Polacy Solidarni z Białorusią; Поляки солидарны с Беларусью; Precz ze światowym syjonizmem

 

Bracia Białorusini!

My, Polacy, jako pierwsi w Europie Środkowo-Wschodniej doświadczyliśmy wszystkich negatywnych skutków zachodniej, liberalnej demokracji i liberalizmu gospodarczego. Zlikwidowano nam przemysł, zdegradowano służbę zdrowia, zmieniono historię. Polska została montownią zachodnich producentów, dostawcą taniej siły roboczej, rynkiem zbytu zagranicznych producentów. Wraz z kolonizacją ekonomiczną, nastąpiła kolonizacja ideologiczna – promocja kultu zaradności, pieniądza, dewiacji i rozwiązłości. Polskie władze po 1989 sprzedały nas – Polaków – za garść monet i gwarancje iluzorycznego bezpieczeństwa. Rząd, prezydent i parlament jest wykonawcą poleceń dostarczanych z kilku zachodnich ambasad – głównie z ambasady USA.
Nie chcemy aby Wasz kraj podzielił nasz los. Wspieramy Waszą walkę z prowokatorami, płatnymi zdrajcami i agentami, jesteśmy z Wami.

za: https://www.facebook.com/PolacyzBialorusia/?eid=ARD3xZQvJD60OrRxh78nT3KlJL0JdSgEeqkg4_jHkeiG3gDBooU2paZuFRP8kHp2rXyRw5twZ9DWxpLV&fref=tag

22 Komentarze

Filed under Polityka

22 responses to “Polacy Solidarni z Białorusią; Поляки солидарны с Беларусью; Precz ze światowym syjonizmem

 1. Robotnicy Homselmasza w Homlu z okrzykami „Hańba!” przepędzili agitujących za strajkiem prowokatorów.

  Polubienie

 2. Sławobor

  Od dnia „wyborów” na Alei Niepodległości w Mińsku były łańcuchy młodych ludzi z tymi samymi przedmiotami „identyfikacyjnymi” – biało-czerwonymi kulkami, kwiatami.

  Przejeżdżały samochody i szumiały, ponieważ wielu okolicznych mieszkańców zaczęło się oburzać.

  W niedzielę po Mińsku przeszło od 60 do 200 tysięcy (według relacji samych demonstrantów).

  Co za masowy charakter!

  Nagle.

  Już 2 dni, od poniedziałku do wtorku wieczorem na alei nie ma protestujących, samochody nie trąbią.

  Ale to niekontrolowany protest ludowy, jaka jasność w zachowaniu protestantów?

  Okazuje się, że trenerzy wydali polecenie wstrzymania.

  Zwierzęta cyrkowe chowają się, czekając na nowe drużyny.

  Ważna jest też inna rzecz.

  Nowe wybory to jedyna rzecz, która interesuje prawie każdego.

  Ale nierozsądne jest przeprowadzanie nowych wyborów zgodnie ze starymi „tyrańskimi” zasadami.

  „Miłośnicy wolności” powinni byli opublikować propozycje NOWYCH i bardziej demokratycznych zasad wyborczych.

  Ale nie ma takich propozycji.

  Chociaż świat od dawna wypracował ogólne warunki wolnych wyborów.

  Na przykład rejestracja zgłoszeń partii i organizacji publicznych, bezpłatna dyskusja publiczna, kontrola publiczna nad rejestracją kandydatów na stanowiska wybieralne, bezpośrednia kontrola publiczna nad liczeniem głosów. Coś takiego.

  O tym należy dzisiaj porozmawiać.

  Tak ale nie.

  Przypuszczam, że naprawdę wolne wybory ujawnią zupełnie innych przywódców publicznych, a nie dziwaków takich jak Babariko, Tsepkalo i „Tikhanovskaya”, a to nie odpowiada obecnym trenerom tłumu.

  PS. W LiveJournal of Ukhudshanskiy był repost o dziwnej parze „Tichanowskich”.

  Tylko detektywistyczna i zupełnie niezrozumiała historia.

