„Odszkodowania” za covidowe „szczepienia ochronne” w IIIRP

Rządzące IIIRP syjonistyczne, covidowe, zbiry proponują wypłatę „odszkodowań” osobom dotkniętym ubocznymi skutkami „„szczepionki”, która nie jest szczepionką”.

Oczywiście syjonistyczna rządząca banda nie używa określenia „odszkodowanie”, stosuje bezczelny, zakamuflowany, eufemizm:

Na mocy ustawy powstać ma Fundusz Kompensacyjny Szczepień Ochronnych, który ma zapewnić pacjentom środki prawne umożliwiające szybkie uzyskanie świadczenia pieniężnego w związku z zaistniałymi działaniami niepożądanymi spowodowanymi przez podanie szczepionki.

Fundusz Kompensacyjny Szczepień Ochronnych a więc nie „odszkodowania” za uszczerbek na zdrowiu z powodu wstrzyknięcia do organizmu substancji o niezbadanym, szkodliwym, działaniu tylko kompensacja – czyli równoważenie (?) – „szczepień ochronnych”.

Świadczenia kompensacyjne będą uzyskiwane na drodze decyzji administracyjnej Rzecznika Praw Pacjenta w wyznaczonym przepisami maksymalnie 60-dniowym terminie na rozpatrzenie wniosku.

(…) dolny limit świadczenia kompensacyjnego wyniesie 10 tys. zł w przypadku hospitalizacji wynoszącej od 14 do 30 dni, zaś górny 100 tys. zł w przypadku hospitalizacji trwającej powyżej 120 dni.”za: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-ministerstwo-zdrowia-ujawnilo-projekt-ustawy-o-funduszu-komp,nId,4994435

Nie zmienia to jednak faktu, że mamy do czynienia z formą rekompensaty za straty zdrowotne spowodowane podejrzanym specyfikiem, który rządząca banda nazywa „szczepionką ochronną”.

Czy propozycja uruchomienia „odszkodowań” za „ochronne szczepienia” nie jest przyznaniem się do winy, że rządząca kryminalna banda serwuje ludziom specyfik nieprzebadany i wysoce szkodliwy?

„Norwegia analizuje 23 zgony starszych osób po szczepieniach na COVID-19”https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-norwegia-analizuje-23-zgony-starszych-osob-po-sz,nId,4994712

Warto zwrócić uwagę, że rządzący, syjonistyczni, covidowi, kryminaliści we wszystkich zachodnich demokraturach mają wsparcie żydo-katolickiego Kościoła, którego szef ogłosił, ze także podda się szczepieniu „szczepionką” – i uwaga! – pochodzącą z materiału aborcyjnego.

W tym miejscu należy zadać oczywiste pytanie: dlaczego, jakim prawem, rządzący kryminaliści chcą opłacać poszkodowanych w wyniku „szczepień ochronnych” – (?) – naszymi, publicznymi, pochodzącymi z naszych podatków, pieniędzmi? Dlaczego nie zażądają odszkodowań od producenta „szczepionki”? – Na to drugie pytanie odpowiedź jest banalnie prosta. Przecież za kryminalny proceder „szczepień ochronnych” nieprzebadanym specyfikiem główna odpowiedzialność spada przede wszystkim na rządzących zbirów, którzy dokonali zakupu „szczepionki” za nasze, publiczne pieniądze i uruchomili cały żydo-medialny aparat zakłamanej propagandy na rzecz „szczepień ochronnych”.

Niejako przez analogię należy postawić kolejne pytanie. Jakim prawem rządzące zbiry stosują „covidową pomoc” finansową dla przedsiębiorstw z publicznych środków finansowych, gdy to ich decyzje – i nie ma znaczenia, że nakazane przez finansowych gangsterów światowego syjonizmu –, powodują niszczenie i upadek przedsiębiorstw, spowolnienie całej gospodarki?

Nie ufajmy rządzącym kryminalistom – nie róbmy krzywdy sami sobie.

 

Dariusz Kosiur

46 Komentarzy

Filed under Polityka

46 responses to “„Odszkodowania” za covidowe „szczepienia ochronne” w IIIRP

 1. Klemens

  Ukryte Terapie Jerzego Zięby tłumaczą zagadnienia pandemiczne na nowym profilu VK

  https://vk.com/public201956532

  Polubienie

 2. Grzegorz

  Powołać ,,Samoobronę”?
  ,,Samoobrona Polska” (SP)?
  Klub?
  Stowarzyszenie?
  W Warszawie?
  W Łodzi?

  Polubienie

 3. Klemens

  Rekrutują propagandystów internetowych przy tworzeniu filmów zachęcających do szczepień

  Polubienie

 4. Grzegorz

  A może ,,Liga dla Samoobrony”

  Polubienie

 5. dyl

  „Czy propozycja uruchomienia „odszkodowań” za „ochronne szczepienia” nie jest przyznaniem się do winy, że rządząca kryminalna banda serwuje ludziom specyfik nieprzebadany i wysoce szkodliwy?”

