Jak Richards Rothschild testy na covida-19 opatentował

A inni bracia i kuzyni Mojżesza, PiS-dzielcy, z IIIŻydo-RP/Polin pilnują covidowego interesu Rothschildów. – D.Kosiur 

 

________________________

tekst za: https://anthony.neon24.pl/post/158106,jak-richards-rothschid-testy-na-covida-19-opatentowal

 

Coraz więcej faktów wskazuje na to, że ogólnoświatowa afera z tak zwaną „epidemią” koronawirusa covid -19, została w przestępczy sposób sfabrykowana i była przygotowywana od co najmniej roku 2015.

W telewizji internetowej pokazano skan patentu uzyskanego przez Richarda Rothschilda w 2015roku, na: metodę i system testowania wirusa …covid-19. (źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QtDygI6CTeg 19:28 minuta programu).

 

Skąd w roku 2015 Rothschild wiedział, że pięć lat później wybuchnie „epidemia” koronawirusa, do której diagnozowania będą potrzebna testy, które on opatentował?

W 2015 r. Richard Rothschild, we współpracy z holenderską organizacją rządową, opatentował „System i metodę testowania COVID-19” – ? W 2015 roku – cztery lata przed pojawieniem się choroby – opracowano metodę testowania COVID-19.

 

W efekcie rozpętania w mediach całego świata histerii o „epidemii” covida- 19, fabryki produkujące testy na podstawie licencji udzielonej przez Rothschilda sprzedały dziesiątki miliardów testów. Zarobiły one setki miliardów dolarów, z których większość musiała wylądować w kieszeni Rothschilda!

Ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, a wpływy ze sprzedaży testów okazały się za małe, więc fabryki farmaceutyczne przygotowują się do przekrętu jeszcze większego; sprzedaży szczepionek na wirusa covid-19.

Ponieważ żaden ośrodek naukowy na świecie nie wyizolował wirusa covid-19 (a więc nie wiadomo czy on w ogóle istnieje poza testami Rothschilda), więc produkowanie szczepionek w sytuacji gdy nie wiadomo co wywołuje chorobę (czyli infekcję grypopodobną o łagodnym przebiegu), jest z medycznego punktu widzenia niewyobrażalnym absurdem!

Pomimo tego duża cześć „naukowców” i „lekarzy” popiera pomysł szczepień i bierze aktywny udział w propagandzie medialnej mającej utwierdzić ludzi w przekonaniu, że epidemia i pandemia są faktem z którym trzeba walczyć poprzez szczepienia, choć dane statystyczne z całego świata pokazują, że nie ma żadnej „epidemii” i „pandemii”! W czasie trwania rzekomej pandemii śmiertelność na świecie spadła, co nie przeszkadza medialnym skorumpowanym kurwom twierdzić co innego.

Ujawnienie patentu na metodę i system testowania wirusa covid-19, rodzi szereg pytań:

 1. Na jakiej zasadzie Rothschild wykorzystał w swoim patencie technologię PCR? Twórca tej metody musiał mu udzielić zgody. Dlaczego więc gdy testy PCR wypuszczono na rynek, Kary Mullis (twórca technologii PCR) publicznie oświadczał, że testy wykonywane w oparciu o jego technologię nie nadają się do celów diagnostycznych?
  Te oświadczenia Kary Mullisa było zapewne przyczyną jego śmierci, gdyż stanowił zagrożenie dla oszukańczego biznesu!
  2. Do ustalenia pozostaje w jaki sposób Rothschild i jego banda skłoniła do udziału w przestępczym biznesie prawie wszystkie rządy na świecie?
  Zapewne rządy te zostały skorumpowane na co wskazuje oświadczenie Łukaszenki, że proponowano mu prawie 1 miliard euro, żeby na Białorusi zrobił to samo co zrobił rząd Włoch w swoim państwie. Motyw gigantycznej korupcji potwierdza też przypadek Szumowskiego. W różnych formach otrzymał on kilkaset milionów niby na jakieś badania.
  3. Czy wobec tego gigantycznego spisku szatanów od Rothchilda wobec całej ludzkości- ludzkość wybroni się, skoro jest bezbronna?

