Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.3

Reżim IIIŻydo-RP/Polin będzie bronił fałszywej pandemii jak Częstochowy.

 

I nie ma się co dziwić, wszak reżim kieruje się syjonistyczną retoryką jaka już oficjalnie pojawiała się w powszechnych żydo-mediach w 2011r. Poniższe stwierdzenie wypowiedział publicznie, w żydowskiej rozgłośni Tok FM niejaki M.Lizut, żydowski żurnalista:

Wolno zabijać w obronie własnych zdobyczy i interesów” .

 

Dzisiejsi demokraci przyszłej IIIŻydo-RP/Polin zaczynali w 1989r. w Magdalence tak:

A tak kontynuują swoją misję dzisiaj:

 

Zatem nie zaskakuje takie a nie inne wykorzystanie służb siłowych do obrony fałszywej pandemii narzuconej światu przez światowy syjonizm budujący NWO również przy wsparciu żydo-katolickiego Kościoła. Okazuje się także – niejako przy okazji, że reżim IIIŻydo-RP/Polin nie jest już tylko reżimem syjonistycznym, jest reżimem syjono-faszystowskim.

 

 

Warto porównać bardzo powściągliwe zachowanie policji podczas protestów proaborcyjnych zorganizowanych przez środowiska żydowskie z tym, co ujawnia powyższy film na pokojowej manifestacji antycovid.

Tu dwa filmy zablokowane przez prewencyjną cenzurę YT (kliknij w obrazek pod linkiem): https://www.icloud.com/photos/#03DQZRUY8j8qzGjPcfDJMtj5A

Refleksja jest smutna, ponieważ 30 lat żydowskiego, syjonistycznego reżimu, 30 lat rozkradania i niszczenia majątku produkcyjnego, banków, rolnictwa, handlu, ochrony zdrowia, demografii, kultury, oświaty, etc., nie nauczyło Polaków, że najwyższy czas zacząć się organizować i podjąć trud likwidacji żydowskiego reżimu i żydowskiego kapitalizmu popieranych przez żydo-katolicki Kościół negujący socjalne funkcje państwa na rzecz chrześcijańskiego miłosierdzia (encyklika św. JPII „Centesimus annus”).

Dariusz Kosiur

PS

Dzisiaj, 6.11.2020r., żydowskie władze stolicy nie dały pozwolenia na Marsz Niepodległości w dniu 11 listopada.

„W związku z negatywną opinią sanepidu, nie wyrażam zgody na organizację 11 listopada zgłoszonego Marszu Niepodległości” – napisał na Twitterze prezydent Warszawy, R.Trzaskowski.

 

Jednak organizowane przez środowiska żydowskie proaborcyjne protesty tzw. Strajku Kobiet będą mogły się odbywać bez zakłóceń i pod ochroną policji. Żurnaliści żydowskiej medialnej gadzinówka Tok FM oczekują intensyfikacji tych protestów. Może nie wszyscy zdążyli się zorientować, że protesty te są wspólną inicjatywą rządzących PiS-dzielców i opozycyjnych PO-paprańców i że celem zasadniczym tych protestów było zagłuszenie narastających w całym kraju manifestacji przeciw syjonistycznej propagandzie fałszywej pandemii i niebezpiecznych konsekwencji jej zwalczania przez żydowski reżim IIIRP – konsekwencji zdrowotnych i gospodarczych dla polskiego społeczeństwa. Cel ten został osiągnięty.

___________________________________________

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.1

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.2

___________________________________________

27 Komentarzy

Filed under Polityka

27 responses to “Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.3

 1. nina

  ——— Wojna .

  Polubienie

  • paziem

   Byłbym ostrożny z rozpowszechnianiem takich niepotwierdzonych informacji.

   W związku z dużym prawdopodobieństwem chaosu wewnętrnego w USA w związku z walką ” izolacjonistów” ) Trump) z „globalistami” (Biden) wszystko jest możliwe. Uwikłanie się światowego żandarma (USA) na usługach syjonistycznej mafii w konflikt wewnętrzny stwarza okazję do różnych ruchów w regionach newralgicznych ( Europa Śr.-Wsch., Bliski Wschód, Kaukaz i Azja Środkowa, Daleki Wschód-Hongkong).

