Zwalczaj syjonistyczny, covidowy, światowy, totalitaryzm

 

Głos Polski z Toronto z 22.04.2020

 

 

 

Coraz częściej w polskich miastach można spotkać plakaty jak ten poniżej:

Zamość

 

Bywa, że i policjantów da się przekonać do przestrzegania prawa zapisanego w ustawach, a nie w rozporządzeniach uzurpatorskich i wasalnych wobec USA, Izraela i UE, rządów IIIŻydo-RP/Polin.

Może z czasem policja sama zacznie ścigać łamiącą prawo i wprowadzającą w błąd swoje siłowe służby rządzącą bandę. I nie tylko za terroryzowanie całego społeczeństwa fałszywą covidową pandemią, ale za celowe i świadome niszczenie polskiej gospodarki – materialnych podstaw bytu polskiego narodu. 

Dariusz Kosiur

21 Komentarzy

Filed under Polityka

21 responses to “Zwalczaj syjonistyczny, covidowy, światowy, totalitaryzm

 1. Piotr

  Według koszer mediów dane z dziś podane.Od 17 marca gliny ukarały mandatami 55 tysięcy ludzi w tym 30% nie przyjęło mandatów i sprawy skierowano do sądów.Pozostali mandaty przyjęli.Dane z portali internetowych i TV.

  Polubienie

 2. markglogg

  Znaj proporcje Mocium Panie,

  Np. w Polsce od marca aż do polowy września br. średnia dzienna ilość zachorowań na ten COVID-19 wynosiła zaledwie 300-500 przypadków i ok. 12 zgonów/dzień nim wywolanych (jedna za najniższych średnich, obok Słowacji, w Europie). I wtedy, gdy w kwietniu br. minister Szumowski nie tylko nakazał nosić maski ale i zamknąć miejskie parki, to i ja sie „wkurzyłem” dołączając się do „Listu otwartego do prezydentów SK i PL” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/05/06/list-otwarty-do-prezydentow-slowacji-oraz-polski-w-sprawie-odzyskania-swobody/

  Ale od końca września br. sytuacja chorobowa – zarówno w Polsce jak i na Słowacji, nie mówiąc już o Czechach – GWAŁTOWNIE SIĘ POGORSZYŁA, mamy dziennie ponad 5 TYSIĘCY nowych zachorowań i około 100 zgonów dziennie z tym COVIDEM związanych. W tej sytuacji „chińsko-azjatycka” metoda noszenia maseczek w większych skupiskach ludzkich jest jak najbardziej wskazana.

  Bo jak odmówimy, aktualnie, tego robienia, to doprowadzimy do sytuacji podobnej do tej w IZRAELU od końca SIERPNIA br. aż do prawie dzisiaj przybywało im średnio od 3 do ponad 5 TYSIECY CHORYCH. A to głównie wskutek tego, że ORTODOKSYJNI SYJONIŚCI masek nie założą. I w rezultacie mają od tego czasu ich mini-kraj SZCZELNIE ZAMKNIĘTY, nie wolno im się oddalać więcej niż 1 km od domu (to akurat im się podoba, jako że w szabat nie wolno im się oddalać więcej niż na 500 kroków od ich „domowego więzienia”).

  Ten, potępiany przez autora „syjonistyczny-covidowy-swiatowy-totalitaryzm” bardzo wyraźnie doprowadził do tego, że najbardziej W DUPĘ dostają stłoczeni w IZRAELU SYJONISCI: wg. statystyk WHO/OMS (za wyjątkiem SUPER BOGATYCH emiratów) najbardziej doświadczony tą chorobą jest właśnie IZRAEL (ok. 3,3% ludności już odchorowało lub choruje), dopiero za nim plasuje sie „PAN ZSYJONIZOWANEGO ŚWIATA”, czyli USA z 2,5% i Polska z nikłym, jak dotąd wynikiem 0,46%.

  I ten pomysł obecnie z Z BEZMYŚLNYM ZWALCZANIEM CAŁEJ TEJ MASKARADY logicznie musi doprowadzić do tego, ze we wciąż mającej dużo wolnej przestrzeni Polsce zostaniemy SKUTECZNIE pozamykani tak jak ci żydzi w Izraelu lub polska Polonia w Nowym Jorku.

