Operacja „Nawalny”

Barany chodzą w szeregu, biją w bębny …

Głównym zadaniem administracji Joe Bidena jest przywrócenie zniszczonego podczas przygotowań i przebiegu wyborów prezydenckich wizerunku „starej dobrej Ameryki”. Bez przekonania Amerykanów, że „wszystko idzie dobrze”, wyjście Ameryki z trudnej sytuacji gospodarczej i politycznej jest trudne.

Tymczasem nie można już przekonać „jednopiętrowej Ameryki” o legalności i słuszności zwycięstwa Demokratów. Po wielu udowodnionych przypadkach oszustw wyborczych, po cenzurze na portalach społecznościowych, braku reakcji mediów na obciążające dowody, po inauguracji za plecami żołnierzy Gwardii Narodowej i drutem kolczastym, Amerykanie raczej nie powrócą do pokojowego życia lat 70. Ameryka na własne oczy zobaczyła pracę Deep State i zrozumiała, jak działa ta bezlitosna maszyna. Kraj nigdy nie będzie taki sam. Wraz z Bidenem wiało nowe wiatry.

Nie będzie już możliwości powrotu Ameryki do przeszłości. Zwolennicy Trumpa liczą na kontynuację walki. Rankiem 21 grudnia Biden uchylił 20 dekretów Trumpa, a tego samego dnia republikańska kongresmenka Marjorie Taylor Green przedstawiła projekt rezolucji w sprawie oskarżenia prezydenta Bidena. To dopiero początek. Jest protest przeciwko pierwszym krokom nowego prezydenta, mającym na celu osłabienie zasad napływu imigrantów z krajów islamskich, powrót Stanów Zjednoczonych do kontrolowanej przez Billa Gatesa WHO, powrót do porozumienia klimatycznego z Paryża, zakończenie budowy muru na granicy z Meksykiem, nowe regulacje na rzecz mniejszości seksualnych.

Nowa administracja USA musi przesunąć wektory z wewnętrznych problemów politycznych na zagraniczne. Wybierając obiekt w tym kierunku, środek ciężkości przesunął się już z Chin do Rosji: kręgi biznesowe bliskie nowej administracji są zainteresowane ochroną swoich interesów z Chinami.

Ameryka nie ma interesów z Rosją. Złudzenia części rosyjskiego społeczeństwa co do „wartości demokratycznych”, obecność sił prozachodnich wśród inteligencji i mediów, niezdarność oficjalnych organów na nowym i bardziej skomplikowanym etapie wojny informacyjnej sprawiają, że Rosja jest łatwym łupem w oczach globalistycznych grup rządzących w USA.

W tym kontekście wdrażana jest Operacja Nawalny. W przeddzień inauguracji Asystent Bezpieczeństwa Narodowego Joe Bidena Jack Sullivan powiedział: „Ataki Kremla na Nawalnego to nie tylko pogwałcenie praw człowieka, są one skierowane przeciwko Rosjanom, którzy chcą być wysłuchani”.

Jack Sullivan przemawia w imieniu narodu rosyjskiego, tak jak czynili to propagandyści III Rzeszy. Stany Zjednoczone z nową energią deklarują się jako „Imperium Dobra”, a po 30-letnim okresie niepewności ZSRR zostało zastąpione przez to samo „Imperium Zła”, które musi zostać zniszczone. Nie będą szczędzić wysiłków i zasobów. Część strat (przekupstwo dziennikarzy, manipulacja sieciami społecznościowymi itp.) Zostanie przypisana europejskim klientom globalistycznej klasy rządzącej.

21 stycznia Parlament Europejski przyjął rezolucję domagającą się uwolnienia Nawalnego, zablokowania gazociągu Nord Stream 2 i zaostrzenia sankcji wobec Rosji. Uchwały Parlamentu Europejskiego mają charakter doradczy, ale są opracowywane w porozumieniu z głowami państw i wskazują na stan ducha polityków w Europie. Unia Europejska faktycznie stwierdziła, że ​​nie uważa rosyjskiego ustawodawstwa za godne szacunku. Federacja Rosyjska powinna działać jak za Kozyriewa, pod kierownictwem zachodnich ośrodków regulujących bieg spraw w naszym kraju przy wsparciu opozycji, która honoruje polecenie Ostapa Bendera „Zagranica nam pomoże”.

