Postawmy reżim IIIRP przed sądem za społeczny terroryzm

 

Polaku, nie daj się terroryzować bandzie cynicznych kryminalistów nieistniejącą pandemią 

 

 

 

Polaku, wydrukuj poniższe i noś przy sobie celem ewentualnego okazania reżimowym służbom:

Dziennik Ustaw RP, Warszawa, 19.06.2020, Poz. 1066

ROZPORZĄDZENIE
RADY MINISTRÓW
z dnia 19 czerwca 2020 r.

§ 19. 1. Do odwołania nakłada się obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego, o którym mowa w art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym
(Dz. U. z 2020 r. poz. 110, 284, 568 i 695), ust i nosa:

3) osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, lub osoby mającej trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym zakresie nie jest wymagane;

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20200001066

Uwaga!

Powyższe rozporządzenie Rady Ministrów oraz wszystkie jego kolejne, późniejsze, mutacje odnoszą się do tej samej delegacji ustawowej:

Dz. U. 2008 Nr 234 poz. 1570
U S T AWA  z dnia 5 grudnia 2008 r.
o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

Click to access D20081570Lj.pdf

Art. 46b. W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić (…) obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie.

W dalszym ciągu pozostaje w mocy Art. 31 Konstytucji RP

p3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

Nikt zatem nie może wymagać od osób zdrowych zasłaniania ust i nosa. Każdy kto chce to wymusić łamie prawo. 

Wymóg zasłaniania ust i nosa, czyli ograniczenie praw może nastąpić wyłącznie w drodze ustawy o stanie klęski żywiołowej, a takiej ustawy rządzący w IIIRP reżim nie wprowadził.

W związku z powyższym Rozporządzenie Rady Ministrów nakładające obowiązek zasłaniania ust i nosa przez osoby zdrowe jest niezgodne z obowiązującym w IIIRP prawem.

Winniśmy organizować się celem zaskarżenia bezprawnych działań reżimowej władzy IIIRP.

Dariusz Kosiur 

23 Komentarze

Filed under Polityka

23 responses to “Postawmy reżim IIIRP przed sądem za społeczny terroryzm

 1. Klemens

  Nawet sądownictwo III RP nie przestrzega tego prawa. Prywatna firma ochroniarska w łódzkim sądzie nie wpuszcza interesantów bez maseczek zasłaniając się upoważnieniem prezesa sądu. W przypadku astmatyków domaga się okazania dokumentów potwierdzających chorobę.

  Polubienie

 2. paziem

  Powołanie w pilnym trybie Obywatelskiej Komisji Śledczej w sprawie przestępstw konstytucyjnych, gospodarczych, obowiązków funcjonariuszy publicznych władz polskich – wobec obywateli Rzeczypospolitej Polskiej : osób prywatnych, przedsiębiorców, dzieci i młodzieży, slużb i instytucji panstwowych, jest konieczne i winno być bezzwłoczne.

  _______________________________________

  W jaki sposób ten komentarz został przeniesiony do spamu – ? Nikt z administratorów strony WPS tego nie zrobił. – D.Kosiur

  Polubione przez 2 ludzi

  • Kojak

   Tylko obalenie wladzy syjniostycznych kryminalistow, moze cokolwiek zmienic ! Bawienie sie z Zydem o demokracje to DON KISZOTERIA ! JA TO JUZ SPRQWDZILEM STARTUJAC W WYBORACH SAMORZADOWYCH !

   Polubienie

  • agaagnieszka123

   Takie filmy, to podstawiana nam rzeczywistosc, placzace dzieci musza byc:). To jest sciema, ja samolotem lecialam bez maski, nikt mnie z samolotu nie wyrzucil, ba nawet uwagi mi nie zwrocil. To jest zwykle zastraszanie, uwazam, ze takich filmow nie nalezy powielac, bo niczemu nie sluza. Nalezy ludzi uswiadamiac, ze nie ma takich sytuacji, bo teraz jakby na hura wiekszosc stracila rozum. Strach zawsze prowadzi do zguby i blednych krokow.

