Życzenia: wesołych covid-jaj

 

Wyśmiejmy wesoło covidowych zbirów 

Dosyć już reżimowego bandytyzmu i debilizmu rządzących szubrawców !!!

 

Śmiejmy się także z głupców ulegających syjonistycznej covid-propagandzie

 

_________________________________________

Wszystkim Czytelnikom i Sympatykom publicystyki WPS

najlepsze życzenia z okazji słowiańskich Jarych Godów lub Świąt Wielkiej Nocy,

także w warunkach narzuconej nam przez światowy syjonizm i miejscowy żydo-reżim medialnej pandemii COVD-19,

tradycyjnie już składa

Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej

30 Komentarzy

Filed under Polityka

30 responses to “Życzenia: wesołych covid-jaj

 1. trzymający się dzielnie emeryt

  Covidowe zbiry bez covidowych głupców nie dali by rady.
  Oni razem pospołu nakręcają ten jeden wielki cyrk w wiadomym celu, ale tylko zbirom.

  Polubienie

 2. alex

  Czuwam w grocie gdzie jest ciemno i nie widac wyraznie. Nie moge sie doczekac na zmartwychwstanie.
  Jutro sie zaloguje i napisze wiecej.

  Polubienie

 3. Kojak

  TO NIE JEST BANDYTYZM ! TO SA ZBRODNIARZE I LUDOBOJCY NARODU POLSKIEGO ! TAK NALEZY NAZWAC TYVH ODRAZAJACYCH BYDLAKOW I SMIECI LUDZKICH WIADOMEGO POCHODZENIA !

  Polubienie

  • alex

   Zbieg okolicznosci czy Fausti to Faust?
   Faust
   Faust is the protagonist of a classic German legend, based on the historical Johann Georg Faust. The erudite Faust is highly successful yet dissatisfied with his life, which leads him to making a pact with the Devil at a crossroads, exchanging his soul for unlimited knowledge and worldly pleasures. Wikipedia

   Doctor Faustus is a 1967 British horror film adaptation of the 1588 Christopher Marlowe play The Tragical History of Doctor Faustus directed by Richard Burton and Nevill Coghill. The first theatrical film version of a Marlowe play, it was the only film directed by Burton or Coghill, Burton’s mentor.[2] It starred Burton as the title character Faustus. Elizabeth Taylor made a silent cameo appearance as Helen of Troy. The film is a permanent record of a stage production that Burton starred in and staged with Coghill at the Oxford University Dramatic Society in 1966. Burton wouldn’t appear onstage again until he took over the role of Martin Dysart in Equus on Broadway ten years later.
   University of Wittenberg scholar Faustus earns his doctorate, but his insatiable craving for knowledge and power leads Faustus to try his hand at necromancy in an attempt to conjure Mephistopheles out of hell. Faustus bargains his soul to Lucifer in exchange for 24 living years where Mephistopheles is his slave. Signing the pact in his own blood, Mephistopheles proceeds to reveal to Faustus the works and doings of the Devil.
   Przypomnialem sobie ze szkoly muzycznej Fausta

   Faust (opera) – Wikipedia
   https://en.wikipedia.org › wiki › Faust_(opera)
   Faust is an opera in five acts by Charles Gounod to a French libretto by Jules Barbier and Michel Carré from Carré’s play Faust et Marguerite, in turn loosely …
   Based on: Faust et Marguerite; by Carré
   Librettist: Jules Barbier; ‎Michel Carré‎
   Language: French
   Premiere: 19 March 1859; https://youtu.be/eolqyp8LfL4

   Polubienie

 4. Klemens

  Noah Green – ofiara satanistów z CIA i FBI „wielokrotne włamania do domu, zatrucia pokarmowe, napady, nieautoryzowane operacje w szpitalu i manipulacje umysłem”.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2021040314074349-sputnik-kim-jest-podejrzany-o-atak-na-kapitolu/

  Polubienie

 5. paziem

  Minister Niedzielski – szaleniec, czy „jasnowidz”:

  ” Jak mogą wyglądać najbliższe dni? – Okolice świąt to powinien być szczyt. Mówię tu o liczbie zakażeń, potem za 7-10 dni nadejdzie szczyt hospitalizacyjny. Następnie niestety będziemy mieli do czynienia ze wzrostem zgonów, które będą tego konsekwencją. Patrząc na to, że równolegle będziemy szczepić i realnie ze szczepieniami przyspieszać, to naprawdę uważam, że przed wakacjami będziemy mieć coś w rodzaju odporności populacyjnej – opisał najbliższą przyszłość minister.

