„SAYANIM” DZIAŁAJĄ W POLSCE

TYSIĄCE ŻYDOWSKICH AGENTÓW „SAYANIM” DZIAŁAJĄ W POLSCE, ROBIĄC NAM TU FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ

 

 

Jakieś pewnie 8 lat temu na łamach niemieckiej gazety Der Spiegel pojawił się duży artykuł na temat specyficznej, żydowskiej agentury „sayanim”, którą tworzą wszyscy Żydzi diaspory, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ludzie żyjący przez lata zwyczajnie w poszczególnych krajach, np. w Polsce, jako prawnicy, lekarze, politycy, urzędnicy, wykładowcy, żołnierze, policjanci, itd. nagle dostają zlecenie od Mossadu na uczestnictwo, albo wykonanie konkretnego zadania, wrogiego wobec państwa, w którym żyją lub jego poszczególnych obywateli i muszą je wykonać, chcą, czy nie chcą, choć przeważnie chcą, ponieważ w świadomości, albo w podświadomości każdego Żyda tkwi głębokie, z gruntu fałszywe przekonanie o rzekomym wybraństwie oraz wyjątkowości Żydostwa, co wraz z okupacją jest przenoszone do innych krajów, w USA na przykład znamy ten podły fenomen jako „American Exceptionalism”. Od jakiegoś czasu jest zaszczepiany Chińczykom, jako zwykły, chiński szowinizm, a od czasów Cromwella przeżarta jest nim Wielka Brytania, okupowana przez Żydostwo, która do niedawna na skutek feerii grabieży kolonialnej realizowanej przez Żydostwo od Wojen Opiumowych,  uważała się za imperium „nad którym nie zachodzi słońce”, a byle angielski pętak zarażony żydowską dżumą moralną czuł się upoważniony do występowania w roli reprezentanta rasy panów.

Sayanim to fakt przemilczany, nieistniejący w mediach w ogóle, na przestrzeni kilku dekad nie napotkaliśmy na rzetelny artykuł na ten temat poza wspomnianym Der Spiegel, sami też wielokrotnie o tym wspominaliśmy na łamach Nowych Aten.

Sayanim to nie jest jakaś organizacja ochotniczych służb specjalnych, nie tamtejsze ORMO, lecz system funkcjonowania zorganizowanego Żydostwa, spośród którego wszyscy są szpiclami zobowiązanymi do udzielenia pomocy Mossdowi, jeśli ten uzna, że leży to w żydowskim interesie. Naturalnie najbardziej aktywni są wpływowi, żydowscy agenci zrzeszeni w żydowskiej masonerii B’nai B’rith, jak prof. Hartman, prof. Śpiewak i wielu innych, a także ci pracujący w mediach, polityce i wmontowani w służby specjalne w MSZ.

Jednak sayanimem musi być każdy żyd pod groźbą wykluczenia z diaspory oraz śmierci. O zjawisku mówi żyd, Jacob Cohen, pisarz i wykładowca, który był bardzo zaskoczony własnym odkryciem, gdyż żydzi nie zdają sobie z reguły sprawy z instytucji sayanimów i kogoś, kto o tym mówi, czy pisze gotowi są posądzać o antysemityzm, czymkolwiek jest. Dowiadują się przeważnie w momencie, kiedy Mossad zaplanował wykonanie jakiegoś zadania z wykorzystaniem jakiejś, konkretnej osoby pochodzenia żydowskiego.

Tym można tłumaczyć powodzenie fałszywej pandemii w Polsce oraz masowe uczestnictwo w tej zbrodni Żydostwa, którego wg poprzedniego spisu powszechnego było w Polsce ok. 2 milionów osób, także lekarzy, decydentów, dziennikarzy, polityków, urzędników. Działanie żydowskiej agentury jest wyjątkowo perfidne i nie może być inne – jaki pan, taki kram, a najkrótszą charakteryzacją tej bandy złoczyńców jest słynne motto Mossadu: „Poprzez oszustwo i podstęp będziesz prowadził wojnę”.

Jeśłi ktoś uważa, że to niemożliwe, ponieważ doniesienia o szczepieniach w Izraelu mówią także o ofiarach, to powinien dokładnie wczytać się w izraelską narrację stręczącą nam covidowy totalitaryzm, przeczytać motto Mossadu oraz zapoznać się zdefinicją słowa „hucpa”, a także  przeczytać słowa Kajfasza z Pisma Świętego, które dały początek działaniom Judenratów i żydowskiej policji w gettach, mówiące, iż lepiej poświęcić mniejszość, dla dobra większości.

