama bochaterka jak bochater Bolek i bochater Balbina.
  Bez jej bochaterstwa pod dyktando korowskiego zydowstwa byla szansa na uspokojenie mas i ewolucje w systemie zarzadzania i stosunkach miedzyludzkich a tak nastapilo samozniszczenie z blogoslawienstwem swientego od zaraz.
  W stanie przedrozbiorowym, przy obecnosci wojsk najemnych na zabezpieczenie grabiezy dobr narodowych – polskich i zapewnienia nietykalnosci popluczyn magdalenkowych, elyt grabiez organizujacych,
  jedyna szansa na zarodek wstrzymania procesu rozbiorowego jest referendalny krzyk o wybory ludowe, w ktoryh kazdy mieszkaniec gminy mialby prawo poddac sie wyborowi a nie tylko wybierac sposrod podsuwanych partyjnych klik. Jest krzyk o ludowladztwo, w ktorym Sprawa
  Polska postawionaby zostala ponad ambicje najrozmaitszych preziow pomniejszych, wieszczy i literatow, co to tez wiedzom, Polskie kochajom i za to, najczesciej wedlug wlasnego mniemania nalezy im sie tyz do koryta.
  Wykazta sie, patrioty a nie wyplakujta sie latami w zydowski rekaw, ze wam kuku zrobil.

  Polubienie

 7. pytuś

  TO SĄ ŻYDOWSKIE OBIERKI – TAK SOBIE WYTRESOWALI GOJÓW I WSZYSCY BEZMÓZGOWCY W TO SIĘ BAWIĄ.

  https://synonim.net/synonim/obierać

  ONI SOBIE TAK OBRALI, SWÓJ WY(BOR)NY O(BOR)NIK. OCZYWIŚCIE ŻE BEZ ŻADNEGO GŁOSOWANIA – SPONTANICZNIE I JEDNOMYŚLNIE.

  Oficjalnie: Jezus Chrystus „Królem Polski”. Prezydent, posłowie i 6 tys. ludzi wzięło udział w uroczystości

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21000510,tlumy-na-intronizacji-jezusa-na-krola-polski-uroczystosc-trwa.html

  MAMY DWA ŚMIESZNE, ŻYDOWSKIE STANDARDY OBIERANIA KARTOFLI NA TRON W POLIN.

  Polubienie

 8. markglogg

  W PARYŻU Dziwny spokój giga-manifestacji, wyraźnie PROWADZONEJ przez maszerującą TYŁEM POLICJĘ (patrz pierwszy filmowy komentarz), a w MIŃSKU białoruskim ostra NAWALANKA między MILICJĄ a Pro BANKIERSKĄ Opozycją

  Polubienie

  • paziem

   Słusznie Aleksander Łukaszenka zgniata w zarodku tzw. „protesty demokratycznej opozycji”, czyli tak naprawdę akcje na wzór kolorowego majdanu jak w Afryce Pn. , na Ukrainie, a obecnie w Hongkongu ( siedlisku szarej strefy, antychińskiej, anglosaskiej bandyterki finansowej oraz otumanionej, manipulowanej młodzieży studenckiej) i w USA ( tamże pod hasłem ” praw czarnej mniejszości”). Wszystkie te ” demokratycze siły”, to opłącane przez cynicznych globalnych spekulantów grupy pożytecznych idiotów.

   Polubienie

 9. Wedlug,niejakiego G.B.
  „Pis,to jedyna narodowa i
  katolicka partia w Polsce”.
  „Ciemny Lud wszystko kupi”,
  oswiadczyl niejaki Jacek K,
  czlowiek od Kaczynskich.
  Duda po wygranych wyborach,pojechal do Czestochowy,modlic sie.
  Dla Tych co nie wiedza,Duda z swoja Dudowa,zostali umieszczeni
  w lewym oku Jezusa w Lagiewnikach,za czasow
  panowania S.DZIWISZA.

  Polubione przez 1 osoba

 10. „Mysle,ze ta grupa patriotow,
  ktora wziela odpowiedzialnosc za Polske,zdecydowala tak naprawde o
  wyniku wyborow”.
  Zrodlo;Rafal BAKiewicz („narodowiec”,
  za takiego chce byc postrzegany)
  w Telewizji Republika.
  Slow mnie brak, na to wszystko.

  Polubienie

  • paziem

   Przecież dla każdego zorietowanego i czytającegoantropologię wiadomo, że Bąkiewicz, to żydowski chłopaczek.

   Polubienie

   • Koszerne media się koduje i po problemie.

    Proszę mi pokazać jednego Polaka w tej czosnkowej TV Republika.Tam bardziej śmierdzi czosnkiem niż podczas kiszenia ogórków a właśnie mamy czas dobry na kiszenie .Niestety wśród gojów mamy jeszcze takie ptasie mózdzki co to płacą za to ścierwo propagandowe 20 złotych miesięcznie abonamentu.W moim przypadku ten czosnek sobie po prostu zakodowałem podobnie szczujnię TV PIS aby tej dzumy nawet na oczy nie widzieć.

    Polubienie

 11. „Czesc Mu oddadza,wszystkie Ludy
  Ziemi”. Najbardziej czczony w III.R.P.

  Lhkm0mY4
  Zrodlo; prof.Walter Veith.
  NWO.
  N = NATO.
  W = WHO.
  O = ONZ.

