„Solidarność” semper fidelis … żydowskiemu kapitalizmowi

Piotr Duda, szef Solidarności – idiota, czy kanalia -?- złożył w Mińsku kwiaty w miejscu śmierci pierwszej ofiary antyŁukaszenkowskich protestów. Wiedział, czy nie wiedział, że ta pierwsza ofiara – były kryminalista, zginęła od wybuchu własnego granatu, którego nie zdołała rzucić w tłum -?

Ciekawe, czy ten zawodowy związkowiec podzielił się z  Białorusinami doświadczeniami z walki „Solidarności”, wspomaganej przez Żydów i CIA, błogosławionej przez żydo-katolicki Kościół, o niepodległość i demokrację w PRL, gdy protestujący w 1980r. robotnicy żądali m.in. wszystkich wolnych sobót? Zwycięstwo „Solidarności” tak mocno zaskoczyło samych robotników, że nawet nie zauważyli, jak w wywalczonej demokratycznej i niepodległej IIIRP, czterdzieści lat później, w warunkach żydowskiego kapitalizmu, pracownicy handlu całkowicie opanowanego w Polsce przez żydowskie korporacje, nie walczyli już więc o wolne soboty, ale o wolne niedziele, zatrudniani na „śmieciowych umowach” o pracę.

A robotnicy? Robotnicy wyzwolili się z niewoli PRL i zniknęli razem ze swoimi zakładami pracy – niech żyje wolność i demokracja. Ale już jako wolni demokraci mieli otwartą drogę na Zachód – i nie ważne, robotnik, czy inżynier z PRL, robota na Zachodzie czekała: zmywak, zamiatanie ulic, podmywanie niedołężnych starców – do wyboru, do koloru, dla ambitnych Polaków robota była. Stawki oczywiście zachodnie, zgodne z hierarchiczną drabiną profesji – podobnie jak dla Ukraińców w IIIRP. Nie wszystkim co prawda się udało, niektórzy, mniej zaradni, wylądowali pod mostem i nie mieli na powrót do IIIRP. Ale do czego tu wracać, żydowski kapitalizm wszędzie jednakowo demokratyczny.

W swoim szczytowym okresie walki o niepodległość i demokrację „Solidarność” liczyła ok. 10 mln ogłupionych przez Żydów, żydo-katolicki Kościół i juntę Jaruzelskiego-Kiszczaka, Polaków. Po wspaniałym zwycięstwie „Solidarności” pobłogosławionej przez św. JPII opuściło IIIRP w ramach zarobkowej emigracji – czyli już w ramach wolności wyboru – ok. 8 mln Polaków.

Podobnych sukcesów mogą spodziewać się i Białorusini, wystarczy tylko, że będą wsłuchiwać się w głosy syjonistycznych szumowin żydowskiego reżimu IIIRP, Litwy, Łotwy, wspierające protesty politycznie nieuświadomionych Białorusinów.

Białorusini, walczcie o wolność i demokrację dla żydowskiego kapitalizmu. Gdy zwyciężycie będziecie mogli szukać pracy na Zachodzie.

Oto przesłanie – przesłanie idioty, czy kanalii?

Dariusz Kosiur

18 Komentarzy

Filed under Polityka

18 responses to “„Solidarność” semper fidelis … żydowskiemu kapitalizmowi

 1. Kojak

  Duda to zdegenerowany bydlak ciagncy tylko profity z pelnionej funkcji ! Te bydle juz dawno sprzedalo ludzi ! Teraz bydlak zajmuje sie eksportem zydowskich rewolucji

  Polubienie

 2. andrzej

  Panie Darku,

  gdzieś popełniono błędy, że dzisiaj tyle politycznie nieuświadomionych Białorusinów łazi po ulicach?
  O wolność trzeba walczyć każdego dnia. Baćka powinien przyjrzeć się bardziej edukatorom, jakie mają korzenie?

  Łukaszenka popełnił błąd, że dał temu robactwu rozpierzchnąć się poza granice, które teraz sabotowało będzie w zdwojony sposób.

  Podobnie było w Polsce, gdzie gawiedź siedziała pod parasolem państwa, które myślało trwać wiecznie – podobnie, jak twórcy III Rzeszy, która padła po 12 latach.

  PRLowskie państwo polskie przespało bardzo wiele.
  Jak tak popatrzeć, to wszędzie Eskimosi konspekty piszą, więc co tu się potem dziwić, jak się pozwala?

  Polubienie

 3. Karol Bart

  Mądry Polak po szkodzie? Generalnie przed szkodą naiwny, po szkodzie
  zakochany w oprawcach.