Osobną kwestią jest otwarta żydowska agentura rezydująca w Polsce, opłacana z polskich podatków, która wg polskiego patrioty pochodzenia syryjskiego p. dra Nabila al Maladi, występującego niegdyś w polskim Sejmie w tej sprawie, liczy 40 tysięcy osób. Wystąpienie p. dra Nabila jest dostępne pod tym linkiem.

Przykłady żydowskich szpicli w Polsce. W tle reklamówka „From The Depth”, w tłumaczeniu: „z piekła „.

Żydzi jako zorganizowana grupa przestępcza szpicli to nie nowość, mamy tego świadectwo np. w Piśmie Świętym, w Ewangelii św. Jana, w akapicie dotyczącym rozkazu Sanhedrynu wydanego wszystkim żydom, aby zakapowali Jezusa Chrystusa, jeśli tylko dowiedzą się, gdzie przebywa, aby ówczene żydowskie NKWD podległe Sanhedrynowi mogło Go aresztować, co się zresztą stało.  Jak pamiętamy, Żydzi wydali na Chrystusa wyrok śmierci na długo, zanim Go pojmali i ciągali od Annasza, do Kajfasza, po czym zamordowali Go na krzyżu. To nie Piłat skazał Chrystusa, a Żydzi. Piłat umył wówczas ręce.

„Arcykapłani zaś i faryzeusze wydali rozkaz, aby każdy, kto się dowie o nim, gdzie przebywa, doniósł, ażeby go mogli pojmać.” Jan 11:57

Pisał o tym również Adam Mickiewicz w Panu Tadeuszu, wspominając o Jankielu, który miał informacje z pierwszej ręki o działaniach wojsk Napoleona. Pisał także w wierszu Nocleg, wspominając o wieszaniu szpiegów:

[…]

W górę szpiegi! Cesarskie to sługi:

Jeden, Prusak, z nogami długiemi

W białych wisi pończochach; a drugi

Żyd, pejsami zamiata po ziemi.

za:http://noweateny.pl/Polska/details/382/TYSICE-YDOWSKICH-AGENTW-

51 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

51 responses to “„SAYANIM” DZIAŁAJĄ W POLSCE

 1. OCENIAJA (obeznani w temacie) na 4-6 mln.

  Polubienie

 2. Niejaki Jaroslaw G,mowiacy na „Er”.
  „POLSKA, jest Ojczyzna dwoch narodow,
  polskiego i zydowskiego, i NIKT,ani NIC
  nie jest w STANIE TEGO ZMIENI”.

  Polubienie

 3. nina

  —– wg. mnie 1/3 Polaków to oni.

  Polubienie

  • Klemens

   Nie Nino. Na samym szczycie jest ich kilku, może kilkunastu. Cała reszta to świadomi i nieświadomi wspólnicy. Wystarczy że taki jeden świadomy agent uszyje buty wśród sąsiadów ofiary tej zorganizowanej grupy przestępczej, by cała klatka w bloku nienawidziła sąsiada. Tak to działa. Mają tak rozwinięte technologie że nawet ekspedientka w sklepie zachowa się niewłaściwie wobec ich targeta, a nauczyciel w szkole poniży jego dziecko.

   Polubione przez 1 osoba

   • nina

    ——— my urodzeni na Ziemiach Odzyskanych mając dzisiejszą wiedzę , analizujemy mieszkańców naszych rodzinnych miast , wychodzi nam,że 1/3 to byli żydzi, tzw. elita miasta. Dzisiaj mam dostęp do „elity, ” w innym mieście, przerażona jestem ich ilością.

    Polubienie

   • Klemens

    Przejmują majątki Polaków przy użyciu najnowszej techniki

    Polubienie

   • veri

    Do trzymania za twarz takiego kraju jak Polska wystarczy ulokować w decyzyjnych punktach ca. 5 tys. swoich a zaufanych.

    Polubienie

 4. Kojak

  Kazdy Zyd jest napierw Zydem a pozniej obywartelem danego panstwa ! Zyd jest tak obywatelem danego panstwa jak tasiemiec jest czescia skladowa czlowieka ! Wiec zydowski lajdak bez mrugniecia okiem bedzie wykonywal kazde polecenie swych zydowskich kryminalistow . Dlatego absolutnie zadnego Zyda, pod zadnym pozorem, nie nalezy przyjmowac do zadnej organizacji bo gnoj bedzie tam zawsze robil za kreta !

