Co się dzieje w USA – 22.01.2021. -?

Obiecujące zmiany w USA – pisze Tiamat.

Czy ktoś ośmiela się wątpić, a co gorsza, śmiać ?D.Kosiur

tekst za: https://zygumntbalas.neon24.pl/post/159946,co-sie-dzieje-w-usa-22-01-2021

Joe Biden skreśla wszystkie możliwe zarządzenia podpisane za poprzedniego prezydenta. Znaczy się, nie warto zawierać żadnych umów z USA, bo to ‚prywatna korespondencja’ i podpis POTUSA – nie ma mocy państwowej. Obama podpisał umowy z Iranem, Kubą, Rosją, Trump poskreślał. Guzik wart jest podpis prezydenta USA. Biden przywróci wydatki na WHO – też będzie wesoło, bo WHO to swoista mafia.

1. Biden przywraca światu ekologie. Krowy za dużo produkują niebezpiecznych gazów – puszczają niebezpieczne bąki i trzeba miliony ubić, a te co zostaną przy życiu i zapewnią jakie-takie odchody, to te odchody mogą się przydać jako alternatywna energia. Pomysł niezwykle dochodowy, bo firma Chevron już ma obiecane fundusze od podatnika na ten program, choć jeszcze nikt nie zna szczegółów. Wiadomo, że kupa odchodów… nieprzyjemnie pachnie z daleka i z bliska.

________________________

Krowy za dużo pierdzą – czyli „Globalne ocieplenie”, czy „globalne zażydzenie” klimatu?https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/10/05/globalne-ocieplenie-czy-globalne-zazydzenie-klimatu/ – D.Kosiur

________________________

2. Hilary Clinton ma zostać ambasadorem USA do ONZ. Odgrzebano ze śmietnika różnych oficjeli Obamy jak np. Jen Psaki, Niki Haley itp. – będzie do śmiechu. A propos, sam Biden odpowiedzialny jest za zbrodnie w Iraku

3. Wyszło wreszcie na jaw, dlaczego USA nie lubi Huawei. Okazuje się, że właścicielem tej paskudnej firmy jest korporacja robotników, co absolutnie nie pasuje do współczesnej demokracji na świecie.

4. Biden każe nosić maski we wszystkich publicznych budynkach i zapowiada – od lat już zapowiadane – paszporty zdrowia. Biden proroczo przewiduje 500.000 przypadków śmiertelnych już w lutym.

5. Emiraty Arabskie, Węgry, Boliwia, a nawet Angela Merkel chcą ‚dywersyfikacji’ dostawy szczepionki covid-19, bo wolą rosyjską. Niemcy obiecują zarejestrować rosyjska szczepionkę.

6. George Galloway wyjawił tajemnice wyboru pana Bidena na prezydenta USA: Okazuje się, że Biden był ‚nominowany’ na prezydenta, na długo jeszcze przed kampanią wyborczą przez samego Henry Kissingera! Wystarczyło tylko potwierdzić wybór… w demokratycznych wyborach.

7. Biden przywraca globalizację pełną parą. Innymi słowy: idzie nowe – wraca stare… i na odwrót.

Napisała: Tiamat

___________________________________________________

Wybory w USA tradycyjnie pod dyktando sanhedrynu

Jeśli zdarzy się, że preferencje opinii publicznej pozornie odbiegną nieco od pożądanych przez sanhedryn, nie zajdzie nawet potrzeba ich skorygowania. Kandydat niezależny (nie namaszczony przez Żydów) nie ma żadnych szans. Przekonał się o tym L. LaRouche, którego uwięziono w 1989r. w trakcie kampanii wyborczej pod zarzutem, że knuł – nie popełnił, tylko planował! – przestępstwo podatkowe. Każdy bowiem, dopuszczony do ostatecznej rozgrywki kandydat jest namaszczony przez sanhedryn. Jednak jeśli zdarzy się sytuacja, że kandydat po wyborczym sukcesie sprzeniewierzy się sanhedrynowi – a tak się kilkakrotnie zdarzyło -, to zostanie zwyczajnie odstrzelony – co także się w USA zdarzyło.

