Genialne oświadczenie Ministerstwa Zdrowia IIIŻydo-RP/Polin

Wolno wymieniać opony letnie na zimowe – mandatów nie będzie. Chur…ra! Niech żyją!

Niech żyje! – także wybitny kolejny fachowiec i kolejny brat Mojżesza, min. Niedzielski od zdrowia dla polskich gojów, bo pewnie duża w tym jego osobista zasługa.

„Wiosenny sezon zmiany opon z zimowych na letnie upłynął nam pod znakiem absurdów. Kierowcy, którzy chcieli zmienić opony podczas „lockdownu” donosili, że zostali ukarani przez policjantów mandatem za łamanie obostrzeń.”https://moto.pl/MotoPL/7,88389,26504829,obostrzenia-i-mandat-za-wymiane-opon-ministerstwo-zdrowia-zajelo.html

Jednak dzięki niespotykanemu geniuszowi naszych braci Mojżesza w rządzie PiS-dzielców, toczących za dnia i nocy śmiertelny bój w pandemii okrutnych łgarstw, a także pandemii gospodarczego i społecznego bandytyzmu, udało się wybrnąć z poważnego problemu.

„Ministerstwo Zdrowia (…) potwierdziło, że wizyta w serwisach na wymianę opon jest dozwolona – niezależnie od ograniczeń nałożonych przez rząd w wyniku drugiej fali pandemii koronawirusa.” – https://auto.wprost.pl/aktualnosci/10388278/nowe-obostrzenia-czy-mozna-wymieniac-opony-na-zimowe-jest-decyzja-ministerstwa.html

Cóż to za wspaniałe osiągnięcie mojżeszowej myśli. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że to ważne oświadczenie Ministerstwa Zdrowia zostało skonsultowane z bratnią ambasadą Izraela albo przynajmniej z jej odpowiednikiem awangardy światowej demokracji, z ambasadą dużego Usraela. Nie zaszkodziłoby także zasięgnąć opinii na miejscu takich organizacji pozarządowych jak Fundacja im. S.Batorego, czy Stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita.

Przeciętny Czytelnik pewnie nie zdaje sobie sprawy, jak ważny problem został pomyślnie rozstrzygnięty. Bo proszę sobie tylko wyobrazić, jak groźne skutki mógłby spowodować brak zimowych opon w pojeździe. Gdyby w wyniku poślizgu, z braku zimowych opon, ktoś potrącił auto Żyda albo gorzej, potrąciłby Żyda, albo jeszcze gorzej, potrąciłby Żyda ze skutkiem śmiertelnym – (?). Aż nie chcę o tym myśleć – przecież to byłby holokaust albo kontynuacja holokaustu, a w najlepszym razie nienawiść, rasizm i antysemityzm. A chyba każdy Polak rozumie, że śmierć Żyda – wybrańca boga – jest nieporównanie czymś bardziej tragicznym od zwyczajnej śmierci Polaka.

A więc raz jeszcze wielkie wyrazy uznania dla światłych decyzji braci Mojżesza, genialnych sterników rządu PiS-dzielców.

Dariusz Kosiur

22 Komentarze

Filed under Polityka

22 responses to “Genialne oświadczenie Ministerstwa Zdrowia IIIŻydo-RP/Polin

 1. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Nie ma żadnego Ministerstwa Zdrowia. To jest Ministerstwo Hucpawirusa i Żydowskiej Depopulacji Polaków.

  Polubienie

 2. Bili de kid

  Link do głośnego ostatnio filmu o Dziwiszu: https://mega.nz/file/ZpFzXSRT

  Hasło do odszyfrowania: MHsOGA5EeGGlki_E-SqcecedPgZL5SVMD0PQwUvLpW4

  Polubienie

  • Bili de kid

   W filmie nie ma mowy o związkach Dziwisza z Abrahamem Foxmanem z szowinistycznej, ż-dowskiej organizacji Bnai Brith. czekamy zatem na sensacyjny sequel.

   Polubienie

  • genowefa

   No to się kapciowemu dostało. Wychodzi na to, że wszystkie złe uczynki pod dywan zgarniał. Czy owce wyciągną z tego odpowiednie wnioski?

   Polubienie

   • Chyba nie. Polakatolik nie posiada narodowej świadomości.

    Polubienie

   • Artyści dziękują Glińskiemu.