  Polubienie

  • @ markglogg

   „Ale od końca września br. sytuacja chorobowa – zarówno w Polsce jak i na Słowacji, nie mówiąc już o Czechach – GWAŁTOWNIE SIĘ POGORSZYŁA, mamy dziennie ponad 5 TYSIĘCY nowych zachorowań i około 100 zgonów dziennie z tym COVIDEM związanych.”
   ______________________

   Panie Marku,
   powyższe dane pochodzą z powszechnych żydo-mediów oraz od władz IIIŻydo-RP/Polin. Jeśli mamy ufać tym enuncjacjom, to także powinniśmy uwierzyć we wcześniejsze ich przekazy, np.:
   – że, terapia szokowa Balcerowicza to wielki sukces transformacji od „katastrofalnych rządów okresu PRL” (określenie b.premiera, J.Buzka) do wspaniałego kapitalizmu „niewidzialnej ręki wolnego rynku”,
   – że, 30-letni okres IIIRP to pasmo wspaniałych sukcesów wszechstronnego, niespotykanego w dziejach, rozwoju Polski,
   – że, na drodze walki z ociepleniem klimatu, dbałości o środowisko naturalne człowieka, zmierzając do osiągania zachodnich standardów idziemy we właściwym kierunku likwidując przemysł, energetykę węglową, rolnictwo i nadmierną populację – udało się zahamować przyrost naturalny, itd., itp.

   Jeśli jednak powyższe uznamy za kłamstwa i działanie na szkodę narodu i państwa, to czy możemy założyć, że rządząca od 30 lat w IIIRP banda, wprowadzając covidowe restrykcje i propagując covidowy terroryzm żydo-medialny, robi to z dbałości o zdrowotność i dobrobyt społeczny – ?

   Polubione przez 1 osoba

   • markglogg

    Po prostu, jak wróciłem 17 września z jednotygodniowych „wczasów” w Genewie (gdzie chodząc po ulicy, podobnie jak przed miesiącem w Polsce, maski nie trzeba było nosić, ale w autobusach i wchodząc do restauracji trzeba ją było założyć) to się okazało, że mam za ścianą w mym domku w Zakopanem „kowidujacego” (już wyzdrowiał) młodego lekarza z zakopiańskiego Szpitala, gdzie prawie cały oddział „interny” był chory, 10 pacjentów, 13 pielęgniarek i 4 lekarzy.
    A gdy, z prawie 3 tygodniową zwłoką, Ministerstwo przyznało mi te tabletki Imbruvica na mego chłoniaka, to się okazało, że oddział chłoniakowy w krakowskim Instytucie Onkologii jest zamknięty, bo aż 4 lekarzy jest chorych. Może jutro uda mi się je dostać. A dane z Czech, gdzie ‚kowid’ atakuje obecnie 5x częściej niż Polsce, ne wydają się być przesadzone.

    Polubienie

   • czyta sie tu! i tam! na forach „patriotycznych” ale …..ani słowa ! mru mru ! cisza !! o ….OBECNYM I DLUGOTRWAJACYM LUDOBOJSTWIE!!!! ,SCYTOW,ARJOW.TARTAROW..!(obecnie nazywanych Slowianami) o haplogrupie krwi R1A .Jedynie Artur Lalak, Pol lechicki , i Dziad Wszewied!!! I Grzegorz Skwarek mowa ze … od 200 lat nie bylo żadnych wojen tak zwanych akademicko”NARODOWYCH ” bo de fakto byly to i sa nadal!! to wojny ,rewolucję ,czystki …ETNICZNE.!..GENETYCZNE ! To holokaust BIALEJ RASY!!!! odbywa nadal !!!.Czy ktos czytał? ,slyszal ? widział? aby został zamordowany jakis Semita?? o yahwistach nawet nie wpomne:) bo nieslyszalem,nie czytałem aby nawet włos z pejsów został stracony. Sa mordowani czesto , Ruscy ambasadorowie ,(w Turcji ,kilku w Afryce i Ameryce attaché wojskowi ,dyplomaci .Biali Słowianie we Francji(zolte kamizelki) sa kaleczeni ,bici i kopani .w calej UE szczepionki sa sila wstrzykiwane TYLKO I WYLACZNIE …BIALEJ CHRYSTOWIERSKIEJ 🙂 RASIE!! nawet woda pitna jest inna dla kolorowych ! a inna dla Białych chrystowiercow ( z Atrazine Sulfate) ten „uzdatniacz”:) do wody sprawia ze u białych rodzą sie obojnaki , następuje feminizacja! A z mega koszermediów i Ambony tego sie nie dowiesz!!

