Syjoniści ćwiczą narody: od Al-Kaidy do covid-19

Rasizm i terroryzm – podobieństwa i różnice. A może rewanżyzm?

Czy koronawirus uratuje terroryzm światowego syjonizmu i umożliwi tworzenie kolejnego dzieła – NWO ? Dla wielu pytanie wyda się bezsensowne, ale czy rzeczywiście takim jest?

„WHO jest finansowana poprzez składki państw członkowskich oraz dotacje. Obecnie praca WHO skutkuje szerszym spektrum współpracy: ok. 80 organizacji pozarządowych oraz z zakresu przemysłu farmaceutycznego, jak także z fundacjami np Fundacja Billa i Melindy Gates i Fundacja Rockefellera. Dobrowolne datki na rzecz WHO lokalnych i państwowych rządów, fundacji i organizacji pozarządowych, innych organizacji ONZ i sektora prywatnego przekroczyły szacowaną sumę składek z 193 państw członkowskich – na podst. Governing Body Documentation” – https://pl.wikipedia.org/wiki/Światowa_Organizacja_Zdrowia

Zatem WHO jest w rzeczywistości organizacją skorumpowaną, która w ramach przygotowań do wprowadzenia światowego terroru już jedenaście lat temu zmieniła kryteria dla ogłoszenia występowania pandemii. Pandemię można ogłosić już przy ilości zgonów wyrażanych w promilach. A to przecież ta organizacja ogłosiła pandemię covid-19. Pozostaje teraz zbadać stopień uzależnienia reżimowych rządów Zachodu, w tym rządu IIIŻydo-RP/Polin, od podmiotów korumpujących WHO, czyli faktycznie od światowej żydowsko-anglosaskiej finansjery- głównego architekta NWO.

Od momentu pojawienia się w Polsce pierwszego przypadku koronawirusa SARS-CoV-2, przychodnie podstawowej opieki starają się ograniczyć przyjmowanie pacjentów w placówkach, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Od 12.03, czyli od momentu zawieszenia przez rząd działań placówek oświatowych, placówek kulturalnych i ograniczeniu handlu, w przychodniach POZ działają porady przez telefon. To zalecenie Głównego Inspektora Sanitarnego – oczywiście tak się przypadkowo złożyło, że nie tylko premier jest bratem Mojżesza, ale szef GIS także. Teraz dołączył do nich nowy minister zdrowia – demolowanie ochrony zdrowia (a właściwie całej gospodarki i państwa) w ramach walki z pandemią trwa w najlepsze.

Dariusz Kosiur

______________________

USA, UE – terroryzm – Al-Kaida

tekst z 25.05.2011

Spec. służby USA zabiły Osamę bin Ladena, przywódcę Al-Kaidy – okrutnego terrorystę, który razem ze swoją organizacją zagrażali całej „międzynarodowej wspólnocie” Zachodu (!,?). Podobno już od rana zaczęli świętować to wydarzenie na ulicach Waszyngtonu – w światowej stolicy wolności i demokracji.

Pomijając fakt, czy bin Laden i Al-Kaida rzeczywiście istnieli, czy zostali wykreowani wyłącznie dla potrzeb „międzynarodowej wspólnoty”, dzięki czemu może ona walczyć na całym świecie z terroryzmem i nieść wszystkim krajom zdobycze „zachodniej” – obligatoryjnej – demokracji, zastanawia dobór czasu tej bezprzykładnej akcji USA.

Gdy rzesze katolików Zachodu przeżywają jeszcze wczorajszą uroczystość wyniesienia na ołtarze JPII, pierwszego błogosławionego, którego osobisty wkład w erę powszechnego globalizmu jest niezaprzeczalny (rzesze jednak tego nie rozumieją), wiadomość o zabiciu bin Ladena zrzuciła z medialnych czołówek informacje o katolickich uroczystościach. Sternicy światowego postępu i powszechnych mediów uznali widać za niepożądane dłuższe medialne trwanie w katolickich obrzędach. A chodzi o to, żeby nie dopuszczać do jednoczenia się ludzi bez względu na cel, który ich łączy. Bowiem sukcesy globalizacji i zachodniej demokracji zależą wprost od stopnia społecznej atomizacji.

Nasuwają się jednak przynajmniej dwa pytania. Czy w związku z zabiciem Osamy bin Ladena zostaliśmy uwolnieni od aktów światowego terroryzmu? I czy to rzeczywiście bin Laden i Al-Kaida stanowili, a w przypadku Al-Kaidy stanowią nadal, zagrożenie dla światowego pokoju?