  Zdaniem Adama Niedzielskiego nie ma jednak mowy o powrocie do normalności znanej sprzed czasów pandemii. – Jeśli mnie pytacie, czy wrócimy do czasów sprzed pandemii, to nie. Nie wrócimy. Nigdy – powiedział dziennikarzom TVN24. – Część z nas już zawsze będzie używała maseczek i będzie trzymała dystans w obawie przed zakażeniem – przewiduje minister.

  Jak powiedział, „musimy być świadomi i pewni zagrożenia” w postaci pojawienia się kolejnych koronawirusów czy ich mutacji. – Jeśli chcą mnie państwo zapytać, czy pokolenie dzisiejszych 50- i 40-latków będzie do końca swoich dni żyło w stanie zagrożenia epidemicznego, to odpowiedź brzmi: absolutnie tak – podsumował.”

  za: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-minister-niedzielski-o-obostrzeniach-i-szczepieniach/s1b4tl4,79cfc278

  Polubione przez 1 osoba

  • Nie jest to pocieszenie, ale syjonistyczni zwyrodnialcy z Banku Światowego zaplanowali COVID-19 do… końca marca 2025 roku!

   za: https://principia-scientific.com/proof-that-the-pandemic-was-planned-with-purpose/

   Chyba, że covidowy bandzior, Niedzielski, ma świeższe informacje od swoich mocodawców.
   .
   Zatem nie pozostaje nam nic innego jak samoorganizacja i likwidacja zagrożenia pandemicznego – innymi słowy: likwidacja żydowskiego reżimu IIIRP to bezwzględna konieczność, jeśli chcemy powrotu do normalności.

   Polubienie

   • Ryszard

    Zatem nie pozostaje nic innego jak samoorganizacja i likwidacja zagrożenia pandemicznego – innymi słowy: likwidacja żydowskiego reżimu IIIRP to bezwzględna konieczność.
    Powtarzasz pan już to ponad dziesięć lat i kopa z tego wynika. Kto ma go zlikwidować może ci, którzy na co dzień plują na łacinników i udają antysystemowców, a dziś przy stole z nimi świętują cudowne wyjście z grobu ich mistrza przy flaszkach i kiełbasie.
    Pisać można dużo głównie na Berdyczów i drzeć japę bezproduktywnie na portalach tylko jaki z tego efekt. Mnie przynajmniej w odróżnieniu od tych różnych szczekaczy w sieci ( nie mówię o panu ) czeka sąd bo złapali mnie bez maseczki niedaleko mojego domu i pewnie szanowna policja już dostała za to medale, gdy tłumy w Kościele jakoś im nie wadzą. Chociaż w Anglii na katoli wzięła w piątek bat policja angielska i wypieprzyła wszystkich z Kościółka z powodu łamania obostrzeń niezależnie czy to zmyślona czy prawdziwa pandemia.
    Panie Dariuszu Kosiur niech panu żona dziś zaserwuje kawałek dobrego makowca czy szyneczki albo kiełbaski z chlebusiem, a na deser dobre winko Kadarkę. Lepiej pan na tym wyjdzie niż tracenie nerwów na kolejne apele do owiec.

    Polubienie

   • APA

    Rysiu
    Ty się uspokój lepiej i nie zaczepiaj pana Dariusza, bo co ty zrobiłeś oprócz zaszczepienia swojej otumanionej baby?
    A czy czasem jesteś tym, który donosy wypisuje na patriotycznie portale?
    Nie wstyd ci stary trollu i donosicielu?

    Polubienie

   • Ryszard.

    APA pierdzieluchu już lepiej mieć otumanioną żonę przez ojca z miasta Toruń niż w twoim przypadku odpowiednik Margota jako towarzysza życia, który towarzyszy ci w życiu i którego już w lutym pognałeś aby się zaszczepił moderną stara pierdoło. APA też pewnie się zaszczepił tylko trzyma to w tajemnicy.

    Polubienie

   • paziem

    Panie „@Ryszard” pan po dziesięciu latach chciałby mieć wyniki walki z żydowska pandemią? Żydzi są tu jednak mądrzejsi i bardziej cierpliwi od pana i panu podobnych, uprawiają swoją działalność od wieków. Oni „drą japę”, organizują się nieustannie i płacą dudki różnym takim pożytecznym idiotom panu podobnym. I widzi pan, że biznes się kręci. Właśnie dzwony dzwonią i wzywają baranki do kierdla :))))

    Polubienie

   • paziem

    Do @Ryszrda i @APY, umówcię się na zrządzenia i warcaby do parku, bo zaczyna się wiosenna pogoda. Nie trujcie tu w swoim stylu !!!!