Medialna propaganda tak wyprała ludziom mózgi, że zdecydowana większość z nich dała się oszukać i ogłupić dziennikarskim kurwom oraz zdemoralizowanym i skorumpowanym lekarzom i naukowcom. Ci ogłupieni i oszukani ludzie stanowią śmiertelne zagrożenie dla normalnej mniejszości, gdyż nieświadomie wspierają działania bandy przestępców terroryzujących ludzi by ich okraść, zniewolić, a na koniec większość z nich unicestwić szczepionkami!!

Anthony Ivanowitz

10.10.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

(Więcej na temat bezwartościowych testów Rothschilda tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Terror%20testy.html )

____________________________

Bank Światowy przewiduje – zakłada – planuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do… końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie tego przez kolejne PIĘĆ LAT. za https://principia-scientific.com/proof-that-the-pandemic-was-planned-with-purpose/

 

min. zdrowia (były), prof. medycyny, Ł.Szumowski, o fałszywych testach

o maseczkowym idiotyzmie …

_______________________________

Ilustracje, filmy, zamieściła: Redakcja WPS

39 Komentarzy

Filed under Polityka

39 responses to “Jak Richards Rothschild testy na covida-19 opatentował

 1. markglogg

  No, przy okazji tych ANTYMASECZKOWYCH demonstracji dzisiaj w miastach Polski, znalazłem przyczynę, dlaczego CHIŃCZYCY tak bardzo upierają się przy noszeniu maseczek w miejscach publicznych:

  What mistakes are other countries making?

  A: The big mistake in the U.S. and Europe, in my opinion, is that people aren’t wearing masks. This virus is transmitted by droplets and close contact. Droplets play a very important role—you’ve got to wear a mask, because when you speak, there are always droplets coming out of your mouth. Many people have asymptomatic or presymptomatic infections. If they are wearing face masks, it can prevent droplets that carry the virus from escaping and infecting others.

  https://www.sciencemag.org/news/2020/03/not-wearing-masks-protect-against-coronavirus-big-mistake-top-chinese-scientist-says

  Chodzi o to, że kiedy mówimy, z konieczności z ust naszych wylatują mikro kropelki śliny, które mogą być nasycone wirusem. I tyle.

  I chyba z powodu masowego zastosowania tej metody, udało się (jak dotąd) uniknąć DRUGIEJ FALI ZACHOROWAŃ w Chinach.

  Polubienie

 2. Po raz pierwszy w historii, odważni aktywiści z niemal 50 miast stanęli na wysokości zadania i postanowili zorganizować protesty we własnych miejscowościach.
  http://www.stopcovid1984.pl

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Klemens

  Dzisiejszy protest pod TVP w Warszawie. Od 1:14:00 wystąpienie Pawła Ziemińskiego, następie Sławomir Zakrzewski. W Łodzi też protestowaliśmy pod gmachem telewizji publicznej.

  Polubione przez 3 ludzi

 4. Jonas2

  Coś ludziom trzeba rzucic na pożarcie żeby się nie nudzili i o prawdzie nie myśleli.
  Jonas2 ostrzega czas nawracania się kończy

  Polubienie

 5. Klemens

  Za brak maseczki na podczas uprawiania sportu służby nie ścigają. Dres jest dobrym rozwiązaniem.

  Polubione przez 1 osoba

  • Kmieć

   Nie jest dobrym rozwiązaniem. To jest uprawomocnienie BEZPRAWIA.
   To jest zgoda na terror kryminalnej Sekty Cowidowej. To jest przyznanie, że rozporządzenia związane z tym NIELEGALNYM terrorem są zasadne i praworządne. A NIE SĄ!
   Nie musisz nosić żadnych masoneczek ani innych gówien na twarzy jak kretyńskie kawałki pleksi. To symbol zniewolenia, na które się zgadzasz.