Zanim odpowiemy na te dwa pytania przypomnijmy sobie kilka faktów z najnowszej historii. Pomocne będą tu proste pytania:

– kto napadł na Libię i bombarduje jej mieszkańców,

– kto stoi za rewoltami na Bliskim Wschodzie,

– kto doprowadził do wojny domowej i podziału Sudanu,

– kto stoi za zamachami w metrze na Białorusi i w Rosji,

– kto napadł na Irak i wymordował 1,3 mln jego mieszkańców oraz dokonał publicznej zbrodni na prezydencie Iraku,

– kto napadł na bezbronny Afganistan,

– kto doprowadził do wojny w Jugosławii i jej rozpadu i kto zamordował S.Miloszewicza?

Podobnych pytań można mnożyć wiele. Charakterystyczne jednak jest to i można to stwierdzić z całą pewnością, że za żadną z tych z tych zbrodni nie stoi ani Osama bin Laden, ani Al-Kaida.

Zadziwiający jest natomiast terrorystyczny zamach Osamy bin Ladena z 11.09.2001 na WTC i Pentagon. Zadziwiający, dlatego, że jak wynika z wielu informacji ten bezwzględny terrorysta musiał uprzedzić o tym zamachu agendę CIA, która miała w jednej z wież WTC swoją siedzibę, a także musiał uprzedzić kilka tysięcy Żydów, którzy tam pracowali. Zarówno pracownicy CIA oraz Żydzi nie pojawili się tego dnia w pracy. Dziwi tylko, że nie poinformowali oni wszystkich pozostałych pracowników WTC, a przede wszystkim władz USA o zapowiedzianym zamachu.

W każdym razie na plus Osamie bin Ladenowi trzeba zapisać, że niewątpliwie musiał lubić Żydów i że sympatyzował z CIA. CIA jednak, jak zawsze, okazała się pryncypialna. Cóż walka o pokój i demokrację zobowiązuje, a poza tym, kto wie, może Osamę zastąpi jego syn. A jeśli nie miał syna, nic nie szkodzi, przecież mógł mieć. Do dalszej walki z terroryzmem jakiś pretekst będzie chyba jeszcze potrzebny?

Dariusz Kosiur

za: http://kworum.com.pl/art3710,usa_ue_8211_terroryzm_8211_al_kaida.html

 

I dwa komentarze:

Roman – 28.05.11 5:23
Co za stek bzdur!
Ps. Moze zainteresuje pana to, ze wczoraj na wlasne oczy widzialem we Wloszczowej Elvisa Presley’a chlejacego piwsko z Bin Ladenem.Marki nie zauwazylem, rozmawiali oczywiscie po hebrajsku…R.

Michal R….. – 27.05.11 22:04
Panie Kasior wyraznie widac,ze musi się pan odkrecic z potfornego zakrecenia,bo wnet przeczytamy,ze Hitler nie byl Hitlerem,Stalin nie byl Stalinem,a obecni zbrodniarze, to aniolki na czele z przywodcami Al-Kaidy.
Libijski bandyta Kadafi,ktory przeszlo 4O lat gnebi narod libijski tez, wedlug pana anielskie stworzonko(…) A ci,co mu chca przerwac zbrodnie popelniane na ludziach, to z b o j e najwiekszego formatu…Pozdrawiam i zycze odkrecenia sie
z tego”zawijasa”, co panu nie pozwala na obiektywne widzenie Swiata.

________________

35 Komentarzy

Filed under Polityka

35 responses to “Syjoniści ćwiczą narody: od Al-Kaidy do covid-19

 1. Jonas2

  Po czynach ich poznacie kto mieczem walczy od miecza ginie i nie ma mniejsze zło , jeden czy kilka milionów zmordowanie bezbronnych biednych ludzi.
  Barbarzyncow się nie chwali i zła.

