100 lat od „cudu” nad Wisłą potrzebny nowy – znów musimy pokonać żydo-bolszewię

 15 sierpnia 1920r. Wojsko Polskie pokonało żydo-bolszewickie hordy nad Wisłą. Zaledwie 24 lata później władzę w Polsce objęła żydo-bolszewia. Ta sama żydo-bolszewia w 1989r. przefarbowała się na demokratów, liberałów, na prawicę i lewicę, itd., itp. i przetransformowała PRL w żydowski reżim IIIRP rozkradając i niszcząc polski majątek narodowy. Kilka dni temu reżimowy NBP wyemitował kolekcjonerski banknot upamiętniający Bitwę Warszawską z wizerunkiem zdrajcy i dezertera, który uciekł z pola walki. – I co nam zostało z tego naszego, polskiego, zwycięstwa nad żydo-bolszewią, która dzisiaj dzierży pełnię władzy, prześladuje i niszczy naród polski, wspierana przez żydo-katolicki Kościół?

______________________________

 

Sierpniowe rocznice – nie tylko cud nad Wisłą

logo-wpsIlu współczesnych Polaków zdaje sobie sprawę z faktu, że J.Piłsudski – płatny agent niemiecki – sprowokował wojnę z sowiecką Rosją w interesie żydo-masonerii planującej rozprzestrzenienie żydo-bolszewickiej rewolucji na Niemcy i resztę Europy?

Tekst z sierpnia 2016r.

Była to pierwsza przymiarka do budowy Unii Europejskiej planowanej już w 1913r. przez żydowską światową finansjerę z USA i z Wlk.Brytanii. Unii z jednym, prywatnym, żydowskim bankiem centralnym – tak jak ma to miejsce współcześnie -, na wzór sprywatyzowanego przez Żydów w 1913r. amerykańskiego FED.

W 1918r. Międzynarodowy Żyd użył wszystkich swoich wpływów, żeby narodowy projekt restytucji Państwa Polaków legł w gruzach. Temu właśnie projektowi służył J.Piłsudski, który po doprowadzeniu do załamania polskiej obrony zdezerterował z pola walki w 1920r.

Co więc świętują 15 sierpnia żydo-reżimowe władze IIIRP oraz żydo-katolicy pielęgnujący kult J.Piłsudskiego nazywany „tradycją piłsudczykowską”? Czyżby tradycję zdrady na rzecz światowego syjonizmu, która pozornie i chwilowo, bo tylko do 1926r., do przewrotu majowego, została pokonana w warszawskiej bitwie?

A co byłoby, gdyby ten żydowski projekt się powiódł? Odpowiedź przyniosła żydowska gadzinówka Michnika (?) z 13-15 sierpnia 2016r.: po 1933r. w Niemczech, czyli po likwidacji żydowskiej Republiki Weimarskiej „Zniknęły też głośne w czasach republiki lokale kontaktowe lesbijek, homo- i transseksualistów (…)” (http://wyborcza.pl/)

Rozwadowski_plakat

 

Plakat z gen.T.Rozwadowskim – to Jemu zawdzięczamy „Cud nad Wisłą” i zwycięstwo w wojnie z sowiecką Rosją. Z rozkazu Piłsudskiego uwięziony i otruty.

 

Tak, dzisiaj bylibyśmy daleko bardziej zaawansowani w europejskich zdobyczach degeneracji całego obszaru ludzkiej kultury, a więc całej serwowanej nam przez żydostwo zgnilizny moralnej, obyczajowej, ekonomicznej, politycznej. Proces degeneracji został przecież natychmiast uruchomiony wszędzie tam, gdzie żydostwo przejęło władzę: w sowieckiej Rosji, w Węgierskiej Republice Rad i w Republice Weimarskiej – warto porównać te twory z kończącą swój byt UE.