  Tak się jednak składa, że w przypadku wszystkich istniejących na rynku ‚specyfików’ potocznie nazywanych szczepionkami, niezależnie od wieku, zawsze znajdzie się jakaś niewielka ilość osób, które będą na nie uczulone, u których te spowodują niepożądane skutki uboczne.
  Zatem o co tyle hałasu ?!
  Sam mam jednego znajomego, który z problemem odszkodowania na skutek zaszczepienia (nie pamiętam na co, na pewno nie na covida 🙂 ), boryka się już od dziecka.

  Niemniej te „odszkodowania”, wcześniej szczepienia, a jeszcze wcześniej szereg chaotycznie wprowadzanych obostrzeń w związku z „pandemią”, to jest wyłącznie reżyserowany na bieżąco tasiemcowy spektakl, obliczony jedynie na odwracaniu uwagi społeczeństwa od rzeczy naprawdę istotnych.

  Polubienie

  • Piotr69

   Tak się składa, że żonę zawoziłem w poniedziałek rano na zapisy na szczepienia. Uparła się to jej sprawa, a tam przed ośrodkiem zdrowia już o siódmej rano otwierają o dziewiątej sznurek bardzo duży babć moherowych do szczepienia i pochwały dla rządu. Nawet babć nie wystraszył mróz minus 15 w poniedziałek rano, a mogły zadzwonić po co łazić, ale jak się żona uprze to nic nie zrobisz. Dylu jednak nie wie co znaczy jak się baba uprze bo póki co żyje bez drugiej połówki ku jego szczęściu.

   Polubienie

  • Piotr69

   No jakie są teraz istotne rzeczy, że Glapa psuje złotówkę wprowadzając ujemne stopy procentowe, że grozi duża inflacja. O tym każdy wie. Nie trzeba covidu19, ale jak to u mnie na wsi jest ważne, że pincet plus jest i dają piniądzę. Ponadto wczoraj Morawiew obiecał otwieranie fitness w lutym oczywiście jak warunki jakieś będą spełnione i już branża ta chwali rząd PiS. Każdy sobie rzepkę skrobie czy też drapie się po jajkach, aby jemu było dobrze. W poniedziałek zawoziłem żonę na zapisy do ośrodka zdrowia bo się uparła i babie nie przetłumaczysz. Poniedziałek siódma rano, a przed ośrodkiem sznur babć moherków ogromna kolejka na zapisy mimo mrozu minus piętnaście stopni. Pan panie dyl prawiczek i nie ma kobity to pan nie wie co to znaczy do czegoś przekonać kobietę, a mogłem zadzwonić i zapisać ją telefonicznie, ale nie bo ja muszę rano wstawać, odpalać samochód na mrozie i jechać do ośrodka bo baba ma taki kaprys, a wystarczyło do ośrodka zadzwonić i ją w kebie nie matry zapisać na szczepienie przeciwko covid.

   Polubienie

   • paziem

    Pan, Pietrze, cały czas niby „ganiąc” zachwalasz i wspierasz system covidiański, jako nieodwołalny, a niemal wszystkich jako potencjalnych kolaborantów z psychopatami i lichwiarzami covidiańskimi. Misterne te pana wigibasy, ale bardzo czytelne.

    Polubione przez 1 osoba

   • piotr69

    Nie panie Pawle. Do solidarności nigdy nie należałem. Mnie nikt nie nabierze na forexowych bolków- pitoniów.
    Daję ludziom wiedzę materiały panu tez dałem i 30 innym osobom. Gdy dalej chcą się szczepić proszę bardzo niech się szczepią i nie ma powodu, abym ich z tego powodu nazywał żydami czy idiotami. Szanujmy poglądy Marka Głogoczowskiego, a nie tolerujmy jego obrażanie bo z niego taki żyd i zwolennik NWO jak ze mnie Cicciolina.

    Polubienie

 6. Kojak

  TYPOWE DZIALANIA ZYDOWSKICH BANDYTOW I ZLODZJI Z PPPYYSS ! ZYSKI NASZE, STRATY WASZE ! TO ZELAZNA ZASADA ZYDOWSKICH ZWYRODNIALCOW ! KRYMINALNE BOWIEM ZLODZJSTWA, SZWINDLE I OSZUSTWA TO PODSTAWA KRYMINALNEJ EGZYSTENCJI ZYDOWSTWA ! TO JEST TO ZDANIEM IDIOTOW, TEN RZEKOMO ZYDOWSKI LEB DO ,,JENTERESOW ,,

  Polubienie

 7. Bili de kid

  Czyli zdrowie polskiego goja jest wyceniane na 10-100tys zł. A co z tymi których zabił systemowy, wywołany pseudo-pandemią, paraliż służby zdrowia? Ci są liczeni po 0zł?