    Polubienie

  • @ markglogg

   „Ten, potępiany przez autora „syjonistyczny-covidowy-swiatowy-totalitaryzm” bardzo wyraźnie doprowadził do tego, że najbardziej W DUPĘ dostają stłoczeni w IZRAELU SYJONISCI”
   ___________________________

   Może nie tyle syjoniści w Izraelu dostają w d…, co zwykli, przeciętni Żydzi – i jak to zwykle zresztą bywa. I o tym pisałem także:
   Syjonistyczna mafia Żydomhttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/09/06/syjonistyczna-mafia-zydom/


   Tysiące ludzi protestowało w Jerozolimie i Izraelu przeciwko ponownie wprowadzonym obostrzeniom związanym z pandemią koronawirusa oraz przeciwko korupcji władzy.
   Protesty trwają od kilkunastu tygodni.
   _____________________________________________

   Warto jednak wiedzieć, że:
   Zaostrzenia maseczkowe dyktują Żydzi z Wall Streethttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/08/05/zaostrzenia-maseczkowe-dyktuja-zydzi-z-wall-street/

   Polubione przez 1 osoba

 3. Koronawirus w Niemczech
  Kanclerz Merkel: Zostańcie w domach
  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-w-niemczech-kanclerz-merkel-zostancie-w-domach-z,nId,4798907

  Kanclerz Merkel jest nie tylko szczęśliwą posiadaczką medalu żydowskiej loży B’nai B’rith, ale została także uhonorowana nagrodą Kongresu Europejskich Żydów, 2008r.

  Czy tak wielce docenionej przez światowe Żydostwo przywódczyni niemieckiego narodu ktokolwiek odważy się odmówić zaufania?

  Polubione przez 1 osoba

 4. markglogg

  Ups, ja ‚wylecialem’ do Szwajcarii 17 września, a wrócilem 24. Lotniska – zwlaszcza to w Genewie – prawie puste, zamknięte sklepy, przedodlotową kawę o godz. 6 wieczór udało nam się „zdalnie” kupić we właśnie zamykanym McDonaldzie.

  A małokosztowny reżim ‚maseczkowy” to dyktują nam CHIŃCZYKI czyli Azjaci – bo po prostu SYJONIŚCI na tej prostej metodzie unikania zakażeń się nie znają – patrz ortodoksi w Izraelu (marzą im się jakieś szczepienia, na których będzie można zarobić) co dokładnie widać chociażby w Polsce.

  Polubienie

 5. paziem

  Drogi Marku,

  nie wiem co jest powodem głoszonych przez ciebie poglądów na nieodzowne noszenie maseczek, jako rzekomo najskuteczniejszy sposób zwalczania tzw. ” pandemii”, ale nic tu w tej teorii, ani metodzie przeciwdziałania, nie trzyma się kupy.