  Polubienie

 5. Fundacja Pojednanie organizuje „Marsz dla Izraela”, który odbędzie się we Wrocławiu 6 maja br. „W tym roku świętujemy 70 rocznicę istnienia współczesnego Izraela (…) Jesteśmy gotowi wykorzystać daną nam przez Boga i historię szansę, aby tragiczną historię antysemityzmu zamienić na historię życia i przyjaźni. Nasz majowy Marsz będzie znakomitą okazją do świętowania z narodem żydowskim, okazaniem mu naszej solidarności, jak również sprzeciwem wobec wszelkich form współczesnego antysemityzmu” – piszą organizatorzy na swoim portalu. – za: http://www.wieczernik.pl/deklaracja-uczestnikow-marszu-zycia-ku-pojednaniu

  więcej tu: Polska bez Żydówhttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/02/17/polska-bez-zydow/

  Polubienie

 6. paziem

  https://wiadomosci.wp.pl/mossad-wszechmogacy-choc-omylny-6036225561937025a

  https://plwiki.pl/Leksykon/Szin_Bet

  http://www.xn--meb.pisz.pl/Mosad

  Polubienie

 7. A mnie zastanawia jedna sprawa…

  Nowe Ateny niby demaskują instytucję sajanów, a z drugiej strony zażarcie uprawiają kult galilejskiego żyda Joszue, wykreowanego przez żydowskich oszustów „chrystusem” gojów.

  Biograf Rothschildów zwracając się do  krystowierców pisał:

  „Zrobiliśmy z was ochoczych, nieświadomych nosicieli naszej misji dla całego świata, całego dzikiego świata i do niezliczonych jeszcze nie narodzonych przyszłych pokoleń. Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji…”

  No i właśnie – Nowe Ateny same są agentem żydowskiej „tradycji”, żydowskiej antykultury, zwanej błędnie „chrześcijaństwem”.
  I cóż z tego, że demaskują instytucję sajanów. Jej nie zaszkodzą ani nie osłabią. Mosadowi też nie zaszkodzą. Za to utrwalają wśród gojów kult obrzezanego cieśli. A to też należy do działań sajanów, od których aż roi się w szeregach hierarchów kk i krystowierczych aktywistów i publicystów.

  Polubione przez 2 ludzi

  • paziem

   Pan , panie Andrzeju, mimowolnie wylewa dziecko z kąpielą.A „mądrej głowie dość dwie sowie” i dlatego warto brać, nawet od przeciwników, czy też od kogoś kogo zdanie nie w pełni się podziela, to co ma istotne znaczenie np. dokumentacyjne, faktograficzne. Przy pana podejściu ktoś inny ( jakiś pana przeciwnik ) mogłby np. mapisać, że Andrzej Szubert ” maniakalnie walcząc z mitem obrzezanego cieśli” zniechęca do chrześcijaństwa jako takiego, a zatem także do prawosławia, a zatem jest ukrytym wrogiem Wschidu, czyli jest antyrosyjski :)))

   Przy okazji z tego zapodanego źródła przez Darka Kosiura tj. ” Wieczernika…” można przytoczyć znamienny artykuł pokazujący ” maesterię ” żydowskiego sposobu zwalczania swoich przeciwników pod hasłem antysemityzmu i anstysyjonizmu:

   ” Dzisiejszy antysemityzm

   Wiadomość, jaką Bóg przez proroka przekazuje wszystkim narodom, jest taka, że zarówno zamysł jak i urzeczywistnienie powrotu ludu Izraela do ich ziemi jest Jego autorstwa. Ruch syjonistyczny to tylko narzędzie w Bożym ręku, o ile działa on w zgodzie z Jego planem. Antysyjonista, który sprzeciwia się powrotowi Żydów i ich obecności na Bliskim Wschodzie, jest więc nie tylko przeciwnikiem syjonizmu, ale też i siły sprawczej powrotu Izraela do jego ziemi – Boga Wszechmogącego we własnej Osobie. Jako chrześcijanie powinniśmy umieć przewidzieć, która ze stron w tej konfrontacji ulegnie.