   Polubione przez 3 ludzi

 3. agaagnieszka123

  Do sadu nie idzie sie po sprawiedliwosc, tylko po wyrok, wiec szkoda zachodu. Nikt za to nie odpowie, a na pewno nigdy osoby odpwiedzialne za ten stan rzeczy.
  Napisze z mojej perspektywy jak to wyglada. Ja nie nosze maski, nie potrzebna mi w tym celu zadna kartka.
  Jezeli ktos mnie pyta, to mowie ze mam alergie i nie moge nalozyc, maski, bo bede kichac, a zapewne by tego nie chcial/a, nikt nie chcial ode mnie zadnego zaswiadczenia. Raz sprobowalam opcji ze nie rozumiem co do mnie mowi,tylko agresje wzbudzilam, wiec teraz w razie potrzeby wchodze w dyskusje.
  Uwazam, ze ludzie sami sie nakrecaja mandatami, straszeniem, przesylajac sobie filmy jak to matka dostaje mandat. Wszyscy slyszeli, ze ktos dostal mandat, zawsze pytam czy to on, jak nie to nie uwierze, bo madnatow za to nie ma, Nie ma stanu wyjatkowego, to jedynie rozporzadzenie ministra. Wystarczy zdjac szmate nie bac sie, ja w sklepie nie widuje ludzi bez szmat, tyle osob zarzeka sie, ze nie nosi, to gdzie wy jestescie? Od wielkiego dzwonu widze kobiete, mezczyzni zawsze,ale to zawsze dzielnie nosza, jak idzie z dzieckiem za kazdym razem mysle, jaki przyklad taki rycerz daje dziecku? No jaki? To chlop bez jaj. Ludzie sami dali sie zastraszyc, rozum ktos im odebral. Pies zerwie szmate z pyska, natomiast taki baran,bo nie czlowiek, bedzie zly, ze ktos naraza jego zycie.Brac nalezy przyklad z psa czyli zerwac szmate, a nie pozwy pisac. Umiesz liczyc,licz na siebie.

  Polubione przez 2 ludzi

 4. O co chodzi z tego typu informacjami w koszertv ?? …

  Polubienie

 5. Apel hierarchów Kościoła

  Fakty wykazały, że pod pretekstem epidemii COVID-19 w wielu przypadkach zostały naruszone niezbywalne prawa obywateli przez ograniczanie w sposób nieproporcjonalny i nieuzasadniony ich podstawowej wolności, w tym również korzystania ze swobody kultu, wypowiedzi oraz przemieszczania się.
  https://goleniowska.com/w-obliczu-powaznego-kryzysu-apel-do-kosciola-i-swiata/

  Polubienie

  • agaagnieszka123

   Rzucilam okiem, na informacje, ktore sie tu pojawiaja. Nie pije do tej odpowiedzi, jednak do pana to kieruje, bo pan tu kreci karuzela(gratuluje). Zawsze uwazam, ze lepsza prawda, jak falszywe poklepywanie, wiec do rzeczy, co mi sie nie podoba, za duzy chaos jest, rowniez zdaje sobie sprawe, ze nie na wszystko ma pan wplyw. Nie wiem jaki cel jest tego, bo ja oceniam jako tupanie nogami i krecenie sie w kolko. Za duzo straszenia i nawolywania do protestow, teraz ludziom potrzeba spokoju, nalezy rozlozyc sily w czasie, bo wydaje mi sie, ze zabawa dopiero sie zaczyna.
   Wedlug mnie nalezy:
   -obudzic ludzi z hipnozy,
   – duzy krok do przodu tez bylby, jakby ludzie masek nie nosili,ale sa tak zastraszeni mandatami, ze ja nie jestem w stanie przekonac, ze nie ma tego, sa bo widzieli filmy i tyle, a ja mam szczescie do tej pory:). Nalezy powtarzac po sto razy, ze takie filmy to zwykla sciema. Strach prowadzi do irracjonalnych krokow, wlasnie nalezy upewniac by sie bali, a tu czytam o szczepionkach, znow strach dozowany, jak na razie tego nie ma, nalezy sie skupic na tym co jest i nie dokladac oliwy do ognia. Jezeli ludzie pozbyliby sie strachu, to w try miga by wszystko rozwalili, zerwaliby szmaty, nie daliby sie zaszczepic, itd.

