Współcześni naziści – „Nur für Geimpfte” [tylko dla zaszczepionych]

f95a07e47767e4341ff405aeb8e86be3860000 „Każdego napotkanego na targu polskim żyda oddawajmy bezzwłocznie w ręce policji. (…) Bądźmy bezkompromisowi w walce z zawszonym żydostwem (…)”apel władz okupacyjnych z 1941r.

tekst za: https://gps65.neon24.pl/post/159922,wspolczesni-nazisci

____________

Współcześni naziści

Dziś każdy człowiek, który pilnie śledzi rozporządzenia polskich władz i im ufa, śmiało mógłby podpisać się pod takim apelem:

„Każdego, kto nie ma maseczki na ulicy, oddawajmy bezzwłocznie w ręce policji. Postępujmy tak nie tylko w interesie własnym, lecz całego społeczeństwa. Tak samo nie handlujmy z osobami, które otwierają swoje biznesy wbrew zakazom władz, bowiem ubijając dobry nawet z nimi interes, wiedzmy, że każdej chwili możemy nabyć bezpłatnego lokatora we własnych płucach, który zniszczy nam organizm. Bądźmy bezkompromisowi w walce z zawirusowanym polactwem, antyszczepionkowcami, libertarianami, restauratorami, sportowcami i innymi podludźmi, ponieważ jedynie w ten sposób możemy uchronić siebie i bliźnich od nieszczęścia choroby.”
 
Tylko to nic nowego, bo oryginalny apel powstał w 1941:
 
„Każdego napotkanego na targu polskim żyda oddawajmy bezzwłocznie w ręce policji. Postępujmy tak nie tylko w interesie własnym, lecz całego społeczeństwa. Tak samo nie handlujmy z żydami, bowiem ubijając dobry nawet z nimi interes, wiedzmy, że każdej chwili możemy nabyć bezpłatnego lokatora na własnym ubraniu w postaci zarażonej tyfusem wszy. Bądźmy bezkompromisowi w walce z zawszonym żydostwem, ponieważ jedynie w ten sposób możemy uchronić siebie i bliźnich od nieszczęścia choroby.”
 
Ta argumentacja sprzed 80 lat jest dużo sensowniejsza niż obecna, bo śmiertelność tyfusu sięga nawet 60%, a śmiertelność koronawirusa jest tylko trochę większa niż grypy i liczy się w promilach. Dzisiejsi naziści są więc wielokroć bardziej okrutni i zabójczy niż ci dawni.
 
Grzegorz GPS Świderski
______________________________
______________________________
 

„Nur für Geimpfte” [tylko dla zaszczepionych]

 
Déjà vu – tak, czy nie?
 
Władze Izraela w awangardzie demokracji zachodniej cywilizacji judeo-chrześcijańskiej
 
„Zielone Paszporty” = „Nur für geimpfte Juden” [ tylko dla zaszczepionych Żydów]
 
Jak widać historia lubi się powtarzać.
 
[W Izraelu] Od 21 lutego 2021r. osoby posiadające tzw. zielony paszport – zaszczepione przeciwko Covid-19 i te, które wyzdrowiały – będą mogły korzystać z siłowni i basenów, uczestniczyć w wydarzeniach sportowych, kulturalnych i religijnych, przebywać w hotelach i w synagogach.
 
Ale:
 
Minister zdrowia Juli Edelsztajn (…) zapewnił, że „w Izraelu nie będzie przymusowych szczepień” i „nie będzie żadnych sankcji wobec tych, którzy się nie szczepią”.
 
Tradycja rabinicznej dialektyki widać zobowiązuje nawet ministra zdrowia Izraela, a poza tym, czyż nie na tym w końcu polega prawdziwa, zachodnia, wolność i demokracja? 
 
Szef austriackiego rządu Sebastian Kurz chce, aby UE wprowadziła na wzór Izraela „zielone paszporty” dla zaszczepionych i ozdrowieńców.
 
No, cóż, wspólna germańska historia – ta od 1938r. – zobowiązuje Austriaków. Zresztą Komisja Europejska wyszła na przeciw temu postulatowi i już od czerwca 2021r. będą w UE obowiązywały „zielone paszporty” ułatwiające Europejczykom podróżowanie. I oczywiście wzorem Izraela nikt nikogo do niczego zmuszał nie będzie. Podróżować będzie mógł każdy tyle, że bez kwarantanny, bez testu i szczepienia się nie obejdzie.
 