   Policjanci wystawiający mandaty są PRZESTĘPCAMI. Podobnie ich przełożeni, którzy wydają im polecenia niezgodne z prawem, których wykonanie robi z policjantów PRZESTĘPCÓW.
   Jeśli nie wykorzystujesz swoich konstytucyjnych praw i boisz się NIELEGALNYCH covidowych restrykcji, to znaczy, że godzisz się na FASZYZM!!! I już jesteś martwy!
   ————————–
   Dopóki mocą ustawy nie zostanie wprowadzony na obszarze części lub całości kraju Stan Wyjątkowy, wszelkie represje „maseczkowe” stosowane przeciwko społeczeństwu polskiemu są beprawne, czyli przestępcze. Stan Wyjątkowy nie został wprowadzony a zatem konstytucyjne prawa i swobody obywatelskie NIE SĄ zawieszone. Kolorowanki „strefowe” niczego nie zmieniają.
   Nie przyjmuj mandatu. ————— „Wystawienie przez Policjanta mandatu [za brak masoneczki] na podstawie przepisów ROZPORZĄDZENIA jest PRZESTĘPSTWEM ściganym z art. 286 par. 1 w zb. z art. 231 par. 2 k.k. oraz SPRZENIEWIERZENIEM SIĘ ROCIE POLICJANTA z art. 27 ustawy o Policji.” ————– http://www.crisis-consulting.pl/pdf/zrzutka_002/nie_przyjmuj_mandatu.pdf

   Polubione przez 4 ludzi

  • Piotr

   Dres tylko wtedy jeżeli ćwiczysz to mogą spojrzeć na ciebie łagodnie samo ubranie się w dres nic nie zmienia, a jeżeli zmienia to ja bym proponował wszystkim pięknym kobietom chodzić w samych stringach bez biustonoszu może jaki glina się zapatrzy stanie mu i mandatu nie wypisze.

   Polubienie

 6. nina

  —– jak się bronić przed mandatami !.

  Polubione przez 1 osoba

  • Piotr

   Panie Dariuszu niech pan mi odpowie szczerze jakie to ma dziś znaczenie czy kara za brak maseczki jest nielegalna czy legalna.Rządzący robią co chcą bo zostali wybrani rozdawnictwem typu 13 mało takich ludzi , którzy jeszcze pół roku temu bili brawa PIS i dziękowali za mamonę trzynastkową całe kopy ich są dziś wielcy opozycjoniści się zrobili antypisowi.Pan ufa takim ludziom bo ja nie gdyż za kilka miesięcy niech maseczki i plandemia przyschną wrócą na łono PISlamistów.To jest pewne jak dwa razy dwa jest cztery.Także trzy lata mogą robić co chcą również następne trzy jeżeli będzie mamona na 13 i 500 plus będzie , ale raczej domek ten runie za rok czy dwa lata.
   Po trzecie .Kto ich za trzy lata rozliczy mówię panu , że nikt dziwka dziwce łba nie urwie czy nowy capo di tutti capi też nie da zrobić niz złego staremu bo to kumple do kielicha.Ile z PO siedzi w wieżieniach dziś w 2020 roku jeden i nikt poza nim to o czym tu pisać.
   Jedynym ratunkiem byłby protest całego narodu , ale oczywiście nie taki z obrazami Miriam i Joszue jak to pisał jeden z czytelników blogu opolczyka słusznie się oburzając gdzie ja zamieściłem jego wpis na blogu , który jawi się jako polski a wywalił adm ten wpis z prędkością światła tacy to Polacy w gębie.Szkoda słów.Bardzo proszę zamieszczać tu filmy nakręcone smartfonem jak chodzicie bez maseczek.Chodzi o wiarygdność bo krytykować okupanta w internecie to każdy potrafi tylko jaki tego jest efekt żaden kompletnie żaden.

   Polubienie

   • „jakie to ma dziś znaczenie czy kara za brak maseczki jest nielegalna czy legalna.”

    Ma dość istotne, ponieważ reżim nie jest w stanie stosować wobec nas materialnych represji za niezgodne z prawem – prawem przez ten reżim stanowionym – własne cowidowe rozporządzenie. A zatem każdy niezależnie myślący, nie zniewolony totalnie, Polak może reżimowe rozporządzenie olać.
    Już w żydo-mediach zaczynają płakać, że pandemia ludziom spowszedniała, a wielu chodzi w maskach bo są zastraszani fikcyjnymi karami, nie chcą mieć do czynienia z reżimowymi sądami – pandemia spowszedniała tak samo jak okupacja niemiecka.

