Prezydent A.Łukaszenko odpowiedział na zarzuty o „tajną inaugurację”

Zaprzysiężenie 23. IX. 2020 rok. 

_______________

Autor: Alfax

_______________
.
Łukaszenka odpowiedział na zarzuty o „tajną inaugurację”

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko odpowiedział na zarzuty o „tajną inaugurację”, które od wczoraj wysuwają „partnerzy zachodni”.

Najbliżsi sąsiedzi Białorusi, Polska i kraje bałtyckie, są szczególnie gorliwe w formułowaniu mało konstruktywnych wypowiedzi.

Sąsiednie państwa, zwłaszcza Polska, zajęły stanowisko jawnie wrogie w stosunku do Białorusi.

Nawet po wczorajszej inauguracji jest jakaś dziwna uraza i skarga ze strony wrogów Białorusi, że ​​władze Białorusi nie poinformowały Polski, Litwy, i Ukraińców, Czechów, czy kogoś innego, że będzie organizowana inauguracja, to dla Białorusi ważne wydarzenie.

A przecież zgodnie z prawem Białorusi,,,  Białoruś nie musi informować ostrzegać nikogo z państw zachodnich tym bardziej jawnych wrogów Białorusi i w ogóle nikogo. To jest wewnętrzna sprawa suwerennego kraju.

” A poza tym w takim momencie tylko przyjaciele i goście są mile widziani a nie zajadli, wredni wrogowie. I nie jest to żadną tajemnicą, że około 2 tysiące osób zostało zaproszonych na inaugurację wraz z wojskiem. A utrzymanie tego stanu w tajemnicy jest praktycznie niemożliwe ” powiedział Łukaszenka podczas spotkania z ambasadorem Chin Cui Qimingiem na Białorusi.

Inauguracja bez zachodnich agentòw i wrogów była dobrą decyzją:  z trzech głównych powodów

 

Dlaczego Łukaszenka ma rację z „ tajną inauguracją ” ?

  Pierwszy.

Nigdy nie mów wrogowi o swoich planach. Bardzo poważne siły działają obecnie przeciwko Łukaszence, aby skoordynować protest. Bo „Nexta” to tylko mały polski wierzchołek góry lodowej.

 Stawka jest wysoka: mówimy nie tylko o Białorusi, ale także o zmianie układu sił w Europie: dla każdego jest jasne, czy Łukaszenka nam się podoba, czy nie, jeśli Cichanowska i z nią związana pełna agentury spółka zajmą Łukaszenka miejsce, to na Białorusi będą bazy NATO i przyczółek dla amerykańskich prowokacji przeciwko Rosji.

  Zachodni sponsorzy i kuratorowie chcą na Białorusi krwi i to za wszelką cenę. Więc publiczna uroczystość inauguracyjna byłaby wspaniałą okazją do nowej farsy typu, nowiczok, Nawalny, czy Skripal czy jakieś inne absurdalne pomysły szkalujące Białoruś a przy tym i Rosję.  

Nie wierzysz mi ?  No to zobacz, jak te opłacane przez Zachód tchórzliwe marionetki zaczęli wyprowadzać dzieci na ulice i wpychać je przeciwko OMONowi  (do tej pory bezskutecznie).

Łukaszenka chociażby z tego powodu nie zdradził swoich planów, nie dał powodu do kolejnej rundy konfliktu. Odbył inaugurację i pokazał ją w telewizji. To wszystko.

 Drugi.

Inauguracja – wszyscy krzyczą – to symbol władzy, trzeba to pokazać, żeby wszyscy zrozumieli, że lider jest silny. Nie będąc publicznie, Łukaszenka rzekomo pokazał swoim zwolennikom i całemu światu, że nie jest pewien siebie, ale tak na przykładzie wyżej podanym zupełnie tak nie jest.