  Polubienie

 8. Piotr69

  Kogo oni obchodzą. Na operację czekasz latami, a na badania miesiącami chyba, że zapłacisz grube tysiące to masz za tydzień np kręgosłup, badania mózgu itp.
  Niejaki admin z konkurencyjnego portalu doładował sobie nieco pewności siebie, bo jak napisał gdy leczył się w prywatnej klinice darciem mordy tamtejszych lekarzy zmusił, aby pozwolili mu ściągnąć maseczkę. Szkoda, że nie dopisał, że w normalnym szpitalu za takie zachowanie byłby wypieprzony na zbity pysk ze szpitala, a gdyby nie miał widelca i łyżki gówniane zepsute obiady jadał by ręką, bo nawet nie było by opcji, aby ktoś mu dał widelec czy łyżkę na pewno żadna z pielęgniarek bo ich to gówno obchodzi.

  Polubienie

 9. Pimpuś

  A co na aberracje Kosiura doktorek z niedotlenionym mózgiem ????? Butli z tlenem nie dowieźli i chłopina się jeszcze nie obudził ?????

  Polubienie

  • Piotr69

   Ulżyło ci hejterze jak obraziłeś człowieka. Każdy ma prawo do swoich poglądów jeżeli chce niech się szczepi co tobie do tego. Ty się nie szczep. Marek Głogoczowski ani nie ma niedotlenionego mózgu, ani nie jest doktorkiem tylko doktorem. Taki jesteś odważny w domu w czterech ścianach powiedz mu to na żywo. Internet pełny jest ludzi, którzy koniecznie chcą zabłysnąć w internecie, gdzie w świecie realnym nie są w stanie nawiązać najprostszej interakcji z drugim człowiekiem. Tylko siądzie sobie jeden z drugim i napisze doktorek z niedotlenionym mózgiem, bo ja przy komputerze to taki jestem odważny, a na dworze jak zobaczę pały to uciekam szybciej niż BMW Durczoka na autostradzie, albo grzecznie chodzę w maseczce bo ja tylko mocny w gębie w sieci.

   Polubienie

 10. Pimpuś

  Po jatce na temat szczepień w której przewodził osobnik przez Ciebie wymieniany półtora roku temu wszyscy ludzie mądrzy i mający coś do powiedzenia przestali publikować tu swoje komentarze. Namawianie ludzi do szczepienia się szczepionką na wirusa który nie został wyizolowany jest czystym skurwysyństwem !!!! Zrozumiałeś czy napisać Ci to jeszcze raz drukowanymi literami bo mam wrażenie, że nie jesteś za bardzo inteligentny????

  Polubione przez 3 ludzi

  • Piotr69.

   O czym gościu piszesz. Jedyną osobą, która pisze na tym portalu o szczepionkach i je popiera jak również wierzy w prawdziwość koronawirusa jest Marek Głogoczowski i robi to nie w sposób hejterski, za to pluje się tu na niego jak na ostatnią szmatę. Reszta komentatorów wcale nie odeszła, a tłucze tu temat tego wirusa od zimy 2019 roku bezustannie. Takie katolskie debilstwo jak nick Kojak wprost nazywa pana Marka kawałkiem gówna czy żydem. Ludzie trochę powagi bo chyba tu dzieci nie piszą.

   Druga sprawa. Zaraz po wyborach na Białorusi Mateusz Piskorski w wielu wywiadach jasno mówił, że poparcie Łukaszenki na Białorusi jest w granicach 50%, a resztę głosów sobie dosypał. Proszę posłuchać na you tube jego wypowiedzi. Gdy dojdzie do sytuacji, że Piskorski też się zaszczepi to co też żyd i sprzedawczyk z niego będzie?
   Weźcie już do diabła wbijcie sobie trochę rozumu do głowy.
   Marek Głogoczowski. Jego życie to nie tylko poparcie dla szczepionek. Warto dodać, że jest zaprzyjaźniony z liderem Zmiany Mateuszem Piskorskim. Wiele miał propozycji od Piskorskiego, aby do Zmiany przystąpić i za to należy się panu Markowi szacunek, a nie wyzwiska pod jego adresem tych co siedzą w domu i próbują poprzez sieć podbić swoją samoocenę.

   Polubienie

   • paziem

    Pietrze, kolejny raz piszesz nieprawdę, tym razem o wypowiedzi Mateusza Piskorskiego. Wyciągnij zatem wniosek, jak możesz być potraktowany przez naszą redakcję.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Piotr69

    To jest prawda. Proszę posłuchać wywiadów pana Piskorskiego gdzie mówi jak byk, że Łukaszenko zdobył co najwyżej 50%, bo takie ma poparcie na Białorusi rzeczywiste, a resztę dosypał. Spróbuję ten film znaleźć gdzie to mówi. Panie Pawle proszę mi nie zarzucać nieprawdy bo słyszałem na własne uszy. Co do szczepień nie wiem jakie jest jego zdanie na ten temat.