   Bliższa analiza samego sloganu „nie antysemici a antysyjoniści”, którą proponuje się jako właściwą postawę chrześcijańską, pokazuje jego hipokryzję. Ostateczny cel antysemityzmu, niezależnie od strategii wynikającej z danej sytuacji, jest zawsze ten sam – zniszczyć Żydów. Antysemityzm koncentruje swoje najcięższe ataki na tym, co żydowskiemu sercu najdroższe. O ile w latach 30-tych i 40-tych antysemici próbowali pozbyć się Żydów z Europy, obecnie próbują zniszczyć to, co jest centralnym ośrodkiem ich współczesnego życia, tj. państwo żydowskie na terenie Bliskiego Wschodu. Antysyjonizm jest więc tym samym starym, nienawistnym antysemityzmem ukrytym pod nowym płaszczykiem, skrojonym na miarę potrzeb obecnej chwili.

   Jeśli zbadamy genezę sloganu „nie antysemici a antysyjoniści”, zauważymy, że powstał w kręgach, które namalowały światowej opinii publicznej na miejscu obecnego Izraela obraz tzw. świeckiego i demokratycznego państwa palestyńskiego, utrzymując, że niektórzy Żydzi mogliby żyć tam razem z Arabami w pokoju, podobnie jak na Bliskim Wschodzie Żydzi i Arabowie przez wieki żyli ze sobą w pokoju. Jeśli skonfrontujemy ten obraz z realiami zobaczymy, że wśród państw arabskich otaczających Izrael nie ma ani jednego demokratycznego państwa – Izrael jest jedyną demokracją na całym obszarze Bliskiego Wschodu. Widzimy też, że pod władzą arabską żydowskie mniejszości były stale uciskane i prześladowane przez rządzącą większość arabską z powodów religijnych i rasowych. Tyle, jeśli chodzi o demokrację i pokój. Próba oddzielenia antysyjonizmu od antysemityzmu i przekonywanie opinii światowej, że antysyjonizm nadaje się do przyjęcia, jest w świetle faktów kompletnym fałszem i nieuczciwością. Nie dajmy się nabrać na ten chwyt.

   Stwierdziliśmy więc na podstawie Biblii, że Ziemia Obiecana należy do Izraela, a powrót Żydów do domu pozostaje w zgodzie z jej proroctwami.”

   Fragment z ” CZYJA ZIEMIA

   czyli

   CZY CHRZEŚCIJANIE MOGĄ POZWOLIĆ SOBIE NA NEUTRALNOŚĆ I NIEZAANGAŻOWANIE?

   Artykuł zaczerpnięty z biuletynu informacyjno-modlitewnego „Nasz Starszy Brat” Nr 1/2013

   za: http://www.wieczernik.pl/czyja-ziemia#more-3821

   Polubione przez 1 osoba

   • Panie Pawle,

    nie wylałem, jak pan twierdzi, dziecka z kąpielą. Zauważyłem jedynie, że Nowe Ateny demaskując instytucję sajanów same zapędzają gojów do kultu żyda. I to już wszystko.
    Czyżbym się omylił?
    A to, co o mnie ewentualnie powiedzą głupcy (że niby zniechęcam do krystowierstwa, a więc i do prawosławia, czyli że jestem antyrosyjski) jest mi obojętne. Nie zamierzam zabiegać o pochwały u głupców. Prawosławie (kult żyda) to nie Rosja.
    Wsjo…

    Polubienie

  • Bili de kid

   1. Jeśli Chrystus jest bogiem wiecznego życia, to żydzi wyznają antychrysta, boga wiecznej śmierci. Jeśli Chrystus jets Prawdą, to judaizm jest kłamstwem.
   2. Duchowa tożsamość Słowiańszczyzny to prawosławie, czy się to komuś podoba czy nie i właśnie prawosławie ocaliło naszą tożsamość zachowując chociażby alfabet i język.
   3. Termin pogaństwo nie znaczy dzisiaj nic.
   4. Kościół żydowsko-kaotlicki jest kościołem antychrysta.

   Polubione przez 2 ludzi

 8. Należy odróżnić duchowe nauki Jezusa Chrystusa…Wysłannika Prawdziwego Boga Miłości i Wieczności…od instytucji KK…która-poprzez pozostawienie w kanonie zbrodniczego Starego Testamentu…z równie
  zbrodniczym jahwe -demiurgiem-szatanem na czele.a także skorumpowana przez ziemski szatański System….często wikła się w sprzecznościach i sprzeniewierza Chrystusowi….a przez to-demoralizuje uczciwych chrześcijan.Prawdziwym i konsekwentnym chrześcijaństwem(bez przedrostka „-judeo” jest gnoza…a Jezus Chrystus był Arcy-Gnostykiem(ŁK,4,1-13,1J,5,19.J,8,44,J,14,30,J,18,36,J,15,18-21…i inne).