Również żydowski reżim IIIRP, niezmordowanie zwalczający światową pandemię, stanął na wysokości zadania spełniając najszczytniejsze standardy UE, takie jak walka z rasizmem, z dyskryminacją, czy z ksenofobią i wprowadził w ustawie „o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi” następujący zapis:
 
Art. 46bb.  11 [Nieprzestrzeganie obowiązku zakrycia ust i nosa jako uzasadniona przyczyna odmowy sprzedaży towaru]

 

 Nieprzestrzeganie obowiązku, o którym mowa w art. 46b pkt 13, stanowi uzasadnioną przyczynę odmowy sprzedaży (…) za: https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/zapobieganie-oraz-zwalczanie-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-17507739

A więc władze żydowskiego reżimu IIIRP także należą do awangardy zachodniej demokracji – to zobowiązuje.

Dariusz Kosiur

10 Komentarzy

Filed under Polityka

10 responses to “Współcześni naziści – „Nur für Geimpfte” [tylko dla zaszczepionych]

 1. Sławobor

  Zaszczepiony mieszkaniec Niemiec zaraził w szpitalu wiele osób koronawirusem

  Masową infekcję koronawirusem spowodowało pojawienie się w szpitalu w niemieckim mieście Halle mieszkańca, który został dwukrotnie zaszczepiony przeciwko koronawirusowi, poinformował 31 marca niemiecki kanał telewizyjny RTL.
  Kanał Google.News IA Red Spring w Google News

  Mężczyzna nie miał objawów zakażenia koronawirusem, wstępny test był ujemny i był dwukrotnie zaszczepiony przeciwko koronawirusowi. Jednak gdy lekarze zarejestrowali powszechną infekcję w szpitalu i przeprowadzili masowe testy, jego test PCR wykazał wysokie stężenie koronawirusa.

  „Ostatecznie stwierdzono, że ta osoba ma ogromne obciążenie wirusowe, więc ta osoba mogła zupełnie nieświadomie zostać super-dystrybutorem [koronawirusa – ok. IA Krasnaya Vesna] ”- powiedział na konferencji burmistrz miasta Bernd Wiegand.

  „Wirus nas bije”, cytuje burmistrz, dyrektora kliniki, Hendrik Liedtke, ostrzegając: „… oczywiście wirus ma nową strategię, omija wszystkie nasze manewry obronne, które mieliśmy wcześniej. To jest zupełnie nowa sytuacja ”. Dyrektor kliniki zwrócił się do burmistrza o przekazanie tego opinii publicznej. Z tego powodu Wiegand wezwał obywateli do przestrzegania zasad kwarantanny i „nie liczenia na nic”.

  IA Krasnaya Vesna
  Przeczytaj cały materiał tutaj:
  https://rossaprimavera.ru/news/dda5481a

  Polubienie

  • Piskorz

   jego test PCR wykazał wysokie stężenie koronawirusa.”…po 2 szczepionkach..!! CZYLI ONE ROBIĄ SWOJĄ ROBOTĘ /TE SZCZEPIONKI/,CZYLI AKTYWUJĄ..WIRUSA. A MOŻE O TO WŁAŚNIE CHODZI?!

   Polubienie

 2. dyl

  //Władze Izraela w awangardzie demokracji zachodniej cywilizacji judeo-chrześcijańskiej//

  Tak i ja przed kilku dniami potraktowałem tę REWELACYJNĄ informację nt. „skuteczności” Izraela w walce z uprzednio zainscenizowaną przez syjonistów plagą dla świata, pod nazwą pandemia koronowirusa.

  Nawet przez chwilę zacząłem zastanawiać się nad losem zaszczepionych/niezaszczepionych tamże Palestyńczyków.
  Czy dla nich izraelski rząd też przewiduje „zielone paszporty” (?), czy może raczej ci są poza jakąkolwiek klasyfikacją

  Polubienie

 3. Kojak

  Wsoplczesni nazisci ? Co to ta glupie ekreslenie ? Wspolczesni agresywni zydowscy hitlerowcy ! Ci wspoczesni zydowscy hitlrowcy dokonuja ludbojstwa narodu, chocby polskiego blokujac stosowanie amantadyny. 500 osob umiera dziennie ale zydowscy hitlerowcy z manaikalnym uporem sprzeciwiaja sie nia leczeniu ludzi ! Niech zdycha kilkaset ludzi dziennie bedzie przeciez wiecej przestrzenia do zyccia dla zydowskich zbrodniarzy i bandytow

  Polubienie

 4. markglogg

  Był i drugi, obok niedawno zmarłego prezydenta Tanzanii, prezydent Wielkiego Panstwa, który „Covidowi się nie kłaniał”. Ale ten – czyżby ratując swe życie? – wszedł w wyznaczoną mu przez „Covid” rolę.
  Ot co na temat prezydenta Brazylii Bolsanaro wykombinowano w Brazylii już w połowie roku 2020:

  //Brazylijskie związki zawodowe pracowników ochrony zdrowia, zrzeszające ponad milion członków, oskarżyły prezydenta Jaira Bolsonaro, o popełnienie „zbrodni przeciwko ludzkości” poprzez lekceważenie klęski, jaką stanowi pandemia koronawirusa. Skargę skierowano do MTK.