  Polubienie

 12. Sławobor

  Nord Stream 2 to Ardeny dla Stanów Zjednoczonych.

  Ogólnie wydarzenia wokół Nord Stream 2 toczą się w najbardziej korzystny sposób – jeśli rozumiesz, co dokładnie jest uważane za korzystne. Niemiecki biznes jest bardzo poważny dla Niemiec, tak jak amerykański biznes jest dla Stanów Zjednoczonych.

  A jeśli Komitet Wschodni RFN nazwał nowe sankcje Trumpa wobec SP-2 bezprecedensową ingerencją w suwerenność energetyczną UE, próbą szantażu, a ponadto wymaga od UE stworzenia mechanizmu ochrony europejskich firm, to proces się rozpoczął i nie jest wymagana żadna interwencja.

  Nie chodzi nawet o gaz, ale o warunki, w jakich prowadzony jest dziś dialog między Niemcami a Stanami Zjednoczonymi. Niemcy nie są tu same, jest już Francja, Austria i Czechy, które do nich dołączyły, które przeszły na stronę zwolenników projektu. Powiedzieć teraz „ok, stary, to wszystko, przepraszam, byłem podekscytowany” nie zadziała dla nikogo. Teraz wszyscy pójdą do końca.

  Zrozumiałe jest, że proces ten doprowadził do niemożliwości odwrócenia się przez żadną ze stron bez utraty twarzy, ale więcej – mandatu zaufania do władzy ze strony krajowego biznesu. Ostatnie 164 kilometry gazociągu na Bałtyku to 164 gwoździe w trumnie powojennej symfonii USA i Niemiec. To jest rewolucja w geopolityce, ni mniej, ni więcej.

  Po wojnie budowano stosunki między Niemcami a Stanami Zjednoczonymi, choć było to trudne, były konflikty, ale brudnej bielizny nie prano publicznie, a Niemcy zawsze wybierały taktykę unikania i kompromisu.

  Nawet gdy ropociąg Przyjaźń, a potem gazociąg zostały wyciągnięte z ZSRR, konflikt między RFN a USA nie wyszedł poza podporządkowanie wasala panu, gdyż pozytywny potencjał współpracy między Rosjanami a Niemcami był rzetelnie rekompensowany przez przywiązanie NRF do proamerykańskiej antyradzieckiej agendy globalnej. Nawet SP-1 nie zniszczył tego współczynnika, chociaż stał się poważnym incydentem. Obie strony mogły sobie pozwolić na zmianę swojego punktu widzenia na konflikt, a tym samym na jego zniknięcie.
  Specyfika sytuacji wokół SP-2 polega na tym, że teraz jest to niemożliwe. Ani Stany Zjednoczone, ani Niemcy, ani Francja i Austria nie mogą teraz pozwolić sobie na zmianę zdania co do natury obecnego konfliktu. SP-2 to zaprzysiężenie, którego UE się uchyla. Niemcy pamiętają transatlantyckie partnerstwo Obamy, które Biden z pewnością ożywi, jeśli dojdzie do władzy. Trump po prostu domaga się otwarcia rynków i połączenia się pod amerykańskimi korporacjami ponadnarodowymi. W rzeczywistości, ktokolwiek dojdzie do władzy w USA, biznes Niemiec i Francji jest skazany. Obliczone, zważone i znalezione światło.

  Rosjanie są teraz jedynym ratunkiem dla Niemców. Granica kompromisów między amerykańskim okupantem a okupowaną NRF została przekroczona. O tym, jak Niemcy uparcie potrafią się bronić, pamiętamy z ostatniej wojny. Jeśli umieścisz je w takiej pozycji, Amerykanie czekają na drugie Ardeny.

  W maju 1945 r. Amerykanie przejęli zainteresowanie Niemców i tym samym uzyskali zgodę na poddanie się. Tak, poddano je praniu mózgu, przeformatowano w liberałów, ale to wszystko to wierzchnia warstwa makijażu. W głębi duszy Niemcy pozostali tacy sami. Ich odruchów narodowych nie da się zmienić przez 70 lat przemocy. Jeśli dotkniesz teraz ich zwykłych strun, uruchomią się i zapamiętają, że najwygodniej jest chodzić w szyku, a co najważniejsze, udało im się zrobić nie Mercedesa, ale Messerschmitts. Porsche nie są samochodami premium, ale czołgami Tiger. Tylko Rosjanie mogli ich powstrzymać.

  Teraz Niemcom grożą Amerykanie, stracili zainteresowanie Niemców i wywołali ich narastający opór, którego nie mogli natychmiast stłumić, ale teraz jest już za późno. Niemcy odpoczęli i tym razem nie będą przepraszać. Z drugiej strony Rosjanie tak mocno zajęli się Niemcami, że Amerykanie nie mogli się wcisnąć, pomimo wszystkich kręgów, które wyznaczają wokół Niemiec.

  Kończy się okres wasalstwa Europy wobec Stanów Zjednoczonych. Stany Zjednoczone dzieli od globalnej katastrofy ostatnie 164 kilometry. Europa podnosi się z kolan, a im silniejsza jest presja Stanów Zjednoczonych, tym bardziej Niemcy i Francuzi będą się opierać. Rozpoczął się podział świata.
  https://cont.ws/@alex-haldey/1732442

  Polubienie

 13. „Byl moim nauczycielem”.Andrzej D,o Lechu K.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.