  Niektórzy świadomie-dla celów deprecjacji zarówno chrześcijaństwa jako takiego…jak i postaci naszego Zbawiciela-Jezusa Chrystusa-próbują utożsamiać jedno z drugim…tak aby często błędne a nawet zbrodnicze praktyki KK utożsamiać z Chrystusową nauką miłości blizniego i prymatu Wiecznego Ducha nad przemijająca materią.

  Polubione przez 2 ludzi

 9. Cytaty z nauk obrzezanego cieśli: „Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela…”
  Mt 15, 24

  A zaraz potem przyrównał gojów (w kontekście Kananejki i jej córki) do psów: „Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom i rzucać psom.”
  Mt 15, 26

  Czyżby Bili de kid i Marek Rogalski byli zaginionymi owcami z domu Izraela? Bo ja nie…

  Kolejna nauka obrzezanego cieśli: „Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła
  Mt 5, 29-30

  Czy Marek Rogalski przestrzega tej „duchowej nauki” swojego żydowskiego „zbawiciela”? A co z tą jego „nauką”: „Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem”
  Łk 14, 26

  Ja wybieram miłość do rodziny i nie zamierzam jej nienawidzić dla żydowskiego „zbawiciala”. No i obrzezany cieśla otwarcie powiedział – po co przyszedł na świat:

  Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.
  Mt 10, 34-36

  I tej zapowiedzi dotrzymał.

  Nie dam się na te żydowskie „plewy”, brednie i wymysły, oraz na kult żydowskiego „zbawiciela”, zbawiającego z rozumu, nabrać…

  Polubione przez 2 ludzi

 10. Re.Opolczyk Ale następnie-pod wpływem wiary i próśb kobiety kananejskiej uwolnił jej córkę od złego ducha…mimo tego,że nie była żydówką.Oraz:podważył wybraństwo Izraela we fragmencie:”Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu…i zasiądą w Królestwie Niebieskim…..a synowie Królestwa zostaną wyrzuceni na zewnątrz…tam będzie płacz i zgrzytanie zębów”(Mt,8,11-13)
  A także”A tu już nie ma Greka ani Żyda,obrzezania ani nieobrzezania,barbarzyńcy,Scyty,niewolnika,wolnego,lecz wszystkim we wszystkich jest Chrystus”(Kol.3,5-17)
  Przykładów odcinania się Chrystusa od Żydów, żydowskiej ideologii i żydowskiego upadłego świata jest wiele…przypomnę tylko te najbardziej znane:J,8,44(Żydzi=synowie diabła). J,14,30(nie ma nic wspólnego z władcą tego świata :jahwe -szatanem)…i J,18-36:”królestwo moje nie jest z tego świata”) .A to tylko najbardziej wyrazisty przykład odrzucenia przez Zbawiciela żydowskiego umiłowania zła,doczesności i materialnego świata=”więzienia”dla dusz…

  Polubienie

 11. A najsilniejszy dowodem na nienawiść żydów do Chrystusa jest jego skazanie na hańbiącą i okrutną karę śmierci przez ukrzyżowanie…i nienawiść do Jego wyznawców aż do dzisiaj… dokumentowana czynem niezliczoną ilość razy…(np.martyrologia prawosławnego narodu rosyjskiego pod bolszewickim jarzmem…co najmniej 60 mln ofiar okrutnie zamęczonych)

  Polubienie

  • veri

   Via ostentacyjnie okazywaną nienawiść Żydzi uwiarygodniają tę żydowską religię w oczach gojów.

   ps. na blogach, gdzie bez pardonu używają sobie na tej religii nawet komentarz z przejawem sugestii, że to żydowska religia jest szybko usuwany … mówi to coś ?

