Covid-19 TO PROGRAM KONTROLI MASOWEGO UMYSŁU

…w notatce ze stycznia 1952 r., w której pytano: „Czy możemy uzyskać kontrolę nad jednostką do tego stopnia, że ​​będzie ona wykonywała nasze rozkazy wbrew swojej woli, a nawet wbrew podstawowym prawom natury, takim jak samoobrona?”…

_______________

„Teoria spiskowa” – kiedy mamy z nią do czynienia? Wtedy, gdy zawiera rzeczywiste fakty oraz treści wynikające z obserwacji politycznych zdarzeń i z logicznej ich analizy, która czyni te zdarzenia prawdopodobnymi i gdy „teoria spiskowa” odkrywa i potwierdza stan rzeczywisty. Wtedy termin „teoria spiskowa” służy do dezawuowania prezentowanych treści oraz osób je prezentujących, żeby zbrodnicza inżynieria socjotechniczna, pozostająca na usługach światowej żydowsko-anglosaskiej mafii finansowej, mogła nadal realizować swój projekt podboju świata.

Kilka dni temu na kanale Discovery Historia oglądałem amerykański program publicystyczny, w którym pojawiła się informacja, że w ramach przygotowań do wojny biologicznej w latach 1950. wypuszczono z amerykańskiego laboratorium kleszcze zakażone babeszjozą. Kleszcze przenoszone były przez ptaki. Podobnie było wcześniej ze stonką ziemniaczaną, ona także była made in USA. Podobnych przykładów zbrodni USA można podać wiele. Zresztą rząd USA, który zdecydował się na zrzucenie na Japonię bomby atomowej, żeby poznać doświadczalnie skutki działania bomby na ludziach, a także przestraszyć swego głównego wroga, ZSRR, nie cofnie się przed żadną zbrodnią w dążeniu do celu swej prawdziwej władzy – mafii finansowej.

Czy zdołamy skutecznie przeciwstawić się zwyrodnialcom nie stosującym się do żadnej etyki i moralności, mordującym bez najmniejszych skrupułów, ale zawsze pod hasłami „obrony praw człowieka”, „tolerancji i walki z nienawiścią” ?

W powszechnych żydowskich mediach już nawet nie ukrywają, że: „Wolno zabijać w obronie własnych zdobyczy i interesów” (2011r. TokFM, niejaki M.Lizut).

Także na Discovery Historia francuski program dokumentalny zdradził informację, że film z zamordowania Mu’ammara al-Kaddafiego został przesłany prezydentowi Rosji, W.Putinowi, jako przestroga, żeby zobaczył, co z nim zrobią, gdy Rosja przegra z syjonistyczną mafią USA. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest więc likwidacja politycznej awangardy zachodniej cywilizacji.

D.Kosiur

_______________

Tekst za: https://zbigniew1108.neon24.pl/post/156718,covid19-to-program-kontroli-masowego-umyslu#comment_1702641

_______________

COVID19 TO PROGRAM KONTROLI MASOWEGO UMYSŁU. 

PROGRAM ANTYWIRUSOWY TO ŚWIADOMOŚĆ WSZYSTKOŚCI.

Projekt ARTICHOKE-KARCZOCH (nazywany również operacją ARTICHOKE-KARCZOCH) był projektem Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA).
Poprzedzony operacją  BLUEBIRD-BŁĘKITNY PTAK, projekt ARTICHOKE-KARCZOCH powstał oficjalnie 20 sierpnia 1951r. i był obsługiwany przez Biuro Wywiadu Naukowego CIA . Głównym celem projektu ARTICHOKE-KARCZOCH było ustalenie, czy dana osoba może zostać zmuszona do wykonania aktu usiłowania zamachu.

W ramach projektu badano również hipnozę, wymuszone uzależnienie od morfiny oraz stosowanie innych substancji chemicznych, w tym LSD, do wywoływania amnezji i innych stanów wrażliwości u badanych.

Projekt ARTICHOKE-KARCZOCH doprowadził do Projektu MKUltra, który rozpoczął się w 1953r.

ARTICHOKE-KARCZOCH  był programem kontroli umysłów , który gromadził informacje we współpracy z wywiadami armii , marynarki wojennej , sił powietrznychFBI .