  © livejournal

  Wykopałem. W rzeczy samej, –
  Co ciekawe, dziewczyny tańczą – cztery utwory pod rząd …
  Oto, co piszą na samej Białorusi o „parze” Tichanowskiego (10 faktów: Kim jest „bloger opozycji” Tichanowski?)

  Poniższe fakty nie zostały jeszcze przeze mnie zweryfikowane, ale z jakiegoś powodu nie dziwię się. Pośrednim sprawdzianem będzie reakcja Kremla na rozwój białoruskiej rewolucji. W szczególności, jeśli RF Putina nie pomoże zarozumiałemu dyktatorowi w utrzymaniu się przy władzy i nie da mu schronienia, będzie oczywiste, kto stoi za nieoczekiwaną eskalacją sytuacji.

  1. Do maja 2019 roku Siergiej Tichanowski nie był żadnym blogerem. Od słowa w ogóle. Pisał rzadkie posty (1-2 publikacje rocznie) na VKontakte o tym, jak otworzyć kawiarnię, o niebezpieczeństwach związanych z cukrem i reklamował swoje usługi jako moskiewski kamerzysta ślubny. Absolutnie apolityczny.

  2. Od 2005 roku na stałe mieszka w Moskwie. Prowadzi własną działalność gospodarczą w Federacji Rosyjskiej, od 2006 do 2018 roku kręci wesela i filmy na zamówienie. Ani słowa o polityce i Białorusi.

  3. W listopadzie 2016 r. Spotyka się z Patriarchą Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego Gundiajewem. Wtedy okazuje się, że jest akredytowanym dziennikarzem rosyjskiego TASS.
  4. Putinoid. Gratuluje przyjaciołom nadchodzącego 2017 roku wzruszającym zdjęciem Putina. W tej chwili na Ukrainie Putin eskaluje wojnę w rejonie Debalcewa i Awdejewki.

  A 23 lutego na tle rosyjskiej okupacji Siergiej Tichanowski publikuje nie mniej wzruszające gratulacje z okazji „Dnia Obrońcy Ojczyzny”.

  5. W listopadzie 2016 r. Wraz z matką odwiedza Paryż. W biografii rzekomo „swojej żony” Swietłany Tichanowskiej mówi się o tym, że jest to ich wspólny rodzinny wyjazd. Tikhanovsky publikuje zdjęcie z matką w Paryżu. Podpisano „Zabrałem mamę do Paryża”. W ogóle nie ma zdjęć z „żoną”.

  6. Żadne ze zdjęć nie przedstawia Tichanowskiego z obrączką. Włączając do zdjęcia w Paryżu z matką, wyraźnie widać, że nie ma obrączki. W jego postach nie ma wzmianki o żonie, rodzinie czy dzieciach. Nie ma wspólnych zdjęć z „Svetlana Tikhanovskaya”. Ich oficjalna legenda głosi, że są małżeństwem od 2005 roku i mają wspólne dzieci.

  7. Obrączka na dłoni Tichanowskiego pojawia się dopiero w marcu 2019 roku.

  8. Nie ma w swoich znajomych „Swietłany Tichanowskiej”. Sama „Svetlana Tikhanovskaya” ma tylko jeden wpis na VKontakte. Miesiąc temu założyła stronę na Facebooku. Typowe dla tłumacza?

  9. W maju 2019 roku gwałtownie stał się „blogerem opozycyjnym”. Zaraz po konflikcie Łukaszenki z Kremlem. Tichanowski nagle przypomniał sobie o Białorusi i zaczął się upolityczniać. Publikacje i filmy, w których wciela się w nieubłaganego wroga Łukaszenki i działacza obywatelskiego, zaczynają pojawiać się zgodnie z planem. Jak sam mówi, „trzy filmy dziennie”. Projekt boleśnie przypomina produkcję wideo Navalnego. W przypadku Nawalnego biura w Moskwie były również blisko.

  10. Kremlowski strateg polityczny Witalij Szkarow pracował w zespole Tichanowskiego. Ten, który przeprowadził kampanie wyborcze dla Merkel, Sobczak i Gudkowa.