Przypomnijmy sobie teraz, kto we współczesnej Polsce pielęgnuje lub odwołuje się do kultu Marszałka – ? Są to wszystkie założone przez żydowską V kolumnę partie polityczne IIIRP oraz żydo-katolicki Kościół mimo, iż J.Piłsudski nie darzył go sympatią (?). „Tradycja piłsudczykowska” – jeśli Polska ma istnieć, to tylko w takiej tradycji i dlatego głównie do niej odwołują się także wszyscy zdobywający popularność koncesjonowani „narodowcy”.

Czym jest „tradycja piłsudczykowska”? Prawda historyczna może być tylko jedna – to tradycja zdrady narodu i państwa na rzecz Niemiec – na rzecz żydostwa niemieckiego, europejskiego, na rzecz Anglosasów – na rzecz żydostwa anglosaskiego, a więc na rzecz żydostwa światowego – światowej finansjery, na rzecz Międzynarodowego Żyda i występowania zawsze przeciw jedności Słowian. I właśnie w tę tradycję wpisuje się cały żydowski obóz władzy z jego koncesjonowaną opozycją. – Nie czynią z tego najmniejszej tajemnicy, głoszą to oficjalnie!

I gdyby Polacy znali historię własnego kraju, natychmiast rozpoznaliby we wszystkich odwołujących się do „tradycji piłsudczykowskiej” syjonistycznych wrogów i zdrajców narodu i państwa.

A zatem wybierajmy, Polska wedle tradycji narodowej, czy wedle „tradycji piłsudczykowskiej”?

Ks. dr hab. P.Natanek – Dmowski vs Piłsudski

 

ArmiaPolskaW poniedziałek przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze odbędą się centralne uroczystości państwowe Święta Wojska Polskiego oraz 96. rocznicy Bitwy Warszawskiej.Planowana jest defilada wojskowa. Weźmie w niej udział ok. 200 żołnierzy z następujących państw: Estonii, Kanady, Litwy, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Rumunii, USA, Węgier i Ukrainy.

Po nieudanej na szczęście próbie dywersji i aktów terroru na Krymie – na terytorium Rosji przez agentów ukraińskiego żydo-reżimu z inspiracji syjonistów z USA, zaproszenie żołnierzy tych państw jest jawną prowokacją wobec Rosji, której dopuszcza się żydowski reżim IIIRP działając wbrew wszelkim interesom polskiego, słowiańskiego narodu i państwa.

Zaproszenie ukraińskich żołnierzy na uroczystości państwowe w sytuacji, gdy żydo-reżim Ukrainy planuje w odwecie przyjąć uchwałę lub ustawę o polskim ludobójstwie na Ukraińcach, gdy jawnie działający na Ukrainie pogrobowcy zbrodniczych band OUN-UPA postulują odebranie Polsce Małopolski i tzw. Rusi Czerwonej jest jawnym antypolskim, antypaństwowym działaniem funkcjonariuszy żydowskiego reżimu IIIRP.

 

Nie tylko cud nad Wisłą

I tylko tak, jak poniżej na filmie, zgodnie z ideologicznym nakazem żydo-systemu IIIRP można świętować powstanie „Solidarności”.

A kto wie i pamięta -? -, że strajki w Szczecinie nie miały bezpośredniej inspiracji żydowskiej, dlatego ich przywódcy, M.Jurczykowi – jeden z niewielu Polaków w kierownictwie „S” -, uniemożliwiono działalność polityczną. W czasie jego internowania agenci SB – SB w znacznym stopniu opanowanej już przez żydostwo -, zamordowali jego synową wyrzucając ją z okna kamienicy. Tego samego dnia i w taki sam sposób, żydo-agentura zamordowała jej męża, syna M.Jurczyka.

