Manifestacja przeciw restrykcjom syjonistycznej pandemii

To będzie już kolejna manifestacja w Warszawie. W połowie sierpnia protestowano na Placu Zamkowym pod hasłem "Stop Pandemii". /Jakub Kamiński  /East News

Ulicami Warszawy przeszła w sobotę, 12.09.2020r., manifestacja przeciwników wprowadzenia restrykcji w związku z pandemią koronawirusa.

 

 

Internet czyszczony jest z informacji o tej manifestacji, a przynajmniej nie zajmuje ona w powszechnych żydo-mediach tyle miejsca, ile sterowane przez światowy syjonizm protesty na Białorusi i to mimo faktu, iż jednym z organizatorów manifestacji jest koncesjonowany przez żydowski reżim IIIRP poseł Konfederacji WiN, G.Braun. Choć inicjatywa posła G.Brauna ze wszech miar godna jest pochwały warto, żeby Czytelnicy mieli świadomość, iż żydowski reżim skrupulatnie dba o właściwą obsadę funkcji własnych kontestatorów – kontestatorów koncesjonowanych przez tenże reżim. Z całą pewnością nie mogą to być Polacy o narodowych poglądach – dla takich osób nie ma miejsca w życiu politycznym IIIRP. Całość oficjalnego życia politycznego w IIIRP jest kontrolowana i obsadzana przez syjonistyczne Żydostwo, a więc także organizacje manifestacji przeciw pandemii koronawirusa narzuconej światu przez syjonistyczny terroryzm.

Dariusz Kosiur

____________________________

Uwaga!

Rozporządzenie Rady Ministrów oraz wszystkie jego kolejne, późniejsze, mutacje nakazujące zasłanianie ust i nosa odnoszą się do tej samej delegacji ustawowej:

Dz. U. 2008 Nr 234 poz. 1570
U S T AWA  z dnia 5 grudnia 2008 r.
o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

Click to access D20081570Lj.pdf

Art. 46b. W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić (…) obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie.

A zatem nikt zdrowy nie ma obowiązku zasłaniania ust i nosa.

20 Komentarzy

Filed under Polityka

20 responses to “Manifestacja przeciw restrykcjom syjonistycznej pandemii

 1. Klemens

  Paprodziad ostrzega przed nadchodzącym mikrofalowym cyberreżimem NWO i kontrolą umysłu w kawałku „Larum”

  Polubienie

 2. Pimpuś

  I tu się z Panem w pełni zgadzam Panie Kosiur !! Pytanie rodzi się tylko czy Pani Socha traktuje Brauna jako trampolinę czy nieświadomie dopuszcza do manipulacji swoim ruchem przez syjonistów.

  Polubienie

 3. Piotr

  Info z niemieckich mediów
  Internet niemiecki dziś się rozpisuje nad drugim zamrożeniem jakie od poniedziałku 14 września obowiązuje w Izraelu na początek bezwzględnie 21 dni.
  W komentarzach pada wiele razy Polska jako kraj,który następny po Izraelu wprowadzi drugi lockdawn.

  Polubienie

 4. Panie Pawle,

  pozwolę sobie na odpowiedź Pimpusiowi w sprawie p. Sochy.
  Jest ona asystentką jego przewilebności Brauna i to raczej on po jej plecach wspina się na szczyty. Ostrzegałem ją w mailach przed Braunem, ale bezskutecznie, gdyż i ona chyba jest gorliwą żydo-katoliczką. W każdym bądź razie robi ona wszystko, by wypromować Brauna na „męża opatrzności”. A i ona błyszczy przy nim jako jego „asystentka”…

  Polubienie

 5. Pimpuś


  Dobry przykład jak Milicjanci w Polin mają traktować element wrogi syjonistom przy władzy.

  Polubienie

 6. „DOTAD bedziemy wyprowadzac na ulice,ten OGLUPIALY
  Narod, az dopniemy swego”. Czyli wszystko zgodnie z planem.
  Oswiadczyl naczelnik,w chwili szczerosci.

  Polubienie

 7. Piotr

  Jak podaje niemiecki internet i niemieckojęzyczny CNN powołując się na wypowiedzi Donalda Trumpa w wywiadzie dla CNN z wczoraj na przełomie listopada i grudnia będzie dostępnych 100 mln szczepionek przeciwko covid 19 z czego Donald Trump wyrażił ogromna satysfakcję.

  Szczepionki dostaną najbliżsi sojusznicy USA w tym Polska,Włochy, Filipiny,Brazylia.Jak podkreślają Niemcy szczepionka w USA będzie obowiązkowa dla wszystkich pod grożbą wysokich kar dla uchylających się od szczepień.

  Polubienie

 8. Piotr

  Koszer Tok FM rozpoczyna akcję przeciwko tym,którzy twierdzą,że koronawirus to spisek i nie ma żadnego wirusa.Redaktorzy robią wywiady z lekarzami w miejscach gdzie umierają i są ciężko chorzy na koronawirusa i zapraszają do oglądania tych materiałów ludzi,którzy twierdzą ,że koronawirus to spisek.

  Polubienie

 9. paziem

  Radom 27.09.2020

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.