   My doslownie robimy to co mamy robic, czyli mamy bac sie, bac sie, niedlugo przed wlasnym cieniem niektorzy beda uciekac, tak sa zastraszeni. Nawet nam sie nie daje odetchnac, zastanowic sie czy faktycznie mamy powod do strachu, tylko dookola jestesmy bombardowani.

   Najpierw ludzie musza zrobic porzadek u siebie na podworku, potem mozna robic ogolny porzadek, czyli protest,ale z zaskoczenia, by braci o krok wyprzedzic. Z balaganem w glowie(pisze ogolnie) nigdy czlowiek nie pojdzie do przodu, tylko ku przepasci w dol. Pozdr. Aga

   Polubienie

   • @ agaagnieszka123

    „- obudzic ludzi z hipnozy”

    Wspaniały postulat, ale obawiam się, że jest on tyleż wspaniały, co fantastyczny.
    Od ponad dziesięciu lat, nieustannie, próbujemy jako Stowarzyszenie WPS realizować ten postulat przy pomocy własnych środków i dostępnych nam możliwości, czyli głównie poprzez internetową publicystykę i to zaledwie na dwu stronach internetowych, na: https://wiernipolsce1.wordpress.com oraz na https://www.neon24.pl. Inne strony są dla nas niedostępne – cenzura politycznej poprawności żydowskiego reżimu IIIRP nas eliminuje.
    Bez poważniejszych źródeł finansowania nie istnieją najmniejsze szanse na funkcjonowanie niezależnych mediów, a tym samym na kształtowanie politycznej, narodowej świadomości słowiańskiego, polskiego, społeczeństwa.
    Siłą żydowskiego reżimu IIIRP jest jego powszechny monopol medialny, a to co robimy my jako WPS – narodowi partyzanci -, można określić jako uprawianie „sztuki dla sztuki” – społeczne oddziaływanie naszej publicystki jest bliskie zera, a i tak Żydostwo próbuje nas zdławić i zastraszyć nieudzielaniem rejestracji dla Stowarzyszenia WPS i sądowymi pozwami.

    Polubienie

   • agaagnieszka123

    „- obudzic ludzi z hipnozy”
    Wspaniały postulat, ale obawiam się, że jest on tyleż wspaniały, co fantastyczny.

    -super, ze w czyms sie zgodzamy (ironie zrozumialam).

    Wie pan, ze nieraz pan filmy, teksty braci powiela? Oczwiscie, oni nigdy do konca herezji nie mowia(pisza), ich metoda 80% prawdy, w tych procentach zaskarbiaja sobie zaufanie, i tak niby od czapy klamstwo dadza, zastraszaja, cokolwiek jednak w taki sposob to mowia, ze zostaje to w pamieci. Obejrzy sobie pan filmy np; Davida Icke pod tym katem, dla przecietnego czlowieka nie do wychwycenia. Aga

    Polubienie

   • agaagnieszka123

    super, ze w czyms sie zgodzamy,
    oczywiscie mialo byc zgadzamy:)

    Polubienie

 6. agaagnieszka123

  Dadam tylko, ze w tej chwili nie ma z kim stanac do walki, sa tylko jednostki swiadome. Wczoraj tankowalam auto, jak placilam bylo ze mna dwoch mlodych gosci, i autentycznie sie mnie bali, bo bylam bez maski. Pierwsza moja mysl, jak taka pizda ma kraju bronic,no jak? Oni sie mlodej, szczuplej kobiety boja. Problemem jest strach, nie winie tego Forum i pana, jednak tu jest problem. Teraz wystarczy brak maski, broni nie trzeba miec w reku i ludzie uciekaja:). Glupote widac hurtowo, madrosc detalicznie, dopoki proporcje sie nie odrowca idziemy na dno.