  Tyłem do zła idź precz szatanie . Odwagi do prawdy ona nie boli.
  Mało mamy ciemności od 1000 lat? Ilu bohaterów było a ilu zdrajców Targowicy służenie obcym stolicom id Vatykan po Moskwę Berlin Wiedeń Londyn , Jerozolima td.
  kolaborantów, ukrywanie zła w sądach bo tylko świeckie przepisy w katolickim kraju się stosuje? .
  Oddaj cesarzowi co cesarski a Bogu co boskie , nie umiesz odróżnić dobra od zła to niczym jesteś..
  To przynajmniej nie szkodzą bliźniemu jest jeden sędzia sprawiedliwy dla wszystkich i napraw zło wyrządzone bliźniemu wybacz oddaj i pomóż mu żeby żył jak chce na boskiej drodze.
  Jonas2 ostrzega czas nawracania się kończy.
  Nie otwieaj drzwi ani okien jak nastaną ciemności w dzień, a posłuchaj poleceń dobra miłości prawdy wiary nadziei..

  Polubienie

 2. Nauczycielka podczas szkolenia w Izraelu werbowana przez wywiad. Stopień penetracji przez ż-dowską agenturę, przykład aktualny. Prawy klawisz na miniaturę -> uruchom wideo lub pobierz (również spakowany do formatu rar

  https://mega.nz/folder/AoFWzZCQ#XiFGAusfkC3Bu4W_84B3bw

  Polubienie

 3. nina

  —– TU ! Plan ich działania . Mamy szansę uratować się ?!..

  Polubienie

 4. Edward.


  Covid-19 to czysta forma depopulacji.

  Polubienie

 5. Kmieć

  Uwaga. Bardzo drastyczny materiał. Pandemia korono-szajby coraz bardziej rzuca się na mózgi(?) niektórych ludzi.
  I już tu nawet nie nie chodzi o bydlaka „kierowcę” (bo to nawet trudno skomentować) ot, gestapowiec, nadawałby się na banderowca.

  https://www.sadistic.pl/kierowca-autobusu-vs-antymaseczkowiec-vt526075.htm

  Przerażające są komentarze pod tym filmikiem. Poczytajcie. „Kierowca miał rację”, „Czy to taki problem założyć masoneczkę” i td. Oczywiście jest tam cała masa płatnych trolli, którzy to piszą, ale nie brak tez zwykłych głupków, którzy wierzą w „wirusa”, plandemię, i że masoneczki (czy przyłbice – jprd) ich przed czymkolwiek chronią.

  Te masoneczki, to jest oznakowanie bydła. Jak w czasie II WŚ w obozach koncentracyjnych. Teraz mamy globalny obóz. A kierownictwo cały czas to samo – koszerne. I kapo też nie brakuje.
  A narody powinny się w swoich krajach zjednoczyć i oznakować kryminalistów – sześcioramienną gwiazdą – i zaraz by się plandemia skończyła…

  Przy okazji:
  „Wystawienie przez Policjanta mandatu [za brak masoneczki] na podstawie przepisów ROZPORZĄDZENIA jest PRZESTĘPSTWEM ściganym z art. 286 par. 1 w zb. z art. 231 par. 2 k.k. oraz SPRZENIEWIERZENIEM SIĘ ROCIE POLICJANTA z art. 27 ustawy o Policji.” ————– http://www.crisis-consulting.pl/pdf/zrzutka_002/nie_przyjmuj_mandatu.pdf

  ——————–
  Teraz mi przyszło do głowy.
  A może tak, jak już polskojęzyczni żydo-faszyści nielegalnie wymuszą (a mają ku temu środki siłowe i niestety poparcie oszalałego i głupiego społeczeństwa) noszenie kagańców, to zacząć nosić też na ramieniu opaskę z Gwiazdę Dawida? Nawet nie będąc żydem. W ten sposób zwracając uwagę na rodzący się gwałtownie FASZYZM. Uderzyć w nich ich własną bronią.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Kmieć

  Co taka długa cisza na moją propozycję?
  Wasz bohater i przewodnik pragnie zostać waszym przywódcą a wy co tak ciszą obsiani jak wielbłąd piachem na Pustyni Negev?…
  Dawać mi uprawnienia administratora strony i będę u was komentował, i pilnował, żeby żaden koszer się nie przypałętał. A węch na „koszerów” mam wybitny, wyczuwam nawet przez łącza internetowe!

  Polubienie

  • Kmieć

   Oj. Niestety @Paziem wykasował dość ważne wpisy. No, ale to jest @Paziem.
   P.S. Za Panem Dariuszem Kosiurem wskoczę w ogień. A Ziemińskiego w ten ogień wrzucę, żeby nie zgasł. Ogień…

   Polubienie

   • paziem

    Wskakuj w ogień, albo gdzie chcesz, choć szkoda ciebie chłopie :)))

    Z tego co wiem, to wykasowałem jedynie wpis rzeczonego trolla FFF, ale przy okazji wiem czego mi naprawdę życzysz…to dodatkowa korzyść!