Szanowni Państwo, elektorat Łukaszenki jest całkowicie obojętny na to, czy inauguracja będzie publiczna, czy „tajna”: wszyscy są dla niego tacy sami, bo mają w sobie prawdziwe poparcie, oraz dzięki Łukaszenki polityce – mogą utrzymać na godnym poziomie rodzinę, dzieci bo mają pracę, pracę którą mają dzięki białoruskiemu prezydentowi i nie tylko bo także bezpłatną opiekę medyczną, godne emerytury i dla każdego jest gwarantowany dach nad głową.

Protest nie ma żądań ekonomicznych, jest protestem politycznym, więc nie ma konfliktu klasowego. Zwolennicy Łukaszenki z pewnością nie czekają na inaugurację: czekają na stabilność, spokojne niebo nad głowami i dobrobyt gospodarczy.

Trzeci.

Społeczność międzynarodowa, reprezentowana przez grupę krajów zachodnich, nie uznała Łukaszenki.

Czy naprawdę myślisz, że gdyby wygłosił publiczną inaugurację, to by został uznany ?

Na świecie nie ma dwóch identycznych historii. Łukaszenka pisze własną według własnego scenariusza, starając się jak najbardziej ograniczyć przyczyny zamieszek i nie dopuscic do krwawych starć.

A co z symbolicznym karabinem maszynowym? – co nie podoba to się jego przeciwnikom i kolaborantom ? tym współpracującym z obcą wrogą agenturą ?. Automat najlepiej pasuje do tej samej logiki: On nie strzela z niego, ale pokazuje że nie da się zastraszyć i przez to pokazuje stanowczość i siłę.

Często zwykłe zademonstrowanie stanowiska wystarczy, aby rozwiać chęć proszenia o kłopoty.

Janukowicz na Ukrainie zaniedbał sprawę a następnie stchórzył a mógł jako urzędujący prezydent i dowodzący armią widząc na dużo wcześniej jeszcze przed Majdanem co dzieje się na Ukrainie jakie siły są wspierane przez zachodnią agenturę podjąć odpowiednie kroki by zapobiec rozlewowi krwi, rozlewowi krwi który neobanderowcy sprowokowali bo taki był ich cel i takie były ich metody by obalić legalne władze, opracowane przez zagranicznych sponsorów i kuratorów wszystkich kolorowych haniebnych krwawych rewolucji w imię obcego świata i obcych oligarchów.

 

______________________

Komentarz:

re: ‚Janukowicz był uznany przez cały świat ..’
Janukowicz mogl byc uznanym przez caly swiat ale przede wszystkim byl z pochodzenia Polakiem.
Przyznam sie, ze nie bardzo rozumiem wszystkie te tlumy ludzi, które bardzo jawne popieraja i wierza w amerykanska wersje zdarzen, a równocześnie nie uznaja wszystkich tych bezecenstw, do których sami Amerykanie sie gromko przyznaja:

Polityka – Soros przyznał się publicznie do odpowiedzialności za zamach stanu i masowe morderstwa na Ukrainie. – Prison Planet

George Soros powiedział Fareedowi Zakaria z CNN, że jest odpowiedzialny za stworzenie w Ukrainie fundacji, która ostatecznie przyczyniła się do obalenia wybranego w wyborach przywódcy państwa i instalacji starannie dobranej przez Departament Stanu USA junty.

Polityka – Soros przyznał się publicznie do odpowiedzialności za zamach stanu i masowe morderstwa na Ukrainie. – Prison Planet
http://www.prisonplanet.pl/polityka/soros_przyznal_sie,p672012007

Ex -izraelski żołnierz, który dowodził w Kijowie grupą ” Błękitne Hełmy Majdanu ” | Blogmedia24

„Delta „urodził się na Ukrainie, były żołnierz w Siłach Obronnych Izraela , udzielił wywiadu JTA pod warunkiem zachowania anonimowości . Wyjaśnił, jak doszedł do nabytych umiejętności bojowych w batalionie rozpoznawczym Shu’alei Shimshon z Givati. On kierował na Majdanie batalionem w sile 40 mężczyzn i kobiet – w tym kilku kolegów weteranów IDF – w gwałtownych starciach z siłami rządowymi

http://www.haaretz.com/news/world/1.577114

The ex-Israeli soldier who led a Kiev fighting unit

Political governmental regime in Ukraine (rzad Pofoszenki)