    Proponowałbym przyjrzenie się dokładnie ile pieniędzy przeznaczył z podatków gojów Gliński chyba że rząd ma swoje pieniądze na ratowanie beczących artystów wszak oni już umierają z głodu jak Bolek Wałęsa z powodu koronawirusa. Podpowiadając doniosę ,że Golec orkiestra ci od budowy San Francisco na ruinach PRL zainkasowali 2 mln złotych, a szanowna Janda taka krytykanta PIS dostała 1,8 mln złoty od prezesa. Ciekawe czy grzecznie podziękuje i pocałuje Glińskiego w tyłek czy dalej tak dla picu będzie krytykować rządzących bo ona z głodu umiera. Ładny grosz dostał też artysta Bednarek i zespól Bayer Full no i oczywiście gwiazdy disco polo.
    Nie chciał pieniędzy i nie prosił o nie zespół Kult wydając oświadczenie na facebooku ,że mimo, że ich sytuacja jest bardzo trudna to nie wezmą pieniędzy gdyż są w Polsce ludzie którzy pieniędzy bardziej potrzebują niż Kult. W sumie ministerstwo kultury Glińskiego wydało 400 mln złotych na pomoc gnonom z kultury. Brawo PIS.

    Polubienie

   • Polubienie

   • Gienek

    Dwa lata temu pewien mądry człowiek powiedział jasno: żyd żydowi w Polin będzie strącał pomniki Dziwisza ,Jankowskiego i Wojtyły .To się dzieje na naszych oczach co widać po koszernym powyższym czasopiśmie czy wypowiedziach redaktora Sierakowskiego,który wyrażnie w wywiadach mówi ,że „nie zrozumiałe jest zupełnie zjawisko takiego uwielbienia dla Wojtyły w Polsce. To jest rzecz niebywała” Mówii też bardziej ostro.
    Oto inny przykład że teza tego mądrego człowieka była w punkt.
    Żydowi żydowi będzie pomniki w Polin zwalał. Wszystko się sprawdziło. Brawo panie Waldemarze.

    Polubienie

   • Bili de kid

    Konfident po wykorzystaniu musi być skompromitowany, na wypadek gdyby stojąc nad grobem zebrało mu się na wyrzuty sumienia. A Dziwisz wie bardzo dużo.

    Poza tym robiąc z Dziwisza kozła ofiarnego oszczędzają Wojtyłę.

    Mame, tate i straszy brat Karola.

    Polubienie

 3. Klemens

  Syjonista nie rozumie że przegrał

  Polubienie

 4. Moze zacytuje fragment z mojego tekstu pt: „Apokalipsa – Odslona wszelkiego plugastwa i plesni „zmijowego plemienia”…

  „(….)…Przebiegli funkcjonariusze w białych kitlach i kolorowych ornatach na służbie lichwiarskich „srebrników” w bezkresnej „modlitwie do złotego cielca”…na psychotropowym „haju”… kochający bliźniego swego, aż koszula spadnie z niego…gotowi do wpakowania każdą „nieprawomyślną skórę” do plastikowej „jesionki” po „fenolowym” zastrzyku…
  Czy nie jest wielu znane to powiedzenie że: „hodują nas Polaków („robotnicze skóry”) jak pieczarki w ciemnocie i na żydowsko-talmudycznym (polityczno-lichwiarskim) gównie???”..
  (….)…
  ==================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubione przez 1 osoba

 5. kokolo

  zobaczcie to:
  https://ryszard-opara.neon24.pl/post/158868,prawdy-wspolczesnosci-telemedycyna-kwantowa

  R. Opara odpowiada do „anthony” ale jest zalogowany jako Janusz Sanocki !!!
  Sanocki na pewno nie pracował cytat
  ——————————————————
  „Szanowny Panie Anthony,

  Tak, przez wiele lat pracowalem jako anestezjolog w Polsce – w szpitalu na Banacha oraz Lindleya; w Australii w Broken Hill……

  Pozdrawiam Pana serdecznie
  Janusz Sanocki”
  ——————————————————

  Mam zrzuty ekranu zaraz pewnie usuną

  Polubienie

 6. Re;rzeczpospolita.
  „Jedno zdiecie mowi wiecej,niz 1ooo slow”.
  Tak glosi chinskie przyslowie.

  Polubienie

  • Bili de kid

   Dlatego wszelkie przywileje jakie psiarni dał okupant należy zlikwidować włącznie z przywilejem emerytury po 15 latach chodzenie przy nodze.

   Oczywiście ŻADNCYH emerytur od narodu, te już przyznane obłożyć podatkiem równym ich wysokości.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.