    Polubienie

 7. paziem

  Skrótowo przygotowane instrukcje postępowania wobec rządowych terrorystów

  https://zjednoczeni.net/2020/09/23/nie-masz-obowiazku-zakrywac-ust-i-nosa/

  Polubione przez 1 osoba

 8. Kmieć

  Czyli wypowiadasz się bez wiedzy właściciela bloga (bo nie portalu).
  Jeśli jestem takim dla Was bohaterem i przewodnikiem to zrozumiałe by było, żebym był wśród przywódców. Sam obecny właściciel by o to zabiegał, chyba?…
  Możecie się ze mną komunikować poprzez mechanizm komentarzy u Opolczyka, w razie gdyby… no zawsze @Paziem może upublicznić mój e-mail, co już nie omieszkał robić w przeszłości, łamiąc „odwieczne” zasady komunikacji internetowej.
  P.S. NIGDY, przenigdy nie uzyskacie ode mnie mojej prawdziwej tożsamości, nawet jeśli zgodzicie się na moje żądanie dostępu do administracji waszym blogiem. Ja ryzykuję – wy też coś postawcie na szali.

  Polubienie

  • paziem

   Panie @Kmieć, coś nie końca pan rozumie, albo ja pana. O jakim właścicielu bloga pan pisze? wiernipolsce1.wordpress.com to inicjatywa wspólna środowiska Wierni Polsce Suwerennej, bez ” właściciela” a jedynie z dwoma osobami o uprawnieniach administratora.
   Mnie pana dane osobowe do niczego nie sa potrzebne, natomiast rozsmiesza mnie pan sądząc, że dla służb poznać pana dane to jakiś problem. Pora naprawdę na powagę.

   Polubienie

   • Kmieć

    Gdybyś Pan nie pokasował w amoku paru wpisów, to byś Pan rozumiał, a nie teraz udawał sprawnego inaczej na umyśle.
    Pewien komentator ze strony „konkurencyjnej” okadził mnie i parę innych osób jako „bohaterów” itp. Nie wzmiankuję o tym ze względu na Pana, bo sam Pan wiesz, coś Pan skasował, ino dla Czytelników.
    Wasza „konkurencja” i ich propozycja to prawdopodobnie Hasbara, dlatego napisałem, że będę u nich zamieszczał komentarze, gdy dadzą mi uprawnienia administratora strony. To chyba nie jest zbyt duże wymaganie jak na ichniego bohatera i przewodnika, jak ten ktoś napisał?
    A Pan żeś zepsuł całą zabawę. Bardzo poważną zabawę.
    Pan, Panie Paziem nadajesz się kury szczać prowadzać, co już Ikulalibal Panu wielokrotnie wytknął.

    Polubienie

   • Jędrzej

    _
    Obrażanie pana „Paziem”to jest skandal po prostu.To patriota i wielki człowiek mający najazdy na swój dom za poglądy.Pan natomiast chyba takich najazdów nie miał.”Paziem” to symbol walki o polskość, któremu przyszłe pokolenia postawią pomniki oraz nazwą piękne gerbery jego imieniem i nawet kina, które powstaną na miejscach kościołów będą imienia pana Ziemińskiego.

    Polubienie

  • paziem

   Dla ułatwienia dodam jedynie, że wiernipolsce.wordpress.com a wiernipolsce1.wordpress.com to dwa zupełnie niezależne blogi.

   Jeśli do tej pory nie miałeś takiej wiedzy, to szybko ją uzupełnij. :))))

   Jesli nie wiesz po co istnieje blog wiernipolsce.wordpress.com …. to wytęż swoją inteligencję :))))

   Polubienie

   • andrzej

    Szanowny panie Paziem,

    cytuję fragment z Pana komentarza:

    https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/10/08/syjonisci-cwicza-narody-od-al-kaidy-do-covid-19/#comment-189168

    Oto on:

    „Dla ułatwienia dodam jedynie, że wiernipolsce.wordpress.com a wiernipolsce1.wordpress.com to dwa zupełnie niezależne blogi.”

    Powyższe sformułowanie wystarczyło szanowny panie Paziem, a jednak Pan z uporem maniaka ciągnie dalej nie wiedząc, że jest nowy właściciel i administrator Wierni Polsce Wierni Ojczyźnie.
    Zatem jeśli następnym razem będzie Pan zabierał głos, to proszę o lepsze przygotowanie się.