  Polubione przez 1 osoba

  • agaagnieszka123

   Polak to przed szkoda i po szkodzie glupi, nawet nie naiwny. Ile osob starszych wyciagnelo wnioski? Mam znajomego ksiedza, ktory dawal mi obraz JPII, nie wzielam powiedzialam, ze zdrajcy nie chce, do tej pory modli sie za mnie:). No coz, podobno za mloda jestem by rozumiec pewne rzeczy, to podobno trzeba przezyc. Wiec pytam ile osob te wydarzenia przezylo i zmadrzalo? Z Solidarnosci zostala tylko durnosc nad durnosciami, byc moze to stala towarzyszka byla.

   Polubienie

 4. lelum polelum

  Jednak to Solidarność Dudy wywalczyła te niedzielę i wzrost min pensji. I tu jako Zwiazkowi przez niego kierowanym należy się aplauz,nie krytyka.

  Polubienie

  • No i poza tym jest wolność i demokracja …
   __________________________________

   A poważnie:
   wolne niedziele nie są rezultatem walki związkowej, ale spadku obrotów w handlu, a spadek obrotów w handlu jest skutkiem systematycznego ograniczania realnych dochodów ludności.

   Polubione przez 1 osoba

   • lelum polelum

    Jeżeli nawet 1 Solidarność była antypracownicza, to Solidarność pod kierownictwem Dudy przynajmniej zaczyna walczyć na korzyść pracownika, to nie ulega wątpliwości.
    Nie znam skali obrotów w handlu, wobec czego nie odniosę się do stwierdzenia o ich spadków, należy w obronie związków wspomnieć o tym jak trudno było wprowadzić zakaz handlu w niedzielę I jak sieci np żabka stały się punktami pocztowymi aby ominąć prawo zakazu handlu w niedzielę. Pan Bujara z Solidarności chce zmienić prawo w takim kierunku aby nie można było naginać tego na korzyść sieci handlowych.

    Polubienie

 5. agaagnieszka123

  Stara, ale pasujaca jak ulal piosenka:

  Coscie skurwysyny uczynili z ta kraina
  Juz umiera ta kraina
  Juz umiera ta kraina, tego nikt juz nie powstrzyma
  Juz umiera ta kraina

  Wydaje mi sie, ze ludzie na Bialorusi maja wiecej oleju w glowie, jak Polacy za czasow Bolka, zdaja sobie sprawe co ich czeka, jak przejda w lapy braci, dlatego tak latwo im nie idzie jak przypuszczali.

  Polubienie

  • Piotr

   Ten cały Kazik to kontrolowana opozycja coś w stylu Brauna „szczęść Boże”.Typowy ogłupiacz gojów tekstami typu 12 groszy i tymi u góry.Na jego koncertach jest więcej syjonistów niż skwarków w dobrej kaszy.

   A tutaj opluwa PRL na teledysku u dołu.Z jednej strony to dobrze bo pokazuje kurwiątka PRLowskie tzw artystów, którzy dają dupy temu kto akurat rządzi.Wielcy dziś bojownicy o wolność ośmieszający PRL jakoś nie mieli oporów,aby z profitów PRL korzystać i przypinać sobie na pierś PRLowskie odznaczenia.Z drugiej jednak strony widzimy jak niejaki Kazik nienawidzi PRL.

   Polubienie

   • agaagnieszka123

    Ten cały Kazik to kontrolowana opozycja coś w stylu Brauna „szczęść Boże”.Typowy ogłupiacz gojów tekstami typu 12 groszy i tymi u góry.Na jego koncertach jest więcej syjonistów niż skwarków w dobrej kaszy.

    -Z tego akurat zdaje sobie sprawe. Wystarczy sobie zadac pytanie, kto zrobil kariere bez opowiedniego pochodzenia, ? Czy sa tacy? Oni wszystko kontroluja wlasnie poprzez media, fora, muzyke, wyplywaja na totalne odmozdzenie ludzi.

    Polubione przez 2 ludzi

   • „Kazik” to dobry kumpel A.Michnika.

    Polubione przez 1 osoba

 6. mleko z nosa

  Duda to kanalia,, koryciarz jak wszyscy z tego szamba Solidarnościowego..
  Pasożyt nic więcej, dobrze ,ze się odkrył.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Sławobor

  Unia Europejska toczy wojnę z Rosją. To, że Merkel czy Macron tego nie ogłosiły, nie oznacza, że ​​nie istnieje. Manewry wojskowe Zachodu, nowe bazy, loty rozpoznawcze, odmowa zawierania kontraktów – to wszystko jest wyrazem całkowitej wrogości wobec Rosji. Autor uważa, że ​​nie jest to nawet hybryda, ale totalna wojna z Rosją.
  Duma (Bułgaria): Czy UE zamienia się w sojusz wojskowy?