    Naród nie będzie protestował – podobnie jak nie walczył powszechnie z okupantem.
    Proszę popatrzeć na Białoruś, na społeczne protesty Białorusinów i pomyśleć, ile musiały one kosztować zachodnich sponsorów (oczywiście kasa pochodziła z naszych kieszeni), którzy przygotowując protesty finansowali antybiałoruskie media, stypendia dla studentów z Białorusi, szkolenia opozycjonistów i agentów, itd., itp. – my nie dysponujemy żadnymi funduszami na polityczną walkę, na budowę narodowej świadomości. Oczywiście, jeśli okoliczności nie wymuszą na społeczeństwie poważniejszych refleksji politycznych, to prawdopodobnie czeka nas klęska.

    „Bardzo proszę zamieszczać tu filmy nakręcone smartfonem jak chodzicie bez maseczek.”

    Filmów zamieszczać nie będziemy. Będziemy zamieszczać ewentualne wezwania sądowe.

    Polubienie

   • Piotr

    Panie Dariuszu dziękuję za odpowiedz.Zgadzam się ze wszystkim co pan pisze.Ma to duży sens i właśnie należę do tego typu ludzi może nie tyle zastraszonych bo ja się naprawdę nie boję reżimu po prostu jak napisałem nie mam sił oraz zdrowia szlajać po sądach reżimowych , a w związku z tym nie chcę płacić moich pienędzy , które by pochodziły z kar do budżetu bo nie chcę paść ojczulków toruńskich itp.

    Cytat Dariusz Kosiur.
    Filmów zamieszczać nie będziemy. Będziemy zamieszczać ewentualne wezwania sądowe.

    Panie Dariuszu nie miałem na myśli pana bo uważam pana za odważnego człowieka i tutaj mi osobiście nic pan nie musi udowadniać czy zamieszczać filmów czy wezwań sądowych.

    Chodzi mi po prostu o trzydziesto- paro letnich dzieciaków pewnie tyle mają lat co to przypadkowo zostają adminami jakiś portalów wchodzą na WPS1 i nazywają mnie tchórzliwym starym piernikiem, który miał odwagę się przyznać że zakłada namordmik.

    Skoro tacy są odważni wyszedłem z inicjatywą,aby chodzili bez masek na powietrzu gdziekolwiek czy to sklep czy centrum miasta przez około 90 minut wyciągnęli smartfona nagrali to nic w tym trudnego i zamieścili taki filmik u siebie na portalu jako jego właściciel uwiarygodniając tym samym swoją odwagę.Niestety moja propozycja została wykasowana z tamtego wielce polskiego portalu.

    Panie Dariuszu przecież pan się ze mną zgodzi ,że pyszczenie dzieciaków na portalach przed PC prawdopodobnie z jakąś niską samooceną gdzie tym pyszczeniem chcą sobie ją podwyższyć nic nie daje.Trzeba pokazać swoją siłę w realu wtedy można dopiero takich ludzi szanować jak ja szanuje pana.

    MNIE NIC PAN NIE MUSI UDOWADNIAĆ W POSTACI WEZWAŃ SĄDOWYCH DO PANA.PAN WIELOLETNIĄ DZIAŁALNOŚCIĄ Z P.ZIEMIŃSKIM UDOWODNILIŚCIE SWOJĄ ODWAGĘ.

    Pozdrawiam.

    Polubienie

 7. Piotr

  Wczoraj na jakiejś koszer uroczystości wręczenia nagród Wildsteinowi dwóch przyjaciół było bez maseczki to znaczy wielki prezes i jego kumpel Wildstein.W sumie chętnie bym panu prezesowi brawo bił gdyby był zwykłym człowiekiem ,a nie personą kontrolującą wszystko w tym kraju mm do mm , gdzie w ABW wiszą jego portrety he he.W takim wypadku żadnej odwagi nie trzeba , aby łamać prawo przez siebie ustanowione bo prawa są tylko dla śmierdzieli gojów na dole.Nie dla rasy panów.