   Polubienie

 12. Marek Rogalski,

  od lat wiem, że rozmowa z gorliwie wierzącymi krystowiercami to strata czasu. Ale niech tam…
  Pisałeś o „nienawiści” żydów do Joszue. A powiedz mi, kogo oni NIE nienawidzili? Zeloci nienawidzili wszystkich mniej gorliwych pobratymców. Saduceusze i faryzeusze nienawidzili się nawzajem. A wszyscy nienawidzili Idumejczyków, Samarytan, a zwłaszcza gojów. Nim Tytus w roku 70 zdobył Jerozolimę, zwalczały się w niej 4 żydowskie frakcje. Wybili nawzajem 10 tys. pobratymców. Pisze o tym nawet wiki (” W marcu 68 roku Jan z Gishali na czele Żydów z Galillei wkroczył do Jerozolimy i przejął władzę w Judei. Był on zwolennikiem fanatycznych zelotów. W walkach w mieście zginęło 10 tys. Żydów[7]. Jerozolima została rozerwana wewnętrzną wojną domową pomiędzy czterema frakcjami: zeloci jerozolimscy pod wodzą Eleazara Ben-Szymona (2400 ludzi), zeloci galilejscy pod wodzą Jana z Gishali (6000 ludzi), sykariusze pod wodzą Szymona Bar Giora (10 000 ludzi) i Idumejczycy pod wodzą Jakuba Bar-Sosa i Szymona Bar-Katla).

  Elity żydowskie nienawidziły każdego konkurenta. Joszue założył własną judaistyczną sektę, podważał autorytet elit i interesy świątyni, więc go nienawidzili. Typowo żydowska cecha. Przejęta zresztą przez krystowierców – każdy odłam i odprysk nienawidził wszystkich pozostałych tępiąc ich jako „heretyków”, lub „schizmatyków”. Miliony krystowierców ginęło w tych wewnątrz-krystowierczych fanatycznych walkach. Tyle dało światu żydowskie oszustwo  – kult Joszue – fanatyzm wyrosły z kultu żydowskiego „zbawiciela” i rzeki ludzkiej krwi. I totalne ogłupienie żydzizmem miliardów gojów.

  Joszue odcinał się od surowych przepisów judaizmu, chciał stworzyć judaizm z ludzką twarzą, ale nie odcinał się od ideologii judaizmu. I on uprawiał kult wybraństwa („wielu jest powołanych, ale niewielu wybranych”) i to on świątynię psychopatycznego starotestamentowego Jahwe w Jerozolimie nazwał „domem swojego ojca”. A więc biblijny psychopata Jahwe był niby jego ojcem.

  Zacytowałeś list oszusta Szawła Pawła do Kolosan: ” A tu już nie ma Greka ani Żyda…” Zacytuj, co pisał do Rzymian: „Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. I taki to otrzymuje pochwałę nie od ludzi, ale od Boga”.
  I tak robili żydowscy oszuści w konia gojów – raz pisali: nie ma Greka ani Żyda, a innym razem, że prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz.
  Tak samo wymyślali cuda, jak i takie „nauki” mające gojów skłonić do wiary w żyda: ”Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu…i zasiądą w Królestwie Niebieskim…..a synowie Królestwa zostaną wyrzuceni na zewnątrz…tam będzie płacz i zgrzytanie zębów”.
  Przy czym jest to prymitywna psychomanipulacja uprawiana przez żydów w odniesieniu do gojów od dwóch tysiący lat – wierzącym w te wymysły obiecuje się „królestwo niebieskie”, a tych, którzy oszukać się nie dają, straszy się piekłem! A tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Tyle, że i niebo i piekło to wymysły oszustów. Ale właśnie piekłem straszył ewangeliczny Joszue wielokrotnie. I kupczył „zbawieniem” i „królestwem niebieskim”. U tronu psychopatycznego Jahwe, jego żydobiblijnego ojca. Za Chiny nie chciałbym wylądować w takim „niebie”.

  Kończę, bo wiem, że to i tak jest rzucanie grochem o ścianę – ślepo i bezrefleksyjnie wierzących w obrzezanego cieślę nic nie przekona, że „nowy testament” i krystowierstwo to żydowskie oszustwo i żydowska ideologiczna broń masowego rażenia przeciwko gojom.

  Polubione przez 1 osoba

 13. Twoje słowne i logiczne wygibasy,żeby na siłę utożsamić Jezusa Chrystusa z judaizmem są beznadziejne…”Od lat wiem,że dyskusja z wrogami Zbawiciela to strata czasu…Ale niech tam”…Otóż:
  1.Wiadomo-od zawsze-że(fałszywym)bożkiem żydów był i jest psychopatyczny zbrodniarz jahwe…
  2.Chrystus nazwał żydów „synami diabła”(J,8,44)-czyli jahwe=diabeł
  3.Tenże jahwe jest władcą(„księciem”tego świata(Łk,4,1-13,1J,5,19)…
  4.Ale On sam(Chrystus) nie ma z tym władcą świata nic wspólnego(J,14,30)…bowiem…
  5.”Królestwo Jego”(Jezusa Chrystusa)nie jest z tego(szatańskiego) świata…a więc zarówno świat jak i jego władca są Mu obcy…i Go nienawidzą(J,15,18-21) .A On jest Wysłannikiem Ojca…Prawdziwego Boga Miłości,Wieczności i Ducha…który z jahwe nie ma nic wspólnego…
  Powtarzam ci:wszyscy,którzy zwalczają i ośmieszają prawdziwe Chrystusowe(duchowe) chrześcijaństwo…czyli gnozę-idą-świadomie albo nieświadomie-na rękę talmudycznemu judaizmowi właśnie.