    I niech Pan przestanie być śmieszny i wykasuje te swoje bzdurne insynuacje pod adresem mojego portalu, jak niżej:

    [Jeśli do tej pory nie miałeś takiej wiedzy, to szybko ją uzupełnij. :))))
    Jesli nie wiesz po co istnieje blog wiernipolsce.wordpress.com …. to wytęż swoją inteligencję :))))]

    Jeśli daje się Pan wodzić trollom za nos, to proszę tej złości nie wyładowywać na innych, którzy akurat nie mają nic z tym wspólnego.

    Podobnie prosiłem Pana o wykasowanie niektórych, niepotrzebnych nikomu, a zamieszczonych tutaj moich danych osobowych, czego Pan nie uczynił, ale już wypowiadać się o innym blogu ma Pan czas.

    Ponadto informuję, że nie zapraszałem do siebie żadnego Pańskiego komentatora, a co wynika z powyższej dysputy.

    Pozdrawiam,
    Andrzej, właściciel i administrator strony: Wierni Polsce Wierni Ojczyźnie.

    Polubienie

   • Piotr

    Zabiorę głos w tym temacie i nie po to aby bronić pana paziema bo też mnie opluskwia jako trolla i wyzywa.Dla mnie liczą się fakty a ja fakty znam dlatego uważam,że pan prezes paziem miał prawo tak napisać i napisał i nic nie musi przepraszać.

    Fakty są takie ,że portal WP był bardzo przychylny PIS przez długi okres czasu jestem tam trzy lata to napiszę od trzech lat wcześniej nie wiem co tam się działo.Pan paziem to dobrze wie bo może wklepać w przeglądarce adres portalu i go odwiedzić.Od dziś czy też od tygodnia jest tam zmiana na antypisią politykę jeżeli chodzi o admina seniora i tyle jak to długo będzie trwać też nie wiadomo bo równie dobrze za kilka miesięcy może znowu być powrót do propisiorowej polityki.

    Za nowego administratora już nick „nana” znany wszystkim z agresji promował tam noszenie maseczek i politykę propisową opluskwiał Dariusza Kosiura na tamtym portalu bez żadnej reakcji ze strony nowego administratora.Czekając na jego reakcję nie doczekałem się jej , a czekałem dwa dni dopiero potem postanowiłem wkleić tu na WPS1 teksty opluskwiające Dariusza Kosiura autorki nicku nana .Dariusz Kosiur wie czytał je i się ustosunkował.Chodziło ,że go hasbarytka zbluzgała za krytykę prokuratora w wiadomej sprawie Dariusza Kosiura.I tak sobie tam harcowała hasbarytka pod nowym adminem propagując noszenie masek i politykę PIS nazywajac krytyków PIS agentami szwabskimi bez żadnej reakcji nowego admina.Popełniła jeden błąd pomyliła mój wpis z wpisem admina seniora skrytykowała go i za lekką uwagę odnośnie jej knajackiego języka sama opuściła portal.Nikt jej nie wyrzucił.

    Nadmieniam ,że ta hasbarytka od marca wiele miesięcy na portalu WP promowała politykę PIS i noszenie masek prawie codziennie każdego dnia.Opluskwiała Łukaszenkę za nie wprowadzenie zamrożenia bez żadnej reakcji admina, a kilka miesięcy temu jeszcze nie admin ale już mający uprawnienia do kasowania postów dzisiejszy admin tak pisał pod jej adresem niejakiej nany:
    ” To patriotka i wnosi dużą wartość na portal”.Były wpisy takiej do mnie kierowane ,a mnie atakowano na portalu za krytykę tej nany.

    Przecież Paziem to wszystko wie stąd napisał jak napisał i jego prawo .Takie wyciągnął wnioski i słusznie według niego.

    Oczywiście te fakty napisałem również na tamtym WP .Wykasowane moje wpisy zostały w ciągu sekundy.

    Polubienie

 9. Koszty wprowadzenia stanu klęski żywiołowej – https://www.radio.bialystok.pl/koronawirus/index/id/181723
  ________________________________________________

  Można stąd wnioskować, że konieczność wypłaty przez państwo odszkodowań w/z ze stanem klęski żywiołowej uszczupliłaby kradzież – „transfer” – majątku przez zagraniczne korporacje i banki światowej mafii finansowej.
  I druga kwestia, to wg ustawy stan klęski żywiołowej może być wprowadzony na czas ściśle określony – nie może trwać w nieskończoność, a więc międzynarodowa syjonistyczna mafia z podległą jej WHO nie mogłaby mnożyć kolejnych fal epidemii.