    Polubienie

   • Piotr69

    Jeżeli jak byk pan Mateusz Piskorski mówi, że Łukaszenka nie ma więcej niż 50% poparcia rzeczywistego to skąd u niego ponad 80% na wyborach. Dokładnie słyszałem ten wywiad Mateusza Piskorskiego zaraz w poniedziałek po wyborach na Białorusi. Tyle.

    Polubienie

   • paziem

    Pamiętam wywiad Mateusza, bodajże u Mosakowskiego, i na pewno ni powiedział tego co pan napisał. Odnajdę w wolnej chwili i przytoczę.
    Raz jeszcze proszę pana żeby nie robił pan sobie z naszego portalu magla do pogaduszek, bo był pan( pisząc pod różnymi nickami) wielokrotnie za to upominany i usuwany. Pana upór i ” niepoprawność” określa jednoznacznie pana rolę, albo przypadłość mentalną i intelektualną.

    Polubione przez 1 osoba

   • Piotr69

    No to może odpowiedz precyzyjna bo ten film był już dość dawno.
    Mateusz Piskorski twierdzi w wypowiedzi proszę słuchać od 1 do 7 minuty, że Łukaszenko zdobył ponad 50% głosów czyli wygrał i brak drugiej tury. Zgoda pełna, ale zaraz doktor dodaje, że według jego oceny jest mało prawdopodobne, że Łukaszenko cieszy się poparciem 80% Białorusinów czyli miał w wyborach 55% tak mogło być, a żeby mieć lepszy humor dosypał sobie i tyle samemu sobie robiąc kuku, bo po co mu to skoro ponad 50% daje zwycięstwo.
    Po drugie gdzie jest moje kłamstwo ,że pastor popierał Trumpa. Proszę sobie panie prezesie odwiedzić kanał pastora.Od miesięcy liże tam rowek Trumpa i jest obwieszony naklejkami z nazwiskiem Trump bardziej niż choinka czy Cejrowski u siebie na rancho w USA.
    Tyle.

    Tyle mojej aktywności bo po co mam tu zaraz widzieć swoje IP na portalu czy być wyzywany od gnid chociaż ja na takie wyzwiska jestem odporny. Miłego dnia i zdrowia życzę.

    Polubienie

   • Piotr69

    Jeszcze kilka zdań. Znajoma mojej córki jest lekarzem przed chwilą miałem od córki telefon, że się cholernie źle poczuła i zemdlała po tej szczepionce i wesoło nie jest bo jeszcze jakiś drgawek dostała, czyli tak akurat polecam te szczepionki, że nie wiem i jeszcze żydki mi za to płacą. Brak słów. Miłego dnia.

    Polubienie

 11. nina

  ———– Marcin Bustowski , Sąd i LUDOBÓJSTWO Polaków !.

  Polubienie

 12. Piotr69

  Jeszcze kilka zdań. Znajoma mojej córki jest lekarzem przed chwilą miałem od córki telefon, że się cholernie źle poczuła i zemdlała po tej szczepionce i wesoło nie jest bo jeszcze jakiś drgawek dostała, czyli tak akurat polecam te szczepionki, że nie wiem i jeszcze żydki mi za to płacą. Brak słów. Miłego dnia.

  Polubienie

 13. „The world has 6.8 billion people…
  that’s headed UP to about 9 billion.
  NOW if we DO,a REALLY GREAT
  JOB ON NEW VACCINES,HEALTH
  CARE,REPRODUCTINE HEALTH
  SERVICES,we could lower THAT
  BY PERHAPS 10-15 PERCENT”.
  Bill Gates, member of Bilderberg Group.
  Pod rzadami Kaczynskiego partii,
  mamy najwyzsza LICZBE ZGONOW
  POLAKOW, powojennej historii POLSKI.
  Zrodlo; G.U.S.

  Polubienie

 14. markglogg

  Dorzucę coś na mój własny temat z „neonu24”:

  https://jantwardowski.neon24.pl/post/159978,pandemic-games#cmnts

  @Berkeley72 18:10:07 Kto potrafi wytłumaczyć TOTALNIE NIEZROZUMIAŁĄ dla ‚dementokraty’ maksymę CO CIĘ NIE ZABIJE TO CIĘ WZMOCNI?

