Na pohybel covidowym zbirom

Rządząca banda winna jest setek, jeśli nie tysięcy, zgonów Polaków jako konsekwencji nakładanych na społeczeństwo i jego służby – np. na służbę zdrowia -, covidowych restrykcji.

 

Covidowy terror fałszywej pandemii realizowany w interesie światowej, żydowsko-anglosaskiej, mafii finansowej trwa w najlepsze. Wprowadzane przez rządzącą bandę restrykcje są co jakiś czas luzowane przed kolejnymi, z jeszcze większą intensywnością i dolegliwością wprowadzanymi nowymi restrykcjami. Ta bandycka socjotechnika luzowania i potem coraz mocniejszego dokręcania restrykcyjnej śruby ma umożliwić totalne zniewolenie społeczeństwa, pozbawić go mechanizmów obronnych i w końcu wszelkich praw. Rządząca banda nie udziela informacji kiedy zakończy swój covidowy terror. Ta banda może nawet tego nie wiedzieć (?). Jej mocodawcy z Wall Street i z londyńskiego City nie muszą jej przecież informować. Każdego dnia gadzinowe szczekaczki, nie tylko powszechne żydo-media, ale te umieszczone na dachach państwowych instytucji i na pojazdach różnych służb, zastraszają ludzi fałszywie dramatycznymi informacjami i apelami. Zatomizowane społeczeństwo już chyba poddało się covidowemu terrorowi (?). Pewnie w następnych wyborach znów udzieli poparcia bandzie PO-paprańców i PiS-dzielców – przecież oni tak dzielnie walczą z z covidową pandemią.

Jeśli nie zdołamy się zorganizować i nie wyślemy tej syjonistycznej, covidowej, zgrai zbirów w kosmos, to oni wyślą tam nas.

Dariusz Kosiur

____________________

Bank Światowy przewiduje – zakłada – planuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do … końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie tego przez kolejne PIĘĆ LAT. – za https://principia-scientific.com/proof-that-the-pandemic-was-planned-with-purpose/

 

Polscy naukowcy mówią nie przymusowym szczepieniom! Apel do władz! Prof. Korab – Karpowicz

https://www.youtube.com/watch?v=MzCPqdIFUPQ&feature=emb_logo

 

Dr Paweł Basiukiewicz kardiolog, kierownik odziału covidowego

https://www.youtube.com/watch?v=eRI7NC4a4-w&feature=emb_logo

Uwaga!

Powyższe filmy syjonistyczna, covidowa, banda usunęła już z YT

19 Komentarzy

Filed under Polityka

19 responses to “Na pohybel covidowym zbirom

 1. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  A ogłupiony motłoch nie może doczekać się depopulacyjnej szczepionki przeciw zdrowiu i życiu.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. dyl

  Cała ta zabawa z „luzowaniem i dokręcaniem śruby” przez rządzących potrwa tak długo, jak długo społeczeństwo w swej większości nie odkryje i nie zdobędzie się na odwagę na stwierdzenie, że o to „król jest nagi”.
  Niemniej na takie odkrycie (i odwagę) stanu rzeczy przez większość zbytnio bym nie liczył.
  Jak miał kiedyś wyrazić się jeden z członków brytyjskiej Izby Lordów:

  „Tyranie w historii nie są narzucane, ludzie sami oddają wolność w zamian za bezpieczeństwo.”

  Aktualni zarządzający rezerwatem pod nazwą „Polska”, nie są na tyle głupi, aby nie wiedzieć, że cała ta pandemia to jedna wielka ściema obliczona tylko na manipulacyjnej grze na naszych emocjach oraz odwołująca się do naszej naturalnej potrzeby bezpieczeństwa.
  Stąd też w ostatniej nowelizacji ustawy dotyczącej tzw. „reżimu sanitarnego”, podpisanej przez (p)rezydenta Dupę, ta w dalszym ciągu nie jest wolna od furtki interpretacyjnej zapisów prawnych na wypadek obrony od przyszłych potencjalnych zarzutów skierowanych pod ich adresem.

  Nie pamiętam kto dokładnie miał to napisać, powiedzieć, ale tak się niestety składa, że przyszło nam żyć dziś w świecie, w którym to
  strachliwi zostali upoważnieni przez potężnych do uprawiania mobbingu wobec niepokornych.
  Ponadto owi strachliwi wspierani przez tych wszystkich „bardziej papieskich od papieża”, stanowią razem dużo większe zagrożenie niźli ci marionetkowi tymczasowi „politycy”.
  Zatem zastosowana tu socjotechnika, oparta na manipulacji strachem jednych i narcyzmie drugich, stanowi o sile pandemicznej propagandy, de facto podporządkowanej realizacji głównego celu, który zasadniczo sprowadza się do totalnego ubezwłasnowolnienia nas wszystkich, i który brzmi następująco:

  „Izrael powinien objąć wszystkie kraje na ziemi, aby naprawić świat i uczynić go królestwem bożym, (gdzie będzie istnieć) pracująca większość i świętobliwa mniejszość, a celem większości nie jest jej własne istnienie, lecz to, że przy jej pomocy tworzone są warunki konieczne dla istnienia mniejszości.” – Aszer Ginzberg

  Polubione przez 1 osoba

 3. jarob

  ciekawy film o tym wirusie, on zastąpił (covid19) zwykłą grypę którą wytępili, wirusów jest miliardy i są nam potrzebne.

  Polubienie

 4. nina

  ———– Ważne !! Benjamin Fulford informuje.