Teraz zagraniczne kraje pokazują się jako inspirator i organizator Operacji Nawalny.

Kolejność etapów operacji nie budzi wątpliwości:

– upychanie „nagrania” rozmowy telefonicznej Nawalnego z jego trucicielem z FSB w sieciach społecznościowych sprawia, że ​​kwestia zatrucia jest aktualna;

– Nawalny ” który nagle wyzdrowiał” został wysłany do Rosji w oczekiwaniu na jego aresztowanie;

– wrzutka przygotowanego wcześniej filmu o „Pałacu Putina” ma na celu rozgrzanie nastrojów wobec rządu;

– w dużych miastach organizowane są wielkie akcje uliczne na rzecz Nawalnego, co powinno zmusić rosyjskie władze do kapitulacji;

– rozpoczyna się plan zaostrzenia sankcji wobec Rosji i jej częściowej izolacji międzynarodowej.

Kolejnym etapem mogłaby być próba zorganizowania przemówienia Nawalnego w imieniu Niemiec na zbliżającym się Zgromadzeniu Ogólnym ONZ w sprawie użycia przez Rosję broni masowego rażenia, z żadaniem nałożenia na nią jak najszerszych międzynarodowych sankcji.

Pierwszym celem jest próba politycznego zepchnięcia Federacji Rosyjskiej do stanu z lat 90. Jeśli władze rosyjskie oprą się tym próbom, zostanie obrany kurs destabilizacji i rozczłonkowania Federacji Rosyjskiej.

Wyrażamy uznanie autorom projektu: został gruntownie przygotowany. Chociaż są i niedoróbki.

Na przykład w nagraniu „Rozmowy Nawalnego z trucicielem” uchwycony zostaje zegar ścienny pokazujący różne pory dnia. Tekst towarzyszący sekwencji wideo z filmu o „pałacu” nosi ślady tłumaczenia maszynowego z języka angielskiego, co potwierdzi każdy, kto dobrze zna oba języki.

Te wady są bardzo podobne do charakteru pisma  Secret Intelligence Service. Jednak tej służby to nie zawstydza . Doskonale nauczyli się tam zasady Bertholda Brechta:

Barany chodzą w szeregu, biją w bębny.
Same barany dają skórę na te bębny.

autor artykułu: Dmitrij Siedow

za: https://www.fondsk.ru/news/2021/01/23/ob-operacii-navalny-52751.html

tłum. własne: PZ

31 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

31 responses to “Operacja „Nawalny”

 1. paziem

  Pałac dla Putina. Jaki jest prawdziwy cel filmu Nawalnego. A. Fursow, A. Fiefielow

  Polubienie

 2. walerianda

  Ja zajmuję się wyłącznie Polską.

  niedz., 24 sty 2021 o 16:30 WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał(a):

  > paziem posted: ” Barany chodzą w szeregu, biją w bębny … Głównym > zadaniem administracji Joe Bidena jest przywrócenie zniszczonego podczas > przygotowań i przebiegu wyborów prezydenckich wizerunku „starej dobrej > Ameryki”. Bez przekonania Amerykanów, że „wszystko idz” >

  Polubienie

 3. paziem

  Putin i jego otoczenie popełniają błędy wobec żydowsko-anglosaskich wpływów w Rosji i wkrótce będą mieli u siebie majdan na wzór białoruski. Jeśli nie zareagują na to siły narodowo-patriotyczne i armia, to polityka Putina doprowadzi do chaosu w Rosji. Żydowskie kadry Departamntu Stanu USA, w obecnej administracji Bidena, to kadry, które będą zmierzać do kumulowania chaosu i wewnętrznej destabilizacji Rosji,. Taka jest cena za flirtowanie z syjonizmem, co od 2014 roku zaczął uprawiać Putin.