  Polubienie

  • veri

   Kompilowanie religii, która w ostatecznym kształcie przyjęła postać chrześcijaństwa zaczęli Żydzi ( w osobach Menachema, Hillela Starszego i dziadka Jezusa, Helego) na początku panowania Heroda Wielkiego, a którego to ideą było zawładnięcie Cesarstwem Rzymskim i na jego politycznych gruzach utworzyć już „Królestwo Niebieskie”. Militarnie Żydzi mogli tylko pogwizdać Rzymowi więc wzięli się na sposób i na jego teren wpuścili szczura w postaci tej religii. Chrześcijaństwo to wersja soft judaizmu, który z kulturowych i tożsamościowych względów nie był akceptowany przez innowierców ( z drugiej strony judaizm był ekskluzywną, dla synów Izraela religią ).
   Ten numer, jak widać wypalił Żydom nadspodziewanie dobrze – jego owocami cieszą się do dzisiaj.

   … reszta to żydowska, mająca kryć ten stan rzeczy propaganda.

   Polubione przez 1 osoba

   • Bili de kid

    Ale Chrystus zlikwidował pozycje kapłana i tak na prawdę zanegował całą żydowską tożsamość z religią włącznie.

    Polubienie

   • veri

    ” Ale Chrystus zlikwidował pozycje kapłana ” –

    – co nie przeszkadzało Apostołowi Mateuszowi pełnić urząd Arcykapłana ( w latach 42-43 ) … to za jego kadencji chrześcijaństwo zostało oficjalnie uznane za religię a sobór w Jerozolimie (49 r. ) ostatecznie rozdzielił chrześcijaństwo od judaizmu – tak, aby goje już nie kojarzyli chrześcijaństwa z Żydami.
    ps. zwrócił ktoś uwagę na to, że na wizerunkach „ojców założycieli” chrześcijaństwa trudno dopatrzyć się semickich rys – a przecież sam św. Paweł mówił o sobie, że jest Hebrajczykiem z Hebrajczyków.

    Polubienie

   • Bili de kid

    Mateusz Ewangelista i arcykapłan Mateusz to wg Wikipedii dwie różne osoby, ale nawet gdyby to była ta sama osoba niczego by to nie zmieniało – Chrystus zlikwidował pozycję kapłana (obecną jednak ciągle w tzw. katolicyzmie) i zakończył „wybraństwo” tzw. narodu wygranego.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Mateusz_Ewangelista
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Mattias_syn_Annasza

    Polubienie

   • veri

    ” Chrystus zlikwidował pozycję kapłana ” –

    – ” cud ” rozmnożenia chlebów mówi o wyświęceniu kapłanów do nowej religii, nad którą ktoś musiał trzymać pieczę i ją obsługiwać.

    … z racji rozdawania komunijnego chleba, usługujących lewitów tak silnie kojarzono z tą funkcją, że przyległo do nich określenie „chlebów „. Użyte przy opisach tej ceremonii w starotestamentowych wersach liczby odpowiadają tym, użytym przy opisie „cudu”.

    Polubienie

 14. genowefa

  Panie Rogalski, daj pan spokój z tymi wszystkimi idolmi znad Jordanu lub wyjedź do Izraela i tam rostkliwiaj się nad bredniami dla gojów.

  Polubione przez 1 osoba

  • Przyjaciel Genowefy.

   Popieram panią Gieniuchnę w całej rozciągłości, a opolczyk jak to opolczyk znowu traci swój czas na próby zamiany tumanów na myślących ludzi. Panie Rogalski tyle ma pan portali, discordów, fejsów, kanałów jew tube tam się pan produkuj, a nie tutaj bo opolczyk coś fajnego u siebie na blogu mógłby napisać zamiast tracić czas na pisanie tekstów, które już milion razy pisał chodź sam wie, że ameby nigdy w Teslę nie zamieni.