Elity polityczne USA lansowane przez sanhedryn – 2017r., zaprzyjaźnione małżeństwa Trumpów i Clintonów

Zdjęcie ostało zrobione w roku 2005, kiedy to Clintonowie pojawili się na prywatnym weselu Trumpa z Melanią. Clintonowie “zaszczycili” swoją obecnością Trumpa w zamian za dotację na kampanię wyborczą H.Clinton na senatora z NY, skąd Trump rządzi swoim imperium.

Słyszę już głosy oburzenia: ale to przecież niemożliwe w zachodnich demokracjach!

Niemożliwe? Najlepiej rzecz całą wyłuszczył przywódca żydo-rebelii z 1968r. we Francji, obecnie europoseł z Niemiec, Żyd, pedofil, przyjaciel niejakiego A.Michnika, D.Cohn- nomen omen –Bendit. Jego poglądy na demokrację prezentowała kilka dni temu właśnie żydowska gadzinówka niejakiego Michnika. Otóż, według D.Cohn-Bendita „demokracja nie może zależeć od większości”. Nie można przecież dopuścić, żeby wybory wygrał ktoś taki jak Hitler i jego partia, albo inni nacjonaliści, np. w IIIżydo-RP partia PiS – argumentował europoseł-pedofil. – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/30/wybory-w-usa-tradycyjnie-pod-dyktando-sanhedrynu/comment-page-1/

D.Kosiur

36 Komentarzy

Filed under Polityka

36 responses to “Co się dzieje w USA – 22.01.2021. -?

 1. walerianda

  Zajmijcie się Polską za iasy syjonistycznym cyrkiem zniewalania
  ogłupianego społeczeństwa w USA

  Polubienie

 2. walerianda

  – korekta wyrazu ZAMIAST

  Polubienie

 3. Bili de kid

  Nam jako narodowi zabrano ducha. Zabrano nam duszę i w ten sposób przerobiono na bydło, na inwentarz, na „zasoby ludzkie”, na gojów, którzy wg słów rabina Josefa rodzą się tylko by służyć żydom.

  Przerobiono na na bydło, bo zabrano nam Wieczność, a bez niej Przyszłość staje się tzw. postępem, czyli iluzją, utopią.

  Polecam genialną rozmowę z Duginem (Gramsci, Dostojewski, Pound, Hegel, Sołżenicyn, Bułhakow, Sołowiow i inni…). Państwo to kościół, państwo ma być drogą do zbawienia narodu.

  Polubienie

  • Bili de kid

   Mówiąc precyzyjnie, zabrano nam naszą zbiorową, narodową duszę, która jest bytem kolektywnym, niezaleznym od naszych dusz osobistych, ale właśnie przez nie tworzonym.

   Jej pochodną jest nasz zbiorowy, naordowy rozum/intelekt a jego formalnym wyrazem PAŃSTWO.

   I właśnie największa nasza, na przestrzeni wieków, słabość wykorzystywana konsekwentnie przez naszych wrogów to narzucony rozdział kościoła od państwa. Rozdział na poziomie o którym pisze wcześniej, rozdział na poziomie archetypu. Archetypu narzuconego przez tzw kościół katolicki (kościół zydo-katolicki czy żydo-germańsko-katolicki m.in. narzucający nam obca mitologię), a właściwie kościół GLOBALISTYCZNY, czyli kontrolowaną przez „struktury cienia” instytucję OBCĄ, niepolską.

   Instytucje, która – jak można łatwo zaobserwować obecnie – jest częścią globalistycznej cywilizacji Lichwy.

   Roman Dmowski podkreślał, że Rosjanie mają wybitny instynkt państwowotwórczy i sądzę, że bierze się to przede wszystkim z braku idei rozdziału państwa od kościoła.