  PZ

  Sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow skomentował nielegalne działania, które miały miejsce w kraju 23 stycznia. Według niego wielu wkrótce przesadzi liczbę swoich uczestników.

  „Teraz wielu powie, że wiele osób brało udział w nielegalnych akcjach. Nie, wyszło niewiele osób, wielu głosowało na Putina. I wiele osób głosowało za poprawkami do konstytucji. Jeśli porównać liczby, to zrozumiecie, jak niewielu było ludzi, chociaż są oni również obywatelami Rosji ”- powiedział Pieskow w kanale telewizyjnym Russia 1. Jego słowa cytuje RIA Novosti.

  Pieskow zauważył, że szanuje wszystkie punkty widzenia, ale „kategorycznie sprzeciwia się udziałowi w nielegalnych działaniach”.

  „Ponieważ nie może być innej oceny, że jest to naruszenie prawa” – dodał.

  Ponadto Pieskow zaznaczył, że publikacje ambasady USA o nieskoordynowanych działaniach to pośrednia ingerencja w wewnętrzne sprawy Rosji i bezpośrednie poparcie dla łamania prawa.

  Wcześniej Ministerstwo Spraw Wewnętrznych skomentowało nieautoryzowane wydarzenie, które miało miejsce na Placu Puszkina w Moskwie. Jak odnotowano w MSW, w akcji wzięło udział około 4 tys. osób.

  W wyniku niezezwolonych wieców śledczy wszczęli sprawę karną dotyczącą ataku na funkcjonariuszy policji podczas niezezwolonego wiecu w Petersburgu.

  Ponadto śledczy we Władywostoku wszczęli dwie sprawy karne dotyczące użycia przemocy wobec urzędnika państwowego podczas niezezwolonego wiecu. Ponadto w Moskwie wszczęto sprawy karne z powodu działań niezgodnych z prawem i przemocy wobec funkcjonariuszy organów ścigania.”

  za:https://russian.rt.com/russia/news/825318-peskov-nesoglasovannye-akcii?utm_source=browser&utm_medium=push_notifications&utm_campaign=push_no

  Polubione przez 1 osoba

 4. Pimpuś

  Namiestnik Duda nie prezydent !! Proszę nie mylić pojęć.

  Polubienie

 5. Klemens

  Prezydent Rosji Władimir Putin nazwał „śledztwo” Aleksieja Nawalnego montażem i kompilacją.

  Władimir Putin w poniedziałek spotkał się ze studentami z okazji Dnia Rosyjskiego Studenta. Podczas spotkania student trzeciego roku Państwowego Uniwersytetu Technicznego w Ufie Daniił Czemiezow zapytał Putina o opublikowany na YouTube film o tym, że prezydent rzekomo posiada pałac w Gelendżyku. Student zapytał Putina, czy to prawda.

  „Cóż, opublikowali moje zdjęcie z pływania motylkiem. Jestem taki niezdarny, ale czasami lubię pływać w ten sposób. W jakimś basenie, w którym nigdy nie byłem. I nie wiem, co to za basen. Ale tak pływałem. Kiedy i gdzie? W Jeniseju w 2016 roku. Cóż, w takich przypadkach to tylko kompilacja, to montaż. W języku jednej z naszych znanych postaci muszę powiedzieć: nuda, dziewczyny. Mogliby wymyślić coś innego” – odpowiedział Putin.