  To pytanie pojawi się w głowie wszystkich, gdy tylko zapozna się z nagraniem przechwyconej rozmowy między Berlinem a Warszawą na temat otrucia Aleksieja Nawalnego, opublikowanym przez białoruski kanał ONT TV. W nim, jako werdykt, brzmią słowa: „jest wojna”. Na pytanie przedstawiciela Warszawy, czy zatrucie Nawalnego zostało potwierdzone, przedstawiciel Berlina odpowiedział, że „w tym przypadku to nie jest takie ważne. Trwa wojna. A w czasie wojny wszystkie metody są dobre ”.

  Rzecznik Berlina pozwolił sobie na to: UE przechodzi „mutację siły” swojego geopolitycznego genu.

  Od dziesięciu lat często zastanawiamy się, czy UE toczy wojnę hybrydową przeciwko zdemonizowanemu Władimirowi Putinowi z powodu jego chęci prowadzenia niezależnej polityki, z powodu jego chęci naprawienia błędów swoich poprzedników i raz na zawsze uratowania Rosji przed losem żebraka, zmuszając innych do zobaczenia Rosja jest równym partnerem.

  Kiedy po reelekcji Putina w 2012 roku spory między Rosją a Zachodem przerodziły się w konfrontację, a po Majdanie obecna konfrontacja przerodziła się nie tylko w hybrydę, ale w totalną (gospodarczą, geopolityczną, dyplomatyczną, informacyjną, psychologiczną) wojnę z Rosją. Teraz nie tylko Putin jest demonizowany, ale wszystko co rosyjskie.

  Nie ma działań militarnych, ale jest masa innych elementów militarnych – manewry, nowe bazy, loty rozpoznawcze, odmowa podpisywania kontraktów – wszystko to jest wyrazem całkowitej wrogości wobec Rosji. Ponadto Rosja jest oblężona na całej swojej zachodniej granicy – od Półwyspu Kolskiego na północy po Turcję na południu.

  Cóż, już otrzymaliśmy jasną odpowiedź na nasze pytanie: jest wojna. Całkowicie niesprawiedliwa wojna. Rosja nie przejawiała agresji wobec terytoriów, ludności, zasobów i rynków UE. Nawet aneksji Krymu nie można nazwać agresją, gdyż tego chciała miejscowa ludność rosyjskojęzyczna i witała „zielonych” jako zbawców.

  Traktowanie wyzwolenia Krymu spod rusofobicznego i inspirowanego nazistami Majdanu jako agresji to jak powiedzenie, że żołnierze amerykańscy, którzy postawili stopę na francuskiej ziemi w czerwcu 1944 r., Aby uwolnić ją od hitleryzmu, byli agresorami (dlatego witano ich kwiatami i uściskami). Rosja broni swoich interesów zgodnie z prawem międzynarodowym. A to budzi współczucie poza zatłoczonym światowym obozem rusofobów.

  Jest wojna z Rosją, a to, że Merkel czy Macron jej nie ogłosili, nie oznacza, że ​​jej tam nie ma. W istocie nie powinno dziwić, że zwrot „trwa wojna i wszystkie metody są dobre” stanie się przełomowym momentem w historii UE. Tak, kraje związkowe brały udział w kampaniach wojskowych w innych częściach świata: w Iraku, Afganistanie, Libii i Syrii. Ale zrobili to jako członkowie NATO. W przypadku Białorusi i Nawalnego wiodąca rola należy do UE. Dlatego od teraz związek nie będzie miał prawa pretendować do roli globalnego rozjemcy i nosiciela „miękkiej siły”.

  Mędrzec, którego uczy rzeź dwóch wojen światowych, musi zastosować nowatorski model rozwiązywania problemów i konfliktów, który uwzględnia interesy zaangażowanych stron i wyklucza rozwiązanie militarne. W przypadku Nawalnego Unia Europejska otwarcie przekształciła się z rozjemcy w zwiastun konfliktu i wojny. I to nie byle gdzie, ale w Europie, na jej terytorium.