  Polubienie

  • piotr

   Stanisław Żółtek wielkie brawa bo mniej pyszczenia zero-efektywnego w social media, aby podbijać swoją niską samoocenę jak robi to większość ,a filmik na you tube widzimy gdzie pan Żółtek jest bez maski i jest autentyczny odważny.Tak trzymać.

   Polubienie

 8. piotr

  Jak podali syjoniści od soboty tylko w ciągu kilku dni ukarano około 6 tysięcy osób bez maseczki karą 500 złotych.

  Polubienie

  • Piotr

   Panie Dariuszu przecież pan dobrze zdaje sobie z tego sprawę ,że nikt tym się nie będzie zajmował żadnymi doniesieniami do prokuratury gdzie to wszystko opanowane jest przez Ziobrę i ziobrystów.Przez pięć lat upolityczniono tak tą instytucję ,że chyba mocno naiwny człowiek nie z tej planety wierzy ,że ta instytucja nie położy na tym lagi i się tym zajmie.Efekt tego będzie taki czyli znane powiedzenie „spieprzaj dziadu” co adm konkurencyjnego portalu pochwalił dwa lata temu bo pan minister sprawiedliwości super powiedział i należy mu bić brawa.To o czym my tu jeszcze rozmawiamy.

   Po drugie miało by to jeszcze jakiś sens gdyby za trzy lata pod warunkiem załamania 500 plus i 13 można by było tych ludzi sprawiedliwie osądzić , ale to też jest niemożliwe i pan dobrze o tym wie.

   Jaki sens w takim razie składania okupantowi takich zawiadomień .Nikt się tym tam nie zajmie będą mieli tam z tego trochę śmiechu i zabawy.To nie tylko tyczy się maseczek , ale każdego innego przypadku niewygodnemu partyjce PIS.

   Najważniejsza rzecz.Wina leży tylko po stronie Polaków i oni są odpowiedzialni za to co się dzieje teraz i nikt inny czyli my wszyscy.Jeżeli spojrzymy na siebie w lustrze to zobaczymy gęby ludzi bez żadnej moralności , hipokrytów , oszustów , złodziej i zwykłe kanalie , które się dały kupić 13 czy 14 i 500 plus i głosowały na PIS czy to do Jewrounii czy w wyborach na naszym podwórku bijąc brawo gdy PIS wygrał i uprawiając propagandę propisową całe lata ku chwale tej partyjki.Tacy właśnie jesteśmy większość z nas z nielicznymi wyjątkami jak portal WPS1 , Kmieciu i inni podobni ludzie już na wymarciu.

   Taka jest prawda o nas i to w końcu jasno trzeba sobie powiedzieć .Z jednej strony opluwanie prawdziwych Polaków, a z drugiej tolerowanie na portalach całymi latami hasbarytów jak nana , którzy od miesięcy robili dobrą robotę dla PIS i noszenia masek przy przy tym wylewając pomyje na Dariusza Kosiura bez żadnej reakcji niby to wielkich Polaków patriotów na portalu oczywiście nie tym.

   Nic nie jesteśmy warci jako naród wymieramy powoli truci śmieciowym żarciem propagandą TV Kurską w szczujni TV faceta jawiącego się jako wzór moralności po paru rozwodach.Liczba rozwodów w Polsce rośnie nagminnie rodziny się rozpadają, a młodzież coraz bardziej zepsuta nadużywa alkoholu i narkotytów , a ci bardziej wrażliwi juz nie mogąc tu żyć popełniają samobójstwa.W 2019 i 2020 roku wzrosła lawinowo liczba samobójstw wśród młodych ludzi, którzy mieli być kwiatem tego kraju.
   Tak czy owak jesteśmy na krawędzi czy wyjdziemy z tego nie wiem pojęcia nie mam.

   Szanowna młodzież domaga się od rządu zamknięcia szkół nie dlatego, że boją się korony , a dlatego , aby sobie codziennie oglądać Netfliksa z piwem przy boku.Znam trochę młodzieży rozmawiam z nią i jasno mi to w rozmowach mówili.