  1. Jeżeli ów wirus jest tak ” wyjątkowo zabójczy”, to czemu pojawił się tak powszechnie i dotarł do niemal wszystkich zakątków świata? Tylko nie mów mi, że to wynika z niezwykłej mobilności współczesnych ludzi, gdyż właśnie tę moblilność ograniczono globalnie pod pretekstem ” zarazy”
  2. Czemu nie dopuszcza się do publicznych debat środowisk naukowych i praktyków medycznych ( przedstawiających zarówno dane kliniczne, jak statystyczne), którzy oceniliby fenomen owego ” wirusa” jego rzeczywistą naturę i ” wyjątkową zjadliwoość”? Czemu już nie administracyjnie, ale wręcz totalitarnie zamyka się wszelką otwartą dyskusję oraz konfrontację tez naukowych i wyników klinicznych?
  3. Zbieżność zjawiska tzw. ” pandemii” oraz jej rzekomego źródła w chińskim Wuhan z eskalującą konfrontacją żydo-anglosaka, nie z Chinami, ale z chińskim kierownictwem, Xi Jinpinga, zorientowanym na suwerenną pozycję Chin i nie poddawanie się światowej lichwie, jest ewidentna i nie jest na pewno przypadkowa. Metody walki Chińczyków z tzw. wirusem są moim zdaniem jedynie taktyką, która działa wg. wschodnich sztuk walki, tzn. „chcesz zwyciężyć, to udawaj uległość i wykorzystuj siłę i metody walki wroga” ( a dodatkowo nie bez znaczenia jest, że histeria maseczkowa, to także okazja do zrobienia dobrego biznesu dla chińskich producentów maseczek i innych towarzyszących akcesoriów i środków medycznych)
  4. Koncepcja zwalczania epidemii polegająca na tym , że izolujemy ludzi zdrowych i traktujemy ich jak chorych oraz unieruchamianie całego życia społeczno-gospodarczego już w pierwszej ocenie logicznej ( bo nie mówię już o dogłębnych analizach politologiczno- psychologiczno-biznesowych) jest nie tylko nie do utrzymania, ale wyraźnie posiada charakter pozamedyczny i zdecydowanie socjotechniczny i kryminalno-spekulacyjno-gospodarczy.
  5. Złamanie wszelkich zasad prawnych, jakimi posługują się ” pandemiści” oraz nieskończona ilość przykładów kłamstw i manipulacji medialnych, jasno wskauzje na źródła i cele globalnej akcji pod hasłem ” Covid -19″

  Polubienie

 6. Polubienie

  • Piotr

   Kwestią czasu jak go obrzezany biskup doprowadzi go do pionu , a kilka dni temu polski biskup w końcu odwołany i pzreniesiony na sowitą emeryturkę za krycie pedofilów czyli kawałków gówna w sukienkach po tylu prośbach ludzi przez władcę Watykanu.Tyle dobrego w tym szambie.

   Polubienie

 7. markglogg

  Odnośnie pkt. 4. Koncepcja zwalczania epidemii polegająca na tym , że izolujemy ludzi zdrowych i traktujemy ich jak chorych oraz unieruchamianie całego życia społeczno-gospodarczego już w pierwszej ocenie logicznej ( bo nie mówię już o dogłębnych analizach politologiczno- psychologiczno-biznesowych) jest nie tylko nie do utrzymania,

  To właśnie o tym pisałem na początku maja br. Przypominam: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/05/06/list-otwarty-do-prezydentow-slowacji-oraz-polski-w-sprawie-odzyskania-swobody/

  Było to pół roku temu. Wtedy to nie wzbudziło powszechnego protestu. Ale obecnie, gdy pomimo kilkunastokrotnie większej codziennej ilości zakażeń, wprowadzone ograniczenia są KILKUKROTNIE SŁABSZE niż te z 15 marca br. (restauracje (do godz. 21) i hotele pozostają otwarte, większość granic nie pozamykano, na basen sportowy da się wejść jeśli znajomy lekarz wystawi zaświadczenie, ze to dla rehabilitacji stawu kolanowego, lasy i parki pozostają otwarte, sportowcom wolno ćwiczyć, itd.), to nagle wystąpiły gigantyczne manifestacje, że z tym COVID to kompletna lipa, zaplanowane ludobójstwo szczepionkowe, a maseczki się zakłada zdrowym aby się pochorowali. Toż to KOMPLETNA BUJDA i za jej rozpowszechnianie obywatele, w swej masie, zapłacą swym zdrowiem.