Ponadto zakres projektu nakreślono w notatce ze stycznia 1952 r., w której pytano:

„Czy możemy uzyskać kontrolę nad jednostką do tego stopnia, że ​​będzie ona wykonywała nasze rozkazy wbrew swojej woli, a nawet wbrew podstawowym prawom natury, takim jak samoobrona?”

ARTICHOKE-KARCZOCH  badał potencjał dengi i innych chorób. Odtajniona notatka z ARTICHOKE-KARCZOCH  brzmiała:
„Nie wszystkie wirusy muszą być śmiertelne… celem są te, które działają jako krótko i długoterminowo obezwładniające 
(źródło:https://en.wikipedia.org/wiki/Project_ARTICHOKE)

Teraz, resztkami wolnej woli i niezahipnotyzowanego umysłu, przyjrzyjmy się operacji COVID-19. Można, obserwując postępowanie administracji rządowej oraz analizując informacje ujawniane w internecie, postawić tezę, że  operacja o nazwie COVID była planowana przez wiele lat i polega na kontroli umysłu poprzez terror oparty na traumie.

(rozsądnie jest  założyć, że jest jedną z wielu procedur czekających na wdrożenie)

Trauma jest odpowiedzią na głęboko niepokojące lub niepokojące wydarzenie, które miażdży zdolność jednostki do radzenia sobie, powoduje poczucie bezradności,  osłabia poczucie własnej wartości
 i zdolność odczuwania pełnego zakresu emocji i doświadczeń. (https://integratedlistening.com/what-is-trauma/)

Czy jednostka z traumą nie  zgodzi się na pomoc KORPORACJI GLOBALNYCH,  nawet za cenę ograniczenia swobody decydowania o sobie?
Terroryści globalni wiedzą, na podstawie wyników tajnych projektów, takich jak m.in. BLUEBIRD-BŁĘKITNY PTAK, ARTICHOKE KARCZOCH, MKUltra., że taka jednostka będzie posłuszna.

Zburzenie wież w Nowym Jorku to  starożytność.
Związku Radzieckiego nie ma.
Trauma wywołana zmianami klimatycznymi okazała się za słaba. 

Wyciągnięto innego”diabła”. A IMIĘ JEGO: COVID-19

Trauma COVID-19 to połączony lęk przed zarazkiem z psychicznym szokiem związanym z ograniczeniem poruszania się, maskami, dystansem społecznym,
zniszczeniem ekonomicznym.

Od samego początku tzw.pandemii komunikaty rządów i mediów o „COVID-19” są globalnie skoordynowane .

Wiadomości, reklamy, ogłoszenia usług publicznych, talk show, artykuły w prasie, konferencje prasowe, itp. były i są na jedną nutę. Nie było miejsca na kontr-opinie i dowody lub inteligentną dyskusję i debatę.  Jednostronność  wiadomości i poprawność polityczna odgrywa główną rolę w efekcie traumy.

W stanie podświadomego paraliżu ludzie są posłuszni.  Wykonują rozkazy.  Śpią-chodzą i… oklaskują  siewców traumy.
Naród śpi. Świat śpi.

Trauma i paraliż świadomości potrzebują „odwrotnego wektora”. Nic z tego nie widzimy.

Przywódcy polityczni budują swój prestiż narzucając ludziom bardziej restrykcyjne środki terroryzując „kolejną falą”.

Widzimy wokół syndrom Sztokholmski.  Ludzie pod rządami absurdalnych i nielogicznych rozporządzeń  oraz brutalnej przemocy często usprawiedliwiają swoich prześladowców.

Lojalność. Nawet perwersyjna miłość.
Czemu? Ponieważ nie widzą innej opcji.

A ponieważ na poziomie świadomości cały surrealistyczny świat, w którym teraz żyją, nie ma większego sensu, ludzie ratują się wiarą, że ich władcy postępują właściwie.
… muszą mieć rację, muszą mieć rację…
Premier,ministrowie, wojewodowie, burmistrzowie muszą mieć rację. 

Nawet prezydent, nie robiąc nic istotnego, musi mieć rację.

Utrata pracy, biznesu i pieniędzy jest również skrajnie paraliżująca.

Recepta rządu brzmi: CZEKAJ.

Żyj z zasiłku do zakończenia kryzysu.

I jednocześnie czytasz proroctwa”autorytetów medialnych”: końca nie będzie…

Przyzwyczajaj się. Pamiętaj  „druga fala będzie bardziej niszcząca”.

