Lockdown w Niemczech

Lockdown, czy terror światowego syjonizmu? – D.Kosiur

______________________

Media w Niemczech zastanawiają się, jak długo jeszcze można ograniczać normalne życie społeczeństwa. (…)
To naprawdę zdumiewające, jak mało mamy pewnych informacji o tym, gdzie znajdują się największe źródła zarażeń koronawirusem (…).

zdjęcie: Lockdown w Niemczech /ODD ANDERSEN / AFP /AFP

za: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-niemcy-prasa-komentuje-mozliwosc-zaostrzenia-lockdownu,nId,4990693?parametr=zobacz_takze

___________________________

__________________

III Rzesza przegrała swoją zbrodniczą wojnę w 1945r. – to oczywiście dobrze -, ale czy zwykli Niemcy, którzy poparli budowę III Rzeszy jako alternatywę dla żydowskiej Republiki Weimarskiej, niszczącej niemieckie społeczeństwo, gospodarkę i kulturę, uwolnili się po 1945r. od zmory weimarskich rządów? 

Od 1990r. Polska oraz pozostałe państwa słowiańskie dawnego bloku socjalistycznego, bez Rosji i Białorusi, znalazły się w tym samym obozie, w którym od 1945r. ćwiczeni są Niemcy i pozostałe narody zachodniej Europy. 

A więc powtórzmy pytanie stawiając jednak kropkę nad „i”:

jak długo jeszcze syjonistyczni światowi zwyrodnialcy, sterujący polityką Zachodu – wspierani przez żydo-katolicki Kościół -, będą ograniczać normalne życie społeczeństwom?

Dariusz Kosiur

______________________

A wszystko zaczęło się wtedy, ok. X wieku

 

Po wprowadzeniu w grudniu 2006 r. przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego menory wraz ze świętem Chanuka do Pałacu Prezydenckiego nastał czas na wprowadzenie menory i święta Chanuka do Sejmu RP.

 

Chanuka z PSL-em

 

Grudzień 2006r. Na placu Grzybowskim w Warszawie zapłonęły 3 chanukowe świece. Rozpoczął się 3. dzień Chanuki – żydowskiego Święta Światła. Świece zapaliły: prezydentowa M.Kaczyńska, prezydent Warszawy H.Gronkiewicz-Waltz i 3 dziewczynki z gminy żydowskiej.

 

Warszawa, 21.12.2008. Przed Pałacem Kultury i Nauki. Prezydent Warszawy H.Gronkiewicz-Waltz i rabin Shalom Stambler zapalają lampy chanukowe

 

11.12.2020r. R.Trzaskowski – prezydent m.st. Warszawy oraz rabin Szalom Ber Stambler – dyrektor Chabad Lubawicz Polska wspólnie zapalili światło na menorze chanukowej

 

Ale czyż można się temu dziwić? Przecież Polakatolików i żydów oraz Żydów  łączą wspólne korzenie wiary – kościół w Nadarzynie k.Warszawy

 

A więc radośnie wdrażajmy nasze dzieci we wspólną kulturę. 2018r. – zaplanuj rodzinny, grudniowy weekend w Warszawie

 

Oto, nasza tradycja, z którą przegrywamy suwerenność narodu i państwa.

D.Kosiur

16 Komentarzy

Filed under Polityka

16 responses to “Lockdown w Niemczech

 1. Piotr

  O zamrożeniu w Reichu umieściłem w innym temacie, ale powtarzam mój wpis bo jak ulał pasuje do notki wielce zacnej strony WPS1.
  Piotr. Wieści z Niemiec w temacie plandemii.
  16 stycznia 2021 o 13:22
  Bardzo świeże wieści na temat koronawirusa. Znam gościa i mogę potwierdzić, że na pejsie podaje bardzo świeże informacje w temacie plandemii.

  Uwaga najlepsza koszerna kucharka świata od TVN-nowych schabowych zapowiada otwarcie mimo zamrażarki swoich knajp.
  Pilnie obserwować czy reakcje glin będą tak szybkie jak w stosunku do Polaków, którzy otwierali swoje biznesy i byli karani 5 tysiącami złociszy. Sprawę będę obserwował.

  Polubienie

  • Piotr

   Film się nie wyświetla. Proszę wejść na pejsa wyszukiwarkę i wpisać Herr Hamburger. To jest znajomy mi Polak od lat mieszkający w Reichu, który praktycznie regularnie od miesięcy mm po mm mówi wszystko w temacie plandemii w Reichu. Dodatkowo można podszkolić język niemiecki.