   Emil Cioran m.in. nt Rosji (wrzucałem, ale wrzucam ponownie, bo warto posłuchać, kanału nie znam, polecam jedynie ten filmik)

   Polubienie

  • Bili de kid

   Bułgakow nie Bułhakow.

   Polubienie

 4. Klemens

  Pierwsze zgrzyty nowej administracji Bidena z antifą. Demolka biura demokratów w Oregon.

  Polubienie

 5. Klemens

  Dostanesz w flakalec! Jasne? – wczorajsza szarpanina w czeskim parlamencie o brak maseczki

  Polubione przez 1 osoba

 6. paziem

  Panowie Andrzej i Piotr , umawiajcie się gdzieś w w parku, albo prywatnie na jakims komunikatorze i prowadźcie swoje ” prywatne wojny” bez udziału tego portalu.

  Gówna ” Chujeckiego&Kowalskiego” z definicji nie propagujemy tutaj.

  Polubione przez 1 osoba

  • Dominik

   Popieram w całej rozciągłości. To jest strona gdzie czytelnicy szukają wartościowych informacji, a nie zmuszeni są do czytania pyskówek dwóch trolli internetowych. Dziękuję bardzo za błyskawiczną reakcję.

   Polubienie

 7. paziem

  Anthony Blinken,sekretarz stanu( https://pl.wikipedia.org/wiki/Antony_Blinken) i Victoria Nuland, z-ca sekretarza stanu ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Victoria_Nuland) oboje żydowskiego pochodzenia, będa układać zasady polityki zagranicznej USA za prezydentury tetryka Joe Bidena.Nuland będzie odpowiedzialna za politykę zagraniczną w Europie Środkowo-Wschodniej. Żydowska kryminalna oligarchia na Ukrainie zyskuje potężne wsparcie. Można zatem spodziewać się chaosu, napięć, a nawet działań wojennych w naszym „polskim” regionie geograficznym. Koszmarny sen, jaki przyśnił nam się już w roku 2014, roku żydowskiego majdanu na Ukrainie, wiodący do wciągnięcia Polski w chaos ukraiński, staje się realnością. Ukraińcy w Polsce, to jak ISIS w Syrii.

  Polubione przez 1 osoba

 8. Kolejną zmianą bajdeniarza powinna być zmiana stylu gwiazdek na fladze Usraela by odpowiadała plemieniu przewodniemu 🙂

  Polubienie

 9. Edward.

  http://www.wicipolskie.org/?p=52282
  Wszyscy zydzi w rządzie Bidena.

  Polubienie

 10. Edward.

  https://wolnemedia.net/antifa-z-usa-wprost-deklaruje-ze-chce-zemsty/
  Żydowska organizacja Antifa chce zemsty.To już się dzieje – wielu działaczy
  którzy popierali jednak Trumpa (jest bardziej bezpieczny niż Biden) zostali
  pozbawieni pracy,sa niszczone ich biznesy,ect..
  Goje powinni mieć świadomość jaka jest metalnosc żydowska – oni są
  bezgranicznie mściwi,do 7 pokolenia, praktycznie zawsze.
  Dlatego goje powinni budować jedność aby bronić się przed msciwoscia
  zydowska która zawsze ma charakter zwyrodniałych zbrodni (należy
  przypomnieć powojenne katownie dla patriotów,archipelag gułag,Katyn,
  bestialską eksterminacja Polaków na Ukrainie i wiele-wiele innych).

  Polubienie

 11. nina

  ——– BOHATERKA ! budujący to obraz , oby takich więcej !.

  Polubienie

 12. paziem

  Putin i jego otoczenie popełniają błędy wobec żydowsko-anglosaskich wpływów w Rosji i wkrótce będą mieli u siebie majdan na wzór białoruski. Jeśli nie zareagują na to siły narodowo-patriotyczne i armia, to polityka Putina doprowadzi do chaosu w Rosji. Żydowskie kadry Departamntu Stanu USA, w obecnej administracji Bidena, to kadry, które będą zmierzać do kumulowania chaosu i wewnętrznej destabilizacji Rosji,. Taka jest cena za flirtowanie z syjonizmem, co od 2014 roku zaczął uprawiać Putin.