    Polubienie

   • Rysio

    Pan paziem nie byłby sobą jakby nie obrażał ludzi. Kiedyś pani nana napisała, że paziem nie wolno dopuścić do władzy bo gdyby do niej doszedł to inaczej myślących zamknąłby w obozach. Jednak panu paziem życzę zdrówka i 100 lat życia. Dodam panie paziem, że w lecie zaszczepi się prezydent Łukaszenka, a za dwa tygodnie prezydent Brazylii. Nie jest to dla pana szok po tym jak zaszczepił się prezydent Federacji Rosyjskiej hi hi.

    Polubienie

   • Alex

    Panie „Rysio” wlasnie Polakom chodzi o normalnego Prezydenta, ktory wsadza do ciurmy wszystkich myslacych inaczej. Mamy wystarczajaco duzo problemow z sekciarska jednomyslnoscia.
    Ps. Bajki o szczepieniach Putina, zachowaj sobie dla siebie, jak nie rozumiesz taktycznej inscenizacji w mediach,- owieczko
    Alex

    Polubienie

   • Rysio

    Panie Alex z USA proszę wskazać jakikolwiek dowód na to, że prezydentowi Rosji wszczepiono zwykłe placebo. Dysponuje pan takim dowodem czy wymalował go pan sobie w umyśle konkretnie w jednej z półkul mózgu. Nie była to żadna inscenizacja. Prezydenta Putina zaszczepiono rosyjską szczepionką co potwierdził Ławrow i media Ruperta Murdocha w USA. Najlepiej co nie pasuje do twojej układanki to można zwalić na mistyfikację na potrzeby mediów bo prawda nie chce dotrzeć do fanów Putina takich jak pan. Pisałem za chwilę szczepi się prezydent Brazylii i w lecie prezydent Białorusi rosyjską szczepionką i też wezmą placebo bo tak panu Alexowi podpowiada jedna z półkul mózgowych. Nie ma prezydenta Trumpa i jakoś pan w tym USA za rządów Bidena żyje i USA nie upadło, a tak pan płakał, że bez syjonisty Trumpa USA padnie hi hi.

    Polubienie

   • Alex

    Widze ze Pan Rysio jest czlowiekiem „wierzacym” w byle co, a zatem wszelka polemika z Owieczkami traci sens dla Polskiego Narodowca.
    Wiem ze Putin jest Rosyjskim Narodowcem tak ja Trump jest Narodowcem Amerykanskim tzn. nie sa to samobojcy i nie dadza sie zaszczepic czyms co jest grozniejsze od zwyklej grypy.
    Mam nadzieje ze nie nasralem Rysiowi do ostatniej wolnej komorki?
    Alex
    Ps. Nie chce mi sie juz kopac biesadnikow jedzacych zmartwychwstalego baranka i popijajacych krew „Zydowskiego zbawiciela”. Ide na Slowianska impreze z okazji Jarych Godow, a Rysiowi radze wsadzic swoje allelujowe „przemyslenia” pomiedzy Bajki i Zydowskie Testamenty.

    Polubienie

   • Rysio

    Panie „Rysio” wlasnie Polakom chodzi o normalnego Prezydenta, ktory wsadza do ciurmy wszystkich myslacych inaczej. Mamy wystarczajaco duzo problemow z sekciarska jednomyslnoscia.

    Oczywiście panie Alexie było to szczególnie widać gdy podczas lipcowych wyborów przy frekwencji ponad 60% brylowali w wyborach Trzaskowski i Duda gdzie ostatecznie Duda wygrał. Właśnie tak Polakom zależy na takim prezydencie o cechach brutala, który będzie każdego umieszczał w kazamatach kto powie, że się z nim nie zgadza hi hi. Pan Paziem mając poparcie 0,0001 procenta w wyborach zrezygnował i nie startował no bo przecież o takiego prezydenta jak pan paziem chodzi wszystkim Polakom. Zaraz pan napisze, że wybory sfałszowane, ale czy to mnie zdziwi i nie jest to pytanie retoryczne.

    Polubienie

   • mleko z nosa

    https://www.ndr.de/nachrichten/niedersachsen/hannover_weser-leinegebiet/Hannover-Viele-Aerzte-und-Personal-nicht-zum-Impfen-gekommen,corona7318.html

    Z 600 lekarzy i personelu medycznego tylko 200 stawilo sie do szczepien.
    Wiekszosc nawet nie podala powodow swojej nieobecnosci.
    Ja bedac u corki we Francji na Boze Narodzenie wiem z pewnej reki tj ust, ze lejkarze z FR rowniez nie sa zainteresowani szczepieniami.
    5 testow niemieckich dwa razy 5 dniowa kwarantanna jeden test polski 6 negatywnych mam co prawda O plus, teraz 7 test i ponownie 5 dni kwarantanny. Nie chce ryzykowc 25 tys Euro kary , a juz kilka osob takie dostaly. Na polskie numery Bundseregierung wysyla juz stale regularne smsy o obowiazku testu i kwarantanny. Mnie zas stawiam za szczekanie w necie nawet specjalnie sprawdzaja roznymi telfonami tj sparwdzaniu miejsca pobytu nr tel, czy nie zmienia miejsca lokalizacji w czasie przyjazdu do Niemiec.