   Polubienie

 2. Piotr

  Mamy kolejne przykłady ogłupiaczy. Tadle, Czyże i inne dziennikarzyny tak ochoczo robiące w TVP propagandę PO, gdy rządziła szambiarka PO Ryżego. Gdy Ryży objął władzę nie dali mu spokojnie jaj umyć w łazience sejmowej czy się ogolić w sejmie, bo było tylko panie premierze Tusk jak się pan czuje jako premier czy dobrze, że mu jaj jeszcze nie wylizali w tym Knesejmie. Po zwycięstwie Kalksteina powywalali ich z TVP. Jedni jak Tadla przeszli do niszowych TV jak Metro TV gdzie prowadzą wiadomości, a inni jak Czyż wsiadają do auta przymocowują tam telefon i pieprzą codziennie dla idiotów jacy to oni moralni, patriotyczni i demokraci na pejsie. Inni działają na jew tube czy tak jak Lis też na pejsie z programami „Wolnej Jewropy.”
  Po prostu niedobrze się robi jak co niektórzy dają się nabierać na tych nawróconych.
  Czyż wielki patriota taki piękny amerykański jak koń Kargula z UNRY.

  Polubienie

 3. walerianda

  Chyba nas Polaków powinien radować nawet sarkastycznie ale zawsze, a z nowości to: dalej powielajcie bzdury i chodźcie w namordnikach. Możecie od teraz słuchać w internecie Polskiego Radia Nowy Jork 910 AM po arabsku.

  sob., 16 sty 2021 o 09:36 WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał(a):

  > rzeczpospolitapolska posted: ” Media w Niemczech zastanawiają się, jak > długo jeszcze można ograniczać normalne życie społeczeństwa. (…) To > naprawdę zdumiewające, jak mało mamy pewnych informacji o tym, gdzie > znajdują się największe źródła zarażeń koronawirusem (…). zdjęcie” >

  Polubienie

 4. veri

  Ta menora przy Bramie Brandenburskiej to pewnie świeży nabytek ( dawno tam nie byłem ) … ja widziałem taką :

  … wiadomo skąd tej religii nogi wyrastają.

  Polubienie

  • Wspólne korzenie wiary Polakatolików i żydów – kościół w Nadarzynie k.Warszawy

   Polubienie

   • Piotr

    Spokojnie jak już widać żydzi niuchają swoim nosem, że żydokościół powoli upada i nawet opoka Jezus może nie pomóc, to od dobrych kilku lat łaskawym okiem zaczynają mrugać na samych Słowian przed chrztem i ich wierzenia. Na gazeta.pl coraz częściej pojawiają się obszerne o tym artykuły co do niedawna było nie do pomyślenia. Następcy Tazbirów zaczną niebawem pisać, że Słowianie byli tak rozwinięci jak starożytny Rzym. Retoryka latania po drzewach Słowian przed chrztem szybko zniknie.
    Oni szybko dostosują się do każdej sytuacji jak ten ósmy pasażer Nostromo.

    Polubienie

 5. „EUROPA MUSI POWROCIC,
  do PIERWOTNYCH KORZENI
  JUDEOCHRZESCIJANSTWA”.A.D.
  CZYLI,”nasi starsi bracia w wierze”.

  Polubienie

 6. Piotr69

  Proszę to udostępniać gdzie się da.

  Ogólnopolska akcja #OtwieraMY zatacza coraz szersze kręgi i już jutro, tj. w poniedziałek 18.01.2021 roku, wielu przedsiębiorców masowo otworzy swoje firmy.

  I to pomimo obowiązujących zakazów.

  Z jednej strony bunt właścicieli firm może skutkować zniesieniem niekonstytucyjnych obostrzeń, ale z drugiej z pewnością sprowadzi im na głowę kontrole policji i sanepidu.

  Dlatego przeprowadziłem nadprogramowy wywiad „Experta w Bentleyu PLUS” z adwokat Magdaleną Wilk, w którym zapytałem, jak to wygląda z punktu prawnego.

  Kliknij tutaj i zobacz, jak otworzyć firmę w czasie lockdownu.

  Wielu przedsiębiorców stanęło pod ścianą: z jednej strony obostrzenia, które nakazują zamknięcie lokalu, a z drugiej niezapłacone rachunki i widmo bankructwa.

