Ot ciekawostka. Covid-19 był już we Włoszech w 2019 roku!

Koronawirus krążył we Włoszech już we wrześniu zeszłego roku, a zatem znacznie wcześniej, niż dotąd sądzono – wynika z badań naukowców z Instytutu Onkologicznego w Mediolanie i uniwersytetu w Sienie. Analizowali oni rezultaty badań chorych na raka płuc.

Badacze przedstawili swoje ustalenia w publikacji na łamach specjalistycznego pisma „Tumori Journal”, poświęconego różnym aspektom leczenia nowotworów.

Naukowcy przeanalizowali wyniki badań 959 osób chorych na raka płuc, przeprowadzonych między wrześniem 2019 a marcem tego roku. U 11 proc. z nich stwierdzono przeciwciała nowego koronawirusa, co oznacza, że przeszli zakażenie.

Analizowali oni rezultaty badań chorych na raka płuc. Badacze przedstawili swoje ustalenia w publikacji na łamach specjalistycznego pisma „Tumori Journal”, poświęconego różnym aspektom leczenia nowotworów.

Z tej grupy 14 proc. osób miało te przeciwciała już we wrześniu, a 30 proc. – w drugim tygodniu lutego, to jest zanim wykryto pierwsze zakażenie, do jakiego doszło we Włoszech. Nastąpiło to 20 lutego.

Najwięcej takich wczesnych przypadków, ponad 53 proc. potwierdzonych zostało w Lombardii.

Tyle podaje

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-naukowcy-koronawirus-we-wloszech-byl-juz-we-wrzesniu-2019-ro,nId,4856697

A z mego, opublikowanego 26 kwietnia br. artykułu

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/04/26/rozwiniecie-pkt-3-biologicznego-znaczenia-wirusow-i-kabaly-who-oms-z-nimi-zwiazanej/ przytaczam mapkę, opublikowaną przez „Daily Mail” z 10 kwietnia  br., wskazującą, że na świecie krążą aż trzy odmiany COVID-19

Tłumaczę dokładnie o co chodzi:

>Geograficznie te trzy typy COVID-19 tak są rozpowszechnione: Szczep A w niewielkiej liczbie jest obecny w Chinach, ale nie w Wuhan. Podstawowy obszar jego występowania to zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, Los Angeles San Francisco, San Diego. A także Australia i wybrzeże Ameryki Łacińskiej. Dwie trzecie zakażeń w USA pochodzą od tego szczepu A.

>Typ B buszuje na wschodnim wybrzeżu USA, a w szczególności w Nowym Jorku, a także w Europie i w Chinach. Epidemia w Wuhan prawie w całości była wywołana szczepem B i według argumentacji angielskich uczonych, ten szczep dotarł do USA przez Europę ( wg mego kolegi z Zakopanego, była to luksusowa restauracja w Bad Ischl w Austrii,„zarażająca COVID-19” bogatych narciarzy, w tym także tych z USA).

>Natomiast typ C, według tych uczonych, oderwał się od typu B gdzieś to poza terytorium CHRL i dotarł do Europy ponoć z Singapuru, jest on mało rozprzestrzeniony.

Z tej mapki wynika, ze odkryte (z czlorocznym opóźnieniem) ślady Covid-19 w Lombardii, jako te typu „C” zapewne pochodziły z SINGAPURU, gdzie tenże Covid już sie ujawnil – nie rozpoznany- zapewne w POŁOWIE 2019 roku!

A szczególnie na Zachodnim Wybrzeżu USA, a następnie i w Australii i Chile,  Covid typu „A” jak gdyby pojawił sie NIEZALEŻNIE od jego ogniska w chińskim Wuhan (Stąd zachorowania nań na 2 amerykańskich lotniskowcach krążących, jeszcze przed ujawnieniem się Covida-19 w Wuhan, po Oceanie Spokojnym!)

Warto przeczytać W CAŁOŚCI mój szerszy tekst na powyższy temat

(Mą fotografię poniżej zrobił śp. Marek Podlecki w 2014 roku)

 

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Ot ciekawostka. Covid-19 był już we Włoszech w 2019 roku!

 1. Jurek

  Za masowe wymieranie w ostatnich 3 latach rocznika z wyżu demograficznego 1952 – 1956 może być odpowiedzialny patentowany covid.
  Przecież to był bardzo silny rocznik. Urodzony po wojnie, bez głodu, z koloniami i naturalną żywnością. Szczepionek też nabyli niewiele.

  Polubienie

 2. Sławobor

  To jest wiadomość! Ujawniono sposób na pokonanie epidemii koronawirusa w zaledwie trzy tygodnie
  Ta metoda została już przetestowana w ZSRR.

  Wirusolog opowiedział już na samym początku, jak można było pokonać epidemię koronawirusa. Walka trwałaby tylko trzy tygodnie. Ta metoda została już przetestowana w ZSRR.

