Pozornie niekoszerne elukubracje blogera MacGregora

prowadzą go do koszernych wniosków szowinistycznego ducha syjonizmu sławiących.

Rabin (nauczyciel) Jezus naucza w synagodze

 

Ten duch ukryty jest w judaizmie. Jednak z niego wszak wyrodziło się chrześcijaństwo pielęgnujące wybraństwo Izraelitów, a wszczepione, także przy pomocy siekiery, w nasz lud słowiański dokonało i dokonuje nadal umysłowej autodestrukcji, co doskonale widać na przykładzie blogera MacGregora.

W zasadzie  nic mi do tego, jakie niedorzeczne hagady stanowią dla blogera MacGregora świętość wiary.  Kto jakie bajki lubi to jego prywatna sprawa, sam sobie świadectwo tym wystawia.  I ponoć o gustach się nie dyskutuje,więc tylko ze smutkiem skonstatować wypada, że jedni, a jest ich  zdecydowana większość, kochają disco polo, a niewielu tylko słucha Bacha.  Problem w tym, że wielbiciele disco polo poza prostym rytmem, co najwyżej ośmioma dźwiękami gamy i prostackim tekstem nie są w stanie nie tylko docenić, ale nawet odsłuchać poważniejszej muzyki, do intelektu, ale i subtelności uczuć się odwołującej.

Jeśli jednak wielbiciel „religijnego disco polo”, bloger MacGregor,  zamieszcza swoje pozornie niekoszerne  elukubracje w rodzaju:

 

nie po drodze mu z jehowitami, góralami z góry Synaj(…), czy  wiernymi Polsce syjonistyczne  pseudo-zadrugistami, których jedynym planem dla Polski jest usunięcie niszczącego Polskę od tysięcy lat raka katolicyzmu – słowem banda zidologizowanych durniów”

„problemem nie jest wyssany z brudnego palca monotematycznego pana DK „żydo-katolicyzm”, ale przede wszystkim nienawidząca Polski i polskości do szpiku kości ŻYDO-KOMUNA.” 

filozof lamarkistowski, pierdolący swoje antyreligijne androny na intelektualnym poziomie pani Środziny, co jakiś czas podający datę według nowej rachuby czasu, czyli od wielkiej bolszewickiej rewolucji – jak widać sto milionów ofiar bolszewizmu na świecie to wciąż za mało (wiadomo, inkwizycja samych kobiet spaliła na stosie pierdylion razy więcej)” – https://macgregor.neon24.pl/post/159254,niekoszerne-zrazy-w-czasie-zarazy

 

to winien przynajmniej znać kilka faktów – faktów  z  najnowszej  historii jego umiłowanego Kościoła  o bliskiej współpracy  z  V żydowską  kolumną  w PRL, czyli  według  blogera  MacGregora z  ŻYDO-KOMUNĄ.

1. Wiadomość o powstaniu KOR z wielkim uznaniem przyjął kard. Stefan Wyszyński.
29 września napisał do Jana Józefa Lipskiego:  „Dziękuję całym sercem za list z Apelem do Społeczeństwa i Władz.”

List prymasa do J.J.Lipskiego (str.225 w treści linku) – Kardynał Stefan Wyszyński i opozycja demokr – cejsh
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:eyuNUTMtyd0J:cejsh.icm.edu.pl/cejsh/element/bwmeta1.element.desklight-8aedf046-070a-4b83-854e-4a6fe48a777d/c/215-236.pdf+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera

2.  Żydowskie bojówki KOR-u od 1976r. manifestują przeciw PRL w kościołach uzyskując ochronę kościelnej hierarchii. Stworzona przez V żydowską kolumnę „Solidarność” uzyskuje wsparcie Kościoła.
https://tygodnik.tvp.pl/44532466/tydzien-solidarnego-glodowania

 3.Kulisy wyboru Wyszyńskiego na prymasa Polski – autor K.Zagozda (katolik)
https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/151341,kosciol-trampolina-dla-syjonizmu-w-polsce

https://www.youtube.com/watch?v=8lR0hhvrIXs

 

4. 2008r. prymas H.Muszyński:

Brak ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego, w moim przekonaniu, byłby dużą szkodą dla Polski” –https://ekai.pl/abp-muszynski-brak-ratyfikacji-traktatu-lizbonskiego-bylby-szkoda-dla-polski/

 

 5. Abp W.Skworc w niedzielnej homilii do górników:

„likwidacja trwale nierentownych kopalń jest ekonomicznie palącą koniecznością.” –

https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/159172,barborka-kosciol-gornikom

 

Jeśli bloger MacGregor czuje niedosyt przykładów szczególnego umiłowania Polski i Polaków przez funkcjonariuszy żydo-katolickiego Kościoła chętnie przytoczę kolejne dowody tej ponad tysiącletniej już miłości.

O pedofilach w sutannach pisał nie będę.

01.11.2020 Krakow Napis ” Dom szatana” ustawiony przed krakowską kurią jako protest przeciwko bezczelności, bezwstydności i bezkarności polskich biskupów .  fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Dariusz Kosiur

5 Komentarzy

Filed under Polityka

5 responses to “Pozornie niekoszerne elukubracje blogera MacGregora

 1. Zbigniew

  Oto koronawirus toruński.

  Polubione przez 1 osoba

 2. bolo

  ci dobrzy niemcy i ci gwałciciele Rosjanie którzy nas uratowali

  Kurwa a teraz żydowskie youtube promuje na maxa filmiki pis-ipn ipntv pod każmy filmie co oglądam promocja ipntv a wszystkie antyrosyjskie.
  Jak nie wyłączysz autoodtwarzania to po skończonym jakimkolwiek filmie idzie żydowski film ipn automatycznie.

  Polubione przez 1 osoba

 3. koko

  Jakie są Chiny – oczami Rodaka z Chin. Ewa Rzeuska i Rodak z Chin

  Polubione przez 1 osoba

 4. Dominik

  Onet wiadomości podaje, że trwają pracę nad podatkiem od smartfonów gdzie każdy właściciel smartfona będzie obowiązany do zapłacenia podatku i to nie małego. Inne portale podają również, że powołano grupę roboczą do opracowania podatku bykowego.
  Trochę śmieszności władzy.
  Faktycznie sąsiedzi Kalksteina nie mają lekko. Nawet gdy mieszkają 500 czy 600 metrów od jego domu. Według sąsiadów nie można otworzyć okna bo policjanci, którzy pilnują jego willi często z nudów bawią się w chowanego czy berka albo podskakują i śpiewają różne przeboje np zespołu Bajm.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.