  W takim przypadku wybór wydaje się prosty, więc nic dziwnego, że coraz więcej osób dołącza do akcji #OtwieraMY. Jednak, w poniedziałkowy poranek wielu właścicieli otworzy firmy z duszą na ramieniu i z poczuciem, że łamią prawo.

  NIC BARDZIEJ MYLNEGO, ponieważ w obecnej sytuacji prawo łamie rząd, a nie obywatele, którzy chcą po prostu prowadzić swój biznes.

  Co więcej, z tym poglądem zgadzają się sądy – tylko w przeciągu 3 dni (12-14 stycznia) Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie unieważnił 21 decyzji sanepidu na 21 możliwych. Sądy masowo odrzucają kary, co dobitnie pokazuje, że prawo jest po stronie przedsiębiorców.

  Z rozmowy z adwokat Magdaleną Wilk dowiesz się, jak postępować podczas prawdopodobnie nieuniknionej kontroli policji/sanepidu i czy wystarczy nie przyjąć mandatu, aby uniknąć konsekwencji. Co zrobić, gdy takie kontrole będą się powtarzać i czy to w ogóle możliwe?

  Kliknij tutaj i zobacz nadprogramowy odcinek „Experta w Bentleyu PLUS”.

  Pozdrawiam

  Maciek Wieczorek

  PS. Wyślij ten film swoim znajomym przedsiębiorcom. W ten sposób nie tylko uzbroisz ich w przydatną wiedzę, ale również pokażesz swoje wsparcie w tym trudnym okresie.

  Polubienie

 7. Piotr

  dyl 17 stycznia 2021 o 11:13 PM
  Ot i właśnie.
  To już wczoraj zainteresowało mnie to powyższe zdjęcie 9 ramiennej menory z Berlina na „wiernipolsce z 1”.
  Zawsze miałem jej 7-ramienne wyobrażenie, dokładnie jak z tego „katolickiego” kościółka w Nadarzynie.
  Ktoś potrafi to wyjaśnić ?

  Panie dyl nie wam za bardzo czemu rzeczy oczywiste pana tak dziwią i czemu pana takie zdziwienie wokół rzeczy oczywistych. To pan nie wie, że Niemcy są czosnkowe, Merkelowa im zawdzięcza władzę. Powiem panu więcej, ona mówi po żydowsku co było słychać zaraz gdy została kanclerzem po tym gościu co dostał fuchę w Rosji putinowskiej. Mało to u nas takich menor czy w Rosji z tą różnicą, że jak w Rosji żydzi dymają Putina świętuję on z nimi Chanukę to Putin musi wszak to wielki kraj i Putin potrzebuje mieć poparcie każdej religii. Natomiast gdy to samo robi Duda to z pewnością sługus żydowski.
  Podobnie Nabulina od lat pracująca dla banksterki zakamuflowanie great patriotką. Zresztą jej patriotyzm żeby były większe jajca udowadnia się na podstawie koszernych mediów i redaktorków he he. Jajca po całości.
  Jeżeli ktoś myśli, że jak zna NLP i perswazje to może innych w chu… robić szybko się Bandlerem rozczaruje.
  Ile ja tu razy pokazywałem zjazdy lubawiczerów w USA gdzie żydki biją brawa Putinowi i nazywają go swoim przyjacielem, a jedyny argumentem tych co bujają w obłokach był film jak to Putin drze się na lubawiczerów w Moskwie. Cyrk na cztery fajerki.

  Polubienie

  • Piotr469

   Natomiast czy ma dziewięć ramion czy siedem jakie to ma znaczenie. Pan myśli, że żyd się zastanawia nad tym jakim cudem byk u chłopa w oborze 24 grudnia gada ludzkim głosem w dodatku mową nienawiści i antysemicko. Żyd się zastanawia w tym czasie włącznie z Pitoniem ile straci na pierwszą gwiazdkę swoich dutków w BTC na Binance, bo kurs pod koniec grudnia idzie w dół gdyż ludzie się wysprzedają bo potrzebują kapuchy na prezenty świąteczne, a ile mu urośnie w styczniu BTC, bo ludzie wtedy kupują. Proste to chyba prawda.

   Polubienie

 8. Piotr69

  W rosyjskich mediach społecznościowych poinformowano z wielkim uznaniem, że prezydent Putin jest gotowy zaszczepić się na covid19. Podobno Pieskow również.

