Pandemia zachodniej demokratury i żydowskiego kapitalizmu niszczy świat

Koronaświrusowa ,,gra w trzy karty”

________________

Tekst za: https://kresywekrwi.neon24.pl/post/160451,koronaswirusowa-gra-w-trzy-karty

Autor: Jacek Boki

________________

W zależności od polecenia, lekarze robią test positive lub negative.

Tą informację otrzymałem dziś przed południem z Wrocławia. Dotyczy ona tzw. testów, którymi poddało i nadal poddaje się w Polsce setki tysięcy, a może już miliony ludzi. A jest nią zdjęcie ukazujące dwa różne napisy na dwóch różnych opakowaniach testów, jakie używane są do diagnozowania ludzi. Czy naprawdę tak trudno pomyśleć, że wyniki tych testów są zwyczajną, bezczelną blagą? Użyją, w zależności od politycznego zapotrzebowania testu dającego w każdym przypadku wynik pozytywny i każdy człowiek od razu jest w potrzasku, z którego nigdy się nie uwolni. A wzrost ,,zakażonych” będzie zawsze rósł w ten właśnie sposób lawinowo, w zależności od zapotrzebowania.W drugim przypadku, jeśli nie ma na kogoś określonego zlecenia, będzie miał zawsze wynik negatywny.

W zależności od polecenia, lekarze robią test positive lub negative. Ktoś skorzystał z okazji i zrobił zdjęcie niezauważenie, aby ludzie sami mogli się przekonać, jakimi to testami robi się im tzw. wymazy, którym zastraszeni poddają się bezrefleksyjnie i bezwolnie, a władza dzięki temu prostemu zabiegowi, może trzymać nas wszystkich za twarz praktycznie w nieskończoność. Mogą wysyłać na kwarantannę dosłownie każdego lub nawet cały kraj, regulując ilość fal wyssanej z palca plandemii, w sposób zupełnie dowolny i bez końca, kiedy tylko przyjdzie im na to chęć i ochota.

Całe to testowanie, jak i cała ta fałszywa plandemia, niczym nie różni się od gry w trzy karty, w której na końcu i tak zawsze wygrywa oszust, z którym nieopatrznie wdaliśmy się w ten złodziejski kontredans, który zawsze pozbawia i to niejednokrotnie delikwenta nawet dorobku całego życia, który dał się nabrać na możliwość szybkiej i łatwej wygranej, by na końcu zostać gołym i wesołym. Nie inaczej skończą wszyscy ci, którzy w przypadku poddania się tego rodzajowi testowaniu, zostaną sprowadzeni na samo dno, bez możliwości odbicia się odeń kiedykolwiek. I będą mogli mówić o wielkiej dozie szczęścia, jeśli uda im się ocalić swoje życie.

 

Szczepionki – jedną z form depopulacji – Prof. zw. dr hab. Stanisław Wiąckowski

Film: https://m.cda.pl/video/161438896

________________________________________________

_______________________________________

Polskę i Polaków prawdziwa, mimo iż fałszywa, pandemia dopadła co najmniej już 30 lat temu

 

13 Komentarzy

Filed under Polityka

13 responses to “Pandemia zachodniej demokratury i żydowskiego kapitalizmu niszczy świat

 1. Polubione przez 2 ludzi

 2. osoba prywatna

  Ptasia grypa w Rosji. Służby poinformowały WHO. Czeka nas kolejna pandemia?
  https://nczas.com/2021/02/23/ptasia-grypa-w-rosji-sluzby-poinformowaly-who-czeka-nas-kolejna-pandemia/

  Polubienie

 3. Mony

  Z całym szacunkiem dla adminów tego portalu ale proszę nie rozsiewać dezinformacji pana Jacka Boki, nt. szybkich testów na covid-19. Fanatyzm po stronie antysystemu też trzeba zwalczać.
  Poniżej wyjaśnienie działania tego typu testów:

  Polubienie

  • @ Mony

   Wypowiedź na załączonym filmie odnosi się do innego rodzaju testów niż ten opisany w artykule Jacka Boki.
   Natomiast z jednym zdaniem komentarza zgadzam się prawie całkowicie: „Fanatyzm po stronie antysystemu też trzeba zwalczać.” ale dopiero wtedy, gdy reżimowy system zostanie pokonany.