Film rozpoczyna sekwencja z krzyżem – to bardzo symptomatyczna sekwencja. „Bo tylko pod tym znakiem …” – znamy prawie wszyscy to nieszczęsne „epitafium”, ale czy wszyscy potrafimy zrozumieć, że jak długo będziemy identyfikować się z tym „znakiem” (nikt z WPS nie kwestionuje tu społecznej potrzeby religijnej duchowości, ani wiary w Boga), tak długo będzie można skutecznie wmawiać nam – czynią tak władze Kościoła, że „nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu”, że „antysemityzm jest grzechem” i że „udział w wyborach władz jest obowiązkiem żydo-chrześcijanina”. Oczywiście w wyborach władz organizowanych przez syjonistyczny żydo-reżim IIIRP, który ma całkowite poparcie władz „polskiego” Kościoła.

 

Dariusz Kosiur

6 Komentarzy

Filed under Polityka

6 responses to “100 lat od „cudu” nad Wisłą potrzebny nowy – znów musimy pokonać żydo-bolszewię

 1. paziem

  A tak przemawia PiSowski analfabeta żydobolszewicki

  Polubienie

 2. Jonas2

  Tak wiele prawdy napisano ale jaki procent Polakowto rozumie i poprze jeśli nie ma partii która by dążyła do Neutralna Polska jak Austria Szwajcaria Finlandia a Szwecja.
  Były okazje ale bolekni i JP2 nic nie zrobili.
  Książka OSTATNIE SREBRNIKI OPISUJE JAK EUFOPA SIE ISLAMOWI I VATYKAN SPRZEDAJE.
  TO SA NALECIALOSCI ZDRAD POCZOWSZY OD SPROWADZENIA KRZYŻAKÓW SZWEDIW WIEDEN co DAL? ROZBIORY, TARGOWICA DO DZIS DZIALA JUZ CHYBA 6:ZABIRCIW TJ VATYKAN masoni MOSADC.
  Jest nas mały procent żeby dotrzeć do świadomości myślących właśnie produkuje się niemyslacych logicznie materialiści karierowicze obcym służący zamiast sobie i rodzinie itd.
  Jonas ostrzega

  Polubienie

 3. Bili de kid

  Niestety nasi przodkowie nie potrafili wykorzystać zwycięstw do tego, żeby naszych śmiertelnych wrogów ostatecznie zlikwidować lub co najmniej zneutralizować.

  Pamiętam jak po bombardowaniu Libanu w 2007 Żydzi oświadczyli publicznie, że cofnęli ten kraj w rozwoju o bodajże dwadzieścia lat. My nigdy nie potrafiliśmy tak postępować w stosunku do naszych wrogów i stad nasze dzisiejsze położenie.

  Pułkownik Kurtz (Marlon Brando) „Kazali nam szczepić wietnamskie dzieci. Pojechaliśmy tam. Zaszczepiliśmy je. Przeciwko Heine. A potem wybiegł za nami stary człowiek. Płakał, nie mógł powiedzieć słowa. Wróciliśmy. Wietcong obciął ręce wszystkim zaszczepionym. Leżały tak, na kupie. Sterta małych rączek. Pamiętam, płakałem, szlochałem jak jakaś baba. Chciałem wyrwać sobie wszystkie zęby. Nie wiedziałem co robić, żeby pamiętać, żeby nigdy nie zapomnieć. I nigdy nie zapomniałem. A potem zrozumiałem. To było olśnienie, postrzał diamentową kulą między oczy. Pojąłem ich geniusz. To był geniusz. Wola, żeby coś takiego zrobić. Doskonała, prawdziwa, pełna, nieskażona i czysta. Zrozumiałem, że są od nas silniejsi, bo potrafili to znieść. Nie byli potworami. To byli wyszkoleni żołnierze. Walczyli całym sercem, mieli rodziny, własne dzieci, potrafili kochać. A jednak mieli siłę, siłę, żeby zrobić coś takiego. Gdybym miał 10 dywizji takich ludzi, nasze kłopoty szybko by się skończyły. Trzeba nam żołnierzy głęboko moralnych, a jednocześnie zdolnych rozbudzić w sobie pierwotny instynkt zabijania, bez uczuć, sentymentów, bez osądzania. Bo sądząc ponosimy klęskę.”

  Polubienie

 4. Pingback: Rocznice sierpniowe pod presją polityczną - Iluminata Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.