  Czy UE zamienia się w sojusz wojskowy? Obawiam się, że mamy więcej powodów, by powiedzieć tak niż nie. I że przeczucie zbliżającej się katastrofy nie spadło z nieba.
  https://inosmi.ru/politic/20200909/248091619.html?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 8. Piotr

  Najnowsze wieści z mediów niemieckich.
  Internet niemiecki wczoraj i dziś rozpisuje się nad słowami Pompeo, który zakomunikował,że USA bardzo pieczołowicie badają sprawę Nawalnego i dziś można dojść do wniosków,że za otruciem Nawalnego stoi Rosja podobnie zdanie mają sojusznicy USA ze środkowej europy.Niemcy na razie nie zabierają głosu w tej sprawie.
  Drugą informację jaką podaje Pompeo jest to,że USA robią co w ich mocy,aby już w pierwszym kwartale 2021 roku w USA zaczęła się masowa akcja szczepień przeciwko koronawirusowi.”Mamy listę krajów sojuszników USA,które dostaną szczepionkę od nas w pierwszej kolejności”
  Niemcy jak się wyrażił jak na razie nie poprosiły USA o szczepionkę chociaż są na liście krajów sojuszników USA.
  Pompeo wymienił Polskę która słowami prezydenta Dudy nie tak dawno w rozmowie z Donaldem Trumpem gorąco podziękowała USA za chęć przekazania Polsce szczepionki na koronawirusa.

  Polubienie

 9. wasa

  Za co Duda zarabia ponad 20 000zł., jakie towary produkuje, …..acha zapomniałem, że polacy to stado przygłupów ,którym można byle gówno sprzedać a oni jeszcze będą się cieszyć./ większość narodu/ pozostali Polacy-patrioci ciężko pracują i są opluwani i szkalowani ,że sprzeciwiają się tzw.demokracji=demagogii. I jeszcze jedno kłamstwem jest ,że w solidarności było10 mil.członków!!!!!!!!!!! Proszę poszperać i zobaczyć ile wydano legitymacji członkowskich??????? Oj zdziwicie się.zdziwicie.

  Polubienie

  • Jak to jakie towary produkuje? A choćby takie jak ten – towary reklamowe oczywiście. Bo reklama jest dźwignią handlu – wiedzieliśmy o tym nawet w PRL.

   Człowiek, który uratował ciało Chrystusa wie, że droga do zbawienia prowadzi przez ubóstwo.
   Ubóstwo z kolei wyzwala u współbraci Polakatolików szlachetną cnotę miłosierdzia. A jak mądrze nauczają ojcowie i święci żydo-katolickiego Kościoła, miłosierdzie sprawdza się o wiele lepiej niż socjalne urządzenia państwa (encyklika JPII „Centisimus annus”).
   I wychodząc z tych to właśnie religijnych przesłanek i nauk człowiek – PiS-dzielec*, który uratował ciało Chrystusa podpisał ustawę ułatwiającą eksmisje. Na nic zdały się apele organizacji lokatorskich, na nic uwagi Rzecznika Praw Obywatelskich. Nowe prawo będzie stosowane przy wynajmie lokali z programu „dobrej zmiany” pn. „Mieszkanie+”. – https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ustawa-o-krajowym-zasobie-nieruchomosci,231,0,2353639.html

   * PiS-dzielec – nie jest to termin wulgarny, ani obraźliwy, jego gramatyczna forma została zaczerpnięta od terminu „spół-dzielca”.

   Polubione przez 1 osoba

   • Piotr

    Co on ma produkować w zasadzie no chyba tylko wiatry po luksusowym posiłku od Gesslerowej najlepszej kucharki świata no i dobrze wiedzieć,że termin PIS-dzielec to nie obrażliwy termin bo już nie raz zdrowo oberwałem na innym portalu za takie określenia.Prawdziwy bohater uratował ciało Joszue.Santo Subito dla niego od razu tysiące pomników i jeszcze jakiś sernik nazwie się Duda albo duduś a może flaki nie muszą być zamojskie a flaki przysmak Dudy , a czemu nie?

    Polubienie

 10. Re; Piotr.
  Sprawdza,czy kamery pracuja. WSZYSTKO TO,na
  potrzeby kampanii wyborczej.Pis,i K.K, zyja w symbiozie.
  ‚Ciemny lud, wszystko kupi”,oswiadczyl niejaki Jacek K,
  ulubieniec J,Kaczynskiego,dla ktorego „najwazniejsza
  jest uczciwosc”. „UCZCIWOSC”,w wersi T……..ej?.
  DUDA, to pierwszy prezydent w „Polin”,(jego slowa)
  po obradach izraelskiego Knessetu w Krakowie,w ktorym
  bral osobisty udzial, Dowod,zdiecia w necie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.