   A odnośnie opisanego w artykule testu Covid-19 Ag Rapid Test Device jest wiele informacji w Internecie. Można znaleźć np. taką:

   Wynik dodatni wskazuje na aktywne zakażenie SARS-COV-2. W razie jego otrzymania należy skonsultować się z lekarzem rodzinnym i potwierdzić wynik z zastosowaniem diagnostyki molekularnej RT-PCR. Wyniki ujemne testu nie wykluczają zakażenia SARS-CoV-2 i nie mogą być stosowane jako wyłączna podstawa leczenia lub innych decyzji terapeutycznych. – za: a) http://dialab.pl/test-cov/
   b) Panbio™ COVID-19 Ag Rapid Test Device – (tekst w pdf)

   Zatem jest coś nie tak z tym testem, którego cena wynosi 105 zł – prawdopodobnie test nie służy do określenia zakażenia wirusem u ludzi i nie powinien być stosowany przez służby medyczne.

   Polubione przez 1 osoba

  • Mony

   Panie Darku.. gdzie Pan widzi tą różnicę?
   Testy Panibo są testami kasetkowymi antygenowymi. Mówiąc o koloidalnym złocie autor filmu pewnie miał na myśli koloidalne srebro (Ag)

   Informacji owszem jest wiele, łącznie ze zdjęciami obu rodzajów „testów”(positive i negative). Tak więc twierdzenie autora o konspiracyjnym pochodzeniu zdjęcia jest mocno naciągane. W instrukcji do testu zapewne jest napisane do czego służą obie saszetki (zielona i czerwona).
   Reszta się zgadza, są to testy do wstępnej diagnostyki.

   https://cdn.shopify.com/s/files/1/0506/4818/7037/products/123_1024x.jpg?v=1604065598

   https://infotel.ca/newsitem/canada-can-make-vaccines-just-not-the-ones-leading-the-covid-19-race/it78842

   Polubienie

 4. Piotr

  kocham was

  Polubienie

 5. Nie ma co szukać winy u Żydów! Oni są tacy – jacy są. Wszyscy autochtoni dobrze wiedzą co oznacza słowo „pasożyt” i jaka jest poprawna pisownia tego słowa. Syjonizm to „inny świat”. Taki, w którym oszustwo podniesiono do rangi biznesowej cnoty (zapewniającej tzw. „sukces”) – oraz podwójna moralność. Jedna dla ludzi – a zupełnie inna dla gojów. W tym świecie rządzi tylko jedna-jedyna „wartość” czyli majątek i nic innego się nie liczy.
  Odpowiedzialnymi za dzisiejszy stan rzeczy są Watykańczycy, mieniący się być bezzasadnie tzw. „Polakami-katolikami. Durni „pogromcy komuny” (która także była zbrodnicza i rasistowska).
  Watykańczycy NIE MYŚLĄ, tylko kierują się instynktem stadnym. Całe tabuny Watykańczyków całkiem niedawno dostawały ekstazy na samą myśl o Wojtyle. A on wyprowadził te swoje owieczki (trzódkę Bożą) tak jak wyprowadził… „Po owocach ich poznacie!” – nie ja to wymyśliłem.
  Nie ma zatem nad czym płakać – tylko pokornie dźwigać swój judo-rzymski krzyż! Ja wam nie pomogę, bo jestem autochtonem. Polakiem-Lechitą.
  Drodzy Watykańczycy. Nie mazgaić się teraz – tylko „alleluja i do przodu.

  Polubione przez 1 osoba

 6. jedynym ratunkiem dla naszej matki ziemi i jej inwentarza( fauny i flory ,porzykobiorcow :)) jest zmasowana wojna atomowa!! Tak tak ! wojna atomowa w skali globalnej !!.DLACZEGO? dlatego ze raz wypuszczony strach falszywej plandemi działa na wiernych i medialnie porażonych porzyczkobiorcow 🙂 jak plandemia „pogaństwa” wówczas chrystowiercy donosili , na drugich pogan ,innowiercow! ze nie ..wierza i nie modlą nie do obrzezanego boga rodem znad jordanu.Obecnie robi nie identycznie :)!tylko na globalna skale ! ,nawet yahwowiercy i allachowiercy sa zmuszani do WIARY W SWIRUSA I SCYPIONKI:) która została opracowana przez alchemików z sekty „Szpitalnikow”pod wezwaniem Świętego Jana chrzczyciela z ziemi świętej:) .w sukurs szpitalnikom ida :ubodzy rycerze Chrystusa( pentagon NATO oraz dziesiątki ekstra płatnych,prywatnych legi cudzoziemskich wielorasowych najemników) . oraz wiele instytucji „ubogich Łazarzy”:) z sekty porzyczkodawcow :), darczyńców, fundacji charytatywnych ,i miłosiernych !!. tak ze aby uratować świat z pod ichnich destrukcyjnych zapędów ? Musi nastapic zmasowana wojna atomowa !! Ameeen

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.