  Polubione przez 1 osoba

 6. kempes

  Rosja musi zrozumiec jedno. w koncu. nie ma czegos takiego jak porozumienie z zachodem. zachód to wróg. a wroga sie bije tez podstepem!!! to tam rosji nie wiedza co robic?? to pomozemy. jesli oni o pałacu putina to o tam jakis czas po emisji powinno sie pokazac np. (w rosyjskiej telewizji!!)w jakich luksusach zyja tacy jak trump i biden a tymczasem inni dostaja kartki zywnosciowe. ta sama metoda. rosja powinna rozbijac ue. jak sie tylko da. jej solidarnosc niby. pozorna. bic wroga jego własna bronia. usa rozumie tylko jeden jezyk. swoj. !!! rosyjski wywiad powinien zainteresowac sie np. satanizmem elit. zdjecia z takiej ceremonii i udział niej kogos z polytkow z usa. udowodniony ..zrobiłby piorunujace wrazenie. trzeba trzymac z chinami. nie przejmowac sie komentarzami tzw zachodu. i trzeba wykonczyc usa. bronia reagana. pogorszyc im w ten sposob standard zycia. a bez usa ue nie istnieje. bo natychmiast zaczna sie tam żrec. naprawde jest cała masa metod by zachodowi poszło w piety. np. włochy czy hiszpania. problemy podziału na pólnoc i południe. w czy w hiszpanii . mozna podgrzac atmosfere. by zachód miał tez problemy. popierajac jednych przecie drugim. tak sie to robi. i naglasniac np. pedofilie wsrod zach. politykow. na pewno tam sa ciemne interesy. tak sie prowadzi polityke. ty mi robisz problem???to ja zrobie tobie. wiekszy.

  Polubienie

  • andrzej

   Wszystko to jest dziwne. Nie wiadomo już do jakiej bramki gra Putin. Coraz więcej chmur o kolorze czarnym wokół niego. Ponadto Krem źle zniósł porażkę obecnego prezydenta USA. Wszystko to wygląda źle kempes. Liczę, że pan mnie jeszcze jakoś pocieszy.

   Polubienie

  • Piskorz

   mozna podgrzac atmosfere.” NIE TRZEBA…”SAMA” SIĘ PODGRZEWA.
   RADZĘ PRZECZYTAĆ TH. CHITTUMA „2 wojna domowa w USA”. ps A po niej będą 3 wlk. centra, na półn. biali, na połud. czarni, na połudn-zach
   latynosi.

   Polubienie

  • paziem

   Szanowni komentatorzy, przestańmy „doradzać” Rosji, Rosjanom i Putinowi. Mamy wystarczająco dużo spraw żeby skutecznie doradzać sobie. Nie uważacie ?!
   Można zauważyć co uważamy za dziwne w poczynaniu władz rosyjskich, ale rozwiązania i odpowiedzi na własne problemy Rosja i Rosjanie muszą znaleźć sami.

   Polubienie

  • paziem

   Żeby to wszystko robić, co pan wymienia, to sądzę, że jednak musi się zmienic władza na Kremlu na narodowo-patriotyczną.

   Polubienie

 7. Piskorz

  Nie wiadomo już do jakiej bramki gra Putin. ” Ja wiem, bo czytam http://www.pdsnpsr.ru Ten jeden port. . wystarczy..wszystko jasne!

  Polubienie

 8. Bili de kid

  Nawalny robi dokładnie taka sama robotę jak wobec tzw. powstania styczniowego robił Leopold Kronenberg. Bo czy normalny człowiek, który uszedł ledwo z życiem wracałby na teren na którym może być zabity? Bez żartów.

  Brawo Putin, brawo KGB. A pewnie to jest wspólna akcja Ruskich i Niemców (ale nie Niemców GmbH tylko Niemców-Niemców).

  Polubienie

  • Bili de kid

   >Ameryka nie ma interesów z Rosją.

   Kompletna bzdura, jest dokładnie odwrotnie, a ciśnienie wewnątrz USA na porozumienie z Rosją rośnie wprost proporcjonalnie do wzrostu pozycji Chin w świecie. Oczywiście tej części USA do której odwoływał się Trump, która Dugin określa jako opcję liberal-narodową.

   Opcja liberal-bolszewicka/trockistowska Bidena z kolei boi się Rosji, bo ruscy szachiści wiedzą jak z nimi wygrać, tej wiedzy z kolei (i doświadczenia) nie ma, ale potrzebuje CHRL.

   Także to liberal-bolszewicy Bidena są w okrążeniu, tocząc jednocześnie wojnę na froncie wewnętrznym.