  PZ

  Sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow skomentował nielegalne działania, które miały miejsce w kraju 23 stycznia. Według niego wielu wkrótce przesadzi liczbę swoich uczestników.

  „Teraz wielu powie, że wiele osób brało udział w nielegalnych akcjach. Nie, wyszło niewiele osób, wielu głosowało na Putina. I wiele osób głosowało za poprawkami do konstytucji. Jeśli porównać liczby, to zrozumiecie, jak niewielu było ludzi, chociaż są oni również obywatelami Rosji ”- powiedział Pieskow w kanale telewizyjnym Russia 1. Jego słowa cytuje RIA Novosti.

  Pieskow zauważył, że szanuje wszystkie punkty widzenia, ale „kategorycznie sprzeciwia się udziałowi w nielegalnych działaniach”.

  „Ponieważ nie może być innej oceny, że jest to naruszenie prawa” – dodał.

  Ponadto Pieskow zaznaczył, że publikacje ambasady USA o nieskoordynowanych działaniach to pośrednia ingerencja w wewnętrzne sprawy Rosji i bezpośrednie poparcie dla łamania prawa.

  Wcześniej Ministerstwo Spraw Wewnętrznych skomentowało nieautoryzowane wydarzenie, które miało miejsce na Placu Puszkina w Moskwie. Jak odnotowano w MSW, w akcji wzięło udział około 4 tys. osób.

  W wyniku niezezwolonych wieców śledczy wszczęli sprawę karną dotyczącą ataku na funkcjonariuszy policji podczas niezezwolonego wiecu w Petersburgu.

  Ponadto śledczy we Władywostoku wszczęli dwie sprawy karne dotyczące użycia przemocy wobec urzędnika państwowego podczas niezezwolonego wiecu. Ponadto w Moskwie wszczęto sprawy karne z powodu działań niezgodnych z prawem i przemocy wobec funkcjonariuszy organów ścigania.”

  za:https://russian.rt.com/russia/news/825318-peskov-nesoglasovannye-akcii?utm_source=browser&utm_medium=push_notifications&utm_campaign=push_notifications

  Polubienie

 13. Sławobor

  Protesty poparcia dla aresztowanego lidera opozycji Aleksieja Nawalnego, które miały miejsce w całej Rosji w sobotę 23 stycznia, skomentował politolog Siergiej Markow. Ekspert powiedział, że w tym przypadku nieautoryzowane wiece i akcje to tylko wymówka, za tym, co się dzieje, kryją się poważniejsze zdarzenia.

  Politolog Siergiej Markow w komentarzu do cargradzkiej gazety wyraził przekonanie, że tego, co się dzieje, nie można nazwać planem „drużyny Nawalnego”, jego zdaniem protesty w Rosji prowadzone są z zagranicy, główne „punkty kontrolne” znajdują się w Wielkiej Brytanii i USA.

  Plan zespołu wywiadu amerykańskiego i brytyjskiego okazał się niewielkim sukcesem. Według liczby protestujących. To mniej więcej tyle samo, co około dwa lata temu, przed początkiem pandemii. Około 20 tys. W Moskwie ”- zaznaczył Markow, wskazując także na dość dużą liczbę miast uczestniczących w protestach.

  Politolog zakwestionował, że niektórzy z wysokich rangą urzędników mogli być zaangażowani w organizację protestów, ale z przekonaniem stwierdził, że w rządzie są „zdrajcy i pół-zdrajcy”, którzy czekają na moment „poddania Putina”. ”

  „Oczywiście w kierownictwie są zdrajcy i pół-zdrajcy, którzy są gotowi poddać Putina i czekają na dobry moment. Uważam, że Władimir Putin stoi przed bardzo prostym i zrozumiałym zadaniem: oczyścić wewnętrzne szeregi i zwolnić tych, którzy są zdolni do zdrady ”- powiedział Markow.
  https://u-f.ru/news/politics/u9/2021/01/24/309499?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 14. Piskorz

  zdrajcy i pół-zdrajcy,” NIE MOŻNA BYĆ CZĘŚCIOWO W CIĄŻY, ANI BYĆ PÓŁ-ZDRAJCĄ !