  O tej sprawie już wspominałem przy okazji „obszczekiwań” mego tekstu sprzed 3 lat https://zakop999pl.neon24.pl/post/159664,antyszczepionkowcy-to-ludzie-chorzy-na-atrofie-mozgu

  Cytuję:

  W starożytności „proszczepionkowe lobby” zwykło nauczać młodzież CO CIĘ NIE ZABIJE TO CIĘ WZMOCNI. Niech „rumpelskin” wytłumaczy dlaczego uważa starożytną maksymę „co cię nie zabije to cię wzmocni” (której nowoczesnymi pochodnymi są słowa PRZECIWENTROPIA, HORMEZA, SZCZEPIENIA OCHRONNE przed SILNIEJSZYMI zewnętrznymi zaburzeniami, etc.) za rzecz NIE ISTOTNĄ dla zrozumienia dlaczego WCIĄŻ ŻYJE?

  (Podpowiadam. Bo nigdy nie pofatygował się POZNAĆ SAMEGO SIEBIE. Według logionu nr. 3 EWANGELII TOMASZA „rumpelskin”, który „Nie poznał samego siebie ŻYJE W NĘDZY I SAM JEST NĘDZĄ”.)

  No i właśnie, ja już w wieku 10/11 lat w styczniu 1953, idąc przy ostrym mrozie i wschodzącym dopiero słońcu do szkoły w Z-nem, ubrany tylko w gruby swetr z ostrej „góralskiej” wełny, doszedłem do wniosku, POZNAJĄC SIEBIE SAMEGO, że ewidentnie niszczący me zdrowie czynnik, jakim jest CHŁÓD, doprowadzi do mej lepszej ODPORNOŚCI na ewentualne choroby.

  Czyli zacząłem myśleć – już w wieku 10/11 lat – dokładnie tak jak myśleli starożytni, twierdząc że CO CIĘ NIE ZABIJE (niska temperatura -15-20 stopni wtedy) TO CIĘ WZMOCNI. Bo akurat poprzedniego dnia w stalinowskim „Kalendarzu Rolniczym” na rok 1953, przeczytałem u mych dziadków artykuł „ZIMNY WYCHÓW CIELĄT”, w którym pisało, że sprzyja on poprawie zdrowotności tak „nieludzko” hodowanych zwierząt.

  No i oczywiście, przeróżne szczepienia, o ile nie zabiją osób je przyjmujących, z tego BANALNEGO BIOLOGICZNEGO POWODU winny prowadzić do lepszej odporności na choroby tak „ŹLE” potraktowanej szczepieniami ludności.

  A jak pisało na frontonie POGAŃSKIEJ ŚWIĄTYNI APOLLONA w Delfach „POZNAJ SAMEGO SIEBIE, to poznasz Wszechświat i Bogów”, na którą to sprawę „pobożni antyszczpiennicy” zwykli w ogóle nie zwracać uwagi.

  ***

  (A tak przy okazji, w wypowiedzi Mateusza Piskorskiego, nt. wyborów na Białorusi usłyszałem tylko, że Łukaszenka z pewnością dostał 50 % głosów i wygrał wybory już w pierwszej turze. Żadnych Mateusza insynuacji, że dostał mniej niż 80 procent. Proszą sprawdzić, bo to są pierwsze minuty jego wypowiedzi.)

  Polubienie

  • Piotr

   Panie Marku ze względu na pana wiek przed wysłuchaniem wypowiedzi Piskorskiego u Mossakowskiego proszę głęboko odetchnąć przeponą potem 8 minutowa medytacja oddechowa, a następnie proszę włączyć wypowiedz Piskorskiego i się skupić, a wtedy pan usłyszy takie coś z ust dr Piskorskiego:
   „Łukaszenka wygrał zdobywając ponad 50% głosów, ale nie sądzę, aby poparcie Łukaszenki było tak duże jak podają media białoruskie czyli ponad 80%.
   Potem głos zabiera Mossakowski.
   Miłego dnia.
   PS. Proszę się nie kłócić w temacie oczywistych faktów.

   Polubienie

   • Piotr

    Proszę słuchać z uwagą bo jest to wypowiedz krótka M. Piskorskiego najlepiej proszę ucho przystawić do laptopa.

    Polubienie

   • Piotr

    Przepraszam nie ponad 80 % a dochodzące do 80 %, co Piskorski powiedział w dwóch trzech słowach, że nie wierzy w tak wysokie poparcie dla Łukaszenki. Tyle.

    Polubienie

 15. Piotr

  Dokładnie 4 minuta między 15 sekundą, a 18 sekundą cytat: „Są głosy czy Łukaszenka miał większe poparcie niż 80% czy mniejsze niż 80 %, ja bym się skłaniał, że miał mniejsze” koniec cytatu, czyli równie dobrze mógł mieć 60% bo 60 jest mniejsze niż 80 %, a jeżeli miał 80 % czy powyżej to wiadomo dosypał tak samo jak dosypała mafia Kennedy tylko, że tamten potrzebował głosów mafii, a Łukaszenka nie potrzebował nic dosypywać chyba, że po to, że 83 % brzmi ładniej niż 55 % he he.

  Polubienie

  • Piotr

   Gdyby Baćko się nie podpalił i zostawił sobie takie poparcie jak Juda żadnych by nie miał protestów bo by ugotował tym posunięciem jaja i blogerowi białoruskiemu i jego małżonce.