   Faktem jest także polityczne inspirowanie i finansowe duże wsparcie ( 1,5 mld euro lub funtów, to jeszcze ustalę ?) ze strony Wlk.Brytanii dla Turcji, którą brytyjczycy popychają do konfrontacji z Rosją. Stąd popieranie przez Wlk.Brytanię koncepcji Wielkiego Turanu (Turcja, część Bliskiego Wschodu, basen M.Czarnego, Azerbejdżan, Kirgizja, a nawet Kazachstan i…Mongolia)

   Z tego co pewne, to fakt, że 27.10.2020 r. odbyło się posiedzenia kolegium ministrów obrony Białorusi i Rosji ( patrz.:https://belarus24.by/news/politics/minoborony-rossii-i-belarusi-proveli-sovmestnoe-zasedanie/ ,https://rg.ru/2020/10/28/eksperty-obsudili-ucheniia-zapad-2021.html), którego m.in. efektem jest decyzja o przeprowadzeniu na terenie Białorusi wspólnych ćwiczeń Zapad – 2021 (Zachód-2021 )

   Polubione przez 1 osoba

 2. andrzej

  Kiedy hucpa wyborcza w USraju zaczyna się rozkręcać na dobre, jako teatr dla naiwnych, zidiociałych gojów … Izrael przystępuje do dalszej dewastacji dorobku Palestyńczyków.

  Izraelskie wojsko burzy palestyńskie domy.

  Izraelskie buldożery wojskowe zburzyły we wtorek 11 domów w północno-wschodniej części okupowanego Zachodniego Brzegu z powodu „braku pozwoleń na budowę”.

  W pierwszej połowie 2020 roku, Izrael zburzył 313 palestyńskich domów na Zachodnim Brzegu i we Wschodniej Jerozolimie, podała palestyńska Komisja ds. Kolonizacji i Oporu Przy Murze. Komisja ujawniła, że 64 procent wyburzeń miało miejsce we Wschodniej Jerozolimie, Nablusie i Hebronie.

  Więcej na:

  https://www.goniec.net/2020/11/04/izraelskie-wojsko-burzy-palestynskie-domy/

  Nóż sam się w kieszeni otwiera … .

  Polubienie

 3. Edward.


  Lekarze juz nie zasluguja na okreslenie prostytutka czy qurwa……………..

  Polubione przez 1 osoba

  • andrzej

   Z tego są tylko dwa wyjścia:
   Pierwsze to powtórka na naszej ziemi sytuacji z terytorium Palestyny, czyli okupacja z krwawo rozbijanymi lokalnie buntami aż do skończenia narodu polskiego.
   Drugie to niezwłoczne oddolne organizowanie się, przejście do podziemia i zmasowany fizyczny opór.
   Polacy niech sobie wybierają, póki jeszcze mają jakieś szanse powodzenia, bo im dłużej będą zwlekać, to tym gorzej dla nich.
   Chodzenie po ulicach i darcie mordy lub biadolenie przy komputerze, to można o kant dupy potłuc.

   Polubienie

 4. Kojak

  To nie sa syjonistyczni bandyci ! To sa syjonistyczni zbrodniarze ! W Polsce istnieja szwadrony smireci zloznne z zawodowych syjonistycznych mordercow wywodzacych sie z ich sluzb specjalnych ! Symbolem zydowskich mordow jest zamordownie przez nich Sp. Andrzeja Leppera ! Tylko czlowiek z uszkodzonym mozgiem moze wierzyc w zydohitlerowska propagande ze Sp Lepper sie powiesil ! To z samo dotyczy zamordowania przez zydowskich zbrodniarzy gen Petelickiego tez rzekomo popelnil sambojstwo wedlug propagandy zwyrodniaych zydowskich pismakow Takch smierci od ktorych smeirdzi mordem bylo co najmneij 100 ! ! ! Syjonistyczni kryminalisci i bandyci z tzw prokuratur kazdy mord z predekoscia dzwieku tuszuja

  Polubione przez 1 osoba

 5. Bili de kid

  Trochę obok tematu, program na kanale Żyda Sołowiowa, prowadzi jakiś inny Żyd. Całość poświęcona Polsce, jeden z gości to Mateusz Piskorski.

