Apel do Władz Rosji: uwolnijcie A.Nawalnego

 

Pozbądźcie się wstydliwego problemu. Pozwólcie człowiekowi się realizować. Kupcie mu bilet w jedna stronę i wyślijcie do Warszawy.

Tu, w stolicy IIIŻydo-RP/Polin, Nawalny znajdzie nieograniczony obszar do boju o spełnienie swoich życiowych celów i politycznych ambicji. Będzie mógł w pełni realizować swoje szczytne idee walki z korupcją, która, jak przystało na żydowski kapitalizm, jest nawet konstytucyjnie wpisana w system – żebyśmy się dobrze zrozumieli: nie walka, a korupcja wpisana jest w system.

Trudniej mu będzie, co prawda, walczyć o demokrację w IIIŻydo-RP/Polin, bo ta została już wywalczona przez żydowską awangardę i Kościół trzydzieści lat temu, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w dalszym ciągu walczył o demokrację w Rosji i w tej walce wspierał miejscowy żydowski reżim popychany z Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu. Może nawet poszerzyć ideę boju o bój o demokrację na Białorusi, co z całą pewnością uczyni i spotka się ze zrozumieniem i przychylnością miejscowego żydowskiego reżimu, zatroskanego – wzorem Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu -, o bratnich Białorusinów. Może sięgnąć jeszcze dalej, bo na kontynent amerykański – a jest niemal pewne, że jego demokratyczny internacjonalizm wskaże mu i ten kierunek – i poprzeć demokratyzację Wenezueli, stając w jednym szeregu z demokratami z Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu.

W IIIŻydo-RP/Polin atrybuty i prerogatywy politycznej postawy Nawalnego znajdą także pełne ujście i również będzie mógł być opozycjonistą. Raz będzie opozycjonistą w łonie PiS-dzielców, a innym razem w łonie PO-paprańców – a więc zawsze w nieustającym boju przeciw korupcji, ale za zachodnią demokrację.

W swojej walce Nawalny nie zostanie sam. Jak w Rosji, tak i w IIIŻydo-RP/Polin uzyska wsparcie pederastów, lesbijek i środowisk lgbt, które choć nie stanowią tu jeszcze znaczącej politycznej awangardy, to jednak do tej awangardy udanie i systematycznie aspirują – żeby nie być gołosłownym: np. prezes PiS-dzielców.

Zatem apelujemy do Władz Rosji:

uwolnijcie Nawalnego i przyślijcie do Warszawy. Rosja uwolni się od żenujących, haniebnych, ataków całego demokratycznego, zachodniego, świata, a dla nas w IIIŻydo-RP/Polin jedna syjonistyczna szumowina więcej nie ma większego znaczenia.

Zatroskani demokraci

3 Komentarze

Filed under Polityka

3 responses to “Apel do Władz Rosji: uwolnijcie A.Nawalnego

 1. W Polin to by go nawet na Knesecie przyklepali na kolejnego namiestnika po dudaczu!

  Polubienie

 2. Sławobor

  FSB ogłosiła aresztowanie i przeniesienie amerykańskich gości Zenkowicza i Feduty na Białoruś. Jednak raport FSB nie mówi nic o losach dwóch białoruskich generałów, z którymi negocjowała opozycja. To jest logiczne. Amerykanie nie powinni być pewni, czy generałowie byli prawdziwymi zdrajcami, czy przynętą FSB.

  W zasadzie przed wysłaniem swoich emisariuszy na negocjacje (a nawet do Moskwy) amerykański wywiad powinien nie tylko zwrócić się do potencjalnych partnerów, ale także mieć na ich temat kompletną dokumentację i mieć stuprocentową pewność, że są dokładnie tym, za kogo się podają. . Widać wyraźnie, że Amerykanie nie podbiegali do każdego białoruskiego żołnierza z wielkimi gwiazdami, krzycząc: „Jestem amerykańskim szpiegiem! Zapłacę dobre pieniądze za zabójstwo Łukaszenki! ” Przynajmniej, aby rozpocząć rozmowę, musieli zebrać istotne kompromitujące dowody dotyczące opracowywanego obiektu. Zorganizowanie wojskowego zamachu stanu i zabójstwo głowy państwa to zbyt poważna sprawa, aby nawet zwykły skorumpowany urzędnik mógł się na to zgodzić. Ponadto kara śmierci nie została zniesiona na Białorusi i jest stosowana.