  Właściwie po tym wszystkim pozostaje jedno pytanie. Skąd się wzięła „Svetlana Tikhanovskaya” i jakie jest jej prawdziwe imię?

  © Sytuacja na Białorusi: niewygodne informacje i niewygodne pytanie o „liderów” opozycji

  Kopałem więcej …

  Zdjęcie dnia. „Bloger opozycyjny” Siergiej Tichanowski ze swoją rosyjską „koleżanką” chrześniaczką Putina Ksenią Sobczak w Moskwie.

  Według oficjalnej legendy „wychował dwoje dzieci” wraz z żoną, tłumaczką w Homlu. Na dłoni Siergieja Tichanowskiego nie ma obrączki, pojawi się ona dopiero wiosną 2019 roku, kiedy z apolitycznego biznesmena stanie się „opozycjonistą”. ©

  Jest o wiele więcej interesujących rzeczy …

  Oto tylko ostatnie akapity – wisienka na torcie:

  „Łańcuch rozumowania: dal.by/news/19/14-11-19-8/ pod tym linkiem znajdujemy zdjęcie, na którym Tichanowski siedzi przy tym samym stole TASS z napisem Siergiej Biełyakow. Następnie pod tym linkiem patrzymy na biografię Siergieja Belyakowa nprts.ru /ru/promarket/sfr/sostav-soveta/belyakovsu.aspx

  Tutaj dowiadujemy się, że jest oficerem FSB, a także pracował w firmie Basic Element. Patrzymy, co to za firma rbc.ru/business/15/06/2018/5b237e679a7947a1d8580a9f

  Tutaj dowiadujemy się, że po odejściu Belyakova w „Basic Element” był były zastępca dyrektora FSB – Valery Pechenkin.
  Teraz patrzymy, kim jest Pechenkin – newsru.com/russia/30oct2008/pechenkin.html – a tym okazuje się były szef sieci rezydencji KGB, generał płk FSB 69-letni Walerij Pieczenkin, prawa ręka oligarchy i łącznik Deripaski z Kremlem! Cóż, wisienka na torcie – ria.ru/20180406/1518096953.html „Element podstawowy” znalazł się na liście sankcji USA! „©
  Kurtyna.

  https://cont.ws/@skobarj/1760628

  Polubienie

 3. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Obawiam się, że nie uda się Białorusi uratować. Na prezydenta Łukaszenkę ruszył cały, lewacki świat ogłupiony przez talmudycznych nazistów. Ci biedni ludzie występujący przeciw prawowitej władzy założyli sobie pętlę na szyi i stanęli na taborecie. Zaraz międzynarodowy żyd kopnie nogę taboretu.

  Polubienie

 4. korol

  Czy będzie drugi Majdan? Rozmowa z Mateuszem Piskorskim

  Polubienie

 5. korol

  klucz->

  Dr Mateusz Piskorski: Współczesna rosyjska narracja na temat wojny polsko-bolszewickiej 1920 r.

  Polubienie

 6. parodia

  Neon24 🙂
  Panie Darku zyskał pan wielbiciela eskimoskiego, neon ich chroni i rozwija to te sama eskimoska z nickiem agnieszka sz co to ją Opara
  na admina najął 🙂
  Parodia… une myślą że muślą i są jak makkiewielli , a wszyscy wiedzą kim są rebelianki-astry pejsate, ruszkiewicze to jet parodia

  @Aga-Jaga 22:29:29
  „My panie Darku, powinnismy byc przebieglejsi …..
  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/157093,polacy-solidarni-z-bialorusia-precz-ze-swiatowym-syjonizmem#comment_1709937

  Polubienie

  • konkret

   ///Parodia… une myślą że muślą i są jak makkiewielli , a wszyscy wiedzą kim są rebelianki-astry pejsate, ruszkiewicze to jet parodia//

   Swego czasu do neon dołączyli w wątku o upadlinie takie tuzy jak Pan PIotr Badura itd.
   Ten sam który pejsowi m-ichali-ew-icz-owi udowodnił jak łgał i sprzedawał Polskę za złotówkę , efekt był taki że ruszkiewicz wszystkich zbanował, dziś prawica.net nie istnieje a ruszkiebicz pisze że nikogo nie zbanował a było to z 15 osób tylko w 1jeden dzień.
   Uny myślą że to działa że ktoś im wierzy i każdy pamieć ma jak rozwielitka.