   Na koniec dobra wiadomość dla etatowców i nie tylko.Prezes na Nowogrodzkiej rozważa trzy dni bite wolnego dla gojów,aby zmniejszyć liczbę ludzi na cmentarzach i jak tak postanowi to będzie to wprowadzone po naradzie na Nowogrodzkiej , a goje jak cieszą się ,że prezes Kaczyński wicepremier da im trzy dni wonego za free.Cieszą się i jeszcze mu dupę wylizą wszak trzeba pooglądać Netfliksa.

   Jaka władza taki naród tylko mówić to prosto w oczy prawdę taka jaka ona jest na innym portalu to narażanie się na opluwanie i kasowanie moich postów bo wielce obraża się admina , któremu się mówi prawdę w oczy.
   To mało takich elementów było ,że rok dwa lata temu bili PIS brawo gdy próbował rozwalić sędziów ,a dziś te same cwaniaczki szukają u tych sędziów pomocy w sprawie masek a na napisanie im prawdy że tyle lat popierali PIS jedynie na co ich stać to napisać ” co było , a nie jest nie pisze się w rejestr ” , a potem wielkie zdzwienie bo polski naród słaby.

   Polubienie

 9. C O V I D -19 – to złoty ż y d o w s k i interes – można w biały dzień rabować ludzi, załamywać gospodarki krajowe i całą gospodarkę światową – bankrutować przedsiębiorstwa i wykupywać po cenie złomu, zniewolić ludzi – ograniczać ich prawa, zmuszać do posłuszeństwa, karać bez powodu, zmuszać do zakładać kagańce na twarz

  Nie ma żadnego zagrożenia wirusem – nie ma dowodów naukowych i medycznych, żeby takie zagrożenie istniało.

  A jednak z powodu rzekomego zagrożenia „epidemią wirusa” i dbałością o dobro ludzi i całej ludzkości wprowadza się TERROR NA MASOWĄ SKALĘ – w każdym kraju na świecie

  Wybuch epidemii został zaplanowany i scenariusz opracowany już 18 października 2019 na EVENT 201 w Nowym Jorku – już wtedy FUTURYŚCI wiedzieli, że w marcu 2020 wybuchnie epidemia na całym świecie. Dziwne, ze ten sam scenariusz obserwujemy w każdym państwie na całym świecie, – we wszystkich strefach klimatycznych, dla wszystkich ras.

  Ba, FUTURYŚCI z Fundacja Rockefellera wiedzieli o wybuchu pandemii w 2020 już w roku 2010. FUTURYŚCI również przewidywali nawrót złowrogiego wirusa na jesieni 2020 – już pod koniec wiosny 2020

  Jedyną instytucją, która mogła do tego doprowadzić – na skale globalną – jest Bank Światowy kontrolujący s y j o n i s t y c z n e elity władz we wszystkich krajach

  W Polsce, a także w niemal wszystkich krajach na świecie – łamane jest obowiązujące prawo
  Obostrzenia i zakazy, terror stosowany jest niezgodny z prawem.

  Do niezgodnych z prawem zakazów można się nie stosować, a nawet trzeba się przeciwstawić.

  Wszelkie rozporządzenia właz w Polsce są bezprawne – rozporządzenie nie jest Prawem

  Po masowych protestach w wielu krajach w Europie i Ameryce Północnej – w tle tych protestów -prawnicy biorą się za władze, które ten niebywałą sytuację spowodowały.

  ŁAMANIE PRAWA PRZEZ WŁADZE W POLSCE

  Władze w Polsce również nagminnie łamią obowiązujące prawo – KONSTYTUCJE, KODEKS KARNY, KODEKS CYWILNY, KODEKS WYKROCZEŃ, KODEKS POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO, Policja postępuje niezgodnie z USTAWA o POLICJI

  Poniżej wybór linków dotyczących praw obywatelskich, przepisów prawnych wokół wirusa i obostrzeń wprowadzanych przez władze w Polsce.

