Zachodnia demokracja przeciw reżimom – dedykacja dla syjonistycznych „obrońców praw człowieka”

Hitlerowcy pracowali nad bronią biologiczną – komary miały roznosić śmiertelną malarię i likwidować wrogów IIIRzeszy. Zachodnia demokracja, inaczej światowy syjonizm, ma swój Covid-19, którym sterroryzowała niemal cały świat, ale w odróżnieniu od nazistów czyni to w „obronie praw człowieka”.

_____________________

Tekst z 2013r.

Władze Zachodu, zachodnie media, wszystkie media w Polsce, są orędownikami zachodniej demokracji i Praw Człowieka. Popierają wszelkie sposoby szerzenia w świecie „zachodnich wartości”.

Polityczny porządek Republiki Białorusi Zachód określa jednym słowem: reżim. Dla odróżnienia, w Polsce panuje zachodni porządek demokratyczny.

 

  R.Sikorski – „międzynarodowy” kondotier demokracji

 

Demokracja zwycięża w Danii

Dania, czerwiec 1992 r. – Duńczycy odrzucają w referendum traktat z Maastricht – nie chcą budować Unii Europejskiej. Rozpoczyna się zmasowana propaganda medialnych ataków i politycznego szantażu. Po 11 miesiącach zmuszono Duńczyków do ponownego referendum. Traktat z Maastricht zostaje przyjęty minimalną większością głosów – oszustwo władzy? Duńczycy są tego pewni. W proteście wychodzą na ulice. Do protestujących wychodzi także policja – i strzela. Strzela ostrą amunicją. Padają zabici,  są ranni.

 

Referendum akcesyjne Polski do unii w 2003r. trwało dwa dni. Zainteresowanie Polaków wstąpieniem do Unii Europejskiej najlepiej wyraziła wyborcza frekwencja. Pierwszego dnia referendum do urn przyszło 17% uprawnionych do głosowania Polaków. Po dwóch dniach frekwencja wyniosła 53%. Ale, czy referendum nie zostało sfałszowane, jeżeli miesiąc później sejm RP podjął uchwałę nakazującą zniszczenie całej referendalnej dokumentacji? Dlaczego tak szybko zatarto ślady po brzemiennej w skutki decyzji Polaków? Rządzący zniszczyli ślady własnego oszustwa – to jedyny logiczny wniosek. – Chrzest Polski w 966r. i wejście Polski do UE to dwa wiekopomne wydarzenia w historii Polski – tak przynajmniej utrzymują powszechne żydowskie media. I rzecz tyleż ciekawa, co i charakterystyczna, obydwa te wydarzenia historyczne nie posiadają jakiegokolwiek udokumentowania, że są zgodne z wolą narodu (?).

 

Demokracja zwyciężyła w Polsce

Polacy, także i polskie dzieci, odczuwają już dobrodziejstwa zachodniej demokracji i członkostwa w Unii Europejskiej.

 

 

 

600 tys. bezdomnych, 11 – 12 mln bezrobotnych Polaków to wielki sukces zachodniej demokracji w Polsce

Kościół nie może nigdy pozwolić na nadużywanie go do antyeuropejskiej demagogii oraz podsycania antyeuropejskich nastrojów. Dla zjednoczonej Europy nie ma, bowiem alternatywy.”  –  Jan Paweł II,  przemówienie do parlamentarzystów austriackich, Rzym, 23 marca 1997 roku.

Dlaczego JPII i jego Kościół nie chcieli i nie chcą pamiętać o duńskich ofiarach zachodniej demokracji przy budowie Unii Europejskiej? Zastanawiająca to amnezja.

 

      Jerzy Pomianowski będzie walczył o zachodnie wartości

 

 

Ten typowy przedstawiciel rządzącej w Polsce mniejszości żydowskiej, stanął na czele wymyślonego przez Polskę Europejskiego Funduszu na rzecz Demokracji. Jak donosi żydowska Gazeta Wyborcza Fundusz ma pomagać w jej krzewieniu w krajach sąsiedztwa Unii: w Algierii, Armenii, Autonomii Palestyńskiej, Azerbejdżanie, Egipcie, Gruzji, Jordanii, Libanie, Libii, Maroku, Mołdawii, Syrii, na Ukrainie i na BiałorusiPomianowski, jako dyrektor Funduszu będzie mógł zdecydować o szybkim przekazaniu potrzebującym do 30 tys. €UE. A to starczy nawet na rok działalności niewielkiej grupy ludzi na Białorusi. Na Europejski Fundusz na rzecz Demokracji Polska zadeklarowała najwięcej: 5 mln €.

 

Obalić reżim na Białorusi

 Film „Lekcja białoruskiego” zrealizowały TVP i Studio Filmowe Everest przy wsparciu Min. Kultury RP i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz środków z UE.

 

(polecam ostatnie 10 min. filmu)

 

Na Białorusi nie ma bezdomnych, bezrobotnych, nie ma głodnych dzieci i nie ma szukających jedzenia na śmietnikach.

Na Białorusi – nie ma także demokracji według zachodnich standardów. Dlatego Zachód inspiruje i wspiera obalenie legalnej władzy mającej poparcie zdecydowanej większości narodu. Przeszkoleni i opłaceni przez Zachód agenci mają obalić białoruski reżim – zapewne w trosce o Prawa Człowieka.