  Polubienie

 10. ONI,na Wiejskiej bardzo dobrze wiedza CO ROBIA. DZIEL i RZAD. Mowcie im, ze TO
  wszystko dla ich DOBRA.
  „ZWYCIEZYCIE,bo jestescie ZJEDNOCZENI”.
  Pocieszal na Majdanie w Kijowie,tzw.naczelnik .

  Polubienie

 11. Piotrek

  Zabiorę głos w tym temacie i nie po to aby bronić pana paziema bo też mnie opluskwia jako trolla i wyzywa.Dla mnie liczą się fakty a ja fakty znam dlatego uważam,że pan prezes paziem miał prawo tak napisać i napisał i nic nie musi przepraszać.

  Fakty są takie ,że portal WP był bardzo przychylny PIS przez długi okres czasu jestem tam trzy lata to napiszę od trzech lat wcześniej nie wiem co tam się działo.Pan paziem to dobrze wie bo może wklepać w przeglądarce adres portalu i go odwiedzić.Od dziś czy też od tygodnia jest tam zmiana na antypisią politykę jeżeli chodzi o admina seniora i tyle jak to długo będzie trwać też nie wiadomo bo równie dobrze za kilka miesięcy może znowu być powrót do propisiorowej polityki.

  Za nowego administratora już nick „nana” znany wszystkim z agresji promował tam noszenie maseczek i politykę propisową opluskwiał Dariusza Kosiura na tamtym portalu bez żadnej reakcji ze strony nowego administratora.Czekając na jego reakcję nie doczekałem się jej , a czekałem dwa dni dopiero potem postanowiłem wkleić tu na WPS1 teksty opluskwiające Dariusza Kosiura autorki nicku nana .Dariusz Kosiur wie czytał je i się ustosunkował.Chodziło ,że go hasbarytka zbluzgała za krytykę prokuratora w wiadomej sprawie Dariusza Kosiura.I tak sobie tam harcowała hasbarytka pod nowym adminem propagując noszenie masek i politykę PIS nazywajac krytyków PIS agentami szwabskimi bez żadnej reakcji nowego admina.Popełniła jeden błąd pomyliła mój wpis z wpisem admina seniora skrytykowała go i za lekką uwagę odnośnie jej knajackiego języka sama opuściła portal.Nikt jej nie wyrzucił.

  Nadmieniam ,że ta hasbarytka od marca wiele miesięcy na portalu WP promowała politykę PIS i noszenie masek prawie codziennie każdego dnia.Opluskwiała Łukaszenkę za nie wprowadzenie zamrożenia bez żadnej reakcji admina, a kilka miesięcy temu jeszcze nie admin ale już mający uprawnienia do kasowania postów dzisiejszy admin tak pisał pod jej adresem niejakiej nany:
  ” To patriotka i wnosi dużą wartość na portal”.Były wpisy takiej do mnie kierowane ,a mnie atakowano na portalu za krytykę tej nany.

  Przecież Paziem to wszystko wie stąd napisał jak napisał i jego prawo .Takie wyciągnął wnioski i słusznie według niego.

  Polubienie

 12. JerzyS said
  (https://marucha.wordpress.com/2020/10/04/covidiotyzm-jako-wyzsza-forma-skretynienia/#comments)

  Media kontra fakty
  dziennikarze BBC przyjrzeli się i metodą Na Maćkowe Oko” zamiast pomiarów i zastosowania metod naukowych napisali podparli się ałtorytetem ekspertem od chorób zakaźnych zamiast metrologów i specjalistów od filtracji

  „[Maseczki nie ograniczają dostępu do tlenu
  Kolejne popularne a nieprawdziwe twierdzenie o negatywnych skutkach masek głosi, że noszenie maseczki może prowadzić do niedotlenienia organizmu.

  Temu twierdzeniu przyjrzeli się dziennikarze BBC. „Cienki papier lub maski materiałowe nie doprowadzą do niedotlenienia. Chirurdzy operują godzinami, nosząc maski. Nie mają tego typu problemów” – mówił BBC profesor Keith Neal, ekspert od chorób zakaźnych.]”