   Polubienie

   • Piotr

    Panie Marku gdyby dalej pan nie słyszał bardzo proszę uprzejmie wziąźć patyczek i bardzo lekutko delikatnie z wyczuciem usunąć woskowinę zalegającą w pana uszach ewentualnie proszę się udać do laryngologa w Zakopanem. To żaden wstyd bo nic co ludzkie nie jest nam obce jak mawiał Terencjusz. Koszt takiego zabiegu to 200 złotych polskich.

    Polubienie

  • markglogg

   No rzeczywiście „urzędujący prezydent otrzymał minimalnie mniejsze poparcie, niż wskazywano początkowo – 80,1 procent głosów.” (To dane oficjalne.) A ja zapamiętałem (z mediów białoruskich), że otrzymał tylko 79,9 %, co zaokrąglono do 80 %, 60 % głosów Łukaszenka otrzymał TYLKO w MIŃSKU, gdzie Tichanowska otrzymała aż 15% głosów.

   Pozdrowienia, MG

   Polubienie

   • Piotr

    Na jakiej podstawie pan tak twierdzi, skoro nawet dr Mateusz Piskorski mówi wyraźnie, że ze względu na pandemię nikt nie jest w stanie powiedzieć jakie to poparcie dla Baćki było i mogło być 50,5 % jak również 79, 5 procenta. Wyraźnie dr Piskorski mówi, że tego nie da się zweryfikować w żaden sposób bo nawet on nie mógł być obecny na Białorusi. Natomiast Piskorski mówi jak krowie na rowie, że obserwatorzy z WNP to duży plus, ale też trzeba i do nich się odnieść z rezerwą gdyż nie mogli być wszędzie, a byli jedynie w niewielu miejscach na Białorusi.
    Mateusz Piskorski tylko przypuszcza ma taką czujkę, że Łukaszenko nie zdobył więcej jak 80% głosów, a pan taki mądry wie i podaje dane.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

 16. Piotr

  Podsumowując skoro nie zdobył więcej jak 80% głosów równie dobrze mógł mieć 60 %, czyli mniej niż 80 % , a równie dobrze mógł mieć 79 procent poparcia. Piskorski wyraźnie mówi, ze tego się nie da stwierdzić, że względu na pandemię i nawet dlatego, że sam nie mógł być na Białorusi. Tyle wsio i amen.
  Natomiast białoruskie media dajmy sobie spokój. Lepiej już zobaczyć kurwi TVP PiS bo dziś od rana wielka wiadomość. Towarzyszka życia Kurskiego w ciąży.
  Miłego dnia na śniegu panie Marku.

  Polubienie

  • paziem

   Pietia, zupełnie się już pogubiłeś w swoim krętactwie :))))

   Polubienie

   • Piotr

    Wiem panie prezesie Pawle, przecież ja stary żyd jestem prosto z Izraela do tego troll i jeszcze spokrewniony z Szechterem he he. Pozdrowienia dla pana Tadka byłego admina i gratuluję ulepienia z plasteliny Bidena i jego żony. Pan kurcze to ma jednak talent.

    Polubienie

 17. markglogg

  Sprawa jest bardzo prosta z tym sądem Mateusza, ze Łukaszenka miał prawdopodobnie mniej niż 80% głosów. ALE NA PEWNO WIĘCEJ NIŻ 60%! Bo w opublikowanym i przez mnie wywiadzie z Siergiejem Musienko, Piskorski zauważa:

  …prowadzone przez Ciebie Centrum Analityczne ECOOM przeprowadzało, chyba jako jedyne, profesjonalne badania sondażowe przed wyborami prezydenckimi w tym roku.
  Musienko (którego i ja poznałem w Mińsku w maju 2011 roku):
  – Badania w jakimś stopniu odzwierciedlają obecny przebieg wydarzeń. Przy pomocy socjologii możesz przewidzieć przyszłe wydarzenia. Faktycznie, dane prezentowane obecnie przez Centralną Komisję Wyborczą potwierdzają większość naszych prognoz. Choćby to, że w Mińsku Aleksandr Łukaszenko uzyskał poparcie 65% wyborców, a Swietłana Tichanowskaja – 15%. I faktycznie, mamy w Mińsku jakieś 35% oponentów urzędującego prezydenta, ale wciąż ma on przecież zdecydowaną przewagę.