  Polubienie

 10. https://zjednoczeni.net/2020/09/23/nie-masz-obowiazku-zakrywac-ust-i-nosa/

  NIE MASZ OBOWIĄZKU ZAKRYWAĆ UST I NOSA
  Jeżeli tak jak my jesteście już zmęczeni nielegalnymi zakazami i nakazami i chcecie zakładać sprawy karne funkcjonariuszom i urzędnikom państwowym za wyłudzanie Waszych pieniędzy poprzez bezpodstawne nakładanie kar, mandatów i stosowanie bandyckiej przemocy przez policjantów, zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w tej zrzutce i wsparcia nas w zwalczaniu z totalnego autokratyczno-faszystowskiego reżimu, niekonstytucyjnego zamordyzmu którego metody w naszej ocenie są wzorowane na nazistowskim gestapo i komunistycznym NKWD z czasów Stalina.

  Nielegalne rozporządzenia nie mają żadnej mocy prawnej.

  Chcemy dzielić się z Wami wiedzą i zebrać środki na realizację wielu wolnościowych projektów, które brutalnie utemperują sadystyczne zapędy policji.

  Oprócz projektów oskarżania urzędników o poważne przestępstwa na bieżąco będziemy dostarczali Wam rozwiązania prawne na:

  • uniknięcie wystawienia nielegalnego mandatu i założenie sprawy karnej oprawcy z policji
  • skuteczne napisanie skargi na policjanta i założenie mu sprawy karnej
  • anulowanie nielegalnej kary z sanepidu poprzez m.innymi założenie szeregu spraw karnych urzędnikowi który się pod nią podpisał.

  Dla osób które zechcą nas wesprzeć w działaniach przewidujemy możliwość skorzystania z darmowej porady prawnej i materiałów szkoleniowych ze sposobami na policjantów, urzędników, mandaty, nakazy i zakazy. Dostałeś mandat za brak maski, zapraszamy do nas, oferujemy narzędzia prawne oraz usługi, do obrony przed represjami systemu.

  W skrócie, dostałeś mandat z sanepidu, to nie tłumacz się tylko przeczołgaj przez prokuraturę urzędnika, który go podpisał i postaw mu zarzut, za który grozi mu nawet 10 lat więzienia, połącz to w zbieg jeszcze kilku przestępstw i wyegzekwuj sprawiedliwość.

  Policjant chce wystawić mandat za brak kagańca, poinformuj go że działa w zamiarze popełnienia przestępstwa nielegalnego ukarania mandatem i wymuszenia podporządkowania się niekonstytucyjnym obostrzeniom, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 191 par. 1 w zb. z art. 231 par. 2 Kodeksu karnego, za co grozi już 10 lat pozbawienia wolności. Jak widzicie moi drodzy każdy urzędnik który przyłożył rękę do koronawirusowych opresji ma wiele na sumieniu. Przestańmy wykłócać się z policjantami tylko stawiajmy im zarzuty, grzecznie i merytorycznie.
  Ten kto nie walczy o swoje prawa, ten nie ma ich wcale.

  Polubienie

 11. Lekarze i naukowcy o COVID-19: Jesteśmy oszukiwani ! Wypowiedzi ponad 40 lekarzy i naukowców z całego świata

  https://zjednoczeni.net/2020/10/05/lekarze-i-naukowcy-o-covid-19-jestesmy-oszukiwani-wypowiedzi-ponad-40-lekarzy-i-naukowcow-z-calego-swiata/

  Zwalczanie nielegalnych nakazów i zakazów COVID-19
  https://zrzutka.pl/h266xv

  !!!!! POBIERZ PDF’y z ROZWIĄZANIAMI PRAWNYMI !!!