 

 Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…) – z przemówienia Jana Pawła II do korpusu dyplomatycznego akredytowanego przy Stolicy Apostolskiej -10 stycznia 1998r.

 

Zachodnia demokracja w Polsce – wzór dla Białorusinów?

 

                   11 listopada 2011roku – marsz niepodległości

 

 

 

               11 listopada 2012roku – marsz niepodległości

 

 

 

 

Jedenasty listopada – najważniejsze narodowe święto Polaków, dzień odzyskania niepodległości. Jedenastego listopada 1918r. Rzeczpospolita Polska wróciła na mapy świata jako suwerenne państwo narodu polskiego. Polacy chcąc uczcić to ważne wydarzenie, ofiary i ogromny wysiłek poprzednich pokoleń organizują w dniu jedenastego listopada marsze niepodległości.

Mniejszość żydowska – antypolski, antynarodowy element powiązany z władzą i przy jej wsparciu ściągają do Polski niemieckie bandy lewackich bojówkarzy, które razem z policją – z rozkazu rządzących Polską – mają bić i rozpędzać świętujących Polaków.

Rok później policja na rozkaz władzy strzela nawet do kobiet i dzieci – takie są standardy zachodnich wartości.

 

Białoruska milicja rozpędzała manifestacje przeciw legalnej, mającej poparcie narodu władzy, manifestacje inspirowane przez zachodnie demokracje, łamiące międzynarodowe prawa i konstytucyjny porządek Białorusi.

Czego broniła policja w Polsce w dniu święta niepodległości bijąc i strzelając do Polaków z rozkazu rządzących syjonistycznych szumowin?

Oto, mamy, reżim na Białorusi i zachodnią demokrację w Polsce.

                                                            KONIEC

 

Dariusz Kosiur

tekst napisany 23.02.2013r.

___________________________

___________________________

Jeszcze o zachodniej demokracji

tekst z 2014r.

20.02.2014, w TVN24, D.Tusk cynicznie wyjawił, że min. spraw zagranicznych III RP, NRF, Francji, R.Sikorski, F. Steinmeier, L.Fabius, złożyli prezydentowi W.Janukowyczowi „propozycję nie do odrzucenia”:

jeśli zdławi żydowską rewoltę na Ukrainie, to ani on, ani nikt z jego rodziny nie może czuć się bezpieczny”.

(Że była to żydowska rewolta świadczy o tym choćby fakt nadreprezentacji Żydów we władzach Ukrainy po obaleniu prezydenta W.Janukowycza. – D.Kosiur, 17.08.2020)

R.Sikorski z poprzednikiem F.Steinmeiera, pederastą G.Westerwelle, podobną propozycję złożyli prezydentowi A.Łukaszence w listopadzie 201or., na miesiąc przed wyborami prezydenckimi. Sikorski pochwalił się w TVP1, że przedstawili prezydentowi Białorusi bardzo demokratyczną propozycję:

w wypadku, gdy Łukaszenka umożliwi któremuś z jego konkurentów wygranie wyborów, odejdzie z polityki jako zamożny i żyjący w bezpieczeństwie obywatel Europy. Ale w wypadku gdy na ten „odważny” krok się on nie zdecyduje, to winien oczekiwać losu Miłoszwicia w Jugosławii, Nadżbullacha w Afganistanie lub Saddama Husseina w Iraku…

A więc R.Sikorski, żołnierz syjonistycznej mafii ma już niejakie doświadczenie w bandyckich rozgrywkach, czyli w syjonistycznej dyplomacji na rzecz rozprzestrzeniania zachodniej demokracji.

Także 20.02.2014, w TVP Info, w programie J.Pospieszalskiego, niejaki W.Waszczykowski (pracował w MSZ, PiS) powiedział, że:

jeśli W.Janukowycz nie zechce oddać władzy, to może się powtórzyć wariant rumuński z 1989r..

Syjonistyczni bandyci żądni są krwi.

za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/03/02/rzadza-nami-syjonistyczni-bandyci-bez-skrupulow/

10 Komentarzy

Filed under Polityka

10 responses to “Zachodnia demokracja przeciw reżimom – dedykacja dla syjonistycznych „obrońców praw człowieka”

 1. Klemens

  Podleśniczy zabił żonę i popełnił samobójstwo. Biskup odwołał księdza

  https://www.se.pl/torun/biskup-odwolal-rozwiazlego-ksiedza-aa-EHf6-u1pn-y5pM.html

  Polubienie

 2. kodi

  zauważcie że Kukiz jest idealny do promocji LGBT i tylko czekam jak oni to przerobią (ten jego cieniutki głosik i walka nie wiadomo o co)
  Całe lata 80 i te piosenki przygotowywały Polskę do zniknięcia do tęsknoty za uj wi za czym

  Polubienie

 3. Klemens

  Polubienie

 4. Jesli chcesz uslyszec, co chce Nam przekazac
  niezyjacy juz prawy czlowiek,jakich jest malo.
  Wpisz w wyszukiwarke Youtube.
  The Late Jack Otto-Forbidden Knowledge Full.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.