  Warto posłuchać, żeby przekonać się jak rosyjskojęzyczni Żydzi ustawiają tam narracje wobec Polski.

  Polubienie

  • paziem

   To jest ulubiony styl publicystycznych programóm Sołowiowa. Straszyć „polskim imperializmem” i polskim nacjonalizmem i zamilczać wpływ czynnika żydowskiego na relacje polityczne w Europie post radzieckiej. Żydzi nie tylko chcą skłócić narody słowiańskie, ale w panice chcą odwrócić od siebie gniew Słowian z powodu grabieży państw słowiańskich i niszczenia narodów słowiańskich przez pasożytującą żydowską oligarchię.

   Polubione przez 2 ludzi

 6. Pimpuś

  Ludzie przestańcie popychać pierdoły o dążeniu jakiś tam środowisk do założenia NWO !!!!!!!! bo wpisujecie się w poczet UŻYTECZNYCH IDIOTÓW !!!! NWO istnieje od kilku tysięcy lat i Nasze życie zależy od grupy tych istot czy się Wam to podoba czy nie. Pierwszy lepszy przykład z brzegu to upadek Słowiańszczyzny na rzecz kościoła Rzymskokatolickiego, następny upadek Bizancjum na rzecz islamu następny podbicie i mordy ludności w Ameryce północnej i południowej następny doprowadzenie do I wojny światowej i II wojny światowej i tak dalej i tak dalej przykładów można mnożyć bez liku na które NIE MA WYTŁUMACZENIA DLACZEGO DO TYCH TRAGICZNYCH ZDARZEŃ DOSZŁO ! Stworzenie NWO w strukturze o jakiej PIERDOLICIE w swoich mdłych inteligenckich pogawędkach i bredzeniach doprowadziło by do uświadomienia sobie CAŁEJ RASY ludzkiej, że są NIEWOLNIKAMI i skierowaniu całej swojej nienawiści do ciemiężycieli i próby wyzwolenia się z pod tego jarzma. Do TOTALNEJ WOJNY BOGÓW Z LUDŹMI !!!!!! które to wojny już miały miejsce na ziemi i których Ci co Nas ciemiężą nie życzą sobie. NWO istnieje i nie jest z pewnością na etapie podbijania i podporządkowywania sobie jakiś tam regionów świata !!!!!!!!!! NWO jest i doskonale funkcjonuje !

  Polubienie

 7. Jonas

  Apokalipsa lub się poddać szatanowi i tak wielu mu służy.
  Sami winni a szuka się innych winnych. Mało zdrad Judaszy Targowicy donosicieli faryzeuszy, po Szwedów krzyżaków prusaków kolaboranci dla obcych korzyść dająca a to się bijemy klocimy w wolności, a jak się pojawia wróg, nie wiedzą co robić. A brat brata wiąże i wrzuca do Wisły, gdzie tacy sa ,albo Stanisław Poniatowski sprzedaje duży kraj i znika Polska z mapy bez wystrzału?; Gdzie byli prymas, wojskowi, dopiero Kościuszko
  Zadziałał i walczył o wolność Ameryki a dziś to się rozpada.
  Odwróć sie tyłem do zła, nawróc rodzinę .
  Jonas

  Polubienie

 8. To są „zakupy” PIS-a i Ministerstwa Finansów 3-erpe z prywatnego żydo-banku FED – zakupy papierów nominowane w dolarach usa za okres od lipca 2019 do lipca 2020.W sumie ponad 480 000 000 000 usd.

  Prócz tej operacji wyżej ,MF wykonywało machinacje w od maja 2016 do maja 2017 na podobną kwotę 500 mld usd.

  Poniżej zestawienie i link do strony FED.