  Polubienie

 15. obudzony

  @paziem
  24 stycznia 2021 o 22:37

  Pytanie jest proste, a czemu Putin nie zrobił tego już kilka lat wcześniej ?

  Może dlatego Panie Pawle, że robi to od 20 lat, ale sukcesywnie, stopniowo i bardzo powoli od samego początku swojej prezydentury i amerykański Deep State/USA/NATO/UE/Korporacje/System Bankowy to doskonale widzi i jedyne co może zrobić, to szczekać jak mały kundelek w swoich mediach?

  Jako jedyny chyba kraj na świecie Rosja posiada ustawę o ,,innostrancach”(obcokrajowcach), którzy nie mogą w Rosji pełnić pewnych kluczowych funkcji wymienionych w tejże ustawie, a chodziło tylko i wyłącznie o żydów, a wnioskodawcą i głównym apologetą wprowadzenia takiej ustawy był oczywiście żyd Władimir Żyrynowski, który dokładnie zna swoich współplemieńców.
  Inicjatywa Putina zawoalowana dla wiedzy przeciętnych ludzi w taki sposób stała się powodem dosłownie szału i wściekłości syjonistycznej wierchuszki na całym świecie i wysłali P. Merkel(która jest ich lokajem) aby spróbowała odwieść Putina( który znakomicie mówi po niemiecku) od jego planu, ale ten ją zwyczajnie odprawił z ,,kwitkiem”.

  Jego doradcy potrafią oszacować ryzyko(kogo można unieszkodliwić i jakie posiada faktyczne możliwości) i dokładnie wytypować ludzi w aparacie władzy, które jak w każdym kraju są przekupne, sprzedajne i patrzą tylko na swój własny interes. Wie pan co się robi w aparacie władzy i służbach samorządnego kraju kiedy do środowisk opozycyjnych, ludzi lub organizacji wrogich dla danego kraju wypływają informacje poufne stanowiące tajemnicę państwową? Zwyczajnie wypuszcza się fałszywą informację i patrzy do kogo i od kogo ta fałszywa informacja dotrze i już mamy cały łańcuszek.

  Polubienie

 16. W żydo-mediach radość, że wreszcie, gdy żydowska międzynarodówka ustanowiła Bidena prezydentem USA, nastąpi koniec faszyzmu i wróci demokratyczna normalność. I wróciła:


  .
  A oto przykład starej, dobrej, demokratycznej, zachodniej normalności:

  Polubienie

  • Piotr

   Należało by jednak poczekać z ocenami, bo póki co to prosiak Trump ma na rękach krew irańskiego generała, a nie Biden. Także poczekajmy z ocenami bo emocje nie są nigdy dobre. Na pewno Demokraci tak mocno jak Republikanie nie wspierają mordowania Palestyńczyków przez Izrael, a ponadto pamiętamy co zrobił Trump w sprawie Jerozolimy.
   Tym swoim szczekaniem i protestami tylko sobie zaszkodził jakby nie wiedział, że jest tylko zwykłym popychadłem w Białym Domu, a karty rozdają inni w tym kabarecie Olgi Lipińskiej.
   Póki co zachomikował się na Florydzie i beczy bo żadni adwokaci nie chcą dla niego pracować, a impeachment wisi nad głową.
   Dano mu zabawki gabinetu owalnego na cztery lata zrobiono miliarderem przyklejono mu do jajek najpiękniejsze kobiety świata do dmuchania to jemu było mało ciągle mało. To teraz go czekają sprawy za przekręty finansowe i niepłacenie podatków.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.