   Polubienie

   • konkret

    Pamiętam wpisy Kosiura na neon24 z których nagle wyparowało z 40% wpisów ,wyglądało to dość komicznie bo odpowiadał do nieistniejących wpisów a te były bardzo ciekawe i konkretne z statystykami danymi itd.

    Pan Dariusz nic nie napisał że mu wszystko skasowali i komentatorów zbanowali wraz z całym dorobkiem widać tak mu pasowało.
    marucha to dopiero trollnia pejsata 🙂 unych tam widać jak na dłoni jak na neon

    Polubienie

 7. Bili de kid

  1. Łukaszenko zachował znaczny stopień suwerenności a to osłabia pozycję Rosji wobec Chin i USA wobec Chin i generalnie „destabilizuje”/komplikuje system globalny. W efekcie pozbycie się go i wstawienie kogoś sterowalnego może być na rękę wszystkim zainteresowanym.

  2. Co do Polski. U nas podział PIS/PO nie pokrywa się z podziałem zdrajcy/patrioci, czy ciemnota/nowoczesność.. jak to starają się nam wmawiać media Polin. To jest podział na tych, którzy sa w obecnej sytuacji ustawieni, czerpią z niej korzyści i nie chcą nic zmieniać i na pozostałych, z tego systemu wykluczonych. Ci ostatni odwołują sie do wspólnoty, wspólnego interesu itd co prowadzi do pozycji patriotycznych.

  I tylko to te dwie grupy różni. Nic więcej.

  Polubienie

 8. Jonas2

  Malo zdrad Targowicy zapraszanie Vatykan, Krzyzaków , potopu , klęsk danie gościny Prusakom, Izraelczykom wygonionych z Hiszpani?.
  Co dał Wiedeń? Jakie podziękowania ? Wojny powstania, rewolucje, katastrofy mordy Katyń Beria , Wołyń , Smoleńsk, Giblartar , Popiełuszko Lepper , Papała ,Przemyk Jaroszewicz Walentynowicz giną patrioci. Cud a kto dał broń Węgry i dowódców wojskowych Francja , czy przegonił Szwedów?.
  A masoneria nareszcie się gubi.
  Ucieczka w 1939 zostawiono ludność sama bezbronna a teraz ratuj cały świat?.
  Sprzedawanie Europy za ostanie srebrniki islamskie i kto ten świat niszczy? Zło,
  bo dobro od Boga pochodzi.
  Więc się decyduj komu służyć , wschodowi zachodowi , północy , południa stolic, to doznaliśmy przez 1000 lat cierpienia nieszczęść i kogo wybierano na przywódców ? jeszcze historia nie nauczyła? . Neutralna Polska NP.
  Tak im dopomóż Panie, zagubionym.
  Naprawić krzywdy bliźniemu spowodowane od rodziny pocieszy to może będziesz wolny.

  Jonas2 ostrzega czas nawracania się kończy

  Polubienie

 9. Gość

  @Jonas2
  Możesz podać konkretną datę kiedy ten czas nawracania się skończy bo może bym się przygotował na to.

  Polubienie

 10. markglogg

  Gratuluję Mateuszowi (Piskorskiemu), że zachował TRZEŹWY UMYSŁ pomimo 3 lat pierdla w „Wolnej, demokratycznej, Polsce”. Pozdrowienia M.G.