  Związki, zrzeszone w centrali Unisaude, skierowały skargę do Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze nazajutrz po tym, gdy brazylijskie władze stanowe ogłosiły najnowsze dane dotyczące pandemii. Wynikało z nich, że w ubiegłym tygodniu Brazylia jako kraj najsilniej po USA zaatakowany przez koronawirusa przeżyła najgorsze siedem dni pandemii: choroba zaatakowała od 18 do 25 lipca włącznie 51 147 osób; zmarło 1 211 chorych na Covid-19.//

  (to z 28 lipca 2020,) https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/1487062,koronawirus-w-brazylii-bolsonaro-zbrodnia-przeciwko-ludzkosci.html

  A sytuacja obecna?

  //Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro mierzy się z największym kryzysem od początku swojej kadencji. Dymisję złożyło dwóch ministrów, szefowie armii, marynarki wojennej i sił powietrznych, a kraj we wtorek odnotował największą jak dotąd dzienną liczbę zgonów spowodowanych COVID-19. Tego dnia życie straciło 3780 zakażonych koronawirusem.
  (…)
  Brazylia osiągnęła niechlubne drugie miejsce pod względem liczby zakażeń koronawirusem. Więcej przypadków wykryto tylko w Stanach Zjednoczonych. Potwierdzonych przypadków w Brazylii odnotowano łącznie 12,6 milionów, a zmarło prawie 314 000 osób, a we wtorek ta liczba wyniosła 3780.

  Prezydent Jair Bolsonaro od dawna bronił się przed wprowadzeniem lockdownu i obostrzeń, a obywatelom radził, aby „przestali być maminsynkami”. Jego politykę dotyczącą „walki” z koronawirusem krytykowali lekarze i eksperci, a Pan American Health Organization wezwała kraj do podjęcia bardziej radykalnych środków przeciwko rozprzestrzenianiu się COVID-19. Bezskutecznie.

  System ochrony zdrowia nie radzi sobie z rosnącą w szybkim tempie liczbą nowych przypadków, w większości stanów Brazylii zajętych jest ponad 80 proc. łóżek na oddziałach intensywnej terapii, a kraj zaszczepił do tej pory tylko nieco ponad 8 proc. populacji.

  Wbrew swoim wcześniejszym działaniom i bojkotowaniu walki z koronawirusem, Bolsonaro w zeszłym tygodniu stwierdził, że 2021 rok będzie rokiem szczepionek.

  to z 28 marca 2021; https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26938798,brazylia-prezydent-bolsonaro-mierzy-sie-z-kryzysem-zgubila.html

  Czyli PREZYDENT BOLSANARO SKAPITULOWAŁ,

  A co o tej ZDRADZIECKIEJ KAPITULACJI sądzi SOLIDARNOŚĆ ANTYSZCZEPIENNIKÓW POLSKI?

  Polubienie

 5. Boleslaw Deperas

  Mężczyzna nie miał objawów zakażenia koronawirusem, wstępny test był ujemny i był dwukrotnie zaszczepiony przeciwko koronawirusowi. Jednak gdy lekarze zarejestrowali powszechną infekcję w szpitalu i przeprowadzili masowe testy, jego test PCR wykazał wysokie stężenie koronawirus
  „Ostatecznie stwierdzono, że ta osoba ma ogromne obciążenie wirusowe, więc ta osoba mogła zupełnie nieświadomie zostać super-dystrybutorem [koronawirusa – ok. IA Krasnaya Vesna] ”- powiedział na konferencji burmistrz miasta Bernd Wiegand. ………………………………………………..

  „Szpitalnicy” (to dzisiejsi ortodoksyjni lekarze i ich szpitale!!!!!!!!zostali zalozeni ,Ufundowani:) w Jerozolimie pod wezwaniem :Świętego obrzezanego Jana Chrzczyciela :). Oni wcale nie musza WSZYSTKICH ZASZCZEPIC!!.wystarczy ze te 20-30% populacji „wiernych” bogom Abrahama zostanie zatruta mutującymi szczepionkami i ……wojna nuklearna na globalna skale to …..pikus 🙂 pryszcz ! w porównaniu do tej globalnej masakry ludzkiej jaka sie obecnie odbywa i jakie miliardy trupów pozostawia po sobie „szpitalnicy” od świętego Jana 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.