  Wystarzy sie przeciez zastanowic, skoro pandemia jest taka, ludzie leza na ulicach, kogo znamy, kto rzeczywiscie zmarl na korone? Ja nie znam nikogo, pytalam sie rowniez znajomych, a nawet sprzedawcow nikt nie zna. Mimo wszystko ludzie sie boja, to jest wrecz niepojete, jak to mozna czlowieka zahipnotyzowac. Wlasnie w strachu mamy robic to co nam karza, i tak chwala, ze nie wpadli na pomysl, zeby chodzic z napisem jestem idiota, bo w tych literach jest moc, ide o zaklad, ze 90%, by uwierzyla. Aga

  Polubienie

  • Piotr

   Proszę szanowna pani nie pisać durnot,że ktoś się boi został zastraszony i nosi maski.Sprawa nie jest taka jasna i prosta.

   Po pierwsze.Grupa ludków, którzy chodzą w maskach nazwijmy ją pierwsza grupa to wychowankowie ojca Rydzola z Torunia,którzy już są ofiarą prania mózgu jego mediów i nie tylko a ciągnie się to już dwadzieścia lat odkąd ten zakonnik przyjechał z Niemiec.Jak pani zauważyła to towarzystwo mózgu juź nie ma i nosi maseczki nawet na dworze a nie musi .W sklepie natomiast jak zauważą kogoś bez maski biorą za telefon i dzwonią na policję albo chcą rozmawiać z szefową sklepu , aby wypraszała ludzi bez maski gdy robią zakupy.Byłem świadkiem takich sytuacji na żywo.W miesiącu marcu donosili na policję na osoby, które chodziły bez maski na powietrzu.Oni już czekają na szczepionki z USA, aby się zaszczepić i pójdą pierwsi na te szczepionki.

   Druga grupa to spora grupa ludzi do której ja należę.Oczywiście można się kopać z władzą i jej mundurowymi sługusami, którzy zresztą dostali niedawno wysokie podwyżki ( policja i formacja Antka) tylko co to da.Wygra pani z nimi oto jest pytanie.Końcowy efekt będzie tego taki,że dostanie pani od smerfów, którzy kierują wniosek do sanepidu o ukaranie pani 600 złotowym mandatem, albo jak jest najazd sanepidu na sklep to oni wypisują mandat 600 złotych i proszę mi tu nie pisać,że takich sytuacji nie ma bo byłem świadkiem takich sytuacji gdzie najechał sanepid ni z gruszki ni z pietruszki,a kto był bez maski był mu wypisywany mandat i święty koszer boże nie pomoże.

   Proszę bardzo jeżeli ma pani siły i zdrowie niech się pani sądzi jak pan Dariusz Kosiur w koszernych sądach pewnie latami , którego niebawem to czeka bo wypisali już mu wniosek o ukaranie do sanepidu.Moja osoba na szlajanie się po sądach koszernych nie ma siły , nerwów ani ochoty.Tym bardziej nie mam na wydanie 600 złotych kary , aby sponsorować loty Kuchcińskiego dla niego , rodziny i przyjaciół czy geotermy spasionego ojczulka z Torunia.

   Trzecią grupą są hasbaryci jak niejakinick internetowy nana,którzy mieszają i ogłupiają Polaków chwaląc szczepienia na koronawirusa i chodzenie w maseczkach a także propagując rządy PIS w internecie na co Polacy niestety dają się nabierać.

   Polubienie

   • agaagnieszka123

    W sklepie natomiast jak zauważą kogoś bez maski biorą za telefon i dzwonią na policję albo chcą rozmawiać z szefową sklepu , aby wypraszała ludzi bez maski gdy robią zakupy.