  Cienki papier?

  To dobre na karnawał, ale nie do filtracji wirusów.
  Cienki papier zmienia strukturę i właściwości wraz ze zmianą nawilgocenia
  Dokładnie pokazano w Guantanamo jak zakładano więźniowi na twarz szmatę i polewano ją wodą.
  Tak właśnie działa maseczka w trakcie użytkowania.

  „[Również WHO dementowało tę nieprawdziwą tezę. Maski noszone długo, ale poprawnie nie prowadzą do niedoboru tlenu – przekonuje WHO.

  W opublikowanym przez brytyjski dziennik „The Independent” nagraniu lekarz publicznej służby zdrowia (NHS) mierzy sobie saturację, czyli poziom nasycenia organizmu tlenem, gdy nie ma na sobie maski oraz podczas jej noszenia.”]”

  Każdy filtr ma opory przepływu.
  Wielkością charakterystyczną jest opór przepływu (strata ciśnienia) filtra czystego.

  Aby zapewnić taki sam dopływ tlenu,
  nosiciel maski musi pokonać opory na masce,
  oraz musiałby zwiększyć pojemność płuc.

  Ogólnie filtry dzieli się na:
  – zgrubne (wstępne),
  – dokładne,
  – HEPA (High Efficiency Paticulate Air) – o wysokiej skuteczności,
  – ULPA (Ultra Low Penetration Air) – o bardzo wysokiej skuteczności.
  Klasyfikacje filtrów powietrza następuje według skuteczności filtracji

  Sprzedaż Maseczki jako filtra zabezpieczającego przed zakażeniem Koronowirusem jest oszustwem i wyłudzeniem pieniędzy!
  Zmuszanie obywateli do zakupu maseczki, podobnie.
  Na dodatek ma znamiona zorganizowanej grupy przestępczej.

  Polubienie

 13. „Power,and Money,is the NAME of THE GAME”. Wladza i Pieniadze.
  W „Polin”,ma najciezsze objawy,jak widac. Zadnego innego kraju w 100 procentach
  NIE zamaskowali dotychczas.
  Juz w 1991r.David Rockefeller,oznajmil.
  „Jestesmy na krawedzi,globalnej transformacji.
  Wszystkiego czego potrzebujemy to KRYZYS,
  i Narody zaakceptuja NOWY SWIATOWY
  PORZADEK”.
  A,co TO jest,jak nie KRYZYS?,i to GLOBALNY.

  Polubienie

 14. markglogg

  No, przy okazji tych ANTYMASECZKOWYCH demonstracji wczoraj w miastach Polski, znalazłem przyczynę, dlaczego CHIŃCZYCY tak bardzo upierają się przy noszeniu maseczek w miejscach publicznych:

  What mistakes are other countries making?

  A: The big mistake in the U.S. and Europe, in my opinion, is that people aren’t wearing masks. This virus is transmitted by droplets and close contact. Droplets play a very important role—you’ve got to wear a mask, because when you speak, there are always droplets coming out of your mouth. Many people have asymptomatic or presymptomatic infections. If they are wearing face masks, it can prevent droplets that carry the virus from escaping and infecting others.

  https://www.sciencemag.org/news/2020/03/not-wearing-masks-protect-against-coronavirus-big-mistake-top-chinese-scientist-says

  Chodzi o to, że kiedy mówimy, z konieczności z ust naszych wylatują mikro kropelki śliny, które mogą być nasycone wirusem. I tyle.

  I chyba z powodu masowego zastosowania tej metody, udało się (jak dotąd) uniknąć DRUGIEJ FALI ZACHOROWAŃ w Chinach – gdzie ponoć jest wręcz ZNIKOMY (kilkanaście osób dziennie!) procent zakażenia tym COVIDEM

  A przy okazji, choć na wiosnę byłem zdecydowanym wrogiem min. Szumowskiego, który narzucił mieszkańcom Polski reżym „maseczkowy” dopiero po świętach Wielkanocnych, gdy wirus był już w „odwrocie”, to przy obecnym nasileniu zachorowań, noszenie maseczki w miejscach dużych ludzkich zgromadzeń wydaje mi się być sensowne.
  Zwłaszcza gdy na TV zobaczyłem jak obok Brauna na demonstracji wczoraj w Warszawie pojawiła się ta „z definicji antyszczepienna” – czyli kompletnie głupia – Justyna Socha.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.