  Polubienie

 9. Ktoś

  Hanna Piasecka-Shaw
  4 dni temu[/i]

  1. SIEKIERA, MOTYKA, BIMBER, SZKLANKA;
  ZAŁÓŻ MASKĘ, BO ŁAPANKA;
  SIEKIERA, MOTYKA, ZASTRZYK TEZ;
  NADSTAW PUPĘ I GO WEŹ (?!?!?!)

  2. SIEKIERA, MOTYKA, SZUMOWINA;
  NIE DOSTANIESZ SIĘ DO KINA;
  SIEKIERA, MOTYKA, TERROR TEZ;
  ZAMKNIJ BIZNES, TRAWĘ JEDZ.

  3. SIEKIERA, MOTYKA, IZOLACJA;
  NA ULICACH SEGREGACJA;
  W SKLEPIE, W SZKOLE, W LESIE TEZ;
  NIE ODDYCHAJ, TRUPEM LEŻ.

  4. SIEKIERA, MOTYKA, DEZYNFEKCJA;
  PUSTY SZPITAL TO PERFEKCJA;
  SIEKIERA, MOTYKA, DUŻY HAJS;
  NA DYŻURZE – TAK JEST NAJ.

  5. SIEKIERA, MOTYKA, KWARANTANNA;
  LUDZKICH MÓZGÓW WIELKA PRALNIA;
  SIEKIERA, MOTYKA, PUSTY ŁEB;
  BRAK MYŚLENIA GRZECHEM JEST.

  6. SIEKIERA, MOTYKA, SMUTNA PANI;
  DAJE MANDAT STARSZEJ PANI;
  SIEKIERA, MOTYKA, SMUTNY PAN;
  WPROWADZAJĄ PIEKŁO NAM.

  7. SIEKIERA, MOTYKA, MODNY WIRUS;
  JUŻ OPĘTAŁ TYLU, TYLU;
  SIEKIERA, MOTYKA, ZAWAL, RAK;
  WYLEW, GRYPA, BRAK, OJ, BRAK.

  8. SIEKIERA, MOTYKA, PUSTE MIASTA;
  SIEDZIEĆ W DOMACH CZAS JUŻ NASTAL;
  SIEKIERA, MOTYKA, GDZIE TEN TLEN;
  HEJ CZŁOWIEKU, LEN, SIĘ LEN.

  9. SIEKIERA, MOTYKA, TESTOWANIE;
  DUŻA KASA ZA KŁAMANIE;
  SIEKIERA, MOTYKA, STATYSTYKA;
  PRAW CZŁOWIEKA SIĘ UNIKA.

  10. SIEKIERA, MOTYKA, WIELKA PYCHA;
  SZCZYT CHCIWOŚCI ICH DOTYKA;
  SZCZYT GŁUPOTY, BO JUŻ WIESZ;
  W PIEKLE BANKÓW NIE MA, NIE.

  11. SIEKIERA, MOTYKA, SEN WARIATA;
  GLOBALISTÓW WIZJA TAKA;
  SIEKIERA, MOTYKA, CYRK NA WIEJSKIEJ;
  WYLEW SZAMBA W SIECI MIEJSKIEJ.

  12. SIEKIERA, MOTYKA, OPĘTANIE;
  PRAWDY MOCNE NAGINANIE;
  SIEKIERA, MOTYKA, MEDIÓW ŚCIEK;
  BARDZO MNOŻĄ KAŻDY GRZECH.

  13. SIEKIERA, MOTYKA, CZIPOWANIE;
  ZNAKIEM BESTII NAZNACZANIE;
  SIEKIERA, MOTYKA, WYBÓR MASZ;
  OGIEŃ WIECZNY, ALBO RAJ.

  14. SIEKIERA, MOTYKA, TRZECIA WOJNA;
  BIOLOGICZNA BRON SWAWOLNA;
  SIEKIERA, MOTYKA, MOŻE ŚMIERĆ;
  NANOCZIPY, STRZEŻ SIĘ STRZEŻ.

  15. SIEKIERA, MOTYKA, PIĄTY LOCKDOWN;
  BY KORUPCJE PRZYKRYĆ MÓGŁ NAM;
  SIEKIERA, MOTYKA, DOBRY LEKARZ;
  JUŻ TAKIEGO NIE DOCZEKASZ.

  16. SIEKIERA, MOTYKA, PROPAGANDA;
  DZIEL I RZĄDŹ – METODA DAWNA;
  SIEKIERA, MOTYKA I CENZURA;
  ZBRODNIO-MYŚL – NOWA NATURA

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.