  (Ten wyzdrowiały lekarz ‚kowidowiec” mieszkający u mnie w Z-nem mi mówił, że by manipulować respiratorami, pielęgniarki podchodzą obecnie tylko w maskach i się nie zarażają, poprzednio obowiązkowe „kosmiczne skafandry” to była przesada – podobnie jak nagłe „zamknięcie”, w marcu br., prawie całej Europy. W Chinach w styczniu lutym br. pozamykano tylko Wielkie Miasta, ok. 100 mln mieszkańców na 1.5 miliarda ludzi, wyraźnie się nie przejmujących tym, że to będzie „ludobójstwo”. Nb. W trzech kwartałach br. Chiny zwiększyły swe moce (nad)produkcyjne o 1,5 % – podczas gdy „reszta świata” je zmniejszyła of kilku do kilkudziesięciu procent – A I TAK WSZYSTKIEGO MAMY ZA DUŻO, co jest przyczyną PANDEMII chorób cywilizacyjnych, na które zgony zostały wyraźnie wyhamowane w okresie „lockdownu”.

  Polubienie

 8. markglogg

  No i mamy NARÓD ZDZIECINNIAŁYCH GŁUPOLI

  to nawet jest CAŁKIEM ZABAWNE – tak jak te masowe demonstracje w Mińsku, o tym samym podłożu duchowym (na złość mamie odmrożę sobie uszy)

  Polubienie

 9. Jurek

  Z fejsbuka:

  Nadal teorie spiskowe? Czy czas przejrzeć na oczy…
  E-mail od anonimowego członka Liberalnej Partii Kanady:
  Chcę przekazać Państwu bardzo ważne informacje. Jestem członkiem komisji w ramach Liberalnej Partii Kanady. Zasiadam w kilku grupach komisji, ale informacje, które przekazuję, pochodzą z komitetu planowania strategicznego (kierowanego przez PMO (Kancelarię Premiera)).
  Muszę zacząć od tego, że nie jestem szczęśliwy, robiąc to, ale muszę. Jako Kanadyjczyk, a co ważniejsze jako rodzic, który chce lepszej przyszłości nie tylko dla moich dzieci, ale także dla innych dzieci. Innym powodem, dla którego to robię, jest fakt, że około 30% członków komisji nie jest zadowolonych z kierunku, w jakim będzie to miało miejsce w Kanadzie, ale nasze opinie zostały zignorowane i planują iść naprzód w kierunku swoich celów. Jasno dali również do zrozumienia, że nic nie powstrzyma planowanych wyników.
  Mapa drogowa i cel zostały określone przez PMO i są następujące:
  • Faza wtórnych ograniczeń blokady na zasadzie stopniowej, począwszy od głównych obszarów metropolitalnych i rozszerzenie na zewnątrz. Czas realizacji do listopada 2020 r. .
  • Przyspieszone nabycie (lub budowa) obiektów iziolacji w każdej prowincji i terytorium. Czas realizacji do grudnia 2020 r. .
  • Codzienne nowe przypadki COVID-19 będą rosnąć poza możliwości badania, w tym wzrost zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. Czas realizacji do końca listopada 2020 r. .
  • Kompletna i całkowita blokada wtórna (znacznie surowsza niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy ograniczen). Czas realizacji do końca grudnia 2020 r. – początek stycznia 2021 r.
  • Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych, który ma zostać przekształcony w powszechny program dochodu podstawowego. Oczekuje się, że do I kwartału 2021 r.
  • Przewidywana mutacja COVID-19 i/lub współzakażenie wirusem wtórnym (zwanym COVID-21) prowadzi do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażeń. Czas realizacji do lutego 2021 r.
  • Codziennie nowe przypadki hospitalizacji COVID-21 oraz zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek opieki medycznej. Przewidywany kwartał – II kwartał 2021 r.
  • Wprowadzone zostaną rozszerzone ograniczenia blokady (określane jako trzecia blokada). Wprowadzone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i między miastami). Przewidywany II kwartał 2021 r.
  • Przejście osób fizycznych do powszechnego programu dochodu podstawowego. Oczekuje się, że w połowie II kwartału 2021 r.
  • Przewidywane upadki łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Spodziewane pod koniec II kwartału 2021 r.
  • Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych, jak również wszystkich głównych dróg w celu ustanowienia punktów kontrolnych podróży. Ogranicz podrozowania i przemieszczania. Zapewnienie wsparcia logistycznego dla tego obszaru. Oczekuje się, że do III kwartału 2021 r.
  Wraz z tym projektem Komitet Planowania Strategicznego został poproszony o zaprojektowanie skutecznego sposobu przejścia Kanadyjczyków do spełnienia bezprecedensowego przedsięwzięcia gospodarczego. Taki, który zmieniłby oblicze Kanady i na zawsze zmieniłby życie Kanadyjczyków. Powiedziano nam, że w celu zrównoważenia tego, co było w istocie załamaniem gospodarczym na skalę międzynarodową, rząd federalny zamierza zaoferować Kanadyjczykom całkowitą redukcję zadłużenia.
  Mianowicie, rząd federalny zaoferuje wyeliminowanie wszystkich długów osobistych (kredytów hipotecznych, pożyczek, kart kredytowych itp.), a finansowanie zostanie zapewnione przez MFW w ramach tego, co stanie się znane jako program World Debt Reset czyli Swiatowe Anulowanie Dlugu. W zamian za przyjęcie tego całkowitego umorzenia długu osoba straci własność wszelkich aktywów i wlasnosci na zawsze. Osoba musiałaby również zgodzić się na udział w COVID-19 i COVID-21 harmonogramie szczepień, które zapewniłyby osobie nieograniczone podróżowanie i nieograniczone życie nawet w pełnej blokadzie (poprzez wykorzystanie identyfikacji zdjęć, o których mowa w Kanadyjskim Certyfikacie Zdrowia).
  Członkowie komitetu zapytali, kto stanie się właścicielem utraconych aktywów i wlasnosci prywatnej w tym scenariuszu i co się stanie z kredytodawcami lub instytucjami finansowymi, po prostu powiedziano nam, „Program World Debt Reset (Swiatowe Anulowanie Dlugu) zajmie się wszystkimi szczegółami”. Kilku członków komisji również pytalo, co się stanie z osobami, jeśli odmówili udziału w programie World Debt Reset (Swiatowego Anulowania Dlugu), lub Certyfikatu Zdrowia, lub harmonogramu szczepien i odpowiedź była bardzo niepokojąca. Zasadniczo powiedziano nam, że naszym obowiązkiem jest upewnienie się, że wymyśliliśmy plan, aby zapewnić, że nigdy się tak nie stanie. Powiedziano nam, że jest to w interesie osób aby partycyowac. Kiedy kilku członków komisji naciskało nieustannie, aby uzyskać odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówia, najpierw będą żyć pod ograniczeniami blokady na czas nieokreślony. I że w krótkim okresie czasu, kiedy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówili udziału będą uważani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do obiektów izolacji, czyli internowani. Po przybyciu do tych obiektów otrzymają dwie opcje: uczestniczyc programie umorzenia długów po czym zostaną uwolnieni lub pozostaną na czas nieokreślony w ośrodku izolacji w ramach klasyfikacji poważnego zagrożenia dla zdrowia publicznego wlacznie z zaprzepaszczeniem wszystkich swoich aktyw i wlasnosci.
  Jak możecie sobie wyobrazić po wysłuchaniu tego wszystkiego, przerodziło się to w dość gorącą dyskusję i eskalowało poza wszystko, czego kiedykolwiek byłem świadkiem. W końcu Kancelarie Premiera sugerowało, że cały program będzie posuwał się naprzód bez względu na to, kto się z nim zgadza, czy nie. Że to nie tylko Kanada, ale w rzeczywistości wszystkie narody będą miały podobne plany i programy. Że musimy wykorzystać sytuacje, ktora nam sie nadarzyla, aby promować zmiany na większą skalę dla poprawy wszystkich. Członkowie, którzy byli przeciwni i ci, którzy poruszali kluczowe kwestie, które wynikałyby z takiej strategii, zostali całkowicie zignorowani. Nasze opinie i obawy zostały zignorowane.
  Wiem tylko, że mi się to nie podoba i myślę, że to miejsce Kanadyjczyków w mrocznej przyszłości.

  do tego link

  ps. Jeśli spełni się jesień i zima, wiecie co macie robić.

  Polubienie

 10. 451° Fahrenheit

  Życie dogania literacką fikcję.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.