  Czyli już tylko badania sondażowe ECOOM w MIŃSKU (5 dni przed wyborami) wskazywały, że będzie miał w tym antyłukaszenkowskim mieście” ponad 60 procent głosów.
  A w skali całej Bialorusi? Ja miałem okazję czytać wyniki tych, z początku sierpnia 2020 ECOOM sonadżowych badań (gdy kandydatury Babriko i Cepkało już odrzucono). I jak zapamiętałem, dawały one Łukaszence już 74,5-78 % poparcia w skali CAŁEJ BIAŁORUSI. (Kilka tygodni wcześniej miał on tylko 69,4 % gdy Babriko i Cepkało byli jeszcze „w grze”, wtedy Tichanowska miała tylko 2% poparcia):

  Stad i Mateusz, opierając się na powyższych danych sondażowych jego kolegi, mógł sądzić, że 80% to trochę za dużo. Ale nie że Łukaszenka miał po prawdzie tylko ok. 60 głosów w skali kraju!

  https://zakop999pl.neon24.pl/post/157231,mateusza-piskorskiego-wywiad-z-s-musienko-szefem-ecoom

  https://news.tut.by/economics/694775.html

  Polubienie

 18. paziem

  E-mail od blogera Jaszczyk8:
  Witam Panie Zygmuncie.
  Bardzo ciekawy artykuł, więc tłumaczę w całości.
  Pozdrawiam.

  Drosten, najbardziej poszukiwany człowiek w Niemczech … za zbrodnie przeciwko ludzkości

  Jean-Michel Grau.

  W tym globalnym wzięciu zakładników Covid 19 zmanipulowanym przez Klausa Schwaba i jego akolitów z Forum w Davos, tryby tego gigantycznego oszustwa zaczynają wychodzić na jaw. Innymi słowy, to, co rok temu nazwano by „głębokim stanem”, zaczyna pokazywać swoje prawdziwe oblicze, a raczej: twarze.

  Przede wszystkim honor: wielki architekt tego zbrodniczego planu:

  Klaus Schwab , założyciel i lider Forum Davos.

  Dla tych, którzy go jeszcze nie znają, przypomnijmy pokrótce, że urodził się w Niemczech w 1938 roku i jest założycielem Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), które co roku gromadzi od 1971 roku czołową elitę ekonomiczną świata. , ale także polityczne, finansowe i media, w tym Jacques Attali, Emmanuel Macron, Angela Merkel, Christine Lagarde, Georges Soros, Bill Gates, Jeff Bezos czy David Rockefeller.

  Klaus Schwab opublikował w lipcu 2020 r. książkę: „Covid 19: the great reset”, prawdziwy totalitarny program gospodarczy i polityczny, który proponuje rozwinąć „domysły i pomysły na temat tego, jak powinien wyglądać świat po pandemii” oraz że UE wraz z pomocy dużych laboratoriów farmaceutycznych, są odpowiedzialni za zgłoszenie się na list ze szczepionkami genowymi, aby zniewolić całe grupy zachodnich populacji, zamknięte i utrzymywane 24 godziny na dobę przez ciągły strach przed wirusem wysadzonym przez media w zamian za finansową oligarchię. Aby dowiedzieć się więcej, przeciwni dziennikarze z The Guardian przedstawili szczegółowy opis tego koszmarnego scenariusza, którego podsumowanie adaptacji można znaleźć tutaj .

  Ale dzisiaj skupimy się na głównym mechanizmie tej machiny wojennej, która obecnie nazywa się: „Wielka„ pandemia ”Covid 19”: Christianie Drostenie. Kim jest Christian Drosten?

  Christian Drosten, niemiecki wirusolog, jest dyrektorem Instytutu Wirusologii Szpitala Uniwersyteckiego Charité w Berlinie. W wydaniu z 30 maja 2020 roku niemiecki magazyn Der Spiegel zatytułował, że jest dziś najbardziej zaszczyconym i znienawidzonym człowiekiem w Niemczech.

  Ale dlaczego tak jest?

  Najpierw wyróżnienia: tygodnik „ Stern” zatytułował go, olśniony dwa miesiące wcześniej, w marcu 2020 r .: „ Koronawirus uczynił wirusologa Christiana Drostena najbardziej poszukiwanym człowiekiem w Republice. I gwiazda ”.

  Ponieważ to Christian Drosten w styczniu 2020 roku opracował coronatest PCR, który obecnie służy jako standardowa metoda wykrywania koronawirusa na całym świecie. Jako dyrektor Instytutu Miłosierdzia w Berlinie jest bardzo wpływowym doradcą Angeli Merkel i brał udział jako ekspert w wielu rządowych konferencjach prasowych. W ten sposób poprzez swoje oceny miał również decydujący wpływ na decyzje polityczne na dużą skalę, takie jak noszenie obowiązkowej maski, zawieszenie regularnych zajęć w szkole czy zamknięcie całego sektora gastronomicznego.

  Nienawidzę teraz: dr Drosten, doradca wirusologów Angeli Merkel, jest obecnie ścigany przez niemiecki wymiar sprawiedliwości za zniekształcenie protokołu testów PCR, który skłonił wszystkie zachodnie rządy do podjęcia wszystkich tych decyzji dotyczących dystansu społecznego, obowiązkowego noszenia maski i zapobiegania szkodnikom. Rzeczywiście, opowiadając się za ustawieniem wartości CT do 45, wyniki testu stały się pozytywne, nawet przy niewielkich śladach wirusa w większości przypadków, próbując dalej podsycać powszechny strach .