  Według Petera Chumakova, szefa laboratorium proliferacji komórek w Instytucie Biologii Molekularnej im. Engelhardta Rosyjskiej Akademii Nauk, można było zatrzymać epidemię we wczesnych stadiach za pomocą niepatogennych enterowirusów.

  „Istnieją wirusy jelitowe, które są niepatogenne dla ludzi, które mogą kolonizować się w jelitach. Następnie w ciągu trzech tygodni w organizmie człowieka wytwarzane są duże ilości interferonu” – powiedział wirusolog.

  Zauważył, że w tym przypadku żadna infekcja wirusowa, w tym grypa i koronawirus, nie może zaatakować człowieka. Specjalista podkreślił również, że wirus jelitowy nie wywiera negatywnego wpływu na organizm.

  Chumakow powiedział, że podobną metodę testowano podczas epidemii grypy w pięciu radzieckich miastach 50 lat temu. W badaniach wzięło udział 320 tysięcy ochotników, w wyniku czego zachorowalność na grypę zmniejszyła się 3,5-krotnie.

  „Jest to lepsze niż stosowanie określonych szczepionek przeciwko grypie”, ekspert zauważył zalety tej metody. Wyjaśnił, że wirus jest szczepiony kroplami do ust. Ta metoda może powstrzymać epidemię w ciągu 2-3 tygodni, podsumował wirusolog w wywiadzie dla Ura.ru.

  Anna Koltsova
  Więcej szczegółów: https://sevastopolmedia.ru/news/1023813/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

  • Sławobor … .

   To, że nie ma żadnej epidemii doszła by prawie każda zidiociała osoba, gdyby edukowała siebie w miejsce słuchania radia i oglądania telewizji.

   Nie potrzeba żadnych szczepionek ze wschodu lub zachodu.
   Wystarczy tylko zdrowy rozsądek na każdej płaszczyźnie życia.

   Profesor Michał Tombak – rosyjski biolog i chemik, autor bestsellerowych książek o tematyce zdrowotnej, uznany autorytet w dziedzinie medycyny naturalnej.

   I wielu podobnych:

   https://www.bitchute.com/video/7eRhtMxg7Gmj/

   Polubienie

 3. Piskorz

  Więcej szczegółów: https://sevastopolmedia.ru/news/1023813 A TAM TEŻ O PROFILAKTYCE..!! POLECAM.

  Polubienie

 4. paziem

  Rządowe mataczenie w sprawie Covid19.

  Najwyższa pora na powołąnie do życia Społeczej Komisji Śledczej w sprawie tzw. „pandemii” Covid-19.

  Należy poszukać sprawców, personalnie odpowiedzialnych za powstanie tzw. ” pandemii”. Ewidecjonować skutki i straty w wielu aspektach. Wytoczyć procesy i wymierzyć wysokie kary ( zabezpieczone majątkami osobistymi sprawców – polityków, lekarzy, dziennikarzy, funkcjonariuszy publicznych). Opracować cały mechanizm odbudowy normalności tak w wymiarze zdrowotnym, materialym, jak rownież psychologicznym i mentalnym ludzi w różnym wieku.

  Niżej przedstawiam przygotowane przez mojego znajomego z Łodzi bardzo dobre narzędzie specjalnie do obsługi Społecznej Komisji Śledczej : https://skscovid19.org/

  Polubienie

  • Bili de kid

   43 minuty pier*olenia, czyli nakręcanie psychozy. Nie ma żadnej pandemii i nigdy nie było. Jeśli śmiertelność wśród zakażonych wynosi między 0,5 do 1,5% to znaczy, że najlepsze co można było zrobić to… nie robić nic, czyli nie spoerd*olic do reszty gospodarki, nie pozaciągać kolejnych długów itd itp.

   Ci ludzie to obca agentura niszcząca podstawy bytu narodu, albo psychopatyczne kanalie zdolne do każdej podłości dla utrzymania tzw władzy (te kalanie żadnej realnej władzy nie mają, a jedynie nadzorują tubylcze bydło w interesie wrogów). +

   Oczywiście, za tą zbrodnie należy je rozliczyć, tyle że naród nie ma państwa, nie ma w tym wymiaru sprawiedliwości. Polskę dobito 4 czerwca 1989 przy akompaniamencie pieśni kościelnych, łamani szlabanów granicznych i rechocie motłochu.

   Polska, jako suwerenny byt, podmiot prawa międzynarodowego ze swoimi służbami tajnymi nie odrodzi się NIGDY.

   To g*wno co teraz jest nazywane Polską należy zlikwidować. Zlikwidować wszystkie struktury tego nowotworu.

   Polubienie

 5. kokolo

  Jest lekarstwo!!!!

  —–
  Plama z wody „w kształcie Matki Boskiej” znaleziona na parkingu chroni przed Covid-19
  https://innemedium.pl/wiadomosc/plama-z-wody-w-ksztalcie-matki-boskiej-znaleziona-na-parkingu-podobno-chroni-przed-covid

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.