  Polubienie

  • Marek

   Z tego co mówił Mateusz Piskorski do towarzysza Michała to w więzieniu przez trzy lata czytał książki doskonalił swój umysł jak mógł aby nie tracić czasu mało miał ruchu co spowodowało że przytył w pisowskim areszcie wydobywczym.Co by nie mówić więżienia w III RyPy to naprawdę nie jest Łubianka dlatego nie dziwi że Mateusz Piskorski ma trzeżwy umysł oni go jednak z takim umysłem do rządzenia nie dopuszczą.Dla nich to śmiertelne zagrożenie podobnie jak pan Paziem z WPS1.
   Pytanie do pana Paziem.
   Mamy szansę na jakiś wywiad Exclusiv pana Piskorskiego dla WPS1.Pan Piskorski ciągle udziela wywiadów towarzyszowi Michałowi i dobrze ale super by było jakby dał wywiad WPS1 jakieś spotkanie na kawie z panem Paziem szefem WPS1.

   Polubienie

 11. Marek

  Przed chwilą Czaputowicz podał się do dymisji wcześniej ten z podkrążonymi i spuchniętymi oczami.Może pan Dariusz wyjaśnić o co chodzi czy tylko małe przewietrzenie w polinowym rządzie czy coś głębszego za tym stoi?

  Polubienie

  • Trudno powiedzieć, dlaczego ten były informator CIA z lat 1980. zrezygnował. Może jednak zrezygnowano z niego za słabe efekty destabilizowania Białorusi – ?

   Warto bowiem zauważyć, że Morawiecki (brat Mojżesza) wcześniej zadeklarował ułatwienia Białorusinom przy wjeździe na teren IIIŻydo-RP/Polin, w tym zwalnianie z opłat wizowych, a w sytuacjach szczególnych wpuszczanie do Polski również bez odpowiednich papierów. – A których Białorusinów to może dotyczyć? Oczywiście tych, którzy podjęli płatną, agenturalną, współpracę z żydowskim reżimem IIIRP w celu obalenia legalnej władzy na Białorusi.
   Jak powiedział Morawiecki: „Nie sposób przewidzieć, ilu obywateli Białorusi znajdzie się w takim położeniu, ale chcemy umożliwić wszystkim przyjazd do Polski i tutaj rozwój, tutaj życie.”
   A to dowodzi raczej jednego, że i tym razem nie udał się żydowski Majdan na Białorusi.

   Polubienie

 12. Pingback: Polacy Solidarni z Białorusią; Поляки солидарны с Беларусью; Precz ze światowym syjonizmem – 7777777blog

 13. agaagnieszka123

  Neon24
  Panie Darku zyskał pan wielbiciela eskimoskiego, neon ich chroni i rozwija to te sama eskimoska z nickiem agnieszka sz co to ją Opara
  na admina najął
  Parodia… une myślą że muślą i są jak makkiewielli , a wszyscy wiedzą kim są rebelianki-astry pejsate, ruszkiewicze to jet parodia
  @Aga-Jaga 22:29:29
  „My panie Darku, powinnismy byc przebieglejsi …..

  – ty sie zastanow co piszesz, bo cos sie tobie fakty myla. Otoz, @Aga-Jaga, to nie agnieszka sz, wiem, bo to ja pislam pod nickiem @Aga-Jaga. Zostalam zbanowana, przez pana Opare, wbrew temu co pisal, ze mnie nie zbanuje, zrobil to wzorowo, w bialych rekawiczkach. Nawet bal sie stanac do walki, schowal sie za bracmi, niczym Tanajno. Ja lubilam pana rzeczpospolitapolska czytac jednak ubolewam, ze nabiera sie na ichnie sztuczki pomimo ogromnej wiedzy jaka posiada.

  Polubienie

  • Piotr

   Ten nick „Agnieszka” z Neonu24 to może być pejsatka hasbarytka z USA jak sama pisała,że z tego kraju pisze.Pyskacz i pyszczy strasznie.Rok temu wparowała ze swoim smrodem tutaj na WPS1 gdzie opluwała Piskorskiego i wiceszefa Zmiany pod jego kierunkiem pisząc jakieś niestworzone herezje.Typowy hasbarycki opluwacz coś w stylu niejakiej nany wypisz wymaluj.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.