  Więc generałowie musieli być prawdziwi. Ale Amerykanie nie mogą być pewni, czy pozostali wobec nich lojalni do momentu ich aresztowania, czy też zostali zwerbowani przez FSB dawno temu. Dopóki się tego nie dowiedzą, trudno im podjąć właściwą decyzję co do dalszych losów przygotowywanego białoruskiego puczu. Znaczną część informacji o nastrojach w armii białoruskiej powinni otrzymać od tych samych generałów. Nie sądzę, aby Stany Zjednoczone miały tak wiele źródeł informacji wśród wysokiej rangi białoruskiej armii. To właśnie te informacje są kluczowe dla przygotowania puczu. Przecież generałowie tylko wydają rozkazy, wykonują je pułkownicy, kapitanowie i majorzy, a na końcu – zwykli żołnierze. Co więcej, jeśli ci ostatni mogą nie wiedzieć, dokąd i dlaczego są zabierani, to funkcjonariusze muszą mniej lub bardziej szczegółowo wyjaśnić zadanie. Dlatego, aby mechanizm puczu zadziałał, armia musi zostać poważnie uderzona przez tunel czasoprzestrzenny.

  Amerykanie wierzyli, że wymaganą liczbę zdrajców znajdzie się wśród oficerów armii białoruskiej. Teraz muszą zrozumieć: czy ich informacje były dokładne, czy też była to starannie przygotowana dla nich dezinformacja przez FSB w celu zwabienia ich emisariuszy do Moskwy?

  Dlaczego ważne jest, aby Amerykanie nie wiedzieli dokładnie o roli białoruskich generałów?

  Bo jeśli przygotowany pucz zawiedzie, istnieją dwa główne scenariusze działania:

  1. Przełóż wydarzenie w nieskończoność, przygotowując je od podstaw.

  2. Wymusić wydarzenia, rozpoczynając przedstawienie wcześniej niż planowano, zanim władze zdążyły rozplątać całą plątaninę.

  Amerykanie są zainteresowani drugą opcją. Nie mają czasu na czekanie. Przegrywają już z Rosją i Chinami na wszystkich frontach, a nowego puczu nie można przygotować w ciągu miesiąca.

  Po niepowodzeniu scenariusza kolorowego, który został wdrożony w Mińsku w okresie sierpień-wrzesień 2020 r., Amerykanie poświęcili ponad sześć miesięcy, aby wprowadzić scenariusz siłowy w stan gotowości. Teraz podziemny majątek zostanie częściowo zniszczony, niektórzy zdrajcy u władzy, którym do tej pory udało się utrzymać zaufanie Łukaszenki, zostaną zaatakowani. Ogólnie rzecz biorąc, pozycja Rosji na Białorusi zostanie wzmocniona. Łukaszenka oczywiście nie straci nadziei na utrzymanie pełnej niepodległości, ale nie zapomni próby fizycznej likwidacji dokonanej na nim (i jego rodzinę) przez Zachód. Jego pole manewru było znacznie ograniczone. Rosja jest dla niego teraz gwarantem zachowania nie tylko władzy, ale życia.

  Oczywiście wszyscy zdrajcy nie zostaną złapani, a cały podziemny majątek nie trafi do więzienia. To nigdy nie zostało zrobione przez nikogo w historii. Ale możliwości Amerykanów na terytorium Białorusi zostaną znacznie ograniczone. Dlatego muszą się spieszyć.