    Polubienie

 6. Kosciol katolicki w Polsce,na II Soborze watykanskim
  reprezentowali.
  1) kardynal Stefan Wyszynski.
  2) biskup Karol J. Wojtyla.(Pozniej wybrany na papieza)
  3) biskup Antoni Baraniak.
  KOMU POTRZEBNY BYL II.S.W. ?. KOMU ?.

  Polubione przez 1 osoba

  • SVII jako przygotowanie do mających nastąpić w 1968r. żydowskich rebelii, których Kościół nigdy nie potępił.
   .
   List biskupów polskich do niemieckich z 1965r. – „wybaczamy i prosimy o wybaczenie” – powstał na SVII.

   Hierarchowie polskiego Kościoła wkraczali tym listem w obszar bardzo ważny dla bytu państwa i narodu. Dokonali poważnego wyłomu w polityce władz państwa, która zmierzała do uzyskania niemieckiego i międzynarodowego potwierdzenia uznania zachodniej granicy Polski. List biskupów stwarzał dobry klimat dla relatywizowania trwałości i nienaruszalności tej granicy przez polityczne środowiska niemieckie. Stanowił niejako podważenie naszego strategicznego sojuszu z ZSRR (z jedynym jak dotąd zewnętrznym gwarantem naszego bezpieczeństwa) i jednoczesne otwarcie się na kierunek, z którego przyszło zagrożenie (zapowiedziana i realizowana likwidacja narodu – „Generalplan Ost”) – oczywiście wszystko umotywowane katolicką etyką. Ważniejsza dla biskupów była integracja z Zachodem niż dobro narodu i państwa Polaków. List był tej integracji wstępem, powstał na Soborze SVII.

   Polubienie

 7. Załącznik nr 1

  Kanada: Polski ksiądz wywala gliny ze swojego kościoła

  Polubienie

 8. prawy

  Kanada: Polski ksiądz wywala gliny ze swojego kościoła

  Polubienie

  • Londyn

   Jaka w tym radość bo nie rozumiem. Krystowierca spod znaku ewangelika ogłupiacz żydzizmami wywala gliny kanadyjskie. Ten ksiąciu był już wiele razy upominany tym razem grozi mu wydalenie z Kanady w trybie pilnym. Tu nie Kaczystan gdzie biznesy ludziom pozamykali, a Kościółki pełne. Sukienkom się coś pomyliło.
   Tak się załatwia sprawy krótko i na temat niezależnie czy ta pandemia jest czy nie.

   Brawa policja angielska. Gonić to na cztery wiatry. Powinni im jeszcze dać po te 200 funtów kary.
   Tu nie Kaczystan, że Kościółki pełne, a ludziom się biznesy przez zamrażarki likwiduje. Niech Antek odpala F-16, a Bąkiewicz jak zaszczepiony w siada w prywatny samolot Rydzola i jedzie na pomoc polskim katolom przeciwko lewakom w mundurach w Anglli. Swoją drogą fajną Bąkiewicz zrobił ze swymi łysolami drogę krzyżową na całą Warszawę. Było co oglądać głównie ryki łysych, którym mamusie na śniadanko robią cacao i bułeczkę z dżemem. Ot wychowanie bezstresowe hi hi.

   Polubienie

 9. Londyn

  Jaka w tym radość bo nie rozumiem. Krystowierca spod znaku ewangelika ogłupiacz żydzizmami wywala gliny kanadyjskie. Ten ksiąciu był już wiele razy upominany tym razem grozi mu wydalenie z Kanady w trybie pilnym. Tu nie Kaczystan gdzie biznesy ludziom pozamykali, a Kościółki pełne. Sukienkom się coś pomyliło.
  Tak się załatwia sprawy

  Szybko i skutecznie.

  Polubienie

 10. Szczepienia na COVID-19: na tle krajów UE tempo w Polsce słabnie
  https://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/szczepienia-na-covid-19-na-tle-krajow-ue-tempo-w-polsce-slabnie,1053128.html
  .

  A więc na tle Europy wypadamy bardzo dobrze – głupota i bezmyślne zaufanie do żydowskiego reżimu nie jest u nas tak duże jak w innych państwach.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.