  Pisma Ogólne
  Karta Obywatela
  Obywatelska Kontrola Policjanta
  NIE PRZYJMUJ MANDATU
  !!! Zawiadomienie o przestępstwie Wymuszenia !!!
  —————————————————————-
  Pisma dotyczące szkół
  !!! Brak zgody na przetwarzanie danych dziecka !!!
  !!!! ZAKAZ ZNĘCANIA SIĘ NAD DZIEĆMI !!!!
  !!! ZAWIADOMIENIE O ZNĘCANIU SIĘ NAD DZIEĆMI !!!
  STOP PANDEMII FASZYZMU
  —————————————————————-
  Problemy z Policjantami
  Karta Policjanta
  !!! SKARGA NA POLICJANTA O PROPAGOWANIE FASZYZMU !!!
  !!! POLITYCZNE ZATRZYMANIE PRZEZ POLICJĘ !!!
  SKARGA NA ODMOWĘ UKARANIA COVIDIOTY
  SKARGA NA BEZPODSTAWNE ZATRZYMANIE
  —————————————————————-
  Problemy ze służbą zdrowia
  BRAK ZGODY NA TEST COVID-19
  !!! Zawiadomienia o odmowie udzielenia POMOCY MEDYCZNEJ !!!
  —————————————————————-
  Problemy z pracodawcą
  WYMUSZANIE ZAKRYWANIA UST I NOSA
  —————————————————————-
  Problemy ze sprzedawcą
  !!! ODMOWA SPRZEDAŻY TOWARU !!!
  —————————————————————-
  Problemy z SANEPID-em
  SANEPID – ODWOŁANIE OD KARY
  SANEPID – SKARGA DO SĄDU
  Zawiadomienie o przestępstwie SANEPID’u
  KWARANTANNA – ZASKARŻENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  —————————————————————-
  Dla sklepikarzy
  ROZWIĄZANIE PROBLEMU DLA SKLEPIKARZY

  Polubienie

 12. WZÓR DO NAŚLADOWANIA – pozew zbiorowy przeciw rządowi

  Znany prawnik konstytucyjny w Kanadzie Rocco Galati bierze do sądu rząd federalny i premiera Justina Trudeau, Therese Tam, John Tory– premier Ontario – władze prowincjonalne i municypalne, a także państwową telewizje CBC. To Pozew zbiorowy – kilku poszkodowanych restrykcjami rządowymi

  191 stronicowy pozew Rocco Galatiego przeciw władzą w Kanadzie wyjaśnia i uzasadnia, że obostrzenia nie mają podstaw medycznych i naukowych i są w rażącej sprzeczności z obowiązującym prawem – konstytucją Kanady – najwyższym aktem prawnym w państwie – wszystkie przepisy i prawa muszą być zgodne z konstytucją

  (Rocco Galati – jest tym prawnikiem, który wziął do sądu Bank of Canada za niespełnianie swych statutowych obowiązków – i sprawę wygrał)

  Rocco Galati’s lockdown lawsuit: Ezra Levant interviews constitutional lawyer suing Trudeau, Tam, John Tory and more!

  https://www.rebelnews.com/rocco_galatis_lockdown_lawsuit_ezra_levant_interviews_constitutional_lawyer_suing_trudeau_tam_john_tory_and_more

  Since the start of the pandemic, the world has gone mad with fear and panic, and anyone critical of the accepted narrative is silenced, discredited, and defamed — they become an “unperson.”
  But the current political climate hasn’t scared off constitutional lawyer Rocco Galati, who is suing the government for their pandemic panic.

  Many lawyers wouldn’t dare challenge the political powers that be, but Rocco is not your typical lawyer — he’s taken on unpopular cases before, and won!

  Rocco recently filed a 191-page lawsuit against multiple levels of government that have pushed the pandemic panic. In his lawsuit, he names Justin Trudeau, Theresa Tam, Doug Ford, John Tory, and a host of other federal, provincial and municipal government officials.

  The lawsuit seeks several official declarations from the courts that pandemic measures are neither scientific nor medically-based, that they are extreme, irrational, and unwarranted, and that they breach multiple sections of our Charter of Rights and Freedoms. (He’s also seeking damages from the CBC!)

  You can view the lawsuit

  Click to access vcc-statement-of-claim-2020-redacted.pdf

  Pozew sądowy – Statement of Claim – bardzo precyzyjnie definiuje naruszenie prawa przez rząd oraz bardzo precyzyjnie punktuje brak medycznego uzasadnienia na wprowadzenie restrykcji.

  Polubienie

 13. ryszard

  dwustopniowe szczepienia w praktyce przeprowadzono już dawno temu w US na dzikich mustangach obrócili to na depopulację i zyski,,traktują nas jak bezrozumne bydło

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.