  I są dowody na to, że próbują coś wymusić. W szczególności, oprócz ataku na Rosję na całym obwodzie zachodniej granicy, planowano zdestabilizować sytuację wewnątrz kraju. Nic dziwnego, że zwolennicy Nawalnego zaplanowali swoje działania w tych samych terminach, co białoruski zamach stanu. Co więcej, w dniach 8-9 maja, w dni świąteczne, łatwiej byłoby im przecenić swoją liczebność: wszędzie jest pełno ludzi – dowiedzcie się, kto właśnie wyszedł na spacer i kto jest opozycjonistą. I wygodniej jest organizować prowokacje w takim tłumie.

  Ale nagle opozycja decyduje się przełożyć swoje przemówienia na 21 kwietnia. Mówią, że nie będziemy czekać, aż zbierze się pół miliona zwolenników, odejdziemy teraz. Ale poza ujawnieniem białoruskiej konspiracji nic się nie wydarzyło. Ale ponieważ działania wszystkich konspiratorów były koordynowane przez Amerykanów, złapani Białorusini mogą również dostarczyć materiał na temat swoich rosyjskich kolegów. Poza tym widać, że FSB już nad nimi pracowała, a jeśli już tyle pracowała dla Białorusinów, to można się tylko domyślać, ile wypracowała sama.

  Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że Amerykanie przygotowywali się równolegle na Białorusi, Ukrainie, w Rosji i Gruzji. W konsekwencji, w przypadku przesunięcia terminu wystąpienia rosyjskiej opozycji, jest wysoce prawdopodobne, że Stany Zjednoczone zdecydowały się na jak największe forsowanie wydarzeń. Ale nie wiedząc dokładnie, na co mogą liczyć na Białorusi, nie mogą odpowiednio zaplanować swoich działań. Tymczasem to właśnie synchroniczność wystąpień dała Stanom Zjednoczonym nadzieję na sukces. Rozproszone działania zostaną szybko stłumione przez Rosję bez większych konsekwencji dla niej.

  Co więcej, kolejna katastrofalna porażka amerykańskich sojuszników na Ukrainie poważnie podważy już oddychający autorytet Stanów Zjednoczonych. Nie jestem nawet pewien, czy w obecnych warunkach Waszyngtonowi uda się wygłosić mowę otwartą z Gruzji. W końcu Saakaszwili żuje teraz krawaty w Kijowie, a obecni politycy gruzińscy nie chcą próbować wykorzystać jego doświadczenia z 2008 roku. Przecież to jedno angażować się w europejską wojnę z Rosją z nadzieją na sukces, a co innego decydować się na samobójstwo razem z Ukrainą. Tymczasem bez Białorusi nadanie konfliktu europejskiego charakteru jest problematyczne, a sytuacja w Mińsku, którą Stany Zjednoczone uznały 15 kwietnia za w pełni kontrolowaną, nie jest już kontrolowana.

  Możesz się wycofać, zdając sobie sprawę, że zebranie sił do drugiej ofensywy będzie problematyczne. Możesz zdecydować się na przygodę, która prawie na pewno zakończy się katastrofalną klęską Waszyngtonu. Czy Ameryka zdecyduje się ponownie podnieść stawkę, dowiemy się w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Opóźnianie Stanów Zjednoczonych do 9 maja jest teraz bezcelowe, a nawet szkodliwe. Im więcej czasu minęło od ujawnienia spisku, tym mniejsze są szanse, że znaczące siły spiskowców będą w stanie zorganizować się i działać, unikając działań prewencyjnych służb specjalnych.

  Niemniej jednak niebezpieczeństwo jeszcze nie minęło. Ostatnie dni kwietnia będą krytyczne nie tylko dla Białorusi i Rosji, ale także dla Europy i całego świata. Stany Zjednoczone mogą nadal próbować głośno zatrzasnąć drzwi.
  Автор – Ростислав Ищенко
  http://новости-россии.ru-an.info/

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Jurek75

  https://youtu.be/alCgrHzNfKc , kochajmy tych co Nas kochją , bo innym możemy pokazać środkowy palec .

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.