    – ja sie z taka sytuacja nie spotkalam, ludzie w maskach boja sie odezwac, jedynie co gapia sie,kiwaja glowami lub sugeruja wzrokiem i czekaja, az ekspedientka zwroci uwage. Z policja nie mialam do czynienia, co najwyzej ochraniarz mi zwrocil uwage, wiec sklepy z ochrona omijam.

    mandatem, albo jak jest najazd sanepidu na sklep to oni wypisują mandat 600 złotych

    -pytalam sie raz kobiety u ktorej kupuje ma maly sklep, Czy ktos sprawdza czy trzyma sie obostrzerzen, powiedziala, ze jak do tej pory nie.

    ktoś się boi został zastraszony i nosi maski.Sprawa nie jest taka jasna i prosta.

    -rok temu jakos w maskach nie widzialam ludzi, wiec wiekszosc wlasnie zostala zastraszona i mysli, ze dzieki temu zyje.

    Polubienie

   • Piotr

    W sklepie natomiast jak zauważą kogoś bez maski biorą za telefon i dzwonią na policję albo chcą rozmawiać z szefową sklepu , aby wypraszała ludzi bez maski gdy robią zakupy.

    – ja sie z taka sytuacja nie spotkalam, ludzie w maskach boja sie odezwac, jedynie co gapia sie,kiwaja glowami lub sugeruja wzrokiem i czekaja, az ekspedientka zwroci uwage. Z policja nie mialam do czynienia, co najwyzej ochraniarz mi zwrocil uwage, wiec sklepy z ochrona omijam.

    Proszę zrozumieć,że to jest tak jak z przejściem na czerwonym świetle czy przejechaniem większą prędkością niz 50 km/h przez przejscie.To że się pani to uda dziesięć razy nie znaczy to,że za jedenastym razem szczęście panią opuści i zapłaci pani 500 złotych kary i sześć punktów karnych.Pani nie była świadkiem takiej sytuacji a ja byłem na własne oczy widziałem najazd sanepidu.

    mandatem, albo jak jest najazd sanepidu na sklep to oni wypisują mandat 600 złotych

    -pytalam sie raz kobiety u ktorej kupuje ma maly sklep, Czy ktos sprawdza czy trzyma sie obostrzerzen, powiedziala, ze jak do tej pory nie.

    Miała szczęście i tyle.Po drugie ona jako właścicelka sklepu w razie czego nie zapłaci o ile ma na sklepie ogłoszenia o treści” osoby bez maski nie będą obsługiwane”.Wtedy kary płacą tylko ci co są bez maski i nie potrafią udokumentować swojej choroby np astmy przez odpowiednie zaświadczenia od lekarza.Jeżeli nie ma takich ogłoszeń na sklepie płaci również właściciel sklepu i ekspedientki , które obsługują.

    ktoś się boi został zastraszony i nosi maski.Sprawa nie jest taka jasna i prosta.
    -rok temu jakos w maskach nie widzialam ludzi, wiec wiekszosc wlasnie zostala zastraszona i mysli, ze dzieki temu zyje.

    Rok temu nie było jajec epidemii w Bantustanie polinowym , która się zaczęła na początku marca to jakim cudem we wrześniu chciała pani widzieć ludzi w maskach absurd.Po drugie nie zna pani agresji wychowańców Rydzyka.Zapraszam do mnie do sklepu bez maski,a dostanie pani od nich prądem po pupie.Ludzie normalni nie są zastraszeni.Po prostu wolą wydać 600 złotych ewentualnej na inne cele niż na zabawy pisowskie,a po drugie nie uśmiecha im się szlajać po syjonistycznych sądach z sędziami dyspozycyjnymi wobec reżimu.Mogę zapłacić te 600 złotych tylko kto się za mną wstawi.Nikt tak jak nikt nie bronił M.Piskorskiego gdy siedział w areszcie wydobywczym.

    Polubienie

   • Do agaangieszka123

    To proszę się szanowna pani przyjrzeć jak wygląda to w hipermarketach w Polin skoro pani w Judeopolonii nie mieszka.