   Polubienie

 15. Re.Genowefa Zanim zacznie się Pani wypowiadać w sprawach religijnych-proszę zacząć od nauki ortografii…I fakty i argumenty a nie epitety proszę…

  Polubienie

 16. Re.Przyjaciel G. Spójrz pan w lustro,zobaczysz tumana…

  Polubienie

 17. genowefa

  A Rogalski dalej swoje, czyli jako fanatyczny żydokatolik ma swoje fakty i argumenty z palca wyssane jako odpowiedz na zdrowy rozsądek. Jako krystowierca jest pan dla mnie mało wiarygodnym, aby uczyć mnie ortografii. Przekonywać takich jak pan to jakby się z koniem kopać.
  Tam gdzie ślepa wiara w obce słowiańskiej kulturze brednie z Bliskiego Wschodu, trudno zatem przytaczać fakty lub rozmawiać na argumenty, ponieważ jedno przeczy drugiemu. Gdzie chora umysłowo, ślepa wiara, tam nie może być żadnych argumentów.

  Polubienie

 18. Edward.

  http://www.wicipolskie.org/?p=53291
  „SAYANIM”z USA,Turcji i Izraela tak okradali Syrię.
  Prawdopodobnie ta zbrodnicza działalność dobiegła końca.

  Polubienie

  • Klemens

   Trzeba zwalczać tych ekstremistów popierających restytucję niewolnictwa

   Polubienie

   • Bili de kid

    To zwalczaj, chętnie poczytam o tym. Powodzenia!

    Polubienie

   • Klemens

    Zwalczam ich od lat. Także tych u nas co zamienili budionówki na rogatywki a prowadzą nielegalne eksperymenty na nieświadomych Polakach, Jak myślisz, kiedy dostali 15 mln $ od USA za możliwość torturowania w Kiejkutach więźniów/jeńców wojennych to czy nie narodził się w ich głowach pomysł by zarobić więcej? Czy nie sprzedali do tego Polaków?

    Polubienie

 19. Klemens

  Dobrze że papież Franciszek w Iraku potępił tych terrorystów i złodziei syryjskiej ropy, morderców chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

  Polubienie

  • Bili de kid

   Bergolio jest heretykiem i apostatą, a niekatolik nie może być papieżem. Bergolio wypowiada się w imieniu tych, którzy go tam zainstalowali.

   Polubienie

   • Klemens

    Krytykowałem Karola Wojtyłę zanim stało się to modne. Ale jeśli papież Franciszek potępia ekstremistów za którymi wiadomo kto stoi to ja go pochwalę.

    Polubienie

   • Gienia

    Klemens niebawem w KRK będą zbierać tacę na dwór watykański bo brakuje tam pieniążków na wieczerze z pysznych prosiaków i szynkę wędzoną. Jeżeli ci się tak papa podoba to wrzuć z parę stówek na zabawy watykańskie, a z pewnością pochwali cię za to Archanioł Gabriel.

    Polubienie

 20. jedynym ratunkiem dla naszej matki ziemi i jej inwentarza( fauny i flory ,porzykobiorcow :)) jest zmasowana wojna atomowa!! Tak tak ! wojna atomowa w skali globalnej !!.DLACZEGO? dlatego ze raz wypuszczony strach falszywej plandemi działa na wiernych i medialnie porażonych porzyczkobiorcow 🙂 jak plandemia „pogaństwa” wówczas chrystowiercy donosili , na drugich pogan ,innowiercow! ze nie ..wierza i nie modlą nie do obrzezanego boga rodem znad jordanu.Obecnie robi nie identycznie :)!tylko na globalna skale ! ,nawet yahwowiercy i allachowiercy sa zmuszani do WIARY W SWIRUSA I SCYPIONKI:) która została opracowana przez alchemików z sekty „Szpitalnikow”pod wezwaniem Świętego Jana chrzczyciela z ziemi świętej:) .w sukurs szpitalnikom ida :ubodzy rycerze Chrystusa( pentagon NATO oraz dziesiątki ekstra płatnych,prywatnych legi cudzoziemskich wielorasowych najemników) . oraz wiele instytucji „ubogich Łazarzy”:) z sekty porzyczkodawcow :), darczyńców, fundacji charytatywnych ,i miłosiernych !!. tak ze aby uratować świat z pod ichnich destrukcyjnych zapędów ? Musi nastapic zmasowana wojna atomowa !! Ameeen

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.