President – Poroshenko (Valtsman) – Jew
President Turchinov (Kogan) – Jew
Prime Minister – Yatsenyuk (Buckeye) – Jew
Minister of Finance – Alexander Shlapak – Jew
Secretary of national security and Defence – Andrew Parubiy- Jew
Vice Prime Minister – Vladimir Groisman – a Jew
Interior Minister Arsen Avakov – Armenian Jew
Minister of Culture – Sergei Nischuk – Jew
Mason – Director of the National Bank – Stepan Kubiv – Jew
Head of the Administration of President – Sergey Pashinskiy- Jew

The main presidential candidates from the opposition:

Yulia Tymoshenko (Celia Kapitelman) – Jewish
Vitali Klitschko (Etinzon) – a Jew by his father
Oleg Tyagnibok (Frotman) – a Jew mom
Dmitry (Avdimou) Yarosh – Jew Hasid

____________________________
____________________________
.

Od redakcji WPS

.
Syjonistyczny, żydowski, reżim IIIRP chce dla Białorusi takiej demokracji i dobrobytu, jakie przy pomocy żydowskiej V kolumny i żydo-katolickiego Kościoła Międzynarodowy Żyd zafundował Polakom.
.

 

4 Komentarze

Filed under Polityka

4 responses to “Prezydent A.Łukaszenko odpowiedział na zarzuty o „tajną inaugurację”

 1. andrzej

  Pamiętam, gdy na tym portalu wstawiłem prezydenta A. Łukaszenkę z kbk AK 74 w ręce, to zaraz zostałem zaatakowany przez tutejszych wyjadaczy. Można to sprawdzić, jaki to wrzask podnieśli, że tak nie przystoi, że z karabinem do ludu i tym podobne brednie.

  Polubienie

 2. andrzej

  Janukowicz był za miękki, zaraz na samym początku powinien rozjechać towarzystwo czołgami i byłby spokój na parę dekad.
  W takich przypadkach to nie ma co się ceregielić i ofiary muszą być, aby przyszło u hołoty opamiętanie.

  Mam nadzieję, że A. Łukaszenka odeprze ponadnarodowych zbójów.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Tam jest KASA do zrobienia,
  dlatego TAK zaciekle walcza.

  Polubienie

 4. markglogg

  Na mej, uprzednio prawie „macierzystej”, stronie „wiernipolsce”, poniższy komentarz nie chce się pojawić, więc wklejam go tutaj:

  Podczas spotkania za zamkniętymi drzwiami Minister Spraw Zagranicznych Polski Zbigniew Rau i Minister Spraw Zagranicznych Litwy Linas Linkevičius wezwali UE do stworzenia europejskich sił pokojowych, przy wsparciu Stanów Zjednoczonych, i rozmieszczenia ich na Białorusi w celu zapobiegania i eliminowania zagrożeń dla pokoju i bezpieczeństwa w tym kraju i Europie, a także by zapobiec wkroczeniu wojsk rosyjskich na Białoruś.

  To już jest GRUBA SPRAWA (wojna w Karabachu ma odciągnąć uwagę Rosji od ataku na Białoruś?) i w kolejnych tygodniach kabalistycznego roku 2020 dowiemy się, czy to jest prawda czy fałsz. (Zbyt długo z tą „euro-inwazją” Białorusi, tandem US-UE nie może czekać, bo sponsorowanie „Młodych Zurbanizowanych KRETYNÓW Białorusi” zbyt drogo kosztuje.)

  Jak na razie Białoruś planuje uruchomienie, 7 listopada br, Elektrowni Atomowej w Ostrowcu, bezpośrednio przy granicy z Litwą. (Przypominam, będzie to 103 ROCZNICA Wielkiej Proletariackiej (Anty Żydo-Chześcijańskiej) Rewolucji Październikowej.) Czyli najzwyklejsza PROWOKACJA wobec światowładczych ambicji tej GLOBALNEJ US-UE MENDY.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.