  Polubienie

  • jasiu

   //———– Ważne !! Benjamin Fulford informuje.//

   Ile już o tym piszesz „Ważne !! Benjamin Fulford pierdoli..od rzeczy” już 4-6 lat? czy sprawdziło się cokolwiek z tego ?

   Czy robisz teraz jako troll biadolisz że żydków z nttv (czy jak im tam) zbanowali jutro pewnie na będziesz włosy wyrywać nad w wi zraelu 24 a pojutrze ich przywrócą .

   Coś mało wiarygodna jesteś ostatnio coś ala ewelinka łączka wyklęci z neonu te same brednie o niczym.

   Polubione przez 2 ludzi

 5. mleko z nosa

  Nic z waszego pixanai, tylko ostrze i jego ostatni widok ich przerazi,

  Polubienie

 6. mleko z nosa

  Pierwsi pójda na pohybel policjanci, po nich prokuratorzy, sędziowie , lekarze szczpienie dla pewności będzie powtórzone,takie są wytyczne EU,czyli trzeba się cieszyć z tego, no nie wierzycie,że będa im witamine C podawać

  Polubienie

 7. Bili de kid

  Lekarz, że ludzie boją się diagnozy „covida”, bo to jest wyrok, który może doprowadzić cala rodzinę do ruiny ekonomicznej, wiec unikają badania, a Rymanowski na to – ale czy powinni się badać, czy to jest dla nich dobre?

  Te bestie, które sieją panikę swoje zarobki wyciągają z naszych kieszeni, albo kredytów zaciąganych na nasz koszt. Te bestie, siejące panikę, niszczące nas ekonomicznie i psychicznie, dobrze wiedzą, że żadnego zagrożenia nie ma. Te bestie wiedzą że zniszczyły gospodarkę, ale zabrnęły tak dlatego że nie mają wyjąca, muszą niszczyć dalej.

  Przeklinam ich, przeklinam te bestie i ich bestialskie potomstwo. Niech zdechną w męczarniach razem z bestiami w sutannach.

  Polubienie

   • Ciekawe, czy ten pożal się boże pasterz wie, że „trwała nierentowność kopalń” to wyłącznie zasługa Ministerstwa Finansów, które nie tylko ustaliło ceny na węgiel, ale wprowadziło wiele podatków, które kopalnie zmuszone są płacić.

    http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=21485

    Polubione przez 2 ludzi

   • Ajwen

    Przypomnę panu bo chyba pan o tym zapomniał że rząd sprowadza z Rosji duże ilości drogiego węgla dość lichej jakości mam tu na myśli to że węgiel ten nie daje ciepła podczas palenia w piecach. Zwłaszcza teraz w okresie pandemii polski węgiel był nie do kupienia z racji tego że kopalnie stały. Był za to w dużych ilościach do kupna w składach węglowych jedynie węgiel rosyjski bardzo drogi.

    Polubienie

   • Bili de kid

    Myślę, że ten parszywy klecha bardzo dobrze wszystko wie, bo czy w przeciwnym razie w ogóle by się wypowiadał? No chyba, że parszywe klechy pier*ola co im ślina na język przyniesie lub wedle zamówienia.

    Covid-chucpa ma jedną, wielką zaletę: klechy parszywe i cala ich parszywa organizacja zrobili nieświadomie zbiorowy coming-out pokazując, że z narodem mają tyle wspólnego, że z niego żyją.

    Zboczona mafia przerabiająca polskość na g*wno.

    Polubienie

   • Bili de kid

    I ciekawe, że krytyka tzw Kościoła, nigdy nie jest prowadzona z pozycji interesu narodowego. Wszystko co w III-ż-do-rp jest „krytyką” czy nawet „atakiem” na tzw Kościół, ma ostatecznie skutkować zwarciem szeregów ogłupionego, zniewolonego ż-do-katolickiego, wynarodowionego, polskojęzycznego motłochu, po to żeby ich energię i mobilizację wykorzystać do kolejnej legalizacji bandyckiej III-ż-do-rp za pomocą tzw urn wyborczych/aka wyborów.

    PS
    Link wyżej jest do tego filmu co tutaj.

    Polubienie

 8. Re; jasiu.
  Nastepny usypiacz.

  Zrodlo; znalezione w internecie

  Polubione przez 1 osoba

 9. Re;Bili de k
  „Mowi sie,ze z „wyzszej rasy”.
  Slow brak, na TO co sie dzieje po
  04.06.1989 r. Po tej dacie,wszystko
  stalo sie nierentowne.
  Rzund i kler sie wyzywi.
  Zyja w symbiozie.

  Polubione przez 1 osoba

 10. Lud biega do kosciola,po to,zeby
  przedstawiciel Watykanu w pookraglostolowej,oswiaczyl,ze nie
  interesuje ich los swoich owieczek,
  pozbawionych miejsc pracy.
  Najwazniejsze,ze rzund i kler sie wyzywi.

  Polubienie

  • Ręka sprawiedliwości

   Tak bywa w kraju Polin jak to mawiał w niedzielę ojciec dyrektor z Torunia na zlocie kiecek, a co tam każdy nawet duchowny ma pokusy a że najczęściej to pokusy do obmacywania siusiaków i dymania dzieci cóż poradzić takie życie .Zawsze można się wyspowiadać, aby za pięć minut robić takie same świństwa bezkarnie .Oczywiście wszystko przy oklaskach Zera-Ziobry i rzecznika praw dziecka a co w końcu ojczulek musi naszym sojusznikiem być bo dzięki niemu mamy frykasy z koryta .Wesołowski i Gulbinowicz patrzą się z góry z nieba i biją brawa ojcu dyrektorowi z miasta Kopernika.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.