  MAJOR FOREIGN HOLDERS OF TREASURY SECURITIES
  (in billions of dollars)
  HOLDINGS 1/ AT END OF PERIOD
  Poland

  lipiec 2019 42.5 mld usd
  39.7 mld usd
  38.0 mld usd
  34.4 mld usd
  35.6 mld usd
  38.8 mld usd
  37.7 mld usd
  38.8 mld usd
  38.5 mld usd
  35.7 mld usd
  36.8 mld usd
  38.8 mld usd
  lipiec 2020 28.8 mld usd
  Razem: 480 000 100 000 usd-480.1 mld usd

  https://ticdata.treasury.gov/Publish/mfh.txt

  Polubienie

 9. Pandemiczne jaja jak berety – IIIŻydo-RP/Polin to cyrk na coraz wyższym poziomie

  Tegoroczny maturzysta, Michał Rogalski, stworzył bazę danych o ilości zachorowań na covid-19 w IIIŻydo-RP/Polin – rządzące łajzy nawet nie pomyślały o stworzeniu takiej bazy danych dla uwiarygodnienia swojej fałszywej pandemii.
  Dziewiętnastoletni Rogalski udostępnia te dane na Twitterze. „Naukowcy” Uniwersytetu Warszawskiego na podstawie informacji dziewiętnastolatka opracowali prognozy pokazujące jak może rosnąć fala zachorowań w wyniku trwających protestów.
  I z takich danych korzysta premier IIIŻydo-RP/Polin oraz Min.Zdrowia.

  https://slib.pl/jak-maturzysta-wyrecza-caly-sanepid/
  https://audycje.tokfm.pl/podcast/97792,-Kwarantanna-narodowa-ma-nas-zmylic-To-bedzie-pelen-lockdown

  Polubienie

 10. Polubione przez 1 osoba

  • andrzej

   Lewacka pizda Nadia Oleszczuk z Rady Konsultacyjnej Strajku Kobiet próbowała w wakacje spróbować czegoś nowego i trochę popracować. Wytrzymała – jeden dzień w restauracji wegańskiej. Praca była za ciężka. Lepiej robić „rewolucje” i dorwać się do pieniędzy podatników.

   Polubienie

  • andrzej

   Panie Dariuszu … .

   Dzisiaj świadome Polki powinny być, jak pani Edyta Górniak lub ta artystka na poniższym wideo:

   Nathalie Cardone – Hasta siempre (Official Video HD)

   Polubienie

 11. markglogg

  Ciekawostka.

  Poniżej mamy PRZYKŁAD JAK MASOWE DEMONSTRACJE I ROZRUCHY związane z (Rządową) akcją BLACK LIVES MATTER (BLM) doprowadziły, w dwa tygodnie po pierwszych takich masowych wystąpieniach 30 maja br., do WYRAŹNEGO WZROSTU ZAKAŻEŃ Sars-Cov-2 w USA. Wzrostu, który trwał do zakończenia najbardziej masowych tych wystąpień, gdzieś w połowie lipca br.

  (Cały ten, oparty na TYSIĄCACH RAPORTÓW, grafik Amerykanie wzięli oczywiście „z głowy”)

  Polubienie

 12. paziem

  Akcja promocyjna konfederacyjnych pajaców:

  Polubienie

  • Bili de kid

   Morawiecki, 5 minuta 20 sekunda : „(…)Jeżeli rzeczywiście dojdzie do wygaszenia protestów społecznych.. (…)”

   Czyli jedni protesty prowokują a inni je tłumią. Teraz pytanie, czy to sa grupy reprezentujące różne obce interesy i wzajemnie sie zwalczają, czy przeciwnie – jest to jedna i ta sama grupa, która tylko rozgrywa napiętą sytuację w Polsce przy pomocy m.in. konfidentów, jak np tzw Konfederacja

   Polubienie

 13. Braun,moze tym razem wypromuje
  sie na preZYDenta „Polin”,badz
  na Europosla.
  Od kiedy TO,niejaki Braun jest
  ANTY-pisowski?. ANTY-kaczynski?.
  Braun,dobrze wie co ma nastapic,
  bo jak sie nalezy do TEGO samego towarzystwa,to sie wie.

  Polubienie

 14. Edward.


  W nas jest potencjal i nas nie pokona zadna syjonistyczno-chazarska qurwa.

  Polubione przez 2 ludzi

 15. Pingback: Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4 | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.