    Polubienie

 7. Od 7 maja w Ministerstwie Zdrowia znajduje się List Otwarty prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, w którym zostały zadane elementarne pytania dotyczące pandemii. Pomimo upływu trzech miesięcy profesor R. Rutkowski na pytania zawarte w Liście Otwartym odpowiedzi nie uzyskał.
  https://naszkrakow.com.pl/2020/08/21/prof-dr-hab-n-med-ryszard-rutkowski-powinnismy-sie-skupiac-na-wzmacnianiu-odpornosci/

  Polubienie

  • agaagnieszka123

   Proszę zrozumieć,że to jest tak jak z przejściem na czerwonym świetle czy przejechaniem większą prędkością niz 50 km/h przez przejscie.To że się pani to uda dziesięć razy nie znaczy to,że za jedenastym razem szczęście panią opuści i zapłaci pani 500 złotych kary i sześć punktów karnych.Pani nie była świadkiem takiej sytuacji a ja byłem na własne oczy widziałem najazd sanepidu.

   -tak, tak staram sie nadazac, mysle, ze, az z takim trudem mi to nie idzie. Pomimo jakze zyciowego przykladu, dalej jestem zdania, ze mandatow nie ma. Jeslii by byly, to juz na lotnisku bym kare zaplacila, jednak to mnie nie spotkalo, a policji sie tam troche krecilo, moze za jedynastym razem mnie to spotka. Do tego czasu mam nadzieje, ze swiat poradzi sobie z epidemia.

   Rok temu nie było jajec epidemii w Bantustanie polinowym , która się zaczęła na początku marca to jakim cudem we wrześniu chciała pani widzieć ludzi w maskach absurd.Po drugie nie zna pani agresji wychowańców Rydzyka

   -alez to byla odpowiedz na pana stwierdzenie,
   Proszę szanowna pani nie pisać durnot,że ktoś się boi został zastraszony i nosi maski.Sprawa nie jest taka jasna i prosta.

   -wiec oczywiscie, ze ludzie zostali zastraszeni utrata zycia, mandatami, 98% cos znajdzie dla siebie, wsrod 2 opcji.

   .Ludzie normalni nie są zastraszeni

   – prosze mi pokazac tych normalnych, ile jest takich ludzi, no ile? Ze niby w szmacie,ale wie swoje, dobre, dobre przeczy pan sobie. Tak z wlasnej woli szmate nakladaja?, Ja mysle, ze to jednak ze strachu ja naklada.

   zaczęła na początku marca to jakim cudem we wrześniu chciała pani widzieć ludzi w maskach absurd

   -nie drogi panie, ja teraz tez nie chce ludzi w szmatach ogladac, bo rzygac mi sie chce jak na nich patrze.

   Po drugie ona jako właścicelka sklepu w razie czego nie zapłaci o ile ma na sklepie ogłoszenia o treści” osoby bez maski nie będą obsługiwane”

   -ja w Polsce nie mieszkach i takich kartek nie widzialam nigdy, na szczescie, bo z tego wynika, ze kary nigdy nie zaplace. Nic tylko sie moge cieszyc. Tak na koniec rozmowy wyciagnelam dobre info dla siebie. Aga

   Polubienie

   • agaagnieszka123

    To proszę się szanowna pani przyjrzeć jak wygląda to w hipermarketach w Polin skoro pani w Judeopolonii nie mieszka.

    -Nie szkoda bylo tobie gosciu(zakladam, ze rodzaj meski), na zalozenie takiego nicka? Jak poswieciles na to czas, to grzechem byloby nie odpowiedziec:). Otoz, ja nie kupuje w marketach z ochrona, mysle, ze sa takie sklepy i w Polsce. W takich sklepach mozna spokojnie zrobic zakupy(dla calej rodziny) i nie slyszy sie o obowiazujacych obostrzeniach. Pomimo, ze ja chodze bez szmaty nie widze nikogo bez, a przeciez nikt sie mnie nie czepia(pracownicy), policja na sygnale nie wyprowadza. Mi sie autentycznie rzygac chce, jak na to patrze.