   Nawalny pracuje dla szachistów.

   Polubienie

   • paziem

    A Dugin, to jakiś prorok?!
    Autor pisząc o interesach USA z Rosją miał na myśli, jak sadzę, obrót towarowy, który rzeczywieście jest niewielki, jak na skalę obu państw.

    Polubienie

   • Bili de kid

    Użyłem terminologii Dugina i to wszystko, komentarz jest mój. Nawalny pracuje dla bezpieki, żadnego majdanu w Rosji nie będzie.

    Polubienie

  • andrzej

   Tylko nie takie zdjęcia na wpół nagiego Putina bo płeć piękna, która czyta WPS padnie z podniecenia i co wtedy będzie wszak Putin to takie seksowne ciacho jak kremówki z Wadowic.

   Polubienie

 9. paziem

  Pozdrawiając wszystkich rosyjskich studentów z okazji – Dnia Tatiany ( Dzień Studenta , obchodzony 25 stycznia z okazji powołania 23 stycznia 1755 r. ,dekretem carycy Elżbiety w odpowiedzi na petycję Michaiła Łomonosowa, Uniwersytetu Moskiewskiego – PZ) Towarzystwo Cargradzkie nie może ignorować wydarzeń, które mają miejsce w naszym kraju.

  Wspólnota studencka zawsze była najbardziej aktywną i namiętną częścią rosyjskiego społeczeństwa. Pragnienie zmiany świata i żywiołowa energia zawsze sprowadzały ją do epicentrum wydarzeń historycznych. Nawet dzisiaj studentów próbują wciągnąć w burzliwy polityczny wir.

  Jako największa organizacja rosyjska, Towarzystwo Cargradzkie sprzeciwia się wszelkim rewolucyjnym niepokojom. Jeśli chcemy zachować Rosję i naród rosyjski, musimy bronić pokoju i porządku w tym kraju.

  Ale to wcale nie oznacza, że ​​musimy po cichu znosić rusofobię, biurokratyczną obojętność i arbitralność. Rosjanie muszą bronić swoich praw.

  Dlatego zjednoczyliśmy się w „ Cargrad”. Mamy też dość siły i środków, aby osiągnąć nasze cele w sposób legalny i pokojowy.

  Walczymy z rusofobami wszelkiego rodzaju i robimy wszystko, aby uniemożliwić im zdobycie władzy. Otwarcie wspieramy zjednoczenie podzielonego narodu rosyjskiego i odrodzenie imperium rosyjskiego w jego historycznych granicach. W naszych szeregach są tysiące rosyjskich studentów – spadkobierców tradycji przedrewolucyjnych naukowców. Wszyscy razem stanowimy Związek Narodu Rosyjskiego i wielką siłę.
  Znając dobrze historię Ojczyzny, działamy jako pryncypialni przeciwnicy rozłamów w społeczeństwie rosyjskim. Dziś bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy harmonii i solidarności. Wierzymy, że naród rosyjski będzie miał dość mądrości i chęci, aby z honorem przejść obecne próby, aby zachować siebie, a także tysiącletnią rosyjską państwowość.

  Wszystkich studentów-patriotów, wzywam do wstąpienia w nasze szeregi. Związkowi Narodu Rosyjskiego potrzebne są Wasza wiedza i siły.

  Konstantin Małofiejew, właściciel kanału Tsargrad.Tv
  za:https://tsargrad.tv/news/russkie-dolzhny-zashhishhat-svoi-prava-rossiju-snova-ispytyvajut-no-u-nas-est-vsjo-dlja-otrazhenija-ataki_317475

  tłum.własne – PZ

  Kim jest Konstantin Małofiejew: https://pl.qaz.wiki/wiki/Konstantin_Malofeev

  Polubienie

 10. „RADOSC ROZPIERA SERCE MOJE,WIDZAC
  ROZKWIT KULTURY
  zydowskiej w Polsce”.A.D.
  W tzw III.R.P,po 04.06.1989r.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.