Wiele osób podświadomie zadaje sobie pytanie:

czy wolałbym się obudzić i zobaczyć otaczające mnie masowe szaleństwo, czy wolałbym spać, wykonywać rozkazy i udawać, że jest to najlepszy sposób działania? 

Zbyt dużo wybiera drugą opcję.

Budzenie się oznacza, że ​​jednostka żyje na nowym i innym poziomie.
To znaczy widzieć prawdę.

To znaczy odkryć moc ŚWIADOMOŚCI WSZYSTKOŚCI.

To pierwszy krok do wymyślenia strategii radzenia sobie z narzuconą rzeczywistością.

Nie budzić się oznacza żyć w stanie konformizmu, przyjmować oficjalne oświadczenia i rozkazy, wykonywać te polecenia, dopasowywać się, działać niby normalnie, dostosowywać się, zachowywać zgodnie z reakcją na bodziec.

Ponowna kwarantanna, izolacja, dystans społeczny, noszenie masek.
Przysłowiowy Jan Kowalski  powiedziałby:…muszę wierzyć kwarantannie, izolacji, blokadom, dystansowaniu się, maskom… wszystko to dzieje się, abyśmy mogli powstrzymać wirusa. 

Gdybym przestał w to wierzyć, sprawy wyglądałyby zupełnie inaczej. 

I nie chcę, żeby coś wyglądało zupełnie inaczej ….

COVID19 TO PROGRAM KONTROLI MASOWEGO UMYSŁU.

PROGRAM ANTYWIRUSOWY TO ŚWIADOMOŚĆ WSZYSTKOŚCI.

JAK GO URUCHOMIĆ?

CODZIENNIE POWTARZAJ: 

MOJA ŚWIADOMOŚĆ JEST WAŻNIEJSZA , NIŻ ŚWIADOMOŚĆ GATESA, SOROSA, PAPIEŻA…,SĄSIADKI”.

Kolejne wskazówki poznasz , gdy nie wyłączysz swojej świadomości.

Zbigniew Jacniacki

8 Komentarzy

Filed under Polityka

8 responses to “Covid-19 TO PROGRAM KONTROLI MASOWEGO UMYSŁU

 1. Samorząd

  Brakuje jeszcze katastrofy ekologicznej, i będzie cymes.

  Polubienie

 2. Klemens

  IX rocznica zamachu na Andrzeja Leppera

  – Narodowcy pamiętają swojego wicepremiera. W dniu 04 VIII 2020, w wigilię IX rocznicy śmierci wybitnego polityka, który poniósł śmierć w okolicznościach niejasnych, po ujawnieniu wątku pedofilskiego w aferze hakowej – spotkamy się z Telewidzami TELEWIZJI NARODOWEJ aby ponownie prześledzić życie i śmierć Pana Andrzeja.

  Polubienie

 3. Klemens

  Badania tego typu sugerują możliwości zmuszania innych do działań przeciwko ich woli. Istnieje możliwość zamiany normalnych ludzi na zabójców, jeśli odpowiednie sygnały elektrycznej stymulacji zostaną przesłane do ich mózgów. Inne badania wykazują, że EEG w połączeniu z częstotliwościami radiowymi i mikrofalami, może być w stanie wyprodukować specyficzne myśli lub , takie jak uległość. To może być użyte dla kreacji totalitarnego rządu bez terroru. „Tyrania bez terroru”. To stanowi wielkie niebezpieczeństwo dla całego społeczeństwa.

  https://boskaenergia.blogspot.com/2017/04/o-psychotronicznym-i.html

  Polubienie

 4. Kojak

  No coz ? Zydowscy kryminalisci i bandyci juz jawnie i agresywnie wypowiedzeli i zaciekla wojne normalnosci i normalnym ludziom ! To jest jawny zydohitleryzm gdzie zydowski zwyrodnialec ustala normy moralne dla ludzi ! Te normy to zydowskie wszelkie zboczenia i degeneracje ! Zdaniem zydowskich bandytow zboczeniec -pederasta to nadczlowiek i normalni ludzei maja mu okazywac czesi i gdzic sie na jego wszelkie zboczenia ! i Jesli nie , normalnego czlowieka nalezy wziac za morde i wtracic do wiezienia ! To juz robia zydowscy oprawcy na tzw Zachodzie Jesli ludzie nie podejma walki z zydowskim oprawcami bedzie z dnia na dzien tylko gorzej

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.