    Ps. teraz bedziemy dla siebie konkurencja:), czy, az tyle pytan szanowny pan ma do mnie, ze z tego nicka zamierza pisac? :)))

    Polubienie

   • Piotr

    Po pierwsze szanowna pani proszę czytać co jest napisane albo założyć okulary.Po pierwsze nie używałem pani nicka przed pani nickiem stoi jak byk Do czyli do pani kieruję odpowiedz.Po drugie nie żaden gościu ma pani moje prawdziwe imię w nicku i po trzecie przecież pani w Polsce nie mieszka to skąd pani wie jak jest tutaj.

    Ma pani przykład z hipermarketu gdzie ochroniarz pani bez maski nie wpuści widziała pani film tak jest w całej Polin.Podobnie jest w marketach gdzie w sobotę ze Stokrotki grzecznie mnie wyproszono bo byłem bez maski informując mnie,że mam prawo zawiadomić policję i przedstawić im moje dokumenty od lekarza i policja zdecyduje czy wejdę bez maski na podstawie obowiązujących przepisów.Opuściłem Stokrotkę i udałem się do groszka tam sprzedaje moja znajoma tez mnie wyprosiła delikatnie, ale zaraz mi mleko i drożdze przyniosła do drzwi wejściowych bo mi się zachciało bułki , a nie miałem w domu tych produktów, aby sobie upiec.

    Co do sklepików małych rodzinnych to jeszcze raz pani powtarzam jeżeli wlaściciel chce ryzykować karę od sanepidu 600 złotych gdy będzie miał najazd niech pani sprzedaje w swoim sklepie co chce jak jest pani bez maski w końcu to jego własność.
    Tyle faktów na dziś z Polin.

    Polubienie

   • agaagnieszka123

    -Drogi panie, jak na osobnika meskiego jestes strasznie zlosliwy, ale odpowiem.

    Po pierwsze nie używałem pani nicka przed pani nickiem stoi jak byk Do czyli do pani kieruję odpowiedz

    -pisze tu od niedawna , jezeli ktos pisze pod moja odp, ja dostaje powiadomienie, takze nastepnym razem bez zbedych szopek. To faktycznie wyglada jak nowy nick, takich mozliwosci niestety nie znalam. Coz ja bym bez ciebie poczela, zyc w takiej niewiedzy to katastrofa. Ty po prostu chciales, zeby wszyscy wiedzieli o naszej rozmowie, innej opcji nie ma. Ja odpowiem po cichu, bo skromna jestem osobka.

    po trzecie przecież pani w Polsce nie mieszka to skąd pani wie jak jest tutaj.

    -na szczescie jest tu taki Piotr, ktory informuje mnie o tym, jak jest w Polsce, ba malo tego filmy moge obejrzec i czuc sie jakbym to ja byla w sklepie.

    Co do sklepików małych rodzinnych to jeszcze raz pani powtarzam jeżeli wlaściciel chce ryzykować karę od sanepidu 600 złotych gdy będzie miał najazd niech pani sprzedaje w swoim sklepie co chce jak jest pani bez maski w końcu to jego własność.

    -placi ilekroc tam jestem, tam juz policja stoi i czeka z mandatem, mowie tobie Piotrze, nastepnym razem nagram i puszcze dalej w internety, a co niech wszyscy to widza. Podam tobie, bedziesz mogl mnie zobaczyc.

    Krazy tu film jak jest w autobusach, nie bierz hulajnogi, bo wyrzuca tobie ja, bez jedz, wez tesciowa uwolnia ciebie od niej. Z mandatem wrocisz, ale jaaaki szczesliwy. Przed zona poudajesz jaaaka szkoda i gitara gra.

    Polubienie

 8. agaagnieszka123

  Nie szkoda bylo tobie czasu oczywiscie, mialo byc.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.