  Dzisiaj, w związku z tą całkowicie zaplanowaną globalną katastrofą zdrowotną, przygotowywany jest drugi trybunał w Norymberdze, wraz z ustanowieniem „pozwu zbiorowego” pod egidą tysięcy globalnych prawników stojących za amerykańsko-niemieckim prawnikiem Reinerem Fuellmichiem, który pozywa dr Drostena.

  Według Reinera Fuellmicha wszyscy odpowiedzialni za kryzys związany z Covid-19 muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej za szkody cywilne spowodowane manipulacjami i programami korupcyjnymi. Dlatego międzynarodowa sieć prawników biznesowych zajmie się największą sprawą deliktową wszechczasów, skandalem oszustwa Covid-19, który w międzyczasie stał się największą zbrodnią przeciwko ludzkości, jaką kiedykolwiek popełniono. Nie można zaprzeczyć, że w tej zbrodni Christian Drosten zajmuje poczesne miejsce.

  W ten sposób w genialnym 49-minutowym filmie przetłumaczonym na język francuski Reiner Fuellmich pokazuje, że „pandemia” Covid-19 to nic innego jak gigantyczne oszustwo: „nie ma czegoś takiego jak„ pandemia ”Covid-19, tylko „pandemia” testów PCR. Bez wyników testów stale publikowanych w mediach „pandemia” już by się skończyła ”.

  Ale to nie wszystko: w 16-minutowym filmie niemiecki kanał kla.tv właśnie zaktualizował w wybuchowym śledztwie „ The Christian Drosten dossier ”, rzucając światło na mało znane, ale bardzo ważne postacie, które podają w wątpliwość wiarygodność „najbardziej poszukiwanego człowieka w republice” według tygodnika Stern . Śledztwo to rodzi również, zdaniem niemieckich dziennikarzy kanału, „poważne pytania dotyczące całego scenariusza Covid-19, który najwyraźniej wydaje się być największym oszustwem w historii, jakie kiedykolwiek wprowadzono”.

  Tak więc fatalne błędy w prognozowaniu, liczne niewyjaśnione niespójności dotyczące jego rozprawy doktorskiej, pospiesznie opracowany „test Covid PCR” z podstawowymi błędami naukowymi i nieoczekiwane grzęzawisko finansowego zamieszania pozbawiają Christiana Drostena jakiejkolwiek wiarygodności! ”

  „Jeśli po dokładniejszym zbadaniu główna postać w kryzysie Covid okaże się niegodna zaufania, nasuwa się poważne pytania:

  Czy na podstawie tych nienaukowych podstaw nie należy ostatecznie zbadać całej „pandemii” koronawirusa, z nieuchronną groźbą załamania gospodarczego i finansowego całych narodów, w celu poznania pociągających za sznurki i spekulantów w tle?

  Czy zatem kryzys związany z koronawirusem nie mógłby być podobny do stopniowego przejęcia, a nawet doprowadzić do ustanowienia cyfrowego nadzoru całych narodów pod pretekstem walki z „pandemią”?

  Dlaczego media głównego nurtu, które są odpowiedzialne za dokonywanie krytycznych raportów, nie odkrywają „dossier Drostena”, ale nawet utrzymują je w tajemnicy? ”

  Dziennikarze kla.tv wnioskują, że te fakty powinny być znane każdemu. Rzeczywiście, gdy tylko kryminalne manewry Drostena zostaną zdemaskowane, cały domek z kart oszustwa Covid-19 upadnie, a wszystkie zamknięte ludy w końcu będą mogły odzyskać wolność. Dlatego ten film wideo powinien być szeroko rozpowszechniany, podobnie jak wywiad z Reinerem Fuellmichem, aby wesprzeć jego „pozew zbiorowy”, w którym wszyscy francuscy prawnicy są gotowi uczestniczyć wraz z tysiącami innych prawników na całym świecie w celu powołania drugiego trybunału w Norymberdze, którym jest przygotowanie przeciwko Drostenowi i jego akolitom do zbrodni przeciwko ludzkości.

  https://reseauinternational.net/drosten-lhomme-le-plus-recherche-dallemagne-pour-crimes-contre-lhumanite/

  za: https://zygumntbalas.neon24.pl/post/159996,nawalny-i-szpital-charite-w-berlinie-25-01-2021 < komentarz zygmuntbialas 25.01.2021 18:40:52

  Polubienie

 19. markglogg

  Czy dało by się „uruchomić” moderowany od kilkunastu już godzin, mój komentarz z 25 stycznia 2021 o 18:58?

  Dziękuję,

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.